Rezultati skupno moški

Št št : Mesto Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo Tek 2 : Sk: čas:
1 1 SAŠO JURAJA TK RIBNICA SLO M4 0:15:46 0:34:58 0:08:31 0:59:15
4 2 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREME SLO M4 0:15:45 0:34:57 0:08:36 0:59:18
3 3 DAMJAN ŽEPIČ STOP TEAM SLO M4 0:08:42 0:59:32
2 4 DAMJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M4 0:15:43 0:34:54 0:09:06 0:59:43
9 5 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO M4 0:15:50 0:35:02 0:09:17 1:00:09
7 6 MIRO KREGAR TRISPORT SLO M4 0:16:37 0:34:16 0:09:19 1:00:12
50 7 BOJAN KOS NOVICE EXTREM SLO M4 0:16:32 0:34:23 0:10:30 1:01:25
40 8 GREGA HOČEVAR NOVICE EXTREM SLO M4 0:16:47 0:34:18 0:10:54 1:01:59
8 9 GREGOR JANEŽIČ NOVICE EXTREM SLO M4 1:02:22
21 10 MARKO DOLENC NOVICE EXTREM SLO M4 0:15:48 0:35:07 0:11:32 1:02:27
44 11 GORAN MODRIŠAN TK PULA HR MX 0:17:14 1:02:57
12 12 MATEVŽ SLAPNIČAR TK LJUBLJANA SLO M4 0:10:35 1:03:17
14 13 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO M4 0:17:13 0:35:15 0:10:56 1:03:24
29 14 JOŽE NOVOSEL NOVICE EXTREME SLO M4 0:17:50 1:03:29
6 15 MATJAŽ KOVAČ TRIWAY SLO M4 1:03:31
43 16 NEOO IBIŠI TK PULA HR MX 0:16:21 0:36:25 0:11:09 1:03:55
54 17 TIHOMIR BOBDANOV1Č TK PULA HR MX 0:18:05 0:33:40 0:12:22 1:04:07
11 18 MARKO GOLAK TK ZAGREB HR MX 0:11:48 1:04:19
10 19 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M4 0:18:25 0:34:08 0:11:52 1:04:25
102 20 JERNEJ PISK TK LJUBLJANA SLO M3 0:10:40 1:04:29
104 21 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO M3 0:11:24 1:05:04
34 22 BOJAN DEBENEC SRK KOVINOTEHNA SLO M5 0:18:50 0:34:57 0:11:22 1:05:09
26 23 RAFAEL PLUT TK RIBNICA SLO MX 0:17:46 0:36:50 0:10:39 1:05:15
52 24 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTERM SLO M5 0:18:42 0:35:43 0:11:08 1:05:33
109 25 GREGOR ZORE TRISPORT SLO M2 0:11:25 1:05:37
19 26 BOŠTJAN KOROŠEC TRIWAY SLO M4 1:06:15
100 27 UROŠ SEME NOVICE EXTREME SLO M3 0:18:18 0:36:12 0:11:54 1:06:24
27 28 ANTON ŠKERLEP TRISPORT SLO M6 0:19:10 0:35:40 0:11:35 1:06:25
106 29 DAVOR TRATNJEK SK BRDO SLO MX 0:12:37 1:06:35
45 30 BOJAN DUJKOVIČ TK PULA SLO MX 0:12:05 1:06:36
13 31 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO M4 0:12:30 1:07:05
53 32 DARKO LOVANJŠEK MTK TRAVNA GORA SLO MX 0:10:39 1:07:45
101 33 LUKA ČEKBIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:19:02 0:35:20 0:13:43 1:08:05
49 34 LOJZE STRLE MTK TRAVNA GORA SLO MX 0:10:43 1:08:25
51 35 ROMAN ZATLER TK LJUBLJANA SLO M4 0:12:00 1:08:48
25 36 VIKTOR EKART RADIO DUR SLO M5 0:19:24 0:37:26 0:12:03 1:08:53
55 37 DRAGO BREGAR TK RI3NICA SLO M4 0:18:46 1:09:14
36 38 IGOR MARTIČ KOČEVJE SLO MX 0:11:52 1:09:15
15 39 DALIBOR ZORICA TK PULA HR MX 0:12:23 1:09:59
17 40 GORAZD ŠULIGOJ TK ENERGIJA SLO MX 0:18:57 0:38:19 0:12:45 1:10:01
62 41 IVAN BARTOL NOVICE EXTREM SLO M9 0:19:38 1:12:30
23 42 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:19:20 1:12:41
42 43 ŽELJKO RADOMIROVIC TK PULA HR MX 0:20:18 1:14:12
110 44 ANŽE POLJANŠEK TRISPORT SLO M2 0:19:07 1:14:16
33 45 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO MS 0:20:46 1:14:17
28 46 ROMAN KERN TRISPORT SLO MX 0:21:42 1:14:18
47 47 BORIS MlJANDRUŠIC TK PULA HR MX 0:20:23 1:14:34
31 48 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO M8 0:21:58 1:14:50
33 49 BOŠTJAN RANGUS TK LJUBLJANA SLO M4 0:20:55 1:15:05
50 PETER ŠTOK ŠD BRINJ POVIR SLO MX 0:21:52 1:16:14
32 51 FRANC HORVAT TK BOHINJ SLO M9 1:16:24
108 52 MATEVŽ RUS TRISPORT SLO M2 1:18:01
107 53 DENIS KEMPERL TRISPORT SLO M2 0:20:30 1:18:01
105 54 GEGOR KOGOVŠEK TK LJUBLJANA SLO M2 0:22:08 1:21:01
46 55 MARKO PLIVRlČ TKLJUBLJANA SLO M6 0:24:25 1:21:36
16 56 ANDREJ GODINA ŠD BRINJ POVIR SLO MX 0:24:05 1:21:57
59 57 DRAGO KROFELJ TRIGLAV KRANJ SLO MX 0:24:43 1:22:47
30 58 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M3 0:26:23 1:33:36
5 59 MATJAŽ SELJAK NOVICE EXTREME SLO M4 0:17:42

Rezultati skupno ženske

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: tek 2: Sk. čas:
18 1 MATEJA ŠIMIC EXTREME NOVICE SLO Ž4 0:11:56 1:07:46
63 2 SIMONA ŽABJEK STOP TEAM LJUBLJANA SLO Ž4 0:18:48 1:10:50
24 3 NADA KOZJEK NOVICE EXTREME SLO Ž4 1:11:50
39 4 META BATI S TK LJUBLJANA SLO Ž4 0:21:58 1:15:35
35 5 TINA ZAKRAJŠEK TK LJUBLJANA SLO Ž4 0:25:08 1:23:26
20 6 PETRA PREBEG TK BOHINJ SLO Ž4 0:25:29 1:25:00

Kategorija: M2

Št. Št. Mesto :me in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
109 1 GREGOR ZORE TRISPORT SLO M2 0:11:25 1:05:37
101 2 LUKA ČEKBIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:19:02 0:35:20 0:13:43 1:08:05
110 3 ANŽE POLJANŠEK TRISPORT SLO M2 0:19:07 1:14:16
108 4 MATEVŽ RUS TRISPORT SLO M2 1:18:01
107 5 DENIS KEMPERL TRISPORT SLO M2 0:20:30 1:18:01
105 6 GEGOR KOGOVŠEK TK LJUBLJANA SLO M2 0:22:08 1:21:01

Kategorija: M3

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
102 1 JERNEJ PISK TK LJUBLJANA SLO M3 0:10:40 1:04:29
104 2 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO M3 0:11:24 1:05:04
100 3 UROŠ SEME NOVICE EXTREME SLO M3 0:18:18 0:36:12 0:11:54 1:06:24

Kategorija: M4

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
1 1 SAŠO JURAJA TK RIBNICA SLO M4 0:15:46 0:34:58 0:08:31 0:59:15
4 2 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREME SLO M4 0:15:45 0:34:57 0:08:36 0:59:18
3 3 DAMJAN ŽEPIČ STOP TEAM SLO M4 0:08:42 0:59:32
2 4 DAMJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M4 0:15:43 0:34:54 0:09:06 0:59:43
9 5 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO M4 0:15:50 0:35:02 0:09:17 1:00:09
7 6 MIRO KREGAR TRISPORT SLO M4 0:16:37 0:34:16 0:09:19 1:00:12
50 7 BOJAN KOS NOVICE EXTREM SLO M4 0:16:32 0:34:23 0:10:30 1:01:25
40 8 GREGA HOČEVAR NOVICE EXTREM SLO M4 0:16:47 0:34:18 0:10:54 1:01:59
8 9 GREGOR JANEŽIČ NOVICE EXTREM SLO M4 1:02:22
21 10 MARKO DOLENC NOVICE EXTREM SLO M4 0:15:48 0:35:07 0:11:32 1:02:27
12 11 MATEVŽ SLAPNIČAR TK LJUBLJANA SLO M4 0:10:35 1:03:17
14 12 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO M4 0:17:13 0:35:15 0:10:56 1:03:24
29 13 JOŽE NOVOSEL NOVICE EXTREME SLO M4 0:17:50 1:03:29
6 14 MATJAŽ KOVAČ TRIWAY SLO M4 1:03:31
10 15 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M4 0:18:25 0:34:08 0:11:52 1:04:25
19 16 BOŠTJAN KOROŠEC TRIWAY SLO M4 1:06:15
13 17 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO M4 0:12:30 1:07:05
51 18 ROMAN ZATLER TK LJUBLJANA SLO M4 0:12:00 1:08:48
55 19 DRAGO BREGAR TK RIBNICA SLO M4 0:18:46 1:09:14
38 20 BOŠTJAN RANGUS TK LJUBLJANA SLO M4 0:20:55 1:15:05
5 21 MATJAŽ SELJAK NOVICE EXTREME SLO M4 0:17:42

Kategorija: M5

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
34 1 BOJAN DEBENEC SRK KOVINOTEHNA SLO M5 0:18:50 0:34:57 0:11:22 1:05:09
52 2 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTERM SLO M5 0:18:42 0:35:43 0:11:08 1:05:33
25 3 VIKTOR EKART RADIO DUR SLO M5 0:19:24 0:37:26 0:12:03 1:08:53

Kategorija: M6

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
27 1 ANTON ŠKERLEP TRISPORT SLO M6 0:19:10 0:35:40 0:11:35 1:06:25
23 2 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:19:20 1:12:41
46 3 MARKO PLIVRIČ TK LJUBLJANA SLO M6 0:24:25 1:21:36

Kategorija: M8

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
33 1 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M8 0:20:46 1:14:17
31 2 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO M8 0:21:56 1:14:50

Kategorija: M9

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
62 1 IVAN BARTOL NOVICE EXTREM SLO M9 0:19:38 1:12:30
32 2 FRANC HORVAT TK BOHINJ SLO M9 1:16:24
30 3 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M9 0:26:23 1:33:36

Kategorija: OM1

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
141 1 ALBERT PELAJ TK RIBNICA SLO OM1 0:27:05
142 2 BOJAN CEBIN RIBNICA SLO OM1 0:27:32
148 3 MIHA ZAJC RIBNICA SLO OM1 0:35:58

Kategorija: OM2

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
144 1 ANDREJ REMIC RIBNICA SLO OM2 0:27:43
150 2 ROK ŠILC RIBNICA SLO OM2 0:28:57
149 3 URBAN MIHELIČ RIBNICA SLO OM2 0:28:57
146 4 MIODRAG DUJKOV1Č TK PULA HR OM2 0:30:33
147 5 JASMIN KOLJIČ TK PULA HR OM2 0:30:34
140 6 GAŠPER KAŠNAR DOBROVA SLO OM2 0:31:49
145 7 MIHA MULH TK LJUBLJANA SLO OM2 0:33:54