Državno prvenstvo v sprint duatlonu – moški

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
2 1 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREME SLO M3 0:15:42 0:38:08 0:08:57 1:02:47
4 2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M3 0:15:43 0:38:02 0:09:18 1:03:03
30 3 DRAŽEN DINJAR TK RUDOLF PEREŠIN HR M3 0:09:13 1:03:15
3 4 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO M3 0:15:40 0:38:17 0:09:39 1:03:36
6 5 MIRO KREGAR TRISPORT SLO M3 0:16:08 0:37:55 0:09:37 1:03:40
12 6 UROŠ SEME NOVICE EXTREME SLO M2 0:17:08 0:40:03 0:06:32 1:03:43
77 7 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO M3 0:10:07 1:04:16
51 8 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO M2 0:17:04 0:37:07 0:10:12 1:04:23
8 9 GREGOR JANEŽIČ NOVICE EXTREME SLO M3 0:17:02 1:04:25
7 10 MATJAŽ KOVAČ TRIWAY SLO M3 0:17:09 1:04:45
9 11 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO M3 0:17:06 1:04:49
70 12 MARTIN PONIKVAR TK RIBNICA SLO M2 0:11:06 1:05:16
16 13 IGOR ALPNER TRISPORT SLO M3 0:16:49 0:39:28 0:10:02 1:06:19
64 14 PAVEL KAVČIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:17:25 0:38:44 0:10:13 1:06:22
19 15 GREGAZORE TRISPORT SLO M2 0:17:49 0:38:35 0:10:18 1:06:42
61 16 TOMAŽ ROTOVNIK NOVICE EXTREME SLO M3 0:10:28 1:06:49
11 17 NINO COKAN KOVINOTEHNA SLO M3 0:17:54 0:38:32 0:10:28 1:06:54
76 18 DEJAN TEPEŠ TRIWAY SLO M3 0:17:45 0:38:31 0:10:49 1:07:05
72 19 TOMAŽ KALAN NOVICE EXTREME SLO M4 0:16:37 1:07:10
26 20 MIRAN KOLMAN TK BOHINJ SLO M3 0:17:48 0:38:39 0:10:55 1:07:22
14 21 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO M3 0:10:52 1:07:46
35 22 MIRKO TIŠLJAR SD STUBICA HR M3 0:17:00 0:40:26 0:10:21 1:07:47
29 23 SAŠA ERLIH TRIWAY SLO M3 0:17:44 1:07:52
43 24 DAVOR TRATNJEK TK RIBNICA SLO M1 0:18:20 0:38:02 0:11:54 1:08:16
71 25 TIHOMIR BOBALANOVIČ TK PULA HR M2 0:11:12 1:08:32
5 26 PRIMOŽ PŠENIČNIK TRIWAY SLO M3 0:09:49 1:08:53
17 27 SIMON SPRUK TRISPORT SLO M3 0:11:13 1:08:54
10 28 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M3 0:18:22 0:38:47 0:11:47 1:08:56
74 29 BOBAN DUJKOVIČ TK PULA HR M2 0:17:47 0:39:37 0:11:40 1:09:04
46 30 ANTON ŠKRLEP TRISPORT SLO M6 0:18:33 0:39:24 0:11:11 1:09:08
27 31 ROK HAFNER TK BOHINJ SLO M3 0:18:35 1:09:20
21 32 BOŠTJAN KOROŠEC TRIWAY SLO M3 0:18:29 0:39:31 0:11:22 1:09:22
23 33 BOJAN BRUS TS RADENSKA SLO M3 0:16:22 0:42:42 0:11:19 1:10:23
37 34 ŽELJKO LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR M4 0:17:58 0:41:39 0:11:00 1:10:37
53 35 ALEŠ PODGORŠEK TRISPORT SLO M3 0:18:38 0:40:26 0:11:49 1:10:53
88 36 LOJZE MALNAR NOVICE EXTREME M6 0:18:06 0:42:17 0:10:49 1:11:12
63 37 BOJAN DEBENEC KOVINOTEHNA SLO M4 0:18:58 0:41:00 0:11:23 1:11:21
54 38 ANŽE POLJANŠEK TRISPORT SLO M2 0:18:05 0:42:23 0:11:19 1:11:47
22 39 JOŽE NOVOSELC NOVICE EXTREME SLO M3 0:17:59 2.938194444 0:11:40 1:12:10
49 40 TOMAŽ LESKOVŠEK LJUBLJANA SLO M4 0:18:26 0:42:08 0:11:39 1:12:13
82 41 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTREME SLO M4 0:18:48 0:41:57 0:11:54 1:12:39
44 42 GAŠPER AVTAČ TK RIBNICA SLO M1 0:18:37 1:12:53
13 43 LUKA ČEČEBIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:18:52 0:41:28 0:12:57 1:13:17
61 44 DAMJAN PEČAR NOVICE EXTREME SLO M3 0:19:12 1:14:02
31 45 IZTOK JOVAN AK MARATON SLO M3 1:14:08
25 46 DALIBOR ZORICA TKPULA HR M3 0:19:07 1:14:15
68 47 KONRAD MERLAK HOTEDRŠČICA SLO M6 1:14:20
40 48 MATEJ VAUPOTIČ TK RIBNICA SLO M1 0:18:42 0:41:43 0:14:06 1:14:31
28 49 TOMAŽ PLANKO TRISPORT SLO M3 0:19:05 1:14:52
36 50 BRANKO RAZUM TK RUDOLF PEREŠIN HR M3 1:15:22
20 51 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO M1 0:18:56 1:15:23
47 52 TONIŽACAR TK RIBNICA SLO M4 1:16:20
48 53 IGOR MARTIČ TŠD KOSTEL SLO M3 1:16:29
78 54 KAREL MEDVEŠČAK TK BOHINJ SLO M7 0:21:00 1:16:50
32 55 EDVARD DOLJAK TK RIBNICA SLO M4 0:19:21 1:17:09
41 56 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO M3 1:17:22
18 57 ROMAN KERN TRISPORT SLO M3 0:20:52 1:17:30
52 58 VIKTOR EKART TRISPORT SLO M4 0:18:07 1:17:49
85 59 DRAGO BREGAR TK RIBNICA SLO M3 0:19:08 1:18:01
24 60 MARKO GOLJAK TK PETAR ZRINSKI HR M3 0:20:12 1:18:18
33 61 ZDENKO KNEŽIČ TK RUDOLF PEREŠIN HR M3 0:20:40 1:18:19
87 62 LUKA ROGIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:20:47 1:18:22
56 63 ROMAN ERŽEN TK RIBNICA SLO M3 0:21:07 1:18:24
45 64 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:19:50 1:19:43
79 65 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M7 0:21:05 1:19:45
84 66 SIMON BRENTIN TK LJUBLJANA SLO M3 0:21:24 1:20:19
58 67 BORIS MIJADRUŠIČ TK PULA HR M4 1:21:35
73 38 MARKO PLIVERIČ TK LJUBLJANA SLO M4 0:21:45 1:22:21
60 69 VLADIMIR BRŠIČ TK PULA HR M3 0:23:03 1:22:53
80 70 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO M7 0:23:13 1:22:59
34 71 MLADEN PREKRAT SD STUBICA HR M3 0:23:18 1:27:12
81 71 DRAGO KROFL TK TRIGLAV SLO M6 0:23:11 1:27:12
66 73 GVIDO SVET BEGUNJE SLO M6 0:22:20 1:28:09
75 74 MIODRAG DUJKOVIČ TK PULA SLO M1 0:23:08 1:29:11
42 75 KONSTATIN PRERADOVIČ MONET LJUBLJANA SLO M4 0:21:53 1:29:20
38 76 tomaž Štrukelj TK RIBNICA SLO M3 1:31:58
50 77 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO M7 0:25:45 1:37:49
39 78 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M7 0:26:30 1:39:09
65 79 JOŽE ŽUŽEK VELIKE LAŠČE SLO M3 0:21:40 1:50:26
67 80 ERIK MOČNIK TRISPORT SLO M3

Državno prvenstvo v sprint duatlonu – Ženske

Št št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
15 1 MATEJA ŠIMIC ŠDPVŠ MURSKA SOBO SLO Z3 0:18:19 0:43:50 0:09:41 1:11:50
69 2 SIMONA ŽABJEK BTC BAUER SLO Z3 0:18:47 1:12:57
55 3 NATAŠA NAKRST TRISPORT SLO Z3 0:19:03 1:13:34
83 4 ANJA CERUT TK LJUBLJANA SLO Z3 0:20:07 1:16:32
86 5 PETRA PREBEG TK BOHINJ SLO Z3 0:24:33 1:29:27
57 6 MOJCA HOČEVAR TK LJUBLJANA SLO Z3 0:24:47 1:35:37
59 7 BRANKA BRŠIČ TK PULA HR Z3 0:28:13 1:42:32

SUPER sprint duatlon

Rezultati po katergorijah

Kategorija OM1

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
182 1 SIMON POGORELC TK RIBNICA SLO OM1 0:29:00
183 2 ALPERT PELAJ TK RIBNICA SLO OM1 0:29:10
186 3 VITAL TRDAN TK RIBNICA SLO OM1 0:29:48
180 4 GAŠPER MODIC ŠD BRINJ POVIR SLO OM1 0:30:48
185 5 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO OM1 0:32:32
190 6 MARKO ALPNER TRISPORT SLO OM1 0:40:17

Kategorija OM2

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
189 1 ANDREJ REMIC TK RIBNICA SLO OM2 0:28:51
188 2 ČRT IVANČIČ TK RIBNICA SLO OM2 0:33:39
187 3 ANDRAŽ TASIČ TK LJUBLJANA SLO OM2 0:33:55
181 4 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO OM2 0:36:53

Kategorija OM2

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
184 1 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO OZ2 0:38:59

Rezultati po katergorijah za DP

Kategorija M1

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
43 1 DAVOR TRATNJEK TK RIBNICA SLO M1 0:18:20 0:38:02 0:11:54 1:08:16
44 2 GAŠPER AVTAČ TK RIBNICA SLO M1 0:18:37 1:12:53
40 3 MATEJ VAUPOTIČ TK RIBNICA SLO M1 0:18:42 0:41:43 0:14:06 1:14:31
20 4 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO M1 0:18:56 1:15:23
75 5 MIODRAG DUJKOVIČ TK PULA SLO M1 0:23:08 1:29:11

Kategorija M2

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
12 1 UROŠ SEME NOVICE EXTREME SLO M2 0:17:08 0:40:03 0:06:32 1:03:43
51 2 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO M2 0:17:04 0:37:07 0:10:12 1:04:23
70 3 MARTIN PONIKVAR TK RIBNICA SLO M2 0:11:06 1:05:16
64 4 PAVEL KAVČIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:17:25 0:38:44 0:10:13 1:06:22
19 5 GREGA ZORE TRISPORT SLO M2 0:17:49 0:38:35 0:10:18 1:06:42
71 6 TIHOMIR BOBALANOVIČ TK PULA HR M2 0:11:12 1:08:32
7 7 BOBAN DUJKOVIČ TK PULA HR M2 0:17:47 0:39:37 0:11:40 1:09:04
54 8 ANŽE POLJANŠEK TRISPORT SLO M2 0:18:05 0:42:23 0:11:19 1:11:47
13 9 LUKAČEČEBIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:18:52 0:41:28 0:12:57 1:13:17
87 10 LUKA ROGIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:20:47 1:18:22

Kategorija M3

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
2 1 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREME SLO M3 0:15:42 0:38:08 0:08:57 1:02:47
4 2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M3 0:15:43 0:38:02 0:09:18 1:03:03
30 3 DRAŽEN DINJAR TK RUDOLF PEREŠIN HR M3 0:09:13 1:03:15
3 4 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO M3 0:15:40 0:38:17 0:09:39 1:03:36
6 5 MIRO KREGAR TRISPORT SLO M3 0:16:08 0:37:55 0:09:37 1:03:40
77 6 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO M3 0:10:07 1:04:16
8 7 GREGOR JANEŽIČ NOVICE EXTREME SLO M3 0:17:02 1:04:25
7 8 MATJAŽ KOVAČ TRIWAY SLO M3 0:17:09 1:04:45
9 9 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO M3 0:17:06 1:04:49
16 10 IGOR ALPNER TRISPORT SLO M3 0:16:49 0:39:28 0:10:02 1:06:19
62 11 TOMAŽ ROTOVNIK NOVICE EXTREME SLO M3 0:10:28 1:06:49
11 12 NINO COKAN KOVINOTEHNA SLO M3 0:17:54 0:38:32 0:10:28 1 06:54
76 13 DEJAN TEPEŠ TRIWAY SLO M3 0:17:45 0:38:31 0:10:49 1:07:05
26 14 MIRAN KOLMAN TK BOHINJ SLO M3 0:17:48 0:38:39 0:10:55 1:07:22
1 15 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO M3 0:10:52 1:07:46
35 16 MIRKO TIŠLJAR SD STUBICA HR M3 0:17:00 0:40:26 0:10:21 1:07:47
29 17 SAŠA ERLIH TRIWAY SLO M3 0:17:44 1:07:52
5 18 PRIMOŽ PŠENIČNIK TRIWAY SLO M3 0:09:49 1:08:53
17 19 SIMON SPRUK TRISPORT SLO M3 0:11:13 1:08:54
10 20 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M3 0:18:22 0:38:47 0:11:47 1:08:56
27 21 ROK HAFNER TK BOHINJ SLO M3 0:18:35 1:09:20
21 22 BOŠTJAN KOROŠEC TRIWAY SLO M3 0:18:29 0:39:31 0:11:22 1:09:22
23 23 BOJAN BRUS TS RADENSKA SLO M3 0:16:22 0:42:42 0:11:19 1:10:23
53 24 ALEŠ PODGORŠEK TRISPORT SLO M3 0:18:38 0:40:26 0:11:49 1:10:53
22 25 JOŽE NOVOSELC NOVICE EXTREME SLO M3 0:17:59 0:42:31 0:11:40 1:12:10
61 26 DAMJAN PEČAR NOVICE EXTREME SLO M3 0:19:12 1:14:02
31 27 IZTOK JOVAN AK MARATON SLO M3 1:14:08
25 28 DALIBOR ZORICA TK PULA HR M3 0:19:07 1:14:15
28 29 TOMAŽ PLANKO TRISPORT SLO M3 0:19:05 1:14:52
36 30 BRANKO RAZUM TK RUDOLF PEREŠIN HR M3 1:15:22
48 31 IGOR MARTIČ TŠD KOSTEL SLO M3 1:16:29
41 32 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO M3 1:17:22
18 33 ROMAN KERN TRISPORT SLO M3 0:20:52 1:17:30
85 34 DRAGO BREGAR TK RIBNICA SLO M3 0:19:08 1:18:01
24 35 MARKO GOLJAK TK PETAR ZRINSKI HR M3 0:20:12 1:18:18
33 36 ZDENKO KNEŽIČ TK RUDOLF PEREŠIN HR M3 0:20:40 1:18:19
56 37 ROMAN ERŽEN TK RIBNICA SLO M3 0:21:07 1:18:24
84 38 SIMON BRENTIN TK LJUBLJANA SLO M3 0:21:24 1:20:19
60 39 VLADIMIR BRŠIČ TK PULA HR M3 0:23:03 1:22:53
34 40 MLADEN PREKRAT SD STUBICA HR M3 0:23:18 1:27:12
38 41 TOMAŽ ŠTRUKELJ TK RIBNICA SLO M3 1:31:58
65 42 JOŽE ŽUŽEK VELIKE LAŠČE SLO M3 0:21:40 1:50:26
67 43 ERIK MOČNIK TRISPORT SLO M3 O

Kategorija M4

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
72 1 TOMAŽ KALAN NOVICE EXTREME SLO M4 0:16:37 1:07:10
37 2 ŽELJKO LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR M4 0:17:58 0:41:39 0:11:00 1:10:37
63 3 BOJAN DEBENEC KOVINOTEHNA SLO M4 0:18:58 0:41:00 0:11:23 1:11:21
4 4 TOMAŽ LESKOVŠEK LJUBLJANA SLO M4 0:18:26 0:42:08 0:11:39 1:12:13
82 5 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTREME SLO M4 0:18:48 0:41:57 0:11:54 1:12:39
47 6 TONIŽACAR TK RIBNICA SLO M4 1:16:20
32 7 EDVARD DOLJAK TK RIBNICA SLO M4 0:19:21 1:17:09
52 8 VIKTOR EKART TRISPORT SLO M4 0:18:07 1:17:49
58 9 BORIS MIJADRUŠIČ TK PULA HR M4 1:21:35
73 10 MARKO PLIVERIČ TK LJUBLJANA SLO M4 0:21:45 1:22:21
42 11 KONSTATIN PRERADOVIČ MONET LJUBLJANA SLO M4 0:21:53 1:29:20

Kategorija M6

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
46 1 ANTON ŠKRLEP TRISPORT SLO M6 0:18:33 0:39:24 0:11:11 1:09:08
88 2 LOJZE MALNAR NOVICE EXTREME M6 0:18:06 0:42:17 0:10:49 1:11:12
68 3 KONRAD MERLAK HOTEDRŠČICA SLO M6 1:14:20
45 4 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:19:50 1:19:43
81 5 DRAGO KROFL TK TRIGLAV SLO M6 0:23:11 1:27:12
66 6 GVIDO SVET BEGUNJE SLO M6 0:22:20 1:28:09

Kategorija M7

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
78 1 KAREL MEDVEŠČAK TK BOHINJ SLO M7 0:21:00 1:16:50
79 2 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M7 0:21:05 1:19:45
80 3 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO M7 0:23:13 1:22:59
50 4 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO M7 0:25:45 1:37:49
39 5 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M7 0:26:30 1:39:09

SUPER sprint duatlon

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
189 1 ANDREJ REMIC TK RIBNICA SLO OM2 0:28:51
182 2 SIMON POGORELC TK RIBNICA SLO OM1 0:29:00
183 3 ALPERT PELAJ TK RIBNICA SLO OM1 0:29:10
186 4 VITAL TRDAN TK RIBNICA SLO OM1 0:29:48
180 5 GAŠPER MODIC ŠD BRINJ POVIR SLO OM1 0:30:48
185 6 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO OM1 0:32:32
188 7 CRT IVANČIČ TK RIBNICA SLO OM2 0:33:39
187 8 ANDRAŽ TASIČ TK LJUBLJANA SLO OM2 0:33:55
181 9 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO OM2 0:36:53
190 10 MARKO ALPNER TRISPORT SLO OM1 0:40:17