Absolutna razvrstitev (M)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
5 1 DAMJAN ŽEPIČ TK RIBNICA SLO M3 0:15:15 0:37:45 0:09:30 1:02:30
3 2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M3 0:15:18 0:37:41 0:09:50 1:02:49
51 3 MIRKO TIŠLJAR ŠD STUBICA HR M3 0:16:26 0:39:01 0:09:45 1:05:12
4 4 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM SLO M3 0:15:49 0:39:28 0:10:15 1:05:32
57 5 MIRO KREGAR TRISPORT SLO M3 0:16:35 0:38:42 0:10:26 1:05:43
56 6 DAMIJAN SLAPNIK TRISPORT SLO M3 0:15:49 0:39:28 0:11:14 1:06:31
6 7 GREGA HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO M3 0:16:43 0:38:39 0:11:54 1:07:16
8 8 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO M3 0:16:57 0:39:48 0:10:52 1:07:37
19 9 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO M2 0:17:42 0:39:08 0:11:01 1:07:51
7 10 DEJAN TEPEŠ TK LJUBLJANA SLO M3 0:17:06 0:39:52 0:10:57 1:07:55
14 11 SIMON SPUK TRISPORT SLO M3 0:17:13 0:39:51 0:11:02 1:08:06
11 12 TOMAŽ ROTOVNIK NOVICE EXTREM SLO M3 0:16:45 0:40:14 0:11:12 1:08:11
48 13 MARKO BOKALIČ PARTIZAN DOLSKO SLO M4 0:17:45 0:39:31 0:11:03 1:08:19
46 14 JOŽE NOVOSELC NOVICE EXTREM SLO M3 0:17:19 0:39:52 0:11:13 1:08:24
27 15 GORAZD ŠULIGOJ KOVINOTEHNA CELJE SLO M3 0:17:58 0:39:14 0:11:20 1:08:32
16 MARE KOTNIK TRISPORT SLO M3 0:17:12 0:40:56 0:11:04 1:09:12
20 17 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO M2 0:17:02 0:40:54 0:11:19 1:09:15
10 18 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M3 0:17:50 0:39:18 0:12:16 1:09:24
52 19 IGOR ALPNER TRISPORT SLO M3 0:16:58 0:42:07 0:10:45 1:09:50
59 20 BOJAN DEBENEC KOVINOTEHNA CELJE SLO M4 0:18:23 0:39:36 0:11:52 1:09:51
54 21 VIKTOR EKART TRISPORT SLO M4 0:18:08 0:40:42 0:11:02 1:09:52
37 22 DAVOR TRATNJEK TK RIBNICA SLO M2 0:18:19 0:39:44 0:12:32 1:10:35
36 23 GAŠPER ARTAČ TK RIBNICA SLO M2 0:18:24 0:41:53 0:12:14 1:12:31
21 24 ANTON ŠKRLEB TRISPORT SLO M6 0:18:48 0:41:21 0:12:24 1:12:33
32 25 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO M3 0:18:37 0:41:55 0:12:17 1:12:49
18 26 LOVRENC CVETKO TK LJUBLJANA SLO M3 1:13:50
43 27 IGOR MARTIČ TŠD KOSTEL SLO M3 0:19:01 1:14:06
33 28 TOMAŽ LESKOVŠEK TRISPORT SLO M4 0:19:09 1:14:40
60 29 STANE KOGOVŠEK SOKOL TIVOLI SLO M5 0:19:20 1:15:05
16 30 DARKO ROVANJŠEK ŠD SODRAŽICA SLO M5 0:18:08 1:15:18
38 31 MATEJ VAUPOTIČ TK RIBNICA SLO M2 0:18:41 0:43:18 0:13:58 1:15:57
17 32 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO M2 0:19:58 1:16:24
31 33 TONE KLEMENC KROVSTVO KOŽELJ SLO M5 0:19:42 1:17:11
42 34 ROMAN ERŽEN RIBNICA SLO M3 0:20:15 1:17:22
3 35 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO M4 0:18:32 1:17:39
13 36 ROMAN KERN TRISPORT SLO M3 0:20:32 1:17:40
15 37 SIMON BRENTIN TK LJUBLJANA SLO M3 0:20:09 1:19:51
22 38 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO M7 0:20:35 1:19:59
26 39 DAVOR ROMIČ TK PULA HR M2 0:20:21 1:22:27
39 40 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:19:49 1:22:28
29 41 DANILO GRAŠIČ TK MARIBOR SLO M3 0:20:24 1:23:31
25 42 DRAGAN RADOMIROVIĆ TK PUUV HR M4 0:20:11 1:23:44
49 43 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M7 0:21:49 1:23:57
50 44 KONSTANTI PRERADOVIČ NOVICE EXTREM SLO M5 0:22:14 1:24:32
23 45 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO M7 0:22:38 1:24:36
30 46 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO M4 0:22:58 1:27:10
47 47 ELVIS PODLOGAR KOČEVJE SLO M3 0:22:03 1:27:50
34 48 GVIDO SVET SLO M6 0:21:48 1:28:17
40 49 BOŠTJAN TANKO HROVAČA SLO M3 0:21:34 1:29:35
62 50 DRAGO KROPL TK TRIGLAV SLO M6 0:24:03 1:30:18
28 51 ALEŠ ZAJC SOKOL TIVOLI SLO M3 0:21:51 1:30:40
41 52 SLAVKO BRIC KOVINOTEHNA CELJE SLO M5 0:24:29 1:33:34
24 53 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO M7 0:23:53 1:36:07
44 54 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M7 0:26:56 1:41:21
2 55 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREM SLO M3 0:15:30 O
58 55 SLAPNIČAR MATEVŽ NOVICE EXTREM SLO M3 0:17:54 O

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
35 t MATEJA ŠIMIC ŠD PRŠ URŠKA SOBOT SLO Z3 0:17:55 0:39:20 0:11:55 1:09:10
63 2 NADA KOZJEK NOVICE EXTREM SLO Z3 0:18:27 1:14:39
53 3 FANI ALPNET TRISPORT SLO Z3 0:24:52 1:32:35
45 4 MOJCA HOČEVAR TK LJUBLJANA SLO Z3 0:24:04 1:36:17
61 5 LADISLAVA POLONČIČ ŠD PRAVNIK SLO Z3 0:24:38 1:36:24

Rezultati po katergorijah (M)

Kategorija: M2

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
19 1 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO M2 0:17:42 0:39:08 0:11:01 1:07:51
20 2 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO M2 0:17:02 0:40:54 0:11:19 1:09:15
37 3 DAVOR TRATNJEK TK RIBNICA SLO M2 0:18:19 0:39:44 0:12:32 1:10:35
36 4 GAŠPER ARTAČ TK RIBNICA SLO M2 0:18:24 0:41:53 0:12:14 1:12:31
38 5 MATEJ VAUPOTIČ TK RIBNICA SLO M2 0:18:41 0:43:18 0:13:58 1:15:57
17 6 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO M2 0:19:58 1:16:24
26 7 DAVOR ROMIČ TK PULA HR M2 0:20:21 1:22:27

Kategorija: M3

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
5 1 DAMJAN ŽEPIČ TK RIBNICA SLO M3 0:15:15 0:37:45 0:09:30 1:02:30
3 2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M3 0:15:18 0:37:41 0:09:50 1:02:49
51 3 MIRKO TIŠLJAR ŠD STUBICA HR M3 0:16:26 0:39:01 0:09:45 1:05:12
4 4 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM SLO M3 0:15:49 0:39:28 0:10:15 1:05:32
7 5 MIRO KREGAR TRISPORT SLO M3 0:16:35 0:38:42 0:10:26 1:05:43
56 6 DAMIJAN SLAPNIK TRISPORT SLO M3 0:15:49 0:39:28 0:11:14 1:06:31
6 7 GREGA HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO M3 0:16:43 0:38:39 0:11:54 1:07:16
8 6 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO M3 0:16:57 0:39:48 0:10:52 1:07:37
7 9 DEJAN TEPEŠ TK LJUBLJANA SLO M3 0:17:06 0:39:52 0:10:57 1:07:55
14 10 SIMON SPUK TRISPORT SLO M3 0:17:13 0:39:51 0:11:02 1:08:06
11 11 TOMAŽ ROTOVNIK NOVICE EXTREM SLO M3 0:16:45 0:40:14 0:11:12 1:08:11
46 12 JOŽE NOVOSELC NOVICE EXTREM SLO M3 0:17:19 0:39:52 0:11:13 1:08:24
27 13 GORAZD ŠULIGOJ KOVINOTEHNA CELJE SLO M3 0:17:58 0:39:14 0:11:20 1:08:32
55 14 MARE KOTNIK TRISPORT SLO M3 0:17:12 0:40:56 0:11:04 1:09:12
10 15 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M3 0:17:50 0:39:18 0:12:16 1:09:24
52 16 IGOR ALPNER TRISPORT SLO M3 0:16:58 0:42:07 0:10:45 1:09:50
32 17 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO M3 0:18:37 0:41:55 0:12:17 1:12:49
18 18 LOVRENC CVETKO TK LJUBLJANA SLO M3 1:13:50
43 19 IGOR MARTIČ TŠD KOSTEL SLO M3 0:19:01 1:14:06
42 20 ROMAN ERŽEN RIBNICA SLO M3 0:20:15 1:17:22
13 21 ROMAN KERN TRISPORT SLO M3 0:20:32 1:17:40
15 22 SIMON BRENTIN TK LJUBLJANA SLO M3 0:20:09 1:19:51
29 23 DANILO GRAŠIČ TK MARIBOR SLO M3 0:20:24 1:23:31
24 ELVIS PODLOGAR KOČEVJE SLO M3 0:22:03 1:27:50
40 25 BOŠTJAN TANKO HROVAČA SLO M3 0:21:34 1:29:35
28 26 ALEŠ ZAJC SOKOL TIVOLI SLO M3 0:21:51 1:30:40
2 27 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREM SLO M3 0:15:30 O
58 27 SLAPNIČAR MATEVŽ NOVICE EXTREM SLO M3 0:17:54 O

Kategorija: M5

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
60 1 STANE KOGOVŠEK SOKOL TIVOLI SLO M5 0:19:20 1:15:05
16 2 DARKO ROVANJŠEK ŠD SODRAŽICA SLO M5 0:18:08 1:15:18
31 3 TONE KLEMENC KROVSTVO KOŽELJ SLO M5 0:19:42 1:17:11
50 4 KONSTANTI PRERADOVIČ NOVICE EXTREM SLO M5 0:22:14 1:24:32
41 5 SLAVKO BRIC KOVINOTEHNA CELJE SLO M5 0:24:29 1:33:34

Kategorija: M6

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
21 1 ANTON ŠKRLEB TRISPORT SLO M6 0:18:48 0:41:21 0:12:24 1:12:33
39 2 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:19:49 1:22:28
34 3 GVIDO SVET SLO M6 0:21:48 1:28:17
62 4 DRAGO KROPL TK TRIGLAV SLO M6 0:24:03 1:30:18

Kategorija: M7

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
22 1 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO M7 0:20:35 1:19:59
49 2 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M7 0:21:49 1:23:57
23 3 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO M7 0:22:38 1:24:36
24 4 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO M7 0:23:53 1:36:07
44 5 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M7 0:26:56 1:41:21

Kadeti:

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Leto roj.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
99 1 BOJAN ČEBIN TK RIBNICA SLO 1986 0:08:35 0:15:03 0:03:02 0:26:40
91 2 SIMON POGORELC TK RIBNICA SLO 1987 0:09:45 0:14:40 0:03:10 0:27:35
98 3 JURE TANKO TK RIBNICA SLO 1986 0:09:21 0:14:57 0:03:19 0:27:37
90 4 PETER PUCELJ TK RIBNICA SLO 1986 0:09:30 0:14:53 0:03:22 0:27:45
97 5 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO 1986 0:09:39 0:15:49 0:04:12 0:29:40
87 6 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO 1988 0:09:58 0:30:48
89 7 TADEJ OSVALD TŠD GRIČ SLO 1988 0:10:25 0:31:13
85 8 LOVRO ORAŽEM TŠD GRIČ SLO 1988 0:10:33 0:31:35
96 9 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO 1986 0:11:15 0:31:47
93 10 VANJA RETKOVAC TK PULA HR 1985 0:11:00 0:33:38
86 11 GREGOR MERHAR TŠD GRIČ SLO 1988 0:11:30 0:35:33
84 12 MARKO ALPNER TRSPORT SLO 1991 0:12:25 0:37:40

Kadetinje:

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Leto roj.: Tek 1: Sk. čas:
92 1 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO 1986 0:12:48 0:37:53
94 2 ANA ŠOBAR TK RIBNICA SLO 1988 0:13:38 0:39:22
88 3 LINDA PELAJ TŠD GRIČ SLO 1990 0:13:20 0:39:35
95 4 TANJA ZAJC TK RIBNICA SLO 1988 0:15:16 0:45:23

EKIPNO

Št. št.: Klub ali kraj: Ime in priimek: Država: Ktg.: Sk. Čas:
1 TK RIBNICA 1 5 DAMJAN ŽEPIČ SLO M3 1:02:30
TK RIBNICA 1 3 DAMIJAN KROMAR SLO M3 1:02:49
TK RIBNICA 1 8 MILOŠ PETELIN SLO M3 1:07:37 3:12:56
2 TRISPORT 1 57 MIRO KREGAR SLO M3 1:05:43
TRISPORT 1 56 DAMIJAN SLAPNIK SLO M3 1:06:31
TRISPORT 1 14 SIMON SPUK SLO M3 1:08:06 3:20:20
3 NOVICE EXTREM 4 KLEMEN DOLENC SLO M3 1:05:32
NOVICE EXTREM 11 TOMAŽ ROTOVNIK SLO M3 1:08:11
NOVICE EXTREM 46 JOŽE NOVOSELC SLO M3 1:08:24 3:22:07
4 TRISPORT 2 55 MARE KOTNIK SLO M3 1:09:12
TRISPORT 2 52 IGOR ALPNER SLO M3 1:09:50
TRISPORT 2 54 VIKTOR EKART SLO M4 1:09:51 3:28:53
5 TK RIBNICA 2 20 MATEJ BENČINA SLO M2 1:09:15
TK RIBNICA 2 10 MATEJ ŠKUFCA SLO M3 1:09:24
TK RIBNICA 2 37 DAVOR TRATNJEK SLO M2 1:10:35 3:29:14
6 TK LJUBLJANA 1 19 MIHA MENARD SLO M2 1:07:51
TK LJUBLJANA 1 7 DEJAN TEPEŠ SLO M3 1:07:55
TK LJUBLJANA 1 18 LOVRENC CVETKO SLO M3 1:13:50 3:29:36
7 SOKOL TIVOLI 6 GREGA HOČEVAR SLO M3 1:07:16
SOKOL TIVOLI 60 STANE KOGOVŠEK SLO M5 1:15:05
SOKOL TIVOLI 64 DRAGO BREGAR SLO M4 1:17:39 3:40:00
8 TK RIBNICA 3 36 GAŠPER ARTAČ SLO M2 1:12:31
TK RIBNICA 3 32 ERVIN PUST SLO M3 1:12:49
TK RIBNICA 3 38 MATEJ VAUPOTIČ SLO M2 1:15:57 3:41:17
9 TRISPORT 3 21 ANTON ŠKRLEB SLO M6 1:12:33
TRISPORT 3 33 TOMAŽ LESKOVŠEK SLO M4 1:14:40
TRISPORT 3 17 DOMEN HRIBAR SLO M2 1:16:24 3:43:37
10 KOVINOTEHNA CELJE 27 GORAZD ŠULIGOJ SLO M3 1:08:32
KOVINOTEHNA CELJE 59 BOJAN DEBENEC SLO M4 1:09:52
KOVINOTEHNA CELJE 41 SLAVKO BRIC SLO M5 1:33:34 3:51:58
11 TK BOHINJ 22 KAREL MEDVEŠČEK SLO M7 1:19:59
TK BOHINJ 39 MARE KRIŠTOFIČ SLO M6 1:22:28
TK BOHINJ 49 MAKS STOPAR SLO M7 1:23:57 4:06:24
12 TK LJUBLJANA 2 15 SIMON BRENTIN SLO M3 1:19:51
TK LJUBLJANA 2 24 UROŠ LAMPE SLO M7 1:36:07
TK LJUBLJANA 2 44 LADO ČERNIVEC SLO M7 1:41:21 4:37:19