EKIPNO DP v SPRINT DUATLONU

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: OP:
2 1 DEJAN PATRČEVIĆ TK PETAR ZRINSKI HR 1973 1:02:46 0:00:00
3 2 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:03:21 0:00:35
1 3 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 1:05:02 0:02:16
28 4 TOMAŽ KALIŠNIK TK CELJE SLO 1982 1:05:33 0:02:47
4 5 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:05:40 0:02:54
73 6 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1975 1:05:58 0:03:12
5 7 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:06:10 0:03:24
34 8 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 1983 1:06:26 0:03:40
27 9 SANDI IVANČIČ TK CELJE SLO 1982 1:06:52 0:04:06
30 10 GRAZD ŠULIGOJ TK CELJE SLO 1973 1:06:59 0:04:13
51 11 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 1:07:06 0:04:20
71 12 ANDREJ MEDVED TRISPORT SLO 1985 1:07:24 0:04:38
10 13 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:07:27 0:04:41
57 14 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO 1973 1:07:54 0:05:08
54 15 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO 1963 1:08:24 0:05:38
55 16 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 1969 1:08:55 0:06:09
44 17 BORUT PETRIČ TŠD GRIČ SLO 1975 1:09:14 0:06:28
81 18 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO 1988 1:09:56 0:07:10
7 19 SIMON POGORELC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 1:10:17 0:07:31
46 20 ALEŠ SUHADOLNIK SLO 1977 1:10:26 0:07:40
58 21 IGOR MOROŽIN TK ROVINJ HR 1976 1:10:47 0:08:01
15 22 BOJAN KEMPERL KGT PAPEŽ SLO 1961 1:11:50 0:09:04
8 23 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 1:12:31 0:09:45
29 24 DEJAN ČIČIČ-OCVIK TK CELJE SLO 1982 1:12:43 0:09:57
35 25 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO 1977 1:12:46 0:10:00
12 26 TOMAŽ ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1964 1:12:50 0:10:04
77 27 MATJAŽ ARKO TŠD GRIČ SLO 1973 1:13:03 0:10:17
75 28 BORUT HORVAT AK TRIGLAV SLO 1978 1:13:38 0:10:52
32 29 MITJA MESTEK 3S SPORT SLO 1972 1:13:57 0:11:11
65 30 BOŠTJAN KOMAC KOČEVJE SLO 1968 1:14:00 0:11:14
6 31 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:14:05 0:11:19
78 32 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 1:14:17 0:11:31
52 33 SEASTJAN ŠTRAVS TK LJUBLJANA SLO 1970 1:14:53 0:12:07
56 34 DUŠAN TARIČ NOVICE EXTREME SLO 1961 1:15:32 0:12:46
31 35 JANEZ KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1967 1:15:48 0:13:02
50 36 SEBASTJAN ZAPUŠEK PREVALJE SLO 1976 1:15:53 0:13:07
74 37 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO 1978 1:15:58 0:13:12
76 38 DARKO ROVANŠEK D SODRAŽICA SLO 1955 1:16:01 0:13:15
38 39 MILAN DOBNIKAR D DOBROVA SLO 1966 1:16:03 0:13:17
33 40 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1986 1:16:09 0:13:23
49 41 DARKO SKOK DIVAČA SLO 1977 1:16:10 0:13:24
23 42 BRANKO KODELJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:17:18 0:14:32
19 43 MITJA SMREKAR TRISPORT SLO 1981 1:17:19 0:14:33
72 44 STANE KOGOVŠEK TK SOKOL TIVOLI SLO 1956 1:18:11 0:15:25
88 45 ALEŠ STOPAR TRISPORT SLO 1969 1:18:18 0:15:32
66 46 JAROSLAV KOVAČIČ MULTISPORT KRŠKO SLO 1984 1:18:32 0:15:46
26 47 MATEJ PELJHAN TRISPORT SLO 1967 1:18:34 0:15:48
24 48 ANTON BRODARIČ KK METLIKA SLO 1976 1:19:17 0:16:31
40 49 LUKA FERLAN TRISPORT SLO 1978 1:19:31 0:16:45
41 50 ANDREJ KRAPEŽ GORA SLO 1975 1:19:38 0:16:52
36 51 MIRAN OBLAK TRISPORT SLO 1971 1:19:56 0:17:10
48 52 IGOR PERESSON DIVAČA SLO 1976 1:22:01 0:19:15
11 53 EMIL BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1966 1:22:49 0:20:03
13 54 FRANCI ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1971 1:25:18 0:22:32
63 55 ERNEST ROKOV TK ROVINJ HR 1971 1:26:00 0:23:14
61 56 VELJKO SOŠIČ TK ROVINJ HR 1957 1:27:50 0:25:04
25 57 MARKO KOBAL COL SLO 1963 1:27:56 0:25:10
18 58 MIHA RABIČ TK LJUBLJANA SLO 1975 1:28:09 0:25:23
67 59 ROK VEGELJ MULTISPORT KRŠKO SLO 1982 1:28:30 0:25:44
39 60 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 1:28:54 0:26:08
69 61 MATJAŽ ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1970 1:30:55 0:28:09
82 62 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO 1943 1:31:08 0:28:22
37 63 BOJAN GORNIK BUKOVICA 23, RIBNICA SLO 1965 1:32:37 0:29:51
62 64 DAVOR ŠAFARIK TK ROVINJ SLO 1981 1:33:57 0:31:11
53 65 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO 1936 1:34:10 0:31:24
14 66 STANE FAJFAR RIBNICA SLO 1963 1:35:20 0:32:34
60 67 NEDELJKO JAVOR TK ROVINJ HR 1957 1:42:24 0:39:38
84 68 TOMAŽ BATINIČ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1964 1:43:52 0:41:06
16 69 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 1:47:45 0:44:59
59 70 DRAGO NIŠLIĆ TK ROVINJ HR 1942 O

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: ČLANI (l. 66 do l. 85)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
2 1 DEJAN PATRČEVIĆ TK PETAR ZRINSKI HR 1973 1:02:46
1 2 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 1:05:02
28 3 TOMAŽ KALIŠNIK TK CELJE SLO 1982 1:05:33
4 4 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:05:40
73 5 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1975 1:05:58
5 6 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:06:10
34 7 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 1983 1:06:26
27 8 SANDI IVANČIČ TK CELJE SLO 1982 1:06:52
30 9 GRAZD ŠULIGOJ TK CELJE SLO 1973 1:06:59
51 10 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 1:07:06
71 11 ANDREJ MEDVED TRISPORT SLO 1985 1:07:24
57 12 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO 1973 1:07:54
55 13 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 1969 1:08:55
44 14 BORUT PETRIČ TŠD GRIČ SLO 1975 1:09:14
46 15 ALEŠ SUHADOLNIK SLO 1977 1:10:26
58 16 IGOR MOROŽIN TK ROVINJ HR 1976 1:10:47
8 17 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 1:12:31
29 18 DEJAN ČIČIČ-OCVIK TK CELJE SLO 1982 1:12:43
35 19 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO 1977 1:12:46
77 20 MATJAŽ ARKO TŠD GRIČ SLO 1973 1:13:03
75 21 BORUT HORVAT AK TRIGLAV SLO 1978 1:13:38
32 22 MITJA MESTEK 3S SPORT SLO 1972 1:13:57
65 23 BOŠTJAN KOMAC KOČEVJE SLO 1968 1:14:00
52 24 SEASTJAN ŠTRAVS TK LJUBLJANA SLO 1970 1:14:53
31 25 JANEZ KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1967 1:15:48
50 26 SEBASTJAN ZAPUŠEK PREVALJE SLO 1976 1:15:53
74 27 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO 1978 1:15:58
38 28 MILAN DOBNIKAR D DOBROVA SLO 1966 1:16:03
49 29 DARKO SKOK DIVAČA SLO 1977 1:16:10
19 30 MITJA SMREKAR TRISPORT SLO 1981 1:17:19
88 31 ALEŠ STOPAR TRISPORT SLO 1969 1:18:18
66 32 JAROSLAV KOVAČIČ MULTISPORT KRŠKO SLO 1984 1:18:32
26 33 MATEJ PELJHAN TRISPORT SLO 1967 1:18:34
24 34 ANTON BRODARIČ KK METLIKA SLO 1976 1:19:17
40 35 LUKA FERLAN TRISPORT SLO 1978 1:19:31
41 36 ANDREJ KRAPEŽ GORA SLO 1975 1:19:38
36 37 MIRAN OBLAK TRISPORT SLO 1971 1:19:56
48 38 IGOR PERESSON DIVAČA SLO 1976 1:22:01
11 39 EMIL BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1966 1:22:49
13 40 FRANCI ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1971 1:25:18
63 41 ERNEST ROKOV TK ROVINJ HR 1971 1:26:00
18 42 MIHA RABIČ TK LJUBLJANA SLO 1975 1:28:09
67 43 ROK VEGELJ MULTISPORT KRŠKO SLO 1982 1:28:30
69 44 MATJAŽ ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1970 1:30:55
62 45 DAVOR ŠAFARIK TK ROVINJ SLO 1981 1:33:57

Kategorija: MLADINCI (l. 86 in 87)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
3 1 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:03:21
10 2 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:07:27
81 3 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO 1988 1:09:56
7 4 SIMON POGORELC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 1:10:17
6 5 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:14:05
33 6 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1986 1:16:09

Kategorija: VETERANI I (l. 61 do l. 65)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
54 1 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO 1963 1:08:24
15 2 BOJAN KEMPERL KGT PAPEŽ SLO 1961 1:11:50
12 3 TOMAŽ ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1964 1:12:50
56 4 DUŠAN TARIČ NOVICE EXTREME SLO 1961 1:15:32
25 5 MARKO KOBAL COL SLO 1963 1:27:56
37 6 BOJAN GORNIK BUKOVICA 23, RIBNICA SLO 1965 1:32:37
14 7 STANE FAJFAR RIBNICA SLO 1963 1:35:20
84 8 TOMAŽ BATINIČ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1964 1:43:52

Kategorija: VETERANI II (I. 56 do I. 60)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
23 1 BRANKO KODELJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:17:18
72 2 STANE KOGOVŠEK TK SOKOL TIVOLI SLO 1956 1:18:11
61 3 VELJKO SOŠIĆ TK ROVINJ HR 1957 1:27:50
60 4 NEDELJKO JAVOR TK ROVINJ HR 1957 1:42:24

Kategorija: VETERANI III (l. 46 do l. 55)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
78 1 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 1:14:17
76 2 DARKO ROVANŠEK D SODRAŽICA SLO 1955 1:16:01
39 3 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 1:28:54

Kategorija: VETERANI IV (do l. 45)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
82 1 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO 1943 1:31:08
53 2 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO 1936 1:34:10
16 3 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 1:47:45
59 4 DRAGO NIŠLIĆ TK ROVINJ HR 1942 O

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaostanek:
22 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 1:10:46 0:00:00
45 2 MELITA ŠINKOVEC TK SOKOL TIVOLI SLO 1973 1:19:40 0:08:54
42 3 IVA PETRIN TRISPORT SLO 1981 1:21:52 0:11:06
43 4 MATEJA VOTLAR TK SOKOL TIVOLI SLO 1976 1:23:59 0:13:13
80 5 PIA GOLOB TRISPORT SLO 1969 1:24:13 0:13:27
21 6 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:24:36 0:13:50
20 7 ANA ŠTERK TK LJUBLJANA SLO 1985 1:26:33 0:15:47
64 8 MAJA MARUŠIČ MULTISPORT KRŠKO SLO 1987 1:28:04 0:17:18
17 9 MANCA JUG TK LJUBLJANA SLO 1975 1:32:29 0:21:43
68 10 SABINA GLAS MULTISPORT KRŠKO SLO 1968 1:47:30 0:36:44

Razvrstitev po kategorijah (Ž)

Kategorija: ČLANICE (l. 66 do l.85)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
22 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 1:10:46
45 2 MELITA ŠINKOVEC TK SOKOL TIVOLI SLO 1973 1:19:40
42 3 IVA PETRIN TRISPORT SLO 1981 1:21:52
43 4 MATEJA VOTLAR TK SOKOL TIVOLI SLO 1976 1:23:59
80 5 PIA GOLOB TRISPORT SLO 1969 1:24:13
20 6 ANA ŠTERK TK LJUBLJANA SLO 1985 1:26:33
17 7 MANCA JUG TK LJUBLJANA SLO 1975 1:32:29
68 8 SABINA GLAS MULTISPORT KRŠKO SLO 1968 1:47:30

Kategorija: MLADINKE (l. 86 in 87)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
21 1 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 19S6 1:24:36
64 2 MAJA MARUŠIČ MULTISPORT KRŠKO SLO 19S7 1:28:04

EKIPNO DP v DUATLONU – MOŠKI

MESTO: IME I PRIIMEK: EKIPA: DRŽAVA: Čas ekipe:
1. TK INLES RIKO RIBNICA I 3:14:03
3 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA I SLO 1:03:21
1 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA I SLO 1:05:02
4 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA I SLO 1:05:40
10 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNICA I SLO 1:07:27
2. TK CELJE 3:19:24
28 TOMAŽ KALIŠNIK TK CELJE SLO 1:05:33
27 SANDI IVANČIČ TK CELJE SLO 1:06:52
30 GRAZD ŠULIGOJ TK CELJE SLO 1:06:59
29 DEJAN ČIČIČ-OCVIK TK CELJE SLO 1:12:43
3. TŠD GRIČ I 3:25:08
73 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ I SLO 1:05:58
44 BORUT PETRIČ TŠD GRIČ I SLO 1:09:14
81 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ I SLO 1:09:56
74 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ I SLO 1:15:58
4. NOVICE EXTREME 3:25:13
57 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO 1:07:54
54 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO 1:08:24
55 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 1:08:55
56 DUŠAN TARIČ NOVICE EXTREME SLO 1:15:32
5. TK LJUBLJANA 3:26:18
34 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 1:06:26
51 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1:07:06
35 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO 1:12:46
33 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1:16:09
6. TK INLES RIKO RIBNICA II 3:28:58
5 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA II SLO 1:06:10
7 SIMON POGORELC TK INLES RIKO RIBNICA II SLO 1:10:17
8 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA II SLO 1:12:31
6 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA II SLO 1:14:05
7. TK INLES RIKO RIBNICA III 3:51:27
12 TOMAŽ ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNICA III SLO 1:12:50
31 JANEZ KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA III SLO 1:15:48
11 EMIL BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA III SLO 1:22:49
13 FRANCI ANDOLJŠEK CTK INLES RIKO RIBNICA III SLO 1:25:18

EKIPNO DP v DUATLONU – ŽENSKE

MESTO: IME I PRIIMEK: EKIPA: DRŽAVA: Čas ekipe:
1. TRISPORT 3:56:51
22 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1:10:46
42 ŽIVA PETRIN TRISPORT SLO 1:21:52
80 PIA GOLOB TRISPORT SLO 1:24:13