DP v SPRINT DUATLONU

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.:
1 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:03:05 0:00:00
5 2 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 1:03:24 0:00:19
6 3 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:03:25 0:00:20
15 4 MEDVED ANDREJ NOVICE EXTREME SLO 1985 1:03:46 0:00:41
3 5 ŠPORAR MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:04:10 0:01:05
4 6 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:04:43 0:01:38
23 7 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA SLO 1978 1:05:42 0:02:37
66 8 PIRC FRANCI NOVICE EXTREME SLO 1969 1:05:57 0:02:52
37 9 PELAJ ALBERT TŠD GRIČ SLO 1988 1:06:09 0:03:04
29 10 RIJAVEC ALEŠ TŠD GRIČ SLO 1975 1:06:17 0:03:12
32 11 SUHADOLNIK ALEŠ SOKOL SLO 1977 1:06:19 0:03:14
60 12 ARKO MATJAŽ TŠD GRIČ SLO 1973 1:06:24 0:03:19
39 13 KOS BOJAN NOVICE EXTREME SLO 1973 1:06:35 0:03:30
7 14 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREME SLO 1963 1:07:21 0:04:16
12 15 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962 1:07:28 0:04:23
63 16 ROMŠAK MATIC TRISPORT SLO 1964 1:07:38 0:04:33
31 17 PETRIČ BORUT TŠD GRIČ SLO 1975 1:07:45 0:04:40
24 18 BRODNJAK MIHA TK LJUBLJANA SLO 1977 1:07:49 0:04:44
54 19 RUDY MIHA TRISPORT SLO 1986 1:08:03 0:04:58
16 20 LOVŠIN MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1978 1:08:21 0:05:16
52 21 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 1958 1:08:29 0:05:24
61 22 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 1:08:39 0:05:34
40 23 TARIČ DUŠAN NOVICE EXTREME SLO 1961 1:08:48 0:05:43
36 24 PODRŽAJ ROK TK LJUBLJANA SLO 1986 1:09:13 0:06:08
17 25 BRŠEC UROŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 1:09:14 0:06:09
14 26 STAŠIČ IGOR TŠD GRIČ SLO 1965 1:09:31 0:06:26
30 27 SETNIČAR TOMAŽ TŠD GRIČ SLO 1971 1:09:44 0:06:39
34 28 PARADIŽ MATEJ SOKOL SLO 1979 1:09:50 0:06:45
56 29 MESTEK MITJA ŠD TANJICE SLO 1972 1:10:22 0:07:17
27 30 MARTIČ IGOR TŠD GRIČ SLO 1966 1:10:38 0:07:33
10 31 VIŽINTIN EVGEN MTB ČRNI VRH SLO 1966 1:10:42 0:07:37
50 32 KRAŠOVEC BENO TRISPORT SLO 1967 1:10:56 0:07:51
11 33 MAKUC ROMAN SEČA SLO 1967 1:11:08 0:08:03
20 34 FERLAN LUKA TRISPORT SLO 1978 1:13:16 0:10:11
8 35 VERGLES PETER ŽUSTERNA SLO 1969 1:13:36 0:10:31
55 36 KOZJEK PAVLE NOVICE EXTREME SLO 1959 1:13:44 0:10:39
84 37 GRGORIČ MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1985 1:14:13 0:11:08
41 38 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 1:14:35 0:11:30

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: ČLANI (l. 67 do l. 86)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
1 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:03:05
5 2 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 1:03:24
15 3 MEDVED ANDREJ NOVICE EXTREME SLO 1985 1:03:46
4 4 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:04:43
23 5 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA SLO 1978 1:05:42
66 6 PIRC FRANCI NOVICE EXTREME SLO 1969 1:05:57
29 7 RIJAVEC ALEŠ TŠD GRIČ SLO 1975 1:06:17
32 8 SUHADOLNIK ALEŠ SOKOL SLO 1977 1:06:19
60 9 ARKO MATJAŽ TŠD GRIČ SLO 1973 1:06:24
39 10 KOS BOJAN NOVICE EXTREME SLO 1973 1:06:35
31 11 PETRIČ BORUT TŠD GRIČ SLO 1975 1:07:45
24 12 BRODNJAK MIHA TK LJUBLJANA SLO 1977 1:07:49
54 13 RUDY MIHA TRISPORT SLO 1986 1:08:03
61 14 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 1:08:39
36 15 PODRŽAJ ROK TK LJUBLJANA SLO 1986 1:09:13
17 16 BRŠEC UROŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 1:09:14
30 17 SETNIČAR TOMAŽ TŠD GRIČ SLO 1971 1:09:44
34 18 PARADIŽ MATEJ SOKOL SLO 1979 1:09:50
50 19 KRAŠOVEC BENO TRISPORT SLO 1967 1:10:56
11 20 MAKUC ROMAN SEČA SLO 1967 1:11:08
20 21 FERLAN LUKA TRISPORT SLO 1978 1:13:16
8 22 VERGLES PETER ŽUSTERNA SLO 1969 1:13:36
84 23 GRGORIČ MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1985 1:14:13
64 24 KOMAC BOJAN TŠD GRIČ SLO 1968 1:15:39
26 25 ČERNUTA LUKA TŠD GRIČ SLO 1978 1:18:46
51 26 PREMAC LOJZE TK GORENJSKA SLO 1968 1:22:29
47 27 LOVŠIN ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1968 1:23:44

Kategorija: MLADINCI (l. 87 in l. 88)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
37 1 PELAJ ALBERT TŠD GRIČ SLO 1988 1:06:09
59 2 VERDENIK MARKO TK LJUBLJANA SLO 1988 1:31:23

Kategorija: VETERANI I (l. 62 do l. 66)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
7 1 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREME SLO 1963 1:07:21
12 2 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962 1:07:28
63 3 ROMŠAK MATIC TRISPORT SLO 1964 1:07:38
14 4 STAŠIČ IGOR TŠD GRIČ SLO 1965 1:09:31
27 5 MARTIČ IGOR TŠD GRIČ SLO 1966 1:10:38
42 6 PUST ERVIN TŠD GRIČ SLO 1963 1:14:45

Kategorija: VETERANI II (l. 57 do l. 61)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
52 1 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 1958 1:08:29
40 2 TARIČ DUŠAN NOVICE EXTREME SLO 1961 1:08:48
82 3 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:22:03

Kategorija: VETERANI III (l. 47 do l. 56)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
41 1 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 1:14:35

Kategorija: VETERANI IV (do l. 46)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
19 1 HROVAT FRANC NOVICE EXTREME SLO 1936 1:28:55
62 2 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO 1937 1:44:35

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.:
25 1 NAKRST NATAŠA ŠD TRISPORT SLO 1962 1:10:31 0:00:00
45 2 ŠINKOVEC MELITA SOKOL SLO 1978 1:10:34 0:00:03
35 3 PETRIN ŽIVA TRISPORT SLO 1981 1:18:43 0:08:12
44 4 VOMAR MATEJA SOKOL SLO 1976 1:20:15 0:09:44
38 5 ROT SAŠA SOKOL SLO 1986 1:24:56 0:14:25
33 6 HRVATIN KLEMENTINA SOKOL SLO 1973 1:30:29 0:19:58

Razvrstitev po kategorijah (Ž)

Kategorija: ČLANICE (l. 67 do l. 86)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
45 1 ŠINKOVEC MELITA SOKOL SLO 1978 1 10:34
35 2 PETRIN ŽIVA TRISPORT SLO 1981 1 18:43
44 3 VOMAR MATEJA SOKOL SLO 1976 1 20:15
38 4 ROT SAŠA SOKOL SLO 1986 1 24:56:00
33 5 HRVATIN KLEMENTINA SOKOL SLO 1973 1 30:29:00

Kategorija: VETERANKE I (l. 57 do l. 66)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
25 1 NAKRST NATAŠA ŠD TRISPORT SLO 1962 1:10:31

DP v SUPER SPRINT DUATLONU

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
103 1 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:27:36
100 2 KAPLAN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:27:55
101 3 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:28:55
104 4 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:29:17
233 5 MARIĆ IVO TKPULA HR 1990 0:29:59
102 6 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:30:32
115 7 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:31:18
106 8 ARKO PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:31:57
130 9 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 1991 0:32:05
147 10 ŽMAVČIČ BLAŽ MULTI SPORT KRŠKO SLO 1991 0:32:12
139 11 DOBOVŠEK DAVID TRISPORT SLO 1992 0:33:53
114 12 PETEK MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:33:58
143 13 VRHOVNIK ROK TRISPORT SLO 1990 0:34:10
113 14 TOMŠIČ JAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:34:12
128 15 DOLENC NEJC NOVICE EXTREME SLO 1993 0:35:32
129 16 GRILJC ŠTEFAN TRISPORT SLO 1992 0:35:55
134 17 SENEKOVIČ JANI TŠD GRIČ SLO 1993 0:38:25
137 18 URŠIČ BOŠTJAN TRISPORT SLO 1992 0:40:44
124 19 MURN LUKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:43:25
144 20 PRIMEC GAŠPER TŠD GRIČ SLO 1994 0:44:54

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: KADETI (l. 91 in l. 92)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
101 1 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:28:55
104 2 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:29:17
106 3 ARKO PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:31:57
130 4 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 1991 0:32:05
147 5 ŽMAVČIČ BLAŽ MULTI SPORT KRŠKO SLO 1991 0:32:12
139 6 DOBOVŠEK DAVID TRISPORT SLO 1992 0:33:53
113 7 TOMŠIČ JAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:34:12
129 8 GRILJC ŠTEFAN TRISPORT SLO 1992 0:35:55
137 9 URŠIČ BOŠTJAN TRISPORT SLO 1992 0:40:44

Kategorija: ML. MLADINCI (l. 89 in l. 90)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
103 1 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:27:36
100 2 KAPLAN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:27:55
102 3 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:30:32
143 4 VRHOVNIK ROK TRISPORT SLO 1990 0:34:10

Kategorija: ST.DEČKI (l. 93 in l. 94)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
115 i ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:31:18
114 2 PETEK MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:33:58
128 3 DOLENC NEJC NOVICE EXTREME SLO 1993 0:35:32
134 4 SENEKOVIČ JANI TŠD GRIČ SLO 1993 0:38:25
124 5 MURN LUKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:43:25
144 6 PRIMEC GAŠPER TŠD GRIČ SLO 1994 0:44:54

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
108 1 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:33:12
107 2 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:33:57
149 3 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO 1990 0:34:13
136 4 ROMŠAK TJAŠA TRISPORT SLO 1992 0:34:17
117 5 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:35:14
142 6 BENČINA JANJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:36:18
105 7 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:36:55
121 8 PERŠE TINA TK GORENJSKA SLO 1994 0:37:08
122 9 OBREZA BRIGITA TRISPORT SLO 1992 0:37:41
112 10 GRILJ ANA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:38:52
138 11 VRHOVNIK MANCA TRISPORT SLO 1991 0:39:33
132 12 KLEMENC MARUŠA TRISPORT SLO 1994 0:40:55
116 13 ANDOLJŠEK SABINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:40:56
141 14 URŠIČ BARBARA TRISPORT SLO 1989 0:40:57
140 15 GRKMAN ANA TRISPORT SLO 1992 0:42:40
133 16 JAZBINŠEK TEJA TRISPORT SLO 1994 0:43:03
146 17 KONČAR TAMARA MULTISPORT KRŠKO SLO 1990 0:44:32
127 18 DUJAKOVIČ ANA TRISPORT SLO 1994 0:45:09
125 19 BESAL TINA TŠD GRIČ SLO 1994 0:47:17
123 20 LEVSTEK LARA TŠD GRIČ SLO 1994 0:50:28
135 21 PERIČ URŠKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:50:29
126 22 TURK URŠKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:53:50

Razvrstitev po kategorijah (Ž)

Kategorija: KADETINJE (l. 91 in l. 92)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
136 1 ROMŠAK TJAŠA TRISPORT SLO 1992 0:34:17
142 2 BENČINA JANJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:36:18
105 3 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:36:55
122 4 OBREZA BRIGITA TRISPORT SLO 1992 0:37:41
112 5 GRILJ ANA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:38:52
138 6 VRHOVNIK MANCA TRISPORT SLO 1991 0:39:33
140 7 GRKMAN ANA TRISPORT SLO 1992 0:42:40

Kategorija: ML. MLADINKE (l. 89 in l. 90)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
149 1 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO 1990 0:34:13
141 2 URŠIČ BARBARA TRISPORT SLO 1989 0:40:57
146 3 KONČAR TAMARA MULTISPORT KRŠKO SLO 1990 0:44:32

Kategorija: ST. DEKLICE (l. 93 in l. 94)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
108 1 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:33:12
107 2 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:33:57
117 3 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:35:14
121 4 PERŠE TINA TK GORENJSKA SLO 1994 0:37:08
132 5 KLEMENC MARUŠA TRISPORT SLO 1994 0:40:55
116 6 ANDOLJŠEK SABINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:40:56
133 7 JAZBINŠEK TEJA TRISPORT SLO 1994 0:43:03
127 8 DUJAKOVIČ ANA TRISPORT SLO 1994 0:45:09
125 9 BESAL TINA TŠD GRIČ SLO 1994 0:47:17
123 10 LEVSTEK LARA TŠD GRIČ SLO 1994 0:50:28
135 11 PERIČ URŠKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:50:29
126 12 TURK URŠKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:53:50

CICI DUATLON

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: OP:
237 1 PELAJ ADRIJAN TŠD GRIČ SLO 1996 0:07:38
209 2 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:08:16
220 3 LESKOVEC DOMEN TRISPORT SLO 1995 0:08:23
236 4 ŠLEBIR GREGA TRISPORT SLO 1995 0:08:25
201 5 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:08:29
204 6 KNAVS MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:08:44
217 7 HUMAR LOVRO TRISPORT SLO 1996 0:08:46
232 8 RIGLER UROŠ TŠD GRIČ SLO 1998 0:08:51
200 9 ŠPRAR MARK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:08:57
213 10 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:08:58
202 11 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:09:09
216 12 PLANKO MATEVŽ TRISPORT SLO 1998 0:09:21
207 13 ZOBEC TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:09:33
234 14 BARTOL DANIEL TŠD GRIČ SLO 1999 0:09:35
205 15 KNAVS TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:09:57
218 16 ZAJC ŽIGA TRISPORT SLO 1998 0:10:00
214 17 GORŠE KLEMEN TŠD GRIČ SLO 1998 0:10:02
247 18 MAROLT MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:10:24
246 19 MAROLT GAŠPER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:11:16
211 20 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:11:21
222 21 PLANINC ANŽE TRISPORT SLO 1997 0:11:23
230 22 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:11:44
250 23 BIZJAK GAŠPER TŠD KOSTEL SLO 1999 0:12:10
244 24 ŠILC URBAN SLO 2002 0:12:17
249 25 RUS ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:12:40
248 26 GORENC GAJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2001 0:16:00
223 27 KREGAR DREJC TRISPORT SLO 1998 O

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: DEČKI (l. 95 in l. 96)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
237 1 PELAJ ADRIJAN TŠD GRIČ SLO 1996 0:07:38
209 2 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:08:16
220 3 LESKOVEC DOMEN TRISPORT SLO 1995 0:08:23
236 4 ŠLEBIR GREGA TRISPORT SLO 1995 0:08:25
201 5 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:08:29
217 6 HUMAR LOVRO TRISPORT SLO 1996 0:08:46
200 7 ŠPRAR MARK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:08:57
202 8 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:09:09
205 9 KNAVS TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:09:57

Kategorija: DEČKI (l. 97 in mlajši)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
204 1 KNAVS MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:08:44
232 2 RIGLER UROŠ TŠD GRIČ SLO 1998 0:08:51
213 3 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:08:58
216 4 PLANKO MATEVŽ TRISPORT SLO 1998 0:09:21
207 5 ZOBEC TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:09:33
234 6 BARTOL DANIEL TŠD GRIČ SLO 1999 0:09:35
218 7 ZAJC ŽIGA TRISPORT SLO 1998 0:10:00
214 8 GORŠE KLEMEN TŠD GRIČ SLO 1998 0:10:02
211 9 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:11:21
222 10 PLANINC ANŽE TRISPORT SLO 1997 0:11:23
223 11 KREGAR DREJC TRISPORT SLO 1998

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: OP:
208 1 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:07:35
235 2 ALPNER VESNA TRISPORT SLO 1995 0:08:26
229 3 PERŠE ŠPELA TK GORENJSKA SLO 1996 0:08:38
219 4 URŠIČ KRISTINA TRISPORT SLO 1998 0:08:53
231 5 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:08:55
203 6 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:09:39
215 7 HUMAR KATARINA TRISPORT SLO 1999 0:09:48
206 8 SCHONLIEB TAJDA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:10:03
228 9 GORŠE ANA TŠD GRIČ SLO 1996 0:10:04
226 10 MURN KATJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:10:06
224 10 RIJAVEC TJAŠA TŠD GRIČ SLO 1998 0:10:06
225 12 BESAL SARA TŠD GRIČ SLO 1997 0:10:26
227 13 KRŽE PIJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:10:43
210 14 LOVŠIN LAURA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 O

Razvrstitev po kategorijah (Ž)

Kategorija: DEKLICE (l. 95 in l. 96)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: OP:
208 1 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:07:35
235 2 ALPNER VESNA TRISPORT SLO 1995 0:08:26
229 3 PERŠE ŠPELA TK GORENJSKA SLO 1996 0:08:38
228 4 GORŠE ANA TŠD GRIČ SLO 1996 0:10:04

Kategorija: DEKLICE (l. 97 in mlajše)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: OP:
219 1 URŠIČ KRISTINA TRISPORT SLO 1998 0:08:53
231 2 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:08:55
203 3 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:09:39
215 4 HUMAR KATARINA TRISPORT SLO 1999 0:09:48
206 5 SCHONLIEB TAJDA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:10:03
226 6 MURN KATJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:10:06
224 6 RIJAVEC TJAŠA TŠD GRIČ SLO 1998 0:10:06
225 7 BESAL SARA TŠD GRIČ SLO 1997 0:10:26
227 8 KRŽE PIJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:10:43
210 9 LOVŠIN LAURA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 O