SPRINT DUATLON

Absolutna razvrstitev – M

Št. št.  Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: Opombe:
1 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:00:24 0:00:00
6 2 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:00:45 0:00:21
5 3 KAPLAN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 1:01:51 0:01:27
4 4 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:02:08 0:01:44
7 5 ŠPORAR MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:02:18 0:01:54
3 6 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:02:29 0:02:05
18 7 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 1:02:42 0:02:18
49 8 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREME SLO 1963 1:04:04 0:03:40
38 9 PIRC FRANCI NOVICE EXTREME SLO 1969 1:04:11 0:03:47
14 10 RIJAVEC ALEŠ TŠD GRIČ SLO 1975 1:04:15 0:03:51
28 11 KOK DRAGO TRISPORT SLO 1963 1:04:17 0:03:53
21 12 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962
26 13 CAPUDER JAKA SOKOL SLO 1980 1:04:30 0:04:06
51 14 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 1:04:37 0:04:13
20 15 MORI MITJA TK LJUBLJANA SLO 1974 1:04:43 0:04:19
30 16 AVGUŠTIN IZTOK ŠD KONDOR SLO 1965 1:04:46 0:04:22
60 17 ČEMAZ DANIJEL SOKOL SLO 1974 1:04:55 0:04:31
2 18 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:04:57 0:04:33
36 19 SUHADOLNIK ALEŠ SOKOL SLO 1977 1:05:19 0:04:55
13 20 IVANČIČ SANDI TK LJUBLJANA SLO 1982 1:06:39 0:06:15
19 21 RUDL MIHA TRISPORT KAMNIK SLO 1986 1:07:12 0:06:48
33 22 STRŽINAR TOMAŽ TŠD GRIČ SLO 1971 1:07:14 0:06:50
23 23 ARKO MATJAŽ TŠD GRIČ SLO 1973 1:07:27 0:07:03
17 24 ZAKŠEK DARKO TK KRŠKO SLO 1981 1:07:41 0:07:17
31 25 BERTONCELJ ROK ŠD KONDOR SLO 1978 1:07:45 0:07:21
15 26 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 1:07:51 0:07:27
37 27 BEČAN MARKO KONDOR GODEŠIČ SLO 1968 1:08:14 0:07:50
58 28 GJEREK SREČO KD GROSUPLJE SLO 1962 1:10:57 0:10:33
47 29 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 1:12:16 0:11:52
48 30 ROVANJŠEK DARKO TŠK SODRAŽICA SLO 1955 1:12:17 0:11:53
55 31 TARIČ DUŠAN NOVICE EXTREME SLO 1961 1:12:20 0:11:56
27 32 KOPORC ANDREJ LJUBLJANA SLO 1966 1:12:22 0:11:58
50 33 OBREZA MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1967 1:12:24 0:12:00
39 34 PUST ERVIN TŠD GRIČ SLO 1963 1:12:33 0:12:09
8 35 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:12:42 0:12:18
63 36 KROHNE ALJOŠA SOKOL SLO 1975 1:12:58 0:12:34
62 37 PRERADOVIČ KONSTANTIN NOVICE EXTREME SLO 1953 1:13:17 0:12:53
42 38 BEVC MIRAN TK LJUBLJANA SLO 1980 1:13:57 0:13:33
52 39 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:14:09 0:13:45
35 40 SKOK DARKO SOKOL SLO 1977 1:14:32 0:14:08
57 41 VIDIC PEŠIČ GORAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1976 1:14:52 0:14:28
11 42 JERŠIN JURIJ TK GORENJSKA SLO 1966 1:15:59 0:15:35
32 43 FAJFAR STANE TŠD GRIČ SLO 1963 1:19:46 0:19:22
45 44 SEME ALEŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1978 1:22:07 0:21:43
46 44 FRELIH VINKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 1:22:07 0:21:43
54 46 HROVAT FRANC NOVICE EXTREME SLO 1936 1:25:45 0:25:21
10 47 MERHAR MATJAŽ TK KRŠKO SLO 1949 1:26:44 0:26:20
43 48 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO 1937 1:43:45 0:43:21
22 49 POLAK IZTOK STAHOVICA SLO 1970 1:46:57 0:46:33
40 50 MEDVED ANDREJ TRISPORT SLO 1985 O
12 50 ŽNIDARIČ MARKO ŠRK CELJE SLO 1982 O

Absolutna razvrstitev – Z

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.:
41 1 ŠIMIC MATEJA TRISPORT SLO 1980 1:07:00 0:00:00
29 2 BAJCAR ANJA TRISPORT SLO 1975 1:12:14 0:05:14
56 3 KOZJEK NADA NOVICE EXTREME SLO 1963 1:18:53 0:11:53
34 4 STRŽINAR MARJETA ŠD ADRIA SLO 1970 1:21:17 0:14:17
61 5 FUNTEK DAŠA CELJE SLO 1989 1:22:47 0:15:47
16 6 ŽIČKAR DOLORES TK KRŠKO SLO 1987 1:27:26 0:20:26
44 7 ALPNER FANI TRISPORT SLO 1967 1:34:03 0:27:03
25 8 VIDIC BIZJAK HELENA TŠD KOSTEL SLO 1974 1:42:25 0:35:25

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Člani

Št. št. Mesto Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
1 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:00:24
4 2 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:02:08
18 3 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 1:02:42
38 4 PIRC FRANCI NOVICE EXTREME SLO 1969 1:04:11
14 5 RIJAVEC ALEŠ TŠD GRIČ SLO 1975 1:04:15
26 6 CAPUDER JAKA SOKOL SLO 1980 1:04:30
51 7 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 1:04:37
20 8 MORI MITJA TK LJUBLJANA SLO 1974 1:04:43
60 9 ČEMAZ DANIJEL SOKOL SLO 1974 1:04:55
2 10 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:04:57
36 11 SUHADOLNIK ALEŠ SOKOL SLO 1977 1:05:19
13 12 IVANČIČ SANDI TK LJUBLJANA SLO 1982 1:06:39
19 13 RUDL MIHA TRISPORT KAMNIK SLO 1986 1:07:12
33 14 STRŽINAR TOMAŽ TŠD GRIČ SLO 1971 1:07:14
23 15 ARKO MATJAŽ TŠD GRIČ SLO 1973 1:07:27
17 16 ZAKŠEK DARKO TK KRŠKO SLO 1981 1:07:41
31 17 BERTONCELJ ROK ŠD KONDOR SLO 1978 1:07:45
15 18 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 1:07:51
37 19 BEČAN MARKO KONDOR GODEŠIČ SLO 1968 1:08:14
8 20 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:12:42
63 21 KROHNE ALJOŠA SOKOL SLO 1975 1:12:58
42 22 BEVC MIRAN TK LJUBLJANA SLO 1980 1:13:57
35 23 SKOK DARKO SOKOL SLO 1977 1:14:32
57 24 VIDIC PEŠIČ GORAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1976 1:14:52
45 25 SEME ALEŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1978 1:22:07
46 25 FRELIH VINKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 1:22:07
22 26 POLAK IZTOK STAHOVICA SLO 1970 1:46:57
12 27 ŽNIDARIČ MARKO ŠRK CELJE SLO 1982 O
40 27 MEDVED ANDREJ TRISPORT SLO 1985 O

Kategorija: Ml. mladinci

Št. št. Mesto Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
5 1 KAPLAN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 1:01:51

Kategorija: Mladinci

Št. št. Mesto Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
6 1 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:00:45
7 2 ŠPORAR MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:02:18
3 3 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:02:29

Kategorija: Veterani 1

Št. št. Mesto Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
49 1 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREME SLO 1963 1:04:04
28 2 KOK DRAGO TRISPORT SLO 1963 1:04:17
21 3 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962 1:04:27
30 4 AVGUŠTIN IZTOK ŠD KONDOR SLO 1965 1:04:46
27 5 KOPORC ANDREJ LJUBLJANA SLO 1966 1:12:22
50 6 OBREZA MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1967 1:12:24
39 7 PUST ERVIN TŠD GRIČ SLO 1963 1:12:33
11 8 JERŠIN JURIJ TK GORENJSKA SLO 1966 1:15:59
32 9 FAJFAR STANE TŠD GRIČ SLO 1963 1:19:46

Kategorija: Veterani 2

Št. št. Mesto Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
58 1 GJEREKSREČO KD GROSUPLJE SLO 1962 1:10:57
55 2 TARIČ DUŠAN NOVICE EXTREME SLO 1961 1:12:20
52 3 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:14:09

Kategorija: Veterani 3

Št. št. Mesto Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
47 1 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 1:12:16
48 2 ROVANJŠEK DARKO TŠK SODRAŽICA SLO 1955 1:12:17
62 3 PRERADOVIČ KONSTANTIN NOVICE EXTREME SLO 1953 1:13:17

Kategorija: Veterani 4

Št. št. Mesto Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
54 1 HROVAT FRANC NOVICE EXTREME SLO 1936 1:25:45
10 2 MERHAR MATJAŽ TK KRŠKO SLO 1949 1:26:44
43 3 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO 1937 1:43:45

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Članice

t. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
41 1 ŠIMIC MATEJA TRISPORT SLO 1980 1:07:00
29 2 BAJCAR ANJA TRISPORT SLO 1975 1:12:14
34 3 STRŽINAR MARJETA ŠD ADRIA SLO 1970 1:21:17
25 4 VIDIC BIZJAK HELENA TŠD KOSTEL SLO 1974 1:42:25

Kateigorija: Mladinke

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
61 1 FUNTEK DAŠA CELJE SLO 1989 1:22:47
16 2 ŽIČKAR DOLORES TK KRŠKO SLO 1987 1:27:26

Kateigorija: Veteranke 1

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
56 1 KOZJEK NADA NOVICE EXTREME SLO 1963 1:18:53
44 2 ALPNER FANI TRISPORT SLO 1967 1:34:03

SUPER SPRINT DUATLON

Absolutna razvrstitev – M

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: Opombe:
104 1 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:27:44 0:00:00
100 2 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:29:01 0:01:17
127 3 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 1991 0:29:30 0:01:46
112 4 HOČEVAR ANDRAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:29:37 0:01:53
115 5 ARKO PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:30:30 0:02:46
133 6 ROJC MIHA TRISPORT SLO 1990 0:30:55 0:03:11
118 7 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:30:58 0:03:14
149 8 KOREN BOŠTJAN TŠD GRIČ SLO 1993 0:32:10 0:04:26
136 9 VRHOVNIK ROK TRISPORT SLO 1990 0:33:07 0:05:23
123 10 GRILJC ŠTEFAN TRISPORT SLO 1992 0:34:02 0:06:18
108 11 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:34:18 0:06:34
151 12 TOMAZIN ŽAN TŠD GRIČ SLO 1995 0:34:20 0:06:36
141 13 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 1995 0:34:40 0:06:56
129 14 LESKOVEC DOMEN TRISPORT SLO 1995 0:35:21 0:07:37
156 15 MELINK TIM TŠD GRIČ SLO 1995 0:37:17 0:09:33
132 16 LIPOVŠEK JAN TRISPORT SLO 1995 0:40:28 0:12:44
153 17 MURN LUKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:43:13 0:15:29
148 18 ZMAJČIČ BLAŽ MULTI SPORT KRŠKO SLO 1991 O

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Kadeti

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
100 1 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:29:01
115 2 ARKO PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:30:30
118 3 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:30:58
149 4 KOREN BOŠTJAN TŠD GRIČ SLO 1993 0:32:10
123 5 GRILJC ŠTEFAN TRISPORT SLO 1992 0:34:02

Kategorija: Ml. mladinci

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
104 1 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:27:44
127 2 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 1991 0:29:30
112 3 HOČEVAR ANDRAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:29:37
133 4 ROJC MIHA TRISPORT SLO 1990 0:30:55
136 5 VRHOVNIK ROK TRISPORT SLO 1990 0:33:07
108 6 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:34:18
148 7 ZMAJČIČ BLAŽ MULTI SPORT KRŠKO SLO 1991 O

Kategorija: St dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
151 1 TOMAZIN ŽAN TŠD GRIČ SLO 1995 0:34:20
141 2 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 1995 0:34:40
129 3 LESKOVEC DOMEN TRISPORT SLO 1995 0:35:21
156 4 MELINK TIM TŠD GRIČ SLO 1995 0:37:17
132 5 LIPOVŠEK JAN TRISPORT SLO 1995 0:40:28
153 6 MURN LUKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:43:13

Absolutna razvrstitev – Z

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: Opombe:
107 1 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:31:27 0:00:00
102 2 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:32:12 0:00:45
117 3 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:32:26 0:00:59
105 4 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:32:40 0:01:13
134 5 ROMŠAK TJAŠA TRISPORT SLO 1992 0:33:07 0:01:40
146 6 MANDL NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1990 0:33:14 0:01:47
168 7 OBREZA BRIGITA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:34:13 0:02:46
157 8 PERŠE ŠPELA TK GORENJSKA SLO 1994 0:34:47 0:03:20
114 9 BENČINA JANJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:34:55 0:03:28
135 10 VRHOVNIK MANCA TRISPORT SLO 1991 0:35:07 0:03:40
128 11 JAZBINŠEK TEJA TRISPORT SLO 1994 0:35:25 0:03:58
119 12 ALPNER VESNA TRISPORT SLO 1995 0:35:51 0:04:24
101 13 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:35:55 0:04:28
150 14 BESAL TINA TŠD GRIČ SLO 1994 0:38:46 0:07:19
121 15 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:39:04 0:07:37
122 16 DUJAKOVIČ ANA TRISPORT SLO 1994 0:39:09 0:07:42
138 17 VRHOVNIK VESNA TRISPORT SLO 1994 0:40:00 0:08:33
147 18 VOLČANJK NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1993 0:40:47 0:09:20
125 19 GRILJC LUCIJA TRISPORT SLO 1994 0:42:11 0:10:44
155 20 LEVSTEK LARA TŠD GRIČ SLO 1994 0:43:47 0:12:20
152 21 TURK URŠKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:46:23 0:14:56
124 22 GOLOB KLARA TRISPORT SLO 1995 0:47:00 0:15:33
139 23 KALIŠNIK URŠA KLUB POLET SLO 1995 0:47:39 0:16:12
154 24 BOJANNIČ DRAGANA TŠD GRIČ SLO 1992 O
126 24 GRKMAN ANA TRISPORT SLO 1992 O
116 24 ANDOLJŠEK SABINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 O

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Kadetinje

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
107 1 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:31:27
105 2 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:32:40
134 3 ROMŠAK TJAŠA TRISPORT SLO 1992 0:33:07
168 4 OBREZA BRIGITA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:34:13
101 5 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:35:55
147 6 VOLČANJK NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1993 0:40:47
116 7 ANDOLJŠEK SABINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 O
126 7 GRKMAN ANA TRISPORT SLO 1992 O
154 7 BOJANNIČ DRAGANA TŠD GRIČ SLO 1992 O

Kategorija: Ml. mladnike

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
146 1 MANDL NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1990 0:33:14
114 2 BENČINA JANJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:34:55
135 3 VRHOVNIK MANCA TRISPORT SLO 1991 0:35:07

Kategorija: St. deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
102 1 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:32:12
117 2 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:32:26
157 3 PERŠE ŠPELA TK GORENJSKA SLO 1994 0:34:47
128 4 JAZBINŠEK TEJA TRISPORT SLO 1994 0:35:25
119 5 ALPNER VESNA TRISPORT SLO 1995 0:35:51
150 6 BESAL TINA TŠD GRIČ SLO 1994 0:38:46
121 7 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:39:04
122 8 DUJAKOVIČ ANA TRISPORT SLO 1994 0:39:09
138 9 VRHOVNIK VESNA TRISPORT SLO 1994 0:40:00
125 10 GRILJC LUCIJA TRISPORT SLO 1994 0:42:11
155 11 LEVSTEK LARA TŠD GRIČ SLO 1994 0:43:47
152 12 TURK URŠKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:46:23
124 13 GOLOB KLARA TRISPORT SLO 1995 0:47:00
139 14 KALIŠNIK URŠA KLUB POLET SLO 1995 0:47:39

CICI DUATLON

Absolutna razvrstitev – M

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.:
242 1 MOČNIK KLEMEN SOKOL SLO 1996
229 2 PLANKO MATEVŽ TRISPORT SLO 1998
200 3 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
233 4 KREGAR DREJC TRISPORT SLO 1998
231 5 ŠTRAJHAR GAŠPER TRISPORT SLO 1997
24 6 JANEŽ ANŽE TŠD GRIČ SLO 1997
232 7 HUMAR LOVRO TRISPORT SLO 1996
257 8 GABRIČ GREGOR TŠD GRIČ SLO 1997
252 9 RIGLER UROŠ TŠD GRIČ SLO 1998
246 10 BARTOL DANIJEL TŠD GRIČ SLO 1999
228 11 OBREZA LEON TRISPORT SLO 1996
224 12 GOLOB ŽAN TRISPORT SLO 1998
222 13 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
201 14 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
226 15 LIPOVŠEK ŽIGA TRISPORT SLO 1996
238 16 ZAJC ŽIGA TRISPORT SLO 1998
223 17 BODLAJ ROK TRISPORT SLO 1996
260 18 GORENC GAJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
234 19 MARINČ ANŽE TŠD GRIČ SLO 1996
247 20 VIDMAR ŽIGA TŠD GRIČ SLO 1997
209 21 KNAVS MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
230 22 POLAK BLAŽ TRISPORT SLO 1998
210 23 LEVSTEK TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
227 24 OBREZA DOMEN TRISPORT SLO 1999
244 25 GORŠE KLEMEN TŠD GRIČ SLO 1998
208 26 KNAVS TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
259 27 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
205 28 MAROLT MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
206 29 MAROLT GAŠPER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
219 30 KROMAR POLOVIČ JAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
256 31 ŠILC URBAN Ribnica – Grič SLO 2002
239 32 PLANKO LOVRO TRISPORT SLO 2001
248 33 BIZJAK GAŠPER TŠD KOSTEL SLO 1999
211 34 SINANOVIČ NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
249 35 BIZJAK JURE TŠD KOSTEL SLO 2001
202 36 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
215 37 KLUN TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2001
250 38 BIZJAK ALJAŽ TŠD KOSTEL SLO 2003

Absolutna razvrstitev – Z

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.:
237 1 URŠIČ LIZA TRISPORT SLO 1996
236 2 URŠIČ KRISTINA TRISPORT SLO 1998
212 3 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
251 4 BESAL SARA TŠD GRIČ SLO 1997
225 5 HUMAR KATARINA TRISPORT SLO 1999
207 6 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997
253 7 KRŽE PIJA TŠD GRIČ SLO 1997
255 8 MURN KATJA TŠD GRIČ SLO 1997
204 9 SCHONLIEB TAJDA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997
243 10 GORŠE ANA TŠD GRIČ SLO 1996
241 11 HROVAT TAJDA TŠD GRIČ SLO 1996
203 12 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997
254 13 MELINK TARA TŠD GRIČ SLO 1997
217 14 OBRANOVIČ DAŠA TŠD GRIČ SLO 1997
218 15 CAPUDER TINKARA TRISPORT SLO 1999
245 16 GORŠE MAJA TŠD GRIČ SLO 1998
240 17 DROLC ŽANA TRISPORT SLO 2000
220 18 KROMAR POLOVIČ PIA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
216 19 KLUN IRIS TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
258 20 KOŠIR MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
213 21 LEVSTEK NINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.:
242 1 MOČNIK KLEMEN SOKOL SLO 1996
200 2 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
231 3 ŠTRAJHAR GAŠPER TRISPORT SLO 1997
24 4 JANEŽ ANŽE TŠD GRIČ SLO 1997
232 5 HUMAR LOVRO TRISPORT SLO 1996
257 6 GABRIČ GREGOR TŠD GRIČ SLO 1997
228 7 OBREZA LEON TRISPORT SLO 1996
222 8 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
226 9 LIPOVŠEK ŽIGA TRISPORT SLO 1996
223 10 BODLAJ ROK TRISPORT SLO 1996
234 11 MARINČ ANŽE TŠD GRIČ SLO 1996
247 12 VIDMAR ŽIGA TŠD GRIČ SLO 1997
208 13 KNAVS TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
211 14 SINANOVIČ NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996

Kategorija: Ml. dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.:
229 1 PLANKO MATEVŽ TRISPORT SLO 1998
233 2 KREGAR DREJC TRISPORT SLO 1998
252 3 RIGLER UROŠ TŠD GRIČ SLO 1998
246 4 BARTOL DANIJEL TŠD GRIČ SLO 1999
224 5 GOLOB ŽAN TRISPORT SLO 1998
201 6 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
238 7 ZAJC ŽIGA TRISPORT SLO 1998
260 8 GORENC GAJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
209 9 KNAVS MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
230 10 POLAK BLAŽ TRISPORT SLO 1998
210 11 LEVSTEK TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
227 12 OBREZA DOMEN TRISPORT SLO 1999
244 13 GORŠE KLEMEN TŠD GRIČ SLO 1998
259 14 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
205 15 MAROLT MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
206 16 MAROLT GAŠPER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
219 17 KROMAR POLOVIČ JAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
256 18 ŠILC URBAN Ribnica – Grič SLO 2002
239 19 PLANKO LOVRO TRISPORT SLO 2001
248 20 BIZJAK GAŠPER TŠD KOSTEL SLO 1999
249 21 BIZJAK JURE TŠD KOSTEL SLO 2001
202 22 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
215 23 KLUN TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2001
250 24 BIZJAK ALJAŽ TŠD KOSTEL SLO 2003

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.:
237 1 URŠIČ LIZA TRISPORT SLO 1996
212 2 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996
251 3 BESAL SARA TŠD GRIČ SLO 1997
207 4 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997
253 5 KRŽE PIJA TŠD GRIČ SLO 1997
255 6 MURN KATJA TŠD GRIČ SLO 1997
204 7 SCHONLIEB TAJDA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997
243 8 GORŠE ANA TŠD GRIČ SLO 1996
241 9 HROVAT TAJDA TŠD GRIČ SLO 1996
203 10 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997
254 11 MELINK TARA TŠD GRIČ SLO 1997
217 12 OBRANOVIČ DAŠA TŠD GRIČ SLO 1997

Kategorija: Ml. deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.:
236 1 URŠIČ KRISTINA TRISPORT SLO 1998
225 2 HUMAR KATARINA TRISPORT SLO 1999
218 3 CAPUDER TINKARA TRISPORT SLO 1999
245 4 GORŠE MAJA TŠD GRIČ SLO 1998
240 5 DROLC ŽANA TRISPORT SLO 2000
220 6 KROMAR POLOVIČ PIA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
216 7 KLUN IRIS TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998
258 8 KOŠIR MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000
213 9 LEVSTEK NINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000