SPRINT DUATLON

Absolutna razvrstitev – M

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
1 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:00:42
3 2 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:00:51
6 3 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 1:01:18
4 4 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:01:28
2 5 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:01:36
7 6 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 1:01:42
21 7 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 1:01:52
10 8 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:02:05
5 9 PELAJ ALBERT TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1988 1:02:08
8 10 MEDVED ANDREJ NOVICE EXTREME SLO 1985 1:04:44
25 11 RUDL MIHA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1986 1:05:08
68 12 RIJAVEC ALEŠ TŠD GRIČ SLO 1975 1:05:15
32 13 PIRC FRANCI NOVICE EXTREME SLO 1969 1:06:38
45 14 AVGUŠTIN IZTOK ŠD KONDOR SLO 1965 1:07:01
24 15 HRIBAR DOMEN TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1983 1:07:35
48 16 KREGAR MIRO TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1962 1:08:09
50 17 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREME SLO 1963 1:08:21
22 18 ROMŠAK MATIC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1964 1:08:25
49 19 ARKO MATJAŽ ŠD TRIBOR SLO 1973 1:08:32
40 20 ROJC MIHA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1990 1:08:36
19 21 OBREZA MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1967 1:09:01
11 22 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:09:38
39 23 EKART VIKTOR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1958 1:09:39
52 24 KOK DRAGO ŠK 3KŠPORT SLO 1963 1:09:45
35 25 KOMAC BOŠTJAN ŠD TRIBOR SLO 1968 1:10:11
54 26 PREMROV NEJC TK LJUBLJANA SLO 1985 1:10:16
17 27 STOŠIČ IGOR ŠD TRIBOR SLO 1965 1:10:34
29 28 MARTIČ IGOR ŠD TRIBOR SLO 1966 1:10:37
33 29 FAJFAR STANE ŠD TRIBOR SLO 1963 1:10:43
43 30 COKAN NINO TK CELJE SLO 1973 1:10:47
15 31 ROVANJŠEK DARKO ŠD TRIBOR SLO 1955 1:12:16
27 32 ZUPAN JOŽE TK KRŠKO SLO 1959 1:12:38
64 33 ŽAGAR TONI ŠD TRIBOR SLO 1955 1:14:56
31 34 STRNIŠA TONI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1959 1:15:40
20 35 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:17:47
46 36 RASPOR IVAN SLO 1955 1:20:05
55 37 LEPOJIČ SAŠO ŠD MOBITEL SLO 1980 1:20:58
38 38 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 1951 1:21:20
34 39 NEMARNIK MILENKO BIČIKLETA SLO 0 1:22:06
23 40 BLATNIK ROMAN TK KRŠKO SLO 1952 1:22:15
56 41 KRANČEVIČ UROŠ SLO 1982 1:23:17
26 42 NIKOLIČ DŽORDŽE TK LJUBLJANA SLO 1979 1:25:07
18 43 POLAK IZTOK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1970 1:25:46
42 43 KOŠIR MATIJA BIČIKLETA SLO 1955 1:25:46
44 45 ZOBAVNIK IGOR TEKAŠKI FORUM SLO 1961 1:29:26
63 46 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO 1943 1:30:23
28 47 ROZMAN ANDREJ SLO 1969 1:32:39
41 48 PINTAR IVAN PI-BAR SLO 1961 1:36:17

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Mladinci

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Tek1: Kolo: Tek2: Sk. čas: Opombe:
3 1 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:00:51
2 2 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:01:36
40 3 ROJC MIHA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1990 1:08:36

Kategorija: Člani I

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
1 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:00:42
4 2 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:01:28
7 3 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 1:01:42
10 4 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:02:05
5 5 PELAJ ALBERT TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1988 1:02:08
8 6 MEDVED ANDREJ NOVICE EXTREME SLO 1985 1:04:44
25 7 RUDL MIHA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1986 1:05:08
11 9 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:09:38
54 10 PREMROV NEJC TK LJUBLJANA SLO 1985 1:10:16

Kategorija: Člani II

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
21 1 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 1:01:52
68 2 RIJAVEC ALEŠ TŠD GRIČ SLO 1975 1:05:15
32 3 PIRC FRANCI NOVICE EXTREME SLO 1969 1:06:38
49 4 ARKO MATJAŽ ŠD TRIBOR SLO 1973 1:08:32
43 5 COKAN NINO TK CELJE SLO 1973 1:10:47
18 6 POLAK IZTOK TK POS ELEKTRONČEK SLO 1970 1:25:46

Kategorija: Veterani 1

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
22 2 ROMŠAK MATIC TK POS ELEKTRONČEK SLO 1964 1:08:25
19 3 OBREZA MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1967 1:09:01
35 4 KOMAC BOŠTJAN ŠD TRIBOR SLO 1968 1:10:11
17 5 STOŠIČ IGOR ŠD TRIBOR SLO 1965 1:10:34
29 6 MARTIČ IGOR ŠD TRIBOR SLO 1966 1:10:37

Kategorija: Veterani 2

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
48 1 KREGAR MIRO TK POS ELEKTRONČEK SLO 1962 1:08:09
50 2 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREME SLO 1963 1:08:21
52 3 KOK DRAGO ŠK 3K ŠPORT SLO 1963 1:09:45
33 4 FAJFAR STANE ŠD TRIBOR SLO 1963 1:10:43
27 5 ZUPAN JOŽE TK KRŠKO SLO 1959 1:12:38
31 6 STRNIŠA TONI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1959 1:15:40
20 7 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:17:47

Kategorija: Veterani 3

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
39 1 EKART VIKTOR TK POS ELEKTRONČEK SLO 1958 1:09:39
15 2 ROVANJŠEK DARKO ŠD TRIBOR SLO 1955 1:12:16
64 3 ŽAGAR TONI ŠD TRIBOR SLO 1955 1:14:56

Kategorija: Veterani 4

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
38 1 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 1951 1:21:20
23 2 BLATNIK ROMAN TK KRŠKO SLO 1952 1:22:15
63 3 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO 1943 1:30:23

Absolutna razvrstitev – Ž

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
14 1 KOKALJ DARJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 1:08:15
12 2 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 1:09:37
51 3 BAJCAR ANJA ŠK 3KŠPORT SLO 1975 1:10:31
13 4 TERAŽ AMADEJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:22:30
16 5 JUG MANCA TK LJUBLJANA SLO 1975 1:35:10
36 6 LORBEK RENATA PI-BAR SLO 1964 1:36:17
47 7 MANDL NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1990 2:02:02 0

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Mladinke

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
13 1 TERAŽ AMADEJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:22:30
47 2 MANDL NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1990 2:02:02

Kategorija: Članice II

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
14 1 KOKALJ DARJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 1:08:15
51 2 BAJCAR ANJA ŠK3KŠPORT SLO 1975 1:10:31

Absolutna razvrstitev

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
90 1 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:27:05
89 2 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:29:11
104 3 HRIBAR DOMEN TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1991 0:29:32
82 4 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:30:07
1 O 00 5 KOŽELJ SIMON TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1992 0:31:29
78 6 ROŽAC NIK TK KRŠKO SLO 1991 0:32:14
74 7 TOMAZIN ŽAN ŠD TRIBOR SLO 1995 0:32:15
79 8 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO 1996 0:32:29
fN 3 1 9 VEHOVEC ŽIGA TK MARIBOR SLO 1993 0:32:30
117 10 GRILJC ŠTEFAN TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1992 0:32:31
114 11 LIPOVŠEK JAN TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1995 0:32:45
113 12 LESKOVEC DOMEN TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1995 0:32:46
8 fN 1 13 KOJC NIK TK MARIBOR SLO 1996 0:32:47
140 14 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 1995 0:32:48
9 3 1 15 MURN LUKA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:32:55
99 16 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:32:56
97 17 PELAJ ADRIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:32:57
9 fN 1 18 VEHOVEC NEJC TK MARIBOR SLO 1996 0:32:58
125 19 DOLENC NEJC NOVICE EXTREME SLO 1993 0:33:09
124 20 MELINK TIM ŠD TRIBOR SLO 1995 0:33:11
105 21 HUMAR LOVRO TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 0:33:15
6 3 1 22 KRAMARŠIČ JAKA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1991 0:33:20
116 23 OBREZA LEON TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 0:37:40
96 24 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:37:41
115 25 LIPOVŠEK ŽIGA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 0:38:45
81 26 BODLAJ ROK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 0:40:15
71 27 FERK TINE TK MARIBOR SLO 1996 0:40:34
135 28 PEJČIČ MARKO TK MARIBOR SLO 1993 0:42:00
80 HOČEVAR ANDRAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 1:01:01 O
1 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 1:01:01 O

Absolutna razvrstitev – Ž

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
92 1 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:30:01
93 2 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:30:14
87 3 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:31:12
119 4 ROMŠAK TJAŠA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1992 0:32:23
118 5 OGRIN KATARINA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 0:32:59
2 2 1 6 VRHOVNIK MANCA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1991 0:33:01
107 7 KLEMENC MARUŠA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 0:33:02
121 8 URŠIČ LIZA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 0:33:05
88 9 OBREZA BRIGITA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:33:08
91 10 ALPNER VESNA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1995 0:33:13
o 1 11 JAZBINŠEK TEJA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 0:33:17
86 12 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:33:23
101 13 DUŠČAK MANCA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 0:33:26
95 14 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:34:30
75 15 OSOJNIK AJDA TK LJUBLJANA SLO 1996 0:35:40
77 16 LEŠNJAK SARA TK LINDAU SLO 1995 0:36:06
6 2 1 17 BESAL TINA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:37:22
3 2 1 18 VRHOVNIK VESNA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 0:37:23
76 19 KOVAČ TADEJA TK TRIWAY SLO 1993 0:37:28
73 20 LEVSTEK LARA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:38:40
72 21 TURK URŠKA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:41:02
2 O 1 DUJAKOVIČ ANA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 1:01:01 O

SUPER SPRINT DUATLON

Kategorija: St dečki

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
74 1 TOMAZIN ŽAN ŠD TRIBOR SLO 1995 0:32:15
79 2 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO 1996 0:32:29
114 3 LIPOVŠEK JAN TK POS ELEKTRONČEK SLO 1995 0:32:45
113 4 LESKOVEC DOMEN TK POS ELEKTRONČEK SLO 1995 0:32:46
128 5 KOJC NIK TK MARIBOR SLO 1996 0:32:47
140 6 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 1995 0:32:48
99 7 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:32:56
97 8 PELAJ ADRIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:32:57
129 9 VEHOVEC NEJC TK MARIBOR SLO 1996 0:32:58
124 10 MELINK TIM ŠD TRIBOR SLO 1995 0:33:11
105 11 HUMAR LOVRO TK POS ELEKTRONČEK SLO 1996 0:33:15
116 12 OBREZA LEON TK POS ELEKTRONČEK SLO 1996 0:37:40
96 13 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:37:41
115 14 LIPOVŠEK ŽIGA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1996 0:38:45
81 15 BODLAJ ROK TK POS ELEKTRONČEK SLO 1996 0:40:15
71 16 FERK TINE TK MARIBOR SLO 1996 0:40:34
100 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 1:01:01

Kategorija: Kadeti

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
89 1 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:29:11
132 2 VEHOVEC ŽIGA TK MARIBOR SLO 1993 0:32:30
139 3 MURN LUKA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:32:55
125 4 DOLENC NEJC NOVICE EXTREME SLO 1993 0:33:09
135 5 PEJČIČ MARKO TK MARIBOR SLO 1993 0:42:00

Kategorija: Ml. mladinci

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
90 1 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:27:05
104 2 HRIBAR DOMEN TK POS ELEKTRONČEK SLO 1991 0:29:32
82 3 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:30:07
108 4 KOŽELJ SIMON TK POS ELEKTRONČEK SLO 1992 0:31:29
78 5 ROŽAC NIK TK KRŠKO SLO 1991 0:32:14
117 6 GRILJC ŠTEFAN TK POS ELEKTRONČEK SLO 1992 0:32:31
136 7 KRAMARŠIČ JAKA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1991 0:33:20
80 HOČEVAR ANDRAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 1:01:01 O

Kategorija: St deklice

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
87 1 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:31:12
121 2 URŠIČ LIZA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1996 0:33:05
91 3 ALPNER VESNA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1995 0:33:13
101 4 DUŠČAK MANCA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1996 0:33:26
75 5 OSOJNIK AJDA TK LJUBLJANA SLO 1996 0:35:40
77 6 LEŠNJAK SARA TK LINDAU SLO 1995 0:36:06

Kategorija: Kadetinje

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
92 1 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:30:01
93 2 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:30:14
118 3 OGRIN KATARINA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1994 0:32:59
107 4 KLEMENC MARUŠA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1994 0:33:02
106 5 JAZBINŠEK TEJA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1994 0:33:17
95 6 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:34:30
126 7 BESAL TINA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:37:22
123 8 VRHOVNIK VESNA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1994 0:37:23
73 10 LEVSTEK LARA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:38:40
72 11 TURK URŠKA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:41:02
102 DUJAKOVIČ ANA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1994 1:01:01 O

Kategorija: Ml. mladnike

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
119 1 ROMŠAK TJAŠA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1992 0:32:23
122 2 VRHOVNIK MANCA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1991 0:33:01
88 3 OBREZA BRIGITA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:33:08
86 4 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:33:23

Kategorija: Ml. dečki

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
180 1 GRILJC MARTIN TK POS ELEKTRONČEK SLO 1999 0:08:15
166 2 HOČEVAR JAKOB TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 0:08:16
158 3 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 0:08:17
182 4 OBREZA DOMEN TK POS ELEKTRONČEK SLO 1999 0:08:18
174 5 BELA-KOČAR LUKA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1999 0:08:19
177 6 PODOBNIK TEO TK POS ELEKTRONČEK SLO 1999 0:08:23
167 7 MAROLT GAŠPER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:08:24
168 8 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:08:25
178 9 FLIS TEO TK POS ELEKTRONČEK SLO 2001 0:08:28
189 10 ŠKRJANC JAN TK POS ELEKTRONČEK SLO 2001 0:08:29
185 11 PLANKO LOVRO TK POS ELEKTRONČEK SLO 2001 0:08:30
150 12 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:08:32
207 13 JAKŠI Č MATIC ŠD TRIBOR SLO 2000 0:08:33
69 14 SERNEL KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 0:08:34
196 15 ŽAGAR GAL TK POS ELEKTRONČEK SLO 2001 0:08:36
171 16 ŠKUFCA MAKS TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:08:37
191 17 URŠIČ JAN TK POS ELEKTRONČEK SLO 2000 0:08:39
179 18 GRILJ JAN TK POS ELEKTRONČEK SLO 2001 0:08:40
201 19 KLUN TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2001 0:08:42
65 20 PAPEŽ TINE AK KOČEVJE SLO 2003 0:08:43
198 21 DELAČ TIMOTEJ ŠD TRIBOR SLO 2003 0:08:44
175 22 BODLAJ JURE TK POS ELEKTRONČEK SLO 2000 0:50:50

CICI DUATLON

Kategorija: Dečki

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
204 1 ŠKOBERNE MARTIN TK KRŠKO SLO 1997 0:13:58
173 2 KREGAR DREJC TK POS ELEKTRONČEK SLO 1998 0:14:07
206 3 JANEŽ ANŽE ŠD TRIBOR SLO 1997 0:14:22
203 4 VODENIK VITO TK MARIBOR SLO 1998 0:14:24
208 5 ŠOBAR PRIMOŽ ŠD TRIBOR SLO 1997 0:14:25
186 6 PLANKO MATEVŽ TK POS ELEKTRONČEK SLO 1998 0:14:27
197 7 ZAJC ŽIGA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1998 0:14:29
187 8 POLAK BLAŽ TK POS ELEKTRONČEK SLO 1998 0:14:31
205 9 VIDMAR ŽIGA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:14:32
157 10 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:14:33
156 11 KNAVS MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:14:35
154 12 LEVSTEK TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:14:38
183 13 PAVLIČ JAKA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1998 0:14:41
155 14 MAROLT MATIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:14:42
200 15 PETOVAR MEL TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:14:44

Kategorija: Ml. deklice

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
176 1 CAPUDER TINKARA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1999 0:08:20
159 2 LOVŠIN LAURA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 0:08:21
181 3 HUMAR KATARINA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1999 0:08:22
169 4 KOŠIR LANA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:08:26
188 5 POSL SARAH TK POS ELEKTRONČEK SLO 2000 0:08:27
199 6 DELAČ PATRICIJA ŠD TRIBOR SLO 1999 0:08:31
170 7 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:08:35
184 8 PERKO GAJA TK POS ELEKTRONČEK SLO 2000 0:08:38
211 9 KRALJ ZALA TK MARIBOR SLO 1999 0:08:41

Kategorija: Deklice

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
192 1 URŠIČ KRISTINA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1998 0:14:23
209 2 BESAL SARA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:14:26
152 3 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:14:28
137 4 KRŽE PIA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:14:30
138 5 MURN KATJA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:14:34
210 6 MELINK TARA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:14:36
153 7 SCHONLIEB TAJDA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:14:37
172 8 BAVČAR NIKA TK POS ELEKTRONČEK SLO 1998 0:14:39
151 9 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:14:40
133 10 JANEŽ RENATA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:14:43
202 11 KLUN IRIS TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:14:45