Cici duatlon – kategorija Cicibani

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva:
137 1 UDOVIČ ALJAŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 2004
128 2 BOJANC DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 2005
139 3 BARTOL MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2005
134 4 RAKAR LENART TK TRISPORT ALPREM SLO 2006
124 5 ARBAJTER JAKOB TK LJUBLJANA SLO 2005
126 6 BERLEC ALJAŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 2005
125 7 BELAJ NIK TK TRISPORT ALPREM SLO 2006
130 8 GRČAR NEJC TK TRISPORT ALPREM SLO 2005
154 9 ALENABI NIK TK LJUBLJANA SLO 2005
144 10 ZAJC MATEVŽ TK LJUBLJANA SLO 2006
147 11 STRNAD VOLKAR BRIN LJUBLJANA SLO 2007

Cici duatlon – kategorija Mlajši dečki

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva:
152 1 SLUGA MATEVŽ TK CELJE SLO 2003
120 2 PODGORŠEK NEJC TK TRISPORT ALPREM SLO 2003
143 3 VRČKOVNIK LAN SLO 2003
112 4 FLIS NEJC TK TRISPORT ALPREM SLO 2002
146 5 JEREB MAKS ŠRK CELJE SLO 2003
119 6 PODGORŠEK ŽIGA TK TRISPORT ALPREM SLO 2003
114 7 MARADIN JAN TK TRISPORT ALPREM SLO 2003
117 8 PAULIČ GAŠPER TK TRISPORT ALPREM SLO 2002
122 9 UDOVIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM SLO 2003
145 10 PERC ANŽE ŠRK CELJE SLO 2003
123 11 VERBIČ ČRT TK TRISPORT ALPREM SLO 2003
156 12 HANDEL DURIAN TK ZRINSKI NOVATEC HR 2002
148 13 KOČEVAR SVIT LJUBLJANA SLO 2003

Cici duatlon – kategorija Cicibanke

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva:
135 1 ŠKRJANC VITA TK TRISPORT ALPREM SLO 2005
132 2 MARADIN MANCA TK TRISPORT ALPREM SLO 2004
131 3 HUMAR ZALA TK TRISPORT ALPREM SLO 2005
136 4 ŠPORN KIM TK TRISPORT ALPREM SLO 2004
138 5 URŠIČ GRETA TK TRISPORT ALPREM SLO 2006
141 6 VIDENŠEK NEŽA ŠRK CELJE SLO 2005
129 7 BOŠTIC ANITA TK TRISPORT ALPREM SLO 2004
149 8 KLAUŽ TAJA SLO 2004
153 9 SAVIČ DAŠA TK LJUBLJANA SLO 2005
127 10 BERNOT EMA TK TRISPORT ALPREM SLO 2006
142 11 PERC ŽIVA ŠRK CELJE SLO 2007
133 12 RAKAR POLONA TK TRISPORT ALPREM SLO 2004
157 13 KROMAR URŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2009
158 14 KOŠIR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2008

Cici duatlon – kategorija Mlajše deklice

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva:
116 1 GRADIŠEK NEŽA TK TRISPORT ALPREM SLO 2002
151 2 TOMINC NIKA ŠD 3SPORT SLO 2002
140 3 BARTOL MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2003
115 4 MAROLT ANJA TK TRISPORT ALPREM SLO 2002
113 5 MANDIČ TARA TK TRISPORT ALPREM SLO 2003
150 6 GARAFOLJ NOEL ŠD 3SPORT SLO 2002
155 7 ALENABI AZIN TK LJUBLJANA SLO 2002
121 8 SMOLNIKAR ALJA TK TRISPORT ALPREM SLO 2003
111 9 BERLISK MAJA TK TRISPORT ALPREM SLO 2002
118 10 PLIH VITA TK TRISPORT ALPREM SLO 2003

Super sprint – absolutno moški

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas: Zaostanek:
95 1 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:28:40 0:00:00
85 2 BOJANC KLEMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:28:45 0:00:05
107 3 ŽIVKOVIČ JOSIP TK ZRINSKI NOVATEC HR 1998 0:30:32 0:01:52
110 4 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 0:30:40 0:02:00
96 5 PAVLIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:31:20 0:02:40
99 6 KOVAČIČ IVANJKO MATIJA TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:31:33 0:02:53
88 7 BELA-KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM SLO 1999 0:32:51 0:04:11
93 8 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 0:33:05 0:04:25
97 9 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 1999 0:33:40 0:05:00
17 10 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:33:44 0:05:04
100 11 VIDENŠEK DAVID ŠRK CELJE SLO 2001 0:35:10 0:06:30
81 12 ŠOBAR PRIMOŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:35:30 0:06:50
90 13 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:35:34 0:06:54
82 14 KLENJAK JAN DAVID TK TRISPORT ALPREM SLO 1997 0:36:49 0:08:09
83 15 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 0:37:44 0:09:04
87 16 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 0:38:52 0:10:12
102 17 PERC JAN ŠRK CELJE SLO 2001 0:41:23 0:12:43
108 18 BOŽIČ RONALD TK ZRINSKI NOVATEC HR 1998 0:44:04 0:15:24
104 19 MAVRIČ MRAK FILIP TK LJUBLJANA SLO 2001 0:45:51 0:17:11
47 20 KOČEVAR ENEJ LJUBLJANA SLO 2001 0:49:29 0:20:49

Super sprint – kategorija Starejši dečki

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
93 1 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 0:33:05
100 2 VIDENŠEK DAVID ŠRK CELJE SLO 2001 0:35:10
90 3 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:35:34
83 4 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 0:37:44
87 5 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 0:38:52
102 6 PERC JAN ŠRK CELJE SLO 2001 0:41:23
104 7 MAVRIČ MRAK FILIP TK LJUBLJANA SLO 2001 0:45:51
47 8 KOČEVAR ENEJ LJUBLJANA SLO 2001 0:49:29

Super sprint – kategorija Kadeti

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
95 1 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:28:40
85 2 BOJANC KLEMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:28:45
107 3 ŽIVKOVIČ JOSIP TK ZRINSKI NOVATEC HR 1998 0:30:32
110 4 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 0:30:40
96 5 PAVLIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:31:20
99 6 KOVAČIČ IVAJKO MATIJA TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:31:33
88 7 BELA-KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM SLO 1999 0:32:51
97 8 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 1999 0:33:40
108 9 BOŽIČ RONALD TK ZRINSKI NOVATEC HR 1998 0:44:04

Super sprint – kategorija Za vsakogar

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
17 1 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:33:44
81 2 ŠOBAR PRIMOŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:35:30
82 3 KLENJAK JAN DAVID TK TRISPORT ALPREM SLO 1997 0:36:49

Super sprint – absolutno ženske

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas: Zaostanek:
92 1 URŠIČ KRISTINA TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:30:51 0:00:00
91 2 VRTATIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM SLO 2000 0:31:00 0:00:09
84 3 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT ALPREM SLO 1999 0:33:06 0:02:15
89 4 AHAČIČ AJDA TK TRISPORT ALPREM SLO 2000 0:35:08 0:04:17
109 5 BAKOVIČ ZARA TK ZRINSKI NOVATEC HR 2001 0:35:27 0:04:36
86 6 BERNOT URŠKA TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 0:37:10 0:06:19
101 7 SLUGA KAJA TK CELJE SLO 2000 0:39:13 0:08:22
105 8 HOČEVAR KATJA TK LJUBLJANA SLO 1999 0:40:49 0:09:58
106 9 ALENABI AYLIN TK LJUBLJANA SLO 1999 0:48:01 0:17:10
103 10 NEMEC NEŽA TK LJUBLJANA SLO 1999 0:49:23 0:18:32
94 11 SPRUK NEJKA TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 10:00:00 9:29:09

Super sprint – kategorija Starejše deklice

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
St. deklice
91 1 VRTATIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM SLO 2000 0:31:00
89 2 AHAČIČ AJDA TK TRISPORT ALPREM SLO 2000 0:35:08
109 3 BAKOVIČ ZARA TK ZRINSKI NOVATEC HR 2001 0:35:27
86 4 BERNOT URŠKA TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 0:37:10
101 5 SLUGA KAJA TK CELJE SLO 2000 0:39:13
94 6 SPRUK NEJKA TK TRISPORT ALPREM SLO 2001 10:00:00
98 6 KURET MAŠA TK TRISPORT ALPREM SLO 2000 10:00:00

Super sprint – kategorija Kadetinje

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
92 1 URŠIČ KRISTINA TK TRISPORT ALPREM SLO 1998 0:30:51
84 2 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT ALPREM SLO 1999 0:33:06
105 3 HOČEVAR KATJA TK LJUBLJANA SLO 1999 0:40:49
106 4 ALENABI AYLIN TK LJUBLJANA SLO 1999 0:48:01
103 5 NEMEC NEŽA TK LJUBLJANA SLO 1999 0:49:23

Sprint – absolutno moški

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas: Zaostanek:
32 1 PETKOVIČ GORAN TK ZRINSKI NOVATEC HR 1985 1:02:30 0:00:00
11 2 ŠPORAR MATEJ HR 1989 1:02:37 0:00:07
29 3 SARIČ VIKTOR TK ZAGREB HR 1986 1:03:05 0:00:35
75 4 MODIC MATIC KK ENCIJAN SLO 1987 1:04:10 0:01:40
44 5 GLAVNIK DEJAN BIKE REPUBLIC SLO 1975 1:05:02 0:02:32
1 6 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 1:05:16 0:02:46
79 7 NIDORFER MATEJ TEK MOJE VESELJE SLO 1988 1:06:54 0:04:24
3 8 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:07:02 0:04:32
13 9 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 1983 1:07:23 0:04:53
2 10 LOVŠIN MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1979 1:07:36 0:05:06
28 11 FAZLIC ANDREA TK SWIBIR HR 1990 1:07:45 0:05:15
59 12 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 1:07:58 0:05:28
5 13 ABRAHAMSBERG MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 1:08:00 0:05:30
31 14 DRLJANOVČAN MATIJA TK ZRINSKI NOVATEC HR 1995 1:08:08 0:05:38
43 15 ZAJC LUKA TK LJUBLJANA SLO 1979 1:08:12 0:05:42
77 16 KOVIC LUKA CSA GORIZIA TRIATHLON IT 1995 1:08:14 0:05:44
8 17 RADIVOJEVIČ ALEKSANDER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 1:08:21 0:05:51
40 18 GOŠNJAK TIM TRIATLON CELJE SLO 1994 1:08:23 0:05:53
16 19 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM SLO 1996 1:08:30 0:06:00
27 20 STOŠIČ IGOR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1965 1:08:54 0:06:24
39 21 KLENOVŠEK URH TK LJUBLJANA SLO 1996 1:08:55 0:06:25
24 22 KROHNE ALJOŠA ŠRK CELJE SLO 1975 1:09:00 0:06:30
36 23 VEHAR BORUT TK NOVO MESTO SLO 1979 1:09:03 0:06:33
21 24 ADAMIČ MARKO TK LJUBLJANA SLO 1967 1:09:12 0:06:42
68 25 ANTOLIN ZORAN TEAM TURBO TROPOVCI SLO 1960 1:09:56 0:07:26
58 26 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 1:10:17 0:07:47
57 27 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 1:10:18 0:07:48
19 28 LIPOVŠEK JAN TK TRISPORT ALPREM SLO 1995 1:10:50 0:08:20
42 29 BAJEC MATJAŽ TK LJUBLJANA SLO 1967 1:11:13 0:08:43
49 30 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 1:12:17 0:09:47
18 31 TROJAR BOJAN TK TRISPORT ALPREM SLO 1958 1:12:47 0:10:17
55 32 TORKAR MATEJ 3K SPORT SLO 1975 1:13:09 0:10:39
51 33 FAJFAR STANE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1963 1:13:22 0:10:52
73 34 PERME MIHA ŠKD HYPO SLO 1984 1:13:36 0:11:06
9 35 MARGUČ MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 1:13:39 0:11:09
70 36 VIDOVIČ SAŠO SLO 1973 1:14:00 0:11:30
64 37 SEME ALEŠ TK MAMUT SLO 1978 1:14:02 0:11:32
66 38 VUKAN SLAVKO TEAM TURBO TROPOVCI SLO 1970 1:14:06 0:11:36
22 39 LEBAN MATEJ 3K SPORT SLO 1979 1:15:03 0:12:33
30 40 MAJHENIČ DEJAN ŠRD PROTIM SLO 1975 1:16:14 0:13:44
37 41 NOVŠAK BORUT ŠD TRIMUS SLO 1975 1:16:29 0:13:59
45 42 GORJANEC DUŠAN TK KRŠKO SLO 1967 1:16:47 0:14:17
61 43 MAJHENIČ SAMO TK LJUBLJANA SLO 1973 1:16:53 0:14:23
72 44 SUŠNIK ALEŠ TK MAMUT SLO 1979 1:17:19 0:14:49
6 45 ŽAGAR TONI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1955 1:17:30 0:15:00
7 46 MARTIČ IGOR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1966 1:18:26 0:15:56
71 47 GAJIČ DEJAN SLO 1968 1:19:15 0:16:45
50 48 STRNIŠA TONI TK LJUBLJANA SLO 1959 1:19:39 0:17:09
62 49 MOHAR MARE ŠGN SLO 1974 1:20:12 0:17:42
38 50 JOVIČ VEDRAN ADIDAS SKOLA TRČANJA HR 1983 1:20:13 0:17:43
78 51 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 1951 1:20:40 0:18:10
74 52 GORJUP GAŠPER ŠKD HYPO SLO 1988 1:20:54 0:18:24
4 53 RANT DOMEN SLO 1969 1:21:21 0:18:51
67 54 BUZETI ŠTEFAN TEAM TURBO TROPOVCI SLO 1952 1:23:30 0:21:00
23 55 PERC BOŠTJAN ŠRK CELJE SLO 1976 1:25:43 0:23:13
33 56 TRKMAN ANDREJ TK LJUBLJANA SLO 1952 1:26:16 0:23:46
25 57 BLATNIK ROMAN ŠD POSAVJE SLO 1952 1:29:55 0:27:25
14 58 KOVAČIČ IVANJKO SAŠO SLO 1969 1:30:24 0:27:54
15 59 KOVAČI MATJAŽ SLO 1980 1:34:49 0:32:19
76 60 TRKOV ANDREJ SLO 1973 1:41:20 0:38:50
26 61 KRAJNC IGOR TK LJUBLJANA SLO 1971 1:50:15 0:47:45
65 62 PAPIŠTA MARTIN TK ZAGREB HR 1991 10:00:00 8:57:30
46 62 HVALIC DAVID ŠD 3SPORT SLO 1971 10:00:00 8:57:30
52 62 RIJAVEC ALEŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1975 10:00:00 8:57:30
10 62 KOMAC BOŠTJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1968 10:00:00 8:57:30

Sprint – kategorija Mlajši mladinci

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
59 1 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 1:07:58
16 2 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM SLO 1996 1:08:30
39 3 KLENOVŠEK URH TK LJUBLJANA SLO 1996 1:08:55
58 4 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 1:10:17

Sprint – kategorija Starejši mladinci

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
31 1 DRLJANOVČAN MATIJA TK ZRINSKI NOVATEC HR 1995 1:08:08
77 2 KOVIC LUKA CSA GORIZIA TRIATHLON IT 1995 1:08:14
40 3 GOŠNJAK TIM TRIATLON CELJE SLO 1994 1:08:23
19 4 LIPOVŠEK JAN TK TRISPORT ALPREM SLO 1995 1:10:50

Sprint – kategorija Člani I.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
32 1 PETKOVIČ GORAN TK ZRINSKI NOVATEC HR 1985 1:02:30
11 2 ŠPORAR MATEJ HR 1989 1:02:37
29 3 SARIČ VIKTOR TK ZAGREB HR 1986 1:03:05
75 4 MODIC MATIC KK ENCIJAN SLO 1987 1:04:10
1 5 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 1:05:16
79 6 NIDORFER MATEJ TEK MOJE VESELJE SLO 1988 1:06:54
28 7 FAZLIC ANDREA TK SWIBIR HR 1990 1:07:45
5 8 ABRAHAMSBERG MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 1:08:00
73 9 PERME MIHA ŠKD HYPO SLO 1984 1:13:36
74 10 GORJUP GAŠPER ŠKD HYPO SLO 1988 1:20:54
65 11 PAPIŠTA MARTIN TK ZAGREB HR 1991 10:00:00

Sprint – kategorija Člani II.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
44 1 GLAVNIK DEJAN BIKE REPUBLIC SLO 1975 1:05:02
3 2 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:07:02
13 3 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 1983 1:07:23
2 4 LOVŠIN MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1979 1:07:36
43 5 ZAJC LUKA TK LJUBLJANA SLO 1979 1:08:12
8 6 RADIVOJEVIČ ALEKSANDER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 1:08:21
24 7 KROHNE ALJOŠA ŠRK CELJE SLO 1975 1:09:00
36 8 VEHAR BORUT TK NOVO MESTO SLO 1979 1:09:03
55 9 TORKAR MATEJ 3K SPORT SLO 1975 1:13:09
64 10 SEME ALEŠ TK MAMUT SLO 1978 1:14:02
22 11 LEBAN MATEJ 3K SPORT SLO 1979 1:15:03
30 12 MAJHENIČ DEJAN ŠRD PROTIM SLO 1975 1:16:14
37 13 NOVŠAK BORUT ŠD TRIMUS SLO 1975 1:16:29
72 14 SUŠNIK ALEŠ TK MAMUT SLO 1979 1:17:19
62 15 MOHAR MARE ŠGN SLO 1974 1:20:12
38 16 JOVIČ VEDRAN ADIDAS SKOLA TRČANJA HR 1983 1:20:13
23 17 PERC BOŠTJAN ŠRK CELJE SLO 1976 1:25:43
15 18 KOVAČI MATJAŽ SLO 1980 1:34:49
52 19 RIJAVEC ALEŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1975 10:00:00

Sprint – kategorija Veterani I.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
57 1 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 1:10:18
49 2 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 1:12:17
9 3 MARGUČ MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 1:13:39
70 4 VIDOVIČ SAŠO SLO 1973 1:14:00
66 5 VUKAN SLAVKO TEAM TURBO TROPOVCI SLO 1970 1:14:06
61 6 MAJHENIČ SAMO TK LJUBLJANA SLO 1973 1:16:53
4 7 RANT DOMEN SLO 1969 1:21:21
14 8 KOVAČIČ IVANJKO SAŠO SLO 1969 1:30:24
76 9 TRKOV ANDREJ SLO 1973 1:41:20
26 10 KRANJC IGOR TK LJUBLJANA SLO 1971 1:50:15
46 11 HVALIC DAVID ŠD 3SPORT SLO 1971 10:00:00

Sprint – kategorija Veterani II.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
27 1 STOŠIČ IGOR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1965 1:08:54
21 2 ADAMIČ MARKO TK LJUBLJANA SLO 1967 1:09:12
42 3 BAJEC MATJAŽ TK LJUBLJANA SLO 1967 1:11:13
45 4 GORJANEC DUŠAN TK KRŠKO SLO 1967 1:16:47
7 5 MARTIČ IGOR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1966 1:18:26
71 6 GAJIČ DEJAN SLO 1968 1:19:15
10 7 KOMAC BOŠTJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1968 10:00:00

Sprint – kategorija Veterani III.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
68 1 ANTOLIN ZORAN TEAM TURBO TROPOVCI SLO 1960 1:09:56
51 2 FAJFAR STANE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1963 1:13:22
50 3 STRNIŠA TONI TK LJUBLJANA SLO 1959 1:19:39

Sprint – kategorija Veterani IV.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
18 1 TROJAR BOJAN TK TRISPORT ALPREM SLO 1958 1:12:47
6 2 ŽAGAR TONI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1955 1:17:30

Sprint – kategorija Veterani V.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
78 1 KRMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 1951 1:20:40
67 2 BUZETI ŠTEFAN TEAM TURBO TROPOVCI SLO 1952 1:23:30
33 3 TRKMAN ANDREJ TK LJUBLJANA SLO 1952 1:26:16
25 4 BLATNIK ROMAN ŠD POSAVJE SLO 1952 1:29:55

Sprint – absolutno ženske

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas: Zaostanek:
12 1 MILKOVIČ MARINA TK SWIBIR HR 1991 1:11:48 0:00:00
60 2 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 1:12:04 0:00:16
53 3 ŠIMEC LAURA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 1:12:20 0:00:32
20 4 RUGELJ ANJA KK ENCIJAN SLO 1986 1:13:27 0:01:39
63 5 SKAZA EVA TK MARIBOR SLO 1997 1:13:40 0:01:52
41 6 BAJEC KLARA TK LJUBLJANA SLO 1972 1:21:25 0:09:37
56 7 MAROLT LAURA TK LJUBLJANA SLO 1995 1:24:51 0:13:03
54 8 STRNAD POLONA 3K SPORT SLO 1968 1:30:08 0:18:20
48 9 KOČEVAR HELGA 3K ŠPORT SLO 1970 1:33:51 0:22:03
35 10 MIHELČIČ LEA PULZ ŠPORT SLO 1984 1:38:59 0:27:11
34 11 PRAH ANJA SLO 1987 1:51:20 0:39:32
69 12 VILIC SARA WFV FINKENSTEIN AM TASKEN SEE AU 1992 10:00:00 8:48:12

Sprint – kategorija Mlajše mladinke

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
63 1 SKAZA EVA TK MARIBOR SLO 1997 1:13:40

Sprint – kategorija Starejše mladinke

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
56 1 MAROLT LAURA TK LJUBLJANA SLO 1995 1:24:51

Sprint – kategorija Članice I.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
12 1 MILKOVIČ MARINA TK SWIBIR HR 1991 1:11:48
60 2 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 1:12:04
53 3 ŠIMEC LAURA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 1:12:20
20 4 RUGELJ ANJA KK ENCIJAN SLO 1986 1:13:27
35 5 MIHELČIČ LEA PULZ ŠPORT SLO 1984 1:38:59
34 6 PRAH ANJA SLO 1987 1:51:20
69 7 VILIC SARA WFV FINKENSTEIN AM TASKEN SEE AU 1992 10:00:00

Sprint – kategorija Veteranke I.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
41 1 BAJEC KLARA TK LJUBLJANA SLO 1972 1:21:25
48 2 KOČEVAR HELGA 3K ŠPORT SLO 1970 1:33:51

Sprint – kategorija Veteranke II.

St. številka: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: Let. rojstva: Skupni čas:
54 1 STRNAD POLONA 3K SPORT SLO 1968 1:30:08