Duatlon Ribnica ekipno27.april 2003

EKIPNI REZULTATI ZA DP V SPRINT DUATLONU 2003

St.št.: Ime in priimek: Klub: Država: Kat.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Čas ekipe: Mesto:
TK RIBNICA I
3 BOJAN CEBIN TK RIBNICA I SLO M1 0:15:19 0:40:15 0:07:56 1:03:30 1
2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA I SLO M2 0:15:21 0:40:04 0:08:44 1:04:09
13 MATEJ BENČINA TK RIBNICA I SLO M2 0:15:22 0:40:55 0:08:41 1:04:58 3:12:37
10 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA I SLO M2 0:16:54 0:42:26 0:09:08 1:08:28
NOVICE EXTREM
4 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM SLO M3 0:15:20 0:41:40 0:08:57 1:05:57 2
27 FRANCI PIRC NOVICE EXTREM SLO M2 0:15:45 0:42:57 0:09:01 1:07:43
47 BOJAN KOS NOVICE EXTREM SLO M2 0:15:23 0:42:37 0:09:44 1:07:44 3:21:24
TRISPORT
52 DAMIJAN SLAPNIK TRISPORT SLO M2 0:15:18 0:41:02 0:11:10 1:07:30 3
32 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO M2 0:16:31 0:42:59 0:08:38 1:08:08
28 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO M2 0:16:53 0:44:07 0:10:29 1:11:29 3:27:07
24 GREGA ZORE TRISPORT SLO M2 0:17:43 0:45:15 0:10:34 1:13:32
SOKOL TIVOLI
5 UROŠ SEME SOKOL TIVOLI SLO M2 0:15:24 0:40:07 0:08:22 1:03:53 4
6 GREGA HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO M2 0:15:46 0:42:19 0:09:16 1:07:21
30 MIHA TEŠAR SOKOL TIVOLI SLO M2 0:17:54 0:50:06 0:10:01 1:18:01 3:29:15
48 MILOŠ MILOŠEVIČ SOKOL TIVOLI SLO M2 0:19:45 0:53:01 0:11:14 1:24:00
TK RIBNICA II
31 UROŠ RAUBAR TK RIBNICA II SLO M2 0:16:14 0:47:26 0:03:33 1:07:13 5
11 ANDREJ REMIC TK RIBNICA II SLO M1 0:17:55 0:43:52 0:09:48 1:11:35
25 UROŠ JENKO TK RIBNICA II SLO M3 0:16:39 0:46:11 0:09:16 1:12:06 3:30:54
38 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA II SLO M2 0:18:20 0:47:07 0:10:20 1:15:47
TD GRIČ
49 ALEŠ RIJAVEC ŠTD GRIČ SLO M2 0:16:28 0:41:19 0:08:09 1:05:56 6
34 ALBERT PELAJ ŠTD GRIČ SLO M1 0:17:27 0:44:23 0:10:28 1:12:18
50 ANTON ŽAGAR ŠTD GRIČ SLO M4 0:18:21 0:47:06 0:10:31 1:15:58 3:34:12
9 ERVIN PUST ŠTD GRIČ SLO M3 0:17:51 O
TK LJUBLJANA
37 SREČKO DOBRECOVIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:18:36 0:44:02 0:09:00 1:11:38 7
45 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO M2 0:16:48 0:45:22 0:10:21 1:12:31
42 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO M3 0:17:46 0:45:06 0:09:40 1:12:32 3:36:41
36 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M6 0:26:35 1:06:28 0:14:47 1:47:50
TRISPORT-ŽENSKA
15 MATEJA ŠIMIC TRISPORT-ŽENSKA SLO Z2 0:16:40 0:43:00 0:09:22 1:09:02 1
46 ANA TRNKOCZY TRISPORT-ŽENSKA SLO Z2 0:18:49 0:49:21 0:10:34 1:18:44
29 ANDREJA BURJA TRISPORT-ŽENSKA SLO Z2 0:23:30 0:57:50 0:14:03 1:35:23 4:03:09

Ekipno DP v DUATLONU

Absolutna razvrstitev (M)

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Skupni čas: Opombe:
3 1 BOJAN CEBIN TK RIBNICA SLO M1 0:15:19 0:40:15 0:07:56 1:03:30
5 2 UROŠ SEME TK SOKOL TIVOLI SLO M2 0:15:24 0:40:07 0:08:22 1:03:53
2 3 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M2 0:15:21 0:40:04 0:08:44 1:04:09
13 4 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO M2 0:15:22 0:40:55 0:08:41 1:04:58
49 5 ALEŠ RIJAVEC ŠTD GRIČ SLO M2 0:16:28 0:41:19 0:08:09 1:05:56
4 6 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM SLO M3 0:15:20 0:41:40 0:08:57 1:05:57
16 7 DEJAN LJUBAS TK RIVAL HR M2 0:15:38 0:41:32 0:08:48 1:05:58
31 8 UROŠ RAUBAR TK RIBNICA SLO M2 0:16:14 0:47:26 0:03:33 1:07:13
6 9 GREGA HOČEVAR TK SOKOL TIVOLI SLO M2 0:15:46 0:42:19 0:09:16 1:07:21
52 10 DAMIJAN SLAPNIK TRISPORT SLO M2 0:15:18 0:41:02 0:11:10 1:07:30
27 11 FRANCI PIRC NOVICE EXTREM SLO M2 0:15:45 0:42:57 0:09:01 1:07:43
47 12 BOJAN KOS NOVICE EXTREM SLO M2 0:15:23 0:42:37 0:09:44 1:07:44
32 13 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO M2 0:16:31 0:42:59 0:08:38 1:08:08
10 14 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO M2 0:16:54 0:42:26 0:09:08 1:08:28
33 15 LUKA ŽELE TRISPORT SLO M2 0:16:15 0:43:04 0:09:24 1:08:43
8 16 VIKTOR EKART TRISPORT SLO M4 0:16:55 0:45:01 0:09:14 1:11:10
26 17 MIRAN URŠIČ TRISPORT SLO M3 0:16:41 0:44:53 0:09:41 1:11:15
28 18 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO M2 0:16:53 0:44:07 0:10:29 1:11:29
11 19 ANDREJ REMIC TK RIBNICA SLO M1 0:17:55 0:43:52 0:09:48 1:11:35
37 20 SREČKO DOBRECOVIČ TK LJUBLJANA SLO M2 0:18:36 0:44:02 0:09:00 1:11:38
25 21 UROŠ JENKO TK RIBNICA SLO M3 0:16:39 0:46:11 0:09:16 1:12:06
22 22 SREČO GJEREK KD GROSUPLJE SLO M3 0:16:47 0:46:03 0:09:23 1:12:13
34 23 ALBERT PELAJ ŠTD GRIČ SLO M1 0:17:27 0:44:23 0:10:28 1:12:18
45 24 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO M2 0:16:48 0:45:22 0:10:21 1:12:31
42 25 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO M3 0:17:46 0:45:06 0:09:40 1:12:32
19 26 MIRKO HRVOJIČ TK RIVAL HR M2 0:16:55 0:46:30 0:09:25 1:12:50
12 27 PETER HARNOLD TK MARIBOR SLO M2 0:16:07 0:42:58 0:13:53 1:12:58
7 28 BOJAN DEBENEC CELEIA-ŠD PEKLENIK SLO M4 0:18:47 0:43:11 0:11:33 1:13:31
24 29 GREGA ZORE TRISPORT SLO M2 0:17:43 0:45:15 0:10:34 1:13:32
23 29 BOJAN KEMPERL SLO M3 0:17:42 0:45:39 0:10:11 1:13:32
21 31 JOSEF VIRANT SLO M2 0:16:27 0:48:48 0:09:05 1:14:20
38 32 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA SLO M2 0:18:20 0:47:07 0:10:20 1:15:47
50 33 ANTON ŽAGAR ŠTD GRIČ SLO M4 0:18:21 0:47:06 0:10:31 1:15:58
14 34 UROŠ BRŠEC ŠD KOSTANJEVICA SLO M2 0:18:48 0:47:09 0:10:55 1:16:52
30 35 MIHA TEŠAR TK SOKOL TIVOLI SLO M2 0:17:54 0:50:06 0:10:01 1:18:01
43 36 ROBERT PAVLIN LJUBLJANA SLO M2 0:18:15 0:50:05 0:11:41 1:20:01
18 37 ZORAN GRAHOVAC TK RIVAL HR M2 0:19:07 0:50:20 0:10:45 1:20:12
20 38 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTREM SLO M4 0:19:13 0:50:37 0:10:33 1:20:23
53 39 ALEŠ KOS MATERNACIONAL SLO M2 0:18:36 0:51:49 0:10:21 1:20:46
17 40 NENAD ŠIMIČIČ TK RIVAL HR M3 0:18:22 0:52:02 0:10:31 1:20:55
41 41 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO M3 0:19:33 0:51:07 0:11:05 1:21:45
35 42 SEBASTJAN ŠTRAUS YES-CERKNICA SLO M2 0:18:41 0:54:07 0:10:56 1:23:44
48 43 MILOŠ MILOŠEVIČ TK SOKOL TIVOLI SLO M2 0:19:45 0:53:01 0:11:14 1:24:00
51 44 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M6 0:22:50 0:55:30 0:12:53 1:31:13
36 45 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M6 0:26:35 1:06:28 0:14:47 1:47:50
9 46 ERVIN PUST ŠTD GRIČ SLO M3 0:17:51 O

Kategorija: M1

St. št. Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
3 1 BOJAN CEBIN TK RIBNICA SLO 1986 0:15:19 0:40:15 0:07:56 1:03:30
11 2 ANDREJ REMIC TK RIBNICA SLO 1985 0:17:55 0:43:52 0:09:48 1:11:35
34 3 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO 1988 0:17:27 0:44:23 0:10:28 1:12:18

Kategorija: M2

St. št. Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
5 1 UROŠ SEME TK SOKOL TIVOLI SLO 1981 0:15:24 0:40:07 0:08:22 1:03:53
2 2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO 1972 0:15:21 0:40:04 0:08:44 1:04:09
13 3 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO 1981 0:15:22 0:40:55 0:08:41 1:04:58
49 4 ALEŠ RIJAVEC ŠTD GRIČ SLO 1975 0:16:28 0:41:19 0:08:09 1:05:56
16 5 DEJAN LJUBAS TK RIVAL HR 1983 0:15:38 0:41:32 0:08:48 1:05:58
31 6 UROŠ RAUBAR TK RIBNICA SLO 1973 0:16:14 0:47:26 0:03:33 1:07:13
6 7 GREGA HOČEVAR TK SOKOL TIVOLI SLO 1972 0:15:46 0:42:19 0:09:16 1:07:21
52 8 DAMIJAN SLAPNIK TRISPORT SLO 1978 0:15:18 0:41:02 0:11:10 1:07:30
27 9 FRANCI PIRC NOVICE EXTREM SLO 1969 0:15:45 0:42:57 0:09:01 1:07:43
47 10 BOJAN KOS NOVICE EXTREM SLO 1973 0:15:23 0:42:37 0:09:44 1:07:44
32 11 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO 1964 0:16:31 0:42:59 0:08:38 1:08:08
10 12 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO 1977 0:16:54 0:42:26 0:09:08 1:08:28
33 13 LUKA ŽELE TRISPORT SLO 1976 0:16:15 0:43:04 0:09:24 1:08:43
28 14 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO 1983 0:16:53 0:44:07 0:10:29 1:11:29
37 15 SREČKO DOBRECOVIČ TK LJUBLJANA SLO 1980 0:18:36 0:44:02 0:09:00 1:11:38
45 16 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO 1980 0:16:48 0:45:22 0:10:21 1:12:31
19 17 MIRKO HRVOJIČ TK RIVAL HR 1980 0:16:55 0:46:30 0:09:25 1:12:50
12 18 PETER HARNOLD TK MARIBOR SLO 1978 0:16:07 0:42:58 0:13:53 1:12:58
24 19 GREGA ZORE TRISPORT SLO 1982 0:17:43 0:45:15 0:10:34 1:13:32
21 20 JOSEF VIRANT SLO 1976 0:16:27 0:48:48 0:09:05 1:14:20
38 21 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA SLO 1978 0:18:20 0:47:07 0:10:20 1:15:47
14 22 UROŠ BRŠEC ŠD KOSTANJEVICA SLO 1974 0:18:48 0:47:09 0:10:55 1:16:52
30 23 MIHA TEŠAR TK SOKOL TIVOLI SLO 1974 0:17:54 0:50:06 0:10:01 1:18:01
43 24 ROBERT PAVLIN LJUBLJANA SLO 1977 0:18:15 0:50:05 0:11:41 1:20:01
18 25 ZORAN GRAHOVAC TK RIVAL HR 1981 0:19:07 0:50:20 0:10:45 1:20:12
53 26 ALEŠ KOS MATERNACIONAL SLO 1977 0:18:36 0:51:49 0:10:21 1:20:46
35 27 SEBASTJAN ŠTRAUS YES-CERKNICA SLO 1970 0:18:41 0:54:07 0:10:56 1:23:44
48 28 MILOŠ MILOŠEVIČ TK SOKOL TIVOLI SLO 1977 0:19:45 0:53:01 0:11:14 1:24:00

Kategorija: M3

St. št. Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas: Opombe:
4 1 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM SLO 1963 0:15:20 0:41:40 0:08:57 1:05:57
26 2 MIRAN URŠIČ TRISPORT SLO 1962 0:16:41 0:44:53 0:09:41 1:11:15
25 3 UROŠ JENKO TK RIBNICA SLO 1963 0:16:39 0:46:11 0:09:16 1:12:06
22 4 SREČO GJEREK KD GROSUPLJE SLO 1962 0:16:47 0:46:03 0:09:23 1:12:13
42 5 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO 1959 0:17:46 0:45:06 0:09:40 1:12:32
23 6 BOJAN KEMPERL SLO 1961 0:17:42 0:45:39 0:10:11 1:13:32
17 7 NENAD ŠIMIČIČ TK RIVAL HR 1962 0:18:22 0:52:02 0:10:31 1:20:55
41 8 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1962 0:19:33 0:51:07 0:11:05 1:21:45
9 9 ERVIN PUST ŠTD GRIČ SLO 1963 0:17:51 O

Kategorija: M4

St. št. Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
8 1 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 0:16:55 0:45:01 0:09:14 1:11:10
7 2 BOJAN DEBENEC CELEIA-ŠD PEKLENIK SLO 1957 0:18:47 0:43:11 0:11:33 1:13:31
50 3 ANTON ŽAGAR ŠTD GRIČ SLO 1955 0:18:21 0:47:06 0:10:31 1:15:58
20 4 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTREM SLO 1956 0:19:13 0:50:37 0:10:33 1:20:23

Kategorija: M6

St. št. Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
51 1 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO 1943 0:22:50 0:55:30 0:12:53 1:31:13
36 2 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO 1933 0:26:35 1:06:28 0:14:47 1:47:50

Absolutna razvrstitev (Ž)

St. št. Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
15 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO Z2 0:16:40 0:43:00 0:09:22 1:09:02
46 2 ANATRNKOCZY TRISPORT SLO Z2 0:18:49 0:49:21 0:10:34 1:18:44
40 3 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO Z2 0:21:35 0:56:45 0:11:31 1:29:51
39 4 LJUBA VILAR-ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO Z2 0:22:30 0:57:02 0:12:13 1:31:45
29 5 ANDREJA BURJA TRISPORT SLO Z2 0:23:30 0:57:50 0:14:03 1:35:23

Kadeti – super sprint duatlon:

St. št. : Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Sk. čas:
113 1 SIMON POGORELEC TK RIBNICA SLO 1987 0:28:38
107 2 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO 1986 0:28:51
101 3 GAŠPER MODIC FITNES STUDIO POVIR SLO 1987 0:30:10
117 4 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO 1988 0:30:30
111 5 ANDREJ PUCELJ TK RIBNICA SLO 1990 0:30:42
110 6 MATEJ ŠPORAR TK RIBNICA SLO 1989 0:30:55
103 7 VID OBLAK TK RIBNICA SLO 1988 0:30:56
112 8 LUKA KALAN TK RIBNICA SLO 1990 0:30:57
104 9 PETER BENČINA TK RIBNICA SLO 1989 0:31:10
114 10 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO 1986 0:31:12
109 11 VID PUCELJ TK RIBNICA SLO 1991 0:31:50
119 12 TADEJ OSVALD TŠD GRIČ SLO 1988 0:33:03
118 13 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1986 0:33:25
121 14 JURE POTOČNIK OŠ ATL RADOVLJICA SLO 1990 0:35:36
123 15 ROK BAJIČ OŠ ATL RADOVLJICA SLO 1990 0:36:03
122 16 BOR BAJIČ OŠ ATL RADOVLJICA SLO 1989 0:37:05
106 17 NIK ZOBEC TK RIBNICA SLO 1992 0:38:38
105 18 TOMAŽ ČEŠAREK TK RIBNICA SLO 1988 0:38:39
102 19 ANŽE KLEMENC TK RIBNICA SLO 1991 0:43:20

Kadeti – super sprint duatlon:

Kategorija KM1

St. št. : Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Sk. čas:
111 1 ANDREJ PUCELJ TK RIBNICA SLO 1990 0:30:42
112 2 LUKA KALAN TK RIBNICA SLO 1990 0:30:57
109 3 VID PUCELJ TK RIBNICA SLO 1991 0:31:50
121 4 JURE POTOČNIK OŠ ATL RADOVLJICA SLO 1990 0:35:36
123 5 ROK BAJIČ OŠ ATL RADOVLJICA SLO 1990 0:36:03
106 6 NIK ZOBEC TK RIBNICA SLO 1992 0:38:38
102 7 ANŽE KLEMENC TK RIBNICA SLO 1991 0:43:20

Kategorija: KM2

St. št. : Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Sk. čas:
117 1 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO 1988 0:30:30
110 2 MATEJ ŠPORAR TK RIBNICA SLO 1989 0:30:55
103 3 VID OBLAK TK RIBNICA SLO 1988 0:30:56
104 4 PETER BENČINA TK RIBNICA SLO 1989 0:31:10
119 5 TADEJ OSVALD TŠD GRIČ SLO 1988 0:33:03
122 6 BOR BAJIČ OŠ ATL RADOVLJICA SLO 1989 0:37:05
105 7 TOMAŽ ČEŠAREK TK RIBNICA SLO 1988 0:38:39

Kategorija: MMM

St. št. : Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Sk. čas:
113 1 SIMON POGORELEC TK RIBNICA SLO 1987 0:28:38
107 2 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO 1986 0:28:51
101 3 GAŠPER MODIC FITNES STUDIO POVIR SLO 1987 0:30:10
114 4 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO 1986 0:31:12
118 5 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1986 0:33:25

Kadetinje – super sprint duatlon:

St. št. : Mesto : Ime in priimek: Klub: Država: L. roj. : Sk. čas:
115 1 KARIN ŽNIDARŠIČ TK RIBNICA SLO 1988 0:36:19
108 2 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO 1986 0:36:32
120 3 JANA KIRN TK LJUBLJANA SLO 1987 0:38:58
116 4 ANA ŠOBAR TK RIBNICA SLO 1988 0:41:56