Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. Mesto Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: S k. Čas: Opombe:
70 1 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREME SLO M3 0:54:50
50 2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M3 0:54:59
22 3 ERIK MOČNIK TRISPORT SLO M3 0:55:12
14 4 DRAŽEN DINJAR TK RUDOLF PEREŠIN HR M3 0:55:26
100 5 OAMJAN ŽEPIČ STOP TEAM SLO M3 0:55:55
33 6 GREGA HOČEVAR NOVICE EXTR?ME SLO M3 0:56:26
59 7 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO M3 0:57:01
60 8 MIRO KREGAR TRISPORT SLO M3 0:57:26
56 9 MATJAŽ KOVAČ ŠD TRIWAY SLO M3 0:57:38
86 10 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO M3 0:57:52
73 11 JANI TOMŠIČ TRISPORT SLO M3 0:53:49
15 12 BRANKO RAZUM TK RUDOLF PEREŠIN HR M3 0:59:05
84 13 IGOR ALPNER TRISPORT SLO M3 0:59:17
67 14 ANDREJ KRVINA ŠD POLŽ SLO M3 0:59:20
3 15 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO M3 0:59:26
16 UROŠ SEME NOVICE EXTREME SLO M2 0:59:20
41 17 GREGOR JANEŽIČ NOVICE EXTREME SLO M3 0:59:32
53 16 BOŠTJAN POTOČNIK ŠKOFJA LOKA SLO M3 0:59:33
30 19 LOJZE OBLAK NOVICE EXTREME SLO M6 0:59:36
68 20 GREGA ZORE TRISPORT SLO M2 0:59:57
25 21 JOŽE HAFNER ŠKKONDOR SLO M3 1:00:01
36 22 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M3 1:00:21
55 23 BOJAN DEBENEC KOVINOTEHNA CELJE SLO M4 1:00:35
88 24 VIKTOR EKART STOP TEAM SLO M4 1:00:38
57 25 JANI BOGATAJ NOVICE EXTREME SLO M3 1:00:52
52 26 ALEŠ PODGOVŠEK TRISPORT SLO M3 1:01:22
28 27 TOMAŽ KALAN NOVICE EXTREME SLO M4 1:01:58
51 28 ŠKRLEPANTON TRISPORT SLO M6 1:02:20
19 29 TIHOMIR BOBDANOVOČ TK PUIA HR M2 1:02:31
80 30 MATEVŽ SLAPNIČAR TK LJUBLJANA SLO M3 1:02:48
85 31 JURIJ LOVŠE TRISPORT SLO M3 1:02:57
39 32 MATJAŽ ŠTIBELJ NOVICE EXTREME SLO M3 1:03:12
29 33 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO M3 1:03:13
7 34 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO M1 1:03:30
79 35 BOŠTJAN JELENC TK BOHINJ SLO M3 1:03:32
78 36 ANDREJ DOLINAR NOVICE EXTREME SLO M3 1:03:42
21 37 TOMAŽ LESKOVŠEK TRISPORT SLO M4 1:03:43
17 33 ŽELJKO LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR M4 1:03:54
34 39 JOŽE NOVOSELC NOVICE EXTREME SLO M3 1:04:08
31 40 ANTON ŽAGAR TK RIBNICA SLO M5 1:05:25
75 41 STANE GABER ČARMAN ŠPORT SLO M5 1:05:44
11 42 STANE ČUFER RADIO DUR SLO M4 1:07:10
61 43 ALEŠ MRAK SLO M3 1:07:45
12 44 TAMICA LESKOVIC TK RUDOLF PEREŠIN HR M2 1:03:02
53 45 SLAVKO BRIC KOVINOTEHNA CELJE SLO M5 1:08:54
71 46 ROMAN KERN TRISPORT SLO M3 1:09:04
76 47 TOMAŽ PLAN KO TRISPORT SLO M3 1:09:17
67 43 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO M3 1:09:27
49 49 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO M7 1:09:31
16 50 ORAGUTIN KUČAR TK RUDOLF PEREŠIN HR Ml 1:10:27
26 51 MARE KRIŠTOFIČ G.K • TK BOHINJ SLO M6 1:11:26
81 52 SIMON BRENTIN TK LJUBLJANA SLO M3 1:12:02
42 53 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M7 1:12:10
47 54 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO MS 1:13:21
45 55 30R1S MIJADRUŠIČ TKPULA SLO M4 1:13:47
46 56 MATIJA MIJADUŠIČ TKPUIA HR Ml 1:13:51
64 57 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO M6 1:13:54
83 58 EVGEN MIKLAVČIČ SLO M3 1:14:21
20 59 DRAGAN RAOOMIROVIČ TKPULA HR M4 1:16:21
43 60 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M8 1:24:14
65 61 JANEZ HROVAT OUBEGUNJE SLO MS 1:26:17
74 62 JOŽA RUS SLO M7 1:27:03
69 63 SIMON SPRUK TRISPORT SLO M3 0

Ženske

Št. št. Mesto Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: S k. Čas: Opombe:
24 1 NATAŠA NAKRS TRJSPORT SLO Z3 1:02:20
62 2 NADA KOZJEK NOVICE EXTREME SLO Z3 1:07:38
54 3 ANJA CERUT TK LJUBLJANA SLO Z3 1:03:49

Kadeti

Št. št. Mesto Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: S k. Čas: Opombe:
210 1 BOJAN ČEBIN TK RIBNICA SLO OM1 0:31:19
208 2 MARKO LUKINA TK PULA HR OM1 0:31:25
202 3 MATIJA LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR OM1 0:33:23
215 4 SIMON POGORELEC TK RIBNICA SLO OM1 0:33:45
214 S MATEJ LSKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO OM1 0:33:47
212 5 PETER PUCELJ TK RIBNICA SLO OM1 0:34:21
203 7 DENIS BENKO TK RUDOLF PEREStN HR OM1 0:34:31
211 8 NEJC ARKO 3 0 TK RIBNICA SLO OM1 0:36:33
205 9 SURSEVIČ MARKO TK RUDOLF PEREŠIN HR OM1 0:38:13
220 10 MARKO ALPNER TRISPORT SLO OM1 0:41:53
205 11 ANTE PEŠEC TK RUDOLF PEREŠIN HR OM1 0:42:50
213 12 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO OM1 0:43:03
219 1 JANEZ ZAKOTNIK SLO OM2 0:33:07