2. Sašov duatlon

Kadeti – DP

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Sk. čas: Opombe:
103 1 SIMON POGORELEC TK RIBNICA SLO 0:27:51
128 2 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO 0:28:47
105 3 TANKO JURE TK RIBNICA SLO 0:29:36
111 4 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO 0:29:51
107 5 LOVRO ORAŽEM TŠD GRIČ SLO 0:30:39
106 6 TATEJ OSVALD TŠD GRIČ SLO 0:30:43
104 7 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO 0:31:05
109 8 GREGOR MRHAR TŠD GRIČ SLO 0:35:15
101 9 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO O

Kadetinje – DP

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Sk. čas:
102 1 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO 0:36:11
110 2 LINDA PELAJ TŠD GRIČ SLO 0:39:40

Rezultati po katergorijah – kadeti ter rekreativci

Kategorija: OM1

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
141 1 ANTE PEŠEC TK RUDOLF PERESIN HR OM1 0:37:48

Kategorija: OM2

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
142 1 MATIJA LUKINA TK RUDOLF PERESIN HR OM2 0:30:41
144 2 MARKO ÐURÐEVIÆ TK RUDOLF PEREŠIN HR OM2 0:31:54
114 3 NEJKO BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO OM2 0:44:45

Kategorija: RE

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
119 1 BORIS PODPEČAN ŽIVKO TEAM SLO RE 0:29:22
154 2 GREGOR KALAN GIM. ŠKOFJA LOKA SLO RE 0:29:25
118 3 ANDREJ CIMPERŠEK ŽIVKO TEAM SLO RE 0:31:01
125 4 DAMJAN VOLKAR Škofljica SLO RE 0:31:38
123 5 STANE PRIMOŽIČ SLO RE 0:35:58
132 6 MARJAN LUŽEVIČ SLO RE 0:37:15
115 7 JANEZ BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO RE 0:40:54

Rezultati po katergorijah – kadetinje ter rekreativke

Kategorija: OZ1

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
155 1 ŽIVA KRIVEC MARINES NEPTUN SLO OZ1 0:43:00

Kategorija: RE

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas: Opombe:
120 1 ANA TRNKOCY SLO RE 0:33:37
108 2 URŠA ORAŽEM TŠD GRIČ SLO RE 0:35:29
138 3 LADENKA GABER CARMAN SPORT SLO RE 0:36:24
143 4 MARINA KORMAN TK RUDOLF PEREŠIN HR RE 0:37:36
124 5 SUZANA MARKOVSKI SLO RE 0

Rezultati štafete:

Št. št.: Mesto: Ime ŠTAFETE: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
151 1 GIMNAZIJA II SLO ST 0:27:48
133 2 GIM. ŠKOFJA LOKA SLO ST 0:38:15

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Leto roj: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
162 1 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREM SLO 1962 0:14:57 0:30:36 0:08:41 0:54:14
148 2 DRAŽEN DINJAR TK RUDOLF PEREŠIN HR 1976 0:14:55 0:31:25 0:08:51 0:55:11
173 3 ERIK MOČNIK TRISPORT SLO 1977 0:14:56 0:31:44 0:09:01 0:55:41
150 4 KROMAR DAMIJAN TK RIBNICA SLO 1972 0:15:44 0:31:20 0:09:12 0:56:16
122 5 UROŠ BERTONCELJ STARMAN d.o.o. SLO 1975 0:16:00 0:31:02 0:09:35 0:56:37
130 6 BOJAN KOS NOVICE EXTREM SLO 1973 0:16:05 0:30:51 0:10:05 0:57:01
194 7 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO 1978 0:15:34 0:41:23 0:00:36 0:57:33
158 8 MATJAŽ COTAR SLO 1978 0:16:36 0:31:22 0:10:00 0:57:58
166 9 GREGA ZORE TRISPORT SLO 1982 0:16:50 0:31:51 0:10:02 0:58:43
164 10 MARKO BOKALIČ PARTIZAN DOLSKO SLO 1960 0:17:07 0:31:53 0:10:16 0:59:16
160 11 TIHOMIR BOBOLANOVIČ TKPULA HR 1981 0:16:32 0:32:45 0:10:13 0:59:30
182 12 MIRO KREGAR TRISPORT SLO 1962 0:16:09 0:32:29 0:11:00 0:59:38
181 13 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO 1964 0:16:57 0:32:44 0:09:59 0:59:40
165 14 BOJAN DEBENC ŠRK KOVINOTEHNA SLO 1957 0:17:56 0:30:46 0:11:07 0:59:49
176 15 UROŠ JENKO SLO 1963 0:17:02 0:32:54 0:09:58 0:59:54
170 16 TOMAŽ KALAN NOVICE EXTREM SLO 1958 0:15:33 0:34:59 0:09:25 0:59:57
129 17 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO 1981 0:17:12 0:32:22 0:10:28 1:00:02
149 18 IVICA STEPAN TK RUDOLF PEREŠIN HR 1981 0:17:13 0:32:31 0:10:47 1:00:31
180 19 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO 1967 0:17:20 0:32:19 0:11:02 1:00:41
174 20 MATJAŽ KOVAČ TRIWAY SLO 1973 0:17:50 0:32:46 0:10:47 1:01:23
183 21 MATJAŽ ŠTIBELJ NOVICE EXTREM SLO 1967 0:17:40 0:33:12 0:10:44 1:01:36
126 22 PUST ERVIN TK RIBNICA SLO 1963 0:17:53 0:33:21 0:10:48 1:02:02
136 23 JOŽE HAFNER ŠD KONDOR SLO 1962 0:17:25 0:34:54 0:10:19 1:02:38
145 24 ŽELJKO LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR 1958 0:17:05 0:35:27 0:10:07 1:02:39
189 25 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO 1983 0:17:48 0:33:19 0:11:39 1:02:46
127 26 ŽAGAR ANTON TK RIBNICA SLO 1955 0:17:58 0:34:26 0:10:41 1:03:05
147 27 ŽELJKO JAKŠIĆ TK RUDOLF PEREŠIN HR 1976 0:16:56 0:36:19 0:09:55 1:03:10
184 28 MATEVŽ SLAPNIČAR NOVICE EXTREM SLO 1969 0:17:34 0:34:54 0:10:46 1:03:14
134 29 RAJKO MIHELI RADIO DUR SLO 1959 0:18:03 0:35:19 0:10:48 1:04:10
137 30 SAŠO VRBINC TK RIBNICA SLO 1982 0:17:29 0:36:07 0:10:41 1:04:17
146 31 DARKO VIDIČEK TK RUDOLF PEREŠIN HR 1984 0:17:43 0:35:26 0:11:31 1:04:40
139 32 BRANE KALAN SLO 1962 0:17:59 0:35:58 0:10:54 1:04:51
198 33 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO 1961 0:18:19 0:36:21 0:10:52 1:05:32
121 33 GREGOR ZEMLJARIČ SK BRDO SLO 1983 0:17:14 0:37:46 0:10:32 1:05:32
191 35 STANE GABER ČARMAN SPORT SLO 1952 0:18:12 0:36:03 0:11:21 1:05:36
131 36 SREČO GJEREK KD GROSUPLJE SLO 1962 0:18:27 0:35:41 0:11:42 1:05:50
185 37 STANE KOGOVŠEK SOKOL TIVOLI SLO 1956 0:18:56 0:35:46 0:11:32 1:06:14
117 38 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO 1980 0:18:05 0:36:38 0:11:39 1:06:22
178 39 KERN ROMAN TRISPORT SLO 1966 0:19:32 0:35:05 0:12:00 1:06:37
188 40 ANDRAŽ TERČIČ SLO 1979 0:19:58 0:35:13 0:11:44 1:06:55
169 41 MATEJ MIHOVEC KK MEDVODE SLO 1951 0:20:09 0:34:09 0:13:37 1:07:55
135 42 DARE AUGUŠTIN ŠD KONDOR SLO 1956 0:18:42 0:37:20 0:12:00 1:08:02
179 43 ZDRAVKO BIZJAK SLO 1955 0:19:38 0:36:33 0:12:48 1:08:59
186 44 BORUT MARTER SLO 1977 0:21:05 0:35:43 0:13:23 1:10:11
175 45 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO 1943 0:20:41 0:37:38 0:11:55 1:10:14
157 46 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 0:18:50 0:40:37 0:10:53 1:10:20
167 47 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO 1942 0:20:42 0:37:59 0:12:36 1:11:17
193 48 ANDREJ MARINC SLO 1958 0:19:39 0:39:29 0:13:03 1:12:11
159 49 DRAGAN RADOMIROVIČ TKPULA HR 1960 0:20:50 0:39:56 0:11:43 1:12:29
187 50 UROŠ MARTER SLO 1974 0:22:24 0:37:50 0:13:10 1:13:24
116 51 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1957 0:21:07 0:39:46 0:13:08 1:14:01
168 52 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO 1936 0:21:09 0:40:18 0:12:45 1:14:12
171 53 BOJAN POSEL SLO 1945 0:23:03 0:44:49 0:14:28 1:22:20
163 54 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO 1933 0:25:33 0:47:22 0:14:52 1:27:47
199 55 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 0:17:33 0:33:56 O

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Leto roj.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
156 1 MATEJA ŠIMIC ŠD PRŠ BAKOVCI SLO 1980 0:18:54 0:36:04 0:12:00 1:06:58
196 2 NADA KOZJEK NOVICE EXTREM SLO 1963 0:18:04 0:38:38 0:11:16 1:07:58
161 3 MARTINA ARNEŽ SOKOL TIVOLI SLO 1982 0:20:22 0:38:44 0:12:20 1:11:26
192 4 KRISTINKA VINKOVIĆ KATEAM HR 1974 0:21:55 0:37:35 0:12:04 1:11:34
177 5 FANI ALPNER TRISPORT SLO 1967 0:24:29 0:41:01 0:14:42 1:20:12
152 6 MARIJA HAUPTMAN SLO 1964 0:21:06 0:46:21 0:13:10 1:20:37

Rezultati po kategorijah (M)

Kategorija: M2

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
166 1 GREGA ZORE TRISPORT SLO M2 0:16:50 0:31:51 0:10:02 0:58:43
129 2 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO M2 0:17:12 0:32:22 0:10:28 1:00:02
189 3 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO M2 0:17:48 0:33:19 0:11:39 1:02:46
137 4 SAŠO VRBINC TK RIBNICA SLO M2 0:17:29 0:36:07 0:10:41 1:04:17

Kategorija: M3

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
162 1 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREM SLO M3 0:14:57 0:30:36 0:08:41 0:54:14
173 2 ERIK MOČNIK TRISPORT SLO M3 0:14:56 0:31:44 0:09:01 0:55:41
150 3 KROMAR DAMIJAN TK RIBNICA SLO M3 0:15:44 0:31:20 0:09:12 0:56:16
194 4 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO M3 0:15:34 0:41:23 0:00:36 0:57:33
182 5 MIRO KREGAR TRISPORT SLO M3 0:16:09 0:32:29 0:11:00 0:59:38
181 6 MATIC ROMSAK TRISPORT SLO M3 0:16:57 0:32:44 0:09:59 0:59:40
180 7 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M3 0:17:20 0:32:19 0:11:02 1:00:41
171 8 MATJAŽ KOVAČ TRIWAY SLO M3 0:17:50 0:32:46 0:10:47 1:01:23
188 9 MATJAŽ ŠTIBELJ NOVICE EXTREM SLO M3 0:17:40 0:33:12 0:10:44 1:01:36
126 10 PUST ERVIN TK RIBNICA SLO M3 0:17:53 0:33:21 0:10:48 1:02:02
184 11 MATEVŽ SLAPNIČAR NOVICE EXTREM SLO M3 0:17:34 0:34:54 0:10:46 1:03:14
178 12 KERN ROMAN TRISPORT SLO M3 0:19:32 0:35:05 0:12:00 1:06:37

Kategorija: M4

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas: Opombe:
165 1 BOJAN DEBENC ŠRK KOVINOTEHNA SLO M4 0:17:56 0:30:46 0:11:07 0:59:49
170 2 TOMAŽ KALAN NOVICE EXTREM SLO M4 0:15:33 0:34:59 0:09:25 0:59:57
127 3 ŽAGAR ANTON TK RIBNICA SLO M4 0:17:58 0:34:26 0:10:41 1:03:05
198 4 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO M4 0:18:19 0:36:21 0:10:52 1:05:32
185 5 STANE KOGOVŠEK SOKOL TIVOLI SLO M4 0:18:56 0:35:46 0:11:32 1:06:14
199 6 VIKTOR EKART TRISPORT SLO M4 0:17:33 0:33:56 O

Kategorija: M7

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
175 1 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M7 0:20:41 0:37:38 0:11:55 1:10:14
157 2 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M7 0:18:50 0:40:37 0:10:53 1:10:20
167 3 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO M7 0:20:42 0:37:59 0:12:36 1:11:17

Kategorija: M9

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
168 1 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO M9 0:21:09 0:40:18 0:12:45 1:14:12
163 2 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M9 0:25:33 0:47:22 0:14:52 1:27:47

Kategorija: REM

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
148 1 DRAŽEN DINJAR TK RUDOLF PERESIN HR REM 0:14:55 0:31:25 0:08:51 0:55:11
122 2 UROŠ BERTONCELJ STARMAN d.o.o. SLO REM 0:16:00 0:31:02 0:09:35 0:56:37
130 3 BOJAN KOS NOVICE EXTREM SLO REM 0:16:05 0:30:51 0:10:05 0:57:01
158 4 MATJAŽ COTAR SLO REM 0:16:36 0:31:22 0:10:00 0:57:58
164 5 MARKO BOKALIČ PARTIZAN DOLSKO SLO REM 0:17:07 0:31:53 0:10:16 0:59:16
160 6 TIHOMIR BOBOLANOVIČ TKPULA HR REM 0:16:32 0:32:45 0:10:13 0:59:30
176 7 UROŠ JENKO SLO REM 0:17:02 0:32:54 0:09:58 0:59:54
149 8 IVICA STEPAN TK RUDOLF PEREŠIN HR REM 0:17:13 0:32:31 0:10:47 1:00:31
136 9 JOŽE HAFNER ŠD KONDOR SLO REM 0:17:25 0:34:54 0:10:19 1:02:38
145 10 ŽELJKO LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR REM 0:17:05 0:35:27 0:10:07 1:02:39
147 11 ŽELJKO JAKŠIĆ TK RUDOLF PEREŠIN HR REM 0:16:56 0:36:19 0:09:55 1:03:10
134 12 RAJKO MIHELI RADIO DUR SLO REM 0:18:03 0:35:19 0:10:48 1:04:10
146 13 DARKO VIDIČEK TK RUDOLF PEREŠIN HR REM 0:17:43 0:35:26 0:11:31 1:04:40
139 14 BRANE KALAN SLO REM 0:17:59 0:35:58 0:10:54 1:04:51
121 15 GREGOR ZEMLJARIČ SK BRDO SLO REM 0:17:14 0:37:46 0:10:32 1:05:32
191 16 STANE GABER ČARMAN ŠPORT SLO REM 0:18:12 0:36:03 0:11:21 1:05:36
131 17 SREČO GJEREK KD GROSUPLJE SLO REM 0:18:27 0:35:41 0:11:42 1:05:50
117 18 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO REM 0:18:05 0:36:38 0:11:39 1:06:22
188 19 ANDRAŽ TERČIČ SLO REM 0:19:58 0:35:13 0:11:44 1:06:55
169 20 MATEJ MIHOVEC KK MEDVODE SLO REM 0:20:09 0:34:09 0:13:37 1:07:55
135 21 DARE AUGUŠTIN ŠD KONDOR SLO REM 0:18:42 0:37:20 0:12:00 1:08:02
179 22 ZDRAVKO BIZJAK SLO REM 0:19:38 0:36:33 0:12:48 1:08:59
186 23 BORUT MARTER SLO REM 0:21:05 0:35:43 0:13:23 1:10:11
193 24 ANDREJ MARINC SLO REM 0:19:39 0:39:29 0:13:03 1:12:11
11 25 DRAGAN RADOMIROVIČ TK PULA HR REM 0:20:50 0:39:56 0:11:43 1:12:29
187 26 UROŠ MARTER SLO REM 0:22:24 0:37:50 0:13:10 1:13:24
116 27 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO REM 0:21:07 0:39:46 0:13:08 1:14:01
171 28 BOJAN POSEL SLO REM 0:23:03 0:44:49 0:14:28 1:22:20

Rezultati po katergorijah (Ž)

Kategorija: Z3

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
156 1 MATEJA SIMIČ SD PRS BAKOVCI SLO Z3 0:18:54 0:36:04 0:12:00 1:06:58
196 2 NADA KOZJEK NOVICE EXTREM SLO Z3 0:18:04 0:38:38 0:11:16 1:07:58
161 3 MARTINA ARNEŽ SOKOL TIVOLI SLO Z3 0:20:22 0:38:44 0:12:20 1:11:26
177 4 FANI ALPNER TRISPORT SLO Z3 0:24:29 0:41:01 0:14:42 1:20:12

Kategorija: REZ

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
192 1 KRISTINKA VINKOVIĆ KATEAM HR REZ 0:21:55 0:37:35 0:12:04 1:11:34
152 2 MARIJA HAUPTMAN SLO REZ 0:21:06 0:46:21 0:13:10 1:20:37

Rezultati štafete:

Št. št.: Mesto: Ime ŠTAFETE: Klub ali Kraj: Država: Ktg.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
153 1 TK BOHINJ TK BOHINJ SLO ST 0:16:47 0:30:01 0:09:25 0:56:13
172 2 ŠIBO SLO ST 0:16:10 0:31:16 0:09:17 0:56:43
113 3 GRS II ŠKOFJA LOKA SLO ST 0:16:44 0:30:51 0:09:38 0:57:13
195 4 195 SLO ST 0:18:00 0:33:00 0:11:00 1:02:00
197 5 ŽIVKO TEAM SLO ST 0:16:53 0:36:55 0:09:51 1:03:39
112 6 GRS I ŠKOFJA LOKA SLO ST 0:18:17 0:37:00 0:10:33 1:05:50