DUATLON ZA VSAKOGAR (2 – 10 – 1) moški:

Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk.
1 BOJAN CEBIN TK RIBNICA SLO MM 0:06:57 0:17:04 0:03:34 0:27:35
2 SIMON POGORELEC TK RIBNICA SLO KAM 0:07:06 0:17:06 0:03:34 0:27:46
3 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO KAM 0:07:20 0:17:29 0:03:29 0:28:18
4 ANŽE ŽAKELJ ŽIRI SLO KAM 0:03:30 0:28:22
5 RAUBAR UROŠ NOVO MESTO SLO RM 0:03:29 0:28:30
6 ANDREJ REMIŠ TK RIBNICA SLO MM 0:07:23 0:17:39 0:03:43 0:28:45
7 MARKO ĐURĐEVIC TK RUDOLF PEREŠIN HR KAM 0:07:52 0:17:32 0:03:26 0:28:50
8 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO MM 0:28:51
9 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO KAM 0:03:27 0:28:53
10 GREGA KALAN GIM. ŠKOFJA LOKA SLO MM 0:07:06 0:18:22 0:03:33 0:29:01
11 VID OBLAK TK RIBNICA SLO KAM 0:07:34 0:19:37 0:02:26 0:29:37
12 MATEJ ŠPORAR TK RIBNICA SLO KBM 0:07:30 0:20:34 0:03:07 0:31:11
13 LOVRO ORAŽEM TŠD GRIČ SLO KAM 0:07:38 0:19:52 0:03:50 0:31:20
14 MATIJA LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR KAM 0:07:29 0:20:04 0:03:53 0:31:26
15 ANDREJ PUCELJ TK RIBNICA SLO KBM 0:03:56 0:32:01
16 LUKA KAPLAN TK RIBNICA SLO KBM 0:03:27 0:32:20
17 HRVOJE TURČIĆ TK RUDOLF PEREŠIN HR KBM 0:08:08 0:33:20
18 GAŠPER KALAN ŠKOFJA LOKA SLO KAM 0:08:55 0:19:59 0:04:33 0:33:27
19 MIHA KLOBUČAR TK LJUBLJANA SLO KAM 0:08:48 0:21:08 0:04:16 0:34:12
20 JANEZ BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO MM 0:10:31 0:22:25 0:01:24 0:34:20
21 MARKO PRIMOŽIČ OŠ ŠKOFJA LOKA – SLO RM 0:08:39 0:22:06 0:04:03 0:34:48
22 VID PUCELJ TK RIBNICA SLO KBM 0:08:12 0:22:20 0:04:18 0:34:50
23 ANTE PEŠEC TK RUDOLF PEREŠIN HR KBM 0:08:54 0:34:54
24 MARKO ALPNER TRISPORT SLO KBM 0:08:24 0:24:11 0:03:40 0:36:15
25 NEJKO BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO KAM 0:11:03 0:24:39 0:04:18 0:40:00
26 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO MM 0:07:51 O
26 TADEJ OSVALD TŠD GRIČ SLO KAM O

DUATLON ZA VSAKOGAR (2 – 10 -1) ženske:

Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk.
1 KARIN ŽNIDARŠIČ TK RIBNICA SLO KAZ 0:08:51 0:21:31 0:03:58 0:34:20
2 IRENA GARTNER AK ŽELEZNIKI SLO RZ 0:09:02 0:20:57 0:04:29 0:34:28
3 LINDA PELAJ TŠD GRIČ SLO KBZ 0:04:35 0:35:11
4 URŠKA ORAŽEM TŠD GRIČ SLO MZ 0:09:22 0:23:13 0:03:46 0:36:21
5 NINA VAKSELJ TK LJUBLJANA SLO KAZ 0:09:05 0:23:43 0:04:34 0:37:22
6 JANA KIRN TK LJUBLJANA SLO KAZ 0:09:23 0:24:15 0:03:56 0:37:34
7 ZDENKA GABER OGREVANJE GABER SLO RZ 0:09:53 0:23:05 0:04:56 0:37:54
8 BOJANA HOSTNIK DOMŽALE SLO RZ 0:08:54 0:25:41 0:03:42 0:38:17
9 ANJA PRISLAN LJUBLJANA SLO MZ 0:09:50 0:27:38 0:04:09 0:41:37
10 ANJA HERCOG TK MARIBOR SLO MZ 0:11:11 0:31:16 0:02:40 0:45:07
11 MILA JURAJA ŠKOFJA LOKA SLO RZ 0:12:47 0:29:44 0:06:29 0:49:00
12 MARUŠA HAFNER ŠKOFJA LOKA SLO RZ 0:12:47 0:29:45 0:06:29 0:49:01

DUATLON ZA VSAKOGAR (2 – 10 -1) štafete:

Mesto: Ime ŠTAFETE: Država Tek 1: Kolo Tek 2 : Sk.
1 STRLE & ŠPAROVEC SLO 0:07:08 0:17:39 0:03:28 0:28:15
2 GIMNAZIJA SLO 0:08:07 0:23:17 0:03:31 0:34:55
3 STARA LOKA SLO 0:09:05 0:29:39 0:03:43 0:42:27

ŠPRINT DUATLON (5 – 20 – 3) moški:

Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Tek 1: Kolo Tek 2 : Sk.
1 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO E 0:15:45 0:31:41 0:09:29 0:56:55
2 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO E 0:15:47 0:31:59 0:09:59 0:57:45
3 ERIK MOČNIK TRISPORT SLO E 0:15:44 0:33:19 0:09:23 0:58:26
4 MATIC ROMSAK TRISPORT SLO E 0:17:03 0:31:58 0:09:56 0:58:57
5 FRANC PIRC NOVICE EXTREM SLO E 0:16:30 0:59:00
6 SAŠA ERLIH TK MARIBOR SLO E 0:16:56 0:32:07 0:09:58 0:59:01
7 MATJAŽ COTAR ŠKOFJA LOKA SLO M3 0:16:58 0:32:03 0:10:44 0:59:45
8 GREGOR JANEŽIČ TK RIBNICA SLO M3 0:17:26 0:32:57 0:10:42 1:01:05
9 GREGA ZORE TRISPORT SLO M2 0:17:34 0:32:47 0:11:13 1:01:34
10 UROŠ BERTONCELJ KONDOR STARMAN SLO M3 0:16:10 0:34:58 0:10:34 1:01:42
11 VIKTOR EKART TRISPORT SLO M4 0:17:45 0:33:19 0:10:50 1:01:54
12 MARKO BEČAN KONDOR STARMAN SLO M3 0:17:27 0:33:36 0:10:57 1:02:00
13 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M3 0:18:10 0:32:55 0:11:07 1:02:12
14 JOŽE HAFNER ŠKOFJA LOKA SLO M4 0:11:17 1:02:26
15 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO M3 0:11:18 1:02:29
16 BOJAN DEBENEC CELEJA SLO M5 0:18:38 0:32:29 0:11:59 1:03:06
17 ANTONIO SACCHI FEDERCLUB GOGO TS I E 0:17:59 0:34:23 0:10:48 1:03:10
18 ŽELJKO LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR E 0:10:55 1:03:18
19 MATEVŽ SLAPNIČAR TK RIBNICA SLO M3 0:18:15 0:34:02 0:11:13 1:03:30
20 SEBASTJAN KOSEC SV. VALBURGA SLO E 0:10:40 1:03:40
21 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO M4 0:18:04 1:03:42
22 MATJAŽ ŠTIBELJ TK RIBNICA SLO E 0:18:41 0:33:33 0:11:41 1:03:55
23 MATJAŽ TILEN ŠKOFJA LOKA SLO M2 0:18:30 1:03:56
24 JENIČ SAMO TRIWAY SLO M3 0:11:43 1:04:09
25 STANE GABER OGREVANJE GABER SLO M6 1:04:18
26 MIRAN URŠIČ KAMNIK SLO M4 0:17:36 0:35:22 0:11:45 1:04:43
27 DARE BAVDEK TERMOFLOR SLO M4 0:11:29 1:05:03
28 ANDREA MARINO FEDERCLUB GOGO TS I E 0:17:31 0:36:37 0:11:14 1:05:22
29 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO M3 0:18:02 0:36:01 0:11:36 1:05:39
30 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO M3 0:18:41 0:34:16 0:12:47 1:05:44
31 TONE ŽAGAR TK RIBNICA SLO M5 0:18:35 0:36:01 0:11:14 1:05:50
32 BRANE KALAN ŠKOFJA LOKA SLO M4 0:18:38 0:35:33 0:12:11 1:06:22
32 PETER SAJEVEC STRAŽA SLO M3 0:17:49 0:36:37 0:11:56 1:06:22
34 MILAN BAHAR KARANTANIJA SLO E 0:12:06 1:06:37
35 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA SLO M3 0:18:24 0:37:13 0:11:41 1:07:18
36 STEFANO PATUANELLI FEDERCLUB GOGO TS I E 0:17:35 0:39:53 0:09:58 1:07:26
37 SREČKO GJEREK KD GROSUPLE SLO M4 0:18:13 0:38:03 0:11:19 1:07:35
38 TOMICA LESKOVIĆ TK RUDOLF PEREŠIN HR E 0:20:32 0:35:46 0:11:51 1:08:09
39 ROK PODRŽAJ ŠKOFLJICA SLO M1 0:18:48 0:37:49 0:11:45 1:08:22
40 IVANČIČ SANDI TRISPORT SLO M2 0:18:26 0:37:02 0:13:01 1:08:29
41 DENIS KEMPERL STRAHOVICA SLO M2 0:21:15 0:34:35 0:12:54 1:08:44
42 MARTIN RAJGELJ KROPA SLO M3 0:13:11 1:08:46
43 DARE AUGUŠTIN KONDOR STARMAN SLO M5 0:18:53 0:37:36 0:12:33 1:09:02
44 BOJAN KEMPERL STRAHOVICA SLO M4 0:19:43 0:37:51 0:11:55 1:09:29
45 KONSTANTIN PRERADO NOVICE EXTREM SLO M5 0:19:28 0:39:28 0:11:15 1:10:11
46 SAMO GROSS TK LJUBLJANA SLO M4 0:20:38 0:37:11 0:12:38 1:10:27
47 UROŠ LAJOVIC MORAVČE SLO M3 0:20:25 0:37:16 0:12:54 1:10:35
48 DEJAN JAKI TK MARIBOR SLO M3 0:20:13 0:39:56 0:11:05 1:11:14
49 MLADEN PREKRAT TK RUDOLF PEREŠIN HR E 0:20:23 0:40:31 0:11:25 1:12:19
50 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO M4 0:20:51 0:38:22 0:13:25 1:12:38
51 BORUT MARTER LJUBLJANA SLO M3 0:21:36 0:35:05 0:16:19 1:13:00
52 ROMAN ROBAS MEDVODE SLO M3 0:19:45 0:40:38 0:13:07 1:13:30
53 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO M7 0:22:47 0:38:43 0:12:23 1:13:53
54 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M6 0:22:16 0:39:17 0:12:45 1:14:18
55 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO M6 0:21:24 0:40:09 0:12:57 1:14:30
56 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO M7 0:22:36 0:39:12 0:14:04 1:15:52
57 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:20:12 0:44:16 0:11:30 1:15:58
58 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO M5 0:21:46 0:41:15 0:13:37 1:16:38
59 PAVEL ŠTRANGAR HITRI POLŽ SLO M6 0:22:37 0:41:41 0:13:56 1:18:14
60 MARSI RICCARDO FEDERCLUB GOGO TS I E 0:18:50 0:46:04 0:13:36 1:18:30
61 STANE PRIMOŽIČ ŠKOFJA LOKA SLO M3 0:23:02 0:44:22 0:12:31 1:19:55
62 MARKO PLIVERIČ SOKOL SLO M6 0:25:12 0:41:48 0:13:55 1:20:55
63 MATJAŽ TOTTER TIVOLI LJUBLJANA SLO M3 0:20:28 0:47:57 0:13:05 1:21:30
64 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO M6 0:23:07 0:49:38 0:09:16 1:22:01
65 OTO POK SKEI GORENJE SLO M6 0:13:47 1:22:12
66 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M7 0:26:33 0:48:05 0:16:04 1:30:42
67 UROŠ JENKO TK RIBNICA SLO E 0:17:03 o
67 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO M3 0:16:30 0:32:32 o
67 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO M3 0:17:58 o
67 SIMON BRENTIN TK LJUBLJANA SLO M3 0:21:00 o

ŠPRINT DUATLON (5 – 20 – 3) ženske:

Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Tek 1: Kolo Tek 2 : Sk.
1 MATEJA ŠIMIC TK TRIGLAV KRANJ SLO Z2 0:18:14 0:34:10 0:11:53 1:04:17
2 NATAŠA NAKRST TRISPORT SLO Z3 0:11:28 1:05:47
3 ANJA CERUT SOKOL TIVOLI SLO Z1 0:19:42 0:35:59 0:12:47 1:08:28
4 NADA KOZJEK ROTOVNI NOVICE EXTREM SLO Z2 0:11:43 1:09:30
5 MIHAELA OBLAK VEHAR ŽIRI SLO Z2 0:20:39 0:39:48 0:13:06 1:13:33
6 HERMINA KRIŽNAR ETIKETA ŽIRI SLO Z2 0:21:30 0:44:03 0:12:28 1:18:01
7 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO Z3 0:21:55 0:43:40 0:13:53 1:19:28
8 FANI ALPNER TRISPORT SLO Z2 0:24:42 0:41:39 0:13:29 1:19:50
9 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO Z1 0:22:03 0:45:52 0:12:55 1:20:50
10 MOJCA HOČEVAR TK LJUBLJANA SLO Z3 0:24:45 0:48:00 0:15:05 1:27:50

ŠPRINT DUATLON (5 – 20 – 3) štafete:

Mesto: Ime ŠTAFETE: Država Tek 1: Kolo Tek 2 : Sk.
1 TK BOHINJ SLO 0:17:00 0:31:05 0:09:50 0:57:55
2 SORICA SLO 0:16:16 0:58:14
3 GIM. ŠKOFJA LOKA SLO 0:09:36 0:58:30
4 AK ŠKOFJA LOKA SLO 0:58:55
5 GRS ŠKOFJA. LOKA II SLO 0:10:10 0:59:53
6 FRIZERSTVO KOVAČIČ SLO 0:17:24 0:32:45 0:10:06 1:00:15
7 GRS ŠKOFJA LOKA I SLO 0:11:36 1:06:56