FINALE

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: OP:
15 1 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:25:49
4 2 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:25:58
25 3 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:26:09
22 4 ANDREJ MEDVED TRISPORT SLO 1985 0:26:13
8 5 SIMON POGORELC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:26:16
72 6 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1975 0:26:24
91 7 MIRKO TIŠLJAR TRISPORT SLO 1976 0:26:30
1 8 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 0:26:50
82 9 GREGA HOŠEVAR SOKOL TIVOLI SLO 1972 0:26:56
6 10 MATJAŽ COTAR SLO 1978 0:27:07
9 11 NEJC ARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:28:16
18 12 PRIMOŽ KEISER NOVICE EXTREME SLO 1979 0:28:41
74 13 ANDREJ KRVINA SLO 1970 D
68 13 MARNO ANDREA FETERCLUB TRIESTE IT 1970 D
90 15 MIRO KREGAR TRISPORT SLO 1962 O
12 15 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 O

Absolutna razvrstitev (Ž)

23 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 0:29:37
61 2 NATAŠA NAKRST TRISPORT SLO 1962 0:31:04

ŠPRINT DUATLON

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. Mesto: Elite: ELITE: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: Opombe:
25 1 ® MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:57:41 0:00:00
15 2 ® BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:57:43 0:00:02
22 3 ® ANDREJ MEDVED TRISPORT SLO 1985 0:58:32 0:00:51
72 4 ® ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1975 0:58:48 0:01:07
1 5 ® PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 0:58:52 0:01:11
8 6 ® SIMON POGORELC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:59:05 0:01:24
12 7 ® FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:59:10 0:01:29
90 8 ® MIRO KREGAR TRISPORT SLO 1962 0:59:15 0:01:34
91 9 ® MIRKO TIŠLJAR TRISPORT SLO 1976 0:59:20 0:01:39
6 10 ® MATJAŽ COTAR SLO 1978 0:59:22 0:01:41
84 11 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO 1964 0:59:27 0:01:46
74 12 ® ANDREJ KRVINA SLO 1970 0:59:35 0:01:54
18 13 ® PRIMOŽ KEISER NOVICE EXTREME SLO 1979 0:59:39 0:01:58
85 14 CVAJNAR BOJAN SLO 1958 0:59:41 0:02:00
55 15 MATIJA LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR 1987 1:00:01 0:02:20
66 16 BLAŽ ERŽENIČNIK SK BRDO SLO 1986 1:00:04 0:02:23
65 17 BOŠTJAN ZAVADLAV SK BRDO SLO 1983 1:00:29 0:02:48
82 18 ® GREGA HOŠEVAR SOKOL TIVOLI SLO 1972 1:00:52 0:03:11
4 19 ® DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 1:01:54 0:04:13
68 20 ® MARNO ANDREA FETERCLUB TRIESTE IT 1970 1:01:58 0:04:17
88 21 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 1:02:06 0:04:25
58 22 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO 1974 1:02:08 0:04:27
16 23 TROŠT GREGOR TRISPORT SLO 1985 1:02:36 0:04:55
29 24 ROBERT KRIŽNAR 811 SLO 1965 1:02:50 0:05:09
9 25 ® NEJC ARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:03:31 0:05:50
51 26 IGOR STOŠIČ TŠD GRIČ SLO 1965 1:03:35 0:05:54
69 27 IGOR MATIČ TŠD GRIČ SLO 1966 1:03:46 0:06:05
17 28 EVGEN VIŽINTIN SLO 1964 1:03:47 0:06:06
86 29 ® MATJAŽ ARKO TŠD GRIČ SLO 1973 1:03:52 0:06:11
19 30 SEBASTAJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 1:04:07 0:06:26
52 31 ERVIN PUST TŠD GRIČ SLO 1963 1:04:50 0:07:09
56 32 DEJAN JESENKO AK ŠKOFJA LOKA SLO 1981 1:05:35 0:07:54
53 33 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 1:05:43 0:08:02
80 34 BORIS KOBEJA KOPER SLO 1966 1:05:45 0:08:04
78 35 BRANE KALAN SLO 1962 1:06:28 0:08:47
83 36 STANE GABER GODEŠIČ SLO 1952 1:06:48 0:09:07
3 37 MILAN DOBNIKAR ŠD DOBROVA SLO 1966 1:06:54 0:09:13
13 38 MATEJ REMIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:07:02 0:09:21
73 39 MARKO KROMAR SLO 1960 1:07:53 0:10:12
64 40 DEJAN JAKI SOKOL TIVOLI SLO 1967 1:07:57 0:10:16
54 41 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO 1980 1:08:04 0:10:23
93 42 KONSTATIN PREDANOVIČ NOVICE EXTREME SLO 1953 1:08:18 0:10:37
87 43 JANEZ REBOL SLO 1962 1:08:20 0:10:39
62 44 JANEZ POTOČNIK AGP KRANJ SLO 1972 1:08:37 0:10:56
26 45 SAMO ULAGA SLO 1965 1:08:51 0:11:10
60 46 DAMIR DURAČKOVIČ SOKOL TIVOLI SLO 1981 1:09:04 0:11:23
92 47 STANE KOGOVŠEK SOKOL TIVOLI SLO 1956 1:09:23 0:11:42
75 48 MATEJ PELJHAN TEKAŠKI FORUM SLO 1967 1:10:49 0:13:08
94 49 DAMJAN BRAJNIK PRIBA TEAM SLO 1951 1:11:05 0:13:24
2 50 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 1:13:19 0:15:38
20 51 ANDREJ VOVK SLO 1957 1:14:24 0:16:43
76 52 MARKO KOBAL TEKAŠKI FORUM SLO 1963 1:17:32 0:19:51
24 53 PRIMOŽ MARTER SLO 1972 1:18:48 0:21:07
63 54 IGOR POGAČNIK SLO 1970 1:18:56 0:21:15
71 55 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO 1936 1:19:24 0:21:43
81 56 IVAN ANDRES ARNŠEK SLO 1970 1:19:25 0:21:44
21 57 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 1:28:16 0:30:35
79 58 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO 1947 1:36:10 0:38:29
11 59 MARKO LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1979 O
57 59 BOŠTJAN POTOČNIK SLO 1974 O
14 59 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 O
89 59 SAMO JENIČ TK LJUBLJANA CZ 1976 O
70 59 MARKO SABOLČKI RIMSKE TOPLICE SLO 1984 O

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. Mesto: Elite: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: Opombe:
23 1 ® MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 1:03:37 0:00:00
61 2 ® NATAŠA NAKRST TRISPORT SLO 1962 1:03:48 0:00:11
59 3 ŠPELA MIHELAČ SOKOL TIVOLI SLO 1983 1:09:32 0:05:55
28 4 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 1:10:30 0:06:53
30 5 HERMINA KRIŽMAR ETIKETA ŽIRI SLO 1969 1:13:21 0:09:44
27 6 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 1:16:03 0:12:26
67 7 PIA GOLOB TRISPORT SLO 1969 1:16:53 0:13:16
10 8 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:18:09 0:14:32
77 9 MOJCA HOČEVAR TK LJUBLJANA SLO 1949 1:29:04 0:25:27

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: ČLANICE (l. 65 do l. 84)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
59 1 ŠPELA MIHELAČ SOKOL TIVOLI SLO 1983 1:09:32
28 2 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 1:10:30
30 3 HERMINA KRIŽMAR ETIKETA ŽIRI SLO 1969 1:13:21
67 4 PIA GOLOB TRISPORT SLO 1969 1:16:53

Kategorija: MLADINKE (l. 85 DO 88)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
10 1 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:18:09

Kategorija: ŠTAFETA

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
207 1 MATEJA ŠINKOVEC-TJAŠA MLEKUŽ POPOVIČ-MELITA ŠINKOVEC SOKOL TIVOLI SLO 1000 1:13:33

Kategorija: VETERANKE ( do l. 64)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
27 1 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 1:16:03
77 2 MOJCA HOČEVAR TK LJUBLJANA SLO 1949 1:29:04

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: ČLANI (l. 65 do l. 84)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
65 1 BOŠTJAN ZAVADLAV SK BRDO SLO 1983 1:00:29
58 2 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO 1974 1:02:08
29 3 ROBERT KRIŽNAR 811 SLO 1965 1:02:50
51 4 IGOR STOŠIČ TŠD GRIČ SLO 1965 1:03:35
69 5 IGOR MATIČ TŠD GRIČ SLO 1966 1:03:46
19 6 SEBASTAJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 1:04:07
56 7 DEJAN JESENKO AK ŠKOFJA LOKA SLO 1981 1:05:35
80 8 BORIS KOBEJA KOPER SLO 1966 1:05:45
3 9 MILAN DOBNIKAR ŠD DOBROVA SLO 1966 1:06:54
64 10 DEJAN JAKI SOKOL TIVOLI SLO 1967 1:07:57
54 11 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO 1980 1:08:04
62 12 JANEZ POTOČNIK AGP KRANJ SLO 1972 1:08:37
26 13 SAMO ULAGA SLO 1965 1:08:51
60 14 DAMIR DURAČKOVIČ SOKOL TIVOLI SLO 1981 1:09:04
75 15 MATEJ PELJHAN TEKAŠKI FORUM SLO 1967 1:10:49
24 16 PRIMOŽ MARTER SLO 1972 1:18:48
63 17 IGOR POGAČNIK SLO 1970 1:18:56
81 18 IVAN ANDRES ARNŠEK SLO 1970 1:19:25
57 19 BOŠTJAN POTOČNIK SLO 1974 O
11 19 MARKO LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1979 O
89 19 SAMO JENIČ TK LJUBLJANA CZ 1976 O
70 19 MARKO SABOLČKI RIMSKE TOPLICE SLO 1984 O

Kategorija: ML.MLADINCI (l. 87 in 88)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
55 1 MATIJA LUKINA TK RUDOLF PEREŠIN HR 1987 1:00:01

Kategorija: ST. MLADINCI (l. 85 in 86)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
66 1 BLAŽ ERŽENIČNIK SK BRDO SLO 1986 1:00:04
16 2 TROŠT GREGOR TRISPORT SLO 1985 1:02:36
13 3 MATEJ REMIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:07:02
14 4 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 O

Kategorija: ŠTAFETA

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Država: L. roj.: Sk. čas:
215 1 BAMBI – TIBOJE -TONE KOSMAČ -LOJZE OBLAK -TONE KOSMAČ SLO 1000 0:54:09
210 2 ETIKETA ŽIRI -PETER LAMOVEC -GORAN IKIČ -BORU MALAVAŠIČ SLO 1000 0:54:16
205 3 INDRAMAT -MARKO PŠINTAR -ANDRAŽ RANT -MARKO PINTAR SLO 1000 0:55:16
209 4 LUBADARJA -TONE EGART -JURE KAVČIČ -TONE EGART SLO 1000 0:56:14
206 5 PRIJATELJI -JANKO PODGORŠEK -DAMJAN ROZMAN -ALEŠ DOLENC SLO 1000 1:00:51
217 6 DIRKAČA -JOŽE VRTAČNIK -BLAŽ VRTAČNIK -JOŽE VRTAČNIK SLO 1000 1:02:18
211 7 TCG -KOKALJ PRIMOŽ -HREN BOJAN -KOKALJ PRIMOŽ SLO 1000 1:03:21
213 8 SEMKAZ -JANEZ HABJAN -ROMAN TABERNIK -ANDREJ HABJAN SLO 1000 1:03:24
204 9 MODRI DIRKAČI -GREGOR VOGRINČIČ -PRIMOŽ NAKRST -GREGOR VOGRINČIČ SLO 1000 1:03:53
203 10 ABANKA -MITJA MESTAK -KRISTJAN HVALA -MITJA MESTEK SLO 1000 1:04:28

Kategorija: VETERANI I (l. 60 do l. 64)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
84 1 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO 1964 0:59:27
17 2 EVGEN VIŽINTIN SLO 1964 1:03:47
52 3 ERVIN PUST TŠD GRIČ SLO 1963 1:04:50
78 4 BRANE KALAN SLO 1962 1:06:28
73 5 MARKO KROMAR SLO 1960 1:07:53
87 6 JANEZ REBOL SLO 1962 1:08:20
76 7 MARKO KOBAL TEKAŠKI FORUM SLO 1963 1:17:32

Kategorija: VETERANI II (l. 55 do l. 59)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
85 1 CVAJNAR BOJAN SLO 1958 0:59:41
88 2 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 1:02:06
53 3 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 1:05:43
92 4 STANE KOGOVŠEK SOKOL TIVOLI SLO 1956 1:09:23
20 5 ANDREJ VOVK SLO 1957 1:14:24

Kategorija: VETERANI III (l. 45 do l. 54)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
83 1 STANE GABER GODEŠIČ SLO 1952 1:06:48
93 2 KONSTATIN PREDANOVIČ NOVICE EXTREME SLO 1953 1:08:18
94 3 DAMJAN BRAJNIK PRIBA TEAM SLO 1951 1:11:05
2 4 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 1:13:19
79 5 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO 1947 1:36:10

Kategorija: VETERANI IV (do l. 44)

Št. št. Mesto: Ime in Priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
71 1 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO 1936 1:19:24
21 2 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 1:28:16