REZULTATI – KADETI LETNIK od 1981 do 1983

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 6 VERHOVEC IGOR TK LJ 1:07:51 23
2 10 PLIVERIČ JAN TK LJ 1:08:45 25
3 8 ČELEBIČ LUKA TK LJ 1:11:24 34
4 7 VERHOVEC ŽIGA TK LJ 1:17:25 47

REZULTATI – MLADINCI A LETNIK od 1977 do 1978

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 48 BRNOT BOŠTJAN AK DOMŽALE 57:27 2
2 47 SAJEVEC PETER TK STRAŽA 1:02:46 10
3 46 MISE SIMON TK LJ 1:06:55 20
4 44 KOVAČIČ DUŠAN TK LJ 1:07:20 21
5 45 ZALOKAR UROS TK LJ 1:07:27 22
6 49 PETELIN MILOŠ TK RIBNICA 1:10:05 28

REZULTATI – MLADINCI B LETNIK od 1979 do 1980

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 28 MENCINGER MATJAŽ STOP TEAM 1:03:20 12
2 29 ARKO ALEKSEJ TK LJ 1:17:00 45

REZULTATI – ČLANI LETNIK od 1958 do 1976

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 88 JURAJA SAŠO ENERGIJA 56:39 1
2 75 DOLINAR ANDREJ NOVICE 57:38 3
3 86 KROMAR DAMJAN TK RIBNICA 58:42 4
4 90 MORI MITJA SD ENERGIJ. 58:48 5
5 74 SELJAK MATJAŽ NOVICE 59:19 6
6 89 MATJAŽ KOVAČ ENERGIJA 1:00:02 7
7 91 JANEŽIČ GREGA NOVICE 1:01:13 8
8 73 KRVINA ANDREJ SD POLZ 1:02:07 9
9 72 SELJAK SAŠO NOVICE 1:02:56 11
10 81 RAZOM BRANKO AK STUBICA 1:03:43 13
11 70 GLAVNIK DEJAN TRIATLET CELJE 1:03:44 14
12 83 BUBANKO MLADEN AK STUBICA 1:04:51 16
13 71 KOSMAČ SANDI SZ SEVNICA 1:05:04 17
14 69 GIRARDON JANI TK LJ 1:05:28 18
15 79 ROVTAR MATJAŽ GCTRZIC 1:08:18 24
16 63 BIJUK ŽELJKO TK I ULA 1:09:00 26
17 64 ROSANDA BORIS TK PULA 1:11:05 31
18 82 PREKRAT MLADEN AKSTUBICA 1:11:13 32
19 65 MIJNADRUŠIČ BORIS TK PULA 1:11:20 33
20 76 SEČNIK DRAGO GC TRZIC 1:11:52 35
21 85 DEČMAN MITJA TK RIBNICA 1:13:08 37
22 84 KMEZIČ ZDENKO AKSTUBICA 1:13:22 38
23 66 BRŠČIČ VLADIMIR TK PULA 1:13:57 39
24 67 RADOMIROVIC DRAGAN TK PULA 1:17:21 46
25 86 RADOMIROVIC ŽELJKO TK PULA 1:18:16 48
26 80 ŽLINDRA JANI GC TRZIC 1:18:19 49
27 77 ŠTRUKELJ ŽARE GC TRZIC 1:22:25 52

REZULTATI – VETERANI 2LETNIK od 1948 do 1952

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 110 ŠKRLEP ANTON KD KAMNIK 1:04:27 15
2 99 KOGOVŠEK STANE ENERGIJA 1:06:20 19
3 112 BRAJNIK DAMJAN 1:10:51 30
4 111 PLIVERIC MARKO TK LJ 1:15:54 44
5 114 HRVAT MITJA TK LJ 1:18:37 50

REZULTATI – VETERANI 3LETNIK DO 1947

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 119 STOPAR MAKS TK LJ 1:10:21 29
2 121 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ 1:11:56 36
3 120 HROVAT FRANC TK BOHINJ 1:14:45 41
4 122 SKRAPIN RUDI CELJE 1:20:33 51

REZULTATI – ŽENSKE

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 166 KOZJEK NADA NOVICE 1:09:02 27
2 185 MIKLIČ MAJDA ORKA DOL.LJ 1:14:28 40
3 165 SAJEVEC MARJETA KD KRKA 1:14:59 42
4 154 ZAGAVEC KATARINA TRIATLET CELJE 1:15:50 43

REZULTATI – KADETI LETNIK od 1981 do 1983

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 153 BRADAČ MATEJ 26:17 4
2 155 MEDE GREGOR STRAŽA 26:31 6
3 148 PER PETER 28:19 7
4 149 TURK GREGOR KRKA 28:36 8
5 150 GOLOB DARKO TK STRAŽA 29:35 12
6 154 ZADRAVEC MIHA 30:38 14
7 151 BRADICA ROBI 34:31 18

REZULTATI – MLADINKE B LETNIK od 1979 do 1980

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 77 HROVAT MANCA AK KRKA 28:50 10

REZULTATI – VETERANI LETNIK DO 1957

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 40 ŠKEDELJ MOČIVNIK IVAN 26:28 5
2 41 POTOČNIK ANTON SMOLE 29:50 13
3 43 KOMLJANEC TONE SMOLE 30:39 15
4 42 KUŽNIK MARTIN 32:47 17

REZULTATI – CICIBANI A LETNIK od 1984 DO 1986

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 182 KOŠIR GREGOR 28:45 9
2 181 BRKlC GERALD 29:22 11

REZULTATI – CICIBANKE B LETNIK 1987 DALJE

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 51 KULOVEC TINA STRAŽA 39:49 19
2 50 ŠKEDELJ JERICA NM 40:13 20

REZULTATI – ČLANI LETNIK od 1958 do 1976

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB ČAS SK. UVRS.
1 25 RETELJ BORUT CYCLOTUR 24:00 1
2 27 TASIČ ROBERT KRKA 25:40 2
3 26 ILAR STANISLAV 26:01 3
4 28 STRMEC BOGOMIL 31:27 16