DUATLON ZA ZAČETNIKE

KATEGORIJA: K – KADETI 14-16 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
132 1 HRASTAR ROBERT SLO K 0:15:44,0
37 2 ZORE GREGA TRISPORT SLO K 0:15:47,0
35 3 ROS MATEVŽ TRISPORT SLO K 0:15:48,0
63 4 BRADAČ MATEJ SLO K 0:16:25,0
58 5 ŠKEDELJ SAŠO SLO K 0:16:50,0
36 6 KLADNIK MATEJ TRISPORT SLO K 0:17:58,0
57 7 KRANJC MIHA SLO K 0:19:01,0

KATEGORIJA: C – CICIBANI 10-13 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
72 1 KOŠIR GREGOR KD ZEL DO SLO C 0:16:58,0
68 2 PIRMAN MATIC PART SK.L SLO C 0:18:52,0
52 3 BAKlf GERALD SLO C 0:19:24,0
75 4 BRČINA ŽELIMIR KD ZEL DO SLO C 0:19:32,0
149 5 PELAJ ALBERT TK RIBNIC SLO C 0:22:40,0

KATEGORIJA: Č – ČLANI 21-39 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
60 1 ZUPANČIČ MARJAN ŠD LJUBNO SLO Č 0:15:08,0
113 2 MENIČ FRANCI TK PORTOV SLO Č 0:15:40,0
100 3 TAŠIČ ROBERT AK KRKA SLO Č 0:15:42,0
102 4 RETELJ BORDT TK PORTOV SLO Č 0:15:46,0
42 5 VIDIC-PEŠIČ GORAN TK STRAŽA SLO Č 0:15:49,0
2 6 MERVAR PREDI TK STRAŽA SLO Č 0:15:56,0
59 7 ŠUŠTARIČ DUŠAN BEL.KRAJI SLO Č 0:16:20,0
34 8 GORNIK MILAN SOVIČA SLO Č 0:16:48,0
146 9 ZATLER ROMAN SLO Č 0:16:49,0

KATEGORIJA: V – VETERANI NAD 40 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
130 1 KOMLJANEC TONE SMOLE SLO V 0:19:33,0

KATEGORIJA: M – MLADINCI 17-20 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
103 1 ABRAM PRIMOŽ TK PORTOV SLO M 0:16:05,0

KATEGORIJA: C – CICIBANKE 10-13 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
54 1 KULOVEC TINA TK STRAŽA SLO c 0:23:30,0
55 2 TOLAR TJAŠA TK STRAŽA SLO c 0:24:09,0

KATEGORIJA: K – KADETINJE 14-16 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
61 1 CERUT ANJA SLO K 0:17:32,0

KATEGORIJA: M – MLADINKE 17-20 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
147 1 ZATLER KATJA TKL SLO M 0:20:18,0
114 2 SALOPEK JASMINA SLO M 0:20:55,0
56 3 DRAGAN ŠPELA SLO M 0:21:25,0

KATEGORIJA: Č – ČLANICE 21-39 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
65 1 LAPANJA NINA LÜNCA SLO Č 0:19:54,0

KATEGORIJA: V – VETERANKE NAD 40 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
73 1 UŠBNIČNIK TINA SLO V 0:28:55,0
74 1 UŠENIČNIK JASNA SLO V 0:28:55,0

DP SPRINT DUATLON

KATEGORIJA: Č – ČLANICE 21-39 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
161 1 ERLIH SAŠA TK LJUBLJ SLO Č 1:07:59,0
129 2 AUERSPERGER IRENA TK STRAŽA SLO Č 1:14:28,0
122 3 KOZJEK NADA NOVICE EX SLO Č 1:15:01,0

KATEGORIJA: V3 – VETERANKE NAD 50LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
151 1 MIKLIČ MAJDA ORKA SLO V3 1:22:49,0

KATEGORIJA: MA – MLADINKE A 19-20 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
135 1 BATIS META TKL SLO MA 1:16:54,0
43 2 TRČEK SABINA IDRIJA SLO MA 1:21:25,0

KATEGORIJA: MB – MLADINKE B 17-18 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
53 1 MATEJA ŠIMIC SLO MB 1:04:19,0
33 2 BLATNIK DAMJANA IV. GORICA SLO MB 1:27:03,0

KATEGORIJA: V2 – VETERANI2 45-49 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
145 1 ŠKRLBP ANTON TRISPORT SLO V2 1:05:48,0
69 2 PIRMAN SREČKO PARTIZAN SLO V2 1:06:47,0
156 3 HRVAT MATIJA SLO V2 1:19:22,0
168 4 PLIVERIČ MARKO TK LJUBLJ SLO V2 1:21:38,0

KATEGORIJA: V3 – VETERANI 3 NAD 50 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
109 1 BARTOL IVAN NOVICE EX SLO V3 1:11:12,0
158 2 STOPAR MAKS TK LJUBLJ SLO V3 1:12:46,0
138 3 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO V3 1:14:03,0
139 4 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO V3 1:17:13,0
62 5 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJ SLO V3 1:27:03,0

KATEGORIJA: VI – VETERAN1 40-44 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
171 1 KONČINA SREČO STOP TEAM SLO VI 1:02:54,0
89 2 LUKINA ŽELJKO ŠD STUBIC CRO VI 1:06:23,0
115 3 KOGOVŠEK STANE NOVICE EX SLO VL 1:06:43,0
170 4 EKART VIKTOR RADIO DUR SLO VI 1:09:06,4
141 5 LESKOVŠEK TOMAŽ LJ SLO VI 1:10:21,0
118 6 FUCHS MATJAŽ NOVICE EX SLO VI 1:17:26,0

KATEGORIJA: MA – MLADINCI A 19-20 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas
140 1 MENCINGER MATJAŽ STOP TEAM SLO MA 1:03:29,0
50 2 PISK JERNEJ SLO MA 1:05:00,0
30 3 NOVOSELC JOŽE ŠZ SRVNIC SLO MA. 1:05:51,0
126 4 MENARD MIHA TK LJUBLJ SLO MB 1:07:41,0
125 5 DOBRECOVIČ SREČKO TK LJUBLJ SLO MB 1:10:31,0
67 6 OCEPEK URBAN Ti LJUBLJ SLO Mi 1:16:42,0

KATEGORIJA: K – KADETI 14-16 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas Odstop:
159 1 KUŽNIK PETER SLO K 1:10:12,0
137 2 ČELEBIČ LUKA TKL SLO K 1:11:27,0
169 3 PLIVERIČ JAN TK LJUBLJ SLO K 1:12:07,0
116 4 KOGOVŠEK GRBGOR TSK COHIN SLO K 1:15:53,0
127 VRHOVEC ŽIGA TK LJUBLJ SLO K O

KATEGORIJA: Č – ČLANI 21 – 39 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Skupni čas Odstop:
117 1 ŽEPIČ DAMJAN TK KOVINO SLO Č 1:58:34,0
148 2 DOLENC KLEMEN NOVICE EX SLO Č 1:58:42,0
155 3 PEČNIK ERIH ŠD ENERGI SLO Č 1:58:45,0
142 4 VELEPEC UROŠ NOVICE EX SLO Č 1:58:58,0
106 5 KROMAR DAMIJAN NOVICE EX SLO Č 1:59:02,0
153 6 MORI MITJA 3KERGIA SLO Č 1:00:27,0
101 7 DOLENC MARKO NOVICE BX SLO Č 1:00:44,0
133 8 HOČEVAR GREGA NOVICE EX SLO Č 1:00:50,0
160 9 KOS BOJAN NOVICB EX SLO Č 1:01:16,0
143 10 JENIČ SAMO TRIWAY SLO Č 1:01:29,0
144 11 KOVAČ MATJAŽ TRIWAY SLO Č 1:01:54,0
164 12 MANČIČ KLEMEN ROLK SNOX SLO Č 1:02:17,0
134 13 SELJAK MATJAŽ NOVICE EX SLO Č 1:02:25,0
175 14 MESNER ANDREJ A.K.MARIB SLO Č 1:03:10,0
64 15 KOLMAN MIRAN ŽELEZNIKI SLO. Č 1:03:11,0
80 16 RAZUM BRANKO ŠD STUBIC CRO Č 1:03:45,0
76 17 BUBANKO MLADEN ŠD- STUBIC CRO Č 1:05:34,0
66 18 POTOČNIK BOŠTJAN ŠK.LOKA SLO Č 1:05:53,0
162 19 KRULJAC MARKO SLO Č 1:08:19,0
104 20 ŠKUFCA MATEJ TK RIBNIC SLO Č 1:08:24,0
71 21 MARTIČ IGOR TŠD KOSTE SLO Č 1:08:58,0
174 22 KALIŠNIK PRIMOŽ NOVICE EX SLO Č 1:09:04,0
105 23 CENTA ALBIN TK RIBNIC SLO Č 1:09:17,0
26 24 CVITAN BORKO TK ZAGREB CRO Č 1:09:21,0
108 25 PETELIN MILOŠ TK RIBNIC SLO Č 1:09:43,0
167 26 KOROŠEC BOŠTJAN TRISPORT SLO Č 1:10:14,0
173 27 ROPRET ALEŠ TK RIBNIC SLO Č 1:11:04,0
1 28 HOFFERLE RUDI AS.DOL.TO SLO Č 1:11:08,0
107 29 DEČMAN MITJA TI RIBNIC SLO Č 1:13:08,0
40 30 KERN ROMAN TRISPORT SLO Č 1:13:56,0
136 31 RANGUS BOŠTJAN TKL SLO. Č 1:14:17,0
150 32 PELAJ AVDULLA TK RIBNIC SLO Č 1:15:11,0
31 33 VOLKA DAMJAN ŠKOFLJICA SLO Č 1:16:27,0
157 KOVAČIČ DUŠAN NOVICE EX SLO Č O
87 KNEZIČ ZDENKO ŠD STUBIC CRO Č O
172 DENŠA DOMEN STOP TEAM SLO Č O