RAZVRSTITEV ZA SLOVENSKI POKAL PO KATEGORIJAH

VETERANI ( 1954 -dalje)

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 SKRLEP ANTON 1949 TK LJ 1:20:29
2 STOPAR MAKS 1943 TK LJ 1:25:30
3 MEDVEŠČEK KAREL 1942 TK BOHINJ 1:27:20
4 HROVAT FRANC 1936 TK LJ 1:32:12
5 ČERNIVEC LADO 1933 TK LJ 1:44:20

ČLANI ( 1955 -75)

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 VELEPEC UROŠ 1968 STOP TEAM 1:07:35
2 JURAJA SAŠO 1970 ENERGIA TRIAT. TEAM 1:09:08
3 SELJAK MATJAŽ 1969 STOP TEAM 1:10:54
4 KREGAR MIRO 1962 TELEKOM SLOVENIJE 1:11:42
5 KOVAČ MATJAŽ 1973 ENERGIA TRIAT TEAM 1:11:52
6 ROZMAN ROBERT 1969 ENERGIA TRIAT. TEAM 1:14:45
7 SELJAK SAŠO 1965 STOP TEAM 1:15:43
8 ŠiNK TOMAŽ 1970 TK TRIGLAV KRANJ 1:17:41
9 KOSMAČ SANDI 1968 KD SEVNICA 1:23:45
10 KALIŠNIK PRIMOŽ 1960 STOP TEAM 1:23:53
11 BREGAR DRAGO 1961 KD KAMNIK 1:23:54
12 ANDRIČ ŽIGA 1975 TK LJ 1:26:52

MLADINCI ( 1976-81 )

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 JENIČ SAMO 1976 ENERGIA TRIAT. TEAM 1:15:18
2 ZEVNIK KLEMEN 1976 TK TRIGLAV KRANJ 01:15.19
3 MENCINGER TOMAŽ 1979 TK BOHINJ 1:20:16
4 SUSMAN ALEŠ 1979 TK LJ 1:26:33
5 VRHOVEC IGOR 1981 TK LJ 1:27:53
6 ARKO ALEKSEJ 1979 TL LJ 1:30:04

MLADINKE ( 1976 -81 }

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 RAJGELJ MELITA 1976 TK TRIGLAV KRANJ 1:29:16

SKUPNA RAZVRSTITEV ZA SLOVENSKI POKAL

MOŠKI

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 VELEPEC UROŠ 1968 STOP TEAM 1:07:35
2 JURAJA SAŠO 1970 ENERGIA TRIAT TEAM 1:09:08
3 SELJAK MATJAŽ 1969 STOP TEAM 1:10:54
4 KREGAR MIRO 1962 TELEKOM SLOVENIJE 1:11:42
5 KOVAČ MATJAŽ 1973 ENERGIA TRIAT. TEAM 1:11:52
6 ROZMAN ROBERT 1969 ENERGIA TRIAT. TEAM 1:14:45
7 JENIČ SAMO 1976 ENERGIA TRIAT. TEAM 1:15:18
8 ZEVNIK SAMO 1976 TK TRIGLAV KRANJ 1:15:19
9 SELJAK SAŠO 1965 STOP TEAM 1:15:43
10 ŠINK TOMAŽ 1970 TK TRIGLAV KRANJ 1:17:41
11 MENCINGER TOMAŽ 1979 TK BOHINJ 1:20:16
12 ŠKRLEP ANTON 1949 TK LJ 1:20:29
13 KOSMAČ SANDI 1968 KD SEVNICA 1:23:45
14 KALIŠNIK PRIMOŽ 1960 STOP TEAM 1:23:53
15 BREGAR DRAGO 1961 KD KAMNIK 1:23:54
16 SUSMAN ALEŠ 1979 TK LJ 1:26:33
17 STOPAR MAKS 1943 TK LJ 1:25:30
18 VRHOVEC IGOR 1981 TK LJ 1:27:53
19 ANDRIC ŽIGA 1975 TK LJ 1:26:52
20 MEDVEŠČEK KAREL 1942 TK BOHINJ 1:27:20
21 ARKO ALEKSEJ 1979 TL LJ 1:30:04
22 HROVAT FRANC 1936 TK LJ 1:32:12
23 ČERNIVEC LADO 1933 TK LJ 1:44:20

ŽENSKE

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 RAJGELJ MELITA 1976 TK TRIGLAV KRANJ 1:29:16

ČLANICE (1955-75)

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 LOGONDER MINKA 1954 PROLOCOSCOTT D 1:25:07
2 SAJEVEC MARJETA 1970 KD KRKA D 1:30:01

MLADINCI (1976-81 )

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 JENIČ SAMO 1976 ENERGIA TRIAT TEAM 1:15:18
2 ZEVNIK KLEMEN 1976 TK TRIGLAV KRANJ 1:15:19
3 MENCINGER TOMAŽ 1979 TK BOHINJ 1:20:16
4 Ml ŠE SIMON 1977 TKL 1:23:39
5 PAHOR ANDREJ 1978 TKL 1:23:52
6 PETELIN MILOŠ 1977 KD RIBNICA 1:24:57
7 SUŠMAN ALEŠ 1979 TK LJ 1:26:33
8 VRHOVEC IGOR 1981 TK LJ 1:27:53
9 RISTIČ MIHA 1978 TKL 1:30:03
10 ARKO ALEKSEJ 1979 TL LJ 1:30:04

MLADINKE (1976 – 81 )

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 RAJGELJ MELITA 1976 TK TRIGLAV KRANJ 1:29:16
2 ŽAGAVEC KATARINA 1977 TRI ATLET CELJE 1:30:42
3 BATIS META 1978 TK LJ ODSTOP

DUATLON STRAŽA 96′

VETERANI (1954-dalje)

MESTO PRIIMEK IM IME LETNIK KLUB ČAS
1 ŠKRLEP ANTON 1949 TK LJ 1:20:29
2 STOPAR MAKS 1943 TK LJ 1:25:30
3 MEDVEŠČEK KAREL 1942 TK BOHINJ 1:27:20
4 HROVAT FRANC 1936 TK LJ 1:32:12
5 TRTNIK GOJKO 1947 MNZ UKS-CKTP 1:36:21
6 SVET GUIDO 1947 1:39:44
7 ČERNIVEC LADO 1933 TK LJ 1:44:20
8 PLIVERlC DUŠAN 1924 1:45:21

VETERANKE (1954 – dalje )

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB CAS
1 MIKLIČ MAJDA 1948 JUB DOL 1:34:07

ČLANI ( 1955-75)

MESTO PRIIMEK IN IME LETNIK KLUB ČAS
1 VELEPEC UROŠ 1968 STOP TEAM 1:07:35
2 JURAJA SAŠO 1970 ENERGIA TRIAT. TEAM 1:09:08
3 SELJAK MATJAŽ 1969 STOP TEAM 1:10:54
4 KREGAR MIRO 1962 TELEKOM SLOVENIJE 1:11:42
5 KOVAČ MATJAŽ 1973 ENERGIA TRIAT. TEAM 1:11:52
6 AVSEC JANEZ 1967 AK ŠENTJERNEJ 1:14:32
7 ROZMAN ROBERT 1969 ENERGIA TRIATTEAM 1:14:45
8 SELJAK SAŠO 1965 STOP TEAM 1:15:43
9 KOLMAN MIRAN 1972 BAZEN ŽELEZNIKI 1:16:40
10 NISLIČ MAVRIZIO 1970 TK ROVINJ 1:17:02
11 ŠINK TOMAŽ 1970 TK TRIGLAV KRANJ 1:17:41
12 LOVŠE JURIJ 1972 TK CELJE 1:17:56
13 BUBANKO MLADEN 1961 STUBICA KRVATSKA 1:18:51
14 AČIMOVIČ RADO 1955 TK MAROTON PTUJ 1:19:54
15 HAFNER ROK 1975 BAZEN ZELEZNIKI 1:21:35
16 KOGOVŠEK STANE 1956 BP MOTOROIL 1:22:18
17 PRAN ANDREJ 1965 1:22:35
18 KOSMAČ SANDI 1968 KD SEVNICA 1:23:45
19 KALIŠNIK PRIMOŽ 1960 STOP TEAM 1:23:53
20 BREGAR DRAGO 1961 KD KAMNIK 1:23:54
21 ANDRIČ ŽIGA 1975 TK LJ 1:26:52
22 BRIC SLAVKO 1955 ~ 1:27:08