Moški ABSOLUTNO:

# Priimek in Ime Klub Čas
1 Lunder Borut ŠD 3Šport 1:56:45
2 Skok Benjamin ŠD 3Šport 2:00:42
3 Žagar Anton ŠD Tribor 2:10:43
4 Vukan Slavko ŠD TurboMS 2:11:54
5 Fajfar Stane ŠD Tribor 2:13:58
6 Rovanšek Darko ŠD Tribor 2:14:18
7 Geršak Jože TK Krško 2:32:35
8 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 2:32:35
9 Rešic Igor 2:39:27

Ženske ABSOLUTNO:

# Priimek in Ime Klub Čas
1 Teraž Amadeja TK Inles Riko Ribnica 2:28:12

Kategorija: UKUPNO MUŠKI

Rank St. br. Prezime i ime Klub Drž Spol Kategorija TRČANJE 10 KM BICIKL 40KM TRCANJE 5KM Ukupno Razlika
1 82 Petkovič Gordan TK PETAR ZRINSKI CRO M SENIORI 1 0:34:18 0:56:15 0:17:46 1:48:19
2 53 Lukina Matija TK RUDOLF PEREŠIN CRO M U – 23 0:38:42 0:55:28 0:18:00 1:52:10 0:03:51
3 39 Milovan Matia TK PULA CRO M U – 23 0:38:40 0:55:32 0:18:19 1:52:31 0:04:12
4 2 Ljubas Dejan TK RIVAL CRO M SENIORI 1 0:35:27 0:58:49 0:21:58 1:56:14 0:07:55
5 149 Lunder Borut SLO M VETERANI 1 0:37:54 0:57:21 0:21:30 1:56:45 0:08:26
6 59 Tišljar Mirko TK HIDRAULIKA KURELJA CRO M SENIORI 2 0:36:52 1:01:54 0:20:35 1:59:21 0:11:02
7 148 Skok Benjamin SLO M SENIORI 2 0:37:42 1:01:20 0:21:40 2:00:42 0:12:23
8 174 Radeljič Ivica TK SPLIT CRO M SENIORI 2 0:37:48 1:05:48 0:22:04 2:05:40 0:17:21
9 176 Sošič Ivica TK SPLIT CRO M VETERANI 3 0:41:11 1:03:59 0:21:47 2:06:57 0:18:38
10 173 Ribič Dean AK SLJEME CRO M SENIORI 2 0:41:38 1:03:58 0:21:58 2:07:34 0:19:15
11 4 Vučkovič Zoran TK HIDRAULIKA KURELJA CRO M VETERANI 1 0:42:09 1:03:12 0:23:38 2:08:59 0:20:40
12 60 Cvilinder Boris TK HIDRAULIKA KURELJA CRO M SENIORI 2 0:40:18 1:04:50 0:24:10 2:09:18 0:20:59
13 164 Žagar Anton ŠD TRIBOR SLO M VETERANI 3 0:41:48 1:07:22 0:21:33 2:10:43 0:22:24
14 88 Šizgorič Frane TK PETAR ZRINSKI CRO M U – 23 0:40:55 1:07:57 0:22:51 2:11:43 0:23:24
15 153 Vukan Slavko SLO M SENIORI 2 0:41:49 1:06:47 0:23:18 2:11:54 0:23:35
16 155 Fajfar Stane ŠD TRIBOR SLO M VETERANI 2 0:41:28 1:07:04 0:25:26 2:13:58 0:25:39
17 89 Stojanovič Saša TK ZAGREB CRO M SENIORI 2 0:43:12 1:07:30 0:23:22 2:14:04 0:25:45
18 163 Rovanšek Darko SLO M VETERANI 3 0:40:40 1:09:30 0:24:08 2:14:18 0:25:59
19 61 Bubanko Mladen TK HIDRAULIKA KURELJA CRO M VETERANI 2 0:40:06 1:08:23 0:26:13 2:14:42 0:26:23
20 78 Grgorinčič Ladislav TK VARAŽDIN CRO M VETERANI 2 0:42:12 1:08:58 0:23:37 2:14:47 0:26:28
21 7 Turek Danijel TK MEBIMURJE CRO M SENIORI 2 0:42:04 1:09:22 0:23:24 2:14:50 0:26:31
22 172 Milenkovič Dragan TK MEBIMURJE CRO M SENIORI 2 0:43:08 1:09:43 0:22:35 2:15:26 0:27:07
23 41 Bijuk Željko TK PULA CRO M SENIORI 2 0:45:38 1:04:35 0:26:02 2:16:15 0:27:56
24 32 Vlahek Pavao TK MEBIMURJE CRO M SENIORI 2 0:42:01 1:10:49 0:23:47 2:16:37 0:28:18
25 76 Duspara Mičo TK VARAŽDIN CRO M VETERANI 1 0:42:43 1:10:32 0:24:14 2:17:29 0:29:10
26 9 Matič Nikola TK ALBONA EXTREME CRO M VETERANI 1 0:45:36 1:05:48 0:26:34 2:17:58 0:29:39
27 6 Meštrovič Mladen TK ZAGREB CRO M VETERANI 1 0:42:03 1:13:01 0:23:49 2:18:53 0:30:34
28 177 Maljkovič Vedran ZAGREB CRO M SENIORI 1 0:42:58 1:13:45 0:22:19 2:19:02 0:30:43
29 15 Parač Zlatko TK SPLIT CRO M SENIORI 2 0:42:05 1:13:45 0:23:21 2:19:11 0:30:52
30 8 Sošič Lučano TK ALBONA EXTREME CRO M VETERANI 4 0:42:08 1:13:37 0:24:00 2:19:45 0:31:26
31 19 Čižic Mladen TK JARUN CRO M VETERANI 2 0:43:58 1:13:32 0:23:28 2:20:58 0:32:39
32 79 Chytil Zvonimir TK VARAŽDIN CRO M VETERANI 3 0:43:48 1:13:46 0:23:26 2:21:00 0:32:41
33 175 Tucak Branko TK SPLIT CRO M VETERANI 2 0:42:59 1:14:03 0:24:37 2:21:39 0:33:20
34 170 Skupnjak Vjeran TK RUDOLF PEREŠIN CRO M SENIORI 2 0:41:56 1:09:40 0:26:07 2:23:51 0:35:32
35 240 Borovec Goran TK VARAŽDIN CRO M SENIORI 1 0:45:42 1:15:11 0:25:42 2:26:35 0:38:16
36 31 Setnik Roberto TK MEDIMURJE CRO M SENIORI 2 0:46:01 1:13:34 0:27:52 2:27:27 0:39:08
37 80 Dond Robert TK VARAŽDIN CRO M VETERANI 3 0:46:20 1:14:08 0:27:21 2:27:49 0:39:30
38 75 Golub Nikola TK VARAŽDIN CRO M SENIORI 1 0:47:18 1:16:57 0:25:45 2:30:00 0:41:41
39 33 Stepan Marijan TK MEDIMURJE CRO M SENIORI 2 0:47:25 1:15:34 0:27:29 2:30:28 0:42:09
40 46 Šegota Damir TK RIVAL CRO M VETERANI 2 0:45:59 1:13:31 0:31:11 2:30:41 0:42:22
41 249 Geršak Jože TK KRŠKO SLO M SENIORI 2 0:43:28 1:21:30 0:27:37 2:32:35 0:44:16
42 151 Kermelj Stanislav TK LJUBLJANA SLO M VETERANI 4 0:49:31 1:15:44 0:27:49 2:33:04 0:44:45
43 81 Car Siniša TK MEDIMURJE CRO M SENIORI 2 0:46:28 1:18:52 0:28:00 2:33:20 0:45:01
44 18 Pacak Goran CRO M SENIORI 2 0:50:18 1:16:10 0:29:55 2:36:23 0:48:04
45 30 Lovric Ivo TK SPLIT CRO M VETERANI 3 0:47:59 1:23:51 0:26:35 2:38:25 0:50:06
46 73 Beloševic Antun TK VARAŽDIN CRO M VETERANI 3 0:46:10 1:23:43 0:28:37 2:38:30 0:50:11
47 244 Rešic Igor SLO M VETERANI 4 0:49:29 1:23:44 0:26:14 2:39:27 0:51:08
48 3 Rozic Dejan MARATON 95 VŽ CRO M SENIORI 2 0:54:05 1:24:51 0:28:32 2:47:28 0:59:09
49 245 Barič Hrvoje TK MEDIMURJE CRO M U – 23 0:47:31 1:29:14 0:32:43 2:49:28 1:01:09
50 22 Juran Tomislav TK JARUN CRO M SENIORI 2 0:52:26 1:30:18 0:35:11 2:57:55 1:09:36
51 34 Kukec Karlo TK MEDIMURJE CRO M SENIORI 1 0:53:53 1:32:07 0:32:16 2:58:16 1:09:57
74 Stečevic Mladen TK VARAŽDIN CRO M VETERANI 2 0:58:40 DNF
167 Vareškic Nedeljko CRO M SENIORI 2 0:45:05 DNF
152 Antolin Zoran SLO M VETERANI 2 0:39:24 DNF
250 Abram Miran TK KRŠKO SLO M SENIORI 2 0:39:23 DNF
86 Franic Saša TK PETAR ZRINSKI CRO M SENIORI 2 0:34:21 DNF

Kategorija: UKUPNO ŽENE

Rank St. br. Prezime i ime Klub Drž Spol Kategorija TRČANJE 10 KM BICIKL 40KM TRCANJE 5KM Ukupno Razlika
1 70 Gidak Petra TK HIDRAULIKA KURELJA CRO F SENIORKE 0:40:07 1:08:42 0:21:31 2:10:20
2 62 Begovic-Geceg Sanja TK PULA CRO F SENIORKE 0:41:01 1:08:50 0:22:17 2:12:08 0:01:48
3 69 Svrakic Wanda TK RIVAL CRO F SENIORKE 0:43:40 1:08:10 0:23:03 2:14:53 0:04:33
4 166 Teraž Amadeja TK RIBNICA SLO F U – 23 0:46:31 1:14:05 0:27:36 2:28:12 0:17:52
5 63 Nestic Katarina TK MEBIMURJE CRO F SENIORKE 0:50:20 1:23:20 0:25:36 2:39:16 0:28:56
6 171 Grbčic Patricia TK MEBIMURJE CRO F SENIORKE 0:58:28 1:25:23 0:35:19 2:59:10 0:48:50
7 65 Setnik Anita TK MEBIMURJE CRO F SENIORKE 0:58:27 1:25:23 0:37:30 3:01:20 0:51:00
72 Pletikapa Daria TK PETAR ZRINSKI CRO F U – 23 0:43:44 DNF DNF