SKUPNO

St. St Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # TEK # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 1 Dolinar Andrej Stop Team SLO 2 0:19:48 2 0:39:15 2 0:16:37 1:15:40
2 2 Juraja Sašo Energija SLO 1 0:19:45 3 0:39:26 5 0:17:48 1:17:01
3 3 Kovač Matjaž Energija SLO 5 0:21:02 1 0:38:55 4 0:17:36 1:17:33
4 4 Seljak Matjaž Stop Team SLO 3 0:19:49 7 0:41:38 1 0:16:34 1:18:01
16 5 Kromar Damjan Stop Team SLO 4 0:20:33 8 0:42:13 3 0:17:12 1:19:57
6 Glavnik Dejan Triatlet SLO 8 0:21:40 4 0:41:04 7 0:18:36 1:21:19
7 Virant Josef SLO 6 0:21:12 5 0:41:20 9 0:19:28 1:21:59
29 8 Krvina Andrej Stop Team SLO 7 0:21:17 10 0:43:00 10 0:19:37 1:23:54
39 9 Tomšič Jani TK Lj SLO 13 0:23:28 9 0:42:58 6 0:18:13 1:24:40
25 10 Kolman Miran SLO 9 0:22:17 11 0:43:25 8 0:19:12 1:24:55
27 11 Lovše Jurij SLO 12 0:23:03 6 0:41:22 11 0:20:46 1:25:16
14 12 Škrlep Anton TK Lj SLO 14 0:23:33 13 0:46:09 13 0:21:06 1:30:48
35 13 Bregar Drago KD Kamnik SLO 10 0:22:34 21 0:49:41 12 0:20:47 1:33:03
19 14 Stopar Maks TK Lj SLO 17 0:24:28 17 0:49:03 18 0:22:16 1:35:47
17 15 Miše Simon TK Lj SLO 20 0:24:55 16 0:48:16 19 0:23:44 1:36:55
37 16 Dečman Mitja TK Kovin. SLO 27 0:26:45 15 0:47:44 17 0:22:42 1:37:13
6 17 Pahor Andrej TK Lj SLO 19 0:24:47 22 0:49:43 18 0:22:53 1:37:23
31 18 Medvešček Karel SLO 26 0:26:34 20 0:49:33 16 0:22:16 1:38:24
26 19 Petelin Miloš SLO 18 0:34:45 23 0:50:41 21 0:24:31 1:39:58
7 20 Susman Aleš TK L. SLO 24 0:24:08 14 0:46:55 33 0:28:03 1:41:06
32 21 Ocepek Ciril TK Lj SLO 34 0:28:41 19 0:49:22 25 0:25:40 1:43:43
24 22 Rajgelj Melita TK Trigla SLO 28 0:27:32 24 0:52:20 20 0:24:26 1:44:19
30 23 Hrovat Franc SLO 29 0:27:36 26 0:53:12 23 0:24:52 1:45:39
28 24 Lovše Andrej SLO 33 0:28:38 13 0:49:15 34 0:28:35 1:46:28
25 Vrhovec Igor TK Lj SLO 21 0:25:12 29 0:54:45 30 0:26:44 1:46:43
26 Pleverič Jan TK Lj SLO 16 0:23:41 30 0:56:45 31 0:26:56 1:47:22
15 27 Celebič Luks TK Lj SLO 30 0:27:43 27 0:53:42 26 0:26:06 1:47:32
12 28 Batis Meta TK Lj SLO 31 0:28:12 28 0:53:52 24 0:25:27 1:47:32
22 29 Kogovšek Stane TK Lj SLO 15 0:23:40 38 1:03:52 14 0:21:52 1:49:23
21 30 Arko Aleksej SLO 23 0:25:23 33 0:58:12 27 0:26:20 1:49:55
36 31 Srimac Anton SLO 25 0:26:11 35 0:59:00 22 0:24:48 1:50:00
8 32 Pliberič Jaka TK Lj SLO 22 0:25:23 32 0:57:58 32 0:27:03 1:50:24
39 33 Svet Gvido SLO 32 0:28:34 34 0:58:17 28 0:26:20 1:53:11
23 34 Hafner Rok SLO 11 0:22:41 12 0:45:06 38 0:46:26 1:54:13
40 35 Škapin Danuša SLD 36 0:30:37 31 0:57:11 29 0:26:32 1:54:19
33 36 Ocepek Urban TK Lj SLO 37 0:31:21 25 0:52:50 37 0:36:26 2:00:37
5 37 Belič Jaka TK Lj SLO 35 0:30:08 36 0:59:11 36 0:32:52 2:02:11
20 38 Černivec Lado TK Lj SLO 33 0:32:00 37 1:02:32 35 0:29:02 2:03:33

Kategorija M14 – M Mladinci 14 – 16 let

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK 1. DEL # KOLESARJENJE # TEK 2. DEL SKUPNI ČAS
1 Vrhovec Igor TK Lj SLO M14 2 0:25:12 2 0:54:47 2 0:26:44 1:46:42
2 Pleverič Jan TK Lj SLO M14 1 0:23:41 3 0:56:43 3 0:26:56 1:47:22
3 Celebič Luka TK Lj SLO M14 4 0:27:43 1 0:53:42 1 0:26:06 1:47:32
4 Pliberič Jaka TK Lj SLO M14 3 0:25:23 4 0:57:58 4 0:27:03 1:50:24
5 Belič Jaka TK Lj SLO M14 5 0:30:08 5 0:59:11 5 0:32:52 2:02:11

Kategorija M17 – Mladinci 17 – 20 let

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK 1. DEL # KOLESARJENJE # TEK 2. DEL SKUPNI ČAS
1 Virant Josef SLO M17 1 0:21:12 1 0:41:20 1 0:19:28 1:21:59
2 Miše Simon TK Lj SLO M17 4 0:24:55 3 0:48:16 3 0:23:44 1:36:55
3 Pahor Andrej TK Lj SLO M17 3 0:24:47 5 0:49:43 2 0:22:53 1:37:23
4 Petelin Miloš SLO M17 2 0:24:45 6 0:50:42 4 0:24:31 1:39:58
5 Susman Aleš TK Lj SLO M17 6 0:26:08 2 0:46:55 6 0:28:03 1:41:06
6 Lovše Andrej SLO M17 7 0:28:38 4 0:49:15 7 0:28:35 1:46:28
7 Arko Aleksej SLO M17 5 0:25:23 8 0:58:12 5 0:26:20 1:49:55
8 Ocepek Urban TK Lj SLO M17 8 0:31:21 7 0:52:50 8 0:36:26 2:00:37

Kategorija M21 – Člani 21 – 39 let

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK 1. DEL # KOLESARJENJE # TEK 2. DEL SKUPNI ČAS
1 Dolinar Andrej Stop Team SLO M21 2 0:19:48 2 0:39:15 2 0:16:37 1:15:40
2 Juraja Sašo Energija SLO M21 1 0:19:46 3 0:39:26 5 0:17:48 1:17:01
3 Kovač Matjaž Energija SLO M21 5 0:21:02 1 0:38:55 4 0:17:37 1:17:33
4 Seljak Matjaž Stop Team SLO M21 3 0:19:49 6 0:41:38 1 0:16:34 1:18:01
5 Kromar Damijan Stop Team SLO M21 4 0:20:33 7 0:42:13 3 0:17:12 1:19:57
6 Glavnik Dejan Triatlet SLO M21 7 0:21:40 4 0:41:04 7 0:18:36 1:21:19
7 Krulna Andrej Stop Team SLO M21 6 0:21:17 9 0:43:00 9 0:19:37 1:23:54
8 Tomšič Jani TK Lj SLO M21 12 0:23:28 8 0:42:58 6 0:18:14 1:24:40
9 Kolman Miran SLO M21 8 0:22:17 10 0:43:25 8 0:19:12 1:24:55
10 Lovše Jurij SLO M21 11 0:23:08 5 0:41:22 10 0:20:46 1:25:16
11 Bregar Drago KD Kamnik SLO M21 9 0:22:34 13 0:49:41 11 0:20:47 1:33:03
12 Dečman Mitja TK Kovin. SLO M21 13 0:26:47 12 0:47:44 12 0:22:42 1:37:13
13 Hafner Rok SLO M21 10 0:22:41 11 0:45:06 13 0:46:26 1:54:13

Kategorija M40 – Veterani 40 – 49 let

Mesto Priimek in ime Klub ali Kraj Država Ktg. # TEK 1. DEL # KOLESARJENJE # TEK 2. DEL SKUPNI ČAS
1 Škrlep Anton TK Lj SLO M40 1 0:23:33 1 0:46:09 1 0:21:06 1:30:48
2 Ocepek Ciril TK Lj SLO M40 4 0:28:41 2 0:49:22 3 0:25:40 1:43:43
3 Kogovšek Stane TK Lj SLO M40 2 0:23:40 4 1:03:52 2 0:21:52 1:49:23
4 Svet Gvido SLO M40 3 0:28:34 3 0:58:17 4 0:26:20 1:53:11

Kategorija M50 – Veterani 50 – 59 let

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK 1. DEL # KOLESARJENJE # TEK 2. DEL SKUPNI ČAS
1 Stopar Maks TK Lj SLO M50 1 0:24:28 1 0:49:03 1 0:22:16 1:35:47
2 Medvešček Karel SLO M50 3 0:26:34 2 0:49:33 2 0:22:16 1:38:24
3 SriMac Anton SLO M50 2 0:26:11 3 0:59:00 3 0:24:48 1:50:00

Kategorija M60 – Veterani nad 60 let

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK 1. DEL # KOLESARJENJE # TEK 2. DEL SKUPNI ČAS
1 Hrovat Franc SLO M60 1 0:27:36 1 0:53:12 1 0:24:52 1:45:39
2 Černivec Lado TK Lj SLO M60 2 0:32:00 2 1:02:32 2 0:29:02 2:03:33

Kategorija Z17 – Mladinke 17 – 21 let

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK 1. DEL # KOLESARJENJE # TEK 2. DEL SKUPNI ČAS
1 Rajgelj Melita TK TrigIav SLO Z17 1 0:27:32 1 0:52:20 1 0:24:27 1:44:19
2 Batis Meta TK Lj SLO Z17 2 0:28:12 2 0:53:53 2 0:25:27 1:47:32

Kategorija Z21 – Članice 21 – 39 let

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK 1. DEL # KOLESARJENJE # TEK 2. DEL SKUPNI ČAS
1 Škapin Danuša SLO Z21 1 0:30:37 1 0:57:11 1 0:26:32 1:54:19