DUATLON ZAJČJA DOBRAVA 2000

SPRINT DUATLON 5km tek – 20km kolesarjenje – 2.5km tek

Mesto št. Priimek Ime l. Roj. Kategorija Klub Končni čas
1 115 Velepec Uroš 1967 člani Novice Extrem 0:56:15
2 137 Kromar Damjan 1972 člani TK Ribnica 0:56:20
3 126 Dolenc Klemen 1963 člani Novice Extrem 0:56:25
4 117 Kregar Miro 1962 člani Trisport 0:57:20
5 128 Kos Bojan 1973 člani Novice Extrem 0:59:48
6 112 Kovač Matjaž 1973 člani T riway 0:59:50
7 136 Kavčič Pavel 1980 mladinci TK Ljubljana 0:59:54
8 148 Končina Srečko 1957 veteranil Novice Extrem 0:59:56
9 122 Alpner Igor 1968 člani Trisport 1:00:05
10 20 Menard Miha 1981 mladinci TK Ljubljana 1:00:09
11 109 Kolman Miran 1972 člani TK Bohinj 1:00:18
12 130 Cokan Nino 1973 člani Kovinotehna 1:00:46
13 138 Petelin Miloš 1977 člani TK Ribnica 1:00:48
14 127 Kalan Tomaž 1958 veteranil Novice Extrem 1:00:53
15 124 Slapnik Damjan 1978 člani Trisport 1:01:03
16 141 Ponikvar Martin 1980 mladinci TK Ribnica 1:01:06
17 134 Ekart Viktor 1958 veteranil Stop Team 1:01:21
18 131 Romšak Matic 1964 člani Trisport 1:01:30
19 110 Hafner Rok 1975 člani TK Bohinj 1:01:46
20 118 Debenec Bojan 1957 veteranil Kovinotehna 1:01:52
21 139 Bojc Ignac 1954 veterani2 TK Ribnica 1:01:53
22 113 Kogovšek Stane 1956 veteranil Novice Extrem 1:02:08
23 119 Podgoršek Aleš 1974 člani Trisport 1:02:41
24 120 Zore Grega 1982 mladinci Trisport 1:03:50
25 129 Spruk Simon 1979 člani Trisport 1:03:54
26 10 Kozjek Nada 1963 članice Novice Extrem 1:04:08
27 3 T ratnjek Davor 1983 mladinci TK Ribnica 1:04:21
28 123 Leskovšek Tomaž 1958 veteranil Ljubljana 1:04:32
29 133 Hrastelj Miha 1976 člani KD Prevalje 1:04:38
30 145 Poljanec Uroš 1980 člani TK Ljubljana 1:04:47
31 147 Pečar Damjan 1970 člani Novice Extrem 1:05:02
32 2 Vaupotič Matej 1984 kadeti TK Ribnica 1:05:03
33 11 Benčina Matej 1981 mladinci TK Ribnica 1:05:04
34 Nakrst Nataša 1962 članice Trisport 1:05:18
35 143 Brodnjak Miha 1977 člani TK Ljubljana 1:05:26
36 116 Škrlep Anton 1949 veterani3 Trisport 1:05:39
37 19 Hribar Domen 1983 mladinci Trisport 1:06:34

SUPERŠPRINT DUATLON 25km tek – 7km kolesarjenje – 1km tek

Mesto št. Priimek Ime l. Roj. Kategorija Klub Končni čas
1 15 Čebin Bojan 1986 kad TK Ribnica 0:26:40
2 16 Remic Andrej 1985 kad TK Ribnica 0:27:45
3 13 Arko Nejc 1986 kad TK Ribnica 0:27:45
4 14 Tanko Jure 1986 kad TK Ribnica 0:27:45
5 12 Terdan Vitali 1987 kad TK Ribnica 0:27:49
6 6 Pelaj Albert 1988 kad TK Ribnica 0:28:46
7 17 Pogorelc Simon 1987 kad TK Ribnica 0:30:40
8 8 Leskovšek Matej 1988 kad TK Ljubljana 0:31:53

SUPERŠPRINT DUATLON 25km tek – 7km kolesarjenje – 1km tek

Mesto št. Priimek Ime l. Roj. Kategorija Klub Končni čas
1 15 Čebin Bojan 1986 kad TK Ribnica 0:26:40
2 16 Remic Andrej 1985 kad TK Ribnica 0:27:45
3 13 Arko Nejc 1986 kad TK Ribnica 0:27:45
4 14 Tanko Jure 1986 kad TK Ribnica 0:27:45
5 12 Terdan Vitali 1987 kad TK Ribnica 0:27:49
6 6 Pelaj Albert 1988 kad TK Ribnica 0:28:46
7 17 Pogorelc Simon 1987 kad TK Ribnica 0:30:40
8 8 Leskovšek Matej 1988 kad TK Ljubljana 0:31:53

PRINT DUATLON 5km tek – 20km kolesarjenje – 25km tek

Mesto št. Priimek Ime l. Roj. Kategorija Klub Končni čas
1 115 Velepec Uroš 1967 člani Novice Extrem 0:56:15
2 137 Kromar Damjan 1972 člani TK Ribnica 0:56:20
3 126 Dolenc Klemen 1963 člani Novice Extrem 0:56:25
4 117 Kregar Miro 1962 člani Trisport 0:57:20
5 128 Kos Bojan 1973 člani Novice Extrem 0:59:48
6 112 Kovač Matjaž 1973 člani Triway 0:59:50
7 136 Kavčič Pavel 1980 mladinci TK Ljubljana 0:59:54
8 148 Končina Srečko 1957 veteranil Novice Extrem 0:59:56
9 122 Alpner Igor 1968 člani Trisport 1:00:05
10 20 Menard Miha 1981 mladinci TK Ljubljana 1:00:09
11 109 Kolman Miran 1972 člani TK Bohinj 1:00:18
12 130 Cokan Nino 1973 člani Kovinotehna 1:00:46
13 138 Petelin Miloš 1977 člani TK Ribnica 1:00:48
14 127 Kalan Tomaž 1958 veteranil Novice Extrem 1:00:53
15 124 Slapnik Damjan 1978 člani T risport 1:01:03
16 141 Ponikvar Martin 1980 mladinci TK Ribnica 1:01:06
17 134 Ekart Viktor 1958 veteranil Stop Team 1:01:21
18 131 Romšak Matic 1964 člani Trisport 1:01:30
19 110 Hafner Rok 1975 člani TK Bohinj 1:01:46
20 118 Debenec Bojan 1957 veteranil Kovinotehna 1:01:52
21 139 Bojc Ignac 1954 veterani2 TK Ribnica 1:01:53
22 113 Kogovšek Stane 1956 veteranil Novice Extrem 1:02:08
23 119 Podgoršek Aleš 1974 člani Trisport 1:02:41
24 120 Zore Grega 1982 mladinci Trisport 1:03:50
25 129 Spruk Simon 1979 člani Trisport 1:03:54
26 10 Kozjek Nada 1963 članice Novice Extrem 1:04:08
27 3 T ratnjek Davor 1983 mladinci TK Ribnica 1:04:21
28 123 Leskovšek Tomaž 1958 veteranil Ljubljana 1:04:32
29 133 Hrastelj Miha 1976 člani KD Prevalje 1:04:38
30 145 Poljanec Uroš 1980 člani TK Ljubljana 1:04:47
31 147 Pečar Damjan 1970 člani Novice Extrem 1:05:02
32 2 Vaupotič Matej 1984 kadeti TK Ribnica 1:05:03
33 11 Benčina Matej 1981 mladinci TK Ribnica 1:05:04
34 9 Nakrst Nataša 1962 članice Trisport 1:05:18
35 143 Brodnjak Miha 1977 člani TK Ljubljana 1:05:26
36 116 Škrlep Anton 1949 veterani3 Trisport 1:05:39
37 19 Hribar Domen 1983 mladinci T risport 1:06:34
38 21 Žabjek Simona 1976 članice BTC Bauer 1:06:40
39 101 Dečman Mitja 1969 člani TK Ribnica 1:07:35
40 4 Artač Gašper 1984 kadeti TK Ribnica 1:08:03
41 144 Planko Tomaž 1965 člani Trisport 1:08:04
42 103 Medvešček Karel 1942 veterani3 TK Bohinj 1:08:08
43 108 Gaber Stane 1952 veterani2 Čarman Šport 1:08:18
44 135 Stopar Maks 1943 veterani3 TK Bohinj 1:08:18
45 103 Pust Ervin 1963 člani Stara Cerkev 1:09:06
46 140 Žagar Tone 1955 veterani2 TK Ribnica 1:09:06
47 132 Bizjak Zdravko 1955 veterani2 Kamnik 1:09:33
48 18 Cerut Anja 1982 mladinke TK Ljubljana 1:09:51
49 125 Kem Roman 1966 člani T risport 1:10:08
50 114 Brentin Simon 1969 člani TK Ljubljana 1:10:33
51 107 Krištofič Mare 1948 veterani3 TK Bohinj 1:13:28
52 105 Fuchs Matjaž 1954 veterani2 Novice Extrem 1:15:23
53 104 Hrovat Franci 1936 veterani5 TK Bohinj 1:16:20
54 142 Rangus Boštjan 1977 člani TK Ljubljana 1:17:43
55 1 Gaber Zdenka 1954 veteranke Čarman Šport 1:20:29
56 111 Štrukelj Tomaž 1965 člani TK Ribnica 1:20:45
57 106 Lampe Uroš 1937 veterani5 TK Ljubljana 1:22:58
58 121 Kos Miha 1967 člani ŠD BTC 1:23:03
59 146 Černivec Lado 1933 veterani5 TK Ljubljana 1:25:43