Kategorija M08 – od 8 do 10 let

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. ČAS
1 303 LAUSEGER KLEMEN M08 0:09:08
2 311 BRAJNIK MARK LJUBLJANA M08 0:09:25
3 315 OBERŽAN JURE Trbovlje M08 0:09:50
4 316 ZRIMŠEK JURE NOVO MESTO M08 0:09:55
5 318 DRAKSLER JURE PREDDVOR M08 0:09:39
6 305 POVHE LUKA M08 0:10:00
7 302 SINUR FRANCI Mokronog M08 0:10:04
8 312 ČEČ JURE LJUBLJANA M08 0:10:21
9 314 DIVJAK ZALOKAR LUKA BRESTANICA M08 0:10:28
10 342 KRIŽNAR KLEMEN PREDDVOR M08 0:10:34
11 317 ARNUS MIHA DOL.TOPLICE M08 0:10:40
12 347 KAPS MIHA Novo Mesto M08 0:10:44
13 333 MLADENOVIČ SAŠ0 Kranj M08 0:10:54
13 343 RESNIK MATEJ PREDDVOR M08 0:10:54
15 306 BURNIK TOMAŽ JESENICE M08 0:10:58
16 339 KADUNC DAVID LJUBLJANA M08 0:11:07
17 331 REPOVŽ GAŠPER M08 0:11:17
18 322 RETELJ MATJAŽ Ljubljana M08 0:11:24
19 335 NUSAP NACE Novo Mesto M08 0:11:31
20 332 CERAR BOŠTJAN M08 0:11:40
21 313 PENIČ MATIC Kostanjevica M08 0:11:49
22 349 DEŽELAK ALJOŠA SEVNICA MO8 0:11:54
22 301 JANKOVIČ BRANKO NOVO MESTO M08 0:11:54
22 310 GRIL ALJOŠA NOVO MESTO M08 0:11:54
25 345 STRNIŠA LUKA Dol.Topiic M08 0:12:05
26 309 IVANETIČ DAVID NOVO MESTO M08 0:12:06
27 330 GREGOREN SAŠO Ljubljana M08 0:12:10
27 337 GOLOB ŽIGA Novo mesto M08 0:12:10
29 326 PIRIH MIHA Ljubljana M08 0:12:12
30 344 AVBAR SIMON VAVTA VAS M08 0:12:18
31 304 PETRIČ ANŽE M08 0:12:19
32 325 BIZJAK ROK Ljubljana M08 0:12:26
33 324 KANIČ MATEVŽ Ljubljana M08 0:12:37
34 319 PELJHAN LUKA Novo mesto M08 0:12:50
35 338 KOPAČ PETER Novo mesto M08 0:13:27
36 341 KASTELIC TOMAŽ NOVO MESTO M08 0:13:56
37 323 MULEC MATJAŽ Ljubljana M08 0:13:59
38 320 KOBE TADEJ STARI TRG M08 0:15:05
339 VERBIČ MARKO Novo Mesto M08 Odstop

Kategorija M11 – od 11 do 12 let

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. ČAS
1 22 OSOVNIKAR MATIC TK LJ M11 0:27:49
2 15 DIVJAK Z. GORAZD Brestanica M11 0:23:24
3 4 TERSEGLAV GABER Jesenice M11 0:23:40
4 6 BURNIK ALEŠ Jesenice M11 0:23:57
5 7 DEREANI MIHA LJUBLJANA M11 0:29:33
6 5 BABIČ SIMON KRANJ M11 0:29:36
7 21 KUŠAR JAKA Ljuljana M11 0:30:06
8 16 KOSMAČ JURE ŽIRI M11 0:30:26
9 3 BLATNIK TADEJ Jesenice M11 0:30:48
10 18 BEČAN MATEJ TRŽIČ M11 0:31:35
11 1 SLAPŠAK PETER MEDVODE M11 0:32:26
12 17 KONIČ LUKA TRŽIČ M11 0:32:45
13 8 BURKELCA JANEZ LJUBLJANA M11 0:32:47
14 11 KOSEC BOŠTJAN TRBOVLJE M11 0:33:01
15 2 BERDAJS LUKA KRANJ M11 0:33:12
16 31 PINTARIČ GREGA Ljubljana M11 0:33:21
17 23 ŠEPEC BOR Ljubljana M11 0:33:27
18 27 GANTAR DARJAN M11 0:33:29
19 25 BAKOVNIK MARKO M11 0:33:34
20 29 ŽIDANEC UROŠ M11 0:34:17
21 26 BITENC ŽIGA M11 0:34:42
22 33 ŠČERNJAVIC IZTOK Ljubljana M11 0:35:10
23 37 RESNIK MARKO PREDDVOR M11 0:35:20
24 35 KRAŠEVEC MARTIN NOVO MESTO M11 0:35:43
25 12 FLERIN PRIMOŽ KAMNIK M11 0:36:56
26 30 SMRKE ROK M11 0:37:27
27 32 MULEC MARKO Ljubljana M11 0:43:31

Kategorija M13 – od 13 do 14 let

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. ČAS
1 106 OBLAK ROK Gorenja vas M13 0:44:40
2 82 BERGING GORAZD TSK COMING M13 0:44:42
3 102 BRAJNIK LUKA TK LJ M13 0:45:00
4 79 ZRNEC MIHA TSK COMIN6 M13 0:45:33
5 128 RAVBAR MATJAŽ NOVO MESTO M13 0:46:17
6 84 LAVSEGER ANŽE TK KRANJ M13 0:46:36
7 107 ODLAK TOMAŽ Dobrava M13 0:46:52
8 86 DOLINAR JANEZ TK KRANJ M13 0:46:58
9 81 PLAHUTNIK MIHA TSK COMING M13 0:47:05
10 101 ERŽEN KLEMEN TRŽIČ M13 0:47:50
11 88 PETRAS BOŠTJAN Ljubljana M13 0:43:10
12 80 BATIC MATJAŽ TSK COMING M13 0:48:13
13 111 VODOPIVEC LUKA Novo Mesto M13 0:48:22
14 89 MAČEK JAKA ŠKOFJA LOK M13 0:48:47
15 93 KOKALJ JERNEJ LJUBLJANA M13 0:49:08
16 109 ŠVIGELJ KLEMEN ŠK TRŽIČ M13 0:49:10
17 112 PEDIŠIČ IVICA NOVO MESTO M13 0:49:12
18 76 BLATNIK ERIK Jesenice M13 0:49:52
19 128 JAZBEC KLEMEN Dol. Toplice M13 0:50:21
20 110 OBERŽAN MATJAŽ Trbovlje M13 0:51:11
21 91 RADIVOJEVIČ MITJA NOVO MESTO M13 0:51:54
22 115 GRAŠIČ KLEMEN ŠK TRŽIČ M13 0:52:01
23 92 ŠKABAR GORAZD RKL LJ M13 0:52:31
24 125 NOVAK ALEN NOVO MESTO M13 0:53:23
25 104 SAVS ERIK TRŽIČ M13 0:53:43
26 93 FLORJANČIČ MARKO RKL LJ M13 0:54:01
27 75 IVANDIČ MARKO NOVO MESTO M13 0:54:16
28 95 FAJDIGA JANEZ RKL LJ M13 0:54:39
29 96 POTOČNIK LUKA RKL LJ M13 0:54:47
30 99 ŠEPEC ALJAŽ LJUBLJANA M13 0:54:53
31 118 SCHAUBACH DEJAN M13 0:55:27
32 122 TRTNIK ALJOŠA Ljubljana M13 0:56:17
33 124 KOPRIVNIK BORUT Novo mesto M13 0:56:17
34 120 MOZETIČ ANDRAŽ Ljubljana M13 0:56:25
35 87 STOPAR PRIMOŽ KRŠKO M13 0:56:35
36 94 TAHIROVIČ EMIL RKL LJ M13 0:59:30
37 97 MANDIČ DUŠAN NOVO MESTO M13 1:00:12
38 105 PEPIČ ANDREJ NOVO MESTO M13 1:01:42
39 117 ARNOLJ BOŠTJAN M13 1:01:50
40 103 ČEČ MIHA TK LJ M13 1:01:58
41 100 SUSMAN ALEŠ LJUBLJANA M13 1:03:15
42 124 ČRTALIČ JERNEJ NOVO MESTO M13 1:03:36
85 ŽEPIČ MARKO TK KRANJ M13 Diskvalif.
90 DUMKA BOGDAN Kranj M13 Diskvalif.
121 FRFOLJA JOŽE Ljubljana M13 Odstop

Kategorija M15 – od 15 do 16 let

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. ČAS
1 157 ŠVENT JAKA NOVO MESTO M15 1:06:31
2 150 GROM MIHA TK COMING M15 1:07:08
3 164 PIPAN KLEMEN Kranj M15 1:10:09
4 156 JERONČIČ TOMAŽ Ljubljana M15 1:10:53
5 159 SAJEVEC PETER NOVO MESTO M15 1:11:16
6 162 MAROLT ROMAN JUB DOL M15 1:12:49
7 163 PAVLIC DAVID JUB DOL M15 1:13:21
8 160 SRŠEN ANDREJ PETROVČE M15 1:13:42
9 166 MLADENOVIČ SIMON Kranj M15 1:14:30
10 152 JAVOR JERNEJ TK COMING M15 1:15:36
11 168 GOLOB LUKA Novo Mesto M15 1:17:53
12 167 KOCJAN ROK Novo Mesto M15 1:20:22
13 153 DOBROVOLJC MATJAŽ TK COMING M15 1:21:52
14 158 KOKALJ KLEMEN LJUBLJANA M15 1:32:26
15 170 HROVAT GREGOR NOVO MESTO M15 1:33:28
16 165 CELIČ DEJAN NOVO MESTO M15 Ni nastopil

Kategorija M17 – od 17 do 18 let

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. ČAS
1 230 FILIPIČ MATJAŽ Ljubljana M17 1:04:05
2 227 INGOLIČ ROK Ljubljana M17 1:05:11
3 229 PISTOR MATEJ MARIBOR M17 1:06:26
4 231 GLAVNIK DEJAN TRIATLET M17 1:06:30
5 228 KOVAČIČ MATJAŽ Ljubljana M17 1:11:49
6 232 JERŠEN MARKO TRIATLET M17 1:12:43