KATEGORIJA 400m

KADETI

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. ŽURMAN LUKA PLAVALNO DRUŠTVO CELJE 1993 KAD 4:50.26
2. ŽURMAN GAŠPER PLAVALNO DRUŠTVO CELJE 1991 KAD 4:58.90
3. BARIČ JAN PLAVALNO DRUŠTVO CELJE 1993 KAD 5:27.01
4. FRECE GAŠPER MARINES CELJE 1995 KAD 5:34.33
5. MULEJ PRIMOŽ MARINES CELJE 1994 KAD 6:41.06
6. GRADIŠEK ALJOŠA MARINES CELJE 1996 KAD 7:10.03
7. TANKO ROK MARINES CELJE 1995 KAD 7:11.49
8. RAFAJ MATIJA LUKA PK SISAK 1997 KAD 7:23.10
9. JUG JULIJAN MARINES CELJE 1997 KAD 8:39.04

KADETINJE

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. KRIVEC ŽIVA POZEIDON CELJE 1992 KA-E 5:01.34
2. FUNTEK TINA MARINES CELJE 1993 KA-E 5:29.10
3. ČREPINŠEK KATARINA PLAVALNO DRUŠTVO CELJE 1994 KA-E 5:31.95
4. SEME NIKA PLAVALNO DRUŠTVO CELJE 1994 KA-E 5:44.61

1500m

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. PRIBAC ALJOŠA PK KOPER 1975 S2 18:21.38
2. PRIBAC ANDREJ PK KOPER 1975 S2 18:21.90
3. MANDL NINA PK CELULOZAR KRŠKO 1990 19:09.24
4. IVANČIČ SANDI TRIATLON CELEIA 1982 S1 19:09.90
5. STANIČIĆ SINIŠA ZAGREB 1969 S2 19:23.96
6. MEDEN SAŠO TK MARIBOR 1968 S2 20:14.09
7. PLETIKAPA DARIA PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1988 20:21.38
8. BILIĆ KATJA PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1992 21:01.40
9. GAUS BERISLAV PK NOVI ZAGREB 1947 V2 21:39.10
10. MAÐARIC KRUNO PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1991 JU 21:54.41
11. RAFAJ MARKO PK NOVI ZAGREB 1974 S2 21:55.62
12. KOČAR BORIS LJUBLJANA 1962 V1 22:02.11
13. KOVAČ MATJAŽ ŠD TRIWAY 1973 S2 22:03.45
14. ŽMAVC MILAN NOVO MESTO 1964 V1 22:36.00
15. TURK ANTONIO PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1992 JU 22:42.81
16. SOBOČANEC STELA PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1993 22:54.06
17. ŽGANEC INES PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1993 22:54.29
18. PIKL TINE ŠENTJANŽ 1976 S2 23:31.80
19. BOROVINŠEK JANEZ TK MARIBOR 1985 S1 23:32.85
20. TANKO JOŽE TRIATLON CELEIA 1946 V2 24:01.49
21. ŽGANEC SINDI PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1991 24:19.27
22. BAUS IZIDOR PK OLIMPIJA LJUBLJANA 1955 V2 24:21.88
23. ČEPE DEJAN TK MARIBOR 1980 S1 24:53.93
24. ZABRET ŠTEFAN CELJE 1975 S2 25:30.45
25. TURK KRISTINA PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1993 26:15.40
26. BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR 1957 V1 26:23.27
27. MIJOVIČ MOJCA TK MARIBOR 1967 26:32.22
28. ŠULIGOJ GORAZD VELENJE 1973 S2 27:22.39
29. MRATINKOVIČ SAŠO HERVIS CELJE 1977 S1 28:06.13
30. MADARIC VELIMIR PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1965 V1 28:16.78
31. KOGOVŠEK STANE VRHNIKA 1956 V2 28:24.31
32. KABAJ MILAN TK MARIBOR 1949 V2 29:26.17
33. BOROVINŠEK BRANKO TK MARIBOR 1959 V1 30:11.53
34. ZAVŠEK MATJAŽ OMV CELJE 1978 S1 30:13.27
35. DOBRIČ STANE ŽALEC 1958 V1 37:46.13

KATEGORIJE 1500m

JUNIORJI

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. MAĐARIC KRUNO PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1991 JU 21:54.41
2. TURK ANTONIO PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1992 JU 22:42.81

ČLANI I

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. IVANČIČ SANDI TRIATLON CELEIA 1982 S1 19:09.90
2. BOROVINŠEK JANEZ TK MARIBOR 1985 S1 23:32.85
3. ČEPE DEJAN TK MARIBOR 1980 S1 24:53.93
4. MRATINKOVIČ SAŠO HERVIS CELJE 1977 S1 28:06.13
5. ZAVŠEK MATJAŽ OMV CELJE 1978 S1 30:13.27

ČLANI II.

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. PRIBAC ALJOŠA PK KOPER 1975 S2 18:21.38
2. PRIBAC ANDREJ PK KOPER 1975 S2 18:21.90
3. STANIČIC SINIŠA ZAGREB 1969 S2 19:23.96
4. MEDEN SAŠO TK MARIBOR 1968 S2 20:14.09
5. RAFAJ MARKO PK NOVI ZAGREB 1974 S2 21:55.62
6. KOVAČ MATJAŽ ŠD TRIWAY 1973 S2 22:03.45
7. PIKL TINE ŠENTJANŽ 1976 S2 23:31.80
8. ZABRET ŠTEFAN CELJE 1975 S2 25:30.45
9. ŠULIGOJ GORAZD VELENJE 1973 S2 27:22.39

VETERANI I.

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. KOČAR BORIS LJUBLJANA 1962 V1 22:02.11
2. ŽMAVC MILAN NOVO MESTO 1964 V1 22:36.00
3. BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR 1957 V1 26:23.27
4. MAĐARIC VELIMIR PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1965 V1 28:16.78
5. BOROVINŠEK BRANKO TK MARIBOR 1959 V1 30:11.53
6. DOBRIČ STANE ŽALEC 1958 V1 37:46.13
7. BERNAT BORUT PK OLIMPIJA LJUBLJANA 1964 V1 99:99.99

VETERANI II.

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. GAUS BERISLAV PK NOVI ZAGREB 1947 V2 21:39.10
2. TANKO JOŽE TRIATLON CELEIA 1946 V2 24:01.49
S. BAUS IZIDOR PK OLIMPIJA LJUBLJANA 1955 V2 24:21.88
4. KOGOVŠEK STANE VRHNIKA 1956 V2 28:24.31
5. KABAJ MILAN TK MARIBOR 1949 V2 29:26.17

ČLANICE

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. MANDL NINA PK CELULOZAR KRŠKO 1990 19:09.24
2. PLETIKAPA DARIA PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1988 20:21.38
S. BILIĆ KATJA PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1992 21:01.40
4. SOBOČANEC STELA PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1993 22:54.06
5. ŽGANEC INES PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1993 22:54.29
6. ŽGANEC SINDI PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1991 24:19.27
7. TURK KRISTINA PK MEDIMURJE ČAKOVEC 1993 26:15.40

VETERANKE

# priimek in ime klub leto roj. kat. rezultat
1. MIJOVIČ MOJCA TK MARIBOR 1967 26:32.22