I. kategorija – moški 18 do 3o let

Mesto Priimek in ime Čas
1. Zettinig Walter 2:56:10
2. Reberšek Janez 2:59:00
3. Vajter Primož 3:05:00
4. Jelene Rok 3:06:00
5. Sokoli Helmuth 3:07:00
6. Rakuš Mirko 3:07:15
7. Urankar Anton 3:07:30
8. Pernat Stane 3:10:00
9. Mavrič Darko 3:10:25
10. Kopač Srečo 3:11:00
11. Jereb Janez 3:13:40
12. Lanišek Andrej 3:14:25
13- Piber Ivan 3:16:00
14. Škoflek Branko 3:16:25
15. Podlogar Dušan 3:17:00
16. Lenart Jože 3:19:25
17. Kregar Miro 3:19:40
18. Šepec Miro 3:19:50
19. Kocjančič Marjan 3:20:00
20. Terčelj Andrej 3:20:45
21. Moškat Oskar 3:21:45
22. Osovnikar Ljubo 3:22:00
23. Podlogar Cveto 3:22:05
24. Verdnik Leon 3:23:25
25. Erznožnik Srečko 3:24:25
26. Lebar Jože 3:26:45
27. Zima Zdravko 3:31:00
28. Knap Bojan 3:31:10
29. Avberšek Ivo 3:32:00
30. Bevc Slavko 3:32:10
31. Štibelj Matjaž 3:33:00
32. Duhovnik Boštjan 3:35:00
33. Bajec Igor 3:35:10
34. Legat Slavko 3:35:20
35. Novak Herman 3:36:30
36. Bukovec Boris 3:37:00
37. Zupanič Niko 3:38:00
38. Perko Franc 3:38:10
39. Bokalič Marko 3:38:45
40. Burazin Ljubo 3:39:00
41. Bebič Dragan 3:39:40
42. Princ Janez 3:39:50
42. Pergovnik Ivan 3:39:50
42. Šneberger Ivan 3:39:50
45. Pandur Dare 3:40:00
46. Žgank Franc 3:40:45
47. Puzin Dragan 3:43:00
48. Solina Franc 3:44:00
49. Juhart Srečko 3:44:50
50. Teraš Franc 3:45:00
51. Štumbelj Boro 3:46:00
52. Škerlep Feliks 3:46:30
52. Lenart Mirko 3:46:30
54. Benedik Silvo 3:48:00
54. Žlebič Drago 3:48:00
56. Kobe Franci 3:50:00
57. Lapan Marko 3:53:00
57. Tampa Matjaž 3:53:00
57. Erznožnik Ciril 3:53:00
57. Zajc Aleš 3:53:00
61. Popovič Ivan 3:54:00
61. Prijatelj Bojan 3:54:00
63. Poljšak Janko 3:55:00
64. Kovačič Vojko 3:56:00
65. Golob Marjan 3:57:00
66. Jane Emil 3:58:00
67. Bohinc Jože 3:58:10
68. Weber Dušan 3:58:40
69. Perko Mirko 4:01:00
69. Prčac Srečko 4:01:00
71. Miranovič Dragan 4:02:00
72. Stare Slavko 4:03:00
73. Tršan Vinko 4:04:00
74. Čufer Stane 4:06:00
74. Mlinar Lojze 4:06:00
74. Kozina Milan 4:06:00
77. Živoder Mirko 4:07:00
78. Černe Janez 4:07:20
79. Ivanetič Milan 4:07:30
80. Golob Borut 4:09:00
80. Miklavc Peter 4:09:00
82. Špacapan Franci 4:10:00
82. Krivec Darko 4:10:00
84. Nicoletti Marjan 4:14:00
85. Kambič Marjan 4:14:30
86. Babnik Marjan 4:15:00
86. Zalokar Alojz 4:15:00
88. Tomazin Marko 4:16:00
89. Tršan Peter 4:19:00
90. Lazar Dušan 4:20:00
91 . Nikolič Bojan 4:22:00
91. Čeruga Andrej 4:22:00
93. Reberc Miran 4:24:00
94. Terbežnik Matjaž 4:25:00
94. Uršič Dušan 4:25:00
96. Lovše Janez 4:27:00
97. Fišer Slavko 4:55:00
98. Veršec Vladimir 4:56:00
99. Vencelberger Boris 5:09:00

II. kategorija – moški 31 do 40 let

Mesto Priimek in ime Čas
1. Klemenčič Maksimilijan 2:54:00
1. Breznikar Brane 2:54:00
3. Leitner Waldman 2:59:00
4. Oblak Lojze 3:00:00
5. Hafner Franc 3:02:00
6. Gorjanc Janez 3:08:00
7. Rozman Marjan 3:12:00
8. Kuder Bojan 3:13:00
9. Kokolj Branko 3:15:00
10. Pečelin Franci 3:21:00
11. Janšek Janko 3:21:45
12. Pajk Peter 3:22:00
13- Mlinar Brane 3:23:00
14. Novak Vojko 3:24:00
15. Levičnik Živko 3:24:45
15. Lanja Miro 3:24:45
17. Vihavec Dare 3:26:00
18. Oven Franc 3:26:30
18. Dečman Bojan 3:26:30
20. Erdeljec Dare 3:27:00
21. Rakovec Jože 3:28:30
22. Krumpk Hinko 3:28:40
23. Škilan Bojan 3:28:45
23. Kavka Frenk 3:28:45
25. Kunčič Jani 3:29:30
26. Furlan Tomaž 3:31:00
27. Gudlin Ivan 3:32:40
28. Kovač Polde 3:34:00
29. Lenagerholc Franc 3:35:00
30. Schlitzer Franz 3:35:30
30. Dolinar Matej 3:35:30
32. Denža Jani 3:36:00
32. Rožič Franci 3:36:00
34. Kreč Jože 3:36:30
35. Mohorič Jože 3:37:00
36. Lipovšek Franc 3:37:20
37. Puki Franc 3:39:50
38. Šušteršič Pavel 3:40:00
39. Prezelj Vojko 3:41:00
39. Lobe Gregor 3:41:00
41. Burja Franc 3:41:50
42. Kranevec Stane 3:43:15
43. Kunčič Igor 3:44:00
44. Bele Giril 3:44:40
45. Šafarič Tomislav 3:44:50
45. Kavčič Srečko 3:44:50
45. Vidovšič Jakob 3:44:50
45. Turk Drago 3:44:50
49. Zavri Janez 3:45:00
49. Ziherl Janez 3:45:00
49. Grom Marjan 3:45:00
52. Jereb Miran 3:45:30
52. Goršič Neje 3:45:30
54. Lauseger Dare 3:45:45
55. Vidic Miro 3:46:00
56. Šušteržič Janez 3:46:30
56. Brajnik Damjan 3:46:30
56. Polanec Franc 3:46:30
59. Kotnik Ivč 3:47:00
60. Urbancl Ivan 3:47:30
60. Turnšek Tine 3:47:30
62. Cerar Andrej 3:48:00
62. Dobrila Roman 3:48:00
64. Krumpak Hinko 3:48:00
65. Bučan Zdene 3:50:00
65. Kvas Slavko 3:50:00
67. Skvarč Janez 3:53:00
68. Geršek Marij 3:53:30
69. Toman Veljko 3:53:40
7o. Slapšek Julij 3:54:00
71. Janša Drago 3:54:30
72. Golob Janez 3:54:40
73. Zajec Miha 3:55:00
73. Kunaver Andrej 3:55:00
75. Čas Miran 3:56:00
76. Mahnič Aljoša 3:56:30
77. Štefe Miro 3:56:40
78. Kosmač Janez 3:57:00
78. Čerče Aleksander 3:57:00
80. Geršak Marjan 3:58:00
81. Mali Tone 3:58:10
82. Hromec Marjan 3:58:20
83. Žitka Stojan 3:59:10
84. Lekan Boštjan 3:59:20
85. Karlin Tone 3:59:30
86. Križanič Rudi 3:59:40
87. Cvirn Miro 4:00:00
88. Zimšek Tone 4:02:00
89. Vukčevič Bojan 4:02:30
90. Zupan Franc 4:02:40
91. Mazi Matjaž 4:03:00
92. Tomažič Jože 4:04:00
93. Vilhelm Hrvoje 4:04:30
94. Gomboc Marjan 4:06:00
94. Vavpotič Jože 4:06:00
96. Dolinar Branko 4:07:00
97. Prelesnik Janez 4:09:00
98. Sedej Lado 4:09:30
98. Brus Srečko 4:09:30
100. Vres Radovan 4:10:00
101. Jelen Zvonko 4:11:00
101. Volkar Janez 4:11:00
103. Božja Tine 4:12:00
104. Furman Janko 4:13:00
105. Sedej Marjan 4:14:00
106. Pečjak Brane 4:14:30
107. Grom Bogdan 4:15:00
107. Seibitz Viktor 4:15:00
107. Krasnič Marjan 4:15:00
110. Faganel Franci 4:19:00
111. Mikož Marko 4:20:00
112. Oven Jože 4:22:00
113. Sedej Marjan 4:24:00
114. Razložnik Janez 4:25:00
115. Hribernik Alojz 4:26:00
116. Krumpak Milan 4:29:00
117. Justin Jože 4:32:00
118. Isakovič Sašo 4:33:00
119. Voje Jože 4:36:00
120. Eržen Igor 4:36:30
121. Marter Peter 4:36:40
122. Vukanec Dušan 4:39:00
123. Vidrih Igor 4:40:00
123. Zivlakovič Brane 4:40:00
125. Petelin Ignac 4:42:00
125. Šentelj Tine 4:42:00
125. Sedeljšak Tone 4:42:00
128. Kreže Pavle 4:43:00
128. Srimac Antun 4:43:00
13o. Vrlič Franc 4:44:00
131. Valjavec Stanis 4:59:00
132. Prezelj Jože 5:12:00

III. kategorija – moški 41 do 5o let:

Mesto Priimek in ime Čas
1. Maren Vladimir 3:09:00
2. Baloh Marjan 3:18:10
3. Fortuna Vinko 3:21:45
4. Hvastija Štefan 3:25:00
5. Hafner Vinko 3:28:30
6. Macuh Peter 3:31:00
7. Stopar Maks 3:31:25
8. Pohlin Jože 3:34:00
9. Šmid Janče 3:35:00
10. Dobre Franc 3:35:30
11. Peljhan Peter 3:37:00
12. Mervar Ignac 3:37:10
13. Pirih Bruno 3:37:20
14. Sotošek Ludvik 3:38:50
15. Lenarčič Bine 3:39:00
16. Porstner Ferdo 3:42:00
17. Bihinc Andrej 3:42:55
18. Macarol Aljaž 3:45:00
19. Pšenica Janez 3:45:30
20. Čerin Marjan 3:45:45
21. Škapin Rudi 3:46:30
21. Ibraimov Aco 3:46:30
23. Ambrož Janez 3:48:00
23. Hrovat Franc 3:48:00
23. Gros Franc 3:48:00
26. Novak Vinko 3:50:00
26. Jerina Pavel 3:50:00
26. Abram Dragan 3:50:00
26. Kalan Tomaž 3:50:00
26. Magyar SiIvo 3:50:00
26. Zupan Peter 3:50:00
32. Kren Viktor 3:53:00
33. Ertelj Ivan 3:54:00
34. Karlin Janez 3:56:00
35. Šircelj Marjan 3:59:00
35. Čegovnik Jože 3:59:00
37. Masnec Egon 4:00:00
37. Guzina Milan 4:00:00
37. Peršl Drago 4:00:00
40. Tominc Ivan 4:01:00
40. Bahar Milan 4:01:00
40. Rojc Branko 4:01:00
40. Omerzel Marjan 4:01:00
44. Ramovš Tone 4:03:00
44. lič Stojan 4:03:00
46. Prezelj Peter 4:04:20
47. Lazar Karel 4:04:30
48. Lapan Marjan 4:04:40
49. Iskra Franc 4:05:00
50. Peternel Janez 4:05:30
51. Medvešček Karel 4:06:00
52. Brilej Tine 4:09:00
53. Finci Marjan 4:10:00
54. Zabukovšek Franc 4:10:30
55. Sterle Zvone 4:14:00
56. Sladič Tone 4:14:20
57. Golob Darko 4:14:25
58. Žvokelj Drago 4:14:30
59. Golčman Miro 4:15:00
59. Budna Pavle 4:15:00
61. Cesar Anton 4:16:00
62. Ložar Miro 4:21:00
63. Brežan Marjan 4:24:00
64. Golob Ferdo 4:27:00
65. Petkovšek Peter 4:34:00
66. Marn Ivan 4:38:00
67- Dremelj Ivan 4:41:00
68. Prijatelj Jože 4:42:00
69. Paušer Ludvik 4:43:00
70. Babnik Andrej 4:54:00

IV. kategorija – moški nad 51 let

Mesto Priimek in ime Čas
1. Jenko Slavko 3:32:00
2. Križnar Adolf 3:50:00
3. Videnič Bogdan 3:33:00
4. Pink Vinko 4:00:00
5. Zrimžek Zvone 4:00:10
6. Černivec Lado 4:06:00
7. Janežič Jani 4:15:00
8. Šalamun Slavko 4:16:00
9. Zadel Henrik 4:21:00
10. Krish Erik 4:21:10
11. Krištofeljc Franc 4:23:00
12. Rečnik Bogdan 4:26:00
13. Kapelj Sažo 4:29:00
14. Mlinar Boris 4:32:00
15. Vrhovec Marjan 4:38:00
16. Zavažnik Janez 4:44:00

V. kategorija – ženske 18 do 35 let

Mesto Priimek in ime Čas
1. Raišp Karmen 3:21:10
2. Brvar Milena 3:48:00
3. Gliha Mateja 3:50:00
4. Martinjak Dubravka 3:54:00
5. Ristič Jalka 4:00:00
6. Čerin Simona 4:03:30
7. Dernovšek Barbara 4:07:00
8. Ternovžek Anica 4:25:00
9. Poznič Slavica 4:36:00
10. Škapin Ksenija 4:41:00
11. Polončič Ladislava 4:43:00
12. Vrlič Marina 4:44:00
13. Žabar Nada 4:55:00
14. Bolte Marjana 4:59:00

VI. kategorija – ženske nad 33 let

Mesto Priimek in ime Čas
1. Gabrijan Albina 3:47:00
2. Kokalj Marjanka 4:11:00
3. Bregar Hilda 4:28:00
4. Žigon Helena 4:40:00
5. Hvastija Vida 4:42:00
6. Lužnik Kozimira 4:43:00
7. Stegovec Zmaga 4:48:00

Rezultati tekmovalcev pri katerih ni bila razvidna kategorija:

Priimek in ime Čas
Stare Stane 3:20:25
Hromec Milan 3:50:00
Rozman Greta 3:55:00
Bavec Matija 4:10:00
Božič Milan 4:27:00
Kozelj Janko 4:45:00
Mesarič Srečo 4:58:00