M1 – moški 18 do 30 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Država Čas
1. 41 Rattensperger Anton A 3:23:53
2. 28 Macreiter Wolfgang A 3:44:24
3. 23 Laninšek Andrej YU 3:50:34
4. 46 Sokoli Kelmuth A 3:53:44
5. 20 Kregar Niro YU 3:35:22
6. 7 Biller Faul BRD 3:56:44
7. 39 Primosch Walter A 3:58:48
8. 19 Krajnc Janez YU 4:01:48
9.-11. 4 Beck Yurgen BRD 4:03:04
11 Bumberger Franz BRD 4:03:04
14 Eibenweiser Martin BRD 4:03:04
12. 22 Kuzmin Boris YU 4:05:56
13. 61 Zupan Janez XU 4:06:21
14. 32 Pedišič Marijan YU 4:06:45
15. 18 Kogoj Igor YU 4:12:42
16. 13 Čufer Stane YU 4:13:58
17. 172 Prezelj Jože YU 4:15:15
18. 1 Agejev Vanja YU 4:17:45
19. 50 Svent Andrej YU 4:19:00
20. 65 Ramovš Marko YU 4:19:07
21. 33 Perko Franc YU 4:20:33
22. 16 Jereb Janez YU 4:21:02
23. 10 Bregar Drago YU 4:22:07
24. 3 Bajec Igor YU 4:22:34
25. 36 Planer Lothar BRD 4:25:01
26. 35 Pernat Stanislav YU 4:26:15
27. 25 Legat Slavko YU 4:26:34
28. 30 Novak Herman YU 4:26:34
29. 5 Benedik Silvo YU 4:26:49
30. 63 Širol Franko YU 4:27:04
31. 45 Sneberger Kiran YU 4:27:59
32. 9 Botanjič Emir YU 4:31:32
33. 52 Teraž Franc YU 4:31:56
34. 27 Turk Janez YU 4:32:05
35. 2 Babnik Marjan YU 4:34:50
36. 57 Verdnik Leon YU 4:36:04
37. 24 Lebar Jože YU 4:38:00
38. 51 Taradi Ivan YU 4:40:14
39. 48 Strastner Mirko YU 4:41:42
40. 40 Osojnik Borut YU 4:44:49
41. 64 Vilhan Darko YU 4:48:37
42. 44 Simič Ivan YU 4:55:01
43. 6 Bevc Slavko YU 4:55:18
44. 58 Versee Vladimir YU 4:58:48
45. 53 Tomazin Marko YU 5:01:24
46. 26 Vilek Dubravko YU 5:02:01
47. 37 Percač Srečo YU 5:04:46
48. 38 Prijatelj Bojan YU 5:04:47
49. 47 Spitzaner Heinz A 5:06:30
50. 12 Burja Andrej YU 5:11:50
51. 43 Rebec Miran YU 5:14:07

M2- moški 31 čo 40 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Država Čas
1. 118 Klemenčič Maksimilijan YU 3:26:54
2. 123 Krumpak Hinko YU 3:43:43
3. 111 Hafner Franc YU 3:48:05
4. 152 Rozman Marjan YU 3:49:40
5. 112 Hauslader Harald A 3:52:39
6. 136 Mlinar Branko YU 4:00:04
7. 107 Erznožnik Srečko YU 4:03:42
8. 146 Prvan Borko YU 4:04:39
9. 124 Kuder Bojan YU 4:05:06
10. 122 Kreč Jože YU 4:11:39
11. 135 Mitič Rajko YU 4:11:57
12. 116 Jörg Albert BRD 4:14:41
13. 105 Renša Jani YU 4:19:18
14. 155 Schützer Franz A 4:19:49
15. 170 Strel Martin YU 4:20:12
16. 148 Rakovec Jože YU 4:20:23
17. 145 Prezelj Zvone YU 4:21:05
18. 117 Kavka Franc YU 4:25:13
19. 171 Kotnik Ivč YU 4:28:31
20. 147 Pukl Franc YU 4:28:41
21. 150 Ropret Franc YU 4:32:25
22. 103 Burja Franc YU 4:33:37
23. 162 Turnšek ‘Tine YU 4:33:43
24. 142 Popovič Ivan YU 4:34:09
25. 134 Miranovič Dragan YU 4:34:10
26. 143 Preðanič Jože YU 4:34:22
27.-28. 164 Vreš Radovan YU 4:35:07
159 Šafarič Temo YU 4:35:07
29. 114 Isakovič Sašo YU 4:35:28
30. 125 Lanseger Dare YU 4:36:03
31. 110 Gudlin Ivan YU 4:41:34
32. 115 Jokofčič Silvo YU 4:41:34
33. 173 Zavri Janez YU 4:41:52
34. 128 Mahnič Aljoša YU 4:43:13
35. 113 Hribernik Alojz YU 4:47:28
36. 101 Boscherini Franc YU 4:50:43
37. 175 Vilhelnu Hrvoje YU 4:51:12
38. 151 Rojic Boris YU 4:52:06
39. 138 Obid Dušan YU 4:52:48
40. 130 Merc Dušan YU 4:52:59
41.-42. 132 Mikolič Bojan YU 4:54:16
144 Prelesnik Janez YU 4:54:16
43. 165 Zupanc Slavko YU 4:56:36
44. 108 Faganel Franci YU 5:00:52
45. 167 Vižintin Dario YU 5:02:07
46. 129 Mazi Matjaz YU 5:02:43
47. 109 Geršak Marjan YU 5:06:26
48. 154 Rupnik Bogdan YU 5:06:52
49. 156 Sedej Lado YU 5:07:29
50. 169 Lavrije Jure YU 5:09:29
51. 163 Tomažič Jože YU 5:09:54
52. 139 Petelin Ignac YU 5:14:07
53.-54. 158 Skumavc Anton YU 5:17:00
119 Kobal Marjan YU 5:17:00

M3 – moški 41 do 50 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Država Čas
1. 214 Gregorič Edo YU 3:59:05
2. 232 Marn Vladimir YU 4:03:38
3. 219 Hribernik Franc YU 4:06:28
4. 211 Fortuna Vinko YU 4:07:33
5. 244 Scninagl Josef A 4:07:45
6. 203 Baloh Marjan YU 4:09:17
7. 208 Donners Rolf BRD 4:09:33
8. 218 Horvat Matija YU 4:14:03
9. 212 Gollob Adolf A 4:18:43
10. 222 Ibraimov Aco YU 4:24:13
11. 239 Stopar Maks YU 4:25:10
12. 204 Bohinjc Andrej YU 4:30:50
13. 238 Sotošek Ludvik YU 4:31:06
14. 243 Vidic Mire YU 4:31:33
15. 221 Hvastja Stefan YU 4:32:21
16. 230 Macarol Aljaž YU 4:37:04
17. 241 Škapin Rudi YU 4:37:14
18. 220 Hvala Alojz YU 4:37:19
19. 235 Perčič Vinko YU 4:38:13
20. 234 Pere Anton YU 4:38:27
21. 224 Jerina Pavel YU 4:38:31
22. 207 Dobre Franc YU 4:39:32
23. 200 Ahac Boris YU 4:39:58
24. 215 Geril Janez YU 4:43:09
25. 236 Pšenica Janez YU 4:44:17
26. 217 Hirnschal Eanard A 4:44:38
27. 205 Brilej Tine YU 4:45:08
28. 233 Omerzel Marjan YU 4:45:30
29. 246 Magyar Silvo YU 4:49:42
30. 229 Queissner Dieter A 4:50:43
31. 201 Ambrož Janez YU 4:51:12
32. 223 Iskra Pranc YU 4:55:32
33. 240 Sušnik Anton YU 5:04:25
34. 245 Lavrije Uroš YU 5:06:25
35. 226 Klemen Marjan YU 5:08:04
36. 247 Medvešek Karel YU 5:09:22
37. 237 Raduschnik Erwin A 5:14:54

M4 – moški nad 50 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Država Čas
1. 255 Plajer Haus A 4:35:42
2. 253 Jenko Slavko YU 4:36:52
3. 259 Šalamun Slavko YU 4:47:37
4. 254 Križnar Adolf YU 4:54:36
5. 260 Videnič Bogdan YU 4:57:10
6. 251 Ilič Stojan YU 4:59:16
7. 252 Janežič Ivan YU 5:02:51
8. 250 Bidovec Ednard A 5:04:49
9. 256 Rant Miro YU 5:06:07

Ž1 – ženske od 18 do 35 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Država Čas
1. 309 Zupan Dragica YU 4:15:15
2. 308 Ternovšek Anica YU 4:21:55
3. 303 Pasterk Katarina A 4:22:45
4. 302 Janša Marinka YU 4:39:36
5. 300 Gliha Mateja YU 4:46:19
6. 311 Pesjak Polona YU 4:51:13
7. 307 Smolnikar Ksenija YU 5:10:22

Ž2 – ženske nad 35 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Država Čas
1. 353 Rozman Greta YU 4:02:10
2. 350 Gabrijan Albina YU 4:56:19
3. 354 Žigon Helena YU 5:20:00