ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
361 1 VANEK AKOS BUDAORSI TRIATLON KL HUN 1984 0:18:28 1:03:03 0:34:41 1:56:12
329 2 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA SLO 1973 0:18:49 1:02:41 0:36:16 1:57:46
279 3 CEBIN BOJAN TK INLES-RIKO RIBNICA SLO 1986 0:20:30 1:03:57 0:35:11 1:59:38
356 4 TIŠLJAR MIRKO TK TRISPORT KAMNIK SLO 1977 0:20:34 1:03:52 0:36:50 2:01:16
386 5 LJUBAS DEJAN TK RIVAL RIJEKA CRO 1983 0:21:31 1:04:41 0:36:48 2:03:00
334 6 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:21:42 1:04:23 0:38:07 2:04:12
297 7 JANDL THOMAS HSV KLAGENFURT TRIAT AUT 1983 0:20:50 1:05:26 0:37:58 2:04:14
320 8 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 0:20:53 1:06:17 0:37:09 2:04:19
310 9 KROMAR DAMJAN TK INLES-RIKO RIBNICA SLO 1972 0:23:44 1:04:51 0:36:16 2:04:51
352 10 šINK TOMAŽ TK GORENJSKA SLO 1970 0:20:47 1:05:28 0:39:53 2:06:08
350 11 SUMMERER LEONHARD TRV AUT 1971 0:22:44 1:06:09 0:37:40 2:06:33
295 12 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA SLO 1978 0:21:03 1:09:49 0:37:23 2:08:15
347 13 BENČINA MATEJ TK INLES-RIKO RIBNICA SLO 1980 0:25:36 1:05:36 0:37:40 2:08:52
301 14 KLENOVŠEK TOMAŽ TK MARIBOR SLO 1968 0:23:37 1:08:13 0:38:37 2:10:27
336 15 POGAČNIK NEJC TK INLES-RIKO RIBNICA SLO 1987 0:18:22 1:07:02 0:46:38 2:12:02
342 16 ROMŠAK MATIC TK TRISPORT KAMNIK SLO 1964 0:25:36 1:08:51 0:39:22 2:13:49
315 17 MAČEK UROŠ TK MARIBOR SLO 1970 0:23:43 1:07:55 0:42:39 2:14:17
372 18 MEDVED ANDREJ TK TRISPORT KAMNIK SLO 1985 0:28:38 1:07:26 0:38:17 2:14:21
369 19 ŽELEZNIKAR JANI TK TRISPORT KAMNIK SLO 1961 0:25:31 1:08:47 0:40:17 2:14:35
377 20 TASCH BERNHARD RC FIGARO LIENZ AUT 1987 0:21:15 1:07:21 0:46:07 2:14:43
360 21 TROŠT GREGOR TK GORENJSKA SLO 1985 0:27:00 1:07:38 0:40:06 2:14:44
282 22 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:23:34 1:07:58 0:43:32 2:15:04
326 23 PARADIŽ MATEJ SLO 1979 0:23:38 1:08:01 0:44:50 2:16:29
296 24 HORANDNER GUNTER HSV KLAGENFURT TRIAT AUT 1963 0:25:22 1:09:02 0:42:26 2:16:50
290 25 GALIČIČ ŽIGA SLO 1981 0:28:09 1:06:35 0:42:16 2:17:00
358 26 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA SLO 1977 0:24:11 1:07:23 0:46:07 2:17:41
305 27 KREGAR MIRO TK TRISPORT KAMNIK SLO 1962 0:25:28 1:10:38 0:42:25 2:18:31
337 28 POLJANŠEK BORUT ETIKETA ŽIRI SLO 1964 0:25:46 1:07:41 0:45:15 2:18:42
292 29 GLASER BRUNO B-FIT CENTER KRŠKO SLO 1970 0:27:28 1:09:42 0:41:38 2:18:48
383 30 SLAPNIČAR MATEVŽ TK GORENJSKA SLO 1969 0:26:46 1:09:40 0:44:53 2:21:19
370 31 ŽIVKOVIĆ JOSIP MLADIN ZAGREB CRO 1966 0:27:10 1:08:53 0:45:45 2:21:48
304 32 KRAŠOVEC BENO SLO 1967 0:26:40 1:14:04 0:41:42 2:22:26
367 33 ZAJC MIHA SLO 1973 0:22:30 1:12:20 0:48:19 2:23:09
314 34 LOVENJAK DAMIR D SOKOL SLO 1981 0:25:37 1:10:37 0:47:09 2:23:23
294 35 HAJGATO DENES BUDAORSI TRIATLON KL HUN 1987 0:18:25 1:24:08 0:41:43 2:24:16
375 36 ŠTIBELJ MATJAŽ TK GORENJSKA SLO 1967 0:23:40 1:13:04 0:48:54 2:25:38
382 37 ŽAGAR ANTON TŠD GRIČ SLO 1955 0:29:54 1:12:14 0:44:12 2:26:20
298 38 JERŠIN JURIJ TK GORENJSKA SLO 1966 0:31:02 1:11:33 0:43:50 2:26:25
374 39 KOTNIK MARKO MARKLES SLO 1964 0:32:44 1:12:32 0:41:10 2:26:26
381 40 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 0:29:31 1:13:36 0:44:46 2:27:53
387 41 SLANIČ ZORAN D SOKOL SLO 1971 0:26:40 1:14:28 0:47:04 2:28:12
307 42 KRIŽNAR ROBERT IRI SLO 1965 0:33:00 1:10:15 0:45:31 2:28:46
355 43 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 0:30:39 1:12:33 0:45:37 2:28:49
373 44 CERKOVNIK MATEJ BLED SLO 1971 0:23:36 1:23:39 0:41:40 2:28:55
348 45 SMREKAR MITJA TK TRISPORT KAMNIK SLO 1981 0:30:14 1:13:23 0:45:27 2:29:04
335 46 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 0:28:17 1:15:56 0:48:31 2:32:44
330 47 PELJHAN MATEJ TK TRISPORT KAMNIK SLO 1967 0:31:06 1:13:58 0:49:01 2:34:05
276 48 BOLTAR JURE GO SLO 1977 0:27:04 1:19:12 0:48:04 2:34:20
289 49 FERLAN LUKA TK TRISPORT KAMNIK SLO 1978 0:31:20 1:18:44 0:45:26 2:35:30
287 50 DRUSANY MATEJ GO SLO 1976 0:30:55 1:19:00 0:45:57 2:35:52
286 51 DREVENŠEK DANILO SLO 1972 0:30:47 1:20:53 0:45:06 2:36:46
388 52 DURAČ KOVIČ DAMIR D SOKOL SLO 1981 0:26:53 1:18:38 0:51:48 2:37:19
291 53 GANTAR GREGOR TK TRISPORT KAMNIK SLO 1966 0:26:57 1:25:28 0:45:03 2:37:28
323 54 OBREZA MARKO TK TRISPORT KAMNIK SLO 1967 0:30:37 1:21:28 0:46:11 2:38:16
281 55 ČERNUTA LUKA SLO 1978 0:32:56 1:18:39 0:48:09 2:39:44
340 56 RISTIČ MARKO D CASINO PORTOROŽ SLO 1977 0:31:38 1:20:11 0:47:59 2:39:48
319 57 MARKIČ GAŠPER SLO 1976 0:31:11 1:19:33 0:49:33 2:40:17
379 58 LUKINA ŽELJKO TK RUDOLF PEREŠIN CRO 1958 0:39:48 1:17:27 0:44:03 2:41:18
357 59 TOMAŽIN DARJAN SLO 1983 0:34:05 1:15:29 0:52:52 2:42:26
283 60 DEČMAN MITJA TK INLES-RIKO RIBNICA SLO 1969 0:25:32 1:21:01 0:57:04 2:43:37
332 61 PIJEVAC DRAGAN SLO 1975 0:33:22 1:26:33 0:44:03 2:43:58
285 62 DOLJAK MATJAŽ SLO 1981 0:30:27 1:17:11 0:56:31 2:44:09
385 63 BERNJAK ALAN TEKAŠKI FORUM SLO 1978 0:32:20 1:25:10 0:47:02 2:44:32
316 64 MAGDIČ MARKO HONDA SLO 1975 0:36:32 1:21:23 0:49:03 2:46:58
277 65 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 1957 0:28:49 1:24:36 0:54:49 2:48:14
339 66 PREMRL LOJZE TEKAŠKI FORUM SLO 1968 0:33:03 1:25:47 0:50:18 2:49:08
317 67 MALOVIČ ZORAN TK MARIBOR SLO 1969 0:29:40 1:29:15 0:50:39 2:49:34
371 68 KOŠOROK BLAŽ LJUBLJANA SLO 1972 0:27:54 1:28:41 0:53:21 2:49:56
389 69 MIHELIČ MARKO KIDRIČEVO SLO 1957 0:32:11 1:29:09 0:54:39 2:55:59
324 70 OBŠTETAR MATJAŽ SLO 1968 0:33:42 1:27:58 0:58:57 3:00:37
384 71 ROJC BORUT TEKAŠKI FORUM SLO 1970 0:37:10 1:31:33 0:54:50 3:03:33
338 72 POLJŠAK LOJZE SLO 1953 0:35:49 1:29:29 0:58:56 3:04:14
300 73 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 1949 0:32:07 1:36:37 0:57:40 3:06:24
325 74 OSOLNIK BORIS TEKAŠKI FORUM SLO 1961 0:35:47 1:46:35 0:56:02 3:18:24
288 75 EKART VIKTOR TK TRISPORT KAMNIK SLO 1958 0:28:44 1:00:12 0:42:23 2:11:19 D
309 76 KROHNE ALJOŠA D SOKOL SLO 1975 0:29:55 1:21:35 0:51:31 2:43:01 D
280 77 ČEPE DEJAN TRIK MB SLO 1980 O
278 77 BREGAR DRAGO D SOKOL SLO 1961 O
273 77 BELHAOUES ADEL ALGERIA ALG 1976 O
272 77 BAJEC SIMEON SLO 1974 O
331 77 PENKO TOMAŽ D SOKOL SLO 1979 O
390 77 PRINCL BORIS KIDRIČEVO SLO 1976 O
378 77 TASCH DAVID RC FIGARO LIENZ AUT 1985 0:20:44 O
368 77 ZAJC ALJAŽ TK INLES-RIKO RIBNICA SLO 1986 O
354 77 ŠOŠIŠ IVICA TK SPLIT CRO 1956 O
351 77 ŠILC FRANCI TK INLES-RIKO RIBNICA SLO 1982 0:30:15 O
346 77 SIMIČ IVAN SLO 1959 O
345 77 SEME UROŠ TK GORENJSKA SLO 1981 0:18:27 1:07:52 O
344 77 SAGMEISTER CHRISTOPH ATLETIC CLUB MOOSBU AUT 1980 O
343 77 ROŠAR BOŠTJAN TK CELJE SLO 1973 O
327 77 PATRČEVIÆ DEJAN TK PETAR ZRINSKI CRO 1975 O
333 77 PINTARIČ TONI SLO 1976 O
302 77 KOGLER NORBERT AUSTRIA AUT 1977 O
328 77 PEČAR ALJOŠA TK MARIBOR SLO 1986 O
271 77 AČIMOVIČ RADO KPŠ PTUJ SLO 1955 O
318 77 MARJANOVIČ ZORAN HONDA SLO 1975 O
313 77 LORBER CHRISTOPH HSV KLAGENFURT TRIAT AUT 1986 O
312 77 LEŠNIK MIRO TK MARIBOR SLO 1949 O
311 99 LEITNER CHRISTOPH RSLM ASVO/OAMTC Gmü AUT 1979 0:22:11 1:04:06 O
308 99 KROFL DRAGO TK KRANJ SLO 1947 O
306 99 KREMER ARMAND HSV-KARNTEN AUT 1962 O
303 99 KOVAČ TOMAŽ TK TRISPORT KAMNIK SLO 1971 O
341 99 ROGAN FRANC TS GORENJE SLO 1953 O

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
322 1 NAKRST NATAŠA TK TRISPORT KAMNIK SLO 1962 0:24:05 1:11:27 0:44:01 2:19:33
349 2 STATTMANN SANDRA RTM-ASVO- OAMTC-LZ AUT 1978 0:23:29 1:13:11 0:45:56 2:22:36
353 3 ŠINKOVEC MELITA D SOKOL SLO 1978 0:26:45 1:16:33 0:46:36 2:29:54
363 4 VILAR TADEJA TK MARIBOR SLO 1982 0:26:56 1:18:23 0:46:16 2:31:35
359 5 TRAMTE MAŠA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO 1986 0:23:41 1:21:44 0:51:02 2:36:27
366 6 YOUNG MARTINA D3MULTISPORT SLO 1977 0:28:57 1:19:55 0:48:45 2:37:37
364 7 VOHAR MATEJA D SOKOL SLO 1976 0:30:50 1:17:04 0:50:38 2:38:32
321 8 MIHALEK NOVAK PETRA TK TRISPORT KAMNIK SLO 1970 0:28:28 1:19:50 0:51:02 2:39:20
362 9 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 0:33:09 1:27:42 0:53:43 2:54:34
380 10 KRAŠEVAC GORDANA TK RUDOLF PEREŠIN CRO 1955 0:36:36 1:25:54 0:56:17 2:58:47
365 11 VOVK KARMEN SLO 1963 0:32:17 1:35:33 0:57:54 3:05:44
284 12 DOLINAR NINA D SOKOL SLO 1979 0:30:53 1:33:57 1:02:37 3:07:27
299 13 JIROUSKOVA JANA AUTHOR TUFO TI CZ 1979 O
275 13 BERKOVA RENATA OLYMPO ELITE TEAM CZ 1975 O

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija: I

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
279 1 CEBIN BOJAN TK INLES-RIKO RIBNIC SLO I 0:20:30 1:03:57 0:35:11 1:59:38
336 2 POGAČNIK NEJC TK INLES-RIKO RIBNIC SLO I 0:18:22 1:07:02 0:46:38 2:12:02
377 3 TASCH BERNHARD RC FIGARO LIENZ AUT I 0:21:15 1:07:21 0:46:07 2:14:43
294 4 HAJGATO DENES BUDAORSI TRIATLON K HUN I 0:18:25 1:24:08 0:41:43 2:24:16
368 5 ZAJC ALJAŽ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO I O
328 5 PEČAR ALJOŠA TK MARIBOR SLO I O
313 5 LORBER CHRISTOPH HSV KLAGENFURT TRI AUT I O

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
361 1 VANEK AKOS BUDAORSI TRIATLON K HUN J 0:18:28 1:03:03 0:34:41 1:56:12
329 2 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA SLO J 0:18:49 1:02:41 0:36:16 1:57:46
356 3 TIŠLJAR MIRKO TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:20:34 1:03:52 0:36:50 2:01:16
386 4 LJUBAS DEJAN TK RIVAL RIJEKA CRO J 0:21:31 1:04:41 0:36:48 2:03:00
334 5 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO J 0:21:42 1:04:23 0:38:07 2:04:12
297 6 JANDL THOMAS HSV KLAGENFURT TRI AUT J 0:20:50 1:05:26 0:37:58 2:04:14
320 7 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO J 0:20:53 1:06:17 0:37:09 2:04:19
310 8 KROMAR DAMJAN TK INLES-RIKO RIBNIC SLO J 0:23:44 1:04:51 0:36:16 2:04:51
352 9 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA SLO J 0:20:47 1:05:28 0:39:53 2:06:08
350 10 SUMMERER LEONHARD TRV AUT J 0:22:44 1:06:09 0:37:40 2:06:33
295 11 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA SLO J 0:21:03 1:09:49 0:37:23 2:08:15
347 12 BENČINA MATEJ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO J 0:25:36 1:05:36 0:37:40 2:08:52
301 13 KLENOVŠEK TOMAŽ TK MARIBOR SLO J 0:23:37 1:08:13 0:38:37 2:10:27
315 14 MAČEK UROŠ TK MARIBOR SLO J 0:23:43 1:07:55 0:42:39 2:14:17
372 15 MEDVED ANDREJ TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:28:38 1:07:26 0:38:17 2:14:21
360 16 TROŠT GREGOR TK GORENJSKA SLO J 0:27:00 1:07:38 0:40:06 2:14:44
326 17 PARADIŽ MATEJ SLO J 0:23:38 1:08:01 0:44:50 2:16:29
290 18 GALIČIČ ŽIGA SLO J 0:28:09 1:06:35 0:42:16 2:17:00
358 19 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA SLO J 0:24:11 1:07:23 0:46:07 2:17:41
292 20 GLASER BRUNO B-FIT CENTER KRŠKO SLO J 0:27:28 1:09:42 0:41:38 2:18:48
383 21 SLAPNIČAR MATEVŽ TK GORENJSKA SLO J 0:26:46 1:09:40 0:44:53 2:21:19
370 22 IVKOVIĆ JOSIP MLADIN ZAGREB CRO J 0:27:10 1:08:53 0:45:45 2:21:48
304 23 KRAŠOVEC BENO SLO J 0:26:40 1:14:04 0:41:42 2:22:26
367 24 ZAJC MIHA SLO J 0:22:30 1:12:20 0:48:19 2:23:09
314 25 LOVENJAK DAMIR D SOKOL SLO J 0:25:37 1:10:37 0:47:09 2:23:23
375 26 TIBELJ MATJAŽ TK GORENJSKA SLO J 0:23:40 1:13:04 0:48:54 2:25:38
298 27 JERŠIN JURIJ TK GORENJSKA SLO J 0:31:02 1:11:33 0:43:50 2:26:25
387 28 SLANIČ ZORAN D SOKOL SLO J 0:26:40 1:14:28 0:47:04 2:28:12
355 29 TABUC ROMAN TK MARIBOR SLO J 0:30:39 1:12:33 0:45:37 2:28:49
373 30 CERKOVNIK MATEJ BLED SLO J 0:23:36 1:23:39 0:41:40 2:28:55
348 31 SMREKAR MITJA TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:30:14 1:13:23 0:45:27 2:29:04
335 32 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO J 0:28:17 1:15:56 0:48:31 2:32:44
330 33 PELJHAN MATEJ TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:31:06 1:13:58 0:49:01 2:34:05
276 34 BOLTAR JURE GO SLO J 0:27:04 1:19:12 0:48:04 2:34:20
289 35 FERLAN LUKA TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:31:20 1:18:44 0:45:26 2:35:30
287 36 DRUSANY MATEJ GO SLO J 0:30:55 1:19:00 0:45:57 2:35:52
286 37 DREVENŠEK DANILO SLO J 0:30:47 1:20:53 0:45:06 2:36:46
388 38 DURAČ KOVIČ DAMIR D SOKOL SLO J 0:26:53 1:18:38 0:51:48 2:37:19
291 39 GANTAR GREGOR TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:26:57 1:25:28 0:45:03 2:37:28
323 40 OBREZA MARKO TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:30:37 1:21:28 0:46:11 2:38:16
281 41 ERNUTA LUKA SLO J 0:32:56 1:18:39 0:48:09 2:39:44
340 42 RISTIČ MARKO D CASINO PORTOROŽ SLO J 0:31:38 1:20:11 0:47:59 2:39:48
319 43 MARKIČ GAŠPER SLO J 0:31:11 1:19:33 0:49:33 2:40:17
357 44 TOMAŽIN DARJAN SLO J 0:34:05 1:15:29 0:52:52 2:42:26
283 45 DEČMAN MITJA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO J 0:25:32 1:21:01 0:57:04 2:43:37
332 46 PIJEVAC DRAGAN SLO J 0:33:22 1:26:33 0:44:03 2:43:58
285 47 DOLJAK MATJAŽ SLO J 0:30:27 1:17:11 0:56:31 2:44:09
385 48 BERNJAK ALAN TEKAŠKI FORUM SLO J 0:32:20 1:25:10 0:47:02 2:44:32
316 49 MAGDIČ MARKO HONDA SLO J 0:36:32 1:21:23 0:49:03 2:46:58
339 50 PREMRL LOJZE TEKAŠKI FORUM SLO J 0:33:03 1:25:47 0:50:18 2:49:08
317 51 MALOVIČ ZORAN TK MARIBOR SLO J 0:29:40 1:29:15 0:50:39 2:49:34
371 52 KOŠOROK BLAŽ LJUBLJANA SLO J 0:27:54 1:28:41 0:53:21 2:49:56
324 53 OBŠTETAR MATJAŽ SLO J 0:33:42 1:27:58 0:58:57 3:00:37
384 54 ROJC BORUT TEKAŠKI FORUM SLO J 0:37:10 1:31:33 0:54:50 3:03:33
309 55 KROHNE ALJOŠA D SOKOL SLO J 0:29:55 1:21:35 0:51:31 2:43:01 D
280 56 ČEPE DEJAN TRIK MB SLO J O
303 56 KOVAČ TOMAŽ TK TRISPORT KAMNIK SLO J O
273 56 BELHAOUES ADEL ALGERIA ALG J O
378 56 TASCH DAVID RC FIGARO LIENZ AUT J 0:20:44 O
327 56 PATRČEVIĆ DEJAN TK PETAR ZRINSKI CRO J O
302 56 KOGLER NORBERT AUSTRIA AUT J O
331 56 PENKO TOMAŽ D SOKOL SLO J O
345 56 SEME UROŠ TK GORENJSKA SLO J 0:18:27 1:07:52 O
344 56 SAGMEISTER CHRISTOPH ATLETIC CLUB MOOSB AUT J O
311 56 LEITNER CHRISTOPH RSLM ASVÖ/ÖAMTC G AUT J 0:22:11 1:04:06 O
343 56 ROŠAR BOŠTJAN TK CELJE SLO J O
318 56 MARJANOVIČ ZORAN HONDA SLO J O
333 56 PINTARIČ TONI SLO J O
272 56 BAJEC SIMEON SLO J O
390 56 PRINCL BORIS KIDRIČEVO SLO J O
351 56 ŠILC FRANCI TK INLES-RIKO RIBNIC SLO J 0:30:15 O

Kategorija: K

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
342 1 ROMŠAK MATIC TK TRISPORT KAMNIK SLO K 0:25:36 1:08:51 0:39:22 2:13:49
369 2 ŽELEZNIKAR JANI TK TRISPORT KAMNIK SLO K 0:25:31 1:08:47 0:40:17 2:14:35
296 3 HORANDNER GUNTER HSV KLAGENFURTTRI AUT K 0:25:22 1:09:02 0:42:26 2:16:50
305 4 KREGAR MIRO TK TRISPORT KAMNIK SLO K 0:25:28 1:10:38 0:42:25 2:18:31
337 5 POLJANŠEK BORUT ETIKETA ŽIRI SLO K 0:25:46 1:07:41 0:45:15 2:18:42
374 6 KOTNIK MARKO MARKLES SLO K 0:32:44 1:12:32 0:41:10 2:26:26
307 7 KRIŽNAR ROBERT IRI SLO K 0:33:00 1:10:15 0:45:31 2:28:46
325 8 OSOLNIK BORIS TEKAŠKI FORUM SLO K 0:35:47 1:46:35 0:56:02 3:18:24
306 9 KREMER ARMAND HSV-KARNTEN AUT K O
278 9 BREGAR DRAGO D SOKOL SLO K O

Kategorija: L

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
282 1 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO L 0:23:34 1:07:58 0:43:32 2:15:04
379 2 LUKINA ŽELJKO TK RUDOLF PEREŠIN CRO L 0:39:48 1:17:27 0:44:03 2:41:18
277 3 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO L 0:28:49 1:24:36 0:54:49 2:48:14
389 4 MIHELIČ MARKO KIDRIČEVO SLO L 0:32:11 1:29:09 0:54:39 2:55:59
288 5 EKART VIKTOR TK TRISPORT KAMNIK SLO L 0:28:44 1:00:12 0:42:23 2:11:19 D
354 6 ŠOŠIĆ IVICA TK SPLIT CRO L O
346 6 SIMIČ IVAN SLO L O

Kategorija: M

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
382 1 AGAR ANTON TŠD GRIČ SLO M 0:29:54 1:12:14 0:44:12 2:26:20
381 2 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO M 0:29:31 1:13:36 0:44:46 2:27:53
338 3 POLJŠAK LOJZE SLO M 0:35:49 1:29:29 0:58:56 3:04:14
341 4 ROGAN FRANC TS GORENJE SLO M O
271 4 AČIMOVIČ RADO KPŠ PTUJ SLO M O

Kategorija: N

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
300 1 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO N 0:32:07 1:36:37 0:57:40 3:06:24
312 2 LEŠNIK MIRO TK MARIBOR SLO N O
308 2 KROFL DRAGO TK KRANJ SLO N O

REZULTATI PO KATEGORIJAH (Ž)

Kategorija: I

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas:
359 1 TRAMTE MAŠA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO I 0:23:41 1:21:44 0:51:02 2:36:27

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
349 1 STATTMANN SANDRA RTM-ASVO- OAMTC-LZ AUT J 0:23:29 1:13:11 0:45:56 2:22:36
353 2 ŠINKOVEC MELITA SD SOKOL SLO J 0:26:45 1:16:33 0:46:36 2:29:54
363 3 VILAR TADEJA TK MARIBOR SLO J 0:26:56 1:18:23 0:46:16 2:31:35
366 4 YOUNG MARTINA D3MULTISPORT SLO J 0:28:57 1:19:55 0:48:45 2:37:37
364 5 VOHAR MATEJA SD SOKOL SLO J 0:30:50 1:17:04 0:50:38 2:38:32
321 6 MIHALEK NOVAK PETRA TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:28:28 1:19:50 0:51:02 2:39:20
284 7 DOLINAR NINA SD SOKOL SLO J 0:30:53 1:33:57 1:02:37 3:07:27
299 8 JIROUSKOVA JANA AUTHOR TUFO TI CZ J O
275 8 BERKOVA RENATA OLYMPO ELITE TEAM CZ J O

Kategorija: KL

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas:
322 1 NAKRST NATAŠA TK TRISPORT KAMNIK SLO KL 0:24:05 1:11:27 0:44:01 2:19:33
365 2 VOVK KARMEN SLO KL 0:32:17 1:35:33 0:57:54 3:05:44

Kategorija: MN

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas:
362 1 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO MN 0:33:09 1:27:42 0:53:43 2:54:34
380 2 KRAŠEVAC GORDANA TK RUDOLF PEREŠIN CRO MN 0:36:36 1:25:54 0:56:17 2:58:47

EKIPNI REZULTATI ZA DP V OLIMPIK TRIATLONU

MOŠKI

Št.št: Ime in priimek Klub L.roj.: Tek1: Kolo: Tek2: Sk. čas: Čas ekipe: Mesto:
TK LJUBLJANA 6:10:13 1
329 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA 1973 0:18:49 1:02:41 0:36:16 1:57:46
334 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA 1983 0:21:42 1:04:23 0:38:07 2:04:12
295 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA 1978 0:21:03 1:09:49 0:37:23 2:08:15
TK INLES-RIKO RIBNICA 6:13:21 2
279 CEBIN BOJAN TK INLES-RIKO RIBNICA 1986 0:20:30 1:03:57 0:35:11 1:59:38
310 KROMAR DAMJAN TK INLES-RIKO RIBNICA 1972 0:23:44 1:04:51 0:36:16 2:04:51
347 BENČINA MATEJ TK INLES-RIKO RIBNICA 1980 2:08:52
TK MARIBOR 6:29:03 3
320 MEDEN SAŠO TK MARIBOR 1968 0:20:53 2:04:19
301 KLENOVŠEK TOMAŽ TK MARIBOR 1968 0:23:37 1:08:13 0:38:37 2:10:27
315 MAČEK UROŠ TK MARIBOR 1970 0:23:43 1:07:55 0:42:39 2:14:17
TK TRISPORT KAMNIK 6:29:40 4
356 TIŠLJAR MIRKO TK TRISPORT KAMNIK 1977 0:20:34 1:03:52 0:36:50 2:01:16
342 ROMŠAK MATIC TK TRISPORT KAMNIK 1964 0:25:36 1:08:51 0:39:22 2:13:49
369 ŽELEZNIKAR JANI TK TRISPORT KAMNIK 1961 0:25:31 1:08:47 0:40:17 2:14:35
TK GORENJSKA 1 6:46:30 5
352 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA 1970 0:20:47 1:05:28 0:39:53 2:06:08
360 TROŠT GREGOR TK GORENJSKA 1985 0:27:00 1:07:38 0:40:06 2:14:44
375 TIBELJ MATJAŽ TK GORENJSKA 1967 0:23:40 1:13:04 0:48:54 2:25:38
TK GORENJSKA 2 7:05:25 6
358 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA 1977 0:24:11 1:07:23 0:46:07 2:17:41
383 SLAPNIČAR MATEVŽ TK GORENJSKA 1969 0:44:53 2:21:19
298 JERŠIN JURIJ TK GORENJSKA 1966 0:31:02 1:11:33 0:43:50 2:26:25
D SOKOL 7:28:54 7
314 LOVENJAK DAMIR D SOKOL 1981 0:25:37 1:10:37 0:47:09 2:23:23
387 SLANIČ ZORAN D SOKOL 1971 0:25:35 1:15:33 0:47:04 2:28:12
388 DURAČKOVIČ DAMIR ŠD SOKOL 1981 0:26:53 1:18:38 0:51:48 2:37:19

ŽENSKE

Št.št: Ime in priimek Klub L.roj.: Tek1: Kolo: Tek2: Sk. čas: Čas ekipe: Mesto:
D SOKOL 8:15:53 1
353 ŠINKOVEC MELITA D SOKOL 1978 0:26:45 1:16:33 0:46:36 2:29:54
364 VOHAR MATEJA D SOKOL 1976 0:30:50 1:17:04 0:50:38 2:38:32
284 DOLINAR NINA D SOKOL 1979 0:30:53 1:33:57 1:02:37 3:07:27

DRŽAVNO PRVENSTVO – SUPER SPRINT TRIATLON

KADETINJE

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
112 1 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO B 0:25:11
98 2 BENČINA JANJA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:25:42

MLAJŠE MLADINKE

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
93 1 ANDRIJAŠEVIČ NINA MULTISPORT KRŠKO SLO C 0:26:06
129 2 URŠIČ BARBARA TK TRISPORT KAMNIK SLO C 0:27:22
114 3 MOŽIC SARA MULTISPORT KRŠKO SLO C 0:29:47

KADETI

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
108 1 KAPLAN LUKA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:19:20
121 2 PUCELJ VID TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:20:59
96 3 BAJIČ ROK TK GORENJSKA SLO B 0:22:47
107 4 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:23:46
122 5 ROJC MIHA TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:23:49
134 6 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:23:56
101 7 DOBOVŠEK DOMEN TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:24:05
109 8 KLEMENC ANŽE TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:24:31
132 9 VOLČANŠEK GAŠPER TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:25:40
124 10 SIMONIČ MIHA TK LJUBLJANA SLO B 0:26:21
106 11 HOČEVAR ANDRAŽ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B O

MLAJŠI MLADINCI

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
105 1 HENIGMAN DEJAN TK INLES-RIKO RIBNIC SLO C 0:19:22
125 2 PORAR MATEJ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO C 0:19:35
95 3 BAJIČ BOR TK GORENJSKA SLO C 0:21:42

SUPER SPRINT IN CICI TRIATLON : KATEGORIJE: A1, A2, B, C, X

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija: A1

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
136 1 ZUPAN ANŽE PK KAMNIK SLO A1 0:07:47
127 2 URANKAR NEJC OŠ KOMENDA MOSTE SLO A1 0:08:31
97 3 BAKIJA TADEJ NN SLO A1 0:09:05
48 4 ŠLEBIR GREGA TK TRISPORT KAMNIK SLO A1 0:09:38
59 5 STANEK NEJC SLO A1 0:11:11
45 6 STANIČIČ LUKA TK TRISPORT KAMNIK SLO A1 O
21 6 JANŠA ALEŠ SLO A1 O

Kategorija: A2

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
135 1 ZOBEC NIK TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 0:20:49
100 2 DOBOVŠEK DAVID TK TRISPORT KAMNIK SLO A2 0:24:07
113 3 MEDEN MATIJA TK MARIBOR SLO A2 0:25:01
91 4 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 0:25:02
119 5 PETEK MATEJ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 0:25:24
110 6 KOREN BOŠTJAN SLO A2 0:26:24
131 7 UZAR JAKA SLO A2 0:27:00
102 8 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT KAMNIK SLO A2 0:27:04
128 9 URANKAR ŽIGA PK KAMNIK SLO A2 0:27:07
104 10 HAUER MARCO SC OBERTAUERN AUT A2 0:29:02
99 11 ČOP NIKI SLO A2 0:29:14
142 12 SLIVNIK MARTIN ZGORNJE GORJE SLO A2 0:29:35
130 13 URŠIČ BOŠTJAN TK TRISPORT KAMNIK SLO A2 0:29:40
141 14 VEGELJ TIMOTEJ BLED SLO A2 0:34:09
149 15 DOLENC NEJC NOVICE EXTREME SLO A2 O
144 15 KOLMAN MAKS LJUBLJANA SLO A2 O
94 15 ARKO PETER TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 O

Kategorija: B

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
108 1 KAPLAN LUKA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:19:20
121 2 PUCELJ VID TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:20:59
120 3 PUCELJ ANDREJ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:21:43
96 4 BAJIČ ROK TK GORENJSKA SLO B 0:22:47
117 5 PAPIŠTA MARTIN TK RUDOLF PEREŠIN CRO B 0:23:40
107 6 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:23:46
148 7 PEŠEC ANTE TK RUDOLF PEREŠIN CRO B 0:23:47
122 8 ROJC MIHA TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:23:49
134 9 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:23:56
101 10 DOBOVŠEK DOMEN TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:24:05
109 11 KLEMENC ANŽE TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:24:31
137 12 ŽMAVČIČ BLAŽ PK CELULOZAR KRŠKO SLO B 0:24:33
132 13 VOLČANŠEK GAŠPER TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:25:40
124 14 SIMONIČ MIHA TK LJUBLJANA SLO B 0:26:21
106 15 HOČEVAR ANDRAŽ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B O

Kategorija: C

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
105 1 HENIGMAN DEJAN TK INLES-RIKO RIBNIC SLO C 0:19:22
125 2 PORAR MATEJ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO C 0:19:35
95 3 BAJIČ BOR TK GORENJSKA SLO C 0:21:42
147 4 PRETNAR ANŽE SLO C 0:24:27

Kategorija: X

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
39 1 PELAJ ADRIAN TŠD GRIČ SLO X 0:07:54
60 2 ZUPAN ADAM PK KAMNIK SLO X 0:08:04
33 3 MEDEN JERNEJ TK MARIBOR SLO X 0:08:05
25 4 KAPLAN JAKA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO X 0:08:27
49 5 ŠTRUKELJ ALJAŽ TK MARIBOR SLO X 0:08:33
58 6 VEGELJ MAKSIM SLO X 0:08:44
54 7 ZOBEC TIM TK INLES-RIKO RIBNIC SLO X 0:08:49
29 8 KROMAR NEJC TK INLES-RIKO RIBNIC SLO X 0:09:04
38 9 PADAR MATEJ TŠD GRIČ SLO X 0:09:16
15 10 GANTAR URBAN SLO X 0:09:54
20 11 JAN MATIC SLO X 0:10:03
3 12 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES-RIKO RIBNIC SLO X 0:10:07
18 13 GORŠE KLEMEN TŠD GRIČ SLO X 0:10:28
30 14 LIČEF MIHA SLO X 0:10:49
47 15 ŠKRLEP LUKA SLO X 0:10:59
42 16 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT KAMNIK SLO X 0:11:13
65 17 HUMAR LOVRO SLO X 0:11:27
5 18 BAJŽELJ MATIJA TSK MERKUR KRANJ SLO X 0:11:37
36 19 OBŠTETAR MATEVŽ TEKAŠKI FORUM SLO X 0:11:38
12 20 DEČMAN MATEJ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO X 0:11:45
61 21 JERČIČ VID OŠ VELENJE SLO X 0:11:51
55 22 ZUPAN BOR SLO X 0:11:56
68 23 ALJAŽ JURE SLO X 0:12:08
14 24 DORNIK KLEMEN SLO X 0:12:11
52 25 URŠIČ JURE MIŠKE TOLMIN SLO X 0:12:23
63 26 KOLMAN NEJC LJUBLJANA SLO X 0:12:38
57 27 ŽVEGELJ ISAK SLO X 0:13:08
46 28 STEMBERGER JAKOB SLO X 0:13:30
7 29 BAKIJA JAN NN SLO X O
16 29 GLAS JERNEJ MULTISPORT KRŠKO SLO X O
22 29 JANŠA GREGOR SLO X O
1 29 KREGAR DREJC STRANJE SLO X O
32 29 MAROLT MATIC TK INLES-RIKO RIBNIC SLO X O
34 29 OBERLEITNER MAXIMILIAN AUT X O
43 29 POPOVIČ GREGA SLO X O
56 29 ŽIVKOVIĆ JOSIP CRO X O
31 29 MAROLT GAŠPER TK INLES-RIKO RIBNIC SLO X O

REZULTATI PO KATEGORIJAH (Ž)

Kategorija: A1

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
41 1 PERŠE TINA BLED SLO A1 0:06:54
28 2 KRAŠOVEC ŠPELA SLO A1 0:07:00
2 3 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A1 0:07:08
50 4 TROHA EVA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A1 0:07:09
19 5 GRILJC LUCIJA TK TRISPORT KAMNIK SLO A1 0:08:36
35 6 OBREZA BARBARA TK TRISPORT KAMNIK SLO A1 0:08:51
53 7 VOVK VITA SLO A1 0:09:46
64 8 NEMEČEK ESTER SLO A1 0:11:32
51 9 URŠIČ AJA TK TRISPORT KAMNIK SLO A1 O
44 9 PREZELJ NIKA TK TRISPORT KAMNIK SLO A1 O
24 9 JEGLIČ ANITA TK TRISPORT KAMNIK SLO A1 O
23 9 JAZBINŠEK TEJA TK TRISPORT KAMNIK SLO A1 O
9 9 BOGOVIČ TAMARA MULTISPORT KRŠKO SLO A1 O

Kategorija: A2

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
116 1 ORAŽEM MONIKA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 0:24:01
111 2 KOŽAR NIKA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 0:24:41
123 3 ROMŠAK TJAŠA TK TRISPORT KAMNIK SLO A2 0:25:34
133 4 VRHOVNIK PETRA TK TRISPORT KAMNIK SLO A2 0:26:32
126 5 TROHA TINA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 0:26:50
146 6 ALPNER VESNA TK TRISPORT KAMNIK SLO A2 0:28:00
92 7 ANDOLJŠEK SABINA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 0:28:14
115 8 OBREZA BRIGITA TK TRISPORT KAMNIK SLO A2 0:28:21
103 9 GRLJ ANJA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO A2 0:29:00
140 10 CELESTINA BENET TK GORENJSKA SLO A2 0:31:16

Kategorija: B

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
112 1 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO B 0:25:11
98 2 BENČINA JANJA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO B 0:25:42

Kategorija: C

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
93 1 ANDRIJAŠEVIČ NINA MULTISPORT KRŠKO SLO C 0:26:06
129 2 URŠIČ BARBARA TK TRISPORT KAMNIK SLO C 0:27:22
145 3 KOTNIK POLONA MARKLES SLO C 0:27:41
114 4 MOŽIC SARA MULTISPORT KRŠKO SLO C 0:29:47

Kategorija: X

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
40 1 PERŠE ŠPELA BLED SLO X 0:07:51
11 2 DEČMAN MANCA TK INLES-RIKO RIBNIC SLO X 0:09:49
17 3 GORŠE ANA TŠD GRIČ SLO X 0:10:00
26 4 KLEMENČIČ ANITA TSK MERKUR KRANJ SLO X 0:10:10
10 5 BRILI GREBENAR EVA SLO X 0:10:58
62 6 SLIVNIK METKA SPODNJE GORJE SLO X 0:11:39
27 7 KLEMENČIČ NINA TSK MERKUR KRANJ SLO X 0:12:45
67 8 HUMAR KATARINA SLO X 0:13:47
8 9 BENEDIK ANA SLO X 0:13:52
90 10 STANEK KATJUŠA SLO X 0:13:58
6 11 BAJŽELJ META TSK MERKUR KRANJ SLO X 0:14:56

ŠTAFETE VSE

ŠTAFETE – (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Sk. čas:
249 1 URANKAR, SRŠE, BRIC ODPISANI SLO 0:43:51

ŠTAFETE – (Ž)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Sk. čas:
251 1 PODGORNIK, LUŽNAR, ŠKUFC CHAMPIONS SLO 0:54:44
248 2 LAMPE, HOČEVAR, ZAVADLAV ELEKTRA SLO 1:01:03

ŠTAFETE – MEŠANE

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Sk. čas:
250 1 KAJDIŽ, AVŠIČ, MARKOVIČ MAT IN FOTRA SLO 0:45:41
252 2 URANKAR, TRAMPUŠ, BRIC ODPISANI MLADIČI SLO 0:57:49

ŠTAFETE – DUATLON

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Sk. čas:
227 1 ŠIMENC LANA, LAURA IMENC SLO 0:58:07

KATEGORIJE: D, E, F, G, H

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
184 1 HUDOBIVNIK MARK SLO D 0:47:30
185 2 HUDOBIVNIK MATIC SLO D 0:47:31
200 3 KRAŠOVEC MATIC SLO D 0:47:57
158 4 TURČIČ ALEN TK RUDOLF PEREŠIN CRO D 0:49:53
236 5 ZUPAN LUKA SLO D 0:56:24
173 6 DORNIK DOMEN SLO D 0:56:25
260 7 RAVNIKAR NEJC VESLAŠKI KLUB LJUBL SLO D 0:56:33
259 8 RAVNIKAR KLEMEN OŠ KOROŠKA BELA SLO D 0:58:09
264 9 ŽNIDAR JANIN OŠ BLED SLO D 1:01:40
222 10 SCHIFFRER MATIJA SLO D 1:12:12

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
159 1 BLAŽIČ ANŽE GIMNAZIJA JESENICE SLO E 0:47:25
176 2 FORSTER JERNEJ SLO E 0:49:28
208 3 NOVAK ANDREJ SLO E 0:51:11
170 4 CERNE JAN SLO E 0:55:22

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
196 1 KOVAČIČ JAROSLAV MULTISPORT KRŠKO SLO F 0:43:37
241 2 ŽEMVA TOMAŽ SLO F 0:43:56
267 3 BRŠEC UROŠ TK INLES-RIKO RIBNIC SLO F 0:45:13
244 4 ŽVEGELJ DENIS SLO F 0:45:36
216 5 PONVIKAR ROK BLED SLO F 0:46:22
192 6 KALAJŽIČ ŽIGA 3GLAV ADVENTURES SLO F 0:46:25
213 7 PERESSON IGOR SLO F 0:46:44
262 8 GOLOB NIKO SLO F 0:46:51
197 9 KRALJ UROŠ JU3 SLO F 0:47:36
217 10 POTOČNIK TOMAŽ KLUB RADOVLJIŠKIH Š SLO F 0:47:40
237 11 ZUPAN MATJAŽ TK LJUBLJANA SLO F 0:49:49
169 12 CIMPRIČ DARJAN D SOKOL SLO F 0:49:54
175 13 FEJFAR GORAZD TŠD GRIČ SLO F 0:50:10
233 14 VEGELJ ROK MULTISPORT KRŠKO SLO F 0:50:19
203 15 LAJOVIČUROŠ MORAVČE SLO F 0:50:54
266 16 GROHAR GREGOR KOFJA LOKA SLO F 0:50:58
187 17 HUMAR TOMAŽ SLO F 0:51:48
240 18 ZUPANČIČ ROK SLO F 0:51:51
188 19 HUMERCA KLEMEN KLUB RADOVLJIŠKIH Š SLO F 0:52:15
257 20 JERČIČ VASJA MTS GORENJE SLO F 0:52:48
247 21 ŽVOKELJ UROŠ SLO F 0:53:30
180 22 GRAŠIČ DOMEN KLUB RADOVLJIŠKIH Š SLO F 0:53:31
191 23 JUVAN ANŽE SLO F 0:53:32
162 24 BAMBIČ GORAN SLO F 0:53:44
210 25 O’CONNOR MATTHEW GB F 0:55:46
157 26 STUPICA ŽIGA LJUBLJANA SLO F 0:57:09
239 27 ZUPANČIČ PAVEL SLO F 1:01:18
179 28 GOLEŠ IZTOK SLO F 1:02:34
258 29 ŠTEFANC SANDI SLO F 1:03:47
261 30 SIMIČ DEJAN SLO F 1:05:07
219 31 RAZBORŠEK JERNEJ SLO F 1:05:08
189 32 JANČIČ BOGDAN SLO F 1:06:59
211 33 OSTROVŠKA ROLAND SLO F 1:07:17
171 34 ČRNEC MATEJ SLO F 1:07:37
163 35 BELEJ MATIJA SLO F 1:08:16
177 36 GAVRAN BLAŽ SLO F O
166 36 BREZNIK MITJA D SVEDRI SLO F O

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
231 1 URSIC MAKSI BISPORT SLO G 0:46:00
194 2 KOMAC BOŠTJAN KOČEVJE SLO G 0:47:34
172 3 DORFER PETER GRAZ TOP FIVE AUT G 0:48:20
256 4 PETRIČ SLAVKO KRŠKO SLO G 0:50:04
230 5 URANKAR BORUT SLO G 0:51:14
246 6 BASTJANČIČ DEAN SLO G 0:51:56
190 7 JUREN ALEŠ SLO G 0:54:31
293 8 GOMZI SLAVKO TS RADENSKA SLO G 0:54:33
206 9 MINOTTO MICHELE CUS- UDINE ITA G 0:56:00
174 10 DOSE CARLO CUS- UDINE ITA G 0:56:09
193 11 KOLMAN LOJZE SLO G 0:56:16
207 12 NAGLIČ ROMAN SLO G 0:56:42
161 13 BAKIJA ANDREJ SLO G 0:57:27
263 14 GOŠNJAK MATEJ MARIBOR SLO G 0:58:05
186 15 HUDOBIVNIK PRIMOŽ SLO G 0:58:06
181 16 GUBINA ANDREJ SLO G 0:58:19
182 17 HAUER MANFRED SC OBERTAURN AUT G 0:58:30
238 18 ZUPAN ROK SLO G 0:58:39
234 19 VOVK GORAZD SLO G 0:58:52
224 20 SIMONIČ ANTON ARX SPORT SLO G 0:59:43
195 21 KOSIN PETER SLO G 1:00:40
265 22 PAVLETIČ ALEŠ SLO G 1:01:49
223 23 SCHIPPER JEROEN NIZ G 1:02:05
270 24 KLOMP CORNELIS NL G 1:06:47
269 25 MINCU ALEX BLED SLO G 1:09:46
205 26 MASOLINI GIANLUCA CUS- UDINE ITA G O
228 26 ŠIMENC MILOŠ SLO G O
165 26 BEVILACQUA STEFANO ALPE ADRIA ITA G O
209 26 OBERLEITNER PETER AUT G O

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
226 1 STOPAR MAKS SLO H 0:53:05
178 2 GLAVIČ ANDRAŽ SLO H 0:56:46
218 3 PRETNAR VITOMIR SLO H 0:56:49
204 4 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO H 1:03:21

REZULTATI PO KATEGORIJAH (Ž)

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
220 1 ROT SAŠA SD SOKOL SLO E 0:49:59
242 2 ŽIČKAR DOLORES MULTISPORT KRŠKO SLO E 0:51:39
376 3 RAVNIKAR TINA SLO E 0:55:59
232 4 VANEK MARGIT BUDAORSI TRIATLON K HUN E O

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
243 1 NIDAR TJAŠA ATLETSKI KLUB JESENI SLO F F 0:51:25
183 2 HRVATIN KLEMENTINA SLO F F 0:53:29
221 3 SAMEC POLONA D SOKOL SLO F F 0:55:51
215 4 PETERMAN DANA SLO F F 1:01:00
268 5 HABJAN ANAMARIJA KOFJA LOKA SLO F F 1:09:45
229 6 ŠTERK ANA TK LJUBLJANA SLO F F O
225 6 SMODEJ SABINA TK TRISPORT KAMNIK SLO F F O

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
201 1 KRIŽNAR HERMINA ETIKETA ŽIRI SLO G 0:55:30
255 2 BRANDEL KATJA SKI CLUB BERLIN GER G 1:01:05