ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: : L. roj. : Sk. čas: Opombe:
360 1 BOJAN CEBIN TK RIBNICA SLO 1986 1:58:32
342 2 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 1983 1:59:18
265 3 UROŠ SEME TK GORENJSKA SLO 1970 1:59:38
330 4 CHRISTOPH LORBER HSV KLAGENFURT-TRI AUT 1986 2:00:22
290 5 MIRKO TIŠLJAR TK TRISPORT SLO 1977 2:00:40
329 6 THOMAS JANDL HSV-TRIATHLON AUT 1983 2:01:02
365 7 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 2:01:50
252 8 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO 1972 2:01:57
223 9 LEONHARD SUMMERER AUT 1971 2:02:19
226 10 JAROSLAV KOVAČIČ TK KRŠKO SLO 1984 2:05:07
354 11 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA SLO 1970 2:05:14
350 12 LEMBERGER HEIMO RTM-ASVO-OAMTC-LZ AUT 1965 2:06:30
357 13 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO 1980 2:10:09
363 14 TOMAŽ KOVAČ TK TRISPORT KAMNIK SLO 1971 2:10:50
250 15 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT SLO 1964 2:11:48
321 16 BORIS SCHERWITZ AUT 1987 2:11:59
362 17 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO 1970 2:13:04
211 18 GREGOR TORKAR TK GORENJSKA SLO 1977 2:13:08
359 19 FRANCI ŠILC TK RIBNICA SLO 1982 2:13:30
352 20 UROŠ BRŠEC TK RIBNICA SLO 1974 2:14:05
289 21 NEJC POGAČNIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 2:14:27
305 22 DEJAN ČEPE TK MARIBOR SLO 1980 2:15:11
353 23 BOJAN DEBENEC TK LJUBLJANA SLO 1957 2:16:20
282 24 MATEJ PARADIŽ SOKOL SLO 1979 2:16:53
347 25 PETER BENČINA TK INLES RIBNICA SLO 1989 2:17:50
266 26 BOR BAJIČ TK GORENJSKA SLO 1989 2:17:54
280 27 GREGOR GANTAR TK TRISPORT SLO 1966 2:17:55
315 28 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO 1974 2:18:30
358 29 MARKO LOVŠIN TK RIBNICA SLO 1979 2:19:24
366 30 VIKTOR EKART TK TRISPORT SLO 1958 2:21:10
281 31 ALEŠ SUHADOLNIK SOKOL SLO 1977 2:22:04
312 32 JANI ŽELEZNIKAR TK TRISPORT SLO 1961 2:22:17
201 33 JURIJ JERŠIN TK GORENJSKA SLO 1966 2:23:26
370 34 RADO AČIMOVIČ TRIK MB SLO 1955 2:26:23
246 35 MATIC ŠVAB TK GORENJSKA SLO 1983 2:26:42
326 36 JURE BOLTAR GO SLO 1977 2:28:00
322 37 ALEXSANDER KRAKOLINIG AUT 1985 2:28:01
349 38 JANKO KRYŽANOWSKI TK TRISPORT SLO 1966 2:28:19
344 39 TONI ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 2:28:46
346 40 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO 1986 2:29:26
348 41 MATEJ PELJHAN TK TRISPORT SLO 1967 2:29:40
345 42 BOŠTJAN KOMAC TŠD GRIČ SLO 1968 2:30:08
283 43 ALJOŠA KROHNE ŠD SOKOL SLO 1975 2:30:46
364 44 MATEVŽ PUSTIŠEK ŠD SOKOL SLO 1969 2:30:49
256 45 ALEŠ SEME TK GORENJSKA SLO 1978 2:31:51
268 46 BENJAMIN FLORJANC SLO 1977 2:32:03
356 47 PRIMOŽ VERBIČ TK TRISPORT SLO 1973 2:32:37
208 48 MILAN DOBNIKAR TK TRISPORT SLO 1966 2:33:29
325 49 MATEJ DRUSANY GO X 1976 2:33:36
253 50 MATEJ TORKAR TEKAŠKI FORUM SLO 1975 2:33:37
270 51 LUKA ČERNUTA TŠD GRIČ SLO 1978 2:35:25
339 52 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1962 2:36:15
304 53 IZTOK FAŠNARIČ SLO 1971 2:36:29
261 54 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO 1969 2:37:00
355 55 ZORAN MALOVIČ TK MARIBOR SLO 1969 2:41:12
300 56 NINA DOLINAR ŠD SOKOL SLO 1979 2:41:47
240 57 HAINZ TSCHACHLER HSV KLAGENFURT-TRI AUT 1953 2:45:28
324 58 BOJAN SKOČIR SLO 1961 2:47:04
371 59 SLAVKO VUKAN ŠD SEVEROVZHOD SLO 1970 2:49:24
368 60 ENRICO HUISKENS NIZ 1967 2:53:24
277 61 ROK ŠUKALO SLO 1988 2:53:52
361 62 FRANC ROGAN TS GORENJE SLO 1953 2:55:28
343 63 JORGOS VRHOVEC SLO 1962 3:00:47
243 64 NICOLAAS VAN BEIRENDONC BEL 1967 3:03:24
306 65 ANDREJ BAKIJA SLO 1968 3:07:05
310 66 BORIS OSOLNIK SLO 1961 3:09:45
372 67 BORUT TINEV ŠD SEVEROVZHOD SLO 1970 3:13:57
302 68 GORAZD KRASNIK KLUB MARATONEC LEN SLO 1955 3:15:24
202 69 DAVID ELLISON USA 1958 3:29:12
367 70 LOJZE POLJŠAK SLO 1953 D

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas:
333 1 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT SLO 1980 2:10:42
293 2 NATAŠA NAKRST TK TRISPORT SLO 1962 2:15:48
369 3 MELITA ŠINKOVEC ŠD SOKOL SLO 1978 2:21:33
294 4 NADA ROTOVNIK KOZJEK NOVICE EXTREM SLO 1963 2:30:20
254 5 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO 1986 2:37:05
338 6 KARMEN VOVK TRISPORT SLO 1963 2:39:54
340 7 LJUBA ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 2:58:35

EKIPNI REZULTATI ZA DP V TRIATLONU MOŠKI

Št.št: Ime in priimek Klub L.roj.: Sk. čas: Čas ekipe: Mesto:
TK INLES RIKO RIBNCA 1 6:14:56 1
360 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNCA 1 1986 1:58:32
252 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNCA 1 1972 2:01:57
289 NEJC POGAČNIK TK INLES RIKO RIBNCA 1 1987 2:14:27
TK LJUBLJANA 6:17:28 2
353 BOJAN DEBENEC TK LJUBLJANA 1957 2:16:20
365 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA 1978 2:01:50
342 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA 1983 1:59:18
TK GORENJSKA 6:18:00 3
211 GREGOR TORKAR TK GORENJSKA 1977 2:13:08
265 UROŠ SEME TK GORENJSKA 1970 1:59:38
354 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA 1970 2:05:14
TK TRISPORT M 6:23:18 4
363 TOMAŽ KOVAČ TK TRISPORT M 1971 2:10:50
290 MIRKO TIŠLJAR TK TRISPORT M 1977 2:00:40
250 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT M 1964 2:11:48
TRIK MB 1 6:54:38 5
370 RADO AČIMOVIČ TRIK MB 1 1955 2:26:23
362 UROŠ MAČEK TRIK MB 1 1970 2:13:04
305 DEJAN ČEPE TRIK MB 1 1980 2:15:11
TK INLES RIKO RIBNCA 2 7:00:46 6
347 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNCA 2 1989 2:17:50
346 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNCA 2 1986 2:29:26
359 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNCA 2 1982 2:13:30
ŠD SOKOL 7:09:43 7
282 MATEJ PARADIŽ ŠD SOKOL 1979 2:16:53
283 ALJOŠA KROHNE ŠD SOKOL 1975 2:30:46
281 ALEŠ SUHADOLNIK ŠD SOKOL 1977 2:22:04
TK INLES RIKO RIBNCA 3 7:10:29 8
352 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNCA 3 1974 2:14:05
261 MITJA DEČMAN TK INLES RIKO RIBNCA 3 1969 2:37:00
358 MARKO LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNCA 3 1979 2:19:24
TK GORENJSKA 2 7:21:59 9
256 ALEŠ SEME TK GORENJSKA 2 1978 2:31:51
201 JURIJ JERŠIN TK GORENJSKA 2 1966 2:23:26
246 MATIC ŠVAB TK GORENJSKA 2 1983 2:26:42
TŠD GRIČ 7:34:19 10
344 TONI ŽAGAR TŠD GRIČ 1955 2:28:46
270 LUKA ČERNUTA TŠD GRIČ 1978 2:35:25
345 BOŠTJAN KOMAC TŠD GRIČ 1968 2:30:08
TRIK MB 2 7:53:56 11
355 ZORAN MALOVIČ TRIK MB 2 1969 2:41:12
304 IZTOK FAŠNARIČ TRIK MB 2 1971 2:36:29
339 ANDREJ ŠTRUKELJ TRIK MB 2 1962 2:36:15

EKIPNI REZULTATI ZA DP V TRIATLONU ŽENSKE

Št.št: Ime in priimek Klub L.roj.: Sk. čas: Cas ekipe: Mesto:
TK TRISPORT 7:06:24 1
29 NATAŠA NAKRST TK TRISPORT 1962 2:15:48
15 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT 1980 2:10:42
16 KARMEN VOVK TK TRISPORT 1963 2:39:54

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
100 1 DANIJEL BARTOL TŠD GRIČ SLO A 0:10:13
29 2 DOMEN OBREZA TK TRISPORT SLO A 0:10:24
28 3 DAVID PETERLIN TK TRISPORT SLO A 0:10:28
83 4 ISAK ZVEGELJ SLO A 0:11:29
71 5 MATEJ DEČMAN TK RIBNICA SLO A 0:12:29

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
69 1 KAJA LOŠIN TK INLES RIBNICA SLO A 0:09:39
30 2 KATARINA HUMAR TRISPORT SLO A 0:09:55

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
32 1 MATEVŽ PLANKO TK TRISPORT SLO B 0:08:29
7 2 DREJC KREGAR TRISPORT SLO B 0:08:40
53 3 TIM ZOBEC TK RIBNICA SLO B 0:08:43
23 4 MARTIN ŠKOBERNE MULTISPORT KLUB KR SLO B 0:08:50
57 5 TILEN ANDOLŠEK TK RIBNICA SLO B 0:09:15
81 6 ANŽE URANKAR SLO B 0:09:23
25 7 JERNEJ MEDEN TK MARIBOR SLO B 0:09:32
16 8 JAN OPARA SLO B 0:09:36
87 9 URBAN GANTAR SLO B 0:09:38
82 10 MAKSIM ZVEGELJ SLO B 0:09:56
33 11 ŽAN GOLOB TK TRISPORT SLO B 0:10:12
101 12 KLEMEN GORŠE TŠD GRIČ SLO B 0:10:17
95 13 ANŽE KRISTAN ŠD ŽELVA SLO B 0:10:29
107 14 JAN BAKIJA SLO B 0:10:53
85 15 LOVRO POMPE SLO B 0:10:56
103 16 FILIP SMREKAR APIH LEŽERNI SLO B 0:12:06

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
31 1 KRISTINA URŠIČ TK TRISPORT SLO B 0:08:42
70 2 MANCA DEČMAN TK RIBNICA SLO B 0:09:41
104 3 KATJA MURN TŠD GRIČ SLO B 0:09:42
20 4 EVA BRILI GREBENAR SLO B 0:10:18
106 5 SARA BESAL TŠD GRIČ SLO B 0:10:27
105 6 PIA KRŽE TŠD GRIČ SLO B 0:10:42
86 7 KATJUŠA STANEK PK TRIGLAV SLO B 0:11:10
51 8 LAURA JAN SLO B 0:11:51
97 9 URŠKA PEČARIČ LEŽERNI SLO B 0:12:14

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
76 1 ADRIAN PELAJ TŠD GRIČ SLO C 0:07:33
65 2 JAKA TILEN STRLE PKO SLO C 0:08:08
12 3 KLEMEN MOČNIK PKO SLO C 0:08:35
1 4 URBAN KRALJ TK MARIBOR SLO C 0:08:36
3 5 JAKA KAPLAN TK RIBNICA SLO C 0:08:41
72 6 NEJC KROMAR TK RIBNICA SLO C 0:08:45
14 7 GAL LOZICA SLO C 0:08:49
52 8 DOMEN LESKOVEC TK TRISPORT SLO C 0:08:51
36 9 LOVRO HUMAR TRISPORT SLO C 0:08:53
108 10 TADEJ BAKIJA SLO C 0:09:13
35 11 LEON OBREZA TK TRISPORT SLO C 0:09:16
79 12 MARTIN MAJCEN PK ILIRIJA SLO C 0:09:33
47 13 ALEN ZUPANČIČ SLO C 0:09:37
11 14 JAN JERNEJČIČ PKO SLO C 0:10:02
49 15 MATIC JAN SLO C 0:10:33
80 16 NEJC KOLMAN KOLEZIJA SLO C 0:11:19
10 17 LUKA MALAVAŠIČ SLO C 0:12:04

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
64 1 EVA TROHA TK RIBNICA SLO C 0:07:20
84 2 VESNA ALPNER TK TRISPORT SLO C 0:08:10
38 3 LIZA URŠIČ TK TRISPORT SLO C 0:08:12
40 4 ŠPELA PERŠE TK GORENJSKA SLO C 0:08:13
78 5 TINA ČOP GORJE SLO C 0:09:17
102 6 ANA GORŠE TŠD GRIČ SLO C 0:09:48
37 7 KLARA GOLOB TK TRISPORT SLO C 0:09:52
34 8 AJDA PETERLIN TK TRISPORT SLO C 0:10:30
77 9 EVA MAJCEN PK ILIRIJA SLO C 0:10:39
19 10 SILVIJA DJELIČ TŠD GRIČ SLO C 0:11:30
9 11 GRETA PREMEC SLO C 0:12:01

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
50 1 ALJAŽ ANDOLJŠEK TK RIBNICA SLO D 0:22:48
88 2 NEJC DOLENC NOVICE EXTREME SLO D 0:23:11
26 3 MATIJA MEDEN TK MARIBOR SLO D 0:23:36
41 4 JUŠ KOLARIČ TSK MERKUR KRANJ SLO D 0:27:01
109 5 LUKA MURN TŠD GRIČ SLO D 0:29:17
94 6 MATEJ KRISTAN ŠD ŽELVA SLO D 0:31:27

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
43 1 MONIKA ORAŽEM TK RIBNICA SLO D 0:22:09
44 2 NIKA KOŽAR TK RIBNICA SLO D 0:23:12
67 3 MARUŠA ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:24:08
68 4 SABINA ANDOLŠEK TK RIBNICA SLO D 0:26:35
8 5 PATRICIJA ZUPAN PK KAMNIK SLO D 0:27:57
73 6 ŠPELA KRAŠOVEC PK OLIMPIJA SLO D 0:29:09
99 7 ANA KARIN KOZJEK OLIMPIJA SLO D 0:29:10
110 8 TINA BESAL TŠD GRIČ SLO D 0:29:18
45 9 ANA DUJAKOVIČ TK TRISPORT SLO D 0:29:56
46 10 TEJA JAZBINŠEK TK TRISPORT SLO D 0:29:57
2 11 LUCIJA GRILJC TK TRISPORT SLO D 0:30:02
6 12 LARA LEVSTEK TŠD GRIČ SLO D 0:33:43
111 13 URŠKA TURK TŠD GRIČ SLO D 0:37:47

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
56 1 VID PUCELJ TK RIBNICA SLO E 0:19:21
55 2 NIK ZOBEC TK RIBNICA SLO E 0:19:26
62 3 PETER ARKO TK RIBNICA SLO E 0:20:48
59 4 ANDRAŽ HOČEVAR TK RIBNICA SLO E 0:20:51
89 5 MARTIN PAPIŠTA TK RUDOLF PEREŠIN HR E 0:21:24
5 6 DOMEN HRIBAR TK TRISPORT SLO E 0:21:30
22 7 BLAŽ ŽMAVČIČ MULTISPORT KLUB SLO E 0:21:54
93 8 ALEN TURČIÆ TK RUDOLF PEREŠIN HR E 0:22:36
58 9 ANŽE KLEMENC TK RIBNICA SLO E 0:23:47
13 10 ŠTEFAN GRILJC TK TRISPORT SLO E 0:25:45
98 11 KRIŠTOF KNAP NOVICE EXTREME SLO E 0:27:30
74 12 BOŠTJAN URŠIČ TK TRISPORT SLO E 0:28:31

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
48 1 TJAŠA ROMŠAK TK TRISPORT SLO E 0:23:39
54 2 BRIGITA OBREZA TK TRISPORT SLO E 0:24:39
61 S JANJA BENČINA TK RIBNICA SLO E 0:24:52
ee 4 TINA TROHA TK RIBNICA SLO E 0:25:21

Kategorija: F

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
60 1 DEJAN HENIGMAN TK RIBNICA SLO F 0:19:10
63 2 ANDREJ PUCELJ TK RIBNICA SLO F 0:20:41
18 3 ROK BAJIČ SLO F 0:21:18
17 4 BOR BAJIČ TK GORENJSKA SLO F 0:21:46
91 5 ANTE PEŠEC TK RUDOLF PEREŠIN HR F 0:22:07
4 6 MIHA ROJC TK TRISPORT SLO F 0:22:08
90 7 DINKO FRAJZMAN TK RUDOLF PEREŠIN HR F 0:22:11
92 8 HRVOJE TURČIÆ TK RUDOLF PEREŠIN HR F 0:23:04
42 9 MIHA PODGORNIK TSK MERKUR KRANJ SLO F 0:23:42
39 10 ROK VRHOVNIK TK TRISPORT SLO F 0:24:24
15 11 UROŠ GRILJ PK KAMNIK SLO F 0:26:14

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
21 1 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO F 0:24:45
24 2 ULA ŠTIBELJ TK GORENJSKA SLO F 0:26:59
75 3 BARBARA URŠIČ TK TRISPORT SLO F 0:29:45

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
247 1 MATIC KRAŠOVEC SLO H 0:46:52
351 2 BLAŽ ŽMAVČIČ MULTISPORT KLUB SLO H 0:47:12
255 3 NEJC ZUPAN PK KAMNIK SLO H 0:47:37
262 4 ANŽE PRETNAR KREPC SLO H 0:49:42
272 5 LUKA ZUPAN SLO H 0:50:58
238 6 JERNEJ FOSTER SLO H 0:52:48
273 7 DOMEN DORNIK SLO H 0:54:13
204 8 JAN ČERNE SLO H 0:54:45
212 9 JURE STRMAČ STAMIS SLO H 0:54:52
267 10 MARKO VERDENIK TK LJUBLJANA SLO H 0:55:01
209 11 KLEMEN RAVNIHAR SLO H 0:58:14
210 12 NEJC RAVNIKAR SLO H 0:58:15
207 13 MATEVŽ ŠIMNIC SLO H 1:09:36

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
228 1 DOLORES ŽIČKAR MULTISPORT KLUB KR SLO H 0:49:44
251 2 NIKI ČOP GORJE SLO H 0:58:09

Kategorija: I

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
341 1 BORUT ROVŠČEK TAMIS SPORT SLO I 0:42:43
285 2 DENIS ZVEGELJ SLO I 0:45:39
225 3 MATJAŽ MERHAR TK KRŠKO SLO I 0:46:02
279 4 ALJOŠA ŽNIDAR <<< SLO I 0:46:41
220 5 TOMAŽ POTOČNIK SLO I 0:47:16
222 6 ANŽE LEGAT KLUB RADOVLJIŠKIH Š SLO I 0:47:17
239 7 GORAN VIDIC PEŠIČ ŠD POL-MET SLO I 0:48:09
286 8 JERNEJ KOCEN KRAS 007 SLO I 0:48:23
219 9 TILEN SEDEJ ŠD PEDAL SLO I 0:49:34
276 10 LUKA SLAPŠAK PELLICCIONI ŠD SOKOL SLO I 0:49:48
214 11 IZTOK DOLJŠAK SLO I 0:51:12
316 12 MARKO HRIBAR SLO I 0:51:13
221 13 MITJA GOREC KLUB RADOVLJIŠKIH Š SLO I 0:51:22
296 14 TOMAŽ LOTRIČ SLO I 0:51:35
206 15 ŽIGA MANDELJ SLO I 0:51:41
205 16 ANDREJ NOVAK SLO I 0:53:37
213 17 KLEMEN HUMERCA SLO I 0:53:48
292 18 TADEJ AVČIN SLO I 0:54:56
233 19 DAMIJAN RIFL SLO I 0:55:03
319 20 BORUT POMPE SLO I 0:55:07
271 21 JURIJ RUPNIK BUČKE SLO I 0:58:25
314 22 MITJA BREZNIK SLO I 1:01:42
216 23 DOMEN MIHELIČ TK GORENJSKA SLO I 1:02:32
299 24 ROBERT FILIPČIČ SLO I 1:05:51
287 25 MATJAŽ VOLKAR LEŽERNI SLO I 1:05:57
235 26 UROŠ JERMAN SLO I 1:06:25
234 27 UROŠ GREGORC SLO I 1:06:37
336 28 MARTIN JERAM SLO I 1:09:04

Kategorija: I

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
284 1 SAŠA ROT ŠD SOKOL SLO I 0:49:55
278 2 TJAŠA ŽNIDAR SLO I 0:55:49
332 3 POLONA SAMEC ŠD SOKOL SLO I 0:57:19
203 4 DANA PETERMAN SLO I 1:02:13
298 5 TINA ŠIMUNOVIČ SLO I 1:05:52

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
248 1 BENO KRAŠOVEC TK TRISPORT SLO J 0:45:38
242 2 GREGOR GRILC SLO J 0:45:50
217 3 MAKSI URSIC TOLMIN SLO J 0:46:50
231 4 MARTIN KALINA POLICE KLUB PREŠOV HR J 0:48:27
301 5 TONE STRNIŠA SLO J 0:52:06
244 6 TOMAŽ HUMAR SLO J 0:52:35
229 7 ANDREJ KOPORC SLO J 0:53:05
230 8 VLADIMIR KALINA POLICE KLUB PREŠOV HR J 0:53:30
309 9 ROBERT DEŽMAN SLO J 0:54:10
257 10 ALEKSANDER TEMELJOTOV SLO J 0:55:04
311 11 SLAVKO GOMZI TS RADENSKA SLO J 0:55:29
331 12 ROK BAUMGARTEN SLO J 0:55:50
269 13 LOJZE KOLMAN SLO J 0:56:23
327 14 SLAVKO PETRIČ KRŠKO SLO J 0:56:57
274 15 ANDREJ GUBINA TRISPORT SLO J 0:57:11
297 16 NINA ČEMAS SLO J 0:57:22
291 17 PRIMOŽ HUDOBIVNIK SLO J 0:57:56
335 18 GORAZD VOVK SLO J 1:00:31
308 19 ALEŠ SMREKAR LEŽERNI SLO J 1:00:43
215 20 MATJAŽ BALANTIČ TK TRISPORT SLO J 1:02:05
320 21 ANDREJ ŠTUMBELJ SLO J 1:10:11
334 22 MILAN PETRIČ SLO J 1:10:13

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
313 1 ŠPELA PALČIČ SLO J 0:57:05
249 2 URŠA OPARA KRAŠOVEC TK TRISPORT SLO J 0:58:41
337 3 PETRA MARINKO SLO J 1:07:34
288 4 POLONA STRNAD LEŽERNI SLO J 1:11:14

Kategorija: K

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
328 1 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO K 0:55:22
317 2 VITOMIR PRETNAR TRDA KOLENA SLO K 0:56:19
318 3 ANDRAŽ GLAVIČ RIBA SLO K 0:59:05
303 4 JANEZ HERMAN SLO K 1:01:44

Kategorija: L

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
321 1 BORIS SCHERWITZ AUT L 2:11:59
289 2 NEJC POGAČNIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO L 2:14:27
347 3 PETER BENČINA TK INLES RIBNICA SLO L 2:17:50
266 4 BOR BAJIČ TK GORENJSKA SLO L 2:17:54
277 5 ROK ŠUKALO SLO L 2:53:52

Kategorija: M

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
360 1 BOJAN CEBIN TK RIBNICA SLO M 1:58:32
342 2 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO M 1:59:18
265 3 UROŠ SEME TK GORENJSKA SLO M 1:59:38
330 4 CHRISTOPH LORBER HSV KLAGENFURT-TRI AUT M 2:00:22
290 5 MIRKO TIŠLJAR TK TRISPORT SLO M 2:00:40
329 6 THOMAS JANDL HSV-TRIATHLON AUT M 2:01:02
365 7 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO M 2:01:50
252 8 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M 2:01:57
223 9 LEONHARD SUMMERER AUT M 2:02:19
226 10 JAROSLAV KOVAČIČ TK KRŠKO SLO M 2:05:07
354 11 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA SLO M 2:05:14
357 12 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO M 2:10:09
363 13 TOMAŽ KOVAČ TK TRISPORT KAMNIK SLO M 2:10:50
362 14 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO M 2:13:04
211 15 GREGOR TORKAR TK GORENJSKA SLO M 2:13:08
359 16 FRANCI ŠILC TK RIBNICA SLO M 2:13:30
352 17 UROŠ BRŠEC TK RIBNICA SLO M 2:14:05
305 18 DEJAN ČEPE TK MARIBOR SLO M 2:15:11
282 19 MATEJ PARADIŽ SOKOL SLO M 2:16:53
315 20 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO M 2:18:30
358 21 MARKO LOVŠIN TK RIBNICA SLO M 2:19:24
281 22 ALEŠ SUHADOLNIK SOKOL SLO M 2:22:04
246 23 MATIC ŠVAB TK GORENJSKA SLO M 2:26:42
326 24 JURE BOLTAR GO SLO M 2:28:00
322 25 ALEXSANDER KRAKOLINIG AUT M 2:28:01
346 26 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO M 2:29:26
348 27 MATEJ PELJHAN TK TRISPORT SLO M 2:29:40
345 28 BOŠTJAN KOMAC TŠD GRIČ SLO M 2:30:08
283 29 ALJOŠA KROHNE ŠD SOKOL SLO M 2:30:46
364 30 MATEVŽ PUSTIŠEK ŠD SOKOL SLO M 2:30:49
256 31 ALEŠ SEME TK GORENJSKA SLO M 2:31:51
268 32 BENJAMIN FLORJANC SLO M 2:32:03
356 33 PRIMOŽ VERBIČ TK TRISPORT SLO M 2:32:37
325 34 MATEJ DRUSANY GO X M 2:33:36
253 35 MATEJ TORKAR TEKAŠKI FORUM SLO M 2:33:37
270 36 LUKA ČERNUTA TŠD GRIČ SLO M 2:35:25
304 37 IZTOK FAŠNARIČ SLO M 2:36:29
261 38 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO M 2:37:00
355 39 ZORAN MALOVIČ TK MARIBOR SLO M 2:41:12
300 40 NINA DOLINAR ŠD SOKOL SLO M 2:41:47
371 41 SLAVKO VUKAN ŠD SEVEROVZHOD SLO M 2:49:24
368 42 ENRICO HUISKENS NIZ M 2:53:24
243 43 NICOLAAS VAN BEIRENDONC BEL M 3:03:24
306 44 ANDREJ BAKIJA SLO M 3:07:05
372 45 BORUT TINEV ŠD SEVEROVZHOD SLO M 3:13:57

Kategorija: M

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
333 1 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT SLO M 2:10:42
369 2 MELITA ŠINKOVEC ŠD SOKOL SLO M 2:21:33
254 3 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO M 2:37:05

Kategorija: N

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
350 1 LEMBERGER HEIMO RTM-ASVO-OAMTC-LZ AUT N 2:06:30
250 2 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT SLO N 2:11:48
280 3 GREGOR GANTAR TK TRISPORT SLO N 2:17:55
201 4 JURIJ JERŠIN TK GORENJSKA SLO N 2:23:26
349 5 JANKO KRYŽANOWSKI TK TRISPORT SLO N 2:28:19
208 6 MILAN DOBNIKAR TK TRISPORT SLO N 2:33:29
339 7 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO N 2:36:15
343 8 JORGOS VRHOVEC SLO N 3:00:47

Kategorija: NO

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
293 1 NATAŠA NAKRST TK TRISPORT SLO NO 2:15:48
294 2 NADA ROTOVNIK KOZJEK NOVICE EXTREM SLO NO 2:30:20
338 3 KARMEN VOVK TRISPORT SLO NO 2:39:54

Kategorija: O

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
353 1 BOJAN DEBENEC TK LJUBLJANA SLO O 2:16:20
366 2 VIKTOR EKART TK TRISPORT SLO O 2:21:10
312 3 JANI ŽELEZNIKAR TK TRISPORT SLO O 2:22:17
324 4 BOJAN SKOČIR SLO O 2:47:04
310 5 BORIS OSOLNIK SLO O 3:09:45
202 6 DAVID ELLISON USA O 3:29:12

Kategorija: P

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
370 1 RADO AČIMOVIČ TRIK MB SLO P 2:26:23
344 2 TONI ŽAGAR TŠD GRIČ SLO P 2:28:46
240 3 HAINZ TSCHACHLER HSV KLAGENFURT-TRI AUT P 2:45:28
361 4 FRANC ROGAN TS GORENJE SLO P 2:55:28
302 5 GORAZD KRASNIK KLUB MARATONEC LEN SLO P 3:15:24

Kategorija: PR

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
340 1 LJUBA ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO PR 2:58:35

Kategorija: Š

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
227 1 ŠEMRL, PERŠE, PERŠE TK GORENJSKA SLO Š 0:47:40
323 2 KRŠOVEC,MAJHENEC, ERJAV POLŽI SLO Š 0:57:06
275 3 PREGL, ZABADLAV, LAMPE ŠD ELEKTRO LJ EKEKT SLO Š 1:01:01

Kategorija: V

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
263 1 URANKAR, SERŠE, BRIC ODPISANI SLO V 0:45:44
245 2 ZUPAN, KIKEL, KUBURIČ KTŠ KLUB TRŽIŠKIH ŠT SLO V 0:49:17
236 3 ŠTRKALJ, BEŠTER, KRAJEC BEKOR PODNART D.O. SLO V 0:57:40

Kategorija: Z

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
218 1 AMBROŽIČ, LIČEF MIDVA SLO Z 0:51:50

Kategorija: Ž

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
232 1 BERCE, ČERNE, KUČAN KLUB RADOVLJIŠKIH Š SLO Ž 0:47:35
258 2 VOVK, RISMAL, TEMELJOTOV KAPATHOS TEAM SLO Ž 0:47:39
295 3 DOVŽAN, GOLOB, ZAJEC PUME SLO Ž 0:50:55
264 4 URANKAR, KRAMPUŽ, BRIC MLADIČI ODPISANI SLO Ž 0:57:02
260 5 VOVK, RISMAL, TEMELJOTOV PANTERJI – PANTERJI SLO Ž 0:58:35
259 6 ŽMUC, TEMELJOTOV, MUC BAJADERA SLO Ž 1:01:41
224 7 BINDER, TURK, LIPOVEC ZASPANCI SLO Ž 1:02:02
237 8 ŠTRKALJ, OBLAK, BEŠTER TURBO SPIN SLO Ž 1:11:06