Cici triatlon – ml. cicibani (2000 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 71 Žvegelj Isak 0 SLO 0:01:43 0:00:58 0:04:28 0:00:33 0:02:05 0:09:49
2 10 Dečman Matej Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:01:54 0:00:51 0:04:48 0:00:36 0:02:04 0:10:15
3 16 Fošnarič Tit 0 SLO 0:01:54 0:01:11 0:04:32 0:00:33 0:02:14 0:10:26
4 64 Uršič Jan TRISPORT SLO 0:02:28 0:00:48 0:04:58 0:00:29 0:02:01 0:10:45
5 50 Planko Lovro POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:02:40 0:00:48 0:05:35 0:00:51 0:02:18 0:12:14

Cici triatlon – ml. cicibanke (2000 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 18 Fuchs Reka Villam SC HUN 0:01:45 0:00:51 0:04:43 0:00:27 0:02:06 0:09:54
2 12 Drolc Žana POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:02:18 0:00:56 0:05:19 0:00:33 0:02:19 0:11:27
3 61 Šuštar Finžgar Anja 0 SLO 0:02:00 0:01:26 0:05:30 0:00:39 0:02:27 0:12:05
4 44 Novak Lea 0 SLO 0:02:06 0:01:56 0:06:07 0:00:33 0:02:20 0:13:03
5 24 Gorše Maja TŠD GRIČ SLO 0:02:59 0:00:56 0:06:46 0:00:40 0:02:22 0:13:45

Cici triatlon – st.cicibani (1999 – 1998)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 51 Planko Matevž POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:20 0:00:32 0:03:43 0:00:27 0:01:39 0:07:43
2 20 Gornik Tilen 0 SLO 0:01:05 0:00:34 0:03:38 0:00:49 0:01:41 0:07:48
3 52 Polak Blaž POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:18 0:00:35 0:03:55 0:00:21 0:01:51 0:08:02
4 72 Žvegelj Maksim 0 SLO 0:01:08 0:00:47 0:03:59 0:00:21 0:01:49 0:08:07
5 21 Gornik Aljaž 0 SLO 0:01:07 0:01:18 0:03:34 0:00:34 0:01:33 0:08:09
6 34 Kregar Drejc POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:46 0:00:30 0:03:36 0:00:26 0:01:50 0:08:11
7 1 Andoljšek Tilen Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:01:28 0:00:56 0:03:52 0:00:24 0:01:41 0:08:23
8 45 Obreza Domen POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:31 0:00:38 0:03:55 0:00:31 0:01:48 0:08:25
9 3 Bartol Danijel TŠD GRIČ SLO 0:01:36 0:00:38 0:04:06 0:00:25 0:01:47 0:08:33
10 69 Zajc Žiga POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:50 0:00:46 0:03:49 0:00:21 0:01:54 0:08:42
11 23 Gorše Klemen TŠD GRIČ SLO 0:01:37 0:00:43 0:04:00 0:00:24 0:02:00 0:08:48
12 8 Breznik Blaž 0 SLO 0:01:57 0:00:59 0:04:51 0:00:26 0:02:04 0:10:19

Cici triatlon – st.cicibanke (1999 – 1998)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 65 Uršič Kristina POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:16 0:00:40 0:03:31 0:00:23 0:01:39 0:07:31
2 27 Humar Katarina POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:36 0:00:49 0:04:05 0:00:23 0:01:56 0:08:52
3 9 Capuder Tinkara POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:34 0:00:50 0:04:33 0:00:26 0:02:08 0:09:33
4 55 Stanek Katjuša PK Triglav SLO 0:01:29 0:01:17 0:04:50 0:00:36 0:01:57 0:10:11
5 4 Bavčar Nika trisport SLO 0:01:56 0:00:58 0:04:41 0:00:36 0:02:05 0:10:18
6 60 Štangar Maruša 0 SLO 0:01:52 0:01:34 0:04:41 0:00:26 0:01:59 0:10:33
7 29 Jan Laura 0 SLO 0:02:23 0:01:22 0:05:09 0:00:29 0:02:21 0:11:46
8 68 Vozelj Tais 0 SLO 0:02:12 0:01:38 0:05:22 0:00:34 0:02:06 0:11:54

Cici triatlon – mlajši dečki (1997 – 1996)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 48 Pelaj Adrian TŠD Grič SLO 0:03:12 0:00:23 0:01:42 0:06:52
2 42 Močnik Klemen ŠD Sokol SLO 0:01:00 0:00:33 0:03:19 0:00:20 0:01:43 0:06:57
3 32 Kaplan Jaka Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:01:23 0:00:35 0:03:33 0:00:24 0:01:41 0:07:37
4 37 Lipovšek Žiga POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:19 0:00:32 0:03:37 0:00:22 0:01:48 0:07:40
5 58 Škoberne Martin MULTISPORT KLUB KRŠKO SLO 0:01:11 0:00:31 0:03:47 0:00:24 0:01:45 0:07:41
6 26 Humar Lovro POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:32 0:00:36 0:03:42 0:00:20 0:01:42 0:07:54
7 46 Obreza Leon POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:30 0:00:34 0:03:49 0:00:31 0:01:42 0:08:08
8 35 Kromar Nejc Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:01:26 0:00:35 0:03:56 0:00:29 0:01:42 0:08:09
9 30 Janež Anže TŠD Grič SLO 0:01:31 0:00:40 0:03:46 0:00:27 0:01:43 0:08:10
10 19 Gantar Urban TK Trisport SLO 0:01:22 0:00:41 0:03:58 0:00:31 0:01:39 0:08:13
11 40 Meden Jernej TK MARIBOR SLO 0:01:25 0:00:52 0:03:37 0:00:32 0:01:47 0:08:16
12 62 Urankar Anže Kajak kanu klub Ljubljana SLO 0:01:14 0:01:25 0:03:34 0:00:20 0:01:49 0:08:24
13 14 Fajfar Timotej ALITIM SLO 0:01:13 0:01:09 0:03:42 0:00:27 0:01:55 0:08:29
14 15 Ferk Tine Triatlon klub Maribor SLO 0:01:46 0:00:44 0:04:09 0:00:26 0:01:58 0:09:05
15 7 Bodlaj Rok POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:47 0:00:51 0:03:59 0:00:33 0:01:54 0:09:06
16 2 Bakija Jan 0 SLO 0:01:43 0:00:50 0:04:52 0:00:25 0:02:07 0:09:59

Cici triatlon – mlajše deklice (1997 – 1996)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 47 Osojnik Ajda TK Ljubljana SLO 0:01:06 0:00:28 0:03:43 0:00:26 0:01:40 0:07:25
2 66 Uršič Liza POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:14 0:00:28 0:03:33 0:00:30 0:01:41 0:07:28
3 17 Fuchs Dora Villam SC HUN 0:01:10 0:00:40 0:03:56 0:00:22 0:01:39 0:07:49
4 49 Perše Špela TK GORENJSKA SLO 0:01:14 0:00:40 0:03:55 0:00:22 0:01:48 0:08:02
5 57 Suppan Angelika HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:01:30 0:00:37 0:03:49 0:00:25 0:01:42 0:08:04
6 5 Besal Sara TŠD GRIČ SLO 0:01:24 0:00:39 0:03:53 0:00:27 0:01:47 0:08:11
7 13 Duščak Manca Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:01:11 0:00:39 0:04:00 0:00:51 0:01:50 0:08:32
8 11 Dečman Manca Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:01:26 0:00:39 0:04:23 0:00:26 0:02:02 0:08:57
9 59 Štangar Anja 0 SLO 0:01:29 0:01:14 0:04:26 0:00:23 0:01:52 0:09:26
10 447 Nakrst Vidic Ana OŠ DRAVLJE SLO 0:01:42 0:00:53 0:04:38 0:00:30 0:02:06 0:09:51
11 43 Murn Katja TŠD GRIČ SLO 0:01:54 0:00:47 0:04:49 0:00:41 0:01:51 0:10:05

Evropski mladinski pokal – starejši dečki (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 217 Kralj Urban TK Maribor SLO 0:06:42 0:01:00 0:26:02 0:00:28 0:16:36 0:50:50
2 241 Tomazin Žan TŠD Grič SLO 0:07:58 0:00:36 0:27:38 0:00:22 0:15:02 0:51:38
3 220 Lipovšek Jan POS Elektronček Trisport SLO 0:08:22 0:00:35 0:27:35 0:00:27 0:14:52 0:51:52
4 219 Leskovec Domen POS Elektronček Trisport SLO 0:08:23 0:00:47 0:27:42 0:00:26 0:14:52 0:52:11
5 224 Melink Tim TŠD GRIČ SLO 0:08:48 0:00:47 0:26:13 0:00:29 0:19:00 0:55:18
6 238 Strle Jaka Tilen OŠ Milana Šušteršiča SLO 0:06:20 0:01:10 0:32:34 0:00:26 0:16:04 0:56:36
7 226 Murn Luka TŠD Grič SLO 0:08:50 0:00:45 0:29:58 0:00:31 0:19:05 0:59:11

Evropski mladinski pokal – starejše deklice (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 249 Andoljšek Maruša TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:57 0:00:27 0:24:58 0:00:29 0:13:29 0:45:22
2 255 Fuchs Renata Villam SC HUN 0:06:01 0:00:30 0:26:03 0:00:24 0:14:40 0:47:40
3 280 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:24 0:00:29 0:26:55 0:00:23 0:13:52 0:49:04
4 265 Klemenc Maruša POS Elektronček Trisport SLO 0:06:46 0:00:46 0:26:12 0:00:26 0:16:11 0:50:24
5 274 Perše Tina TK GORENJSKA SLO 0:06:33 0:00:29 0:26:23 0:00:32 0:16:58 0:50:57
6 260 Horvath Zsanett Villam SC HUN 0:06:08 0:00:46 0:29:19 0:00:28 0:14:57 0:51:40
7 262 Jazbinšek Teja POS Elektronček Trisport SLO 0:07:38 0:00:41 0:27:27 0:00:25 0:15:40 0:51:53
8 259 Hočevar Neža Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:08:59 0:00:35 0:28:13 0:00:23 0:16:00 0:54:11
9 285 Vrhovnik Vesna POS Elektronček Trisport SLO 0:08:12 0:00:34 0:28:20 0:00:24 0:18:00 0:55:31
10 258 Hambrusch Alina HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:07:49 0:00:35 0:30:56 0:00:30 0:16:24 0:56:15
11 256 Griljc Lucija POS Elektronček Trisport SLO 0:07:31 0:00:45 0:29:17 0:00:24 0:18:19 0:56:18
12 271 Ogrin Katarina POS Elektronček Trisport SLO 0:07:56 0:00:33 0:29:06 0:00:24 0:18:55 0:56:56
13 254 Dujakovič Ana POS Elektronček Trisport SLO 0:06:48 0:00:42 0:30:09 0:00:32 0:19:21 0:57:33
14 261 Hribernik Nicole HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:08:29 0:00:45 0:29:26 0:00:32 0:19:31 0:58:45
15 268 Levstek Lara TŠD Grič SLO 0:08:41 0:00:34 0:31:54 0:00:32 0:19:34 1:01:17

Evropski mladinski pokal – kadeti (1993 – 1992)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 188 Andoljšek Aljaž TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:52 0:00:24 0:22:36 0:00:27 0:12:05 0:41:26
2 213 Kavalirek Michael HSV-Klagenfurt Triathlon AUT 0:05:34 0:00:52 0:23:29 0:00:24 0:12:31 0:42:52
3 235 Roupec Roman TK Mor. Budìjovice CZE 0:05:09 0:00:52 0:23:56 0:00:25 0:12:33 0:42:57
4 210 Kabrhel Tomas Pilkington TK CZE 0:04:58 0:00:36 0:23:18 0:00:33 0:14:51 0:44:18
5 223 Meden Matija TK Maribor SLO 0:05:33 0:00:30 0:23:05 0:00:31 0:16:22 0:46:04
6 198 Dolenc Nejc Novice Extreme SLO 0:05:50 0:00:32 0:24:13 0:00:24 0:15:52 0:46:54
7 197 Creci Simone los tigres triathlon ITA 0:05:14 0:00:56 0:25:54 0:00:28 0:15:50 0:48:25
8 201 Griljc Štefan POS Elektronček Trisport SLO 0:06:43 0:00:40 0:25:47 0:00:24 0:15:49 0:49:25
9 216 Koželj Simon POS Elektronček Trisport SLO 0:09:00 0:00:39 0:24:47 0:00:25 0:15:27 0:50:20
247 Zobec Nik TK INLES Riko Ribnica SLO 0:05:17 0:00:27 0:21:01 0:00:27 0:11:48 DQ

Evropski mladinski pokal – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 202 Henigman Dejan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:25 0:00:26 0:20:26 0:00:20 0:10:58 0:37:38
2 237 Stojanovič Ognjen SCG 0:05:00 0:00:26 0:20:55 0:00:25 0:11:14 0:38:01
3 233 Pucelj Vid TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:24 0:00:24 0:20:31 0:00:23 0:11:22 0:38:05
4 207 Hubacek Martin Trencin SVK 0:05:10 0:00:33 0:20:47 0:00:18 0:11:31 0:38:21
5 225 Miller Joé Luxembourg National Team LUX 0:05:06 0:00:22 0:20:52 0:00:27 0:11:37 0:38:26
6 221 Malak Tomasz POL 0:04:49 0:00:31 0:20:57 0:00:23 0:11:49 0:38:31
7 246 Varga Richard SVK 0:04:39 0:00:28 0:21:12 0:00:25 0:11:48 0:38:35
8 446 Milovan Matia CRO 0:04:43 0:00:35 0:21:05 0:00:24 0:12:06 0:38:55
9 222 Marić Ivo CRO 0:05:18 0:00:23 0:20:49 0:00:25 0:12:15 0:39:13
10 231 Peters Neil C.S.L. LUX 0:05:17 0:00:26 0:20:44 0:00:28 0:12:24 0:39:21
11 193 Berger Jannic SUI 0:05:03 0:00:29 0:20:49 0:00:23 0:12:48 0:39:33
12 212 Kaplan Luka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:03 0:00:30 0:21:34 0:00:25 0:12:11 0:39:46
13 229 Pelaj Albert TŠD Grič SLO 0:05:05 0:00:35 0:21:16 0:00:26 0:13:38 0:41:02
14 209 John Martin CZE 0:05:11 0:00:23 0:21:20 0:00:26 0:13:52 0:41:14
15 196 Bratko Kristian CRO 0:05:20 0:00:22 0:21:12 0:00:25 0:13:59 0:41:20
16 188 Andoljšek Aljaž TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:52 0:00:24 0:22:36 0:00:27 0:12:05 0:41:26
17 199 Frajzman Dinko CRO 0:05:36 0:00:34 0:22:29 0:00:34 0:12:43 0:41:57
18 234 Rojc Miha POS Elektronček Trisport SLO 0:05:44 0:00:24 0:22:25 0:00:24 0:13:06 0:42:06
19 191 Balazs Suhajda tvk mali triathlon club HUN 0:05:19 0:00:35 0:21:11 0:00:30 0:15:02 0:42:39
20 206 Hribar Domen POS Elektronček Trisport SLO 0:05:22 0:00:25 0:22:33 0:00:26 0:13:57 0:42:44
21 200 Gaggl Lukas HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:05:44 0:00:54 0:23:15 0:00:32 0:12:20 0:42:46
22 213 Kavalirek Michael HSV-Klagenfurt Triathlon AUT 0:05:34 0:00:52 0:23:29 0:00:24 0:12:31 0:42:52
23 235 Roupec Roman TK Mor. Budìjovice CZE 0:05:09 0:00:52 0:23:56 0:00:25 0:12:33 0:42:57
24 208 Ivandić Tomislav CRO 0:06:05 0:00:28 0:23:22 0:00:27 0:12:53 0:43:17
25 190 Bajič Rok TK GORENJSKA SLO 0:05:41 0:00:27 0:22:21 0:00:27 0:14:20 0:43:19
26 211 Kaniscev Roman Pilkington TK CZE 0:04:54 0:00:46 0:23:26 0:00:29 0:13:43 0:43:20
27 240 Tekavčič Anže POS Elektronček Trisport SLO 0:05:07 0:00:36 0:23:52 0:00:21 0:13:34 0:43:32
28 230 Pešec Ante TK Rudolf Perešin CRO 0:05:40 0:00:29 0:23:30 0:00:30 0:13:38 0:43:49
29 214 Klemenc Anže TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:49 0:00:24 0:23:02 0:00:24 0:14:15 0:43:55
30 210 Kabrhel Tomas Pilkington TK CZE 0:04:58 0:00:36 0:23:18 0:00:33 0:14:51 0:44:18
31 215 Kowalski Dariusz POL 0:05:12 0:00:32 0:24:04 0:00:26 0:14:21 0:44:37
32 448 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:45 0:00:35 0:23:40 0:00:30 0:13:26 0:44:59
33 245 Žmavčič Blaž Multisport Klub Krško SLO 0:05:40 0:00:25 0:23:02 0:00:31 0:15:50 0:45:30
34 223 Meden Matija TK Maribor SLO 0:05:33 0:00:30 0:23:05 0:00:31 0:16:22 0:46:04
35 198 Dolenc Nejc Novice Extreme SLO 0:05:50 0:00:32 0:24:13 0:00:24 0:15:52 0:46:54
36 243 Vrhovnik Rok POS Elektronček Trisport SLO 0:07:16 0:00:30 0:24:10 0:00:27 0:14:33 0:46:57
37 242 Turčić Alen Tk Rudolf Perišin CRO 0:05:46 0:00:25 0:25:10 0:00:31 0:15:13 0:47:07
38 197 Creci Simone los tigres triathlon ITA 0:05:14 0:00:56 0:25:54 0:00:28 0:15:50 0:48:25
39 201 Griljc Štefan POS Elektronček Trisport SLO 0:06:43 0:00:40 0:25:47 0:00:24 0:15:49 0:49:25
40 216 Koželj Simon POS Elektronček Trisport SLO 0:09:00 0:00:39 0:24:47 0:00:25 0:15:27 0:50:20
41 217 Kralj Urban TK Maribor SLO 0:06:42 0:01:00 0:26:02 0:00:28 0:16:36 0:50:50
42 241 Tomazin Žan TŠD Grič SLO 0:07:58 0:00:36 0:27:38 0:00:22 0:15:02 0:51:38
43 220 Lipovšek Jan POS Elektronček Trisport SLO 0:08:22 0:00:35 0:27:35 0:00:27 0:14:52 0:51:52
44 219 Leskovec Domen POS Elektronček Trisport SLO 0:08:23 0:00:47 0:27:42 0:00:26 0:14:52 0:52:11
45 224 Melink Tim TŠD GRIČ SLO 0:08:48 0:00:47 0:26:13 0:00:29 0:19:00 0:55:18
46 238 Strle Jaka Tilen OŠ Milana Šušteršiča SLO 0:06:20 0:01:10 0:32:34 0:00:26 0:16:04 0:56:36
47 226 Murn Luka TŠD Grič SLO 0:08:50 0:00:45 0:29:58 0:00:31 0:19:05 0:59:11
228 Paptista Martin CRO 0:05:22 0:00:25 DNF
247 Zobec Nik TK INLES Riko Ribnica SLO 0:05:17 0:00:27 0:21:01 0:00:27 0:11:48 DQ
218 Lamberty Philippe cab LUX 0:05:18 0:00:27 0:21:05 0:00:23 0:12:15 DQ

Evropski mladinski pokal – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 275 Perterer Lisa AUT 0:05:21 0:00:34 0:23:57 0:00:28 0:13:28 0:43:51
2 272 Oražem Monika TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:34 0:00:27 0:25:21 0:00:23 0:12:48 0:44:33
3 266 Kožar Nina TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:21 0:00:27 0:24:32 0:00:27 0:13:22 0:45:11
4 249 Andoljšek Maruša TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:57 0:00:27 0:24:58 0:00:29 0:13:29 0:45:22
5 276 Platilova Denisa TRI-SKI Horní Počernice CZE 0:05:45 0:00:27 0:25:20 0:00:30 0:14:37 0:46:41
6 277 Romšak Tjaša POS Elektronček Trisport SLO 0:06:00 0:00:26 0:24:52 0:00:36 0:15:15 0:47:11
7 263 Kalabusova Hana CZE 0:05:25 0:00:28 0:25:40 0:00:28 0:15:23 0:47:26
8 255 Fuchs Renata Villam SC HUN 0:06:01 0:00:30 0:26:03 0:00:24 0:14:40 0:47:40
9 270 Obreza Brigita TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:04 0:00:36 0:26:31 0:00:26 0:15:11 0:48:50
10 280 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:24 0:00:29 0:26:55 0:00:23 0:13:52 0:49:04
11 257 Grkman Ana POS Elektronček Trisport SLO 0:06:34 0:00:58 0:26:12 0:00:37 0:15:05 0:49:28
12 264 Kaniscevova Kristyna Pilkington TK CZE 0:05:40 0:00:42 0:27:18 0:00:32 0:15:31 0:49:44
13 273 Otworowska Malgorzata POL 0:05:23 0:00:41 0:25:45 0:00:24 0:17:37 0:49:51
14 284 Vrhovnik Manca POS Elektronček Trisport SLO 0:06:33 0:00:56 0:26:16 0:00:38 0:15:32 0:49:57
15 265 Klemenc Maruša POS Elektronček Trisport SLO 0:06:46 0:00:46 0:26:12 0:00:26 0:16:11 0:50:24
16 274 Perše Tina TK GORENJSKA SLO 0:06:33 0:00:29 0:26:23 0:00:32 0:16:58 0:50:57
17 260 Horvath Zsanett Villam SC HUN 0:06:08 0:00:46 0:29:19 0:00:28 0:14:57 0:51:40
18 262 Jazbinšek Teja POS Elektronček Trisport SLO 0:07:38 0:00:41 0:27:27 0:00:25 0:15:40 0:51:53
19 269 Mandl Nina MULTISPORT klub Krško SLO 0:05:39 0:00:43 0:29:07 0:00:31 0:16:54 0:52:57
20 259 Hočevar Neža Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:08:59 0:00:35 0:28:13 0:00:23 0:16:00 0:54:11
21 281 Troha Tina TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:32 0:00:29 0:30:42 0:00:26 0:16:11 0:55:22
22 285 Vrhovnik Vesna POS Elektronček Trisport SLO 0:08:12 0:00:34 0:28:20 0:00:24 0:18:00 0:55:31
23 258 Hambrusch Alina HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:07:49 0:00:35 0:30:56 0:00:30 0:16:24 0:56:15
24 256 Griljc Lucija POS Elektronček Trisport SLO 0:07:31 0:00:45 0:29:17 0:00:24 0:18:19 0:56:18
25 271 Ogrin Katarina POS Elektronček Trisport SLO 0:07:56 0:00:33 0:29:06 0:00:24 0:18:55 0:56:56
26 254 Dujakovič Ana POS Elektronček Trisport SLO 0:06:48 0:00:42 0:30:09 0:00:32 0:19:21 0:57:33
27 278 Sandrieser Lisa HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:07:52 0:00:47 0:30:48 0:00:25 0:18:13 0:58:07
28 261 Hribernik Nicole HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:08:29 0:00:45 0:29:26 0:00:32 0:19:31 0:58:45
29 279 Štibelj Ula TK GORENJSKA SLO 0:06:31 0:00:57 0:30:30 0:00:35 0:20:26 0:59:02
30 268 Levstek Lara TŠD Grič SLO 0:08:41 0:00:34 0:31:54 0:00:32 0:19:34 1:01:17
283 Volčanjk Nina MULTISPORT klub Krško SLO 0:09:06 0:00:43 DNF
250 Andoljšek Sabina TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:36 0:00:35 DNF

Evropski mladinski pokal – kadetinje (1993 – 1992)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 272 Oražem Monika TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:34 0:00:27 0:25:21 0:00:23 0:12:48 0:44:33
2 266 Kožar Nina TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:21 0:00:27 0:24:32 0:00:27 0:13:22 0:45:11
3 277 Romšak Tjaša POS Elektronček Trisport SLO 0:06:00 0:00:26 0:24:52 0:00:36 0:15:15 0:47:11
4 270 Obreza Brigita TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:04 0:00:36 0:26:31 0:00:26 0:15:11 0:48:50
5 257 Grkman Ana POS Elektronček Trisport SLO 0:06:34 0:00:58 0:26:12 0:00:37 0:15:05 0:49:28
6 264 Kaniscevova Kristyna Pilkington TK CZE 0:05:40 0:00:42 0:27:18 0:00:32 0:15:31 0:49:44
7 281 Troha Tina TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:32 0:00:29 0:30:42 0:00:26 0:16:11 0:55:22
8 278 Sandrieser Lisa HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:07:52 0:00:47 0:30:48 0:00:25 0:18:13 0:58:07
283 Volčanjk Nina MULTISPORT klub Krško SLO 0:09:06 0:00:43 DNF
250 Andoljšek Sabina TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:36 0:00:35 DNF

Evropski mladinski pokal – ml. mladinci (1991 – 1990)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 237 Stojanovič Ognjen SCG 0:05:00 0:00:26 0:20:55 0:00:25 0:11:14 0:38:01
2 233 Pucelj Vid TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:24 0:00:24 0:20:31 0:00:23 0:11:22 0:38:05
3 222 Marić Ivo CRO 0:05:18 0:00:23 0:20:49 0:00:25 0:12:15 0:39:13
4 231 Peters Neil C.S.L. LUX 0:05:17 0:00:26 0:20:44 0:00:28 0:12:24 0:39:21
5 212 Kaplan Luka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:03 0:00:30 0:21:34 0:00:25 0:12:11 0:39:46
6 199 Frajzman Dinko CRO 0:05:36 0:00:34 0:22:29 0:00:34 0:12:43 0:41:57
7 234 Rojc Miha POS Elektronček Trisport SLO 0:05:44 0:00:24 0:22:25 0:00:24 0:13:06 0:42:06
8 191 Balazs Suhajda tvk mali triathlon club HUN 0:05:19 0:00:35 0:21:11 0:00:30 0:15:02 0:42:39
9 206 Hribar Domen POS Elektronček Trisport SLO 0:05:22 0:00:25 0:22:33 0:00:26 0:13:57 0:42:44
10 200 Gaggl Lukas HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:05:44 0:00:54 0:23:15 0:00:32 0:12:20 0:42:46
11 190 Bajič Rok TK GORENJSKA SLO 0:05:41 0:00:27 0:22:21 0:00:27 0:14:20 0:43:19
12 211 Kaniscev Roman Pilkington TK CZE 0:04:54 0:00:46 0:23:26 0:00:29 0:13:43 0:43:20
13 240 Tekavčič Anže POS Elektronček Trisport SLO 0:05:07 0:00:36 0:23:52 0:00:21 0:13:34 0:43:32
14 230 Pešec Ante TK Rudolf Perešin CRO 0:05:40 0:00:29 0:23:30 0:00:30 0:13:38 0:43:49
15 214 Klemenc Anže TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:49 0:00:24 0:23:02 0:00:24 0:14:15 0:43:55
16 215 Kowalski Dariusz POL 0:05:12 0:00:32 0:24:04 0:00:26 0:14:21 0:44:37
17 448 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:45 0:00:35 0:23:40 0:00:30 0:13:26 0:44:59
18 245 Žmavčič Blaž Multisport Klub Krško SLO 0:05:40 0:00:25 0:23:02 0:00:31 0:15:50 0:45:30
19 243 Vrhovnik Rok POS Elektronček Trisport SLO 0:07:16 0:00:30 0:24:10 0:00:27 0:14:33 0:46:57
20 242 Turčić Alen Tk Rudolf Perišin CRO 0:05:46 0:00:25 0:25:10 0:00:31 0:15:13 0:47:07
228 Paptista Martin CRO 0:05:22 0:00:25 DNF

Evropski mladinski pokal – mladinci (1989 – 1988)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 202 Henigman Dejan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:25 0:00:26 0:20:26 0:00:20 0:10:58 0:37:38
2 207 Hubacek Martin Trencin SVK 0:05:10 0:00:33 0:20:47 0:00:18 0:11:31 0:38:21
3 225 Miller Joé Luxembourg National Team LUX 0:05:06 0:00:22 0:20:52 0:00:27 0:11:37 0:38:26
4 221 Malak Tomasz POL 0:04:49 0:00:31 0:20:57 0:00:23 0:11:49 0:38:31
5 246 Varga Richard SVK 0:04:39 0:00:28 0:21:12 0:00:25 0:11:48 0:38:35
6 446 Milovan Matia CRO 0:04:43 0:00:35 0:21:05 0:00:24 0:12:06 0:38:55
7 193 Berger Jannic SUI 0:05:03 0:00:29 0:20:49 0:00:23 0:12:48 0:39:33
8 229 Pelaj Albert TŠD Grič SLO 0:05:05 0:00:35 0:21:16 0:00:26 0:13:38 0:41:02
9 209 John Martin CZE 0:05:11 0:00:23 0:21:20 0:00:26 0:13:52 0:41:14
10 196 Bratko Kristian CRO 0:05:20 0:00:22 0:21:12 0:00:25 0:13:59 0:41:20
11 208 Ivandić Tomislav CRO 0:06:05 0:00:28 0:23:22 0:00:27 0:12:53 0:43:17
218 Lamberty Philippe cab LUX 0:05:18 0:00:27 0:21:05 0:00:23 0:12:15 DQ

Evropski mladinski pokal – mladinke (1989 – 1988)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 263 Kalabusova Hana CZE 0:05:25 0:00:28 0:25:40 0:00:28 0:15:23 0:47:26
2 279 Štibelj Ula TK GORENJSKA SLO 0:06:31 0:00:57 0:30:30 0:00:35 0:20:26 0:59:02

Evropski mladinski pokal – ml. mladinke (1991 – 1990)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 275 Perterer Lisa AUT 0:05:21 0:00:34 0:23:57 0:00:28 0:13:28 0:43:51
2 276 Platilova Denisa TRI-SKI Horní Počernice CZE 0:05:45 0:00:27 0:25:20 0:00:30 0:14:37 0:46:41
3 273 Otworowska Malgorzata POL 0:05:23 0:00:41 0:25:45 0:00:24 0:17:37 0:49:51
4 284 Vrhovnik Manca POS Elektronček Trisport SLO 0:06:33 0:00:56 0:26:16 0:00:38 0:15:32 0:49:57
5 269 Mandl Nina MULTISPORT klub Krško SLO 0:05:39 0:00:43 0:29:07 0:00:31 0:16:54 0:52:57

Olimpik triatlon – st. mladinci (1989 – 1988)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 88 Christensen Tama 0 NZL 0:20:26 0:00:33 1:01:23 0:00:24 0:34:55 1:57:42
2 148 Roupec Radek 0 CZE 0:19:08 0:00:31 1:06:09 0:00:30 0:40:45 2:07:05
3 77 Bajič Bor TK Gorenjska SLO 0:21:55 0:00:48 1:05:33 0:00:28 0:45:01 2:13:46
4 181 Wölfl Alexander HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:30:24 0:01:15 1:13:19 0:00:39 0:45:28 2:31:08
5 137 Pichler Thomas HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:30:00 0:00:57 1:13:58 0:00:43 0:49:37 2:35:17

Olimpik triatlon – st. mladinke (1989 – 1988)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Člani (let. 87 – 68)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 87 Cebin Bojan Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:20:25 0:00:31 1:01:25 0:00:27 0:34:26 1:57:16
2 138 Pleše David TK Ljubljana SLO 0:20:31 0:00:56 1:01:31 0:00:26 0:34:20 1:57:46
3 118 Kovačič Jaroslav TK Krško SLO 0:18:34 0:00:41 1:03:08 0:00:29 0:38:45 2:01:39
4 76 Bajai Peter Mogyi Triatlon Club HUN 0:18:35 0:00:31 1:04:23 0:00:28 0:38:44 2:02:43
5 103 Harnold Peter TK Ljubljana SLO 0:18:56 0:00:38 1:06:10 0:00:32 0:37:18 2:03:37
6 159 Stallard Shanon G-Force Team NZL 0:20:25 0:00:33 1:05:52 0:00:28 0:36:55 2:04:14
7 112 Koceić Marin TK SPLIT CRO 0:20:27 0:00:40 1:04:59 0:00:30 0:37:51 2:04:29
8 123 Kromar Damijan Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:23:10 0:00:41 1:04:25 0:00:29 0:36:17 2:05:03
9 153 Sajovec Peter tk ribnica SLO 0:22:59 0:00:50 1:04:28 0:00:32 0:36:44 2:05:35
10 131 Mori Mitja TK Ljubljana SLO 0:21:36 0:00:40 1:04:33 0:00:25 0:39:08 2:06:24
11 86 Campos Fabio 0 CRC 0:21:41 0:00:39 1:04:32 0:00:37 0:39:27 2:06:57
12 169 Tišljar Mirko TRISPORT CRO 0:21:39 0:00:39 1:06:04 0:00:38 0:38:29 2:07:30
13 117 Kovač Matjaž TRIATLON KLUB LJUBLJANA SLO 0:21:36 0:00:32 1:04:43 0:00:28 0:40:35 2:07:56
14 164 Šink Tomaž Triatlon klub Gorenjska SLO 0:21:02 0:00:44 1:06:34 0:00:33 0:39:14 2:08:09
15 106 Janežič Gregor Tk Gorenjska SLO 0:23:13 0:00:36 1:04:27 0:00:35 0:39:59 2:08:52
16 183 Zakšek Darko Triatlon klub Krško SLO 0:24:56 0:00:34 1:08:06 0:00:33 0:42:57 2:17:09
17 119 Krajnc Damjan 3tri team celje SLO 0:26:07 0:01:20 1:08:09 0:01:00 0:42:13 2:18:50
18 158 Slapničar Matevž Triatlon klub Gorenjska SLO 0:26:37 0:01:17 1:08:01 0:00:55 0:42:18 2:19:09
19 120 Krajnc Mitja 3tri team celje SLO 0:27:42 0:00:40 1:05:53 0:01:15 0:43:51 2:19:23
20 83 Bršec Uroš tk krško SLO 0:27:18 0:00:49 1:07:48 0:00:42 0:44:31 2:21:10
21 92 Čurović Luka ŠD SOKOL SLO 0:27:45 0:00:50 1:12:06 0:00:36 0:40:52 2:22:10
22 460 Vode Toni ŠD Partizan Dolsko SLO 0:29:04 0:01:30 1:09:33 0:00:47 0:43:27 2:24:23
23 175 Unger Reinhard HSV GÜSSING FUNSPORT AUT 0:27:41 0:00:59 1:10:29 0:00:40 0:44:43 2:24:35
24 141 Poljanšek Borut Etiketa SLO 0:28:18 0:01:14 1:09:27 0:00:53 0:45:00 2:24:55
25 81 Boltar Jure hit universe of fun SLO 0:27:35 0:00:46 1:11:33 0:00:38 0:44:53 2:25:28
26 102 Gornik Robert 0 SLO 0:28:57 0:01:45 1:09:27 0:01:13 0:47:54 2:29:17
27 96 Drusany Matej go SLO 0:29:05 0:01:00 1:12:56 0:00:32 0:46:07 2:29:41
28 462 Gerber Martin SUI 0:26:19 0:02:14 1:11:29 0:00:50 0:48:57 2:29:51
29 125 Lindtner Rok TRISPORT 3K ŠPORT SLO 0:26:36 0:02:42 1:18:04 0:02:00 0:41:05 2:30:28
30 114 Komac Boštjan 0 SLO 0:29:11 0:01:26 1:11:51 0:00:46 0:48:03 2:31:20
31 128 Malovič Zoran TK Maribor SLO 0:27:43 0:01:06 1:15:02 0:01:00 0:46:49 2:31:41
32 91 Černuta Luka TŠD Grič SLO 0:29:14 0:01:10 1:14:30 0:00:50 0:46:35 2:32:21
33 107 Jenič Samo SLO 0:26:46 0:00:53 1:18:31 0:00:50 0:45:39 2:32:41
34 99 Fošnarič Iztok TK Maribor SLO 0:30:04 0:01:29 1:17:27 0:00:54 0:44:08 2:34:05
35 156 Seme Aleš TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:25:52 0:01:59 1:15:25 0:00:41 0:50:09 2:34:09
36 144 Pustišek Matevž ŠD Sokol SLO 0:31:51 0:01:12 1:14:42 0:00:42 0:46:22 2:34:51
37 79 Benko Janez ŽIVLJENJE JE LEPO SLO 0:30:26 0:01:21 1:15:59 0:00:50 0:47:29 2:36:07
38 97 Duračković Damir Sokol SLO 0:26:51 0:01:02 1:13:58 0:00:55 0:53:36 2:36:24
39 139 Pogačnik Uroš TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:40 0:00:46 1:14:57 0:00:48 0:54:09 2:37:23
40 177 Vodopija Valter ŠRK Celje SLO 0:35:42 0:02:41 1:13:38 0:01:16 0:45:00 2:38:18
41 140 Poljak Urban 0 SLO 0:37:03 0:01:23 1:20:39 0:00:49 0:46:57 2:46:53
42 458 Skok Darko ŠD SOKOL SLO 0:34:09 0:02:18 1:21:16 0:00:53 0:52:13 2:50:51
43 186 Zupančič Gorazd TK SOKOL SLO 0:31:54 0:00:54 1:23:54 0:00:57 0:54:23 2:52:04
44 130 Mcdonald Jason 0 UK 0:33:18 0:02:39 1:31:12 0:00:34 0:47:03 2:54:47
45 133 Nose Luka 0 SLO 0:37:47 0:03:41 1:17:52 0:01:39 0:53:55 2:54:56
46 110 Kaučevič Leon KD BILANCA APAČE SLO 0:33:14 0:03:26 1:25:33 0:01:13 0:52:18 2:55:45
47 105 Istenič Gregor konstill triatlon SLO 0:36:06 0:02:28 1:26:06 0:01:26 0:53:27 2:59:36
48 149 Rozman Samo 3K šport SLO 0:29:18 0:01:39 1:33:32 0:01:26 0:58:14 3:04:12
49 78 Balabanič Damjan 0 SLO 0:40:06 0:02:47 1:29:39 0:00:46 0:53:28 3:06:48
126 Lovenjak Damir šd sokol SLO 0:24:54 0:00:46 1:10:19 0:00:42 DNF
171 Torkar Gregor TK Inles Riko Ribnica SLO 0:23:09 0:00:42 DNF
157 Seme Uroš TK Pula SLO 0:18:32 0:00:35 DNF
122 Krohne Aljoša šd sokol SLO 0:31:31 0:00:49 DNF
127 Maček Uroš TK Maribor SLO 0:23:08 0:00:51 DNF
80 Bizau Cristian Pallas ROM 0:54:10 0:03:15 DQ
74 Anzeljc Vojko 0 SLO 0:54:10 0:04:48 DQ

Olimpik triatlon – Članice (let. 87 – 68)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 163 Šimic Mateja TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:20:29 0:00:43 1:08:56 0:00:36 0:40:15 2:11:01
2 160 Stattmann Sandra RTM ASVÖ-ÖAMTC-LZ Klagenfurt AUT 0:24:19 0:00:42 1:14:32 0:00:35 0:44:52 2:25:02
3 172 Tramte Maša triatlon klub ribnica SLO 0:23:47 0:00:49 1:23:04 0:00:39 0:54:01 2:42:21
4 173 Twyman Lynley Auckland NZL 0:32:15 0:02:01 1:19:10 0:02:01 0:55:23 2:50:51
5 134 Novak Petra TK TRISPORT SLO 0:30:46 0:02:27 1:25:12 0:01:26 0:55:01 2:54:55
6 94 Dolinar Nina šd sokol SLO 0:33:40 0:01:20 1:27:26 0:00:54 0:56:46 3:00:09

Olimpik triatlon – Veterani I (let. 67 – 63)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 166 Štibelj Matjaž Tk Gorenjska SLO 0:23:12 0:00:40 1:08:14 0:00:47 0:43:27 2:16:22
2 147 Romšak Matic TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:26:35 0:01:00 1:08:21 0:00:45 0:40:40 2:17:22
3 101 Gantar Gregor TK TRISPORT SLO 0:26:03 0:01:06 1:08:52 0:00:41 0:41:31 2:18:15
4 135 Obreza Marko TK Inles Riko Ribnica SLO 0:29:18 0:00:48 1:12:47 0:00:46 0:42:01 2:25:43
5 154 Sandrieser Stefan HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:27:31 0:00:44 1:13:34 0:00:39 0:43:14 2:25:45
6 89 Creci Massimo los tigres triathlon ITA 0:28:03 0:01:53 1:15:03 0:01:27 0:42:02 2:28:30
7 116 Koporc Andrej 0 SLO 0:29:27 0:01:17 1:13:07 0:00:44 0:48:29 2:33:08
8 457 Dobnikar Milan TK TRISPORT SLO 0:31:47 0:01:50 1:18:05 0:01:01 0:43:44 2:36:29
9 145 Rajh Marko Garmin AGP PRO Kranj SLO 0:33:12 0:04:08 1:20:01 0:01:05 0:43:44 2:42:12
10 150 Rutar Artur 3K šport SLO 0:29:58 0:01:42 1:20:03 0:01:23 0:53:53 2:47:02
11 179 Vrhovnik Straka Tone 3K šport SLO 0:35:16 0:01:50 1:21:14 0:01:06 0:49:23 2:48:51
12 152 Saje Miro 0 SLO 0:37:19 0:01:48 1:28:17 0:00:50 1:01:22 3:09:39
13 108 Josipović Matko TK Maribor SLO 0:27:27 0:04:56 1:41:39 0:00:50 1:12:57 3:27:51

Olimpik triatlon – Veteranke I (let. 67 – 63)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 178 Vovk Karmen Kaja 3K Sport SLO 0:27:39 0:01:44 1:18:06 0:01:06 0:49:06 2:37:43

Olimpik triatlon – Veterani II (let. 62 – 58)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 115 Komel Branimir TK MARIBOR SLO 0:27:23 0:01:11 1:14:28 0:00:33 0:43:30 2:27:08
2 161 Strniša Toni Škrile SLO 0:27:35 0:01:45 1:18:32 0:01:02 0:42:38 2:31:34
3 184 Zivlak Zoran TK Dynamic Novi Sad SRB 0:27:43 0:01:36 1:18:08 0:00:51 0:45:59 2:34:19
4 124 Lemajič Gorazd TRISPORT SLO 0:33:24 0:03:03 1:23:40 0:02:22 0:49:37 2:52:08
5 185 Zobavnik Igor Tekaški forum SLO 0:38:09 0:03:00 1:27:47 0:01:32 0:53:11 3:03:40
6 167 Štucin Mirko 0 SLO 0:36:12 0:03:41 1:35:28 0:00:35 0:53:32 3:09:31

Olimpik triatlon – Veteranke II (let. 62 – 53)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 132 Nakrst Nataša trisport SLO 0:24:20 0:01:04 1:09:55 0:00:47 0:43:39 2:19:48

Olimpik triatlon – Veterani III (let. 57 – 53)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 73 Aćimović Rado TK Maribor SLO 0:26:02 0:01:36 1:14:09 0:00:45 0:42:43 2:25:17
2 129 Maxwell Ross 0 NZL 0:27:28 0:00:46 1:14:36 0:00:38 0:43:17 2:26:48
3 143 Preradovič Konstantin Club Polet SLO 0:25:34 0:01:47 1:14:28 0:00:51 0:45:40 2:28:23
4 187 Žagar Anton TSD Gric SLO 0:30:45 0:02:33 1:16:29 0:00:46 0:43:52 2:34:27
5 82 Borovinšek Mladen TK Maribor SLO 0:29:26 0:02:11 1:26:10 0:01:16 0:56:08 2:55:13
6 121 Krasnik Gorazd Klub maratonec Lenart SLO 0:42:03 0:02:54 3:25:00

Olimpik triatlon – Veteranke III (let. 52 – 43)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veterani IV (let. 52 – 48)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 180 Wogatai Sieghart HSV Klagenfurt Triathlon AUT 0:27:09 0:01:20 1:11:27 0:00:49 0:44:44 2:25:32
2 165 Škrlep Anton Trisport SLO 0:26:49 0:01:20 1:13:11 0:00:48 0:50:39 2:32:49
3 111 Kermelj Stanislav TK Ljubljana SLO 0:37:07 0:02:35 1:16:32 0:01:10 0:55:52 2:53:18
4 90 Cvetko Dušan SL. KONJICE SLO 0:36:40 0:01:50 1:25:02 0:01:15 0:57:41 3:02:30
5 109 Kabaj Milan Triatlon klub Maribor SLO 0:34:21 0:02:06 3:29:00

Olimpik triatlon – Veterani V (let. 47 – 43)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veterani VI (let. 42 – 38)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veterani VII (let. 37 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – dijaki (1989 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 319 Kojc Nik 0 SLO 0:07:22 0:01:08 0:26:31 0:00:45 0:17:09 0:52:57
2 299 Černe Jan Tekaški forum SLO 0:06:37 0:01:22 0:28:27 0:00:24 0:16:32 0:53:24
3 288 Bakija Tadej 0 SLO 0:07:28 0:01:02 0:31:46 0:00:24 0:15:25 0:56:07

Triatlon za vsakogar – dijakinje (1989 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – Člani 1 (let. 88 – 73)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 363 Suhadolnik Aleš ŠD SOKOL TRIATLON SLO 0:07:00 0:00:27 0:22:48 0:00:24 0:12:43 0:43:23
2 382 Zore Grega TK Trisport Kamnik SLO 0:05:23 0:00:24 0:23:21 0:00:27 0:13:52 0:43:30
3 333 Merhar Matjaž Triatlon klub Krško SLO 0:06:46 0:00:31 0:23:07 0:00:28 0:13:56 0:44:49
4 330 Mandelj Žiga 0 SLO 0:06:38 0:00:28 0:25:11 0:00:27 0:14:18 0:47:05
5 347 Potočnik Tomaž Klub radovljiških študentov SLO 0:07:17 0:01:04 0:23:51 0:00:34 0:14:24 0:47:12
6 340 Pečar Aljoša radizel SLO 0:06:57 0:00:52 0:25:17 0:00:17 0:15:12 0:48:37
7 286 Anderle Kristjan Klub radovljiških študentov SLO 0:05:31 0:01:41 0:26:31 0:00:23 0:15:01 0:49:09
8 291 Bevc Miran TK Ljubljana SLO 0:08:04 0:01:18 0:24:55 0:00:30 0:14:53 0:49:42
9 381 Zakšek Tomaž TK Krško SLO 0:07:22 0:01:17 0:25:18 0:00:52 0:15:34 0:50:25
10 315 Juvan Anže Klub radovljiških študentov SLO 0:06:46 0:01:08 0:26:58 0:00:57 0:14:53 0:50:44
11 305 Giachin Massimo Triathlon Team Tarvisio ITA 0:08:27 0:01:01 0:25:57 0:01:02 0:14:21 0:50:50
12 346 Potočnik Marko Klub radovljiških študentov SLO 0:08:46 0:01:12 0:24:56 0:00:31 0:15:24 0:50:52
13 328 Leskovar Rok triatlon klub krško SLO 0:06:32 0:01:04 0:26:22 0:00:32 0:16:35 0:51:07
14 317 Kaltenekar Matej ŠD Dvorska vas SLO 0:08:11 0:01:22 0:26:51 0:00:48 0:14:03 0:51:16
15 329 Maier Sandro Triathlon Team Tarvisio ITA 0:10:04 0:01:11 0:25:47 0:01:21 0:14:32 0:52:57
16 343 Plestenjak Marko tk3 SLO 0:07:38 0:00:53 0:27:11 0:00:43 0:16:31 0:52:58
17 337 Nakrst Mitja 0 SLO 0:09:42 0:01:38 0:25:58 0:00:26 0:15:40 0:53:26
18 314 Jakopič Peter DHL SLO 0:07:49 0:02:11 0:26:18 0:00:26 0:16:54 0:53:40
19 442 Novak Andrej SLO 0:07:01 0:01:28 0:30:06 0:00:36 0:14:39 0:53:52
20 345 Possamai Lorenzo Triathlon Team Tarvisio ITA 0:09:56 0:01:02 0:26:04 0:00:50 0:16:00 0:53:54
21 342 Planko Tomaž TK Trisport Kamnik SLO 0:08:23 0:01:01 0:27:45 0:00:43 0:16:45 0:54:40
22 365 Špende Mitja DRU©TVO ZA RAZVOJ USTVARJALNOSTI KULT SLO 0:08:44 0:01:42 0:28:31 0:00:41 0:16:14 0:55:54
23 362 Strnad Volkar Matjaž Klub Polet SLO 0:07:47 0:02:37 0:26:58 0:01:10 0:18:13 0:56:47
24 325 Krohne Andraž 0 SLO 0:09:51 0:01:51 0:27:51 0:00:44 0:17:01 0:57:21
25 352 Rozman Andrej DRU©TVO ZA RAZVOJ USTVARJALNOSTI KULT SLO 0:09:36 0:01:46 0:27:13 0:00:56 0:18:38 0:58:10
26 350 Pust Domen 0 SLO 0:09:25 0:01:48 0:28:21 0:01:02 0:18:56 0:59:34
27 353 Rupnik Gregor DRU©TVO ZA RAZVOJ USTVARJALNOSTI KULT SLO 0:09:58 0:01:48 0:28:57 0:00:50 0:17:59 0:59:35
28 304 Frelih Vinko TK Inles-Riko Ribnica SLO 0:09:03 0:01:10 0:31:55 0:00:48 0:17:35 1:00:34
29 349 Pšeničnik Marko Profiči SLO 0:10:18 0:02:20 0:28:20 0:01:07 0:19:46 1:01:54
30 444 Jančič Bogdan Šmarski cari SLO 0:09:47 0:01:09 0:34:14 0:00:41 0:16:31 1:02:24
31 306 Goleš Iztok SLO 0:09:46 0:01:30 0:31:41 0:00:31 0:19:11 1:02:41
32 453 Šimunovič Tina SLO 0:09:33 0:01:31 0:33:27 0:00:28 0:18:50 1:03:51
33 378 Vidmar Emanuel DRU©TVO ZA RAZVOJ USTVARJALNOSTI KULT SLO 0:09:49 0:01:58 0:32:41 0:00:36 0:18:47 1:03:52
34 355 Savnik Matija MarEdo SLO 0:09:37 0:02:26 0:32:03 0:01:13 0:19:02 1:04:24
35 445 Marðetko Zoran Šmarski cari SLO 0:10:39 0:01:31 0:31:35 0:01:11 0:19:48 1:04:45
36 373 Urbančnik Klemen DRU©TVO ZA RAZVOJ USTVARJALNOSTI KULT SLO 0:12:16 0:01:53 0:45:02 0:00:29 0:18:14 1:17:56
376 Vegelj Rok Južna Korenina SLO 0:04:38 0:01:07 DNF

Triatlon za vsakogar – Članice 1 (let. 88 – 73)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 303 Fafangel Leni TK Krško SLO 0:05:24 0:00:38 0:24:57 0:00:27 0:15:17 0:46:45
2 327 Lavriša Katja Klub radovljiških študentov SLO 0:08:29 0:01:26 0:28:48 0:00:35 0:18:20 0:57:40
3 379 Vilhar Tamara 0 SLO 0:08:17 0:02:22 0:30:22 0:00:29 0:16:54 0:58:26
4 372 Tomažin Polona 0 SLO 0:09:56 0:01:27 0:29:51 0:00:28 0:16:56 0:58:40
5 302 Dobernik Irena Tekaški forum SLO 0:08:45 0:01:44 0:33:36 0:00:26 0:16:36 1:01:09
6 313 Jakič Nuša 0 SLO 0:08:41 0:02:20 0:34:06 0:00:27 0:19:30 1:05:05
7 326 Lah Tina 0 SLO 0:09:47 0:01:19 0:33:48 0:00:31 0:19:44 1:05:11
8 321 Končar Urška SLO 0:08:00 0:02:00 0:35:45 0:00:35 0:19:25 1:05:46
9 354 Rutar Bogdana TMINSKI MIGAVCI SLO 0:11:24 0:02:36 0:35:36 0:00:31 0:19:19 1:09:28
10 85 Calistru Aurora Pallas ROM 0:10:15 0:02:56 0:51:36 0:00:45 0:25:47 1:31:21

Triatlon za vsakogar – Člani 2 (let. 72 – 58)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 292 Bevilacqua Stefano ŠD SOKOL TRIATLON SLO 0:06:41 0:01:24 0:22:10 0:00:32 0:12:27 0:43:16
2 374 Uršič Maksi hit SLO 0:06:29 0:00:52 0:22:50 0:00:28 0:13:36 0:44:18
3 287 Arbajter Iztok SLO 0:07:36 0:00:46 0:23:46 0:00:36 0:12:58 0:45:45
4 293 Bodlaj Igor 0 SLO 0:08:03 0:00:45 0:25:28 0:00:39 0:15:17 0:50:14
5 371 Tomasi Andrea Triathlon Team Tarvisio ITA 0:08:42 0:00:58 0:26:15 0:00:47 0:13:39 0:50:22
6 301 Dežman Robert OMV SLO 0:08:30 0:01:24 0:25:50 0:00:47 0:14:40 0:51:13
7 357 Skočir Bojan ŠD HIT SLO 0:09:13 0:00:42 0:24:52 0:00:32 0:16:22 0:51:43
8 294 Borgo Edmondo Amateur ITA 0:07:38 0:00:44 0:26:58 0:00:37 0:16:26 0:52:25
9 380 Vovk Gorazd 0 SLO 0:07:28 0:01:31 0:25:52 0:00:29 0:17:23 0:52:45
10 375 Van Beirendonck Nicolaas 0 BEL 0:07:11 0:01:05 0:26:35 0:00:51 0:17:11 0:52:56
11 318 Kojc Jože 0 SLO 0:07:22 0:01:11 0:26:27 0:00:47 0:17:08 0:52:57
12 312 Humar Tomaz 0 SLO 0:08:15 0:00:55 0:26:42 0:00:46 0:16:21 0:53:01
13 170 Tomaš Roman Jesenice SLO 0:08:54 0:01:55 0:24:51 0:01:15 0:16:31 0:53:28
14 297 Caserio Diego los tigres triathlon ITA 0:09:35 0:01:18 0:25:23 0:00:44 0:18:10 0:55:12
15 370 Temeljotov Aleksander 0 SLO 0:08:10 0:02:35 0:27:06 0:00:58 0:17:00 0:55:51
16 295 Breznik Mitja ŠD Mobitel SLO 0:07:40 0:01:24 0:29:58 0:00:29 0:16:22 0:55:55
17 369 Šutanovac Nenad 0 SLO 0:08:56 0:02:14 0:27:57 0:00:33 0:16:46 0:56:28
18 289 Bakija Andrej TK Trisport SLO 0:09:38 0:01:27 0:27:48 0:01:08 0:16:32 0:56:35
19 311 Hudobivnik Primož 0 SLO 0:09:21 0:01:07 0:30:04 0:00:30 0:15:45 0:56:49
20 344 Polak Iztok Trisport SLO 0:07:08 0:00:57 0:31:49 0:00:29 0:16:29 0:56:53
21 331 Martinez Alessandro ALPE ADRIA CLUB TRIESTE ITA 0:08:37 0:01:30 0:28:37 0:01:14 0:17:06 0:57:05
22 290 Balantič Matjaž 0 SLO 0:09:06 0:01:05 0:29:29 0:00:52 0:17:45 0:58:18
23 339 Obreza Edo TRISPORT SLO 0:09:54 0:01:22 0:29:13 0:00:41 0:17:22 0:58:34
24 364 Šolar Boštjan 0 SLO 0:09:48 0:02:00 0:29:25 0:01:10 0:17:43 1:00:09
25 336 Nadrah Andrej 0 SLO 0:09:43 0:01:54 0:32:19 0:00:58 0:17:12 1:02:09
26 351 Remškar Andrej DRU©TVO ZA RAZVOJ USTVARJALNOSTI KULT SLO 0:08:32 0:01:53 0:31:34 0:01:17 0:22:21 1:05:38
27 323 Kopač Rok gigant žiri SLO 0:10:34 0:01:17 0:33:00 0:00:41 0:20:13 1:05:47
28 334 Mincu Alexandru Ioan ecole ROM/SLO 0:09:54 0:03:10 0:33:15 0:01:00 0:21:07 1:08:27

Triatlon za vsakogar – Članice 2 (let. 72 – 58)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 356 Sirk Fili Mateja Tminski migavci SLO 0:09:02 0:01:26 0:28:15 0:00:53 0:16:25 0:56:02
2 341 Peterman Dana Tekaški forum SLO 0:08:03 0:01:18 0:29:22 0:00:25 0:17:58 0:57:08
3 454 Šutanovac Avgusta SLO 0:08:41 0:02:23 0:30:12 0:00:35 0:16:48 0:58:41
4 359 Stefanutti Laura Triathlon Team Tarvisio ITA 0:10:05 0:01:12 0:32:57 0:00:56 0:20:40 1:05:52

Triatlon za vsakogar – Člani 3 (let. 57 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 361 Stopar Maks TK Ljubljana SLO 0:08:14 0:01:39 0:26:36 0:01:07 0:16:48 0:54:25
2 368 Šuštar Brane SSK Mengeš SLO 0:09:24 0:01:08 0:28:02 0:00:34 0:17:16 0:56:26
3 348 Pretnar Vitomir trda kolena SLO 0:09:25 0:01:28 0:30:08 0:00:28 0:16:08 0:57:39
4 324 Kragelj Ivan TMINSKI MIGAVCI SLO 0:11:04 0:02:23 0:28:20 0:00:34 0:16:00 0:58:22

Triatlon za vsakogar – Članice 3 (let. 57 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 298 Cizar Biserka MESTNA OBČINA LJ SLO 0:10:16 0:02:33 0:42:07 0:00:33 0:23:12 1:18:42

Triatlon za podjetja in združenja – moška ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 410 Skill Informatika Noč Gašper Hribar Milan Kotnik Robert 0:05:04 0:00:34 0:20:52 0:00:23 0:10:18 0:37:13
2 411 STV GLOBAL – FABER TEAM Okorn Tomaž Pustotnik Primož strohmaier mark 0:06:30 0:00:28 0:21:31 0:00:24 0:12:17 0:41:12
3 401 PK Lafarge cement Trbovlje Dornik Domen Zupan Luka Leskovec Rok 0:05:20 0:00:32 0:23:41 0:00:23 0:12:07 0:42:06
4 391 Hervis Matjaž Košar Vinko Švab Dušan Petrovski 0:05:48 0:00:39 0:22:14 0:00:36 0:12:50 0:42:09
5 408 SANOLABOR 1 Jani Železnikar Telič Borut Vozelj Luka 0:05:41 0:00:30 0:22:53 0:00:30 0:13:04 0:42:39
6 396 Odpisani Urankar Anton Bric Vasja Srše Janez 0:05:07 0:00:28 0:23:34 0:00:24 0:13:53 0:43:28
7 418 Triatlon klub Krško Mlakar Borut Župan Jože Merhar Dušan 0:05:37 0:00:32 0:22:37 0:00:26 0:15:13 0:44:27
8 461 KREPC Pretnar Anže Karmelj Sašo Repinc Klemen 0:05:09 0:00:35 0:25:26 0:00:26 0:12:56 0:44:34
9 400 Pikec team Lavtar Boštjan Štembergar Gregor Luka Šifrer 0:06:49 0:00:36 0:23:29 0:00:27 0:14:05 0:45:27
10 427 Uditech Matija Murn Klemen Humerca Domen Grašič 0:46:22
11 441 KTŠ Klub Tržiških študentov Kikel Andraž Zupan Žiga Kuburič Dejan 0:07:20 0:00:28 0:24:09 0:00:21 0:14:07 0:46:27
12 390 GARMIN TEAM Turk Luka Rozman Matjaž Rupnik Jože 0:04:25 0:00:33 0:26:14 0:00:22 0:16:41 0:48:18
13 414 ŠKD Marjetica – Rumeni srčki Horvat Tadej Sila Borut Korenč Jakob 0:08:00 0:00:28 0:26:02 0:00:26 0:13:22 0:48:20
14 429 Vakuumteh Vučko Vladimir Rak Uroš Gradišek Klemen 0:06:18 0:00:32 0:27:22 0:00:22 0:13:53 0:48:29
15 416 Teva Bullets Polak Dejan Kralj Nal Hrovat Miha 0:08:27 0:00:38 0:25:20 0:00:29 0:14:15 0:49:10
16 412 ŠD Mobitel 1 Zoran Vehovar Butala Dušan Marjan Muršec 0:07:39 0:00:39 0:26:18 0:00:27 0:15:03 0:50:08
17 386 brihta debelinko skok starman matija gomzi dušan čuden boris 0:08:42 0:00:32 0:26:30 0:00:29 0:16:04 0:52:20
18 402 POS ELEKTRONČEK Tomaž Planko Tomaž Strgar Janez Kuhar 0:08:23 0:00:36 0:30:50 0:00:27 0:15:54 0:56:11
19 420 TRISPORT 1 Blaž Polak Vinko Polak Brane Lipovšek 0:09:50 0:00:35 0:32:16 0:00:37 0:14:44 0:58:03
20 450 Powerade 4 Lazarevič Rado Pulko Grega Knez Grega 0:12:18 0:00:34 0:34:04 0:00:28 0:14:42 1:02:09
21 404 Powerade 2 Rozman Borut Kutnjak Bojan Maksimovič Predrag 0:08:30 0:00:32 0:37:10 0:00:29 0:18:16 1:05:00
22 451 POWERADE 5 Radilovič Marin Grčar Gaber Lazarevič Grega 0:10:36 0:00:31 0:33:59 0:00:28 0:21:06 1:06:42

Triatlon za podjetja in združenja – ženska ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 425 trmaste ženske Mateja Šimic Tjaša Popovič Valerija Mrak 0:05:06 0:00:37 0:25:00 0:00:26 0:12:13 0:43:23
2 430 Villam SC HORVATH ZSANETT FUCHS RENATA FUCHS DORA 0:06:06 0:00:30 0:25:48 0:00:25 0:13:55 0:46:45
3 424 Trisport-mamice1 Humar Vlasta Capuder Romana Planko Nataša 0:07:18 0:00:29 0:29:19 0:00:24 0:15:31 0:53:02
4 422 trisport čiračara krašovec vrhovec ana Majhenc Janja erjavec nataša 0:07:43 0:00:35 0:28:29 0:00:28 0:16:21 0:53:38
5 417 TF Goladarke I. Pregl Alja Staniša Nika Rabzelj Tina 0:08:02 0:00:30 0:29:19 0:00:28 0:16:22 0:54:42
6 406 Rekreativke Dornik Simona Božjak Urša Kus Barbara 0:05:37 0:00:35 0:29:31 0:00:30 0:19:37 0:55:52
7 423 Trisport mamice2 Zore Sandra Vrhovnik Nataša Osenar Drolc Metka 0:06:30 0:00:31 0:34:06 0:00:22 0:14:42 0:56:13
8 426 Turizem Bled Štravs Podlogar Eva Piber Vanja Benedik Marjanca 0:09:04 0:00:30 0:32:17 0:00:26 0:14:38 0:56:57
9 455 Powerade 7 Erbida Petra Lukančič Mojca Kojič Dragana 0:08:53 0:00:37 0:46:22 0:00:30 0:25:03 1:21:26

Triatlon za podjetja in združenja – mešana ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 395 Novice Extreme Kozjek Ana Karin Polanc Jan Knap Krištof 0:05:40 0:00:32 0:21:19 0:00:24 0:13:01 0:40:58
2 393 KOŠČICE Krašovec Špela Krašovec Beno Krašovec Matic 0:05:29 0:00:36 0:22:55 0:00:24 0:12:19 0:41:44
3 419 Trisport – 3K Šport Obštetar Matjaž Lemajič Iztok Bajcar Anja 0:06:16 0:00:34 0:24:28 0:00:22 0:12:36 0:44:17
4 392 Karpathos team Rismal Nina Vovk Pia Temeljotov Aleš 0:05:09 0:00:30 0:25:35 0:00:23 0:13:09 0:44:47
5 432 KRŠ Berce Urška Černe Aljaž Kučan Tomaž 0:07:38 0:00:32 0:23:05 0:00:24 0:14:20 0:46:01
6 394 Mup team Kržišnik blaž Jure Škrbec Peternel Ana 0:07:11 0:00:31 0:22:07 0:00:32 0:16:25 0:46:47
7 409 Si.mobil – Vodafone Založnik Rok Škufca Zaveršek Boštjan Naglič Andreja 0:06:20 0:00:28 0:25:31 0:00:22 0:15:12 0:47:56
8 388 Dryos team Rismal Anja Opara Urša Žmuc Jan 0:06:25 0:00:36 0:25:38 0:00:22 0:15:32 0:48:35
9 398 Paralaksa Pangerc Nina Orel Aleksandra Kelbl Jaka 0:48:49
10 387 dream team Vovk Vita Kunaver Tom temeljotov Ana 0:06:41 0:00:25 0:25:07 0:00:23 0:16:47 0:49:25
11 413 ŠKD Marjetica – Modri srčki Kmet Špela Sladič Matej Borovnik Tine 0:08:06 0:00:28 0:28:46 0:00:29 0:13:23 0:51:13
12 397 Odpisani mladiči Stroligo Urankar Nika Trampuš Luka Bric Erna 0:07:04 0:00:25 0:27:58 0:00:24 0:15:40 0:51:32
13 449 Tune Oblak Eva Verbiš Gašper Oblak Karla 0:08:36 0:00:29 0:28:02 0:00:28 0:16:06 0:53:44
14 452 POWERADE 6 Hrbot Damjan Poduršnik Lidija Jurovič Petra 0:10:59 0:00:40 0:15:40 0:00:30 0:27:40 0:55:30
15 399 Paralaksa2 Hočevar Tomaž Gradišar Lina Jež Saša 0:04:49 0:00:31 0:34:03 0:00:23 0:18:11 0:57:58
16 421 TRISPORT 2 rojc božo grkman matjaž štupar ema 0:05:34 0:00:32 0:37:30 0:00:26 0:15:13 0:59:17
17 385 BAJADERA Darja Temeljotov Janez Žmuc Barbara Žmuc 0:08:32 0:00:33 0:30:39 0:00:27 0:22:18 1:02:31
18 431 Zlatorog rok bodlaj mira strniša bojan strniša 0:09:36 0:00:36 0:30:14 0:00:33 0:22:39 1:03:40
19 403 Powerade 1 Cerovski Katja Sevčnikar Lidija Zrilič Jure 0:08:03 0:00:39 0:41:33 0:00:27 0:15:13 1:05:57

Triatlon za podjetja in združenja – duatlonska štafeta

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 405 Powerade 3 Kranjc Jurij Janaš Serdoč 0:06:27 0:00:33 0:25:24 0:00:49 0:15:01 0:48:15
2 415 ŠKD Marjetica – Zeleni srčki Ponikvar Uroš Žnidaršič Matjaž 0:08:42 0:00:26 0:26:15 0:00:26 0:12:36 0:48:27
3 407 Revoz_ženske Žibert Petra Mojca Starič Žibert Petra 0:07:09 0:00:30 0:26:40 0:00:30 0:17:51 0:52:41

Medijski triatlon – mešana ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 438 bicikl.com Nina Cesar Matjaž Maček Boštjan Svete 0:04:36 0:00:30 0:22:10 0:00:23 0:13:30 0:41:12
2 434 Radio Triglav Mrak Nataša Grm Lucija Twrdy Viki 0:08:07 0:01:16 0:37:49 0:00:26 0:22:27 1:10:07

Medijski triatlon – duatlonska štafeta

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon – moška ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 436 MEN’S HEALTH Andrej Pirc Memedovič Matej Pajek Maks 0:04:37 0:00:25 0:22:33 0:00:26 0:12:22 0:40:24
2 437 SPORTAL Jamnik Gregor Horvat Tomo Kastelic 0:07:33 0:00:29 0:22:25 0:00:23 0:10:16 0:41:08
3 433 Radio Hit Igor Martinc Robi Glač Robert Pečnik – Pečo 0:05:51 0:00:27 0:25:01 0:00:24 0:14:18 0:46:04

Medijski triatlon – ženska ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat