Cici triatlon – ml. cicibani (2001 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 44 Planko Lovro TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:35 0:00:45 0:04:15 0:00:38 0:02:10 0:09:25 AM
2 54 Škrjanc Jan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:41 0:00:43 0:04:25 0:00:31 0:02:17 0:09:38 AM
3 64 Flis Teo TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:46 0:00:47 0:04:18 0:00:33 0:02:15 0:09:40 AM
4 21 Grilj Jan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:34 0:00:55 0:04:53 0:00:51 0:02:20 0:10:36 AM
5 39 Möscha Lan Korenjak SLO 0:02:30 0:01:24 0:05:27 0:00:40 0:03:01 0:13:03 AM

Cici triatlon – st.cicibani (2000 – 1999)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 22 Griljc Martin TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:29 0:00:37 0:03:30 0:00:25 0:01:57 0:08:01 BM
2 3 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica SLO 0:01:12 0:00:41 0:03:48 0:00:25 0:01:55 0:08:04 BM
3 6 Bela Kočar Luka TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:26 0:00:38 0:03:34 0:00:25 0:02:05 0:08:10 BM
4 42 Obreza Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:25 0:00:49 0:03:39 0:00:24 0:01:55 0:08:13 BM
5 35 Hočevar Jakob TK Inles Riko Ribnica SLO 0:01:30 0:00:43 0:04:05 0:00:33 0:02:03 0:08:56 BM
6 65 Podobnik Teo TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:16 0:00:45 0:04:20 0:00:26 0:02:12 0:09:01 BM
7 23 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:01:32 0:00:43 0:04:26 0:00:32 0:02:15 0:09:30 BM
8 62 Žvegelj Isak SLO 0:01:34 0:00:57 0:04:23 0:00:39 0:02:10 0:09:44 BM
9 57 Uršič Jan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:30 0:00:51 0:04:52 0:00:35 0:01:57 0:09:47 BM
10 27 Jan Miha NK Bled SLO 0:01:49 0:01:03 0:04:18 0:00:35 0:02:06 0:09:53 BM
11 15 Fošnarič Tit TK MARIBOR SLO 0:01:24 0:00:54 0:04:39 0:01:03 0:02:22 0:10:24 BM
12 26 Jakšič Matic TRIBOR SLO 0:02:06 0:00:53 0:04:35 0:00:42 0:02:12 0:10:29 BM
13 33 Lotrič Gašper SLO 0:01:42 0:02:09 0:05:26 0:00:31 0:02:24 0:12:14 BM

Cici triatlon – mlajši dečki (1998 – 1997)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 53 Škoberne Martin Triatlon klub Krško SLO 0:00:59 0:00:30 0:03:22 0:00:28 0:01:51 0:07:12 CM
2 60 Vodenik Vito TK MARIBOR SLO 0:01:00 0:00:36 0:03:28 0:00:24 0:01:49 0:07:20 CM
3 31 Kregar Drejc TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:06 0:00:39 0:03:24 0:00:25 0:01:51 0:07:27 CM
4 45 Planko Matevž TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:14 0:00:37 0:03:29 0:00:26 0:01:46 0:07:34 CM
5 28 Janež Anže ŠD Tribor SLO 0:01:20 0:00:38 0:03:21 0:00:29 0:01:45 0:07:35 CM
6 36 Meden Jernej TK MARIBOR SLO 0:01:03 0:00:41 0:03:26 0:00:32 0:01:56 0:07:40 CM
7 573 Vass Domonkos Villiam SC HUN 0:01:15 0:00:43 0:03:21 0:00:26 0:02:03 0:07:50 CM
8 574 Durko Noel Villiam SC HUN 0:01:19 0:00:38 0:03:53 0:00:24 0:01:40 0:07:57 CM
9 66 Azzano Nicola cus udine ITA 0:01:24 0:00:38 0:03:48 0:00:26 0:01:48 0:08:06 CM
10 56 Urankar Anže Kajak kanu klub Ljubljana SLO 0:01:17 0:00:46 0:03:39 0:00:23 0:02:02 0:08:08 CM
11 38 Molnar Andras VILLAM SC HUN 0:01:16 0:00:45 0:03:55 0:00:27 0:01:49 0:08:13 CM
12 61 Zajc Žiga TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:13 0:00:43 0:03:51 0:00:28 0:02:01 0:08:18 CM
13 46 Polak Blaž TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:21 0:00:40 0:03:54 0:00:25 0:01:57 0:08:19 CM
14 63 Žvegelj Maksim SLO 0:01:07 0:00:44 0:03:55 0:00:29 0:02:06 0:08:22 CM
15 1 Andoljšek Tilen TK Inles Riko Ribnica SLO 0:01:20 0:00:40 0:03:55 0:00:25 0:02:02 0:08:24 CM
16 55 Šobar Primož ŠD Tribor SLO 0:01:34 0:00:47 0:04:17 0:00:31 0:02:13 0:09:23 CM
17 50 Stromberger Georg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:01:32 0:00:58 0:04:09 0:00:35 0:02:21 0:09:37 CM
17 592 Kokoravec Žiga SLO 0:01:31 0:01:05 0:03:56 0:00:36 0:02:27 0:09:37 CM
19 14 Dornik Klemen SLO 0:01:33 0:01:19 0:04:15 0:00:29 0:02:01 0:09:39 CM
20 30 Juren Aljaž 3K šport SLO 0:01:42 0:01:07 0:04:20 0:00:30 0:02:11 0:09:52 CM
21 51 Svetin Domen Fifty-Five SLO 0:01:35 0:01:14 0:04:38 0:00:33 0:02:53 0:10:55 CM
572 Vass Boldzisar Villiam SC HUN 0:01:27 0:01:01 0:03:51 DNF CM

Cici triatlon – ml. cicibanke (2001 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 18 Gorše Maja ŠD Tribor SLO 0:02:06 0:00:56 0:06:17 0:00:35 0:02:22 0:12:18 AF
2 13 Dolinar Ana Meta SLO 0:02:07 0:02:15 0:06:50 0:00:47 0:02:26 0:14:26 AF

Cici triatlon – st.cicibanke (2000 – 1999)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 9 Capuder Tinkara TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:06 0:00:35 0:03:32 0:00:28 0:02:05 0:07:48 BF
2 24 Humar Katarina TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:09 0:00:35 0:03:43 0:00:24 0:02:08 0:08:00 BF
3 43 Perko Gaja TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:38 0:00:42 0:04:34 0:00:27 0:02:11 0:09:34 BF
4 34 Lovrenčič Špela SLO 0:01:31 0:00:53 0:04:33 0:00:34 0:02:14 0:09:46 BF
5 19 Gostinčar Živa TK MARIBOR SLO 0:01:23 0:01:12 0:04:46 0:00:49 0:02:14 0:10:26 BF
6 47 Posl Sarah TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:47 0:01:35 0:04:49 0:00:34 0:02:23 0:11:09 BF
7 59 Velkov Katarina SLO 0:01:48 0:00:49 0:04:49 0:01:21 0:02:31 0:11:21 BF

Cici triatlon – mlajše deklice (1998 – 1997)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 58 Uršič Kristina TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:01 0:00:34 0:03:43 0:00:27 0:01:52 0:07:38 CF
2 7 Besal Sara ŠD Tribor SLO 0:01:14 0:00:40 0:03:50 0:00:26 0:01:48 0:08:00 CF
3 11 Lovšin Kaja TK Inles Riko Ribnica SLO 0:01:14 0:00:40 0:03:56 0:00:26 0:01:55 0:08:12 CF
4 32 Krže Pia ŠD Tribor SLO 0:01:18 0:00:41 0:03:56 0:00:29 0:01:57 0:08:23 CF
5 37 Melink Tara ŠD Tribor SLO 0:01:30 0:00:49 0:03:55 0:00:27 0:02:10 0:08:53 CF
6 5 Bavčar Nika TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:01:26 0:00:48 0:04:19 0:00:31 0:02:08 0:09:13 CF
7 20 Gostinčar Ajda TK MARIBOR SLO 0:01:12 0:01:05 0:04:02 0:00:35 0:02:19 0:09:15 CF
8 10 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica SLO 0:01:17 0:00:45 0:04:30 0:00:30 0:02:19 0:09:22 CF
9 600 Šromotova Kamila CZE 0:01:22 0:01:12 0:04:04 0:00:28 0:02:22 0:09:30 CF
40 Murn Katja ŠD Tribor SLO 0:01:40 0:00:54 DNF CF

Evropski mladinski pokal – starejši dečki (1996 – 1995)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 604 Gundersen Jorgen UCK NOR 0:05:22 0:00:40 0:23:31 0:00:36 0:13:51 0:44:02 DM
2 245 Benedek Vass Villam SC Hun 0:06:10 0:00:40 0:24:52 0:00:31 0:13:28 0:45:43 DM
3 294 Kralj Urban TK MARIBOR SLO 0:06:32 0:00:28 0:24:35 0:00:32 0:14:02 0:46:12 DM
4 281 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:58 0:00:39 0:25:48 0:00:26 0:13:44 0:46:38 DM
5 328 Pelaj Adrijan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:56 0:00:31 0:25:28 0:00:23 0:14:24 0:46:44 DM
6 311 Močnik Klemen ŠD SOKOL SLO 0:05:59 0:00:33 0:25:52 0:00:33 0:14:29 0:47:29 DM
7 303 Lipovšek Jan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:43 0:00:36 0:26:11 0:00:24 0:13:48 0:47:44 DM
8 352 Tomazin Žan ŠD TRIBOR SLO 0:07:19 0:00:32 0:26:26 0:00:35 0:13:53 0:48:46 DM
9 301 Leskovec Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:35 0:00:36 0:27:12 0:00:27 0:14:47 0:49:40 DM
10 308 Melink Tim ŠD TRIBOR SLO 0:07:14 0:00:39 0:26:22 0:00:34 0:15:09 0:49:59 DM
11 248 Cehner Urban SLO 0:06:31 0:01:13 0:28:35 0:00:32 0:15:19 0:52:12 DM
12 334 Pogačar Žan SLO 0:05:39 0:01:00 0:28:53 0:00:32 0:16:07 0:52:13 DM
13 304 Lipovšek Žiga TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:15 0:00:36 0:28:31 0:00:27 0:15:30 0:52:21 DM
14 296 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:33 0:00:33 0:28:46 0:00:28 0:16:19 0:52:42 DM
15 317 Obreza Leon TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:16 0:00:38 0:29:31 0:00:24 0:16:08 0:53:59 DM
16 271 Humar Lovro TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:13 0:00:40 0:30:59 0:00:42 0:14:37 0:54:12 DM
17 298 Laszlo Lörincz Villam SC Hun 0:06:08 0:00:41 0:28:20 0:00:29 0:19:01 0:54:40 DM
18 287 Kokol Luka TK MARIBOR SLO 0:07:53 0:00:47 0:28:21 0:00:35 0:18:47 0:56:25 DM

Evropski mladinski pokal – kadeti (1994 – 1993)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 307 Meden Matija TK MARIBOR SLO 0:05:15 0:00:32 0:22:58 0:00:33 0:13:02 0:42:21 EM
2 237 Andoljšek Aljaž TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:27 0:00:25 0:23:49 0:00:39 0:12:46 0:43:08 EM
3 241 Balint Molnar Villam SC Hun 0:05:42 0:00:36 0:25:02 0:00:22 0:13:42 0:45:26 EM
4 360 Vehovec Žiga TK MARIBOR SLO 0:06:27 0:00:32 0:24:38 0:00:33 0:14:00 0:46:12 EM
5 251 Dolenc Nejc NOVICE EXTREME SLO 0:05:08 0:00:34 0:23:45 0:00:25 0:17:19 0:47:12 EM
6 273 Jakovac Ivan TK SWIBIR HRV 0:06:44 0:00:36 0:27:36 0:00:28 0:13:27 0:48:54 EM
7 256 Faidutti Luca ? ITA 0:06:16 0:00:31 0:26:27 0:00:38 0:15:06 0:49:00 EM
8 313 Murn Luka ŠD TRIBOR SLO 0:07:37 0:00:43 0:27:11 0:00:48 0:13:24 0:49:46 EM

Evropski mladinski pokal – ml. mladinci (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 350 Teschner Severin Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:10 0:00:27 0:20:42 0:00:26 0:11:23 0:38:09 FM
2 368 Wocker Michael Deutsche Triathlon Union GER 0:05:01 0:00:25 0:20:53 0:00:28 0:11:23 0:38:11 FM
3 335 Pucelj Vid TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:10 0:00:30 0:20:41 0:00:22 0:11:33 0:38:18 FM
4 370 Zobec Nik TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:14 0:00:26 0:21:19 0:00:25 0:11:43 0:39:09 FM
5 276 Jentsch Steven Deutsche Triathlon Union Ger 0:04:58 0:00:25 0:21:19 0:00:25 0:12:10 0:39:18 FM
6 367 Weiß Felix Deutsche Triathlon Union GER 0:05:21 0:00:26 0:21:19 0:00:25 0:11:58 0:39:32 FM
7 325 Papišta Martin TK Rudolf Perešin HRV 0:05:12 0:00:23 0:21:32 0:00:27 0:12:35 0:40:11 FM
8 278 Kabrhel Tomas DTC Litomysl CZE 0:05:08 0:00:25 0:21:33 0:00:32 0:12:50 0:40:29 FM
9 283 Klemenc Anže TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:20 0:00:29 0:21:13 0:00:33 0:13:51 0:41:28 FM
10 343 Stoynev Emil BUL 0:05:19 0:00:25 0:21:23 0:00:31 0:14:10 0:41:50 FM
11 292 Koželj Simon TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:41 0:00:29 0:24:42 0:00:36 0:13:25 0:45:54 FM
12 340 Rožac Nik SLO 0:05:36 0:00:30 0:24:28 0:00:39 0:14:51 0:46:05 FM
13 262 Griljc Štefan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:01 0:00:33 0:25:17 0:00:36 0:13:49 0:46:18 FM
14 355 Turčić Alen TK Rudolf Perešin HRV 0:05:32 0:00:27 0:24:58 0:00:35 0:15:21 0:46:55 FM
349 Tekavčič Anže TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:14 0:00:37 DNF FM
269 Hribar Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:07 0:00:28 0:21:28 0:00:28 DNF FM

Evropski mladinski pokal – mladinci (1990 – 1989)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 369 Zachäus Stefan Deutsche Triathlon Union GER 0:04:56 0:00:26 0:20:56 0:00:25 0:11:09 0:37:53 GM
2 312 Molka Maximilian Deutsche Triathlon Union Ger 0:04:58 0:00:26 0:21:41 0:00:28 0:11:11 0:38:46 GM
3 244 Benčina Peter TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:26 0:00:27 0:21:46 0:00:29 0:10:55 0:39:04 GM
4 265 Henigman Dejan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:20 0:00:30 0:21:48 0:00:25 0:11:02 0:39:06 GM
5 329 Pešec Ante TK Rudolf Perešin HRV 0:05:11 0:00:28 0:23:26 0:00:28 0:12:56 0:42:31 GM
6 240 Bajič Rok TK Gorenjska SLO 0:05:31 0:00:31 0:23:52 0:00:29 0:13:54 0:44:19 GM
7 346 Ščurić Romano T.K. Zagreb HRV 0:05:48 0:00:30 0:24:49 0:00:28 0:13:14 0:44:49 GM
8 365 Vrhovnik Rok TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:42 0:00:31 0:24:43 0:00:34 0:14:42 0:47:14 GM

Evropski mladinski pokal – starejše deklice (1996 – 1995)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 266 Henrietta Hargitai Villam SC HUN 0:05:34 0:00:32 0:25:10 0:00:24 0:14:02 0:45:43 DF
2 344 Stoyneva Hrista BUL 0:05:37 0:00:43 0:27:11 0:00:44 0:13:12 0:47:29 DF
3 354 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:18 0:00:27 0:25:47 0:00:34 0:14:59 0:48:05 DF
4 358 Uršič Liza TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:01 0:00:30 0:26:19 0:00:22 0:15:50 0:49:04 DF
5 236 Alpner Vesna TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:05 0:00:41 0:26:06 0:00:27 0:16:36 0:49:56 DF
6 255 Faidutti Camilla ? ITA 0:07:08 0:00:46 0:27:40 0:00:28 0:16:36 0:52:40 DF
7 596 Iogna Prat Luisa Cus Udine ITA 0:06:34 0:00:33 0:28:25 0:00:38 0:16:46 0:52:58 DF
8 253 Duščak Manca TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:18 0:00:39 0:30:46 0:00:27 0:17:40 0:55:52 DF
9 591 Lešnjak Sara TK Lindav SLO 0:06:35 0:00:43 0:30:45 0:00:27 0:17:25 0:55:57 DF

Evropski mladinski pokal – kadetinje (1994 – 1993)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 324 Pap Eszter Villam SC Hun 0:05:35 0:00:32 0:24:35 0:00:24 0:12:22 0:43:30 EF
2 291 Kožar Nika TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:52 0:00:27 0:24:03 0:00:35 0:12:48 0:43:46 EF
3 260 Grabmüllerova Aneta B+H Ceske Budejovice CZ 0:05:32 0:00:31 0:24:37 0:00:23 0:13:29 0:44:34 EF
4 238 Andoljšek Maruša TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:41 0:00:29 0:24:12 0:00:33 0:13:43 0:44:41 EF
5 320 Ogrin Katarina TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:45 0:00:32 0:25:12 0:00:23 0:12:59 0:44:52 EF
6 371 Zsanett Horvath Villam SC HUN 0:05:36 0:00:33 0:25:31 0:00:24 0:14:00 0:46:05 EF
7 284 Klemenc Maruša TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:09 0:00:37 0:25:39 0:00:24 0:14:27 0:47:18 EF
8 280 Kaniscevova Kristyna Tri klub Lostice CZE 0:05:31 0:00:33 0:26:49 0:00:27 0:15:30 0:48:51 EF
9 297 Laszlo Klara VILLAM SC Hun 0:06:04 0:00:36 0:27:21 0:00:25 0:14:44 0:49:12 EF
10 275 Jazbinšek Teja TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:32 0:00:42 0:27:39 0:00:25 0:14:53 0:50:14 EF
11 348 Škifić Ana TK Pula HRV 0:06:07 0:00:37 0:27:25 0:00:38 0:15:55 0:50:43 EF
12 246 Besal Tina ŠD TRIBOR SLO 0:07:01 0:00:28 0:27:57 0:00:33 0:14:49 0:50:49 EF
13 270 Hribernik Nicole HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:03 0:00:43 0:27:42 0:00:24 0:15:01 0:50:56 EF
14 267 Hočevar Neža TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:37 0:00:32 0:27:38 0:00:26 0:16:12 0:51:27 EF
15 264 Hambrusch Alina HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:40 0:00:33 0:28:30 0:00:36 0:15:25 0:51:45 EF
16 366 Vrhovnik Vesna TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:07 0:00:38 0:27:44 0:00:27 0:16:10 0:52:08 EF
17 261 Griljc Lucija TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:30 0:00:36 0:29:13 0:00:29 0:17:14 0:54:03 EF
18 302 Levstek Lara ŠD TRIBOR SLO 0:07:38 0:00:44 0:32:16 0:00:51 0:16:59 0:58:30 EF
19 363 Volčanjk Nina Multisport klub Krško SLO 0:08:00 0:00:54 0:33:04 0:00:29 0:21:44 1:04:13 EF
20 356 Turk Urška ŠD TRIBOR SLO 0:10:43 0:00:45 0:33:58 0:00:42 0:18:07 1:04:18 EF
321 Oražem Monika TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:30 0:00:28 DNF EF

Evropski mladinski pokal – ml. mladinke (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 243 Baumgärtel Theresa Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:34 0:00:31 0:24:18 0:00:29 0:13:16 0:44:09 FF
2 331 Philippin Hanna Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:49 0:00:26 0:25:02 0:00:33 0:12:46 0:44:38 FF
3 336 Rester Lisa Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:33 0:00:29 0:25:26 0:00:31 0:13:18 0:45:20 FF
4 351 Timea Szabo Villam SC Hun 0:06:23 0:00:36 0:25:58 0:00:29 0:13:44 0:47:11 FF
5 263 Grkman Ana TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:59 0:00:30 0:26:05 0:00:39 0:14:54 0:48:10 FF
6 318 Obreza Brigita TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:19 0:00:28 0:27:27 0:00:30 0:15:17 0:50:03 FF
7 364 Vrhovnik Manca TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:58 0:00:27 0:28:26 0:00:35 0:14:51 0:50:19 FF
362 Vlckova Zuzana CZE 0:05:29 0:00:28 DNF FF

Evropski mladinski pokal – mladinke (1990 – 1989)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 315 Nordkamp Caroline Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:33 0:00:31 0:24:39 0:00:28 0:13:24 0:44:36 GF
2 309 Mikova Monika BUL 0:05:22 0:00:32 0:25:42 0:00:28 0:13:43 0:45:49 GF
3 288 Komočar Tamara Multisport klub Krško SLO 0:07:02 0:01:24 0:38:25 0:00:45 0:24:42 1:12:19 GF

Olimpik triatlon – st. mladinci (1990 – 1989)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 123 Bajič Bor TK Gorenjska SLO 0:24:27 0:00:36 1:08:37 0:00:33 0:41:49 2:16:03 HM

Olimpik triatlon – do 23 let – moški (1988 – 1985)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 132 Cebin Bojan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:21:41 0:00:26 1:02:14 0:00:33 0:34:07 1:59:02 U23M
2 83 Lukina Matija “TK “”Rudolf Perešin”” Gornja Stubica” HRV 0:20:11 0:00:25 1:06:53 0:00:34 0:37:30 2:05:35 U23M
3 203 Rudl Miha TK Trisport SLO 0:23:59 0:00:28 1:07:06 0:00:30 0:43:47 2:15:51 U23M
4 182 Pelaj Albert TK Inles Riko Ribnica SLO 0:21:38 0:00:27 1:09:26 0:00:29 0:49:07 2:21:09 U23M
5 91 Alberto Dorligo FEDERCLUB TRIESTE Italia 0:31:38 0:01:06 1:22:07 0:01:48 0:53:08 2:49:49 U23M

Olimpik triatlon – Člani I (1984 – 1979)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 189 Pleše David TK Ljubljana SLO 0:21:42 0:00:27 1:02:16 0:00:29 0:34:30 1:59:26 IM
2 161 Kovačič Jaroslav TK KRŠKO SLO 0:20:06 0:00:27 1:01:37 0:00:33 0:37:16 2:00:02 IM
3 205 Seme Uroš triatlon klub Mamut SLO 0:20:09 0:00:26 1:01:37 0:00:33 0:38:45 2:01:32 IM
4 128 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:51 0:00:29 1:06:19 0:00:30 0:36:51 2:11:03 IM
5 217 Zakšek Darko Triatlon klub Krško SLO 0:24:49 0:00:32 1:06:13 0:00:34 0:42:23 2:14:33 IM
6 594 Galičič Žiga SLO 0:31:36 0:00:54 1:05:56 0:01:08 0:39:08 2:18:43 IM
7 109 Pavcik Michal CUS Udine Italia 0:28:53 0:01:14 1:08:53 0:00:47 0:42:57 2:22:46 IM
8 222 Čurović Luka šd sokol SLO 0:28:58 0:00:53 1:12:41 0:00:32 0:39:55 2:23:02 IM
9 209 Šolar Rok SLO 0:30:48 0:02:01 1:19:48 0:01:06 0:38:22 2:32:07 IM
10 576 Lazzara Fabrizio Polisportiva San Vito SLO 0:29:13 0:01:24 1:16:08 0:00:53 0:46:59 2:34:40 IM
11 81 Claußen Jonas Sportart.at – Sione Bikes Ger 0:36:43 0:01:06 1:17:35 0:01:16 0:43:01 2:39:42 IM
12 121 Anželj Sendi BAUUUCI SLO 0:37:36 0:01:14 1:15:03 0:00:46 0:46:14 2:40:54 IM
13 86 Vrus Goran TK Swibir HRV 0:30:58 0:01:15 1:20:39 0:01:26 0:49:45 2:44:04 IM
14 103 Degano Francesco FEDERCLUB TRIESTE Italia 0:30:00 0:01:20 1:26:49 0:01:04 0:50:21 2:49:36 IM
15 159 Korelc Matej TK Ljubljana SLO 0:34:26 0:01:12 1:19:11 0:01:34 0:53:50 2:50:14 IM
16 169 Lepojić Sašo Tuštelekom SLO 0:37:11 0:01:30 1:21:02 0:01:09 0:50:49 2:51:41 IM
17 124 Balabanič Damjan 3K šport SLO 0:36:57 0:01:40 1:24:30 0:00:50 0:48:35 2:52:35 IM
18 184 Perme Miha Tekaški forum SLO 0:34:58 0:03:41 1:28:05 0:00:32 0:49:42 2:57:00 IM
19 133 Ciglar Luka SLO 0:31:05 0:02:11 1:42:31 0:00:59 1:01:52 3:18:39 IM
207 Smerdel Rok TK MARIBOR SLO 0:29:10 0:00:35 DNF IM

Olimpik triatlon – Člani II (1978 – 1969)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 89 Cseke Csaba Hun 0:20:14 0:00:30 1:09:36 0:00:39 0:38:15 2:09:16 JM
2 165 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:09 0:00:29 1:04:48 0:00:33 0:40:01 2:12:02 JM
3 160 Kovač Matjaž TK Ljubljana SLO 0:23:46 0:00:35 1:07:14 0:00:29 0:40:54 2:13:01 JM
4 213 Torkar Gregor TK MAMUT SLO 0:26:10 0:00:30 1:07:21 0:00:37 0:40:52 2:15:32 JM
5 175 Miklič Gregor KD Calcit Kamnik SLO 0:30:47 0:01:24 1:03:05 0:00:39 0:43:07 2:19:05 JM
6 102 Cristofoli Marcello CUS Udine Italia 0:24:27 0:00:39 1:12:27 0:00:57 0:40:55 2:19:27 JM
7 164 Krohne Aljoša ŠRK-Celje3Team SLO 0:29:20 0:00:56 1:11:40 0:01:04 0:42:01 2:25:03 JM
8 99 Colombo Cristiano CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:29:17 0:01:07 1:12:03 0:00:59 0:44:19 2:27:47 JM
9 129 Boltar Jure Go club SLO 0:29:16 0:00:50 1:13:08 0:00:50 0:44:50 2:28:55 JM
10 127 Baznik Dejan SLO 0:29:29 0:02:08 1:13:12 0:01:39 0:42:26 2:28:57 JM
11 206 Seme Aleš TK MAMUT SLO 0:26:54 0:00:47 1:14:17 0:01:10 0:47:16 2:30:26 JM
12 146 Golič Matjaž TK Maribor SLO 0:29:15 0:00:34 1:14:31 0:00:45 0:45:35 2:30:41 JM
13 212 Štraus Sebastjan TK Ljubljana SLO 0:30:58 0:00:55 1:14:58 0:00:57 0:43:40 2:31:30 JM
14 93 Babici Andrea ALPE ADRIA Italia 0:35:10 0:00:35 1:10:52 0:00:41 0:44:31 2:31:52 JM
15 135 Černuta Luka ŠKD Notranjc SLO 0:30:42 0:00:53 1:11:40 0:00:33 0:48:15 2:32:04 JM
16 224 Lunder Borut ŠD 3Šport SLO 0:34:21 0:00:54 1:24:21 0:00:46 0:31:45 2:32:09 JM
17 116 Virgilio Paolo Italia 0:29:26 0:01:05 1:15:08 0:00:30 0:46:28 2:32:40 JM
18 215 Vengust Modest SD Sokol SLO 0:30:08 0:00:48 1:13:07 0:01:14 0:48:05 2:33:24 JM
19 107 Mullloni Adriano CUS Udine Italia 0:29:19 0:01:02 1:15:14 0:01:21 0:46:39 2:33:36 JM
20 168 Lemajič Iztok 3Kšport SLO 0:35:59 0:01:14 1:13:30 0:01:35 0:44:30 2:36:50 JM
21 197 Pustišek Matevž ŠD Sokol SLO 0:31:42 0:00:58 1:16:56 0:00:45 0:47:36 2:38:00 JM
22 195 Premk Andrej 3K Šport SLO 0:32:10 0:02:22 1:12:25 0:01:43 0:49:33 2:38:14 JM
23 191 Pogačnik Uroš TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:51 0:00:49 1:19:13 0:01:01 0:51:23 2:39:18 JM
24 112 Rotti Manuele FEDERCLUB TRIESTE Italia 0:32:06 0:00:54 1:23:03 0:01:03 0:43:56 2:41:04 JM
25 170 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj SLO 0:30:50 0:00:55 1:20:56 0:00:42 0:47:57 2:41:22 JM
26 202 Rozman Samo 3K šport SLO 0:34:20 0:02:53 1:16:25 0:02:00 0:45:49 2:41:29 JM
27 144 Fošnarič Iztok TK Maribor SLO 0:36:57 0:01:40 1:19:15 0:00:57 0:45:58 2:44:48 JM
28 151 Hunjet Andrej TK Maraton Pptuj SLO 0:34:11 0:01:02 1:18:00 0:00:57 0:51:29 2:45:41 JM
29 218 Založnik Rok 3K šport SLO 0:28:24 0:02:06 1:19:00 0:01:54 0:54:46 2:46:13 JM
30 187 Piškur Luka 3K šport SLO 0:31:57 0:02:47 1:17:03 0:01:36 0:53:51 2:47:16 JM
31 188 Planko Tomaž TK TRISPORT SLO 0:36:24 0:01:06 1:22:36 0:00:59 0:48:54 2:50:01 JM
32 131 Bukovec Gregor ŠD Slovenia Control SLO 0:40:54 0:01:17 1:15:02 0:01:10 0:51:51 2:50:15 JM
33 172 Marjanovič Zoran Honda SLO 0:37:29 0:02:26 1:19:41 0:01:19 0:52:20 2:53:17 JM
34 134 Colarič Matej Tekaški forum SLO 0:40:13 0:02:09 1:20:03 0:00:31 0:50:25 2:53:23 JM
35 149 Gostinčar Robert TK Maribor SLO 0:37:02 0:01:26 1:28:53 0:00:32 0:46:06 2:54:00 JM
36 152 Istenič Gregor konstill triatlon SLO 0:34:42 0:01:57 1:25:48 0:01:19 0:50:31 2:54:19 JM
37 125 Balantič Matjaž SLO 0:34:24 0:01:06 1:28:36 0:01:08 0:52:26 2:57:42 JM
38 138 Dolinar Gregor ŠD FE in FRI SLO 0:42:24 0:01:59 1:28:14 0:00:42 0:46:47 3:00:08 JM
39 192 Polak Iztok TK TRISPORT SLO 0:32:37 0:00:47 1:28:54 0:00:56 0:57:44 3:01:00 JM
40 199 Rojc Borut TEKAŠKI FORUM SLO 0:38:28 0:03:21 1:31:40 0:01:27 0:55:36 3:10:33 JM
190 Podbrežnik Iztok ŠD Raduha SLO 0:35:37 0:01:20 DNF JM
204 Sajevec Peter TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:24:27 0:00:29 DNF JM

Olimpik triatlon – Veterani I (1968 – 1964)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 174 Meden Sašo TK Maribor SLO 0:23:59 0:00:30 1:04:11 0:00:49 0:38:47 2:08:18 KM
2 105 Iogna Prat Stefano CUS Udine Italia 0:29:12 0:00:47 1:08:15 0:00:45 0:40:09 2:19:11 KM
3 593 Pichler Jochen tri4ever millstättersee SLO 0:35:04 0:00:54 1:06:55 0:00:35 0:40:43 2:24:14 KM
4 580 Benko Janez Življenje je lepo SLO 0:28:56 0:00:52 1:09:42 0:00:54 0:44:05 2:24:31 KM
5 100 Concetti Marco CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:29:06 0:01:14 1:12:16 0:00:49 0:42:16 2:25:43 KM
6 106 Menichetti Marco CUS Udine Italia 0:29:14 0:01:22 1:14:46 0:01:08 0:48:15 2:34:46 KM
7 214 Vehovec Robert TK Maribor SLO 0:32:33 0:00:50 1:15:46 0:00:50 0:44:57 2:34:57 KM
8 196 Pust Ervin ŠD TRIBOR SLO 0:34:43 0:01:20 1:13:57 0:00:46 0:46:56 2:37:44 KM
9 179 Obštetar Matjaž 3K Šport SLO 0:30:46 0:01:54 1:22:08 0:01:28 0:51:51 2:48:10 KM
10 101 Corsi Massimo CUS Udine Italia 0:35:09 0:03:22 1:25:09 0:01:11 0:45:48 2:50:41 KM
11 74 Lesiak Manfred AUT 0:39:54 0:01:34 1:29:09 0:01:40 0:45:56 2:58:14 KM
12 154 Juren Aleš 3K šport SLO 0:39:23 0:04:47 1:30:37 0:01:30 0:48:25 3:04:44 KM
13 153 Josipović Matko TRIATLON KLUB MARIBOR SLO 0:30:42 0:04:30 1:40:26 0:02:27 1:19:58 3:38:06 KM
126 Bauer Darko TRIM KLUB KRKA SLO 0:25:32 0:05:37 DNF KM

Olimpik triatlon – Veterani II (1963 – 1959)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 96 Bravo Eros CUS Udine Italia 0:29:16 0:00:32 1:09:41 0:00:46 0:41:31 2:21:48 LM
2 198 Rajh Marko TK Maraton Ptuj SLO 0:31:10 0:01:32 1:19:16 0:00:59 0:42:37 2:35:35 LM
3 575 Moro Pio SLO 0:38:38 0:03:25 1:15:10 0:01:39 0:43:34 2:42:28 LM
4 141 Fajfar Stane ŠD TRIBOR SLO 0:38:20 0:01:01 1:20:15 0:00:45 0:45:34 2:45:57 LM
5 167 Lemajič Gorazd 3K Sport SLO 0:33:50 0:01:41 1:20:58 0:01:36 0:56:30 2:54:37 LM
6 571 Zobavnik Igor Tekaški forum SLO 0:36:23 0:02:39 1:26:54 0:01:27 0:50:45 2:58:09 LM
7 180 Osolnik Boris 3k sport SLO 0:35:03 0:01:44 1:30:00 0:01:16 0:56:50 3:04:56 LM
8 156 Knap Bojan SLO 0:42:08 0:02:17 1:30:27 0:01:49 1:02:04 3:18:47 LM
110 Pittaro Renzo ADS TRIATHLON – TEAM Italia 0:34:13 0:01:37 DNF LM

Olimpik triatlon – Veterani III (1958 – 1954)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 136 Debenec Bojan TK LjubljanaD Peklenk SLO 0:26:58 0:00:44 1:09:49 0:00:55 0:44:42 2:23:10 MM
2 119 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj SLO 0:30:52 0:00:39 1:13:30 0:00:48 0:42:12 2:28:04 MM
3 139 Ekart Viktor TK TRISPORT SLO 0:32:36 0:01:28 1:15:13 0:00:58 0:43:33 2:33:51 MM
4 117 Zanetti Fabrizio CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:34:38 0:01:30 1:17:05 0:01:05 0:47:04 2:41:25 MM
5 104 Gronau Franco ? Italia 0:34:12 0:01:01 1:21:17 0:00:58 0:50:29 2:48:01 MM
6 130 Borovinšek Mladen TK Maribor SLO 0:31:50 0:02:32 1:21:07 0:01:42 0:54:13 2:51:26 MM
7 95 Bidut Maurizio CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:38:55 0:01:20 1:26:54 0:01:27 0:51:51 3:00:30 MM
8 147 Gomzi Slavko SLO 0:32:17 0:01:44 1:28:15 0:00:37 1:01:44 3:04:38 MM
9 173 Markovič Janez SLO 0:36:07 0:07:11 1:26:45 0:01:31 1:05:09 3:16:45 MM
10 108 Pavan Giancarlo ? Italia 0:44:44 0:01:31 1:33:31 0:00:58 1:02:45 3:23:31 MM

Olimpik triatlon – Veterani IV (1953 – 1949)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 155 Kermelj Stanislav TK Ljubljana SLO 0:37:13 0:01:20 1:18:47 0:00:51 0:52:36 2:50:49 NM

Olimpik triatlon – Veterani V (1948 – 1944)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
98 Busato Galileo ALPE ADRIA Italia 0:38:57 0:02:48 DNF OM

Olimpik triatlon – Veterani VI (1943 – 1939)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veterani VII (1938 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – st. mladinke (1990 – 1989)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 171 Mandl Nina Multisport klub Krško SLO 0:22:22 0:00:30 1:31:35 0:00:52 0:54:02 2:49:23 HF

Olimpik triatlon – do 23 let – ženske (1988 – 1985)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 82 Teschner Verena Ger 0:28:44 0:00:50 1:28:50 0:01:02 0:45:32 2:45:00 U23F
2 201 Rot Saša ŠD SOKOL SLO 0:33:15 0:00:57 1:25:45 0:01:19 0:52:02 2:53:20 U23F
3 84 Marjančević Elena TK RIVAL HRV 0:33:13 0:01:00 1:36:03 0:00:40 1:00:15 3:11:14 U23F

Olimpik triatlon – Članice I (1984 – 1979)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 140 Fafangel Leni TK KRŠKO SLO 0:24:47 0:00:31 1:14:28 0:00:36 0:48:00 2:28:25 IF
2 85 Tomić Iva Triatlon klub Rival Hrv 0:26:32 0:00:49 1:24:13 0:00:40 0:44:29 2:36:46 IF
3 92 Aversa Cinzia ALPE ADRIA Italia 0:24:52 0:00:35 1:22:34 0:00:56 0:50:45 2:39:44 IF
4 137 Dolinar Nina ŠRK-Celje3Team SLO 0:33:14 0:01:05 1:20:48 0:00:57 0:52:52 2:48:58 IF

Olimpik triatlon – Članice II (1978 – 1969)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 78 Stattmann Sandra RTM-ASVÖ-ÖAMTC-LZ Klagenfurt AUT 0:26:40 0:00:31 1:14:35 0:00:35 0:44:06 2:26:29 JF
2 122 Arh Podbrežnik Alenka SLO 0:36:30 0:01:25 1:29:07 0:01:07 0:53:09 3:01:19 JF

Olimpik triatlon – Veteranke I (1968 – 1959)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 177 Nakrst Nataša TK Ljubljana SLO 0:26:48 0:00:57 1:14:55 0:00:52 0:45:39 2:29:12 KLF
2 94 Bensa Mariella CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:34:15 0:01:14 1:19:30 0:00:52 0:46:13 2:42:05 KLF
3 77 Sieglinde Sertschnigg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:41:14 0:01:14 1:29:37 0:01:21 0:56:48 3:10:17 KLF
4 71 Daberer Rosamunde RTM ASVÖ ÖAMTC LZ Klagenfurt AUT 0:36:31 0:01:24 1:30:43 0:01:13 1:01:50 3:11:42 KLF

Olimpik triatlon – Veteranke II (1958 – 1949)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 570 Šiftar Jožica TS Radenska SLO 0:39:13 0:04:51 1:42:34 0:01:23 0:55:01 3:23:03 MNF

Olimpik triatlon – Veteranke III (1948 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – Dijaki (1990 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 475 Turčić Hrvoje TK Rudolf Perešin Hrv 0:06:06 0:00:33 0:27:38 0:00:31 0:15:29 0:50:19 SM
2 481 Vodenik Vito TK MARIBOR SLO 0:06:13 0:00:40 0:28:48 0:00:31 0:16:13 0:52:26 SM
3 419 Kopač Žiga žiri SLO 0:12:22 0:01:02 0:34:55 0:00:31 0:26:29 1:15:20 SM
4 489 Žvegelj Maksim SLO 0:08:05 0:02:17 0:38:05 0:01:41 0:25:15 1:15:24 SM

Triatlon za vsakogar – Člani I (1989 – 1974)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 482 Zakšek Tomaž Triatlon klub Krško SLO 0:08:12 0:01:20 0:24:44 0:00:36 0:14:18 0:49:12 TM
2 432 Mlakar Aleš nič me ne ustavi SLO 0:08:06 0:01:28 0:25:07 0:01:30 0:13:58 0:50:11 TM
3 458 Srdoč Janoš Powerade SLO 0:07:28 0:02:17 0:26:46 0:00:38 0:13:25 0:50:37 TM
4 494 Dolgan Boštjan SLO 0:08:17 0:00:33 0:26:04 0:00:35 0:15:16 0:50:48 TM
5 607 Arman Anže 0:08:54 0:01:44 0:26:01 0:00:32 0:13:37 0:50:51 TM
6 417 Kočar Sebastian SLO 0:06:20 0:01:14 0:26:08 0:00:28 0:16:52 0:51:04 TM
7 438 Nakrst Mitja Si.mobil SLO 0:08:07 0:01:03 0:26:37 0:00:26 0:15:26 0:51:41 TM
8 425 Maier Sandro Triathlon Team Tarvisio ITA 0:10:07 0:01:09 0:26:07 0:00:29 0:13:49 0:51:43 TM
9 418 Kočevar Dario MNZ – Policija SLO 0:07:05 0:01:18 0:26:56 0:00:58 0:15:45 0:52:03 TM
10 453 Radinja Tine Vaitapu adventure racing SLO 0:08:32 0:01:34 0:24:53 0:01:01 0:16:11 0:52:13 TM
11 409 Hribar Marko Rova SLO 0:09:02 0:01:06 0:26:27 0:00:33 0:15:06 0:52:16 TM
12 471 Šter Nejc AO Kranj SLO 0:09:34 0:01:18 0:27:45 0:00:42 0:14:10 0:53:30 TM
13 440 Novak Andrej SLO 0:08:07 0:01:37 0:28:10 0:00:31 0:15:10 0:53:38 TM
14 413 Jamnikar Boštjan SLO 0:08:46 0:01:33 0:27:25 0:00:25 0:15:40 0:53:51 TM
15 462 Sušnik Aleš TK Trisport SLO 0:08:43 0:01:17 0:27:37 0:00:29 0:16:01 0:54:10 TM
16 479 Verdenik Marko TKL SLO 0:06:31 0:00:50 0:28:36 0:00:44 0:17:52 0:54:34 TM
17 399 Fluher Boris Bauuuci SLO 0:10:18 0:01:13 0:27:37 0:00:50 0:14:36 0:54:35 TM
18 450 Possamai Lorenzo Triathlon Team Tarvisio ITA 0:10:16 0:01:06 0:27:20 0:01:01 0:15:56 0:55:39 TM
19 495 Čopi Gasper 0:08:46 0:01:23 0:29:20 0:00:30 0:17:13 0:57:13 TM
20 455 Rupnik Jurij Živa voda SLO 0:07:58 0:01:16 0:30:16 0:00:36 0:17:52 0:58:01 TM
21 400 Frelih Andrej SLO 0:09:13 0:01:17 0:30:15 0:01:05 0:16:20 0:58:12 TM
22 393 Brečko Andrej Cepetavčki SLO 0:09:26 0:02:55 0:28:49 0:01:11 0:15:53 0:58:15 TM
23 416 Kočar Klemen TK TRISPORT SLO 0:09:39 0:01:58 0:29:41 0:00:30 0:16:35 0:58:25 TM
24 577 Gačnik Matej 0:09:09 0:01:14 0:29:01 0:01:15 0:18:31 0:59:12 TM
25 405 Gregorc Uroš SLO 0:08:17 0:02:12 0:31:37 0:00:41 0:18:29 1:01:17 TM
26 391 Božič Peter SLO 0:07:52 0:02:34 0:31:28 0:00:45 0:18:48 1:01:29 TM
27 493 Pregl Davor SLO 0:10:03 0:01:40 0:31:48 0:00:29 0:20:45 1:04:46 TM
28 579 Bider Damjan 0:09:31 0:02:30 0:33:44 0:00:30 0:18:50 1:05:07 TM
29 430 Mencigar Danilo SLO 0:12:49 0:02:47 0:32:23 0:00:54 0:19:27 1:08:22 TM
30 428 Mattison Brian USA 0:09:52 0:01:26 0:38:25 0:01:07 0:19:19 1:10:10 TM
31 454 Ribaš Boris Kolesarski klub Pomurje SLO 0:11:25 0:02:22 0:37:50 0:00:41 0:25:56 1:18:16 TM

Triatlon za vsakogar – Člani II (1973 – 1959)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 480 Visser Jan SLO 0:07:26 0:01:08 0:23:58 0:00:43 0:13:35 0:46:51 UM
2 386 Abram Miran SLO 0:06:55 0:00:45 0:24:54 0:00:46 0:14:45 0:48:07 UM
3 441 Ogrin Borut SLO 0:09:04 0:00:51 0:25:39 0:00:45 0:14:05 0:50:27 UM
4 414 Kaltenekar Matej Casino Tivoli Team SLO 0:08:27 0:01:19 0:26:04 0:00:59 0:13:57 0:50:48 UM
5 411 Humar Tomaz SLO 0:09:07 0:01:03 0:24:47 0:00:50 0:16:09 0:51:58 UM
6 488 Žontar Simon SLO 0:11:30 0:01:26 0:24:06 0:01:05 0:17:00 0:55:08 UM
7 447 Podobnik Janez TRISPORT KAMNIK SLO 0:09:01 0:01:06 0:29:49 0:00:26 0:15:54 0:56:16 UM
8 394 Breznik Mitja šd elektro ljubljana SLO 0:08:42 0:01:51 0:29:55 0:00:33 0:15:17 0:56:20 UM
9 401 Furlan Simon SLO 0:09:09 0:01:36 0:29:34 0:00:27 0:16:05 0:56:52 UM
10 410 Hudobivnik Primož SLO 0:10:14 0:01:01 0:30:03 0:00:27 0:15:39 0:57:27 UM
11 426 Marter Primož svedri SLO 0:08:51 0:02:09 0:28:23 0:01:17 0:17:37 0:58:18 UM
12 470 Šolar Boštjan SLO 0:09:52 0:02:10 0:28:05 0:01:17 0:17:13 0:58:40 UM
13 427 Mastnak-mlakar Robert 3K ŠPORT SLO 0:10:00 0:02:52 0:32:26 0:00:38 0:14:58 1:00:57 UM
14 404 Grandovec Marko Vita SLO 0:08:02 0:03:29 0:30:44 0:00:58 0:18:26 1:01:41 UM
15 420 Kopač Rok žiri SLO 0:11:18 0:02:06 0:32:05 0:00:40 0:18:23 1:04:34 UM
16 431 Mincu Alex ecole SLO 0:11:44 0:02:00 0:36:11 0:00:50 0:24:13 1:14:59 UM

Triatlon za vsakogar – Člani III (1958 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 392 Brajnik Damjan Priba Team SLO 0:09:06 0:01:19 0:26:33 0:00:56 0:16:01 0:53:57 VM
2 578 Kogovšek Stane ŠD Sokol SLO 0:08:56 0:01:40 0:29:54 0:01:03 0:14:17 0:55:51 VM
3 451 Pretnar Vitomir trda kolena SLO 0:10:45 0:01:49 0:30:07 0:00:33 0:15:47 0:59:02 VM
4 443 Pečjak Andrej AO Domžale SLO 0:09:45 0:01:10 0:28:33 0:01:14 0:18:34 0:59:19 VM
5 459 Stopar Maks Triatlonski klub Ljubljana SLO 0:09:17 0:01:55 0:28:23 0:01:46 0:18:09 0:59:33 VM
6 389 Bischer Peter TV Lampertheim Triathlon Ger 0:07:36 0:01:24 0:32:34 0:00:45 0:21:46 1:04:06 VM

Triatlon za vsakogar – Dijakinje (1990 in mlajše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 463 Svete Petra TK Gorenjska SLO 0:08:11 0:00:33 0:26:39 0:00:31 0:15:32 0:51:28 SF
2 395 Daberer Brigitte RTM ASVÖ ÖAMTC LZ Klag AUT 0:08:04 0:00:53 0:28:01 0:00:46 0:18:07 0:55:53 SF
3 473 Tadina Elisabetta FEDERCLUB TRIESTE ITA 0:09:08 0:01:16 0:28:27 0:01:11 0:16:41 0:56:45 SF
4 599 Lotrič Anamarija 0:08:53 0:02:37 0:31:18 0:01:55 0:18:55 1:03:40 SF
465 Šimenc Laura SLO 0:09:12 0:03:07 DNF SF

Triatlon za vsakogar – Članice I (1989 – 1974)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 487 Žnidar Tjaša SLO 0:06:56 0:01:05 0:27:47 0:01:04 0:15:26 0:52:19 TF
2 407 Hajdinjak Melita Kolesarski klub Pomurje SLO 0:08:49 0:01:20 0:29:09 0:00:27 0:16:50 0:56:36 TF
3 444 Pelhan Tinka Waldorfska šola Ljubljana SLO 0:08:51 0:01:02 0:31:22 0:00:59 0:17:29 0:59:45 TF
4 472 Štibelj Ula TK Gorenjska SLO 0:07:08 0:00:39 0:32:30 0:00:38 0:19:48 1:00:46 TF
5 424 Lotrič Dolinar Aleša SLO 0:09:32 0:01:41 0:31:34 0:00:32 0:18:22 1:01:43 TF
6 483 Zaveršnik Urška SLO 0:07:12 0:01:15 0:32:35 0:00:35 0:20:05 1:01:44 TF
7 606 Lah Tina SLO 0:10:37 0:01:26 0:32:02 0:00:26 0:17:57 1:02:30 TF
8 396 Dobernik Irena Tekaški forum SLO 0:09:04 0:02:26 0:34:09 0:01:40 0:16:49 1:04:09 TF
9 474 Tomažin Polona SLO 0:11:07 0:02:39 0:33:05 0:00:34 0:17:01 1:04:28 TF

Triatlon za vsakogar – Članice II (1973 – 1959)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 469 Šmuc Polona TVD PARTIZAN DOMŽALE SLO 0:11:14 0:01:27 0:30:39 0:00:33 0:17:01 1:00:55 UF
2 468 Šket Mojca SLO 0:10:37 0:04:38 0:27:31 0:00:51 0:24:47 1:08:26 UF

Triatlon za vsakogar – Članice III (1958 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 598 Kogoj Hilarija 0:12:15 0:02:31 0:33:45 0:00:45 0:20:00 1:09:18 VF

Triatlon za podjetja in združenja – moška ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 516 Garmin 2 Luka Turk Jure Robič Klemen Dolenc 0:04:46 0:00:41 0:19:59 0:00:25 0:11:41 0:37:33
2 603 TK Trisport 3 Tekavčič Anže Mohor Vrhovnik Bojan Kemprle 0:05:20 0:00:28 0:21:54 0:00:24 0:12:28 0:40:37
3 522 Plavalci Podbregar Primož Dornik Domen Zupan Luka 0:05:36 0:00:31 0:24:46 0:00:25 0:12:30 0:43:49
4 521 Odpisani Urankar Anton Popovič Ivan Bric Vasja 0:05:41 0:00:34 0:24:23 0:00:23 0:13:31 0:44:35
5 514 Bled VOVK MARKO KELBL JAKA SLIVNIK JERNEJ 0:08:28 0:00:31 0:24:12 0:00:28 0:13:52 0:47:33
6 518 Gekom BORUT BOŽIČ MATIJA DVORŠAK SERGEJ BOŽIČ 0:07:25 0:00:39 0:26:19 0:00:42 0:14:10 0:49:17
7 527 Uditech Matija Murn Domen Grašič Klemen Humerca 0:06:56 0:00:32 0:27:06 0:00:29 0:14:50 0:49:55
8 520 Infonet Weselo Gowedo Boštjan Rus Borut Škraba   Goran Bambič 0:06:51 0:00:36 0:30:59 0:00:28 0:13:58 0:52:54
9 523 Powerade 5 Borut Rozman Negovan Ristič Predrag Maksimović 0:05:08 0:00:40 0:41:02 0:00:29 0:16:19 1:03:39
10 525 Tk Mamut Sebastjan Vražič Edvard Torkar Vražič Zlatko 0:12:14 0:00:41 0:30:48 0:00:33 0:20:22 1:04:40
528 Ups Team sandi murovec matija koren miha verdnik 0:07:12 0:00:36 0:23:18 0:00:25 DNF

Triatlon za podjetja in združenja – duatlonska ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 601 KREPC Anže Pretnar Niko Golob Anže Pretnar 0:05:53 0:00:39 0:23:10 0:00:53 0:13:02 0:43:40
2 502 Infonet Dream Team Mitja Bajželj Matjaž Kajzer Mitja Bajželj 0:08:01 0:00:26 0:23:48 0:00:25 0:13:27 0:46:09
3 501 Cargo Partner Paolo Aluisi Matej Habinc Matej Habinc 0:09:03 0:00:45 0:24:41 0:01:15 0:16:19 0:52:03
4 504 Powerade 4 Matjaž Ošlak Božo Trnovšek Božo Trnovšek 0:05:39 0:00:36 0:28:23 0:00:29 0:16:59 0:52:08
5 505 Powerade 8 Dejan Grujič Dejan Grujič Maja Humar 0:06:54 0:01:58 0:32:24 0:00:35 0:18:16 1:00:08

Triatlon za podjetja in združenja – mešana ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 534 Printam.si Maja Cesar Simon Avbar Matjaz Macek 0:05:06 0:00:37 0:12:37 0:40:25
2 536 Štafeta Pavleta Kozjeka Knap KRIŠTOF Aljaž Miščevič Ana Karin Kozjek 0:05:59 0:00:30 0:22:07 0:00:25 0:12:52 0:41:53
3 529 Hitri In Drzni torkar gregor janša miha Klöckl Katarina 0:06:43 0:00:33 0:21:37 0:00:31 0:15:39 0:45:04
4 530 Hsv Triathlon HAMBRUSCH Sabine Hannes BURGER Heinz SUPPAN 0:07:56 0:00:28 0:25:53 0:00:20 0:13:08 0:47:46
5 510 Študentke Zore Sandra Rok Vrhovnik Golob Urša 0:07:09 0:00:32 0:24:48 0:00:32 0:17:10 0:50:12
6 535 Trisport 1 ROJC BOŽO ŠTUPAR EMA PINTAR DOMINKA 0:10:31 0:00:35 0:28:55 0:00:26 0:15:58 0:56:26
7 602 TK Trisport 2 Luka Bela Kočar Mojca Kočar Aleš Hočevar 0:09:28 0:00:35 0:34:54 0:00:23 0:14:24 0:59:46
8 532 Powerade 6 Marin Radilović Nina Ropret Gregor Milivojević 0:06:00 0:00:42 0:37:16 0:00:31 0:21:52 1:06:23
9 533 Powerade 7 Miša Pliberšek Bojan Kutnjak Gregor Lazarević 0:09:39 0:01:48 0:43:50 0:00:36 0:21:12 1:17:07

Triatlon za podjetja in združenja – ženska ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 511 Trisport Mamice 1 HUMAR VLASTA CAPUDER ROMANA PLANKO NATAŠA 0:07:34 0:00:31 0:32:25 0:00:34 0:16:24 0:57:30
2 509 Rekreativke KUS BARBARA BOŽJAK URŠA DORNIK SIMONA 0:06:04 0:00:40 0:31:50 0:00:32 0:18:47 0:57:54
3 508 Powerade 3 Polona Kveder Lea Sotlar Silvana Erenda 0:06:22 0:00:53 0:35:42 0:00:36 0:16:11 0:59:46
4 512 Trisport Mamice 2 TADIČ IVANKA POSL BREDA PERKO BRANKA 0:10:26 0:00:28 0:33:02 0:00:28 0:18:25 1:02:50
5 507 Powerade 1 Tina Slabe Petra Erbida Dragana Kojić 0:05:45 0:00:42 0:37:15 0:00:41 0:23:10 1:07:35
597 MRGE Manca Vrhovnik Ana Grkman Katarina Ogrin 0:06:30 0:00:35 DNF

Medijski triatlon popularnih – moška ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 551 Bicikel.com Nina Cesar Tadej Blatnik Klemen Skube 0:04:52 0:00:40 0:20:21 0:00:29 0:12:46 0:39:09
2 549 Men’s Health 1 Andrej Pirc Maks Pajek Blaž Grad 0:05:07 0:00:28 0:22:59 0:00:25 0:10:44 0:39:44
3 550 Men’s Health 2 Simon Košček Robert Mele Bojan Mavec 0:08:16 0:00:31 0:23:29 0:00:28 0:14:16 0:47:01

Medijski triatlon popularnih – posamezniki

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 556 Švab Matic Kanal A 0:07:26 0:00:33 0:24:46 0:00:29 0:13:09 0:46:26 YM
2 554 Pavletič Aleš Men’s health 0:08:55 0:01:15 0:33:04 0:00:32 0:18:33 1:02:22 YM

Medijski triatlon popularnih – duatlonska ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – mešana ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 547 Radio Hit 1 Eva Breznikar Rok Zupanc Robert Pečnik Pečo 0:06:07 0:00:31 0:24:51 0:00:34 0:14:06 0:46:11
2 548 Radio Hit 2 POLONA STRNAD VOLKAR MATJAŽ  VOLKAR MATTO BOŠTJAN STRNAD ZLOBEC 0:09:01 0:00:35 0:26:29 0:00:34 0:16:35 0:53:16
3 546 Butik Nedeljski Tina Zupan Tone Fornezzi – Tof Ivo Čarman 0:04:47 0:00:56 0:32:46 0:00:38 0:14:48 0:53:56

Medijski triatlon popularnih – ženska ekipa

# St. Klub Plavalec Kolesar Tekač Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 552 Pro Plus Katja Lajovec Klemenčič Mateja Šink Sonja Sedej 0:13:40 0:00:36 0:32:29 0:00:36 0:19:44 1:07:07

Medijski triatlon popularnih – posameznice

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 595 De Bonis Cristina CUS Udine 0:06:40 0:01:41 0:39:02 0:00:41 0:17:38 1:05:43 YF

Evropski mladinski pokal – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 254 Efremova Nataliya RUS 0:05:10 0:00:24 0:23:52 0:00:28 0:13:02 0:42:58
2 324 Pap Eszter Villam SC Hun 0:05:35 0:00:32 0:24:35 0:00:24 0:12:22 0:43:30
3 291 Kožar Nika TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:52 0:00:27 0:24:03 0:00:35 0:12:48 0:43:46
4 243 Baumgärtel Theresa Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:34 0:00:31 0:24:18 0:00:29 0:13:16 0:44:09
5 260 Grabmüllerova Aneta B+H Ceske Budejovice CZ 0:05:32 0:00:31 0:24:37 0:00:23 0:13:29 0:44:34
6 315 Nordkamp Caroline Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:33 0:00:31 0:24:39 0:00:28 0:13:24 0:44:36
7 331 Philippin Hanna Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:49 0:00:26 0:25:02 0:00:33 0:12:46 0:44:38
8 238 Andoljšek Maruša TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:41 0:00:29 0:24:12 0:00:33 0:13:43 0:44:41
9 320 Ogrin Katarina TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:45 0:00:32 0:25:12 0:00:23 0:12:59 0:44:52
10 336 Rester Lisa Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:33 0:00:29 0:25:26 0:00:31 0:13:18 0:45:20
11 266 Henrietta Hargitai Villam SC HUN 0:05:34 0:00:32 0:25:10 0:00:24 0:14:02 0:45:43
12 309 Mikova Monika BUL 0:05:22 0:00:32 0:25:42 0:00:28 0:13:43 0:45:49
13 371 Zsanett Horvath Villam SC HUN 0:05:36 0:00:33 0:25:31 0:00:24 0:14:00 0:46:05
14 333 Platilova Denisa CZE 0:05:41 0:00:29 0:25:14 0:00:33 0:14:45 0:46:44
15 351 Timea Szabo Villam SC Hun 0:06:23 0:00:36 0:25:58 0:00:29 0:13:44 0:47:11
16 284 Klemenc Maruša TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:09 0:00:37 0:25:39 0:00:24 0:14:27 0:47:18
17 361 Vilic Sara CRO 0:05:11 0:00:27 0:26:19 0:00:32 0:14:50 0:47:22
18 344 Stoyneva Hrista BUL 0:05:37 0:00:43 0:27:11 0:00:44 0:13:12 0:47:29
19 354 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:18 0:00:27 0:25:47 0:00:34 0:14:59 0:48:05
20 263 Grkman Ana TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:59 0:00:30 0:26:05 0:00:39 0:14:54 0:48:10
21 357 Tyukodi Brigitta HUN 0:05:40 0:00:34 0:25:47 0:00:41 0:15:58 0:48:42
22 280 Kaniscevova Kristyna Tri klub Lostice CZE 0:05:31 0:00:33 0:26:49 0:00:27 0:15:30 0:48:51
23 358 Uršič Liza TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:01 0:00:30 0:26:19 0:00:22 0:15:50 0:49:04
24 297 Laszlo Klara VILLAM SC Hun 0:06:04 0:00:36 0:27:21 0:00:25 0:14:44 0:49:12
25 236 Alpner Vesna TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:05 0:00:41 0:26:06 0:00:27 0:16:36 0:49:56
26 318 Obreza Brigita TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:19 0:00:28 0:27:27 0:00:30 0:15:17 0:50:03
27 275 Jazbinšek Teja TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:32 0:00:42 0:27:39 0:00:25 0:14:53 0:50:14
28 364 Vrhovnik Manca TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:58 0:00:27 0:28:26 0:00:35 0:14:51 0:50:19
29 348 Škifić Ana TK Pula HRV 0:06:07 0:00:37 0:27:25 0:00:38 0:15:55 0:50:43
30 246 Besal Tina ŠD TRIBOR SLO 0:07:01 0:00:28 0:27:57 0:00:33 0:14:49 0:50:49
31 270 Hribernik Nicole HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:03 0:00:43 0:27:42 0:00:24 0:15:01 0:50:56
32 267 Hočevar Neža TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:37 0:00:32 0:27:38 0:00:26 0:16:12 0:51:27
33 264 Hambrusch Alina HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:40 0:00:33 0:28:30 0:00:36 0:15:25 0:51:45
34 366 Vrhovnik Vesna TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:07 0:00:38 0:27:44 0:00:27 0:16:10 0:52:08
35 255 Faidutti Camilla ? ITA 0:07:08 0:00:46 0:27:40 0:00:28 0:16:36 0:52:40
36 596 Iogna Prat Luisa Cus Udine ITA 0:06:34 0:00:33 0:28:25 0:00:38 0:16:46 0:52:58
37 261 Griljc Lucija TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:30 0:00:36 0:29:13 0:00:29 0:17:14 0:54:03
38 253 Duščak Manca TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:18 0:00:39 0:30:46 0:00:27 0:17:40 0:55:52
39 591 Lešnjak Sara TK Lindav SLO 0:06:35 0:00:43 0:30:45 0:00:27 0:17:25 0:55:57
40 302 Levstek Lara ŠD TRIBOR SLO 0:07:38 0:00:44 0:32:16 0:00:51 0:16:59 0:58:30
41 363 Volčanjk Nina Multisport klub Krško SLO 0:08:00 0:00:54 0:33:04 0:00:29 0:21:44 1:04:13
42 356 Turk Urška ŠD TRIBOR SLO 0:10:43 0:00:45 0:33:58 0:00:42 0:18:07 1:04:18
43 288 Komočar Tamara Multisport klub Krško SLO 0:07:02 0:01:24 0:38:25 0:00:45 0:24:42 1:12:19
321 Oražem Monika TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:30 0:00:28 DNF
362 Vlckova Zuzana CZE 0:05:29 0:00:28 DNF

Evropski mladinski pokal – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 282 Kiraly Kristof HUN 0:04:48 0:00:28 0:21:01 0:00:31 0:10:34 0:37:25
2 369 Zachäus Stefan Deutsche Triathlon Union GER 0:04:56 0:00:26 0:20:56 0:00:25 0:11:09 0:37:53
3 350 Teschner Severin Deutsche Triathlon Union Ger 0:05:10 0:00:27 0:20:42 0:00:26 0:11:23 0:38:09
4 368 Wocker Michael Deutsche Triathlon Union GER 0:05:01 0:00:25 0:20:53 0:00:28 0:11:23 0:38:11
5 335 Pucelj Vid TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:10 0:00:30 0:20:41 0:00:22 0:11:33 0:38:18
6 285 Kocar Lukas CZE 0:05:13 0:00:26 0:20:39 0:00:32 0:11:44 0:38:37
7 239 Arsts Janis LAT 0:05:00 0:00:27 0:20:50 0:00:28 0:11:53 0:38:40
8 312 Molka Maximilian Deutsche Triathlon Union Ger 0:04:58 0:00:26 0:21:41 0:00:28 0:11:11 0:38:46
9 341 Sporar Matej CRO 0:05:20 0:00:30 0:21:14 0:00:26 0:11:23 0:38:56
10 353 Tóth Tamás HUN 0:04:57 0:00:29 0:21:36 0:00:27 0:11:29 0:39:01
11 244 Benčina Peter TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:26 0:00:27 0:21:46 0:00:29 0:10:55 0:39:04
12 265 Henigman Dejan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:20 0:00:30 0:21:48 0:00:25 0:11:02 0:39:06
13 370 Zobec Nik TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:14 0:00:26 0:21:19 0:00:25 0:11:43 0:39:09
14 276 Jentsch Steven Deutsche Triathlon Union Ger 0:04:58 0:00:25 0:21:19 0:00:25 0:12:10 0:39:18
15 277 John Martin CZE 0:05:00 0:00:27 0:21:10 0:00:27 0:12:15 0:39:21
16 367 Weiß Felix Deutsche Triathlon Union GER 0:05:21 0:00:26 0:21:19 0:00:25 0:11:58 0:39:32
17 274 Janousek Jakub CZE 0:05:07 0:00:26 0:21:31 0:00:30 0:12:06 0:39:42
18 310 Milovan Matia CRO 0:05:06 0:00:28 0:21:49 0:00:32 0:11:56 0:39:53
19 325 Papišta Martin TK Rudolf Perešin HRV 0:05:12 0:00:23 0:21:32 0:00:27 0:12:35 0:40:11
20 306 Maric Ivo CRO 0:05:14 0:00:28 0:23:03 0:00:25 0:11:06 0:40:19
21 278 Kabrhel Tomas DTC Litomysl CZE 0:05:08 0:00:25 0:21:33 0:00:32 0:12:50 0:40:29
22 247 Borsányi Dániel HUN 0:05:03 0:00:28 0:22:45 0:00:32 0:11:57 0:40:47
23 283 Klemenc Anže TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:20 0:00:29 0:21:13 0:00:33 0:13:51 0:41:28
24 343 Stoynev Emil BUL 0:05:19 0:00:25 0:21:23 0:00:31 0:14:10 0:41:50
25 258 Frajzman Dinko CRO 0:05:33 0:00:27 0:23:30 0:00:28 0:11:51 0:41:52
26 307 Meden Matija TK MARIBOR SLO 0:05:15 0:00:32 0:22:58 0:00:33 0:13:02 0:42:21
27 329 Pešec Ante TK Rudolf Perešin HRV 0:05:11 0:00:28 0:23:26 0:00:28 0:12:56 0:42:31
28 293 Kral Matej CZE 0:05:23 0:00:32 0:23:40 0:00:37 0:12:37 0:42:51
29 237 Andoljšek Aljaž TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:27 0:00:25 0:23:49 0:00:39 0:12:46 0:43:08
30 372 Zsiga Balint HUN 0:05:18 0:00:31 0:24:17 0:00:36 0:12:27 0:43:11
31 314 Nisevic Bojan CRO 0:05:25 0:00:33 0:23:38 0:00:32 0:13:02 0:43:12
32 604 Gundersen Jorgen UCK NOR 0:05:22 0:00:40 0:23:31 0:00:36 0:13:51 0:44:02
33 295 Krivec Matija CRO 0:05:52 0:00:30 0:24:39 0:00:30 0:12:37 0:44:10
34 240 Bajič Rok TK Gorenjska SLO 0:05:31 0:00:31 0:23:52 0:00:29 0:13:54 0:44:19
35 346 Ščurić Romano T.K. Zagreb HRV 0:05:48 0:00:30 0:24:49 0:00:28 0:13:14 0:44:49
36 241 Balint Molnar Villam SC Hun 0:05:42 0:00:36 0:25:02 0:00:22 0:13:42 0:45:26
37 245 Benedek Vass Villam SC Hun 0:06:10 0:00:40 0:24:52 0:00:31 0:13:28 0:45:43
38 292 Koželj Simon TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:41 0:00:29 0:24:42 0:00:36 0:13:25 0:45:54
39 340 Rožac Nik SLO 0:05:36 0:00:30 0:24:28 0:00:39 0:14:51 0:46:05
40 360 Vehovec Žiga TK MARIBOR SLO 0:06:27 0:00:32 0:24:38 0:00:33 0:14:00 0:46:12
40 294 Kralj Urban TK MARIBOR SLO 0:06:32 0:00:28 0:24:35 0:00:32 0:14:02 0:46:12
42 262 Griljc Štefan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:01 0:00:33 0:25:17 0:00:36 0:13:49 0:46:18
43 281 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:58 0:00:39 0:25:48 0:00:26 0:13:44 0:46:38
44 328 Pelaj Adrijan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:56 0:00:31 0:25:28 0:00:23 0:14:24 0:46:44
45 355 Turčić Alen TK Rudolf Perešin HRV 0:05:32 0:00:27 0:24:58 0:00:35 0:15:21 0:46:55
46 251 Dolenc Nejc NOVICE EXTREME SLO 0:05:08 0:00:34 0:23:45 0:00:25 0:17:19 0:47:12
47 365 Vrhovnik Rok TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:42 0:00:31 0:24:43 0:00:34 0:14:42 0:47:14
48 311 Močnik Klemen ŠD SOKOL SLO 0:05:59 0:00:33 0:25:52 0:00:33 0:14:29 0:47:29
49 303 Lipovšek Jan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:43 0:00:36 0:26:11 0:00:24 0:13:48 0:47:44
50 352 Tomazin Žan ŠD TRIBOR SLO 0:07:19 0:00:32 0:26:26 0:00:35 0:13:53 0:48:46
51 273 Jakovac Ivan TK SWIBIR HRV 0:06:44 0:00:36 0:27:36 0:00:28 0:13:27 0:48:54
52 256 Faidutti Luca ? ITA 0:06:16 0:00:31 0:26:27 0:00:38 0:15:06 0:49:00
53 301 Leskovec Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:35 0:00:36 0:27:12 0:00:27 0:14:47 0:49:40
54 313 Murn Luka ŠD TRIBOR SLO 0:07:37 0:00:43 0:27:11 0:00:48 0:13:24 0:49:46
55 308 Melink Tim ŠD TRIBOR SLO 0:07:14 0:00:39 0:26:22 0:00:34 0:15:09 0:49:59
56 248 Cehner Urban SLO 0:06:31 0:01:13 0:28:35 0:00:32 0:15:19 0:52:12
57 334 Pogačar Žan SLO 0:05:39 0:01:00 0:28:53 0:00:32 0:16:07 0:52:13
58 304 Lipovšek Žiga TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:15 0:00:36 0:28:31 0:00:27 0:15:30 0:52:21
59 296 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:33 0:00:33 0:28:46 0:00:28 0:16:19 0:52:42
60 317 Obreza Leon TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:16 0:00:38 0:29:31 0:00:24 0:16:08 0:53:59
61 271 Humar Lovro TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:13 0:00:40 0:30:59 0:00:42 0:14:37 0:54:12
62 298 Laszlo Lörincz Villam SC Hun 0:06:08 0:00:41 0:28:20 0:00:29 0:19:01 0:54:40
63 287 Kokol Luka TK MARIBOR SLO 0:07:53 0:00:47 0:28:21 0:00:35 0:18:47 0:56:25
269 Hribar Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:07 0:00:28 0:21:28 0:00:28 DNF
289 Kovacs Gabor HUN 0:05:04 0:00:26 DNF
349 Tekavčič Anže TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:14 0:00:37 DNF

Olimpik triatlon – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 78 Stattmann Sandra RTM-ASVÖ-ÖAMTC-LZ Klagenfurt AUT 0:26:40 0:00:31 1:14:35 0:00:35 0:44:06 2:26:29
2 140 Fafangel Leni TK KRŠKO SLO 0:24:47 0:00:31 1:14:28 0:00:36 0:48:00 2:28:25
3 177 Nakrst Nataša TK Ljubljana SLO 0:26:48 0:00:57 1:14:55 0:00:52 0:45:39 2:29:12
4 85 Tomić Iva Triatlon klub Rival Hrv 0:26:32 0:00:49 1:24:13 0:00:40 0:44:29 2:36:46
5 92 Aversa Cinzia ALPE ADRIA Italia 0:24:52 0:00:35 1:22:34 0:00:56 0:50:45 2:39:44
6 94 Bensa Mariella CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:34:15 0:01:14 1:19:30 0:00:52 0:46:13 2:42:05
7 82 Teschner Verena Ger 0:28:44 0:00:50 1:28:50 0:01:02 0:45:32 2:45:00
8 137 Dolinar Nina ŠRK-Celje3Team SLO 0:33:14 0:01:05 1:20:48 0:00:57 0:52:52 2:48:58
9 171 Mandl Nina Multisport klub Krško SLO 0:22:22 0:00:30 1:31:35 0:00:52 0:54:02 2:49:23
10 201 Rot Saša ŠD SOKOL SLO 0:33:15 0:00:57 1:25:45 0:01:19 0:52:02 2:53:20
11 122 Arh Podbrežnik Alenka SLO 0:36:30 0:01:25 1:29:07 0:01:07 0:53:09 3:01:19
12 77 Sieglinde Sertschnigg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:41:14 0:01:14 1:29:37 0:01:21 0:56:48 3:10:17
13 84 Marjančević Elena TK RIVAL HRV 0:33:13 0:01:00 1:36:03 0:00:40 1:00:15 3:11:14
14 71 Daberer Rosamunde RTM ASVÖ ÖAMTC LZ Klagenfurt AUT 0:36:31 0:01:24 1:30:43 0:01:13 1:01:50 3:11:42
15 570 Šiftar Jožica TS Radenska SLO 0:39:13 0:04:51 1:42:34 0:01:23 0:55:01 3:23:03

Olimpik triatlon – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 132 Cebin Bojan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:21:41 0:00:26 1:02:14 0:00:33 0:34:07 1:59:02
2 189 Pleše David TK Ljubljana SLO 0:21:42 0:00:27 1:02:16 0:00:29 0:34:30 1:59:26
3 161 Kovačič Jaroslav TK KRŠKO SLO 0:20:06 0:00:27 1:01:37 0:00:33 0:37:16 2:00:02
4 205 Seme Uroš triatlon klub Mamut SLO 0:20:09 0:00:26 1:01:37 0:00:33 0:38:45 2:01:32
5 83 Lukina Matija “TK “”Rudolf Perešin”” Gornja Stubica” HRV 0:20:11 0:00:25 1:06:53 0:00:34 0:37:30 2:05:35
6 174 Meden Sašo TK Maribor SLO 0:23:59 0:00:30 1:04:11 0:00:49 0:38:47 2:08:18
7 89 Cseke Csaba Hun 0:20:14 0:00:30 1:09:36 0:00:39 0:38:15 2:09:16
8 128 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:51 0:00:29 1:06:19 0:00:30 0:36:51 2:11:03
9 165 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:09 0:00:29 1:04:48 0:00:33 0:40:01 2:12:02
10 160 Kovač Matjaž TK Ljubljana SLO 0:23:46 0:00:35 1:07:14 0:00:29 0:40:54 2:13:01
11 217 Zakšek Darko Triatlon klub Krško SLO 0:24:49 0:00:32 1:06:13 0:00:34 0:42:23 2:14:33
12 213 Torkar Gregor TK MAMUT SLO 0:26:10 0:00:30 1:07:21 0:00:37 0:40:52 2:15:32
13 203 Rudl Miha TK Trisport SLO 0:23:59 0:00:28 1:07:06 0:00:30 0:43:47 2:15:51
14 123 Bajič Bor TK Gorenjska SLO 0:24:27 0:00:36 1:08:37 0:00:33 0:41:49 2:16:03
15 594 Galičič Žiga SLO 0:31:36 0:00:54 1:05:56 0:01:08 0:39:08 2:18:43
16 175 Miklič Gregor KD Calcit Kamnik SLO 0:30:47 0:01:24 1:03:05 0:00:39 0:43:07 2:19:05
17 105 Iogna Prat Stefano CUS Udine Italia 0:29:12 0:00:47 1:08:15 0:00:45 0:40:09 2:19:11
18 102 Cristofoli Marcello CUS Udine Italia 0:24:27 0:00:39 1:12:27 0:00:57 0:40:55 2:19:27
19 182 Pelaj Albert TK Inles Riko Ribnica SLO 0:21:38 0:00:27 1:09:26 0:00:29 0:49:07 2:21:09
20 96 Bravo Eros CUS Udine Italia 0:29:16 0:00:32 1:09:41 0:00:46 0:41:31 2:21:48
21 109 Pavcik Michal CUS Udine Italia 0:28:53 0:01:14 1:08:53 0:00:47 0:42:57 2:22:46
22 222 Čurović Luka šd sokol SLO 0:28:58 0:00:53 1:12:41 0:00:32 0:39:55 2:23:02
23 136 Debenec Bojan TK LjubljanaD Peklenk SLO 0:26:58 0:00:44 1:09:49 0:00:55 0:44:42 2:23:10
24 593 Pichler Jochen tri4ever millstättersee SLO 0:35:04 0:00:54 1:06:55 0:00:35 0:40:43 2:24:14
25 580 Benko Janez Življenje je lepo SLO 0:28:56 0:00:52 1:09:42 0:00:54 0:44:05 2:24:31
26 164 Krohne Aljoša ŠRK-Celje3Team SLO 0:29:20 0:00:56 1:11:40 0:01:04 0:42:01 2:25:03
27 100 Concetti Marco CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:29:06 0:01:14 1:12:16 0:00:49 0:42:16 2:25:43
28 99 Colombo Cristiano CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:29:17 0:01:07 1:12:03 0:00:59 0:44:19 2:27:47
29 119 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj SLO 0:30:52 0:00:39 1:13:30 0:00:48 0:42:12 2:28:04
30 129 Boltar Jure Go club SLO 0:29:16 0:00:50 1:13:08 0:00:50 0:44:50 2:28:55
31 127 Baznik Dejan SLO 0:29:29 0:02:08 1:13:12 0:01:39 0:42:26 2:28:57
32 206 Seme Aleš TK MAMUT SLO 0:26:54 0:00:47 1:14:17 0:01:10 0:47:16 2:30:26
33 146 Golič Matjaž TK Maribor SLO 0:29:15 0:00:34 1:14:31 0:00:45 0:45:35 2:30:41
34 212 Štraus Sebastjan TK Ljubljana SLO 0:30:58 0:00:55 1:14:58 0:00:57 0:43:40 2:31:30
35 93 Babici Andrea ALPE ADRIA Italia 0:35:10 0:00:35 1:10:52 0:00:41 0:44:31 2:31:52
36 135 Černuta Luka ŠKD Notranjc SLO 0:30:42 0:00:53 1:11:40 0:00:33 0:48:15 2:32:04
37 209 Šolar Rok SLO 0:30:48 0:02:01 1:19:48 0:01:06 0:38:22 2:32:07
38 224 Lunder Borut ŠD 3Šport SLO 0:34:21 0:00:54 1:24:21 0:00:46 0:31:45 2:32:09
39 116 Virgilio Paolo Italia 0:29:26 0:01:05 1:15:08 0:00:30 0:46:28 2:32:40
40 215 Vengust Modest SD Sokol SLO 0:30:08 0:00:48 1:13:07 0:01:14 0:48:05 2:33:24
41 107 Mullloni Adriano CUS Udine Italia 0:29:19 0:01:02 1:15:14 0:01:21 0:46:39 2:33:36
42 139 Ekart Viktor TK TRISPORT SLO 0:32:36 0:01:28 1:15:13 0:00:58 0:43:33 2:33:51
43 576 Lazzara Fabrizio Polisportiva San Vito SLO 0:29:13 0:01:24 1:16:08 0:00:53 0:46:59 2:34:40
44 106 Menichetti Marco CUS Udine Italia 0:29:14 0:01:22 1:14:46 0:01:08 0:48:15 2:34:46
45 214 Vehovec Robert TK Maribor SLO 0:32:33 0:00:50 1:15:46 0:00:50 0:44:57 2:34:57
46 198 Rajh Marko TK Maraton Ptuj SLO 0:31:10 0:01:32 1:19:16 0:00:59 0:42:37 2:35:35
47 168 Lemajič Iztok 3Kšport SLO 0:35:59 0:01:14 1:13:30 0:01:35 0:44:30 2:36:50
48 196 Pust Ervin ŠD TRIBOR SLO 0:34:43 0:01:20 1:13:57 0:00:46 0:46:56 2:37:44
49 197 Pustišek Matevž ŠD Sokol SLO 0:31:42 0:00:58 1:16:56 0:00:45 0:47:36 2:38:00
50 195 Premk Andrej 3K Šport SLO 0:32:10 0:02:22 1:12:25 0:01:43 0:49:33 2:38:14
51 191 Pogačnik Uroš TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:51 0:00:49 1:19:13 0:01:01 0:51:23 2:39:18
52 81 Claußen Jonas Sportart.at – Sione Bikes Ger 0:36:43 0:01:06 1:17:35 0:01:16 0:43:01 2:39:42
53 121 Anželj Sendi BAUUUCI SLO 0:37:36 0:01:14 1:15:03 0:00:46 0:46:14 2:40:54
54 112 Rotti Manuele FEDERCLUB TRIESTE Italia 0:32:06 0:00:54 1:23:03 0:01:03 0:43:56 2:41:04
55 170 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj SLO 0:30:50 0:00:55 1:20:56 0:00:42 0:47:57 2:41:22
56 117 Zanetti Fabrizio CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:34:38 0:01:30 1:17:05 0:01:05 0:47:04 2:41:25
57 202 Rozman Samo 3K šport SLO 0:34:20 0:02:53 1:16:25 0:02:00 0:45:49 2:41:29
58 575 Moro Pio SLO 0:38:38 0:03:25 1:15:10 0:01:39 0:43:34 2:42:28
59 86 Vrus Goran TK Swibir HRV 0:30:58 0:01:15 1:20:39 0:01:26 0:49:45 2:44:04
60 144 Fošnarič Iztok TK Maribor SLO 0:36:57 0:01:40 1:19:15 0:00:57 0:45:58 2:44:48
61 151 Hunjet Andrej TK Maraton Pptuj SLO 0:34:11 0:01:02 1:18:00 0:00:57 0:51:29 2:45:41
62 141 Fajfar Stane ŠD TRIBOR SLO 0:38:20 0:01:01 1:20:15 0:00:45 0:45:34 2:45:57
63 218 Založnik Rok 3K šport SLO 0:28:24 0:02:06 1:19:00 0:01:54 0:54:46 2:46:13
64 187 Piškur Luka 3K šport SLO 0:31:57 0:02:47 1:17:03 0:01:36 0:53:51 2:47:16
65 104 Gronau Franco ? Italia 0:34:12 0:01:01 1:21:17 0:00:58 0:50:29 2:48:01
66 179 Obštetar Matjaž 3K Šport SLO 0:30:46 0:01:54 1:22:08 0:01:28 0:51:51 2:48:10
67 103 Degano Francesco FEDERCLUB TRIESTE Italia 0:30:00 0:01:20 1:26:49 0:01:04 0:50:21 2:49:36
68 91 Alberto Dorligo FEDERCLUB TRIESTE Italia 0:31:38 0:01:06 1:22:07 0:01:48 0:53:08 2:49:49
69 188 Planko Tomaž TK TRISPORT SLO 0:36:24 0:01:06 1:22:36 0:00:59 0:48:54 2:50:01
70 159 Korelc Matej TK Ljubljana SLO 0:34:26 0:01:12 1:19:11 0:01:34 0:53:50 2:50:14
71 131 Bukovec Gregor ŠD Slovenia Control SLO 0:40:54 0:01:17 1:15:02 0:01:10 0:51:51 2:50:15
72 101 Corsi Massimo CUS Udine Italia 0:35:09 0:03:22 1:25:09 0:01:11 0:45:48 2:50:41
73 155 Kermelj Stanislav TK Ljubljana SLO 0:37:13 0:01:20 1:18:47 0:00:51 0:52:36 2:50:49
74 130 Borovinšek Mladen TK Maribor SLO 0:31:50 0:02:32 1:21:07 0:01:42 0:54:13 2:51:26
75 169 Lepojić Sašo Tuštelekom SLO 0:37:11 0:01:30 1:21:02 0:01:09 0:50:49 2:51:41
76 124 Balabanič Damjan 3K šport SLO 0:36:57 0:01:40 1:24:30 0:00:50 0:48:35 2:52:35
77 172 Marjanovič Zoran Honda SLO 0:37:29 0:02:26 1:19:41 0:01:19 0:52:20 2:53:17
78 134 Colarič Matej Tekaški forum SLO 0:40:13 0:02:09 1:20:03 0:00:31 0:50:25 2:53:23
79 149 Gostinčar Robert TK Maribor SLO 0:37:02 0:01:26 1:28:53 0:00:32 0:46:06 2:54:00
80 152 Istenič Gregor konstill triatlon SLO 0:34:42 0:01:57 1:25:48 0:01:19 0:50:31 2:54:19
81 167 Lemajič Gorazd 3K Sport SLO 0:33:50 0:01:41 1:20:58 0:01:36 0:56:30 2:54:37
82 184 Perme Miha Tekaški forum SLO 0:34:58 0:03:41 1:28:05 0:00:32 0:49:42 2:57:00
83 125 Balantič Matjaž SLO 0:34:24 0:01:06 1:28:36 0:01:08 0:52:26 2:57:42
84 571 Zobavnik Igor Tekaški forum SLO 0:36:23 0:02:39 1:26:54 0:01:27 0:50:45 2:58:09
85 74 Lesiak Manfred AUT 0:39:54 0:01:34 1:29:09 0:01:40 0:45:56 2:58:14
86 138 Dolinar Gregor ŠD FE in FRI SLO 0:42:24 0:01:59 1:28:14 0:00:42 0:46:47 3:00:08
87 95 Bidut Maurizio CSA GORIZIA TRIATHLON Italia 0:38:55 0:01:20 1:26:54 0:01:27 0:51:51 3:00:30
88 192 Polak Iztok TK TRISPORT SLO 0:32:37 0:00:47 1:28:54 0:00:56 0:57:44 3:01:00
89 147 Gomzi Slavko SLO 0:32:17 0:01:44 1:28:15 0:00:37 1:01:44 3:04:38
90 154 Juren Aleš 3K šport SLO 0:39:23 0:04:47 1:30:37 0:01:30 0:48:25 3:04:44
91 180 Osolnik Boris 3k sport SLO 0:35:03 0:01:44 1:30:00 0:01:16 0:56:50 3:04:56
92 199 Rojc Borut TEKAŠKI FORUM SLO 0:38:28 0:03:21 1:31:40 0:01:27 0:55:36 3:10:33
93 173 Markovič Janez SLO 0:36:07 0:07:11 1:26:45 0:01:31 1:05:09 3:16:45
94 133 Ciglar Luka SLO 0:31:05 0:02:11 1:42:31 0:00:59 1:01:52 3:18:39
95 156 Knap Bojan SLO 0:42:08 0:02:17 1:30:27 0:01:49 1:02:04 3:18:47
96 108 Pavan Giancarlo ? Italia 0:44:44 0:01:31 1:33:31 0:00:58 1:02:45 3:23:31
97 153 Josipović Matko TRIATLON KLUB MARIBOR SLO 0:30:42 0:04:30 1:40:26 0:02:27 1:19:58 3:38:06
110 Pittaro Renzo ADS TRIATHLON – TEAM Italia 0:34:13 0:01:37 DNF
126 Bauer Darko TRIM KLUB KRKA SLO 0:25:32 0:05:37 DNF
98 Busato Galileo ALPE ADRIA Italia 0:38:57 0:02:48 DNF
190 Podbrežnik Iztok ŠD Raduha SLO 0:35:37 0:01:20 DNF
204 Sajevec Peter TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:24:27 0:00:29 DNF
207 Smerdel Rok TK MARIBOR SLO 0:29:10 0:00:35 DNF

Triatlon za vsakogar – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 463 Svete Petra TK Gorenjska SLO 0:08:11 0:00:33 0:26:39 0:00:31 0:15:32 0:51:28
2 487 Žnidar Tjaša SLO 0:06:56 0:01:05 0:27:47 0:01:04 0:15:26 0:52:19
3 395 Daberer Brigitte RTM ASVÖ ÖAMTC LZ Klag AUT 0:08:04 0:00:53 0:28:01 0:00:46 0:18:07 0:55:53
4 407 Hajdinjak Melita Kolesarski klub Pomurje SLO 0:08:49 0:01:20 0:29:09 0:00:27 0:16:50 0:56:36
5 473 Tadina Elisabetta FEDERCLUB TRIESTE ITA 0:09:08 0:01:16 0:28:27 0:01:11 0:16:41 0:56:45
6 444 Pelhan Tinka Waldorfska šola Ljubljana SLO 0:08:51 0:01:02 0:31:22 0:00:59 0:17:29 0:59:45
7 472 Štibelj Ula TK Gorenjska SLO 0:07:08 0:00:39 0:32:30 0:00:38 0:19:48 1:00:46
8 469 Šmuc Polona TVD PARTIZAN DOMŽALE SLO 0:11:14 0:01:27 0:30:39 0:00:33 0:17:01 1:00:55
9 424 Lotrič Dolinar Aleša SLO 0:09:32 0:01:41 0:31:34 0:00:32 0:18:22 1:01:43
10 483 Zaveršnik Urška SLO 0:07:12 0:01:15 0:32:35 0:00:35 0:20:05 1:01:44
11 606 Lah Tina SLO 0:10:37 0:01:26 0:32:02 0:00:26 0:17:57 1:02:30
12 599 Lotrič Anamarija 0:08:53 0:02:37 0:31:18 0:01:55 0:18:55 1:03:40
13 396 Dobernik Irena Tekaški forum SLO 0:09:04 0:02:26 0:34:09 0:01:40 0:16:49 1:04:09
14 474 Tomažin Polona SLO 0:11:07 0:02:39 0:33:05 0:00:34 0:17:01 1:04:28
15 468 Šket Mojca SLO 0:10:37 0:04:38 0:27:31 0:00:51 0:24:47 1:08:26
16 598 Kogoj Hilarija 0:12:15 0:02:31 0:33:45 0:00:45 0:20:00 1:09:18
465 Šimenc Laura SLO 0:09:12 0:03:07 DNF

Triatlon za vsakogar – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 480 Visser Jan SLO 0:07:26 0:01:08 0:23:58 0:00:43 0:13:35 0:46:51
2 386 Abram Miran SLO 0:06:55 0:00:45 0:24:54 0:00:46 0:14:45 0:48:07
3 482 Zakšek Tomaž Triatlon klub Krško SLO 0:08:12 0:01:20 0:24:44 0:00:36 0:14:18 0:49:12
4 432 Mlakar Aleš nič me ne ustavi SLO 0:08:06 0:01:28 0:25:07 0:01:30 0:13:58 0:50:11
5 475 Turčić Hrvoje TK Rudolf Perešin Hrv 0:06:06 0:00:33 0:27:38 0:00:31 0:15:29 0:50:19
6 441 Ogrin Borut SLO 0:09:04 0:00:51 0:25:39 0:00:45 0:14:05 0:50:27
7 458 Srdoč Janoš Powerade SLO 0:07:28 0:02:17 0:26:46 0:00:38 0:13:25 0:50:37
8 414 Kaltenekar Matej Casino Tivoli Team SLO 0:08:27 0:01:19 0:26:04 0:00:59 0:13:57 0:50:48
8 494 Dolgan Boštjan SLO 0:08:17 0:00:33 0:26:04 0:00:35 0:15:16 0:50:48
10 607 Arman Anže 0:08:54 0:01:44 0:26:01 0:00:32 0:13:37 0:50:51
11 417 Kočar Sebastian SLO 0:06:20 0:01:14 0:26:08 0:00:28 0:16:52 0:51:04
12 438 Nakrst Mitja Si.mobil SLO 0:08:07 0:01:03 0:26:37 0:00:26 0:15:26 0:51:41
13 425 Maier Sandro Triathlon Team Tarvisio ITA 0:10:07 0:01:09 0:26:07 0:00:29 0:13:49 0:51:43
14 411 Humar Tomaz SLO 0:09:07 0:01:03 0:24:47 0:00:50 0:16:09 0:51:58
15 418 Kočevar Dario MNZ – Policija SLO 0:07:05 0:01:18 0:26:56 0:00:58 0:15:45 0:52:03
16 453 Radinja Tine Vaitapu adventure racing SLO 0:08:32 0:01:34 0:24:53 0:01:01 0:16:11 0:52:13
17 409 Hribar Marko Rova SLO 0:09:02 0:01:06 0:26:27 0:00:33 0:15:06 0:52:16
18 481 Vodenik Vito TK MARIBOR SLO 0:06:13 0:00:40 0:28:48 0:00:31 0:16:13 0:52:26
19 471 Šter Nejc AO Kranj SLO 0:09:34 0:01:18 0:27:45 0:00:42 0:14:10 0:53:30
20 440 Novak Andrej SLO 0:08:07 0:01:37 0:28:10 0:00:31 0:15:10 0:53:38
21 413 Jamnikar Boštjan SLO 0:08:46 0:01:33 0:27:25 0:00:25 0:15:40 0:53:51
22 392 Brajnik Damjan Priba Team SLO 0:09:06 0:01:19 0:26:33 0:00:56 0:16:01 0:53:57
23 462 Sušnik Aleš TK Trisport SLO 0:08:43 0:01:17 0:27:37 0:00:29 0:16:01 0:54:10
24 479 Verdenik Marko TKL SLO 0:06:31 0:00:50 0:28:36 0:00:44 0:17:52 0:54:34
25 399 Fluher Boris Bauuuci SLO 0:10:18 0:01:13 0:27:37 0:00:50 0:14:36 0:54:35
26 488 Žontar Simon SLO 0:11:30 0:01:26 0:24:06 0:01:05 0:17:00 0:55:08
27 450 Possamai Lorenzo Triathlon Team Tarvisio ITA 0:10:16 0:01:06 0:27:20 0:01:01 0:15:56 0:55:39
28 578 Kogovšek Stane ŠD Sokol SLO 0:08:56 0:01:40 0:29:54 0:01:03 0:14:17 0:55:51
29 447 Podobnik Janez TRISPORT KAMNIK SLO 0:09:01 0:01:06 0:29:49 0:00:26 0:15:54 0:56:16
30 394 Breznik Mitja šd elektro ljubljana SLO 0:08:42 0:01:51 0:29:55 0:00:33 0:15:17 0:56:20
31 401 Furlan Simon SLO 0:09:09 0:01:36 0:29:34 0:00:27 0:16:05 0:56:52
32 495 Čopi Gasper 0:08:46 0:01:23 0:29:20 0:00:30 0:17:13 0:57:13
33 410 Hudobivnik Primož SLO 0:10:14 0:01:01 0:30:03 0:00:27 0:15:39 0:57:27
34 455 Rupnik Jurij Živa voda SLO 0:07:58 0:01:16 0:30:16 0:00:36 0:17:52 0:58:01
35 400 Frelih Andrej SLO 0:09:13 0:01:17 0:30:15 0:01:05 0:16:20 0:58:12
36 393 Brečko Andrej Cepetavčki SLO 0:09:26 0:02:55 0:28:49 0:01:11 0:15:53 0:58:15
37 426 Marter Primož svedri SLO 0:08:51 0:02:09 0:28:23 0:01:17 0:17:37 0:58:18
38 416 Kočar Klemen TK TRISPORT SLO 0:09:39 0:01:58 0:29:41 0:00:30 0:16:35 0:58:25
39 470 Šolar Boštjan SLO 0:09:52 0:02:10 0:28:05 0:01:17 0:17:13 0:58:40
40 451 Pretnar Vitomir trda kolena SLO 0:10:45 0:01:49 0:30:07 0:00:33 0:15:47 0:59:02
41 577 Gačnik Matej 0:09:09 0:01:14 0:29:01 0:01:15 0:18:31 0:59:12
42 443 Pečjak Andrej AO Domžale SLO 0:09:45 0:01:10 0:28:33 0:01:14 0:18:34 0:59:19
43 459 Stopar Maks Triatlonski klub Ljubljana SLO 0:09:17 0:01:55 0:28:23 0:01:46 0:18:09 0:59:33
44 427 Mastnak-mlakar Robert 3K ŠPORT SLO 0:10:00 0:02:52 0:32:26 0:00:38 0:14:58 1:00:57
45 405 Gregorc Uroš SLO 0:08:17 0:02:12 0:31:37 0:00:41 0:18:29 1:01:17
46 391 Božič Peter SLO 0:07:52 0:02:34 0:31:28 0:00:45 0:18:48 1:01:29
47 404 Grandovec Marko Vita SLO 0:08:02 0:03:29 0:30:44 0:00:58 0:18:26 1:01:41
48 389 Bischer Peter TV Lampertheim Triathlon Ger 0:07:36 0:01:24 0:32:34 0:00:45 0:21:46 1:04:06
49 420 Kopač Rok žiri SLO 0:11:18 0:02:06 0:32:05 0:00:40 0:18:23 1:04:34
50 493 Pregl Davor SLO 0:10:03 0:01:40 0:31:48 0:00:29 0:20:45 1:04:46
51 579 Bider Damjan 0:09:31 0:02:30 0:33:44 0:00:30 0:18:50 1:05:07
52 430 Mencigar Danilo SLO 0:12:49 0:02:47 0:32:23 0:00:54 0:19:27 1:08:22
53 428 Mattison Brian USA 0:09:52 0:01:26 0:38:25 0:01:07 0:19:19 1:10:10
54 431 Mincu Alex ecole SLO 0:11:44 0:02:00 0:36:11 0:00:50 0:24:13 1:14:59
55 419 Kopač Žiga žiri SLO 0:12:22 0:01:02 0:34:55 0:00:31 0:26:29 1:15:20
56 489 Žvegelj Maksim SLO 0:08:05 0:02:17 0:38:05 0:01:41 0:25:15 1:15:24
57 454 Ribaš Boris Kolesarski klub Pomurje SLO 0:11:25 0:02:22 0:37:50 0:00:41 0:25:56 1:18:16