Cici triatlon – ml. cicibani (2002 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 622 GORNIK JURE ŠD DELFIN SLO 0:01:27 0:01:09 0:03:44 0:00:57 0:02:02 0:09:21 AM
2 205 FLIS NEJC TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:55 0:01:02 0:04:40 0:00:43 0:02:17 0:10:39 AM
3 216 JAN MIHA AD BLED SLO 0:02:58 0:02:26 0:04:50 0:00:51 0:02:25 0:13:31 AM
4 254 ZAJC GAŠPER TK TRISPORT ALPREM SLO 0:02:21 0:01:36 0:08:01 0:00:50 0:02:12 0:15:02 AM

Cici triatlon – st.cicibani (2001 – 2000)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 624 ŽVEGELJ IZAK SLO 0:01:00 0:01:05 0:03:34 0:08:24 BM
2 244 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:34 0:00:48 0:03:44 0:08:33 BM
3 249 URŠIČ JAN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:18 0:00:53 0:03:54 0:08:41 BM
4 200 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:01:28 0:01:02 0:03:36 0:08:54 BM
5 251 VUKOVIČ JAN AD KLADIVAR CELJE SLO 0:01:39 0:00:57 0:03:44 0:09:01 BM
6 231 PLANKO LOVRO TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:47 0:00:59 0:03:52 0:00:44 0:01:54 0:09:19 BM
7 206 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:37 0:01:01 0:03:46 0:00:53 0:02:02 0:09:20 BM
8 197 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:40 0:01:00 0:03:50 0:09:21 BM
9 213 JAKŠIČ MATIC ŠD TRIBOR SLO 0:01:43 0:00:59 0:04:08 0:00:36 0:01:55 0:09:23 BM
10 210 GRILJ JAN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:31 0:00:51 0:04:15 0:00:48 0:02:06 0:09:33 BM
11 236 PRETNAR MARKO TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:50 0:00:54 0:04:19 0:00:43 0:02:04 0:09:52 BM
12 223 MAROLT GAŠPER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:01:59 0:01:08 0:04:32 0:00:42 0:02:11 0:10:33 BM
13 225 NOVAK URBAN OŠ SOSTRO SLO 0:02:06 0:01:23 0:04:47 0:00:55 0:02:21 0:11:34 BM
14 220 LEUŠTEK MARK SLO 0:01:58 0:02:43 0:06:10 0:14:05 BM
15 255 ZVRŽINA JAKA SLO 0:01:34 0:01:04 0:11:40 0:17:32 BM

Cici triatlon – mlajši dečki (1999 – 1998)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 228 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:08 0:00:45 0:03:13 0:00:30 0:01:40 0:07:18 CM
2 219 KREGAR DREJC TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:13 0:00:43 0:03:10 0:00:30 0:01:44 0:07:22 CM
3 623 GORNIK ALJAŽ ŠD DELFIN SLO 0:01:09 0:00:46 0:03:11 0:00:32 0:01:44 0:07:24 CM
4 621 GORNIK TILEN ŠD DELFIN SLO 0:01:10 0:00:48 0:03:12 0:07:33 CM
5 195 BELA KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:15 0:00:44 0:03:11 0:00:29 0:01:55 0:07:37 CM
6 226 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:21 0:00:48 0:03:13 0:07:55 CM
7 239 SPRINGET MAXIMILIAN LÄUFERCLUB BOZEN ITA 0:01:17 0:01:04 0:03:12 0:07:57 CM
8 209 GRILJC MARTIN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:25 0:00:51 0:03:16 0:00:33 0:01:51 0:07:58 CM
9 620 ZAJC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:14 0:00:50 0:03:10 0:00:40 0:02:10 0:08:06 CM
10 193 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:01:25 0:00:48 0:03:23 0:00:36 0:01:55 0:08:09 CM
11 233 PODOBNIK TEO TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:15 0:00:54 0:03:35 0:08:27 CM
12 253 WINKLER NICK GER 0:01:22 0:01:07 0:03:44 0:01:03 0:02:00 0:09:19 CM
13 242 STROMBERGER GEORG HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:01:27 0:01:12 0:03:56 0:09:24 CM
14 625 ŽVEGELJ MAKSIM SLO 0:01:20 0:01:36 0:03:38 0:09:27 CM
15 280 GRILC ANDRAŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:11 2:09:15 0:50:17 3:12:20 CM

Cici triatlon – ml. cicibanke (2002 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 202 DOBOVŠEK KARIN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:03:00 0:02:19 0:05:48 0:14:39 AF

Cici triatlon – st.cicibanke (2001 – 2000)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 250 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:21 0:00:58 0:03:51 0:00:30 0:01:54 0:08:37 BF
2 230 PERKO GAJA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:25 0:01:00 0:03:55 0:00:33 0:01:54 0:08:48 BF
3 235 POSL SARAH TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:28 0:01:04 0:03:49 0:00:34 0:02:00 0:08:56 BF
4 247 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:01:24 0:00:53 0:04:02 0:09:29 BF
5 203 DOLINAR ANA META SLO 0:02:05 0:01:46 0:05:15 0:00:45 0:02:10 0:12:04 BF
6 224 NOVAK KLARA OŠ SOSTRO SLO 0:02:07 0:01:46 0:05:46 0:13:03 BF
7 227 OCVIRK AJŠA SLO 0:02:05 0:03:08 0:06:35 0:15:34 BF

Cici triatlon – mlajše deklice (1999 – 1998)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 190 ANSALONI DANIELA LAUFER CLUB BOZEN ITA 0:01:05 0:00:49 0:03:31 0:00:32 0:01:45 0:07:44 CF
2 212 HUMAR KATARINA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:03 0:00:48 0:03:32 0:00:34 0:01:58 0:07:56 CF
3 194 BAVČAR NIKA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:12 0:01:00 0:03:38 0:00:32 0:01:58 0:08:22 CF
4 207 GOSTINČAR ŽIVA TK MARIBOR SLO 0:01:11 0:01:03 0:04:10 0:00:34 0:02:00 0:09:00 CF
5 241 STREHAR KLARA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:01:35 0:00:54 0:03:52 0:09:07 CF
6 201 DELAČ PATRICIJA ŠD TRIBOR SLO 0:01:24 0:01:04 0:04:10 0:09:12 CF
7 214 JAN LAURA SLO 0:01:49 0:01:10 0:04:33 0:00:47 0:02:37 0:10:58 CF

Evropski mladinski pokal – starejši dečki (1997 – 1996)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 95 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:54 0:00:33 0:24:04 0:00:43 0:12:48 0:44:03 DM
2 98 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO 0:05:58 0:00:33 0:23:59 0:00:36 0:13:55 0:45:03 DM
3 96 KOJC NIK TK MARIBOR SLO 0:06:14 0:00:36 0:24:51 0:00:38 0:14:40 0:47:01 DM
4 97 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:01 0:00:41 0:25:41 0:00:28 0:14:43 0:47:35 DM
5 643 PALISKA LUKA HRV 0:05:57 0:13:39 0:47:53 DM
6 100 PELAJ ADRIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:02 0:00:38 0:24:58 0:00:39 0:16:27 0:48:45 DM
7 99 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:17 0:00:39 0:26:26 0:00:29 0:15:32 0:49:25 DM
8 92 AZZANO NICOLA A.S.D. C.U.S. UDINE ITA 0:06:42 0:00:54 0:27:32 0:01:01 0:13:28 0:49:39 DM
9 94 HUMAR LOVRO TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:31 0:00:45 0:27:21 0:00:36 0:16:15 0:52:29 DM
10 103 SOLDATI GIULIO A.S.D. C.U.S. UDINE ITA 0:06:43 0:00:56 0:27:54 0:01:38 0:15:23 0:52:36 DM
11 105 ŠIMEČEK MICHAL TRISK Č. BUDÌJOVICE CZE 0:07:36 0:00:50 0:28:12 0:00:32 0:17:14 0:54:26 DM

Evropski mladinski pokal – kadeti (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 30 SPERL MARC TRI KAGRAN AUT 0:05:51 0:00:34 0:22:00 0:00:30 0:13:06 0:42:03 EM
2 640 KINC LUKÁŠ EON TT CZE 0:05:50 0:00:38 0:22:20 0:00:31 0:14:31 0:43:52 EM
3 79 GERZIÆ JASMIN CRO 0:05:43 0:00:38 0:23:50 0:00:37 0:13:05 0:43:56 EM
4 81 JAGUŠT EUGEN CRO 0:05:50 0:00:34 0:23:46 0:00:38 0:13:12 0:44:02 EM
5 61 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:57 0:00:30 0:23:46 0:00:36 0:13:14 0:44:05 EM
6 78 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 0:06:12 0:00:31 0:23:50 0:00:34 0:13:21 0:44:30 EM
7 60 MURN LUKA ŠD TRIBOR SLO 0:07:06 0:00:35 0:25:16 0:00:34 0:12:10 0:45:43 EM
8 89 REBOL TOMAŽ TK MARIBOR SLO 0:05:27 0:00:41 0:24:08 0:00:41 0:14:51 0:45:50 EM
9 91 ANSALONI JULIAN LAUFER CLUB BOZEN ITA 0:05:47 0:00:39 0:25:00 0:00:34 0:14:41 0:46:43 EM
10 76 MELINK TIM ŠD TRIBOR SLO 0:05:53 0:00:41 0:25:09 0:00:34 0:16:03 0:48:21 EM

Evropski mladinski pokal – ml. mladinci (1993 – 1992)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 38 FRIESE DANNY GER 0:05:08 0:00:30 0:19:43 0:00:30 0:11:19 0:37:10 FM
2 75 KOCAR LUKAS CZE 0:04:55 0:00:30 0:19:43 0:00:33 0:11:37 0:37:19 FM
3 84 KLESEN TOBIAS GER 0:05:02 0:00:30 0:19:42 0:00:29 0:11:54 0:37:38 FM
4 64 JURGENS THOMAS BEL 0:04:42 0:00:32 0:20:02 0:00:34 0:11:53 0:37:46 FM
5 5 KNABL ALOIS AUT 0:05:04 0:00:29 0:19:46 0:00:36 0:11:56 0:37:52 FM
6 16 KOSTELTSEV VLADIMIR RUS 0:05:04 0:00:31 0:20:08 0:00:34 0:11:38 0:37:57 FM
7 85 WAWRICK DOMINK GER 0:05:09 0:00:30 0:20:35 0:00:31 0:11:21 0:38:08 FM
8 65 SCHÖPS FRANZ HSV WEIMAR GER 0:05:22 0:00:30 0:20:24 0:00:31 0:11:22 0:38:11 FM
9 15 ZABLOTSKYI IURII UKR 0:05:12 0:00:31 0:20:32 0:00:31 0:11:25 0:38:13 FM
10 41 DEBNAR MARTIN CZE 0:05:14 0:00:29 0:20:35 0:00:32 0:11:34 0:38:26 FM
11 11 BUZA BENCE HUN 0:05:09 0:00:32 0:20:52 0:00:37 0:11:30 0:38:43 FM
12 33 DE JONGHE LUKAS BEL 0:05:23 0:00:28 0:20:24 0:00:34 0:11:56 0:38:48 FM
13 25 DE KEYSER CHRISTOPE BEL 0:05:25 0:00:32 0:20:23 0:00:41 0:11:50 0:38:52 FM
14 14 HANKÓ GÁBOR HUN 0:05:37 0:00:31 0:21:51 0:00:34 0:11:44 0:40:20 FM
15 27 SIRENKO ANDRIY UKR 0:05:14 0:00:30 0:22:02 0:00:35 0:12:04 0:40:27 FM
16 52 KAVALIREK MICHAEL HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:05:29 0:00:33 0:21:56 0:00:33 0:12:03 0:40:36 FM
17 49 OVCHARENKO MAXYM UKR 0:05:13 0:00:30 0:22:34 0:00:37 0:11:47 0:40:42 FM
18 26 SWINNEN WANNES BEL 0:05:17 0:00:31 0:21:40 0:40:54 FM
19 37 MEDEN MATIJA TK MARIBOR SLO 0:05:10 0:00:33 0:22:00 0:00:34 0:12:35 0:40:55 FM
20 68 HAENSEL KAREL HSV WEIMAR GER 0:05:53 0:00:34 0:21:57 0:00:43 0:12:16 0:41:24 FM
21 51 KABRHEL TOMAS CZE 0:05:08 0:00:33 0:21:50 0:00:43 0:13:18 0:41:34 FM
22 87 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:45 0:00:29 0:22:32 0:00:48 0:12:49 0:42:25 FM
23 43 KELZ THOMAS HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:05:36 0:00:32 0:21:55 0:00:42 0:14:26 0:43:13 FM
24 62 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:42 0:00:35 0:23:03 0:00:45 0:13:22 0:43:29 FM
25 39 ŠPOLJARIÆ NIKOLA CRO 0:05:32 0:00:33 0:22:40 0:00:33 0:14:28 0:43:49 FM
26 93 FAIDUTTI LUCA UDINE TRIATHLON ITA 0:05:48 0:00:37 0:23:44 0:00:38 0:14:05 0:44:54 FM

Evropski mladinski pokal – mladinci (1991 – 1990)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 3 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:11 0:00:31 0:19:37 0:00:26 0:10:58 0:36:45 GM
2 2 BUHLER JUERG SUI 0:05:00 0:00:31 0:19:46 0:00:30 0:11:09 0:36:57 GM
3 24 SCHMUTZLER DOMINIK GER 0:05:07 0:00:30 0:19:42 0:00:32 0:11:11 0:37:03 GM
4 46 TESCHNER SEVERIN GER 0:04:55 0:00:28 0:19:54 0:00:28 0:11:27 0:37:15 GM
5 55 KRSNAK JAKUB CZE 0:04:52 0:00:30 0:19:42 0:00:34 0:11:52 0:37:33 GM
6 90 WEIS FELIX GER 0:04:56 0:00:30 0:19:52 0:00:32 0:11:46 0:37:38 GM
6 36 WOCKER MICHAEL GER 0:04:48 0:00:34 0:19:53 0:00:30 0:11:51 0:37:38 GM
8 6 DENTENEER PETER BEL 0:04:51 0:00:30 0:20:54 0:00:29 0:11:10 0:37:55 GM
9 83 GAGGL LUKAS HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:05:27 0:00:29 0:20:21 0:00:32 0:11:10 0:38:00 GM
10 4 HANKÓ DAVID HUN 0:05:06 0:00:32 0:20:35 0:00:31 0:11:15 0:38:01 GM
11 10 ESAULAV DIMITRY RUS 0:05:06 0:00:29 0:20:45 0:00:34 0:11:09 0:38:06 GM
12 19 MAIWAELDER LUKAS CZE 0:05:07 0:00:30 0:20:07 0:00:34 0:12:07 0:38:27 GM
13 8 VEGVARI DAVID HUN 0:05:00 0:00:35 0:20:40 0:38:32 GM
14 7 MARIC IVO CRO 0:05:18 0:00:31 0:21:33 0:00:31 0:10:39 0:38:34 GM
15 45 RENC TOMAS CZE 0:05:08 0:00:37 0:20:52 0:00:36 0:11:23 0:38:37 GM
16 9 DE BOLSTER MAARTEN BEL 0:05:12 0:00:29 0:20:31 0:00:30 0:11:57 0:38:41 GM
17 50 BILL DAVID SUI 0:05:54 0:00:27 0:20:47 0:00:32 0:11:10 0:38:51 GM
18 56 OTTO TIM SUI 0:05:02 0:00:32 0:20:41 0:00:36 0:12:00 0:38:53 GM
19 1 KALASHNIKOV IVAN RUS 0:04:53 0:00:31 0:20:32 0:00:46 0:12:28 0:39:12 GM
20 35 FRIDELANCE VALENTIN SUI 0:05:18 0:00:30 0:20:29 0:00:39 0:12:20 0:39:18 GM
21 20 OTTO JAN SUI 0:05:10 0:00:29 0:20:55 0:00:37 0:12:06 0:39:20 GM
22 22 ALT CHANDRU SUI 0:05:27 0:00:29 0:20:23 0:00:40 0:12:25 0:39:26 GM
23 21 LAUREYS MATTHIAS BEL 0:05:15 0:00:31 0:21:41 0:00:37 0:11:27 0:39:33 GM
24 31 WITING TOM HSV WEIMAR GER 0:05:09 0:00:32 0:20:35 0:00:32 0:12:46 0:39:36 GM
25 86 ASSING MARCUS HSV WEIMAR GER 0:05:12 0:00:30 0:20:51 0:00:38 0:12:34 0:39:46 GM
26 34 ANDERLIND NILS SUI 0:05:01 0:00:32 0:21:04 0:00:36 0:12:33 0:39:47 GM
27 42 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:12 0:00:31 0:20:54 0:00:35 0:12:59 0:40:14 GM
28 70 MATZNER DANIEL HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:05:30 0:00:32 0:21:58 0:00:37 0:12:00 0:40:39 GM
29 59 BARETH ROBIN SUI 0:05:32 0:00:29 0:21:58 0:00:33 0:12:16 0:40:51 GM
30 72 ZIKMUND JAN E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:05:22 0:00:37 0:22:04 0:00:32 0:12:32 0:41:08 GM
31 54 KOPEINIG ANDREAS HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:04:52 0:00:33 0:22:02 0:00:36 0:13:26 0:41:30 GM
32 12 PAPISTA MARTIN CRO 0:05:00 0:00:30 0:21:10 0:00:40 0:14:21 0:41:43 GM
33 32 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:28 0:00:31 0:22:49 0:00:45 0:12:20 0:41:56 GM
34 74 ŽMAVČIČ BLAŽ TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 0:05:28 0:00:31 0:22:02 0:00:35 0:13:22 0:42:00 GM
35 101 PEŠEC ANTE TK RUDOLF PERŠIN CRO 0:05:18 0:00:33 0:22:33 0:00:35 0:13:09 0:42:09 GM
36 29 FILEP ALEX HUN 0:04:54 0:00:43 0:22:28 0:00:43 0:13:58 0:42:48 GM
37 48 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:03 0:00:31 0:22:39 0:00:40 0:13:00 0:42:54 GM
38 71 ROJC MIHA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:49 0:00:35 0:23:31 0:00:36 0:13:57 0:44:29 GM
39 28 KRIVEC MATIJA CRO 0:05:56 0:00:50 0:24:41 0:00:35 0:12:35 0:44:39 GM

Evropski mladinski pokal – starejše deklice (1997 – 1996)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 183 URŠIČ LIZA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:38 0:00:39 0:24:44 0:00:32 0:15:30 0:47:04 DF
2 182 ŠIMÙNKOVÁ SIMONA TRISK Č. BUDÌJOVICE CZE 0:06:15 0:00:56 0:28:02 0:00:29 0:14:46 0:50:31 DF
3 171 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:10 0:00:37 0:27:53 0:00:40 0:16:27 0:51:48 DF
4 180 SKAZA EVA TK MARIBOR SLO 0:05:52 0:00:49 0:29:18 0:00:30 0:15:22 0:51:53 DF
5 170 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:11 0:00:38 0:28:45 0:00:44 0:15:49 0:52:09 DF
6 176 MELINK TARA ŠD TRIBOR SLO 0:06:53 0:00:47 0:28:11 0:00:28 0:16:06 0:52:27 DF
7 169 BESAL SARA ŠD TRIBOR SLO 0:07:00 0:00:45 0:29:49 0:00:31 0:15:36 0:53:42 DF
8 104 SOLDATI LIVIA MARIA A.S.D. C.U.S. UDINE ITA 0:06:16 0:00:39 0:29:37 0:00:46 0:19:24 0:56:44 DF
9 181 SUPPAN ANGELIKA HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:08:58 0:00:45 0:32:08 0:00:36 0:17:57 1:00:26 DF
10 174 GOSTINČAR AJDA TK MARIBOR SLO 0:06:33 0:01:04 0:34:03 0:00:36 0:20:31 1:02:49 DF

Evropski mladinski pokal – kadetinje (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 127 OGRIN KATARINA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:28 0:00:31 0:22:53 0:00:31 0:12:32 0:41:57 EF
2 157 KLEMENC MARUŠA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:37 0:00:33 0:23:07 0:00:35 0:14:16 0:44:11 EF
3 166 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:06 0:00:35 0:23:50 0:00:36 0:13:34 0:44:44 EF
4 163 SKIFIC ANA CRO 0:06:15 0:00:33 0:25:04 0:00:34 0:13:53 0:46:23 EF
5 161 HAMBRUSCH ALINA HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:06:06 0:00:38 0:25:05 0:00:29 0:14:08 0:46:28 EF
6 147 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:45 0:00:35 0:23:54 0:00:32 0:16:09 0:46:56 EF
7 641 LAUBEROVA EDITA EON TT CZE 0:05:36 0:00:38 0:25:13 0:00:32 0:14:59 0:46:59 EF
8 136 CSERJÉSI ZOÉ HUN 0:06:11 0:00:43 0:25:49 0:00:31 0:13:54 0:47:10 EF
9 154 HRIBERNIK NICOLE HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:06:20 0:00:42 0:25:39 0:00:32 0:15:15 0:48:30 EF
10 642 KÁŠKOVÁ NIKI EON TT CZE 0:06:26 0:14:25 0:48:33 EF
11 142 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:35 0:00:38 0:26:05 0:00:28 0:16:18 0:50:05 EF
12 172 FAIDUTTI CAMILLA UDINE TRIATHLON ITA 0:07:03 0:00:40 0:26:02 0:00:44 0:15:53 0:50:23 EF
13 148 VRHOVNIK VESNA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:50 0:01:01 0:25:51 0:00:43 0:16:20 0:50:47 EF
14 167 JAZBINŠEK TEJA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:37 0:00:39 0:26:28 0:00:33 0:17:24 0:51:43 EF
15 146 BESAL TINA ŠD TRIBOR SLO 0:07:03 0:00:47 0:46:52 0:28:33 0:15:25 0:51:50 EF
16 151 MILOŠ TEA CRO 0:05:42 0:01:00 0:27:43 0:00:59 0:16:45 0:52:11 EF
17 636 LOTRIČ ANAMARIJA SLO 0:08:15 0:17:41 0:55:19 EF
18 153 LEVSTEK LARA ŠD TRIBOR SLO 0:07:30 0:00:46 0:29:05 0:00:32 0:17:39 0:55:33 EF

Evropski mladinski pokal – ml. mladinke (1993 – 1992)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 152 VÖSSING ANNIKA GER 0:05:39 0:00:35 0:22:36 0:00:35 0:11:47 0:41:14 FF
2 155 GOMEZ – ISSLINGER MARLENE GER 0:05:32 0:00:34 0:22:45 0:00:33 0:12:13 0:41:39 FF
3 120 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:28 0:00:32 0:22:51 0:00:33 0:13:01 0:42:27 FF
4 168 PHILIPPIN HANNA GER 0:05:33 0:00:32 0:23:09 0:00:34 0:12:40 0:42:30 FF
5 139 GRABMULLEROVA ANETA CZE 0:05:27 0:00:30 0:23:17 0:00:32 0:13:40 0:43:28 FF
6 129 DELDAELE CHARLOTTE BEL 0:05:28 0:00:39 0:23:06 0:00:36 0:13:39 0:43:30 FF
7 131 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:10 0:00:33 0:23:47 0:00:35 0:12:47 0:43:54 FF
8 143 GIACOMETTO JANA SUI 0:05:44 0:00:37 0:22:56 0:00:39 0:14:24 0:44:21 FF
9 130 MOSER TERESA AUT 0:05:38 0:00:47 0:24:12 0:00:45 0:13:18 0:44:41 FF
10 137 HOERNLEIN SVENJA GER 0:05:31 0:00:33 0:24:29 0:00:36 0:13:32 0:44:43 FF
11 159 GRKMAN ANA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:38 0:00:35 0:24:19 0:00:37 0:14:10 0:45:22 FF
12 128 VASILYEVA ANASTASIYA RUS 0:05:30 0:00:37 0:24:28 0:00:44 0:14:17 0:45:39 FF
13 138 ZAUGORODNYA VIKTORIYA UKR 0:06:05 0:00:37 0:25:07 0:00:40 0:13:59 0:46:29 FF
14 140 LAGAE ELODIE BEL 0:05:58 0:00:46 0:25:07 0:00:39 0:14:38 0:47:10 FF
15 132 ŠKUDAR VLATKA CRO 0:06:17 0:00:34 0:25:53 0:00:33 0:14:21 0:47:41 FF

Evropski mladinski pokal – mladinke (1991 – 1990)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 145 BAUMGARTEL THERESA GER 0:05:30 0:00:31 0:22:48 0:00:33 0:12:56 0:42:20 GF
2 134 FRICK ANN-CATHRIN GER 0:05:26 0:00:33 0:22:54 0:00:35 0:13:07 0:42:37 GF
3 125 DURDIAKOVA TEREZA CZE 0:05:28 0:00:31 0:22:52 0:00:38 0:13:38 0:43:09 GF
4 149 VLCKOVA ZUZANA CZE 0:05:33 0:00:33 0:23:08 0:00:38 0:13:45 0:43:39 GF
5 156 ZAUGG VALÉRIE SUI 0:05:49 0:00:39 0:24:03 0:00:42 0:13:51 0:45:06 GF
6 135 LAUBEROVA VERONIKA E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:05:32 0:00:37 0:25:19 0:00:33 0:14:46 0:46:50 GF
7 162 VRHOVNIK MANCA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:25 0:00:34 0:25:48 0:00:34 0:15:56 0:49:19 GF

Olimpik triatlon – st. mladinci (1991 – 1990)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – do 23 let – moški (1989 – 1986)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 350 PELAJ ALBERT TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:19:32 0:00:32 1:01:36 0:00:35 0:35:46 1:58:03 U23M
2 348 PAPAIS EDDY CUS UDINE ITA 0:19:21 0:00:37 1:04:54 0:00:39 0:37:25 2:02:59 U23M
3 645 SCHERWITZL BORIS AUT 0:23:10 0:00:37 1:02:01 0:00:31 0:37:28 2:03:48 U23M
4 369 RUDL MIHA TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:23:08 0:00:46 1:01:56 0:00:47 0:39:16 2:05:55 U23M
5 338 MATTERSBERGER FELIX RC FIGARO SPARKASSE LIENZ AUT 0:26:46 0:00:50 1:06:15 0:00:48 0:37:13 2:11:54 U23M

Olimpik triatlon – Člani I (1985 – 1980)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 356 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 0:19:43 0:00:32 0:58:34 0:00:31 0:35:55 1:55:16 IM
2 650 TOROK DANIJEL TVK MALI HUN 0:19:24 0:00:32 1:01:46 0:00:32 0:33:52 1:56:07 IM
3 315 KOVAČIČ JAROSLAV TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 0:19:21 0:00:38 1:01:44 1:57:31 IM
4 301 JANDL THOMAS HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:21:40 0:00:34 1:02:37 0:00:31 0:36:31 2:01:56 IM
5 319 KRIEGL FLORIAN KARAWANKEN MURMALAN AUT 0:23:49 0:00:37 1:01:20 0:00:31 0:38:23 2:04:41 IM
6 380 ŠILC FRANCE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:25:54 0:00:44 1:02:51 0:00:35 0:37:03 2:07:08 IM
7 402 ZAKŠEK DARKO TK KRŠKO SLO 0:23:55 0:00:45 1:03:41 0:00:47 0:39:55 2:09:05 IM
8 278 ČUROVIÆ LUKA ŠD SOKOL SLO 0:26:18 0:00:49 1:09:39 0:00:47 0:40:24 2:17:58 IM
9 339 MAVC MIRO TK LJUBLJANA SLO 0:24:31 0:00:40 1:09:07 0:00:37 0:43:09 2:18:04 IM
10 297 Heidenreich Philipp HSV Triathlon Kärnten AUT 0:27:41 0:00:45 1:07:29 0:00:48 0:41:54 2:18:39 IM
11 264 BALOG ADAM MOGYI SE BAJA HUN 0:23:17 0:00:40 1:08:59 0:00:43 0:45:07 2:18:49 IM
12 288 GALIČIČ ŽIGA SLO 0:32:56 0:01:14 1:05:05 0:01:07 0:40:44 2:21:08 IM
13 404 ZAVADLAV BOŠTJAN SLO 0:36:47 0:02:01 1:04:21 0:01:13 0:40:25 2:24:49 IM
14 630 GOLOB PRIMOŽ SLO 0:29:12 0:03:00 1:17:19 0:01:26 0:50:46 2:41:45 IM
15 274 CIGLAR LUKA SLO 0:29:14 0:02:04 1:20:53 0:01:35 0:55:38 2:49:27 IM

Olimpik triatlon – Člani II (1979 – 1970)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 602 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO SLO 0:23:50 0:00:42 1:03:49 0:00:38 0:36:09 2:05:10 JM
2 388 TORKAR GREGOR TK MAMUT SLO 0:24:36 0:00:42 1:06:40 0:00:44 0:39:52 2:12:36 JM
3 643 KOVAČ TOMAŽ TK TRIŠPORT SLO 0:25:27 0:01:06 1:06:25 0:01:00 0:40:46 2:14:46 JM
4 257 ABRAM MILAN TK KRŠKO SLO 0:26:53 0:00:53 1:05:08 0:00:48 0:42:35 2:16:20 JM
5 273 CHRISTOFOLI MARCELLO CUS UDINE ITA 0:23:13 0:00:54 1:11:32 0:01:06 0:40:32 2:17:18 JM
6 341 MERHAR MATJAŽ TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 0:26:56 0:00:50 1:06:06 0:00:45 0:44:03 2:18:43 JM
7 647 MAROLT ROMAN 3K ŠPORT SLO 0:24:33 0:01:19 1:07:05 0:01:05 0:45:03 2:19:06 JM
8 321 KROHNE ALJOŠA ŠRK – CELJE SLO 0:26:55 0:01:07 1:09:11 2:20:22 JM
9 336 MARINO ANDREA ASD FEDERCLUB TRIESTE ITA 0:30:04 0:00:46 1:11:02 0:00:42 0:37:52 2:20:27 JM
10 262 BABICI ANDREA ALPE ADRIA MULTISPORT ITA 0:30:37 0:00:43 1:04:47 0:00:49 0:43:53 2:20:52 JM
11 662 CERKOVNIK MATEJ SLO 0:24:44 0:01:38 1:12:16 0:01:21 0:41:06 2:21:08 JM
12 375 SOLDATI ALFREDO CUS UDINE ITA 0:23:48 0:01:13 1:14:05 0:01:02 0:43:04 2:23:14 JM
13 365 RIZZI NICOLA CUS UDINE ITA 0:25:16 0:01:23 1:10:23 0:01:17 0:45:38 2:23:59 JM
14 385 TAŠLER MITJA ŠD SOKOL SLO 0:28:54 0:00:55 1:07:21 0:01:03 0:49:06 2:27:20 JM
15 312 KORELC MATEJ TK LJUBLJANA SLO 0:29:04 0:01:04 1:11:43 0:00:57 0:47:04 2:29:55 JM
16 313 KOSOROK NENAD SLO 0:28:35 0:01:15 1:14:56 0:01:28 0:44:33 2:30:49 JM
17 335 MANUELE ROTTI FEDER CLUB TRIATHLON TRIESTE ITA 0:32:17 0:00:51 1:13:26 0:00:56 0:44:57 2:32:29 JM
18 271 CAR VIKTOR TK MARATON PTUJ SLO 0:32:06 0:01:59 1:17:58 0:01:18 0:41:36 2:34:58 JM
19 403 ZALOŽNIK ROK 3K ŠPORT SLO 0:26:40 0:02:16 1:14:07 0:01:10 0:51:21 2:35:35 JM
20 329 LUČOVNIK TOMAŽ SLO 0:30:02 0:02:03 1:12:45 0:01:04 0:50:16 2:36:13 JM
21 355 PLANKO TOMAŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 0:30:52 0:01:07 1:14:32 0:01:12 0:48:56 2:36:39 JM
22 373 SEME ALEŠ TK MAMUT SLO 0:29:08 0:01:06 1:14:56 0:01:24 0:50:52 2:37:27 JM
23 368 ROZMAN SAMO 3K ŠPORT SLO 0:30:10 0:02:39 1:16:45 0:01:39 0:46:17 2:37:31 JM
24 362 PUŠNIK BORUT ŠD SOKOL SLO 0:33:07 0:02:00 1:10:26 0:01:21 0:50:56 2:37:51 JM
25 384 ŠTRAVS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 0:30:47 0:01:16 1:13:21 0:01:10 0:52:03 2:38:40 JM
26 272 CASTELLARI CRISTIAN C.U.S. UDINE A.S.D. N.1164 ITA 0:32:08 0:02:00 1:19:38 0:01:50 0:45:26 2:41:03 JM
27 359 POŽEK ELVIS TK LJUBLJANA SLO 0:32:34 0:01:53 1:20:39 0:00:43 0:47:12 2:43:03 JM
28 291 GERŠAK JOŽE TK KRŠKO SLO 0:32:58 0:01:36 1:21:10 0:00:53 0:48:13 2:44:52 JM
29 283 DOLINAR GREGOR ŠD FE IN FRI SLO 0:37:13 0:02:32 1:18:18 0:01:30 0:45:56 2:45:31 JM
30 259 AGIÆ AMER SLO 0:30:53 0:02:27 1:21:48 0:01:42 0:51:10 2:48:01 JM
31 268 BUKOVEC GREGOR 3K ŠPORT SLO 0:35:40 0:01:33 1:16:31 0:01:15 0:53:07 2:48:08 JM
32 629 MEOLIC SREČKO SLO 0:32:56 0:01:44 1:17:49 0:01:22 0:54:37 2:48:30 JM
33 604 ZUPANČIČ GORAZD SOKOL SLO 0:30:50 0:01:24 1:24:22 0:01:20 0:54:12 2:52:10 JM
34 275 COLARIČ MATEJ SLO 0:40:02 0:01:59 1:19:48 0:00:42 0:53:55 2:56:28 JM
35 314 KOVAČIČ MIHA 3K ŠPORT SLO 0:37:47 0:04:07 1:30:13 0:02:42 0:53:02 3:07:53 JM

Olimpik triatlon – Veterani I (1969 – 1965)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 340 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 0:23:10 0:00:42 1:01:57 0:00:40 0:38:15 2:04:45 KM
2 331 LUNDER BORUT ŠD 3ŠPORT SLO 0:26:31 0:00:45 1:04:44 0:00:46 0:40:45 2:13:34 KM
3 324 LEMBERGER HEIMO RTM-ASVÖ-ÖAMTC-LZ-KLAGENFURT AUT 0:26:46 0:01:16 1:05:49 0:01:08 0:44:25 2:19:26 KM
4 353 PICHLER JOCHEN TRI4EVER MILLSTÄTTER SEE AUT 0:33:32 0:00:57 1:05:30 0:00:44 0:39:29 2:20:13 KM
5 395 VERGLES PETER ŠD3ŠPORT SLO 0:26:29 0:01:30 1:13:54 0:00:57 0:40:51 2:23:42 KM
6 332 MAKUC ROMAN ŠD 3ŠPORT SLO 0:28:26 0:01:19 1:09:17 0:00:59 0:46:34 2:26:37 KM
7 266 BENKO JANEZ ŽIVLJENJE JE LEPO SLO 0:28:27 0:00:50 1:14:48 0:01:05 0:43:22 2:28:34 KM
8 383 ŠTAMPAR LJUBO SLO 0:27:46 0:01:20 1:11:51 0:01:25 0:46:35 2:28:59 KM
9 396 VISSER JAN NL 0:30:21 0:01:08 1:12:57 0:01:16 0:43:26 2:29:10 KM
10 394 VENGUST MODEST ŠD SOKOL SLO 0:28:12 0:01:24 1:11:18 0:01:21 0:50:13 2:32:30 KM
11 397 VRHOVNIK STRAKA TONE 3K ŠPORT SLO 0:31:41 0:01:43 1:13:08 0:01:03 0:45:37 2:33:13 KM
12 361 PUSTIŠEK MATEVŽ ŠD SOKOL SLO 0:29:35 0:01:16 1:15:41 0:00:52 0:47:32 2:34:58 KM
13 333 MALOVIČ ZORAN TK MARATON PTUJ SLO 0:32:04 0:01:12 1:13:37 0:00:55 0:51:06 2:38:56 KM
14 280 DEČMAN MITJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:28:14 0:01:01 1:22:56 0:01:00 0:50:17 2:43:29 KM
15 311 KOPORC ANDREJ SLO 0:33:02 0:01:07 1:23:49 0:00:54 0:45:18 2:44:12 KM
16 326 LEPOJIÆ SAŠO SLO 0:37:10 0:01:23 1:16:39 0:01:18 0:50:35 2:47:06 KM
17 295 GUERIN ALESSANDRO TRIATHLON TEAM A.S.D. ITA 0:34:48 0:01:41 1:17:34 0:01:26 0:51:59 2:47:30 KM
18 378 Stromberger Martin HSV TRIATHLON KÄRNTEN AUT 0:35:51 0:01:56 1:21:05 0:01:26 0:52:43 2:53:03 KM
19 585 LIPEJ BOJAN SLO 0:45:31 0:04:26 1:15:28 0:03:02 0:53:27 3:01:56 KM
20 303 JOSIPOVIÆ MATKO TK MARIBOR SLO 0:28:05 0:03:56 1:35:38 0:02:28 1:10:55 3:21:05 KM

Olimpik triatlon – Veterani II (1964 – 1960)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 408 ŽELEZNIKAR JANI TK TRISPORT SLO 0:26:17 0:00:43 1:07:07 0:00:46 0:41:52 2:16:46 LM
2 399 WINKLER GERHARD GER 0:26:53 0:01:22 1:11:23 0:00:50 0:41:39 2:22:08 LM
3 366 ROMŠAK MATIC TK TRISPORT SLO 0:28:40 0:01:07 1:11:11 0:00:57 0:42:30 2:24:27 LM
4 286 FAJFAR STANE ŠD TRIBOR SLO 0:32:39 0:01:08 1:10:14 0:01:00 0:44:47 2:29:50 LM
5 276 CORSI MASSIMO CUS UDINE ITA 0:32:23 0:03:03 1:19:55 0:01:09 0:44:49 2:41:22 LM
6 376 SPRINGETH LORENZ LÄUFERCLUB BOZEN ITA 0:37:09 0:01:28 1:15:25 0:01:16 0:48:27 2:43:47 LM
7 393 VELKOV SAŠKO SLO 0:35:29 0:01:28 1:15:42 0:00:45 0:55:50 2:49:17 LM
8 325 LENARDIČ ROK SLO 0:34:15 0:02:06 1:24:47 0:00:48 0:49:19 2:51:16 LM
9 405 ZOBAVNIK IGOR TEKAŠKI FORUM SLO 0:32:53 0:01:19 1:25:02 0:02:01 0:52:23 2:53:39 LM
10 302 JANKOVIÆ DUŠAN SLO 0:49:04 0:02:12 1:25:14 0:01:53 1:00:47 3:19:12 LM

Olimpik triatlon – Veterani III (1959 – 1955)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 290 GARNITSCHNIG REINHOLD RTM-ASVÖ-ÖAMTC LZ Klagenfurt AUT 0:24:48 0:00:54 1:08:58 0:00:48 0:39:32 2:15:02 MM
2 279 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 0:24:41 0:00:48 1:06:31 0:00:55 0:45:22 2:18:18 MM
3 258 AÆIMOVIÆ RADO TK MARATON SLO 0:29:47 0:00:51 1:12:00 0:00:55 0:43:56 2:27:31 MM
4 285 EKART VIKTOR TK TRISPORT SLO 0:31:13 0:01:04 1:14:09 0:00:54 0:42:16 2:29:38 MM
5 307 KOGOVŠEK STANE ŠD SOKOL SLO 0:34:22 0:01:58 1:21:00 2:46:53 MM
6 293 GOMZI SLAVKO SLO 0:30:54 0:01:52 1:28:20 0:00:48 1:04:14 3:06:09 MM
7 337 MARKOVIČ JANEZ SLO 0:35:37 0:04:47 1:23:37 0:02:00 1:00:33 3:06:36 MM

Olimpik triatlon – Veterani IV (1954 – 1950)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 600 PRERADOVIČ KONSTANTIN POLET 0:28:12 0:02:00 1:14:45 0:01:13 0:48:38 2:34:49 NM
2 294 GRONAU FRANCO UDINE TRIATHLON ITA 0:32:19 0:01:27 1:20:16 0:01:04 0:49:45 2:44:52 NM
3 292 GOLOB SAŠO SLO 0:33:56 0:02:51 1:20:37 0:02:16 0:46:58 2:46:40 NM
4 305 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 0:37:13 0:00:56 1:17:35 0:01:00 0:52:07 2:48:52 NM
5 267 BLATNIK ROMAN TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 0:34:25 0:02:13 1:19:06 0:01:04 0:53:13 2:50:03 NM
6 357 POLJŠAK LOJZE SLO 0:40:15 0:01:33 1:27:04 0:02:41 0:56:17 3:07:52 NM

Olimpik triatlon – Veterani V (1949 – 1945)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 320 KROFL DRAGO TK TRIGLAV KRANJ SLO 0:31:04 0:02:25 1:18:40 0:02:25 0:49:01 2:43:37 OM
2 345 OCVIRK MOJMIR SLO 0:39:05 0:01:18 1:17:13 0:01:52 0:47:27 2:46:57 OM
3 304 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 0:33:10 0:01:47 1:36:51 0:01:13 1:04:57 3:18:00 OM

Olimpik triatlon – Veterani VI (1944 – 1940)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 377 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO 3:07:52 PM

Olimpik triatlon – Veterani VII (1939 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 379 SVETIN MATJAŽ SOKOL SLO 0:31:50 0:03:09 1:20:48 0:01:35 0:48:35 2:45:58 RM
2 300 ISTENIČ GREGOR SLO 0:34:38 0:01:58 1:23:46 0:01:32 0:48:45 2:50:41 RM

Olimpik triatlon – st. mladinke (1991 – 1990)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 334 MANDL NINA MULTISPORT KLUB KRŠKO SLO 0:21:48 0:00:53 1:26:24 0:00:56 0:58:58 2:49:01 HF

Olimpik triatlon – do 23 let – ženske (1989 – 1986)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 367 ROT SAŠA ŠD SOKOL SLO 0:32:22 0:01:13 1:16:58 0:01:07 0:46:09 2:37:51 U23F

Olimpik triatlon – Članice I (1985 – 1980)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 381 ŠIMIC MATEJA TK TRISPORT SLO 0:21:47 0:00:44 1:05:16 0:00:36 0:39:04 2:07:30 IF
2 310 KOLOMAZNIKOVÁ EVA E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:22:48 0:00:39 1:12:24 0:00:42 0:47:24 2:23:58 IF
3 261 AVERSA CINZIA ALPE ADRIA MULTISPORT ITA 0:24:22 0:00:51 1:20:25 0:00:49 0:48:21 2:34:50 IF

Olimpik triatlon – Članice II (1979 – 1970)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 284 DOLINAR NINA ŠRK – CELJE SLO 0:30:19 0:01:36 1:16:27 0:00:56 0:55:01 2:44:20 JF
2 344 NOVAK PETRA 3K ŠPORT SLO 0:33:44 0:02:27 1:26:44 0:01:04 0:54:22 2:58:23 JF

Olimpik triatlon – Veteranke I (1969 – 1960)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 343 NAKRST NATAŠA TK LJUBLJANA SLO 0:26:03 0:02:01 1:12:27 0:01:15 0:45:33 2:27:21 KLF
2 316 KOZJEK NADA NOVICE EXTREME SLO 0:27:05 0:01:57 1:12:48 0:01:18 0:47:36 2:30:46 KLF

Olimpik triatlon – Veteranke II (1959 – 1950)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veteranke III (1949 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – Dijaki (1991 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 425 ČULIK TOMAŠ E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:45 0:01:00 0:23:42 0:00:31 0:13:12 0:45:11 SM
2 470 KUNCL ŠIMON E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:25 0:00:54 0:23:44 0:00:32 0:13:47 0:45:24 SM
3 534 VÍTÙ MARTIN E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:07:18 0:00:50 0:24:31 0:00:27 0:13:57 0:47:06 SM
4 532 VÌTROVSKÝ JAN E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:35 0:00:50 0:26:28 0:00:37 0:15:55 0:50:27 SM
5 631 KREVS JAŠA SLO 0:08:24 0:01:20 0:26:34 0:00:50 0:16:14 0:53:23 SM
6 634 VOVK JURE SLO 0:08:01 0:02:44 0:29:26 0:00:58 0:16:48 0:57:59 SM
7 637 ŽVEGELJ MAKSIM SLO 0:06:41 0:01:05 0:30:23 0:00:59 0:18:51 0:58:00 SM
8 633 PRAPROTNIK URBAN 0:11:13 0:04:04 0:28:36 0:00:42 0:18:04 1:02:40 SM
9 638 ŽVEGELJ ISAK SLO 0:07:29 0:01:20 0:34:40 0:00:45 0:21:03 1:05:19 SM
10 487 OCVIRK ERAZEM SLO 0:08:14 0:01:50 0:44:47 0:00:47 0:25:34 1:21:14 SM

Triatlon za vsakogar – Člani I (1990 – 1975)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 426 DOLINAR JURE SLO 0:06:47 0:00:33 0:21:51 0:00:31 0:13:43 0:43:27 TM
2 607 BRAJNIK MARK PRIBA TEAM SLO 0:06:10 0:01:21 0:23:57 0:00:50 0:14:28 0:46:49 TM
3 606 BLATNIK ANDREJ SLO 0:06:00 0:01:14 0:23:36 0:01:20 0:15:46 0:47:59 TM
4 481 MLAKAR ALEŠ NIČ ME NE USTAVI SLO 0:07:01 0:01:41 0:25:07 0:00:43 0:13:41 0:48:16 TM
5 530 VEGELJ ROK LINTVAR RACING TESM SLO 0:05:50 0:01:32 0:24:54 0:00:59 0:15:18 0:48:36 TM
6 634 BAJIČ BOR TKG SLO 0:06:13 0:00:35 0:24:37 0:00:37 0:16:35 0:48:40 TM
7 452 KOCEN JERNEJ ŠD 3ŠPORT SLO 0:07:00 0:00:47 0:25:03 0:00:44 0:15:06 0:48:42 TM
8 618 TEKAVČIČ BOR SLO 0:07:18 0:01:28 0:25:25 0:00:32 0:14:01 0:48:46 TM
9 528 VALČIČ LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:38 0:00:50 0:23:56 0:00:49 0:16:44 0:48:58 TM
10 428 DURI DAVID ITA 0:07:48 0:01:53 0:24:10 0:01:02 0:14:14 0:49:07 TM
11 516 ŠTER NEJC SLO 0:08:35 0:01:24 0:24:20 0:00:39 0:14:22 0:49:22 TM
12 454 KOČEVAR DARIO ŠD 3ŠPORT SLO 0:09:01 0:01:00 0:23:54 0:00:54 0:14:51 0:49:41 TM
13 526 TURČIÆ HRVOJE TK RUDOLF PERIŠIN CRO 0:06:06 0:00:44 0:25:54 0:00:38 0:16:43 0:50:07 TM
14 508 SUŠNIK ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:08:15 0:01:05 0:25:40 0:00:29 0:14:51 0:50:23 TM
15 496 RAJH VANJA SOKOL SLO 0:06:30 0:01:18 0:25:50 0:01:18 0:15:29 0:50:28 TM
16 432 FLUHER BORIS SLO 0:11:53 0:01:01 0:24:11 0:00:44 0:13:21 0:51:11 TM
17 421 CESCHIA MICHELE ITA 0:08:37 0:01:58 0:25:09 0:00:54 0:14:36 0:51:16 TM
18 505 SITAR JURE SLO 0:07:34 0:01:18 0:24:59 0:01:14 0:16:17 0:51:25 TM
19 514 ŠMIGOC DEJAN ŠRK CELJE 3TEAM SLO 0:10:22 0:01:12 0:25:04 0:00:54 0:14:37 0:52:11 TM
20 498 RIFL MATIJA SLO 0:09:32 0:01:23 0:24:00 0:00:55 0:16:21 0:52:14 TM
21 417 BORDON ROK ŠRK CELJE 3TEAM SLO 0:06:35 0:01:13 0:26:41 0:00:43 0:17:03 0:52:17 TM
22 536 ZALOKAR PETER SLO 0:09:32 0:01:50 0:25:38 0:00:49 0:14:36 0:52:26 TM
23 418 BOŽIČ PETER SLO 0:07:26 0:01:21 0:27:06 0:01:15 0:15:49 0:52:59 TM
24 520 TEMELJOTOV ALEŠ SLO 0:07:54 0:02:31 0:27:41 0:00:36 0:15:02 0:53:47 TM
25 531 VERDENIK MARKO TK LJUBLJANA SLO 0:06:28 0:01:01 0:27:27 0:00:45 0:18:15 0:53:58 TM
26 533 VIDMAR LEV SLO 0:08:21 0:01:41 0:28:10 0:00:40 0:15:09 0:54:03 TM
27 413 BERCE ANDREJ ŠD SOKOL SLO 0:09:31 0:03:19 0:25:08 0:01:16 0:15:40 0:54:56 TM
28 437 GRGIČ JAN RUNNING WORLD TRST ITA 0:10:05 0:02:10 0:26:20 0:01:20 0:15:01 0:54:58 TM
29 197 MILEK MIHA SLO 0:10:14 0:02:18 0:26:08 0:01:10 0:15:46 0:55:37 TM
30 441 HROVAT SAŠO SLO 0:08:05 0:01:15 0:29:06 0:01:06 0:17:49 0:57:23 TM
31 457 KOKALJ ROK SLO 0:09:09 0:02:13 0:29:14 0:00:52 0:15:56 0:57:26 TM
32 473 LOČNIŠKAR JAKA SLO 0:11:18 0:01:40 0:26:49 0:00:54 0:16:59 0:57:42 TM
33 513 ŠKRABAR BORUT ŠRK KLUB CELJE SLO 0:09:21 0:01:08 0:27:37 0:00:53 0:18:52 0:57:52 TM
34 436 GREGORC UROŠ SLO 0:08:15 0:01:23 0:30:17 0:00:40 0:18:05 0:58:42 TM
35 411 BENEDIK KLEMEN TK MAMUT SLO 0:08:20 0:01:27 0:29:01 0:01:20 0:19:12 0:59:22 TM
36 416 BOČKOR MIHA SLO 0:10:07 0:01:09 0:32:08 0:00:37 0:19:05 1:03:07 TM
37 419 BRATUŠA KLEMEN ŠD BISTRICA OB SOTLI SLO 0:11:31 0:01:47 0:32:04 0:00:54 0:17:26 1:03:43 TM
38 438 HAAS MIHA NK BAHAR SLO 0:09:27 0:01:56 0:29:53 0:00:47 0:21:55 1:04:00 TM
39 610 JANC BOŠTJAN SLO 0:11:14 0:01:39 0:31:38 0:01:54 0:21:01 1:07:27 TM
40 497 RIBAŠ BORIS SLO 0:10:26 0:01:46 0:33:48 0:00:39 0:23:25 1:10:05 TM

Triatlon za vsakogar – Člani II (1974 – 1960)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 465 KREGAR MIRO TK TRISPORT SLO 0:06:22 0:00:36 0:22:46 0:00:34 0:11:54 0:42:13 UM
2 635 ŠTIBELJ MATJAŽ TKG SLO 0:06:12 0:00:35 0:22:11 0:01:23 0:14:29 0:44:53 UM
3 605 ARBAJTER IZTOK CALCIT SLO 0:07:40 0:01:12 0:22:31 0:00:52 0:13:10 0:45:28 UM
4 611 KOJC JOŽE SLO 0:06:48 0:00:41 0:24:02 0:00:33 0:14:17 0:46:23 UM
5 511 ŠIMÙNEK ROSTISLAV TRISK Č. BUDÌJOVICE CZE 0:07:01 0:00:58 0:24:28 0:00:46 0:14:03 0:47:17 UM
6 236 PLEŠEC PRIMOŽ SLO 0:09:32 0:01:01 0:22:11 0:01:02 0:14:17 0:48:05 UM
7 446 KALTENEKAR MATEJ CASINO TIVOLI SLO 0:08:39 0:01:17 0:24:13 0:00:55 0:13:11 0:48:18 UM
8 488 OGRIN BORUT SLO 0:08:55 0:01:00 0:23:49 0:00:56 0:14:11 0:48:53 UM
9 478 MATAS SAŠO AO ŽELEZNIČAR SLO 0:07:19 0:01:30 0:24:05 0:00:56 0:16:14 0:50:07 UM
10 443 HUMAR TOMAŽ TK TRISPORT SLO 0:08:37 0:01:14 0:23:59 0:00:49 0:16:19 0:51:00 UM
11 617 SAVNIK MATIJA MAREDO SPORT SLO 0:08:30 0:01:09 0:25:05 0:01:08 0:15:29 0:51:24 UM
12 453 KOČAR KLEMEN TK TRISPORT SLO 0:09:10 0:00:48 0:25:20 0:00:30 0:15:41 0:51:31 UM
13 447 KALTENEKAR DENIS SLO 0:09:30 0:01:53 0:25:38 0:00:57 0:13:52 0:51:52 UM
14 626 KUHAR BORUT SLO 0:08:41 0:01:39 0:24:32 0:01:00 0:16:11 0:52:05 UM
15 423 ČAMPA MATJAŽ SLO 0:09:19 0:01:21 0:24:22 0:01:01 0:16:19 0:52:24 UM
16 628 DEŽMAN ROBERT OMV SLO 0:09:07 0:01:52 0:25:54 0:01:01 0:14:51 0:52:47 UM
17 537 ŽONTAR SIMON ČARMAN ŠPORT SLO 0:10:36 0:00:49 0:23:17 0:01:34 0:17:11 0:53:29 UM
18 519 TEMELJOTOV ALEKSANDER SLO 0:09:22 0:01:22 0:26:01 0:01:07 0:16:16 0:54:11 UM
19 442 HUDOBIVNIK PRIMOŽ SLO 0:08:47 0:01:06 0:28:15 0:00:34 0:15:34 0:54:18 UM
20 420 BREZNIK MITJA ŠD ELEKTRO LJUBLJANA SLO 0:08:21 0:01:27 0:29:09 0:00:42 0:15:28 0:55:10 UM
21 501 RUPNIK JURE ŽIVA VODA SLO 0:08:02 0:01:43 0:28:23 0:00:43 0:17:24 0:56:16 UM
22 464 KRAMARIČ MIRO SLO 0:07:53 0:01:47 0:27:25 0:01:04 0:18:22 0:56:32 UM
23 632 KREVS ROMAN SLO 0:10:09 0:01:54 0:26:46 0:01:15 0:17:04 0:57:10 UM
24 409 ANSALONI DARIO LAUFER CLUB BOZEN ITA 0:14:47 0:01:10 0:24:45 0:00:48 0:15:45 0:57:17 UM
25 209 RAK UROŠ SLO 0:09:28 0:01:34 0:26:57 0:00:50 0:18:29 0:57:20 UM
26 477 MARTER PRIMOŽ SLO 0:09:23 0:01:45 0:27:45 0:01:17 0:17:10 0:57:22 UM
27 461 KOŠAR MATJAŽ ŠRK CELJE 3TEAM SLO 0:06:20 0:01:31 0:29:56 0:00:48 0:19:45 0:58:23 UM
28 495 PŠENIČNIK MARKO MARC SLO 0:09:48 0:01:21 0:28:03 0:01:02 0:18:57 0:59:12 UM
29 450 KNAP BOJAN MEDICUS SLO 0:10:17 0:01:51 0:26:50 0:01:34 0:19:10 0:59:45 UM
30 445 KADDOURA MAHER TK TRISPORT SLO 0:10:32 0:01:47 0:30:54 0:01:09 0:16:33 1:00:57 UM
31 455 KOČEVAR BRANKO SLO 0:09:42 0:02:54 0:29:50 0:00:55 0:18:02 1:01:25 UM
32 435 GOREČAN SAVO TEKAŠKI FORUM SLO 0:10:09 0:02:19 0:31:58 0:02:01 0:17:10 1:03:40 UM
33 480 MINCU ALEX ECOLE SLO 0:11:51 0:02:52 0:31:40 0:00:51 0:20:37 1:07:53 UM
34 451 KOCBEK ANDREAS SLO 0:11:45 0:03:04 0:34:08 0:00:59 0:18:01 1:07:59 UM
34 459 KOROŠEC ANDREJ SLO 0:10:02 0:04:41 0:34:11 0:01:00 0:18:02 1:07:59 UM

Triatlon za vsakogar – Člani III (1959 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 424 TROJAR BOJAN SD STRAHOVICA SLO 0:09:25 0:13:01 0:49:32 VM
2 608 BRAJNIK DAMJAN PRIBA TEAM SLO 0:09:00 0:01:18 0:25:02 0:01:07 0:15:37 0:52:07 VM
3 517 ŠUŠTAR BRANE POLET SLO 0:09:36 0:01:16 0:26:37 0:01:10 0:17:13 0:55:54 VM
4 492 PRETNAR VITOMIR TRDA KOLENA SLO 0:11:34 0:02:27 0:27:15 0:00:39 0:15:40 0:57:37 VM
5 210 JUHART SREČKO ŠD PAPRIKA SLO 0:09:37 0:01:59 0:29:01 0:01:10 0:17:48 0:59:38 VM
6 627 DEJAK JANEZ ŠD TRIBOR SLO 0:12:22 0:02:05 0:29:17 0:00:45 0:15:48 1:00:19 VM
7 609 FERKOLJ IVAN SLO 0:11:02 0:01:37 0:29:45 0:00:42 0:18:15 1:01:24 VM
8 521 TOMAZIN MARKO HITI POČASI NAKLO SLO 0:13:06 0:02:22 0:33:45 0:00:46 0:22:59 1:13:00 VM
9 235 ŠKAPIN RUDI SLO 0:12:36 0:03:36 0:40:16 0:01:09 0:22:25 1:20:05 VM

Triatlon za vsakogar – Dijakinje (1991 in mlajše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 648 KRIVEC ŽIVA ŠRK CELJE SLO 0:05:43 0:00:56 0:27:17 0:00:32 0:16:12 0:50:42 SF
2 509 SVETE PETRA TK GORENJSKA SLO 0:06:54 0:00:41 0:16:57 0:51:21 SF
3 616 SAJOVEC KAJA ŠD BAMBI SLO 0:06:23 0:01:45 0:31:44 0:00:43 0:19:33 1:00:10 SF
3 612 KOŠIR MANCA SV. BARBARA SLO 0:06:03 0:01:29 0:31:00 0:00:37 0:20:59 1:00:10 SF

Triatlon za vsakogar – Članice I (1990 – 1975)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 427 DRAKSLER NATAŠA TRIM KLUB KRKA SLO 0:09:03 0:01:57 0:24:16 0:01:08 0:14:21 0:50:47 TF
2 456 KODRIČ BARBARA TEKAŠKI FORUM SLO 0:07:33 0:00:48 0:25:56 0:00:51 0:15:39 0:50:48 TF
3 510 ŠIMENC LAURA TK-GORENJSKA SLO 0:08:23 0:00:55 0:27:05 0:00:33 0:14:57 0:51:55 TF
4 444 JUHART KATJA 3K ŠPORT SLO 0:10:23 0:00:56 0:26:52 0:00:37 0:14:00 0:52:49 TF
5 422 CUNDER NEŽA SLO 0:06:43 0:01:22 0:28:56 0:00:44 0:15:18 0:53:05 TF
6 522 TOPOVŠEK KATJA ŠRK CELJE SLO 0:10:47 0:00:48 0:28:39 0:00:59 0:16:14 0:57:28 TF
7 412 BENKOVIČ MAJA TK MAMUT SLO 0:58:06 TF
8 615 ROBEŽNIK ZALA SLO 0:08:45 0:00:47 0:28:15 0:01:01 0:19:21 0:58:11 TF
9 485 OBLAK EVA ŠD SOKOL SLO 0:09:18 0:01:42 0:29:10 0:00:46 0:17:27 0:58:24 TF
10 463 KRALJ ZALAR VESNA SLO 0:09:14 0:01:21 0:29:36 0:01:06 0:17:15 0:58:32 TF
11 424 ČEPELNIK LAURA SLO 0:08:10 0:01:02 0:30:39 0:01:10 0:19:04 1:00:07 TF
12 535 ZALOKAR PIJA TIMING LJUBLJANA SLO 0:07:28 0:01:31 0:33:05 0:00:42 0:17:50 1:00:38 TF

Triatlon za vsakogar – Članice II (1974 – 1960)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 518 TADIČ IVANKA TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:09:46 0:01:21 0:28:58 0:01:04 0:16:43 0:57:53 UF
2 439 HABJAN ANAMARIJA ECOLE SLO 0:12:51 0:03:41 0:17:31 0:00:53 0:23:28 0:58:26 UF
3 475 LOTRIČ DOLINAR ALEŠA SLO 0:09:24 0:01:52 0:30:17 0:00:35 0:17:10 0:59:19 UF
4 639 GAVEZ MOJCA SLO 0:09:23 0:02:07 0:29:14 0:00:40 0:17:58 0:59:24 UF
5 490 POSL BREDA TK TRISPORT SLO 0:09:12 0:00:52 0:30:51 0:00:31 0:18:31 0:59:58 UF
6 515 ŠMUC POLONA TVD PARTIZAN DOMŽALE SLO 0:11:19 0:01:37 0:29:34 0:00:38 0:17:38 1:00:49 UF
7 529 VALENTINČIČ JUDITA SLO 0:09:06 0:01:26 0:30:09 0:00:44 0:19:24 1:00:51 UF
8 507 SPRINGETH JUDITH LÄUFERCLUB BOZEN ITA 0:10:06 0:01:08 0:32:09 0:00:47 0:20:55 1:05:06 UF

Triatlon za vsakogar – Članice III (1959 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 525 TRONTELJ ANDREJA ŠD SOKOL SLO 0:09:06 0:01:32 0:30:03 0:02:25 0:17:24 1:00:32 VF

Triatlon za podjetja in združenja – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 546 GARMIN 2 DOLENCROBIČDOLENC 0:05:33 0:00:36 0:18:25 0:00:28 0:11:41 0:36:44
2 572 ŠPORTINZDRAVJE.SI RESMANPOLANCKNAP 0:05:14 0:00:42 0:19:30 0:00:27 0:12:39 0:38:34
3 576 TRIM KLUB KRKA 1 ŽAGARKRALJKRAŠOVEC 0:07:17 0:00:47 0:20:59 0:00:33 0:10:59 0:40:38
4 557 MEGATEAM DŽALOKOKIFRER 0:06:02 0:00:39 0:20:08 0:00:29 0:13:57 0:41:16
5 580 UPS TEAM MUROVEC 0:07:14 0:00:37 0:21:37 0:00:30 0:11:19 0:41:19
6 550 GLJIVEC TEAM ŠTIHOVIČKRIVECMIRC 0:05:16 0:00:47 0:23:07 0:00:33 0:12:51 0:42:35
7 577 TRIM KLUB KRKA 2 ROŠKERGREGORČIČBAUER 0:07:17 0:00:39 0:22:16 0:00:30 0:12:12 0:42:57
8 573 TIM KOPRENAR GRAŠIČORNBENČINA 0:07:37 0:00:40 0:21:57 0:00:29 0:12:59 0:43:45
9 558 MSCS STRLECEHNARROTAR 0:05:50 0:00:47 0:25:24 0:00:36 0:13:51 0:46:30
10 233 NAMT ZUPANČIČARTAČPOLJANŠEK 0:07:28 0:00:40 0:25:15 0:00:29 0:12:46 0:46:40
11 554 KLEMEN&DONNA AVTOKOZMETIKA GORNIKMOČNIKGORNIK 0:06:24 0:00:40 0:24:24 0:00:40 0:14:45 0:46:56
12 571 ŠD TRIMUS BOŽIČNOVŠAKSIMONČIČ 0:07:42 0:00:51 0:24:15 0:00:39 0:13:50 0:47:19
13 589 DETELJICA OBREZOBREZALIPOVŠEK 0:08:22 0:00:34 0:24:41 0:49:25
14 549 GEOVAL/ANET D.O.O. FORMATION BOŽIČPEČJAKKOZJEK 0:09:01 0:00:42 0:27:27 0:00:41 0:12:30 0:50:23
15 542 CAFE RONDO -TEAM MARČUN 0:08:16 0:00:41 0:25:27 0:00:29 0:15:41 0:50:37
16 538 APPIA&FRNCA PAVLIŠIČKOČARGLOGOVIČ 0:08:58 0:14:51 0:51:55
17 559 NEKAJ BO URŠIČ 0:09:35 0:00:30 0:25:14 0:00:28 0:16:40 0:52:30
18 541 BURN TEAM DERNULCZUPANČIČSAJE 0:08:50 0:00:39 0:28:15 0:00:31 0:14:35 0:52:53
19 553 KA TEAM COCA-COLA MAKSIMOVIČKRAJNCPEGAM 0:26:19 0:00:43 0:16:09 0:53:03

Triatlon za podjetja in združenja – duatlonska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za podjetja in združenja – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 568 PRINTAM.SI CESARAVBARMAČEK 0:05:12 0:00:41 0:20:45 0:00:33 0:13:17 0:40:29
2 562 PK KAMNIK – KOSEC TEAM KOSECKOŽELJKOSEC 0:05:45 0:00:40 0:22:41 0:00:27 0:12:23 0:41:59
3 548 GAS TEAM SUŠNIKRAKARKESIČ 0:05:36 0:00:38 0:20:37 0:00:33 0:16:14 0:43:40
4 564 PK KAMNIK 96 ZUPANOBREZAURŠIČ 0:05:35 0:00:54 0:25:47 0:00:31 0:13:32 0:46:22
5 565 PK KAMNIK MEŠANO STAREVRHOVNIKGRKMAN 0:05:34 0:00:46 0:26:20 0:00:32 0:13:33 0:46:46
6 590 PANCAKES ŠINKOVECRIFLBROZOVIČ 0:08:25 0:00:53 0:22:32 0:00:41 0:15:46 0:48:19
7 574 TK TRISPORT POSLVOLERVOLER 0:10:29 0:00:42 0:24:34 0:00:37 0:15:55 0:52:19
8 555 LESI SE VRAČAJO DULAR 0:09:32 0:00:45 0:28:10 0:00:36 0:13:48 0:52:53
9 545 GARMIN 1 RAJKOVIČLESJAKFLORJANČIČ 0:11:50 0:00:42 0:26:02 0:00:27 0:15:55 0:54:59
10 566 POWERADE TEAM CELJE ZUPANVREČKOTRNOVŠEK 0:11:24 0:00:45 0:27:39 0:00:35 0:15:29 0:55:53
11 580 PIRC-PODOBNIKMUNDAPIRC-PODOBNIK 0:05:51 0:00:43 0:31:50 0:00:42 0:21:15 1:00:24
12 547 GARMIN 3 PUSTOTNIKROZMANUDOVČ 0:11:25 0:00:44 0:28:01 0:00:36 0:22:59 1:03:46

Triatlon za podjetja in združenja – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 562 PAV VOVKTEMELJOTOVVOVK 0:05:45 0:00:40 0:22:41 0:00:27 0:12:23 0:41:59
2 563 PK KAMNIK 94 ZUPANKLEMENCOGRIN 0:05:36 0:00:40 0:24:18 0:00:29 0:12:58 0:44:03
3 569 PROMINA POGAČAR 0:06:46 0:00:39 0:25:29 0:00:37 0:13:30 0:47:03
4 575 TK TRISPORT – TRISPORT MAMICE HUMARCAPUDERPLANKO 0:07:31 0:00:44 0:26:25 0:00:36 0:15:07 0:50:24
5 588 94TICE KRAŠEVECKARIN KOZJEKZUPET 0:28:36 0:00:42 0:15:08 0:51:00
6 578 TRISPORT E+N+A ŠTUPARBAVČARBAVČAR 0:07:55 0:00:46 0:26:11 0:00:35 0:16:26 0:51:56
7 570 SAMSUNG TEAM TRŽANSOTLARMARUŠIČ 0:09:08 0:00:52 0:25:36 0:00:35 0:16:33 0:52:45
8 579 TRISPORT ZASLEDOVALKE GOLOBDOBOVŠEKGALJOT 0:29:11 0:00:32 0:13:57 0:53:06
9 556 M.K.S. TRAMTESREČNIKBENEDIK 0:07:27 0:00:42 0:28:49 0:00:38 0:17:02 0:54:39

Medijski triatlon popularnih – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 584 MEN S HEALTH I. PIRCPAJKGRAD 0:05:01 0:00:40 0:22:46 0:00:41 0:10:27 0:39:37

Medijski triatlon popularnih – posamezniki

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – duatlonska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 582 BICIKEL.COM CESARBLATNIKSKUBE 0:04:54 0:00:34 0:20:09 0:00:36 0:12:02 0:38:17
2 586 A KANAL APAČNIKHRIBERNIKMAGDIČ 0:08:13 0:00:44 0:25:44 0:00:38 0:15:35 0:50:55
3 583 POP TV ŠINKSEDEJPIVK 0:09:47 0:00:47 0:30:10 0:00:35 0:18:27 0:59:49

Medijski triatlon popularnih – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – posameznice

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Evropski mladinski pokal – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 152 VÖSSING ANNIKA GER 0:05:39 0:00:35 0:22:36 0:00:35 0:11:47 0:41:14
2 155 GOMEZ – ISSLINGER MARLENE GER 0:05:32 0:00:34 0:22:45 0:00:33 0:12:13 0:41:39
3 127 OGRIN KATARINA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:28 0:00:31 0:22:53 0:00:31 0:12:32 0:41:57
4 145 BAUMGARTEL THERESA GER 0:05:30 0:00:31 0:22:48 0:00:33 0:12:56 0:42:20
5 120 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:28 0:00:32 0:22:51 0:00:33 0:13:01 0:42:27
6 168 PHILIPPIN HANNA GER 0:05:33 0:00:32 0:23:09 0:00:34 0:12:40 0:42:30
7 134 FRICK ANN-CATHRIN GER 0:05:26 0:00:33 0:22:54 0:00:35 0:13:07 0:42:37
8 125 DURDIAKOVA TEREZA CZE 0:05:28 0:00:31 0:22:52 0:00:38 0:13:38 0:43:09
9 139 GRABMULLEROVA ANETA CZE 0:05:27 0:00:30 0:23:17 0:00:32 0:13:40 0:43:28
10 129 DELDAELE CHARLOTTE BEL 0:05:28 0:00:39 0:23:06 0:00:36 0:13:39 0:43:30
11 149 VLCKOVA ZUZANA CZE 0:05:33 0:00:33 0:23:08 0:00:38 0:13:45 0:43:39
12 131 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:10 0:00:33 0:23:47 0:00:35 0:12:47 0:43:54
13 157 KLEMENC MARUŠA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:37 0:00:33 0:23:07 0:00:35 0:14:16 0:44:11
14 143 GIACOMETTO JANA SUI 0:05:44 0:00:37 0:22:56 0:00:39 0:14:24 0:44:21
15 130 MOSER TERESA AUT 0:05:38 0:00:47 0:24:12 0:00:45 0:13:18 0:44:41
16 137 HOERNLEIN SVENJA GER 0:05:31 0:00:33 0:24:29 0:00:36 0:13:32 0:44:43
17 166 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:06 0:00:35 0:23:50 0:00:36 0:13:34 0:44:44
18 156 ZAUGG VALÉRIE SUI 0:05:49 0:00:39 0:24:03 0:00:42 0:13:51 0:45:06
19 159 GRKMAN ANA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:38 0:00:35 0:24:19 0:00:37 0:14:10 0:45:22
20 128 VASILYEVA ANASTASIYA RUS 0:05:30 0:00:37 0:24:28 0:00:44 0:14:17 0:45:39
21 163 SKIFIC ANA CRO 0:06:15 0:00:33 0:25:04 0:00:34 0:13:53 0:46:23
22 161 HAMBRUSCH ALINA HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:06:06 0:00:38 0:25:05 0:00:29 0:14:08 0:46:28
23 138 ZAUGORODNYA VIKTORIYA UKR 0:06:05 0:00:37 0:25:07 0:00:40 0:13:59 0:46:29
24 135 LAUBEROVA VERONIKA E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:05:32 0:00:37 0:25:19 0:00:33 0:14:46 0:46:50
25 147 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:45 0:00:35 0:23:54 0:00:32 0:16:09 0:46:56
26 641 LAUBEROVA EDITA EON TT CZE 0:05:36 0:00:38 0:25:13 0:00:32 0:14:59 0:46:59
27 183 URŠIČ LIZA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:38 0:00:39 0:24:44 0:00:32 0:15:30 0:47:04
28 140 LAGAE ELODIE BEL 0:05:58 0:00:46 0:25:07 0:00:39 0:14:38 0:47:10
28 136 CSERJÉSI ZOÉ HUN 0:06:11 0:00:43 0:25:49 0:00:31 0:13:54 0:47:10
30 132 ŠKUDAR VLATKA CRO 0:06:17 0:00:34 0:25:53 0:00:33 0:14:21 0:47:41
31 154 HRIBERNIK NICOLE HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:06:20 0:00:42 0:25:39 0:00:32 0:15:15 0:48:30
32 642 KÁŠKOVÁ NIKI EON TT CZE 0:06:26 0:14:25 0:48:33
33 162 VRHOVNIK MANCA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:25 0:00:34 0:25:48 0:00:34 0:15:56 0:49:19
34 142 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:35 0:00:38 0:26:05 0:00:28 0:16:18 0:50:05
35 172 FAIDUTTI CAMILLA UDINE TRIATHLON ITA 0:07:03 0:00:40 0:26:02 0:00:44 0:15:53 0:50:23
36 182 ŠIMÙNKOVÁ SIMONA TRISK Č. BUDÌJOVICE CZE 0:06:15 0:00:56 0:28:02 0:00:29 0:14:46 0:50:31
37 148 VRHOVNIK VESNA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:50 0:01:01 0:25:51 0:00:43 0:16:20 0:50:47
38 167 JAZBINŠEK TEJA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:37 0:00:39 0:26:28 0:00:33 0:17:24 0:51:43
39 171 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:10 0:00:37 0:27:53 0:00:40 0:16:27 0:51:48
40 146 BESAL TINA ŠD TRIBOR SLO 0:07:03 0:00:47 0:46:52 0:28:33 0:15:25 0:51:50
41 180 SKAZA EVA TK MARIBOR SLO 0:05:52 0:00:49 0:29:18 0:00:30 0:15:22 0:51:53
42 170 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:11 0:00:38 0:28:45 0:00:44 0:15:49 0:52:09
43 151 MILOŠ TEA CRO 0:05:42 0:01:00 0:27:43 0:00:59 0:16:45 0:52:11
44 176 MELINK TARA ŠD TRIBOR SLO 0:06:53 0:00:47 0:28:11 0:00:28 0:16:06 0:52:27
45 169 BESAL SARA ŠD TRIBOR SLO 0:07:00 0:00:45 0:29:49 0:00:31 0:15:36 0:53:42
46 636 LOTRIČ ANAMARIJA SLO 0:08:15 0:17:41 0:55:19
47 153 LEVSTEK LARA ŠD TRIBOR SLO 0:07:30 0:00:46 0:29:05 0:00:32 0:17:39 0:55:33
48 104 SOLDATI LIVIA MARIA A.S.D. C.U.S. UDINE ITA 0:06:16 0:00:39 0:29:37 0:00:46 0:19:24 0:56:44
49 181 SUPPAN ANGELIKA HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:08:58 0:00:45 0:32:08 0:00:36 0:17:57 1:00:26
50 174 GOSTINČAR AJDA TK MARIBOR SLO 0:06:33 0:01:04 0:34:03 0:00:36 0:20:31 1:02:49

Evropski mladinski pokal – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 3 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:11 0:00:31 0:19:37 0:00:26 0:10:58 0:36:45
2 2 BUHLER JUERG SUI 0:05:00 0:00:31 0:19:46 0:00:30 0:11:09 0:36:57
3 24 SCHMUTZLER DOMINIK GER 0:05:07 0:00:30 0:19:42 0:00:32 0:11:11 0:37:03
4 38 FRIESE DANNY GER 0:05:08 0:00:30 0:19:43 0:00:30 0:11:19 0:37:10
5 46 TESCHNER SEVERIN GER 0:04:55 0:00:28 0:19:54 0:00:28 0:11:27 0:37:15
6 75 KOCAR LUKAS CZE 0:04:55 0:00:30 0:19:43 0:00:33 0:11:37 0:37:19
7 55 KRSNAK JAKUB CZE 0:04:52 0:00:30 0:19:42 0:00:34 0:11:52 0:37:33
8 36 WOCKER MICHAEL GER 0:04:48 0:00:34 0:19:53 0:00:30 0:11:51 0:37:38
8 84 KLESEN TOBIAS GER 0:05:02 0:00:30 0:19:42 0:00:29 0:11:54 0:37:38
8 90 WEIS FELIX GER 0:04:56 0:00:30 0:19:52 0:00:32 0:11:46 0:37:38
11 64 JURGENS THOMAS BEL 0:04:42 0:00:32 0:20:02 0:00:34 0:11:53 0:37:46
12 5 KNABL ALOIS AUT 0:05:04 0:00:29 0:19:46 0:00:36 0:11:56 0:37:52
13 6 DENTENEER PETER BEL 0:04:51 0:00:30 0:20:54 0:00:29 0:11:10 0:37:55
14 16 KOSTELTSEV VLADIMIR RUS 0:05:04 0:00:31 0:20:08 0:00:34 0:11:38 0:37:57
15 83 GAGGL LUKAS HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:05:27 0:00:29 0:20:21 0:00:32 0:11:10 0:38:00
16 4 HANKÓ DAVID HUN 0:05:06 0:00:32 0:20:35 0:00:31 0:11:15 0:38:01
17 10 ESAULAV DIMITRY RUS 0:05:06 0:00:29 0:20:45 0:00:34 0:11:09 0:38:06
18 85 WAWRICK DOMINK GER 0:05:09 0:00:30 0:20:35 0:00:31 0:11:21 0:38:08
19 65 SCHÖPS FRANZ HSV WEIMAR GER 0:05:22 0:00:30 0:20:24 0:00:31 0:11:22 0:38:11
20 15 ZABLOTSKYI IURII UKR 0:05:12 0:00:31 0:20:32 0:00:31 0:11:25 0:38:13
21 41 DEBNAR MARTIN CZE 0:05:14 0:00:29 0:20:35 0:00:32 0:11:34 0:38:26
22 19 MAIWAELDER LUKAS CZE 0:05:07 0:00:30 0:20:07 0:00:34 0:12:07 0:38:27
23 8 VEGVARI DAVID HUN 0:05:00 0:00:35 0:20:40 0:38:32
24 7 MARIC IVO CRO 0:05:18 0:00:31 0:21:33 0:00:31 0:10:39 0:38:34
25 45 RENC TOMAS CZE 0:05:08 0:00:37 0:20:52 0:00:36 0:11:23 0:38:37
26 9 DE BOLSTER MAARTEN BEL 0:05:12 0:00:29 0:20:31 0:00:30 0:11:57 0:38:41
27 11 BUZA BENCE HUN 0:05:09 0:00:32 0:20:52 0:00:37 0:11:30 0:38:43
28 33 DE JONGHE LUKAS BEL 0:05:23 0:00:28 0:20:24 0:00:34 0:11:56 0:38:48
29 50 BILL DAVID SUI 0:05:54 0:00:27 0:20:47 0:00:32 0:11:10 0:38:51
30 25 DE KEYSER CHRISTOPE BEL 0:05:25 0:00:32 0:20:23 0:00:41 0:11:50 0:38:52
31 56 OTTO TIM SUI 0:05:02 0:00:32 0:20:41 0:00:36 0:12:00 0:38:53
32 1 KALASHNIKOV IVAN RUS 0:04:53 0:00:31 0:20:32 0:00:46 0:12:28 0:39:12
33 35 FRIDELANCE VALENTIN SUI 0:05:18 0:00:30 0:20:29 0:00:39 0:12:20 0:39:18
34 20 OTTO JAN SUI 0:05:10 0:00:29 0:20:55 0:00:37 0:12:06 0:39:20
35 22 ALT CHANDRU SUI 0:05:27 0:00:29 0:20:23 0:00:40 0:12:25 0:39:26
36 21 LAUREYS MATTHIAS BEL 0:05:15 0:00:31 0:21:41 0:00:37 0:11:27 0:39:33
37 31 WITING TOM HSV WEIMAR GER 0:05:09 0:00:32 0:20:35 0:00:32 0:12:46 0:39:36
38 86 ASSING MARCUS HSV WEIMAR GER 0:05:12 0:00:30 0:20:51 0:00:38 0:12:34 0:39:46
39 34 ANDERLIND NILS SUI 0:05:01 0:00:32 0:21:04 0:00:36 0:12:33 0:39:47
40 42 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:12 0:00:31 0:20:54 0:00:35 0:12:59 0:40:14
41 14 HANKÓ GÁBOR HUN 0:05:37 0:00:31 0:21:51 0:00:34 0:11:44 0:40:20
42 27 SIRENKO ANDRIY UKR 0:05:14 0:00:30 0:22:02 0:00:35 0:12:04 0:40:27
43 52 KAVALIREK MICHAEL HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:05:29 0:00:33 0:21:56 0:00:33 0:12:03 0:40:36
44 70 MATZNER DANIEL HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:05:30 0:00:32 0:21:58 0:00:37 0:12:00 0:40:39
45 49 OVCHARENKO MAXYM UKR 0:05:13 0:00:30 0:22:34 0:00:37 0:11:47 0:40:42
46 59 BARETH ROBIN SUI 0:05:32 0:00:29 0:21:58 0:00:33 0:12:16 0:40:51
47 26 SWINNEN WANNES BEL 0:05:17 0:00:31 0:21:40 0:40:54
48 37 MEDEN MATIJA TK MARIBOR SLO 0:05:10 0:00:33 0:22:00 0:00:34 0:12:35 0:40:55
49 72 ZIKMUND JAN E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:05:22 0:00:37 0:22:04 0:00:32 0:12:32 0:41:08
50 68 HAENSEL KAREL HSV WEIMAR GER 0:05:53 0:00:34 0:21:57 0:00:43 0:12:16 0:41:24
51 54 KOPEINIG ANDREAS HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:04:52 0:00:33 0:22:02 0:00:36 0:13:26 0:41:30
52 51 KABRHEL TOMAS CZE 0:05:08 0:00:33 0:21:50 0:00:43 0:13:18 0:41:34
53 12 PAPISTA MARTIN CRO 0:05:00 0:00:30 0:21:10 0:00:40 0:14:21 0:41:43
54 32 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:28 0:00:31 0:22:49 0:00:45 0:12:20 0:41:56
55 74 ŽMAVČIČ BLAŽ TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 0:05:28 0:00:31 0:22:02 0:00:35 0:13:22 0:42:00
56 30 SPERL MARC TRI KAGRAN AUT 0:05:51 0:00:34 0:22:00 0:00:30 0:13:06 0:42:03
57 101 PEŠEC ANTE TK RUDOLF PERŠIN CRO 0:05:18 0:00:33 0:22:33 0:00:35 0:13:09 0:42:09
58 87 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:45 0:00:29 0:22:32 0:00:48 0:12:49 0:42:25
59 29 FILEP ALEX HUN 0:04:54 0:00:43 0:22:28 0:00:43 0:13:58 0:42:48
60 48 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:03 0:00:31 0:22:39 0:00:40 0:13:00 0:42:54
61 43 KELZ THOMAS HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:05:36 0:00:32 0:21:55 0:00:42 0:14:26 0:43:13
62 62 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:42 0:00:35 0:23:03 0:00:45 0:13:22 0:43:29
63 39 ŠPOLJARIÆ NIKOLA CRO 0:05:32 0:00:33 0:22:40 0:00:33 0:14:28 0:43:49
64 640 KINC LUKÁŠ EON TT CZE 0:05:50 0:00:38 0:22:20 0:00:31 0:14:31 0:43:52
65 79 GERZIÆ JASMIN CRO 0:05:43 0:00:38 0:23:50 0:00:37 0:13:05 0:43:56
66 81 JAGUŠT EUGEN CRO 0:05:50 0:00:34 0:23:46 0:00:38 0:13:12 0:44:02
67 95 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:54 0:00:33 0:24:04 0:00:43 0:12:48 0:44:03
68 61 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:05:57 0:00:30 0:23:46 0:00:36 0:13:14 0:44:05
69 71 ROJC MIHA TK TRISPORT ALPREM SLO 0:05:49 0:00:35 0:23:31 0:00:36 0:13:57 0:44:29
70 78 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 0:06:12 0:00:31 0:23:50 0:00:34 0:13:21 0:44:30
71 28 KRIVEC MATIJA CRO 0:05:56 0:00:50 0:24:41 0:00:35 0:12:35 0:44:39
72 93 FAIDUTTI LUCA UDINE TRIATHLON ITA 0:05:48 0:00:37 0:23:44 0:00:38 0:14:05 0:44:54
73 98 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO 0:05:58 0:00:33 0:23:59 0:00:36 0:13:55 0:45:03
74 60 MURN LUKA ŠD TRIBOR SLO 0:07:06 0:00:35 0:25:16 0:00:34 0:12:10 0:45:43
75 89 REBOL TOMAŽ TK MARIBOR SLO 0:05:27 0:00:41 0:24:08 0:00:41 0:14:51 0:45:50
76 91 ANSALONI JULIAN LAUFER CLUB BOZEN ITA 0:05:47 0:00:39 0:25:00 0:00:34 0:14:41 0:46:43
77 96 KOJC NIK TK MARIBOR SLO 0:06:14 0:00:36 0:24:51 0:00:38 0:14:40 0:47:01
78 97 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:01 0:00:41 0:25:41 0:00:28 0:14:43 0:47:35
79 643 PALISKA LUKA HRV 0:05:57 0:13:39 0:47:53
80 76 MELINK TIM ŠD TRIBOR SLO 0:05:53 0:00:41 0:25:09 0:00:34 0:16:03 0:48:21
81 100 PELAJ ADRIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:02 0:00:38 0:24:58 0:00:39 0:16:27 0:48:45
82 99 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:17 0:00:39 0:26:26 0:00:29 0:15:32 0:49:25
83 92 AZZANO NICOLA A.S.D. C.U.S. UDINE ITA 0:06:42 0:00:54 0:27:32 0:01:01 0:13:28 0:49:39
84 94 HUMAR LOVRO TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:31 0:00:45 0:27:21 0:00:36 0:16:15 0:52:29
85 103 SOLDATI GIULIO A.S.D. C.U.S. UDINE ITA 0:06:43 0:00:56 0:27:54 0:01:38 0:15:23 0:52:36
86 105 ŠIMEČEK MICHAL TRISK Č. BUDÌJOVICE CZE 0:07:36 0:00:50 0:28:12 0:00:32 0:17:14 0:54:26

Olimpik triatlon – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 381 ŠIMIC MATEJA TK TRISPORT SLO 0:21:47 0:00:44 1:05:16 0:00:36 0:39:04 2:07:30
2 310 KOLOMAZNIKOVÁ EVA E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:22:48 0:00:39 1:12:24 0:00:42 0:47:24 2:23:58
3 343 NAKRST NATAŠA TK LJUBLJANA SLO 0:26:03 0:02:01 1:12:27 0:01:15 0:45:33 2:27:21
4 316 KOZJEK NADA NOVICE EXTREME SLO 0:27:05 0:01:57 1:12:48 0:01:18 0:47:36 2:30:46
5 261 AVERSA CINZIA ALPE ADRIA MULTISPORT ITA 0:24:22 0:00:51 1:20:25 0:00:49 0:48:21 2:34:50
6 367 ROT SAŠA ŠD SOKOL SLO 0:32:22 0:01:13 1:16:58 0:01:07 0:46:09 2:37:51
7 284 DOLINAR NINA ŠRK – CELJE SLO 0:30:19 0:01:36 1:16:27 0:00:56 0:55:01 2:44:20
8 334 MANDL NINA MULTISPORT KLUB KRŠKO SLO 0:21:48 0:00:53 1:26:24 0:00:56 0:58:58 2:49:01
9 344 NOVAK PETRA 3K ŠPORT SLO 0:33:44 0:02:27 1:26:44 0:01:04 0:54:22 2:58:23

Olimpik triatlon – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 356 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 0:19:43 0:00:32 0:58:34 0:00:31 0:35:55 1:55:16
2 650 TOROK DANIJEL TVK MALI HUN 0:19:24 0:00:32 1:01:46 0:00:32 0:33:52 1:56:07
3 315 KOVAČIČ JAROSLAV TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 0:19:21 0:00:38 1:01:44 1:57:31
4 350 PELAJ ALBERT TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:19:32 0:00:32 1:01:36 0:00:35 0:35:46 1:58:03
5 301 JANDL THOMAS HSV TRIATHLON KARNTEN AUT 0:21:40 0:00:34 1:02:37 0:00:31 0:36:31 2:01:56
6 348 PAPAIS EDDY CUS UDINE ITA 0:19:21 0:00:37 1:04:54 0:00:39 0:37:25 2:02:59
7 645 SCHERWITZL BORIS AUT 0:23:10 0:00:37 1:02:01 0:00:31 0:37:28 2:03:48
8 319 KRIEGL FLORIAN KARAWANKEN MURMALAN AUT 0:23:49 0:00:37 1:01:20 0:00:31 0:38:23 2:04:41
9 340 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 0:23:10 0:00:42 1:01:57 0:00:40 0:38:15 2:04:45
10 602 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO SLO 0:23:50 0:00:42 1:03:49 0:00:38 0:36:09 2:05:10
11 369 RUDL MIHA TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:23:08 0:00:46 1:01:56 0:00:47 0:39:16 2:05:55
12 380 ŠILC FRANCE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:25:54 0:00:44 1:02:51 0:00:35 0:37:03 2:07:08
13 402 ZAKŠEK DARKO TK KRŠKO SLO 0:23:55 0:00:45 1:03:41 0:00:47 0:39:55 2:09:05
14 338 MATTERSBERGER FELIX RC FIGARO SPARKASSE LIENZ AUT 0:26:46 0:00:50 1:06:15 0:00:48 0:37:13 2:11:54
15 388 TORKAR GREGOR TK MAMUT SLO 0:24:36 0:00:42 1:06:40 0:00:44 0:39:52 2:12:36
16 331 LUNDER BORUT ŠD 3ŠPORT SLO 0:26:31 0:00:45 1:04:44 0:00:46 0:40:45 2:13:34
17 643 KOVAČ TOMAŽ TK TRIŠPORT SLO 0:25:27 0:01:06 1:06:25 0:01:00 0:40:46 2:14:46
18 290 GARNITSCHNIG REINHOLD RTM-ASVÖ-ÖAMTC LZ Klagenfurt AUT 0:24:48 0:00:54 1:08:58 0:00:48 0:39:32 2:15:02
19 257 ABRAM MILAN TK KRŠKO SLO 0:26:53 0:00:53 1:05:08 0:00:48 0:42:35 2:16:20
20 408 ŽELEZNIKAR JANI TK TRISPORT SLO 0:26:17 0:00:43 1:07:07 0:00:46 0:41:52 2:16:46
21 273 CHRISTOFOLI MARCELLO CUS UDINE ITA 0:23:13 0:00:54 1:11:32 0:01:06 0:40:32 2:17:18
22 278 ČUROVIÆ LUKA ŠD SOKOL SLO 0:26:18 0:00:49 1:09:39 0:00:47 0:40:24 2:17:58
23 339 MAVC MIRO TK LJUBLJANA SLO 0:24:31 0:00:40 1:09:07 0:00:37 0:43:09 2:18:04
24 279 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 0:24:41 0:00:48 1:06:31 0:00:55 0:45:22 2:18:18
25 297 Heidenreich Philipp HSV Triathlon Kärnten AUT 0:27:41 0:00:45 1:07:29 0:00:48 0:41:54 2:18:39
26 341 MERHAR MATJAŽ TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 0:26:56 0:00:50 1:06:06 0:00:45 0:44:03 2:18:43
27 264 BALOG ADAM MOGYI SE BAJA HUN 0:23:17 0:00:40 1:08:59 0:00:43 0:45:07 2:18:49
28 647 MAROLT ROMAN 3K ŠPORT SLO 0:24:33 0:01:19 1:07:05 0:01:05 0:45:03 2:19:06
29 324 LEMBERGER HEIMO RTM-ASVÖ-ÖAMTC-LZ-KLAGENFURT AUT 0:26:46 0:01:16 1:05:49 0:01:08 0:44:25 2:19:26
30 353 PICHLER JOCHEN TRI4EVER MILLSTÄTTER SEE AUT 0:33:32 0:00:57 1:05:30 0:00:44 0:39:29 2:20:13
31 321 KROHNE ALJOŠA ŠRK – CELJE SLO 0:26:55 0:01:07 1:09:11 2:20:22
32 336 MARINO ANDREA ASD FEDERCLUB TRIESTE ITA 0:30:04 0:00:46 1:11:02 0:00:42 0:37:52 2:20:27
33 262 BABICI ANDREA ALPE ADRIA MULTISPORT ITA 0:30:37 0:00:43 1:04:47 0:00:49 0:43:53 2:20:52
34 288 GALIČIČ ŽIGA SLO 0:32:56 0:01:14 1:05:05 0:01:07 0:40:44 2:21:08
34 662 CERKOVNIK MATEJ SLO 0:24:44 0:01:38 1:12:16 0:01:21 0:41:06 2:21:08
36 399 WINKLER GERHARD GER 0:26:53 0:01:22 1:11:23 0:00:50 0:41:39 2:22:08
37 375 SOLDATI ALFREDO CUS UDINE ITA 0:23:48 0:01:13 1:14:05 0:01:02 0:43:04 2:23:14
38 395 VERGLES PETER ŠD3ŠPORT SLO 0:26:29 0:01:30 1:13:54 0:00:57 0:40:51 2:23:42
39 365 RIZZI NICOLA CUS UDINE ITA 0:25:16 0:01:23 1:10:23 0:01:17 0:45:38 2:23:59
40 366 ROMŠAK MATIC TK TRISPORT SLO 0:28:40 0:01:07 1:11:11 0:00:57 0:42:30 2:24:27
41 404 ZAVADLAV BOŠTJAN SLO 0:36:47 0:02:01 1:04:21 0:01:13 0:40:25 2:24:49
42 332 MAKUC ROMAN ŠD 3ŠPORT SLO 0:28:26 0:01:19 1:09:17 0:00:59 0:46:34 2:26:37
43 385 TAŠLER MITJA ŠD SOKOL SLO 0:28:54 0:00:55 1:07:21 0:01:03 0:49:06 2:27:20
44 258 AÆIMOVIÆ RADO TK MARATON SLO 0:29:47 0:00:51 1:12:00 0:00:55 0:43:56 2:27:31
45 266 BENKO JANEZ ŽIVLJENJE JE LEPO SLO 0:28:27 0:00:50 1:14:48 0:01:05 0:43:22 2:28:34
46 383 ŠTAMPAR LJUBO SLO 0:27:46 0:01:20 1:11:51 0:01:25 0:46:35 2:28:59
47 396 VISSER JAN NL 0:30:21 0:01:08 1:12:57 0:01:16 0:43:26 2:29:10
48 285 EKART VIKTOR TK TRISPORT SLO 0:31:13 0:01:04 1:14:09 0:00:54 0:42:16 2:29:38
49 286 FAJFAR STANE ŠD TRIBOR SLO 0:32:39 0:01:08 1:10:14 0:01:00 0:44:47 2:29:50
50 312 KORELC MATEJ TK LJUBLJANA SLO 0:29:04 0:01:04 1:11:43 0:00:57 0:47:04 2:29:55
51 313 KOSOROK NENAD SLO 0:28:35 0:01:15 1:14:56 0:01:28 0:44:33 2:30:49
52 335 MANUELE ROTTI FEDER CLUB TRIATHLON TRIESTE ITA 0:32:17 0:00:51 1:13:26 0:00:56 0:44:57 2:32:29
53 394 VENGUST MODEST ŠD SOKOL SLO 0:28:12 0:01:24 1:11:18 0:01:21 0:50:13 2:32:30
54 397 VRHOVNIK STRAKA TONE 3K ŠPORT SLO 0:31:41 0:01:43 1:13:08 0:01:03 0:45:37 2:33:13
55 600 PRERADOVIČ KONSTANTIN POLET 0:28:12 0:02:00 1:14:45 0:01:13 0:48:38 2:34:49
56 361 PUSTIŠEK MATEVŽ ŠD SOKOL SLO 0:29:35 0:01:16 1:15:41 0:00:52 0:47:32 2:34:58
56 271 CAR VIKTOR TK MARATON PTUJ SLO 0:32:06 0:01:59 1:17:58 0:01:18 0:41:36 2:34:58
58 403 ZALOŽNIK ROK 3K ŠPORT SLO 0:26:40 0:02:16 1:14:07 0:01:10 0:51:21 2:35:35
59 329 LUČOVNIK TOMAŽ SLO 0:30:02 0:02:03 1:12:45 0:01:04 0:50:16 2:36:13
60 355 PLANKO TOMAŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 0:30:52 0:01:07 1:14:32 0:01:12 0:48:56 2:36:39
61 373 SEME ALEŠ TK MAMUT SLO 0:29:08 0:01:06 1:14:56 0:01:24 0:50:52 2:37:27
62 368 ROZMAN SAMO 3K ŠPORT SLO 0:30:10 0:02:39 1:16:45 0:01:39 0:46:17 2:37:31
63 362 PUŠNIK BORUT ŠD SOKOL SLO 0:33:07 0:02:00 1:10:26 0:01:21 0:50:56 2:37:51
64 384 ŠTRAVS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 0:30:47 0:01:16 1:13:21 0:01:10 0:52:03 2:38:40
65 333 MALOVIČ ZORAN TK MARATON PTUJ SLO 0:32:04 0:01:12 1:13:37 0:00:55 0:51:06 2:38:56
66 272 CASTELLARI CRISTIAN C.U.S. UDINE A.S.D. N.1164 ITA 0:32:08 0:02:00 1:19:38 0:01:50 0:45:26 2:41:03
67 276 CORSI MASSIMO CUS UDINE ITA 0:32:23 0:03:03 1:19:55 0:01:09 0:44:49 2:41:22
68 630 GOLOB PRIMOŽ SLO 0:29:12 0:03:00 1:17:19 0:01:26 0:50:46 2:41:45
69 359 POŽEK ELVIS TK LJUBLJANA SLO 0:32:34 0:01:53 1:20:39 0:00:43 0:47:12 2:43:03
70 280 DEČMAN MITJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:28:14 0:01:01 1:22:56 0:01:00 0:50:17 2:43:29
71 320 KROFL DRAGO TK TRIGLAV KRANJ SLO 0:31:04 0:02:25 1:18:40 0:02:25 0:49:01 2:43:37
72 376 SPRINGETH LORENZ LÄUFERCLUB BOZEN ITA 0:37:09 0:01:28 1:15:25 0:01:16 0:48:27 2:43:47
73 311 KOPORC ANDREJ SLO 0:33:02 0:01:07 1:23:49 0:00:54 0:45:18 2:44:12
74 291 GERŠAK JOŽE TK KRŠKO SLO 0:32:58 0:01:36 1:21:10 0:00:53 0:48:13 2:44:52
74 294 GRONAU FRANCO UDINE TRIATHLON ITA 0:32:19 0:01:27 1:20:16 0:01:04 0:49:45 2:44:52
76 283 DOLINAR GREGOR ŠD FE IN FRI SLO 0:37:13 0:02:32 1:18:18 0:01:30 0:45:56 2:45:31
77 379 SVETIN MATJAŽ SOKOL SLO 0:31:50 0:03:09 1:20:48 0:01:35 0:48:35 2:45:58
78 292 GOLOB SAŠO SLO 0:33:56 0:02:51 1:20:37 0:02:16 0:46:58 2:46:40
79 307 KOGOVŠEK STANE ŠD SOKOL SLO 0:34:22 0:01:58 1:21:00 2:46:53
80 345 OCVIRK MOJMIR SLO 0:39:05 0:01:18 1:17:13 0:01:52 0:47:27 2:46:57
81 326 LEPOJIÆ SAŠO SLO 0:37:10 0:01:23 1:16:39 0:01:18 0:50:35 2:47:06
82 295 GUERIN ALESSANDRO TRIATHLON TEAM A.S.D. ITA 0:34:48 0:01:41 1:17:34 0:01:26 0:51:59 2:47:30
83 259 AGIÆ AMER SLO 0:30:53 0:02:27 1:21:48 0:01:42 0:51:10 2:48:01
84 268 BUKOVEC GREGOR 3K ŠPORT SLO 0:35:40 0:01:33 1:16:31 0:01:15 0:53:07 2:48:08
85 629 MEOLIC SREČKO SLO 0:32:56 0:01:44 1:17:49 0:01:22 0:54:37 2:48:30
86 305 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 0:37:13 0:00:56 1:17:35 0:01:00 0:52:07 2:48:52
87 393 VELKOV SAŠKO SLO 0:35:29 0:01:28 1:15:42 0:00:45 0:55:50 2:49:17
88 274 CIGLAR LUKA SLO 0:29:14 0:02:04 1:20:53 0:01:35 0:55:38 2:49:27
89 267 BLATNIK ROMAN TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 0:34:25 0:02:13 1:19:06 0:01:04 0:53:13 2:50:03
90 300 ISTENIČ GREGOR SLO 0:34:38 0:01:58 1:23:46 0:01:32 0:48:45 2:50:41
91 325 LENARDIČ ROK SLO 0:34:15 0:02:06 1:24:47 0:00:48 0:49:19 2:51:16
92 604 ZUPANČIČ GORAZD SOKOL SLO 0:30:50 0:01:24 1:24:22 0:01:20 0:54:12 2:52:10
93 378 Stromberger Martin HSV TRIATHLON KÄRNTEN AUT 0:35:51 0:01:56 1:21:05 0:01:26 0:52:43 2:53:03
94 405 ZOBAVNIK IGOR TEKAŠKI FORUM SLO 0:32:53 0:01:19 1:25:02 0:02:01 0:52:23 2:53:39
95 275 COLARIČ MATEJ SLO 0:40:02 0:01:59 1:19:48 0:00:42 0:53:55 2:56:28
96 585 LIPEJ BOJAN SLO 0:45:31 0:04:26 1:15:28 0:03:02 0:53:27 3:01:56
97 293 GOMZI SLAVKO SLO 0:30:54 0:01:52 1:28:20 0:00:48 1:04:14 3:06:09
98 337 MARKOVIČ JANEZ SLO 0:35:37 0:04:47 1:23:37 0:02:00 1:00:33 3:06:36
99 357 POLJŠAK LOJZE SLO 0:40:15 0:01:33 1:27:04 0:02:41 0:56:17 3:07:52
99 377 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO 3:07:52
101 314 KOVAČIČ MIHA 3K ŠPORT SLO 0:37:47 0:04:07 1:30:13 0:02:42 0:53:02 3:07:53
102 304 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 0:33:10 0:01:47 1:36:51 0:01:13 1:04:57 3:18:00
103 302 JANKOVIÆ DUŠAN SLO 0:49:04 0:02:12 1:25:14 0:01:53 1:00:47 3:19:12
104 303 JOSIPOVIÆ MATKO TK MARIBOR SLO 0:28:05 0:03:56 1:35:38 0:02:28 1:10:55 3:21:05

Triatlon za vsakogar – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 648 KRIVEC ŽIVA ŠRK CELJE SLO 0:05:43 0:00:56 0:27:17 0:00:32 0:16:12 0:50:42
2 427 DRAKSLER NATAŠA TRIM KLUB KRKA SLO 0:09:03 0:01:57 0:24:16 0:01:08 0:14:21 0:50:47
3 456 KODRIČ BARBARA TEKAŠKI FORUM SLO 0:07:33 0:00:48 0:25:56 0:00:51 0:15:39 0:50:48
4 509 SVETE PETRA TK GORENJSKA SLO 0:06:54 0:00:41 0:16:57 0:51:21
5 510 ŠIMENC LAURA TK-GORENJSKA SLO 0:08:23 0:00:55 0:27:05 0:00:33 0:14:57 0:51:55
6 444 JUHART KATJA 3K ŠPORT SLO 0:10:23 0:00:56 0:26:52 0:00:37 0:14:00 0:52:49
7 422 CUNDER NEŽA SLO 0:06:43 0:01:22 0:28:56 0:00:44 0:15:18 0:53:05
8 522 TOPOVŠEK KATJA ŠRK CELJE SLO 0:10:47 0:00:48 0:28:39 0:00:59 0:16:14 0:57:28
9 518 TADIČ IVANKA TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:09:46 0:01:21 0:28:58 0:01:04 0:16:43 0:57:53
10 412 BENKOVIČ MAJA TK MAMUT SLO 0:58:06
11 615 ROBEŽNIK ZALA SLO 0:08:45 0:00:47 0:28:15 0:01:01 0:19:21 0:58:11
12 485 OBLAK EVA ŠD SOKOL SLO 0:09:18 0:01:42 0:29:10 0:00:46 0:17:27 0:58:24
13 439 HABJAN ANAMARIJA ECOLE SLO 0:12:51 0:03:41 0:17:31 0:00:53 0:23:28 0:58:26
14 463 KRALJ ZALAR VESNA SLO 0:09:14 0:01:21 0:29:36 0:01:06 0:17:15 0:58:32
15 475 LOTRIČ DOLINAR ALEŠA SLO 0:09:24 0:01:52 0:30:17 0:00:35 0:17:10 0:59:19
16 639 GAVEZ MOJCA SLO 0:09:23 0:02:07 0:29:14 0:00:40 0:17:58 0:59:24
17 490 POSL BREDA TK TRISPORT SLO 0:09:12 0:00:52 0:30:51 0:00:31 0:18:31 0:59:58
18 424 ČEPELNIK LAURA SLO 0:08:10 0:01:02 0:30:39 0:01:10 0:19:04 1:00:07
19 616 SAJOVEC KAJA ŠD BAMBI SLO 0:06:23 0:01:45 0:31:44 0:00:43 0:19:33 1:00:10
19 612 KOŠIR MANCA SV. BARBARA SLO 0:06:03 0:01:29 0:31:00 0:00:37 0:20:59 1:00:10
21 525 TRONTELJ ANDREJA ŠD SOKOL SLO 0:09:06 0:01:32 0:30:03 0:02:25 0:17:24 1:00:32
22 535 ZALOKAR PIJA TIMING LJUBLJANA SLO 0:07:28 0:01:31 0:33:05 0:00:42 0:17:50 1:00:38
23 515 ŠMUC POLONA TVD PARTIZAN DOMŽALE SLO 0:11:19 0:01:37 0:29:34 0:00:38 0:17:38 1:00:49
24 529 VALENTINČIČ JUDITA SLO 0:09:06 0:01:26 0:30:09 0:00:44 0:19:24 1:00:51
25 507 SPRINGETH JUDITH LÄUFERCLUB BOZEN ITA 0:10:06 0:01:08 0:32:09 0:00:47 0:20:55 1:05:06

Triatlon za vsakogar – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 465 KREGAR MIRO TK TRISPORT SLO 0:06:22 0:00:36 0:22:46 0:00:34 0:11:54 0:42:13
2 426 DOLINAR JURE SLO 0:06:47 0:00:33 0:21:51 0:00:31 0:13:43 0:43:27
3 635 ŠTIBELJ MATJAŽ TKG SLO 0:06:12 0:00:35 0:22:11 0:01:23 0:14:29 0:44:53
4 425 ČULIK TOMAŠ E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:45 0:01:00 0:23:42 0:00:31 0:13:12 0:45:11
5 470 KUNCL ŠIMON E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:25 0:00:54 0:23:44 0:00:32 0:13:47 0:45:24
6 605 ARBAJTER IZTOK CALCIT SLO 0:07:40 0:01:12 0:22:31 0:00:52 0:13:10 0:45:28
7 611 KOJC JOŽE SLO 0:06:48 0:00:41 0:24:02 0:00:33 0:14:17 0:46:23
8 607 BRAJNIK MARK PRIBA TEAM SLO 0:06:10 0:01:21 0:23:57 0:00:50 0:14:28 0:46:49
9 534 VÍTÙ MARTIN E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:07:18 0:00:50 0:24:31 0:00:27 0:13:57 0:47:06
10 511 ŠIMÙNEK ROSTISLAV TRISK Č. BUDÌJOVICE CZE 0:07:01 0:00:58 0:24:28 0:00:46 0:14:03 0:47:17
11 606 BLATNIK ANDREJ SLO 0:06:00 0:01:14 0:23:36 0:01:20 0:15:46 0:47:59
12 236 PLEŠEC PRIMOŽ SLO 0:09:32 0:01:01 0:22:11 0:01:02 0:14:17 0:48:05
13 481 MLAKAR ALEŠ NIČ ME NE USTAVI SLO 0:07:01 0:01:41 0:25:07 0:00:43 0:13:41 0:48:16
14 446 KALTENEKAR MATEJ CASINO TIVOLI SLO 0:08:39 0:01:17 0:24:13 0:00:55 0:13:11 0:48:18
15 530 VEGELJ ROK LINTVAR RACING TESM SLO 0:05:50 0:01:32 0:24:54 0:00:59 0:15:18 0:48:36
16 634 BAJIČ BOR TKG SLO 0:06:13 0:00:35 0:24:37 0:00:37 0:16:35 0:48:40
17 452 KOCEN JERNEJ ŠD 3ŠPORT SLO 0:07:00 0:00:47 0:25:03 0:00:44 0:15:06 0:48:42
18 618 TEKAVČIČ BOR SLO 0:07:18 0:01:28 0:25:25 0:00:32 0:14:01 0:48:46
19 488 OGRIN BORUT SLO 0:08:55 0:01:00 0:23:49 0:00:56 0:14:11 0:48:53
20 528 VALČIČ LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:38 0:00:50 0:23:56 0:00:49 0:16:44 0:48:58
21 428 DURI DAVID ITA 0:07:48 0:01:53 0:24:10 0:01:02 0:14:14 0:49:07
22 516 ŠTER NEJC SLO 0:08:35 0:01:24 0:24:20 0:00:39 0:14:22 0:49:22
23 424 TROJAR BOJAN SD STRAHOVICA SLO 0:09:25 0:13:01 0:49:32
24 454 KOČEVAR DARIO ŠD 3ŠPORT SLO 0:09:01 0:01:00 0:23:54 0:00:54 0:14:51 0:49:41
25 478 MATAS SAŠO AO ŽELEZNIČAR SLO 0:07:19 0:01:30 0:24:05 0:00:56 0:16:14 0:50:07
25 526 TURČIÆ HRVOJE TK RUDOLF PERIŠIN CRO 0:06:06 0:00:44 0:25:54 0:00:38 0:16:43 0:50:07
27 508 SUŠNIK ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:08:15 0:01:05 0:25:40 0:00:29 0:14:51 0:50:23
28 532 VÌTROVSKÝ JAN E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:35 0:00:50 0:26:28 0:00:37 0:15:55 0:50:27
29 496 RAJH VANJA SOKOL SLO 0:06:30 0:01:18 0:25:50 0:01:18 0:15:29 0:50:28
30 443 HUMAR TOMAŽ TK TRISPORT SLO 0:08:37 0:01:14 0:23:59 0:00:49 0:16:19 0:51:00
31 432 FLUHER BORIS SLO 0:11:53 0:01:01 0:24:11 0:00:44 0:13:21 0:51:11
32 421 CESCHIA MICHELE ITA 0:08:37 0:01:58 0:25:09 0:00:54 0:14:36 0:51:16
33 617 SAVNIK MATIJA MAREDO SPORT SLO 0:08:30 0:01:09 0:25:05 0:01:08 0:15:29 0:51:24
34 505 SITAR JURE SLO 0:07:34 0:01:18 0:24:59 0:01:14 0:16:17 0:51:25
35 453 KOČAR KLEMEN TK TRISPORT SLO 0:09:10 0:00:48 0:25:20 0:00:30 0:15:41 0:51:31
36 447 KALTENEKAR DENIS SLO 0:09:30 0:01:53 0:25:38 0:00:57 0:13:52 0:51:52
37 626 KUHAR BORUT SLO 0:08:41 0:01:39 0:24:32 0:01:00 0:16:11 0:52:05
38 608 BRAJNIK DAMJAN PRIBA TEAM SLO 0:09:00 0:01:18 0:25:02 0:01:07 0:15:37 0:52:07
39 514 ŠMIGOC DEJAN ŠRK CELJE 3TEAM SLO 0:10:22 0:01:12 0:25:04 0:00:54 0:14:37 0:52:11
40 498 RIFL MATIJA SLO 0:09:32 0:01:23 0:24:00 0:00:55 0:16:21 0:52:14
41 417 BORDON ROK ŠRK CELJE 3TEAM SLO 0:06:35 0:01:13 0:26:41 0:00:43 0:17:03 0:52:17
42 423 ČAMPA MATJAŽ SLO 0:09:19 0:01:21 0:24:22 0:01:01 0:16:19 0:52:24
43 536 ZALOKAR PETER SLO 0:09:32 0:01:50 0:25:38 0:00:49 0:14:36 0:52:26
44 628 DEŽMAN ROBERT OMV SLO 0:09:07 0:01:52 0:25:54 0:01:01 0:14:51 0:52:47
45 418 BOŽIČ PETER SLO 0:07:26 0:01:21 0:27:06 0:01:15 0:15:49 0:52:59
46 631 KREVS JAŠA SLO 0:08:24 0:01:20 0:26:34 0:00:50 0:16:14 0:53:23
47 537 ŽONTAR SIMON ČARMAN ŠPORT SLO 0:10:36 0:00:49 0:23:17 0:01:34 0:17:11 0:53:29
48 520 TEMELJOTOV ALEŠ SLO 0:07:54 0:02:31 0:27:41 0:00:36 0:15:02 0:53:47
49 531 VERDENIK MARKO TK LJUBLJANA SLO 0:06:28 0:01:01 0:27:27 0:00:45 0:18:15 0:53:58
50 533 VIDMAR LEV SLO 0:08:21 0:01:41 0:28:10 0:00:40 0:15:09 0:54:03
51 519 TEMELJOTOV ALEKSANDER SLO 0:09:22 0:01:22 0:26:01 0:01:07 0:16:16 0:54:11
52 442 HUDOBIVNIK PRIMOŽ SLO 0:08:47 0:01:06 0:28:15 0:00:34 0:15:34 0:54:18
53 413 BERCE ANDREJ ŠD SOKOL SLO 0:09:31 0:03:19 0:25:08 0:01:16 0:15:40 0:54:56
54 437 GRGIČ JAN RUNNING WORLD TRST ITA 0:10:05 0:02:10 0:26:20 0:01:20 0:15:01 0:54:58
55 420 BREZNIK MITJA ŠD ELEKTRO LJUBLJANA SLO 0:08:21 0:01:27 0:29:09 0:00:42 0:15:28 0:55:10
56 197 MILEK MIHA SLO 0:10:14 0:02:18 0:26:08 0:01:10 0:15:46 0:55:37
57 517 ŠUŠTAR BRANE POLET SLO 0:09:36 0:01:16 0:26:37 0:01:10 0:17:13 0:55:54
58 501 RUPNIK JURE ŽIVA VODA SLO 0:08:02 0:01:43 0:28:23 0:00:43 0:17:24 0:56:16
59 464 KRAMARIČ MIRO SLO 0:07:53 0:01:47 0:27:25 0:01:04 0:18:22 0:56:32
60 632 KREVS ROMAN SLO 0:10:09 0:01:54 0:26:46 0:01:15 0:17:04 0:57:10
61 409 ANSALONI DARIO LAUFER CLUB BOZEN ITA 0:14:47 0:01:10 0:24:45 0:00:48 0:15:45 0:57:17
62 209 RAK UROŠ SLO 0:09:28 0:01:34 0:26:57 0:00:50 0:18:29 0:57:20
63 477 MARTER PRIMOŽ SLO 0:09:23 0:01:45 0:27:45 0:01:17 0:17:10 0:57:22
64 441 HROVAT SAŠO SLO 0:08:05 0:01:15 0:29:06 0:01:06 0:17:49 0:57:23
65 457 KOKALJ ROK SLO 0:09:09 0:02:13 0:29:14 0:00:52 0:15:56 0:57:26
66 492 PRETNAR VITOMIR TRDA KOLENA SLO 0:11:34 0:02:27 0:27:15 0:00:39 0:15:40 0:57:37
67 473 LOČNIŠKAR JAKA SLO 0:11:18 0:01:40 0:26:49 0:00:54 0:16:59 0:57:42
68 513 ŠKRABAR BORUT ŠRK KLUB CELJE SLO 0:09:21 0:01:08 0:27:37 0:00:53 0:18:52 0:57:52
69 634 VOVK JURE SLO 0:08:01 0:02:44 0:29:26 0:00:58 0:16:48 0:57:59
70 637 ŽVEGELJ MAKSIM SLO 0:06:41 0:01:05 0:30:23 0:00:59 0:18:51 0:58:00
71 461 KOŠAR MATJAŽ ŠRK CELJE 3TEAM SLO 0:06:20 0:01:31 0:29:56 0:00:48 0:19:45 0:58:23
72 436 GREGORC UROŠ SLO 0:08:15 0:01:23 0:30:17 0:00:40 0:18:05 0:58:42
73 495 PŠENIČNIK MARKO MARC SLO 0:09:48 0:01:21 0:28:03 0:01:02 0:18:57 0:59:12
74 411 BENEDIK KLEMEN TK MAMUT SLO 0:08:20 0:01:27 0:29:01 0:01:20 0:19:12 0:59:22
75 210 JUHART SREČKO ŠD PAPRIKA SLO 0:09:37 0:01:59 0:29:01 0:01:10 0:17:48 0:59:38
76 450 KNAP BOJAN MEDICUS SLO 0:10:17 0:01:51 0:26:50 0:01:34 0:19:10 0:59:45
77 627 DEJAK JANEZ ŠD TRIBOR SLO 0:12:22 0:02:05 0:29:17 0:00:45 0:15:48 1:00:19
78 445 KADDOURA MAHER TK TRISPORT SLO 0:10:32 0:01:47 0:30:54 0:01:09 0:16:33 1:00:57
79 609 FERKOLJ IVAN SLO 0:11:02 0:01:37 0:29:45 0:00:42 0:18:15 1:01:24
80 455 KOČEVAR BRANKO SLO 0:09:42 0:02:54 0:29:50 0:00:55 0:18:02 1:01:25
81 633 PRAPROTNIK URBAN 0:11:13 0:04:04 0:28:36 0:00:42 0:18:04 1:02:40
82 416 BOČKOR MIHA SLO 0:10:07 0:01:09 0:32:08 0:00:37 0:19:05 1:03:07
83 435 GOREČAN SAVO TEKAŠKI FORUM SLO 0:10:09 0:02:19 0:31:58 0:02:01 0:17:10 1:03:40
84 419 BRATUŠA KLEMEN ŠD BISTRICA OB SOTLI SLO 0:11:31 0:01:47 0:32:04 0:00:54 0:17:26 1:03:43
85 438 HAAS MIHA NK BAHAR SLO 0:09:27 0:01:56 0:29:53 0:00:47 0:21:55 1:04:00
86 638 ŽVEGELJ ISAK SLO 0:07:29 0:01:20 0:34:40 0:00:45 0:21:03 1:05:19
87 610 JANC BOŠTJAN SLO 0:11:14 0:01:39 0:31:38 0:01:54 0:21:01 1:07:27
88 480 MINCU ALEX ECOLE SLO 0:11:51 0:02:52 0:31:40 0:00:51 0:20:37 1:07:53
89 459 KOROŠEC ANDREJ SLO 0:10:02 0:04:41 0:34:11 0:01:00 0:18:02 1:07:59
89 451 KOCBEK ANDREAS SLO 0:11:45 0:03:04 0:34:08 0:00:59 0:18:01 1:07:59
91 497 RIBAŠ BORIS SLO 0:10:26 0:01:46 0:33:48 0:00:39 0:23:25 1:10:05
92 521 TOMAZIN MARKO HITI POČASI NAKLO SLO 0:13:06 0:02:22 0:33:45 0:00:46 0:22:59 1:13:00
93 235 ŠKAPIN RUDI SLO 0:12:36 0:03:36 0:40:16 0:01:09 0:22:25 1:20:05
94 487 OCVIRK ERAZEM SLO 0:08:14 0:01:50 0:44:47 0:00:47 0:25:34 1:21:14