Cici triatlon – ml. cicibani (2003 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 163 DOLINAR LENART SLO 0:04:58.4

Cici triatlon – st.cicibani (2002 – 2001)

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 189 ŠKRJANC JAN TK Trisport Alprem SLO 0:03:07.2
2 167 FLIS TEO TK Trisport Alprem SLO 0:03:11.1
3 155 BERLEC ŽIGA TK Trisport Alprem SLO 0:03:15.7
4 185 PRETNAR MARKO TK Trisport Alprem SLO 0:03:36.3
5 182 PLANKO LOVRO TK Trisport Alprem SLO 0:03:44.6
6 166 FLIS NEJC TK Trisport Alprem SLO 0:03:57.9
7 195 ZAJC GAŠPER TK Trisport Alprem SLO 0:04:24.5

Cici triatlon – mlajši dečki (2000 – 1999)

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 152 BARTOL DANIJEL TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:30.4
2 153 BELA-KOČAR LUKA TK Trisport Alprem SLO 0:05:41.6
3 177 OBREZA DOMEN TK Trisport Alprem SLO 0:05:53.3
4 196 URŠIČ JAN TK Trisport Alprem SLO 0:06:17.9
5 160 DEČMAN MATEJ TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:33.6
6 188 ŠIMÙNEK ROTISLAV Trisk čb CZE 0:06:36.8
7 184 PODOBNIK TEO TK Trisport Alprem SLO 0:07:07.6

Cici triatlon – ml. cicibanke (2003 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 179 OMOVŠEK LANA SLO 0:04:07.0
2 151 BARTOL MONIKA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:04:19.6
3 174 MANDIČ TARA TK Trisport Alprem SLO 0:04:49.2

Cici triatlon – st.cicibanke (2002 – 2001)

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 172 KRISTAN KATRIN SLO 0:03:12.9
2 192 TOMINC NIKA Eppinger SLO 0:03:37.2
3 187 SPRUK NEJKA TK Trisport Alprem SLO 0:03:56.2
4 176 MOHAR GRADIŠEK NEŽA TK Trisport Alprem SLO 0:03:59.4
5 178 OMOVŠEK PIA SLO 0:04:03.5
6 156 BERNOT URŠKA TK Trisport Alprem SLO 0:04:12.2
7 164 DOLINAR ANA META SLO 0:04:25.1
8 162 DOBOVŠEK KARIN TK Trisport Alprem SLO 0:04:27.4
9 159 CASEY JAMISEN Vicenza Triathlon Club USA 0:04:42.6

Cici triatlon – mlajše deklice (2000 – 1999)

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 158 CAPUDER TINKARA TK Trisport Alprem SLO 0:05:39.4
2 180 ONDRÁŠKOVÁ ADRIANA Trisk čb CZE 0:05:48.4
3 194 VRTAČIČ TJAŠA TK Trisport Alprem SLO 0:05:49.3
4 181 PERKO GAJA TK Trisport Alprem SLO 0:05:55.9
5 169 HUMAR KATARINA TK Trisport Alprem SLO 0:06:01.2
6 154 BENEŠOVÁ ANNA-MARIE Trisk čb CZE 0:06:24.1
7 168 GOSTINČAR ŽIVA TK Maribor SLO 0:06:30.6
8 191 ŠTUPICA HANA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:01.7

Evropski mladinski pokal – starejši dečki (1998 – 1997)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 39 PALISKA LUKA CRO 0:06:05.4 0:00:24.8 0:24:15.8 0:00:25.3 0:13:47.6 0:44:59.0
2 74 VODENIK VITO SLO 0:06:15.0 0:00:21.4 0:25:16.4 0:00:21.3 0:14:21.7 0:46:35.9
3 69 PLANKO MATEVŽ TK Trisport Alprem SLO 0:07:01.5 0:00:25.1 0:26:01.6 0:00:17.3 0:14:20.1 0:48:05.6
4 71 STRAKA PAVEL E.ON triathlon team CZE 0:07:15.4 0:00:26.7 0:26:33.9 0:00:18.4 0:14:09.1 0:48:43.5
5 65 KREGAR DREJC TK Trisport Alprem SLO 0:07:02.4 0:00:25.4 0:25:57.4 0:00:26.8 0:14:55.7 0:48:47.7
6 75 ZADRAŽIL LUKAŠ E.ON triathlon team CZE 0:07:08.6 0:00:32.8 0:26:33.7 0:00:30.9 0:14:28.6 0:49:14.7
7 63 KOLLEGGER LUKAS HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:02.5 0:00:35.1 0:28:35.1 0:00:20.7 0:18:05.1 0:53:38.7
8 76 ZAJC ŽIGA TK Trisport Alprem SLO 0:08:05.4 0:00:28.5 0:29:33.1 0:00:18.0 0:17:56.3 0:56:21.4
9 57 CASEY JOHN Vicenza Triathlon Club USA 0:09:50.3 0:00:29.9 0:30:48.6 0:00:20.6 0:15:19.6 0:56:49.2
10 67 MANDIČ MARK TK Trisport Alprem SLO 0:09:31.6 0:00:37.2 0:30:57.2 0:00:18.9 0:16:59.8 0:58:24.8
11 72 STROMBERGER GEORG HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:18.4 0:00:44.5 0:31:45.6 0:00:48.5 0:20:13.7 1:01:50.9
68 PAULIČ JAKA TK Trisport Alprem SLO 0:08:08.6 0:00:26.0 0:29:33.2 0:00:16.8 0:17:46 DQ

Evropski mladinski pokal – kadeti (1996 – 1995)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 61 GUNDERSEN JORGEN NOR 0:05:19.1 0:00:23.9 0:20:21.6 0:00:23.4 0:12:37.9 0:39:05.9
2 59 ČERVENKA LUKAŠ E.ON triathlon team CZE 0:05:42.6 0:00:25.8 0:21:47.6 0:00:16.7 0:13:13.0 0:41:25.8
3 66 KUNCL ŠIMON E.ON triathlon team CZE 0:06:03.7 0:00:40.3 0:22:03.0 0:00:15.0 0:13:25.0 0:42:27.1
4 26 KAPLAN JAKA SLO 0:06:08.3 0:00:16.7 0:22:28.4 0:00:21.2 0:13:24.0 0:42:38.7
5 54 ANSALONI JULIAN Societa Laufer club Bozen ITA 0:06:17.3 0:00:21.9 0:22:43.6 0:00:15.3 0:13:13.0 0:42:51.3
6 50 KRALJ URBAN SLO 0:06:04.5 0:00:33.1 0:22:19.5 0:00:20.9 0:13:52.4 0:43:10.5
7 60 ČULIK TOMAŠ E.ON triathlon team CZE 0:06:10.2 0:01:14.5 0:22:25.6 0:00:17.1 0:13:03.7 0:43:11.3
8 52 LOVŠIN ALJAŽ SLO 0:06:25.5 0:00:19.8 0:23:15.5 0:00:23.7 0:13:15.1 0:43:39.7
9 62 KINC LUKAŠ E.ON triathlon team CZE 0:06:13.7 0:00:31.0 0:23:29.6 0:00:25.5 0:13:04.1 0:43:44.0
10 49 MOCNIK KLEMEN SLO 0:06:18.5 0:00:22.1 0:23:16.6 0:00:25.0 0:13:40.3 0:44:02.7
11 20 LIPOVŠEK JAN SLO 0:06:55.4 0:00:24.3 0:23:34.1 0:00:12.8 0:13:07.4 0:44:14.1
12 73 VÍTÙ MARTIN E.ON triathlon team CZE 0:06:52.8 0:00:38.0 0:23:18.7 0:00:13.5 0:13:51.3 0:44:54.3
13 43 OBREZA LEON SLO 0:06:24.1 0:00:25.7 0:23:46.6 0:00:12.8 0:14:36.3 0:45:25.5
14 4 IVACKOVIC PETAR SRB 0:06:57.6 0:00:18.9 0:25:12.8 0:00:23.5 0:12:48.8 0:45:41.7
15 58 CEHNER URBAN SLO 0:06:22.9 0:00:45.0 0:23:54.1 0:00:20.4 0:14:31.6 0:45:54.1
16 14 URSICIC DEJAN SRB 0:06:47.1 0:00:23.6 0:24:29.7 0:00:23.6 0:14:26.8 0:46:30.9
17 47 KROMAR NEJC SLO 0:05:56.5 0:00:29.7 0:24:16.5 0:00:24.1 0:15:25.1 0:46:31.9
18 64 KOVIC LUKA CSA Gorizia Triathlon ITA 0:06:48.1 0:00:33.2 0:24:58.9 0:00:29.4 0:14:52.3 0:47:42.0
19 70 ROBAZZA DENIS CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:41.2 0:00:30.9 0:26:07.2 0:00:15.5 0:16:04.3 0:50:39.2

Evropski mladinski pokal – ml. mladinci (1994 – 1993)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 11 SULLWALD WIAN RSA 0:05:27.3 0:00:25.2 0:20:11.4 0:00:17.9 0:10:40.9 0:37:02.9
2 56 BLUMMENFELT KRISTIAN NOR 0:05:29.6 0:00:18.2 0:20:18.1 0:00:20.3 0:11:22.5 0:37:48.9
3 23 DE BOLSTER MAARTEN BEL 0:05:32.0 0:00:21.9 0:20:07.7 0:00:18.7 0:11:36.6 0:37:57.0
4 1 MOLINARI LIVIO ITA 0:05:31.9 0:00:17.0 0:20:19.3 0:00:18.5 0:11:35.9 0:38:02.6
5 31 PUGLIESE GIULIO ITA 0:05:39.2 0:00:18.7 0:20:11.2 0:00:19.5 0:12:06.7 0:38:35.3
6 3 MEDEN MATIJA SLO 0:05:30.7 0:00:22.9 0:20:19.9 0:00:19.9 0:12:12.1 0:38:45.5
7 16 DE KEYSER CHRISTOPHE BEL 0:05:26.6 0:00:22.1 0:21:03.7 0:00:19.4 0:11:33.8 0:38:45.7
8 8 VANDERPLANCKE ERWIN BEL 0:05:29.6 0:00:20.6 0:22:03.9 0:00:19.5 0:11:59.6 0:40:13.2
9 27 TRAKIC STRAHINJA SRB 0:05:44.5 0:00:18.4 0:21:53.7 0:00:20.1 0:12:02.6 0:40:19.4
10 10 BARNABY GREGORY ITA 0:05:37.6 0:00:17.3 0:20:08.0 0:00:22.2 0:13:57.0 0:40:22.3
11 17 PAPISTA MARTIN CRO 0:05:27.0 0:00:25.2 0:21:02.5 0:00:24.2 0:13:16.9 0:40:35.9
12 5 FEJER NIKOLAS SVK 0:05:07.7 0:00:27.0 0:22:01.3 0:00:18.6 0:12:59.1 0:40:53.7
13 12 KLEMENC ANŽE SLO 0:05:33.8 0:00:36.7 0:21:44.4 0:00:23.7 0:13:11.2 0:41:29.9
14 42 JAKOVAC IVAN CRO 0:06:28.9 0:00:18.3 0:22:29.9 0:00:18.6 0:12:12.4 0:41:48.3
15 9 JAGUŠT EUGEN CRO 0:05:37.3 0:00:30.3 0:22:43.3 0:00:17.7 0:12:43.3 0:41:52.0
16 6 BUYUKZONGUR SAMET TUR 0:05:57.1 0:00:41.2 0:23:16.8 0:00:28.4 0:11:29.7 0:41:53.2
17 33 VUJICIC LUKA SRB 0:05:57.2 0:00:22.0 0:23:58.5 0:00:31.7 0:13:03.1 0:43:52.6
18 24 AVIROVIÆ MATIJA CRO 0:06:19.4 0:00:31.1 0:24:15.8 0:00:19.7 0:12:58.6 0:44:24.8
19 30 STADAS GREGOR CRO 0:06:12.4 0:00:31.7 0:24:23.1 0:00:18.2 0:13:36.6 0:45:02.1
20 21 KARANOVIC BOJAN SRB 0:06:30.3 0:00:22.9 0:24:13.2 0:00:28.2 0:13:31.3 0:45:06.0
21 48 MURN LUKA SLO 0:07:46.7 0:00:17.9 0:24:50.0 0:00:19.0 0:12:13.5 0:45:27.2
22 37 MELINK TIM SLO 0:06:56.3 0:00:25.1 0:23:59.0 0:00:17.5 0:16:43.4 0:48:21.5
23 46 MUNIÆ VALENTINO CRO 0:08:28.6 0:00:23.0 0:27:32.6 0:00:21.2 0:14:32.9 0:51:18.4
24 45 HUMAR LOVRO SLO 0:07:34.3 0:00:31.7 0:28:05.5 0:00:18.0 0:15:48.2 0:52:17.8
7 MATZNER DANIEL AUT 0:05:36.9 0:00:24.6 DNF
32 KOJC NIK SLO 0:06:21.9 0:00:20.0 DNF
29 BADER RÉGIS BEL DNS
18 BRIGADOI LORENZO ITA DNS
40 REBOL TOMAŽ SLO DNS
35 SWERTVAEGHER MAXIME BEL DNS
34 KELZ THOMAS AUT DNS

Evropski mladinski pokal – mladinci (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 2 NAUDE RUDOLF RSA 0:05:27.8 0:00:28.4 0:20:07.0 0:00:16.2 0:11:00.4 0:37:19.9
2 15 GAGGL LUKAS AUT 0:05:34.8 0:00:26.4 0:20:04.0 0:00:18.1 0:11:18.1 0:37:41.5
3 25 BUTTURINI JACOPO ITA 0:05:30.7 0:00:15.2 0:20:20.7 0:00:15.3 0:11:24.6 0:37:46.6
4 22 KAVALIREK MICHAEL AUT 0:05:32.4 0:00:27.9 0:20:05.1 0:00:19.6 0:11:41.4 0:38:06.6
5 28 BILDSTEIN ERIK AUT 0:05:17.6 0:00:22.5 0:20:32.7 0:00:20.2 0:11:41.0 0:38:14.0
6 38 BADER MARTIN MP-Team Dornbirn AUT 0:05:16.8 0:00:23.7 0:20:27.0 0:00:16.9 0:11:56.7 0:38:21.2
7 41 SILLER MARIO AUT 0:05:36.3 0:00:23.1 0:20:53.1 0:00:20.2 0:12:30.2 0:39:42.9
8 19 SCHOEMAN HENRI RSA 0:04:51.6 0:00:20.4 0:20:52.4 0:00:18.5 0:14:30.0 0:40:53.1
9 44 KRIVEC MATIJA CRO 0:05:57.2 0:00:19.4 0:22:33.3 0:00:20.2 0:11:48.6 0:40:58.8
10 51 KOŽELJ SIMON SLO 0:05:38.5 0:00:23.6 0:22:45.2 0:00:28.4 0:12:04.4 0:41:20.1
11 36 MARINKOVIÆ MATEJ CRO 0:05:55.3 0:00:19.8 0:23:38.3 0:00:19.7 0:13:24.4 0:43:37.7

Evropski mladinski pokal – starejše deklice (1998 – 1997)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 140 WEISS BEATRICE HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:10.6 0:00:26.1 0:26:10.0 0:00:16.3 0:15:12.3 0:49:15.4
2 121 SKAZA EVA SLO 0:06:37.6 0:00:20.7 0:27:20.7 0:00:21.3 0:15:57.0 0:50:37.4
3 141 ANSALONI DANIELA Societa Laufer club Bozen ITA 0:07:10.9 0:00:27.4 0:28:32.0 0:00:14.4 0:14:36.6 0:51:01.4
4 137 ŠIMÙNKOVÁ SIMONA Trisk čb CZE 0:06:38.3 0:00:27.7 0:28:07.0 0:00:12.5 0:15:58.5 0:51:24.1
5 122 DECMAN MANCA SLO 0:06:33.1 0:00:19.6 0:27:20.3 0:00:22.4 0:16:57.9 0:51:33.3
6 139 URŠIČ KRISTINA TK Trisport Alprem SLO 0:06:38.8 0:00:26.7 0:29:17.8 0:00:13.3 0:17:03.6 0:53:40.3
7 126 BAVČAR NIKA TK Trisport Alprem SLO 0:08:36.9 0:00:25.7 0:29:05.6 0:00:17.7 0:17:05.1 0:55:31.1
8 134 PREUSSER JOHANNA HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:13.0 0:00:34.8 0:28:09.6 0:00:19.4 0:18:25.9 0:55:42.8
9 131 MACKOVA BARBORA E.ON triathlon team CZE 0:08:00.7 0:00:30.0 0:30:19.3 0:00:16.9 0:17:42.6 0:56:49.6
10 129 ECKEL FANNY HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:59.2 0:00:31.4 0:29:50.1 0:00:16.1 0:19:10.1 0:58:47.0
11 132 MELINK TARA ŠK Sibor SLO 0:07:35.0 0:00:33.5 0:32:07.5 0:00:19.1 0:18:16.3 0:58:51.5
12 125 GOSTINCAR AJDA SLO 0:06:45.6 0:00:40.5 0:32:50.6 0:00:18.5 0:19:24.8 1:00:00.2
13 142 BENEŠOVÁ ALENA Trisk čb CZE 0:07:21.2 0:00:34.5 0:32:58.3 0:00:19.6 0:18:53.3 1:00:07.1

Evropski mladinski pokal – kadetinje (1996 – 1995)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 120 TROHA EVA SLO 0:06:08.9 0:00:23.4 0:25:08.4 0:00:16.0 0:13:38.5 0:45:35.2
2 130 KÁŠKOVÁ NIKI E.ON triathlon team CZE 0:06:40.7 0:00:34.7 0:25:11.4 0:00:13.8 0:14:16.6 0:46:57.3
3 124 URSIC LIZA SLO 0:06:28.1 0:00:22.5 0:25:45.8 0:00:13.5 0:15:41.7 0:48:31.6
4 135 RUPPITSCH LARISSA ALENA HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:33.3 0:00:34.5 0:30:06.5 0:00:17.0 0:18:40.6 0:57:12.0

Evropski mladinski pokal – ml. mladinke (1994 – 1993)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 123 ORAZEM MONIKA SLO 0:05:23.2 0:00:20.5 0:23:09.8 0:00:17.0 0:12:48.0 0:41:58.5
2 114 KOZAR NIKA SLO 0:06:02.8 0:00:23.7 0:23:14.5 0:00:18.8 0:12:49.3 0:42:49.2
3 104 MOSER THERESA AUT 0:05:40.3 0:00:24.1 0:23:36.9 0:00:19.8 0:13:07.3 0:43:08.5
4 112 HAMBRUSCH ALINA AUT 0:05:57.2 0:00:22.3 0:23:20.6 0:00:18.2 0:13:30.6 0:43:29.0
5 108 SCHANUNG ELISA ITA 0:05:38.1 0:00:28.7 0:23:33.0 0:00:16.5 0:13:51.3 0:43:47.7
6 118 KLEMENC MARUŠA SLO 0:05:41.7 0:00:26.4 0:23:36.6 0:00:18.4 0:14:10.8 0:44:14.0
7 106 GRABMULLEROVA ANETA CZE 0:05:54.3 0:00:25.5 0:23:19.1 0:00:18.9 0:15:49.9 0:45:47.8
8 111 ORHANLI CEREN TUR 0:06:13.6 0:00:38.1 0:25:34.7 0:00:20.1 0:13:56.2 0:46:42.8
9 102 KURIAČKOVÁ IVANA SVK 0:05:59.1 0:00:20.2 0:25:20.4 0:00:20.5 0:14:52.4 0:46:52.7
10 113 SKIFIC ANA CRO 0:06:32.4 0:00:28.1 0:25:08.7 0:00:20.0 0:14:27.6 0:46:56.9
11 105 MILOŠ TEA CRO 0:06:01.3 0:00:28.5 0:25:23.4 0:00:31.1 0:14:46.7 0:47:11.1
12 109 GORGES SARAH LUX 0:06:08.2 0:00:29.5 0:25:49.8 0:00:18.7 0:15:52.9 0:48:39.1
13 107 CSERJÉSI ZOÉ HUN 0:06:34.3 0:00:38.7 0:27:03.2 0:00:15.6 0:14:56.8 0:49:28.7
14 103 DOGAN EBRU TUR 0:07:11.7 0:00:53.5 0:26:10.1 0:00:30.6 0:14:45.4 0:49:31.4
15 117 SKEVIN SONJA CRO 0:06:34.2 0:00:16.6 0:28:04.1 0:00:17.9 0:16:33.3 0:51:46.3
16 116 TURK URŠKA SLO 0:08:51.7 0:00:29.3 0:31:29.6 0:00:18.5 0:18:44.8 0:59:53.9
101 VRHOVNIK VESNA SLO 0:07:19.8 0:00:21.2 DNF
119 JAZBINŠEK TEJA SLO DNS
110 BESAL TINA SLO DNS

Evropski mladinski pokal – mladinke (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 115 MILKOVIÆ MARINA CRO 0:06:45.1 0:00:16.9 0:25:07.9 0:00:18.3 0:13:13.2 0:45:41.6

Olimpik triatlon – st. mladinci (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – do 23 let – moški (1990 – 1987)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 480 PAPAIS EDDY ADS Cus Udine ITA 2:02:48.6
2 506 SZAKACS MILAN HUN 0:17:09.5 0:00:24.0 1:05:34.4 0:00:25.5 0:39:23.1 2:02:56.6
3 448 KOVACS GABOR HUN 0:18:38.8 0:00:24.9 1:08:57.7 0:00:21.6 0:37:17.2 2:05:40.3
4 498 SCHERWITZL BORIS Kelag Energy Running Team AUT 0:20:49.8 0:00:27.7 1:06:48.0 0:00:20.3 0:40:54.6 2:09:20.6
5 502 STJEPIÆ VLADO 4AQ-KLUB Velenje SLO 0:20:22.0 0:00:25.0 1:10:15.9 0:00:50.2 0:43:31.4 2:15:24.6
6 469 MODIC MATIC SLO 0:26:22.6 0:00:48.9 1:11:49.4 0:00:55.4 0:44:06.2 2:24:02.6
511 TABACCHI ANDREA Silca Ultralite Triathlon ITA 0:20:58.3 0:00:22.6 DNF
471 MURRAY RICHARD RSA 0:17:31.5 0:00:21.2 DNF
410 BLIGNAUT THEO RSA 0:17:45.1 0:00:18.7 DNF

Olimpik triatlon – Člani I (1986 – 1981)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 450 KOVAČIČ JAROSLAV TK Krško SLO 0:17:12.3 0:00:23.3 1:02:39.7 0:00:24.2 0:34:57.5 1:55:37.1
2 499 SEME UROŠ TK Mamut SLO 0:17:09.6 0:00:24.7 1:02:41.2 0:00:18.1 0:35:41.3 1:56:15.0
3 486 PLEŠE DAVID TK Ljubljana SLO 0:18:43.6 0:00:27.1 1:04:20.9 0:00:25.9 0:33:14.9 1:57:12.5
4 525 ZAKŠEK DARKO TK Krško SLO 0:20:13.5 0:00:31.3 1:04:19.9 0:00:21.1 0:39:27.0 2:04:52.9
5 439 KAPŠ MIHA TK Ljubljana SLO 0:20:39.5 0:00:33.0 1:06:49.6 0:00:56.9 0:38:09.9 2:07:09.0
6 529 ZWEERS LUKE Scott Endurance AUS 0:21:22.5 0:00:30.7 1:15:42.7 0:00:25.2 0:39:50.3 2:17:51.5
7 526 ZAVADLAV BOŠTJAN SLO 0:31:39.9 0:01:18.4 1:07:11.8 0:00:43.6 0:42:01.6 2:22:55.4
8 414 CEROVIČ NENO TKL Ljubljana SLO 0:24:31.5 0:00:32.6 1:15:23.9 0:00:45.0 0:51:01.6 2:32:14.7
9 415 CIGLAR LUKA TK Trisport SLO 0:25:44.4 0:01:04.5 1:17:27.6 0:00:59.5 0:52:56.7 2:38:12.9
10 411 BOČKOR MIHA 3K Sport SLO 0:31:57.7 0:00:40.5 1:23:25.1 0:00:46.6 0:54:23.5 2:51:13.5
515 VANEK AKOS HUN 0:17:14.5 0:00:23.3 DNF
466 MILLER NATHAN Scott Endurance AUS 0:21:56.9 0:00:38.6 DNF

Olimpik triatlon – Člani II (1980 – 1971)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 403 ARCHBOLD BRETT Team Degani AUS 0:20:40.7 0:00:36.3 1:07:54.4 0:00:27.7 0:40:01.7 2:09:40.9
2 512 TORKAR GREGOR TK Mamut SLO 0:21:28.4 0:00:42.0 1:09:17.3 0:00:38.9 0:40:18.2 2:12:24.9
3 401 ABRAM MIRAN TK Krško SLO 0:24:35.5 0:00:55.7 1:12:02.6 0:00:31.2 0:41:59.4 2:20:04.4
4 493 RADIVOJEVIČ ALEKSANDER TK Inles Riko Ribnica SLO 0:22:47.4 0:00:35.7 1:13:27.5 0:00:32.6 0:43:57.3 2:21:20.7
5 429 GOLIČ MATJAŽ TK Maribor SLO 0:23:39.3 0:00:56.1 1:14:36.0 0:00:31.4 0:44:55.3 2:24:38.2
6 500 SEME ALEŠ TK Mamut SLO 0:23:23.8 0:01:19.2 1:15:39.8 0:00:27.1 0:47:25.5 2:28:15.4
7 494 RAJH VANJA ŠD Sokol SLO 0:22:56.8 0:01:15.8 1:14:47.5 0:01:00.8 0:49:28.2 2:29:29.3
8 479 PALLAUF MICHAEL GER 0:31:02.3 0:01:25.6 1:14:59.4 0:01:03.9 0:44:59.7 2:33:31.0
9 464 MATAS SAŠO AO Železničar SLO 0:27:36.2 0:01:28.6 1:16:45.4 0:00:46.4 0:51:39.4 2:38:16.1
10 516 VDOVIČ SAŠO SLO 0:31:01.2 0:00:38.1 1:21:56.1 0:00:34.1 0:46:31.2 2:40:40.8
11 485 KOČAR KLEMEN TK Trisport SLO 0:29:25.8 0:02:36.0 1:22:19.6 0:00:44.5 0:46:30.9 2:41:36.9
12 455 LEPOJIČ SAŠO SLO 0:37:04.2 0:01:11.7 1:17:40.9 0:00:47.3 0:45:43.7 2:42:27.9
13 510 ŠTERN MITJA MaxxFit Kranj SLO 0:38:54.0 0:01:56.2 1:18:11.2 0:00:52.6 0:44:09.8 2:44:03.9
14 522 WEICHERT THOMAS HSV Triathlon Kärnten AUT 0:24:58.6 0:00:59.8 1:26:29.1 0:00:44.5 0:51:13.0 2:44:25.2
15 489 PRISTOV BOŠTJAN Vitezi dobrega teka SLO 0:32:41.6 0:01:11.9 1:19:08.1 0:00:35.8 0:52:11.9 2:45:49.4
16 425 FANTINI ROMAN SLO 0:30:52.8 0:02:30.9 1:18:03.0 0:01:22.3 0:53:35.0 2:46:24.1
17 416 COLJA BOŠTJAN SLO 0:36:36.4 0:02:24.3 1:21:47.9 0:00:34.5 0:47:10.7 2:48:33.9
18 435 JERETINA PRIMOŽ SLO 0:30:35.2 0:02:51.9 1:26:24.0 0:00:59.7 0:50:20.1 2:51:10.9
19 454 LANEY TOM USA 0:30:20.4 0:02:30.6 1:27:10.2 0:00:39.8 0:51:36.3 2:52:17.3
20 412 BRATUN TOMAŽ Šojić i Pantić team SLO 0:29:42.5 0:03:50.3 1:27:16.8 0:01:37.0 0:50:33.3 2:53:00.1
21 405 BANDI DENIS AlpeAdriamultisport ITA 0:43:21.5 0:01:45.4 1:17:43.1 0:00:46.4 0:53:06.5 2:56:43.0
22 449 KOVAČIČ MIHA 3K Sport SLO 0:30:39.1 0:03:57.2 1:29:38.4 0:02:00.0 0:52:43.2 2:58:58.0
23 444 KOBE TADEJ ŠD Mulc SLO 0:33:57.4 0:04:06.7 1:28:44.4 0:01:15.3 0:54:15.3 3:02:19.2
24 492 PUHAR PRIMOŽ Vitezi dobrega teka SLO 0:34:24.8 0:02:18.9 1:26:34.3 0:01:10.9 0:58:16.6 3:02:45.6
25 421 DODIČ JANEZ Pantić i Šojić team SLO 0:29:40.1 0:03:53.4 1:28:14.0 0:01:05.6 1:00:28.4 3:03:21.5
26 460 MALARECKI PAWEL POL 0:34:22.2 0:04:43.9 1:26:05.9 0:01:53.8 0:59:18.9 3:06:24.8
27 408 BIZJAK DOMEN Tekaški forum SLO 0:27:37.1 0:33:12.5 1:15:26.7 0:01:31.0 0:53:20.5 3:11:07.9
28 490 PŠENIČNIK MARKO 3K Sport SLO 0:32:40.2 0:01:37.9 1:48:11.0 0:01:09.9 1:08:22.9 3:32:02.0
447 KORELC MATEJ TK Ljubljana SLO 0:23:10.4 0:00:43.8 DNF
520 VRAČAR VIKTOR SLO DNF

Olimpik triatlon – Veterani I (1970 – 19666)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 465 MEDEN SAŠO TK Maribor SLO 0:20:50.7 0:00:25.3 1:03:44.4 0:00:26.5 0:38:27.8 2:03:54.8
2 458 LUNDER BORUT ŠD 3sport aluboma SLO 0:23:03.1 0:00:34.2 1:11:20.0 0:00:33.8 0:39:33.4 2:15:04.6
3 451 KRAJNC DAMJAN Telekom Celje SLO 0:23:18.2 0:00:58.6 1:10:55.8 0:01:05.6 0:43:30.0 2:19:48.3
4 484 PICHLER JOCHEN AUT 0:30:30.6 0:00:40.1 1:08:44.5 0:00:35.3 0:39:49.1 2:20:19.7
5 427 FLORESKU MICHAEL Stefflhof Adventures AUT 0:22:52.1 0:00:31.4 1:12:04.1 0:00:26.4 0:44:36.0 2:20:30.0
6 445 KOPORC ANDREJ SLO 0:27:51.9 0:00:54.5 1:17:05.8 0:00:33.4 0:45:09.0 2:31:34.8
7 430 GOSTINČAR ROBERT TK Maribor SLO 0:27:34.4 0:01:03.4 1:19:03.7 0:00:53.9 0:44:37.3 2:33:12.8
8 521 VUKAN SLAVKO ŠD TURBO MS SLO 0:31:56.6 0:01:55.0 1:15:31.5 0:01:32.6 0:47:16.3 2:38:12.1
9 487 PODGORNIK BOJAN Atletska šola Miran Bizjak SLO 0:32:47.6 0:02:15.7 1:19:33.5 0:01:06.1 0:51:07.9 2:46:51.0
10 404 BALANTIČ MATJAŽ TK Trisport SLO 0:29:04.2 0:01:29.6 1:23:53.5 0:01:02.0 0:53:43.8 2:49:13.2
11 407 BERGER PETER AUT 0:31:43.4 0:01:35.1 1:24:54.7 0:05:21.1 0:51:27.4 2:55:01.8
12 443 KNEIS MARK USA 0:41:56.9 0:01:47.2 1:30:28.6 0:01:05.5 1:01:14.9 3:16:33.2

Olimpik triatlon – Veterani II (1965 – 1961)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 418 DAWSON CAMPBELL AUS 0:22:00.4 0:01:04.2 1:12:08.8 0:00:59.9 0:40:28.7 2:16:42.1
2 459 HOČEVAR METOD 0:26:24.2 0:01:13.2 1:11:41.1 0:00:42.0 0:43:41.1 2:23:41.6
3 470 MRAMOR MARJAN MDM SLO 0:31:10.5 0:01:48.9 1:13:37.2 0:01:26.2 0:50:06.0 2:38:08.9
4 413 CERCHIER FRANCESCO Olimpicaorle ITA 0:29:23.2 0:01:36.5 1:18:40.0 0:01:06.1 0:49:00.9 2:39:46.7
5 481 PEČE PETER SLO 0:30:53.7 0:02:08.8 1:19:15.2 0:01:05.9 0:46:57.7 2:40:21.4
6 599 OCVIRK MOJMIR SLO 0:33:24.8 0:01:09.9 1:18:30.1 0:00:51.6 0:46:26.6 2:40:23.1
7 497 RUTAR DAMJAN ŠD Peklenk SLO 0:33:50.0 0:01:19.4 1:15:04.2 0:01:21.4 0:50:06.1 2:41:41.2
8 437 JURITSCH MICHAEL AUT 0:29:18.6 0:02:07.1 1:24:44.9 0:00:52.0 0:54:35.2 2:51:37.9
9 505 STROMBERGER MARTIN HSV Triathlon Kärnten AUT 0:33:26.6 0:01:10.6 1:22:46.0 0:00:42.3 0:54:49.3 2:52:54.9
10 434 JANKOVIÆ DUŠAN Pulz šport Ljubljana SLO 0:38:13.6 0:01:23.8 1:23:19.3 0:01:01.2 0:50:47.6 2:54:45.6
11 518 VIDENŠEK MARJAN ŠRK Celje SLO 0:35:06.6 0:02:30.9 1:28:11.3 0:00:56.5 0:50:31.0 2:57:16.5
12 436 JOSIPOVIÆ MATKO TK Maribor SLO 0:23:56.9 0:03:23.4 1:27:06.4 0:01:57.0 1:02:10.0 2:58:33.8
13 468 MITIČ DUŠAN SLO 0:32:56.2 0:02:02.1 1:24:38.4 0:01:09.1 1:01:48.1 3:02:34.1
14 472 MUSIGN MARCO G.S. Gorizia ITA 0:34:07.9 0:01:57.3 1:42:46.3 0:01:15.6 0:52:16.0 3:12:23.2
15 501 STARMAN MATIJA Nike+ SLO 0:42:14.5 0:02:06.0 1:35:16.5 0:01:44.5 0:59:38.4 3:21:00.1

Olimpik triatlon – Veterani III (1960 – 1956)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 420 DEBENEC BOJAN TK Ljubljana grc zapolje H cerkno SLO 0:22:50.5 0:01:21.1 1:10:52.0 0:01:00.4 0:45:25.3 2:21:29.4
2 509 ŠOŠIÆ IVICA TK Split CRO 0:26:27.9 0:00:57.6 1:16:38.9 0:00:38.0 0:44:55.8 2:29:38.4
3 504 STRNIŠA TONI TK Inles Riko Ribnica SLO 0:22:54.6 0:01:20.7 1:20:40.8 0:00:54.1 0:46:29.1 2:32:19.3
4 422 EKART VIKTOR TK Trisport SLO 0:29:25.2 0:01:23.6 1:17:41.3 0:00:48.8 0:43:12.5 2:32:31.4
5 527 ZAVRŠKI MARKO TK Maribor SLO 0:23:41.6 0:01:11.0 1:21:28.3 0:01:09.2 0:54:58.7 2:42:28.8

Olimpik triatlon – Veterani IV (1955 – 1951)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 402 AÆIMOVIÆ RADO TKI Maraton SLO 0:26:58.7 0:01:11.9 1:14:01.7 0:00:43.9 0:43:23.0 2:26:19.3
2 513 TRKMAN ANDREJ TK Ljubljana SLO 0:27:26.0 0:00:55.2 1:13:52.5 0:00:53.3 0:46:18.2 2:29:25.3
3 423 ERHOVNIC TOMAŽ TK Ljubljana SLO 0:25:40.6 0:01:03.4 1:25:54.7 0:00:46.1 0:51:39.0 2:45:03.9
4 440 KERMELJ STANISLAV TK Ljubljana SLO 0:31:45.5 0:01:14.0 1:21:28.5 0:00:35.2 0:55:37.9 2:50:41.2
5 409 BLATNIK ROMAN TK Krško SLO 0:32:22.6 0:01:52.2 1:28:21.4 0:00:23.4 0:54:48.0 2:57:47.8
6 478 PAGAVINO BRUNELLO ADS Cus Udine ITA 0:34:54.7 0:02:29.3 1:34:49.3 0:00:43.8 0:50:22.5 3:03:19.6
7 452 KRASNIK GORAZD Klub Maratonec Lenart SLO 0:40:46.1 0:03:04.3 1:38:53.5 0:00:55.7 1:00:26.9 3:24:06.5

Olimpik triatlon – Veterani V (1950 – 1946)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 438 KABAJ MILAN TK Maribor SLO 0:32:54.8 0:01:54.1 1:38:52.5 0:01:26.4 1:08:58.2 3:24:06.1

Olimpik triatlon – Veterani VI (1945 – 1941)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veterani VII (1940 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – st. mladinke (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – do 23 let – ženske (1990 – 1987)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 507 ŠIMENC LAURA TK Gorenjska SLO 0:29:12.1 0:00:36.9 1:19:18.2 0:00:35.9 0:48:51.8 2:38:34.9
2 461 MANDL NINA Multisport klub Krško SLO 0:21:36.1 0:00:51.1 1:35:51.5 0:00:31.0 1:00:17.0 2:59:06.9
426 FISCHER CARLYN RSA 0:20:11.2 0:00:27.9 DNF

Olimpik triatlon – Članice I (1986 – 1981)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 475 OMAN JANA TK Gorenjska SLO 0:29:13.4 0:01:00.3 1:18:59.4 0:00:45.7 0:46:54.1 2:36:52.9
496 ROT SAŠA ŠD Sokol SLO 0:28:24.3 0:00:56.0 DNF

Olimpik triatlon – Članice II (1980 – 1971)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 508 ŠIMIC MATEJA TK Trisport SLO 0:19:54.3 0:00:25.1 1:12:24.0 0:00:23.4 0:39:08.8 2:12:15.7
2 431 HAJDINJAK MELITA ŠD TURBO MS SLO 0:27:57.2 0:01:10.1 1:19:27.5 0:00:41.4 0:46:21.6 2:35:38.0
3 432 HATHAWAY RACHELLE USA 0:30:50.3 0:01:36.4 1:30:03.4 0:00:27.8 0:52:04.5 2:55:02.5
4 453 LANEY HEATHER USA 0:31:03.5 0:02:07.0 1:32:46.0 0:00:47.4 1:02:52.7 3:09:36.7

Olimpik triatlon – Veteranke I (1970 – 1961)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 473 NAKRST NATAŠA TK Ljubljana SLO 0:22:34.1 0:00:47.5 1:13:58.1 0:00:43.5 0:44:49.3 2:22:52.6
2 419 DE MATTIA EDVIGE Multisport Catania a.s.d. ITA 0:28:03.5 0:01:44.5 1:25:53.0 0:00:57.8 0:47:47.7 2:44:26.6
3 474 NOVAK PETRA 3K Sport SLO 0:30:40.9 0:02:12.8 1:33:26.4 0:01:15.6 0:57:19.1 3:04:54.9
442 KNEIS HEATHER USA 0:29:42.3 DNF

Olimpik triatlon – Veteranke II (1960 – 1951)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veteranke III (1950 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – Dijaki (1992 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 219 DOLENC NEJC ŠTD Olimpik SLO 0:06:03.8 0:00:37.9 0:24:31.6 0:00:17.7 0:16:22.8 0:47:53.9
2 261 KOVAČEC LEON TK Maraton Ptuj SLO 0:11:13.2 0:02:40.3 0:28:30.0 0:00:27.8 0:15:42.1 0:58:33.5
3 343 ZAVODNIK LUKA Vaterpolo Mroži SLO 0:11:45.9 0:01:32.7 0:31:58.3 0:00:35.2 0:20:34.4 1:06:26.6

Triatlon za vsakogar – Člani I (1991 – 1976)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 237 HARNOLD PETER 3Šport SLO 0:05:26.2 0:00:25.6 0:22:29.3 0:00:18.7 0:12:19.2 0:40:59.2
2 305 SAJEVEC PETER SV-72.BR SLO 0:06:00.3 0:00:28.9 0:22:37.1 0:00:21.1 0:11:38.3 0:41:05.8
3 349 ŽNIDAR ALJOŠA Projekt Natura SLO 0:08:17.3 0:00:42.4 0:22:14.7 0:00:36.4 0:13:31.7 0:45:22.7
4 338 ZAJC LUKA BAM.BI SLO 0:07:31.9 0:00:30.3 0:24:26.7 0:00:28.0 0:14:25.7 0:47:22.8
5 235 GRILJ UROŠ www.gjf.si SLO 0:06:13.8 0:00:35.3 0:25:34.0 0:00:32.7 0:14:44.9 0:47:40.8
6 201 ANDERLE KRISTJAN SLO 0:06:34.6 0:00:46.7 0:24:42.1 0:00:33.9 0:15:09.6 0:47:47.0
7 320 ŠTIHOVIČ TJAŠ ŠTD Olimpik SLO 0:05:19.9 0:00:43.3 0:27:25.9 0:00:15.8 0:14:21.6 0:48:06.6
8 238 HOČEVAR ALEŠ SV-72.BR SLO 0:08:57.4 0:00:37.2 0:24:25.9 0:00:19.6 0:13:54.4 0:48:14.6
9 325 TRAMPUŠ JAN 3Šport SLO 0:09:17.6 0:00:54.5 0:23:52.7 0:00:40.6 0:13:35.0 0:48:20.5
10 317 SUŠNIK GREGA TK Trisport SLO 0:06:02.9 0:00:51.5 0:26:49.2 0:00:25.2 0:14:43.0 0:48:51.8
11 267 KRAŠEK MARTIN TK Ljubljana SLO 0:05:36.6 0:00:54.2 0:25:58.9 0:00:35.8 0:16:00.9 0:49:06.6
12 340 ZALOKAR PETER SLO 0:10:24.8 0:01:13.0 0:23:43.2 0:00:33.0 0:14:24.9 0:50:19.0
13 330 VERDENIK MARKO TK Ljubljana SLO 0:06:24.0 0:00:42.5 0:26:53.8 0:00:24.0 0:16:14.5 0:50:38.9
14 234 GRILJ MIHA www.gjf.si SLO 0:08:53.4 0:00:41.4 0:24:37.6 0:00:35.4 0:15:52.3 0:50:40.3
15 346 ZUPANC UROŠ Vaterpolo Mroži SLO 0:08:05.5 0:01:16.6 0:27:13.8 0:00:11.0 0:14:36.5 0:51:23.5
16 323 TEMENT ROK TK Ljubljana SLO 0:09:18.2 0:00:36.7 0:25:56.0 0:00:33.0 0:15:15.2 0:51:39.2
17 209 BOŽIČ ROBERT SV-72.BR SLO 0:10:24.9 0:01:14.1 0:25:42.0 0:00:13.9 0:14:07.5 0:51:42.5
18 282 NAKRST MITJA SI.MOBIL SLO 0:09:04.6 0:00:45.6 0:25:52.6 0:00:15.0 0:15:59.5 0:51:57.5
19 232 GRGIČ JAN Slovan Trst ITA 0:09:45.4 0:00:36.7 0:26:20.0 0:00:27.0 0:15:29.3 0:52:38.4
20 251 KAVČIČ BLAŽ Pulz šport Ljubljana SLO 0:09:12.7 0:29:58.5 0:53:42.6
21 295 PRIJATELJ MIHA SV-72.BR SLO 0:09:27.1 0:01:33.6 0:29:01.6 0:00:24.7 0:13:48.2 0:54:15.3
22 212 BUKAVEC SANDOR ITA 0:10:57.4 0:00:52.0 0:27:54.4 0:00:31.2 0:14:30.1 0:54:45.2
23 250 KAVČIČ MATIC Pulz šport Ljubljana SLO 0:08:52.6 0:01:28.8 0:28:49.0 0:00:26.0 0:15:13.2 0:54:49.6
24 318 ŠKERJANC PETER SV-BRZOL SLO 0:12:59.7 0:04:36.3 0:19:07.1 0:00:28.8 0:17:43.7 0:54:55.7
25 222 EPIFANIO MARCO Team Marbleman A.S.D. Carrara ITA 0:08:54.1 0:01:04.0 0:29:46.3 0:00:39.1 0:15:22.7 0:55:46.3
26 298 REŽEK PETER SLO 0:08:31.1 0:01:20.0 0:28:59.9 0:00:55.0 0:16:35.8 0:56:21.9
27 336 VUKOTIÆ MARKO SLO 0:10:42.0 0:02:28.6 0:30:57.0 0:00:21.7 0:16:25.1 1:00:54.5
28 335 VUKOTIÆ MATEJ SLO 0:10:24.6 0:02:08.8 0:30:16.6 0:01:00.5 0:17:11.4 1:01:01.9
29 281 MOČNIK ANDREJ SV-1.BR SLO 0:10:30.8 0:01:58.7 0:32:28.1 0:00:44.5 0:15:27.0 1:01:09.2
30 273 LOGOŽAR SAŠO ŠKD AENI SLO 0:08:34.9 0:01:17.7 0:33:06.9 0:00:23.5 0:19:01.3 1:02:24.4
31 249 KATOPODIS ALEX AUS 0:10:52.2 0:01:35.0 0:28:26.5 0:01:06.1 0:20:50.2 1:02:50.1
32 208 BOLKA JURE MaxxFit Kranj SLO 0:11:12.3 0:02:54.9 0:29:07.9 0:01:09.8 0:20:24.5 1:04:49.5
33 268 KRIVOROTOV MARKO SV-72.BR SLO 0:11:00.5 0:01:05.8 0:33:03.2 0:00:51.8 0:19:22.2 1:05:23.6
34 287 PERKO MATEJ SV-72.BR SLO 0:09:42.0 0:01:33.6 0:31:38.6 0:00:35.2 0:23:26.8 1:06:56.4
35 299 RIBAŠ BORIS SLO 0:11:01.3 0:01:34.6 0:35:18.7 0:00:21.2 0:22:34.9 1:10:50.8
36 341 ZAMAN MARTIN SLO 0:09:57.4 0:02:09.5 0:37:19.7 0:00:51.7 0:21:29.0 1:11:47.4
310 SHAFER JUSTIN USA 0:11:39.7 0:01:22.8 0:18:26.8 0:00:22.0 0:14:32.9 DQ
210 BOŽIČ ALEN ŠD Poljane SLO 0:10:58.0 0:01:21.3 0:12:33.4 0:00:13.0 0:14:43.5 DQ

Triatlon za vsakogar – Člani II (1975 – 1961)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 271 KROMAR DAMIJAN SV-PP SLO 0:05:59.1 0:00:27.8 0:21:26.4 0:00:19.4 0:11:31.6 0:39:44.3
2 203 ARBAJTER IZTOK SV-PSSV SLO 0:08:33.1 0:00:24.9 0:22:54.7 0:00:27.0 0:13:01.6 0:45:21.4
3 256 KOJC JOŽE TK Maribor SLO 0:06:41.8 0:00:28.2 0:24:06.4 0:00:18.2 0:13:58.8 0:45:33.5
4 344 ZEMVA TOMAŽ SV-72.BR SLO 0:08:58.5 0:00:58.0 0:22:27.9 0:00:36.2 0:13:18.4 0:46:19.1
5 314 STAMPAR LJUBO SV-GŠSV SLO 0:07:31.5 0:00:39.3 0:24:45.9 0:00:33.4 0:13:36.6 0:47:06.8
6 220 DORFER PETER Hurtigflink LTC AUT 0:07:07.8 0:00:48.4 0:24:54.9 0:00:17.4 0:14:11.3 0:47:20.0
7 276 MANDIČ PETER TK Trisport SLO 0:07:36.8 0:01:06.4 0:24:49.1 0:00:24.5 0:13:57.9 0:47:54.9
8 246 KALTENEKAR MATEJ SLO 0:09:14.9 0:00:49.7 0:24:06.1 0:00:42.3 0:13:13.9 0:48:06.9
9 207 BLATNIK ANDREJ SLO 0:06:09.5 0:00:46.7 0:24:41.0 0:00:45.7 0:16:23.9 0:48:46.9
10 206 BLAGOVIČ JOŽE SV-PSSV SLO 0:06:42.6 0:00:50.2 0:26:12.9 0:00:35.7 0:15:13.2 0:49:34.6
11 262 KOVAČEC MIROSLAV SV-17.BVP SLO 0:09:48.9 0:01:55.2 0:24:13.6 0:01:07.2 0:13:46.8 0:50:51.8
12 247 KALTENEKAR DENIS SLO 0:09:57.6 0:01:11.6 0:24:59.2 0:00:44.8 0:14:10.6 0:51:03.9
13 236 HABIČ ALEŠ SLO 0:08:50.7 0:02:37.7 0:23:12.3 0:01:11.6 0:15:18.2 0:51:10.5
14 277 MARKELJ TADEJ Bled Rafting SLO 0:07:16.8 0:01:20.2 0:27:06.9 0:00:40.5 0:14:49.6 0:51:14.1
15 350 ŽONTAR SIMON 3iron SLO 0:11:00.3 0:00:29.7 0:23:19.0 0:00:35.7 0:16:10.9 0:51:35.7
16 266 KRAMARIČ MIROSLAV Trim klub Krka SLO 0:07:28.6 0:01:06.2 0:25:29.3 0:00:54.2 0:17:20.8 0:52:19.3
17 272 LAVTAR BOTJAN SLO 0:11:01.9 0:01:31.4 0:23:27.1 0:01:01.7 0:15:25.9 0:52:28.1
18 244 JERNEJČIČ ANDREJ SLO 0:09:17.0 0:01:05.3 0:24:29.1 0:01:07.3 0:16:34.1 0:52:32.9
19 213 BUKOVEC GREGOR SLO 0:10:08.2 0:00:32.0 0:25:52.1 0:00:16.2 0:15:46.7 0:52:35.3
20 285 OBERLEITNER PETER AUT 0:07:34.9 0:01:16.4 0:27:08.0 0:00:34.7 0:16:14.0 0:52:48.2
21 279 MIHELIČ LEON SV-ESD SLO 0:11:05.8 0:00:59.4 0:26:56.7 0:00:15.2 0:13:33.4 0:52:50.6
22 211 BRADAČ DAVID SV-BRZOL SLO 0:08:56.1 0:01:00.7 0:25:33.6 0:01:03.9 0:16:19.7 0:52:54.0
23 316 STRNAD VOLKAR MATJAŽ 3K Sport SLO 0:08:57.3 0:00:25.8 0:25:21.6 0:00:28.1 0:18:03.1 0:53:16.1
24 360 JANUŠ JANC SLO 0:07:17.6 0:01:21.4 0:27:52.1 0:00:50.7 0:15:58.9 0:53:20.7
25 292 PODGORNIK JANEZ SV-PP SLO 0:11:32.1 0:01:18.9 0:26:09.0 0:00:19.1 0:14:42.2 0:54:01.4
26 322 TELIČ BORUT Blažičrobni trakovi d.o.o SLO 0:11:36.3 0:01:38.2 0:24:11.8 0:01:13.0 0:15:31.9 0:54:11.3
27 290 PODBOJ BERNARD SLO 0:09:09.5 0:01:49.0 0:26:17.2 0:01:04.8 0:16:27.0 0:54:47.6
28 334 VRTAČIČ TOMAŽ TK Trisport SLO 0:08:39.9 0:02:28.4 0:26:35.1 0:01:23.5 0:15:59.9 0:55:06.8
29 231 GREGORIČ MARKO SV-5.OIB SLO 0:10:32.8 0:01:14.5 0:25:23.8 0:00:51.4 0:18:05.5 0:56:08.0
30 224 FURLAN SIMON SLO 0:09:43.0 0:01:33.5 0:28:49.7 0:00:21.1 0:16:17.1 0:56:44.5
31 239 HUDOBIVNIK PRIMOŽ SLO 0:11:05.0 0:00:41.0 0:29:30.4 0:00:18.4 0:16:18.9 0:57:53.7
32 326 TREVEN ALEKSANDER Vaterpolo Mroži SLO 0:11:48.8 0:01:40.0 0:28:03.6 0:00:20.9 0:16:17.8 0:58:11.2
33 297 REPNIC BENO SLO 0:09:58.7 0:02:09.7 0:27:57.1 0:01:11.9 0:17:22.7 0:58:40.2
34 255 KOGOVŠEK DAMJAN Vaterpolo Mroži SLO 0:10:40.5 0:01:09.9 0:28:41.0 0:00:28.5 0:17:48.2 0:58:48.3
35 259 KOSTANJEVEC MATEJ SV-PDRIU SLO 0:07:57.3 0:00:51.3 0:30:10.6 0:00:19.7 0:20:13.9 0:59:33.0
36 258 KOREN ROK SLO 0:09:07.5 0:02:04.4 0:31:29.9 0:00:20.4 0:16:34.3 0:59:36.6
37 280 MILAVEC GORAZD Vaterpolo Mroži SLO 0:09:34.5 0:02:12.2 0:31:47.9 0:00:52.0 0:15:36.1 1:00:02.9
38 296 PŠENIČNIK PRIMOŽ SV-17.BVP SLO 0:07:23.8 0:00:34.0 0:32:05.3 0:00:49.2 0:19:16.9 1:00:09.4
39 303 RUPNIK JURE Živa voda SLO 0:09:08.8 0:01:02.4 0:31:22.9 0:00:21.5 0:19:04.2 1:00:59.8
40 311 SIMEUNOVIÆ DRAGAN SLO 0:11:24.0 0:03:22.5 0:30:15.1 0:00:28.8 0:18:22.7 1:03:53.2
41 248 KAMBERI SANDI SV-72.BR SLO 0:12:03.3 0:03:03.3 0:31:42.9 0:00:31.8 0:17:18.9 1:04:40.3
42 356 MOHORIČ JURE GARMIN SLO 0:11:21.2 0:02:55.7 0:29:27.4 0:01:56.3 0:20:35.4 1:06:16.1
43 241 JANC BOŠTJAN SLO 0:11:39.5 0:01:18.2 0:32:13.5 0:01:03.0 0:21:26.9 1:07:41.1
44 342 ZAVODNIK JURE Vaterpolo Mroži SLO 0:11:49.9 0:01:30.4 0:31:09.6 0:00:24.5 0:23:22.1 1:08:16.6
45 291 PODBORŠEK MARE Vaterpolo Mroži SLO 0:11:54.4 0:03:36.5 0:40:38.6 0:00:42.7 0:29:03.7 1:25:56.0
46 245 JURJEC BOJAN Vaterpolo Mroži SLO 0:11:59.6 0:03:33.2 0:40:42.2 0:00:40.7 0:29:00.6 1:25:56.3

Triatlon za vsakogar – Člani III (1960 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 514 TROJAR BOJAN SD Strahovica SLO 0:09:28.3 0:00:57.2 0:25:26.2 0:00:45.8 0:12:50.3 0:49:28.0
2 327 TUŠAR LEON SV-PSSV SLO 0:08:59.7 0:00:59.7 0:26:35.9 0:00:48.5 0:16:01.0 0:53:24.9
3 294 PRETNAR VITOMIR TK Gorenjska SLO 0:11:42.9 0:01:16.1 0:27:01.5 0:00:21.1 0:15:41.2 0:56:02.9
4 503 STOPAR MAKS TK Ljubljana SLO 0:09:44.5 0:00:52.3 0:28:13.7 0:01:00.3 0:17:44.3 0:57:35.2
5 275 LUČIČ DRAGAN SV-PP SLO 0:10:36.8 0:02:09.8 0:28:40.5 0:00:37.6 0:16:09.6 0:58:14.3
6 253 KNAP BOJAN Medicus SLO 0:10:25.5 0:00:44.8 0:27:53.4 0:00:39.1 0:18:54.3 0:58:37.2
7 324 TOMAZIN MARKO Hiti počasi Naklo SLO 0:13:19.7 0:00:32.5 0:31:23.5 0:00:36.9 0:19:14.6 1:05:07.3

Triatlon za vsakogar – Dijakinje (1992 in mlajše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 230 GORGES NINA C.A.BIELES LUX 0:06:12.5 0:00:27.7 0:27:47.6 0:00:21.5 0:16:44.9 0:51:34.4
2 243 JANEŽ JASNA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:09:24.1 0:00:32.3 0:29:22.1 0:00:17.1 0:17:20.1 0:56:55.9
3 264 KOZJEK ANA KARIN SLO 0:06:11.9 0:01:35.7 0:31:27.6 0:00:52.5 0:16:55.1 0:57:02.9
4 286 PEČARIČ STRNAD URŠKA Tumbp allstars SLO 0:10:42.8 0:00:58.5 0:34:58.6 0:00:36.6 0:19:23.3 1:06:39.9

Triatlon za vsakogar – Članice I (1991 – 1976)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 265 KRALJ ZALAR VESNA Trim klub Krka SLO 0:09:22.9 0:00:46.9 0:25:55.6 0:00:38.7 0:16:08.2 0:52:52.5
2 205 BIZJAK MAJA SV-430.MOD SLO 0:07:05.7 0:00:23.1 0:28:25.3 0:00:37.3 0:16:27.9 0:52:59.4
3 260 KOŠNJEK TEA MaxxFit Kranj SLO 0:06:22.0 0:01:20.2 0:28:12.7 0:00:33.5 0:18:10.3 0:54:38.8
4 204 BARLE JUSTI SLO 0:09:26.4 0:00:51.1 0:26:19.4 0:00:36.2 0:17:49.7 0:55:02.9
5 332 VILAR TADEJA SV-1.BR SLO 0:08:49.7 0:01:10.8 0:30:13.7 0:00:41.3 0:17:50.1 0:58:45.7
6 347 ŽIČKAR DOLORES TK Krško SLO 0:07:39.9 0:00:56.4 0:33:12.4 0:00:24.4 0:17:41.3 0:59:54.5
7 308 SEME KATJA TK Mamut SLO 0:09:13.0 0:00:31.0 0:30:04.2 0:00:34.4 0:20:30.0 1:00:52.6
8 339 ZALOKAR PIJA Timing Ljubljana SLO 0:08:29.0 0:01:31.9 0:32:31.0 0:00:14.7 0:19:05.2 1:01:51.9
9 278 MIHELČIČ LANA SLO 0:10:27.1 0:01:57.1 0:33:55.6 0:00:29.2 0:19:00.4 1:05:49.5
10 227 GIAMPIERETTI CHIARA ITA 0:08:14.3 0:01:22.7 0:34:31.1 0:00:40.7 0:22:18.5 1:07:07.4
11 329 UNK MATEJA SLO 0:10:48.6 0:01:13.2 0:34:02.9 0:00:26.1 0:21:01.2 1:07:32.1
12 269 KRIŽAN SANJA SLO 0:12:02.5 0:01:22.7 0:39:48.4 0:00:31.2 0:20:21.6 1:14:06.5
13 319 ŠPRAJCAR BREDA SLO 0:12:00.6 0:02:51.8 0:38:57.4 0:00:20.2 0:21:58.4 1:16:08.5

Triatlon za vsakogar – Članice II (1975 – 1961)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 225 GALJOT BARBARA TK Trisport SLO 0:09:13.9 0:00:51.3 0:25:19.2 0:00:29.1 0:14:53.9 0:50:47.4
2 214 CAPUDER ROMANA TK Trisport SLO 0:09:42.5 0:00:40.6 0:26:36.2 0:00:33.6 0:16:27.7 0:54:00.7
3 321 ŠTUPAR EMA TK Trisport SLO 0:10:46.6 0:00:40.6 0:27:40.6 0:00:20.1 0:17:04.5 0:56:32.5
4 274 LOTRIČ DOLINAR ALEŠA SLO 0:10:12.4 0:01:40.2 0:29:30.8 0:00:25.4 0:17:01.2 0:58:50.1
5 216 CASEY JILL Vicenza Triathlon Club USA 0:11:38.2 0:01:39.0 0:30:34.4 0:00:28.5 0:18:14.0 1:02:34.1
6 315 STRNAD VOLKAR POLONA 3K Sport SLO 0:09:26.0 0:01:07.0 0:33:42.4 0:00:31.9 0:17:55.9 1:02:43.3
7 221 DORFER GUNDOLF ELISABETH Hurtigflink LTC AUT 0:11:09.2 0:00:55.0 0:34:01.9 0:00:20.9 0:23:44.6 1:10:11.8

Triatlon za vsakogar – Članice III (1960 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 337 YOUNG ARLANA USA 0:10:17.2 0:03:33.3 0:39:05.2 0:00:16.5 0:27:10.0 1:20:22.3

Triatlon za podjetja in združenja – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 384 Ups Team MUROVEC/KOREN/VERDNIK 0:08:00.0 0:00:23.6 0:22:30.1 0:00:14.7 0:11:23.2 0:42:31.7
2 373 Red Panthers VIDIC PEŠIČ/KOČEVAR/TASIČ 0:06:22.3 0:01:09.0 0:22:14.0 0:00:14.6 0:12:46.5 0:42:46.5
3 396 Mega center Kranj TORKAR/RONER/KOK 0:08:18.1 0:00:16.9 0:20:21.6 0:00:18.1 0:14:18.3 0:43:33.0
4 376 SV-1.BR LELEK/POGAČAR/WITWICKY 0:07:53.6 0:00:22.2 0:22:45.3 0:00:19.1 0:13:13.6 0:44:33.9
5 367 3K Sport- gantarji GANTAR 0:06:51.5 0:00:23.7 0:23:01.2 0:00:18.3 0:14:30.3 0:45:05.1
6 380 SV-PDRIU ŠKUFCA/LUZNAR/RAKAR 0:09:58.5 0:00:22.8 0:22:42.8 0:00:13.0 0:11:54.4 0:45:11.6
7 369 Cider Klub MATOH/OBRŽAN/MILJEVIČ 0:07:17.1 0:00:35.8 0:24:44.4 0:00:11.1 0:12:35.0 0:45:23.5
8 372 Nepremičnina d.o.o. – Amaterji PODJED/KERN/KRAKAR 0:06:54.6 0:00:25.1 0:23:56.2 0:00:18.7 0:14:53.9 0:46:28.6
9 381 SV-PSSV TOMŠIČ/BOŽIČ/SILA 0:09:28.2 0:00:26.7 0:22:48.8 0:00:19.1 0:13:27.8 0:46:30.7
10 374 SV-1.BR KROFL/KRAJNC/TRETNJAK 0:06:10.0 0:00:20.8 0:26:34.6 0:00:15.1 0:13:33.6 0:46:54.2
11 378 SV-72.BR SAMARDŽIČ/PENIČ/PERKO 0:11:17.6 0:00:20.0 0:24:11.0 0:00:12.0 0:11:52.8 0:47:53.5
12 383 Štromarji KOŠIR/MOHORIČ/PIPAN 0:08:13.9 0:00:34.3 0:24:18.0 0:00:13.9 0:14:43.2 0:48:03.3
13 377 SV-72.BR THALER/HLADNIK/BLAŽIČ 0:10:32.6 0:00:24.6 0:22:42.7 0:00:14.1 0:14:11.9 0:48:06.0
14 370 Fan Triatlon Mamut KLEMENC/SAJEVIC/SAJEVIC 0:05:18.8 0:00:18.3 0:28:57.3 0:00:15.1 0:13:36.6 0:48:26.1
15 371 Kult KUČAN/STARE/AHAČIČ 0:10:25.9 0:00:26.2 0:23:39.8 0:00:14.6 0:14:04.0 0:48:50.6
16 375 SV-1.BR KREBSEKŠGREGORINČIČ 0:10:31.1 0:00:28.3 0:29:59.8 0:00:20.2 0:11:50.8 0:53:10.3
17 368 Blažičrobni trakovi d.o.o OREŠEK/PETERCA/KOKALJ 0:11:39.4 0:00:25.7 0:26:06.4 0:00:22.0 0:15:28.5 0:54:02.1
18 379 SV-BRZOL BEVCLESKOVARPUHAR 0:08:17.1 0:00:30.6 0:30:54.8 0:00:18.4 0:16:18.1 0:56:19.1

Triatlon za podjetja in združenja – duatlonska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 362 kvanamajeblotegatreba KREGAR/RIFL 0:06:49.7 0:00:26.3 0:23:28.4 0:00:16.2 0:14:20.1 0:45:20.8
2 361 Duatlonska štafeta POTRČ/KOCBEK 0:11:51.5 0:01:00.0 0:27:20.8 0:00:14.7 0:13:55.2 0:54:22.3
3 363 TK Trisport DOBOVŠEK/JEZA 0:09:46.6 0:00:26.7 0:36:37.1 0:00:18.1 0:17:21.4 1:04:30.0

Triatlon za podjetja in združenja – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 395 Želodir in lešnik KARO/KLEMENC/KOŽELJ 0:05:36.5 0:00:17.0 0:22:31.5 0:00:13.0 0:12:03.2 0:40:41.2
2 394 Waldorfska šola Ljubljana PELHAN/BRAJNIK/LAH 0:08:58.2 0:00:25.6 0:24:52.5 0:00:14.0 0:13:01.6 0:47:32.0
3 388 Lip Bledd.o.o. AMBROŽIČ/AMBROŽIČ/ERŽEN 0:09:43.8 0:00:24.9 0:30:03.0 0:00:18.0 0:13:58.3 0:54:28.1
4 389 Novisplet.com ALPNER/JANEŽ/GROŠELJ 0:07:56.6 0:00:24.6 0:29:44.7 0:00:19.9 0:16:32.8 0:54:58.6
5 392 SV-PSSV BRODNIK/GASSER/JAMAR 0:09:34.3 0:00:21.9 0:29:05.3 0:00:17.0 0:16:52.9 0:56:11.5
6 387 Geoset Garmin FLORJANČIČ/LESJAK/UDOVČ 0:09:41.8 0:00:24.6 0:26:01.6 0:00:18.7 0:22:04.1 0:58:30.9
7 386 Blažičrobni trakovi d.o.o KUPLJEN/BREGAR/KRANJC 0:10:11.9 0:00:30.1 0:33:29.9 0:00:14.0 0:15:31.1 0:59:57.1
8 393 Votan leo burnett P.STRNAD/STRNAD/S.PODLESNIK 0:09:48.9 0:00:31.7 0:34:46.2 0:00:16.0 0:14:52.8 1:00:15.6
9 390 SV-1.BR PUHNERVIRTNIKVRATINČIČ 0:12:08.3 0:00:35.9 0:34:29.6 0:00:16.7 0:18:27.5 1:05:58.1

Triatlon za podjetja in združenja – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 366 Trisport smrkete JAZBINŠEK/VRHOVNIK/KESIČ 0:06:52.0 0:00:18.3 0:25:29.7 0:00:17.6 0:15:54.7 0:48:52.5
2 364 Krka-ženke MEŽNAR/PENTIČ/STRŽINAR 0:09:25.6 0:00:24.8 0:26:12.5 0:00:17.9 0:16:46.0 0:53:06.9
3 365 TF Brzince PREGL/RABZELJ/DOBERNIK 0:09:35.5 0:00:25.0 0:29:57.9 0:00:22.2 0:18:53.5 0:59:14.3
4 391 SV-BRZOL MERSLAVIČHRENKLOBČAVER 0:10:50.9 0:00:21.9 0:34:42.5 0:00:16.2 0:19:51.9 1:06:03.6

Medijski triatlon popularnih – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – posamezniki

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 355 POTRČ MARKO Radio 1 SLO 0:08:49.4 0:01:01.8 0:25:30.9 0:00:31.7 0:16:49.6 0:52:43.5

Medijski triatlon popularnih – duatlonska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – posameznice

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 353 KRIŽNIK TOMAŽIN ANJA Garmin SLO 0:10:54.3 0:01:21.5 0:36:20.7 0:00:38.5 0:21:01.7 1:10:16.8
2 354 TOMAŽIN NINA Garmin SLO 0:13:40.8 0:01:18.8 0:34:30.7 0:00:53.5 0:20:11.1 1:10:35.0

Evropski mladinski pokal – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 123 ORAZEM MONIKA SLO 0:05:23.2 0:00:20.5 0:23:09.8 0:00:17.0 0:12:48.0 0:41:58.5
2 114 KOZAR NIKA SLO 0:06:02.8 0:00:23.7 0:23:14.5 0:00:18.8 0:12:49.3 0:42:49.2
3 104 MOSER THERESA AUT 0:05:40.3 0:00:24.1 0:23:36.9 0:00:19.8 0:13:07.3 0:43:08.5
4 112 HAMBRUSCH ALINA AUT 0:05:57.2 0:00:22.3 0:23:20.6 0:00:18.2 0:13:30.6 0:43:29.0
5 108 SCHANUNG ELISA ITA 0:05:38.1 0:00:28.7 0:23:33.0 0:00:16.5 0:13:51.3 0:43:47.7
6 118 KLEMENC MARUŠA SLO 0:05:41.7 0:00:26.4 0:23:36.6 0:00:18.4 0:14:10.8 0:44:14.0
7 120 TROHA EVA SLO 0:06:08.9 0:00:23.4 0:25:08.4 0:00:16.0 0:13:38.5 0:45:35.2
8 115 MILKOVIÆ MARINA CRO 0:06:45.1 0:00:16.9 0:25:07.9 0:00:18.3 0:13:13.2 0:45:41.6
9 106 GRABMULLEROVA ANETA CZE 0:05:54.3 0:00:25.5 0:23:19.1 0:00:18.9 0:15:49.9 0:45:47.8
10 111 ORHANLI CEREN TUR 0:06:13.6 0:00:38.1 0:25:34.7 0:00:20.1 0:13:56.2 0:46:42.8
11 102 KURIAČKOVÁ IVANA SVK 0:05:59.1 0:00:20.2 0:25:20.4 0:00:20.5 0:14:52.4 0:46:52.7
12 113 SKIFIC ANA CRO 0:06:32.4 0:00:28.1 0:25:08.7 0:00:20.0 0:14:27.6 0:46:56.9
13 130 KÁŠKOVÁ NIKI E.ON triathlon team CZE 0:06:40.7 0:00:34.7 0:25:11.4 0:00:13.8 0:14:16.6 0:46:57.3
14 105 MILOŠ TEA CRO 0:06:01.3 0:00:28.5 0:25:23.4 0:00:31.1 0:14:46.7 0:47:11.1
15 124 URSIC LIZA SLO 0:06:28.1 0:00:22.5 0:25:45.8 0:00:13.5 0:15:41.7 0:48:31.6
16 109 GORGES SARAH LUX 0:06:08.2 0:00:29.5 0:25:49.8 0:00:18.7 0:15:52.9 0:48:39.1
17 140 WEISS BEATRICE HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:10.6 0:00:26.1 0:26:10.0 0:00:16.3 0:15:12.3 0:49:15.4
18 107 CSERJÉSI ZOÉ HUN 0:06:34.3 0:00:38.7 0:27:03.2 0:00:15.6 0:14:56.8 0:49:28.7
19 103 DOGAN EBRU TUR 0:07:11.7 0:00:53.5 0:26:10.1 0:00:30.6 0:14:45.4 0:49:31.4
20 121 SKAZA EVA SLO 0:06:37.6 0:00:20.7 0:27:20.7 0:00:21.3 0:15:57.0 0:50:37.4
21 141 ANSALONI DANIELA Societa Laufer club Bozen ITA 0:07:10.9 0:00:27.4 0:28:32.0 0:00:14.4 0:14:36.6 0:51:01.4
22 137 ŠIMÙNKOVÁ SIMONA Trisk čb CZE 0:06:38.3 0:00:27.7 0:28:07.0 0:00:12.5 0:15:58.5 0:51:24.1
23 122 DECMAN MANCA SLO 0:06:33.1 0:00:19.6 0:27:20.3 0:00:22.4 0:16:57.9 0:51:33.3
24 117 SKEVIN SONJA CRO 0:06:34.2 0:00:16.6 0:28:04.1 0:00:17.9 0:16:33.3 0:51:46.3
25 139 URŠIČ KRISTINA TK Trisport Alprem SLO 0:06:38.8 0:00:26.7 0:29:17.8 0:00:13.3 0:17:03.6 0:53:40.3
26 126 BAVČAR NIKA TK Trisport Alprem SLO 0:08:36.9 0:00:25.7 0:29:05.6 0:00:17.7 0:17:05.1 0:55:31.1
27 134 PREUSSER JOHANNA HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:13.0 0:00:34.8 0:28:09.6 0:00:19.4 0:18:25.9 0:55:42.8
28 131 MACKOVA BARBORA E.ON triathlon team CZE 0:08:00.7 0:00:30.0 0:30:19.3 0:00:16.9 0:17:42.6 0:56:49.6
29 135 RUPPITSCH LARISSA ALENA HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:33.3 0:00:34.5 0:30:06.5 0:00:17.0 0:18:40.6 0:57:12.0
30 129 ECKEL FANNY HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:59.2 0:00:31.4 0:29:50.1 0:00:16.1 0:19:10.1 0:58:47.0
31 132 MELINK TARA ŠK Sibor SLO 0:07:35.0 0:00:33.5 0:32:07.5 0:00:19.1 0:18:16.3 0:58:51.5
32 116 TURK URŠKA SLO 0:08:51.7 0:00:29.3 0:31:29.6 0:00:18.5 0:18:44.8 0:59:53.9
33 125 GOSTINCAR AJDA SLO 0:06:45.6 0:00:40.5 0:32:50.6 0:00:18.5 0:19:24.8 1:00:00.2
34 142 BENEŠOVÁ ALENA Trisk čb CZE 0:07:21.2 0:00:34.5 0:32:58.3 0:00:19.6 0:18:53.3 1:00:07.1
101 VRHOVNIK VESNA SLO 0:07:19.8 0:00:21.2 DNF
119 JAZBINŠEK TEJA SLO DNS
110 BESAL TINA SLO DNS

Evropski mladinski pokal – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 11 SULLWALD WIAN RSA 0:05:27.3 0:00:25.2 0:20:11.4 0:00:17.9 0:10:40.9 0:37:02.9
2 2 NAUDE RUDOLF RSA 0:05:27.8 0:00:28.4 0:20:07.0 0:00:16.2 0:11:00.4 0:37:19.9
3 15 GAGGL LUKAS AUT 0:05:34.8 0:00:26.4 0:20:04.0 0:00:18.1 0:11:18.1 0:37:41.5
4 25 BUTTURINI JACOPO ITA 0:05:30.7 0:00:15.2 0:20:20.7 0:00:15.3 0:11:24.6 0:37:46.6
5 56 BLUMMENFELT KRISTIAN NOR 0:05:29.6 0:00:18.2 0:20:18.1 0:00:20.3 0:11:22.5 0:37:48.9
6 23 DE BOLSTER MAARTEN BEL 0:05:32.0 0:00:21.9 0:20:07.7 0:00:18.7 0:11:36.6 0:37:57.0
7 1 MOLINARI LIVIO ITA 0:05:31.9 0:00:17.0 0:20:19.3 0:00:18.5 0:11:35.9 0:38:02.6
8 22 KAVALIREK MICHAEL AUT 0:05:32.4 0:00:27.9 0:20:05.1 0:00:19.6 0:11:41.4 0:38:06.6
9 28 BILDSTEIN ERIK AUT 0:05:17.6 0:00:22.5 0:20:32.7 0:00:20.2 0:11:41.0 0:38:14.0
10 38 BADER MARTIN MP-Team Dornbirn AUT 0:05:16.8 0:00:23.7 0:20:27.0 0:00:16.9 0:11:56.7 0:38:21.2
11 31 PUGLIESE GIULIO ITA 0:05:39.2 0:00:18.7 0:20:11.2 0:00:19.5 0:12:06.7 0:38:35.3
12 3 MEDEN MATIJA SLO 0:05:30.7 0:00:22.9 0:20:19.9 0:00:19.9 0:12:12.1 0:38:45.5
13 16 DE KEYSER CHRISTOPHE BEL 0:05:26.6 0:00:22.1 0:21:03.7 0:00:19.4 0:11:33.8 0:38:45.7
14 61 GUNDERSEN JORGEN NOR 0:05:19.1 0:00:23.9 0:20:21.6 0:00:23.4 0:12:37.9 0:39:05.9
15 41 SILLER MARIO AUT 0:05:36.3 0:00:23.1 0:20:53.1 0:00:20.2 0:12:30.2 0:39:42.9
16 8 VANDERPLANCKE ERWIN BEL 0:05:29.6 0:00:20.6 0:22:03.9 0:00:19.5 0:11:59.6 0:40:13.2
17 27 TRAKIC STRAHINJA SRB 0:05:44.5 0:00:18.4 0:21:53.7 0:00:20.1 0:12:02.6 0:40:19.4
18 10 BARNABY GREGORY ITA 0:05:37.6 0:00:17.3 0:20:08.0 0:00:22.2 0:13:57.0 0:40:22.3
19 17 PAPISTA MARTIN CRO 0:05:27.0 0:00:25.2 0:21:02.5 0:00:24.2 0:13:16.9 0:40:35.9
20 19 SCHOEMAN HENRI RSA 0:04:51.6 0:00:20.4 0:20:52.4 0:00:18.5 0:14:30.0 0:40:53.1
21 5 FEJER NIKOLAS SVK 0:05:07.7 0:00:27.0 0:22:01.3 0:00:18.6 0:12:59.1 0:40:53.7
22 44 KRIVEC MATIJA CRO 0:05:57.2 0:00:19.4 0:22:33.3 0:00:20.2 0:11:48.6 0:40:58.8
23 51 KOŽELJ SIMON SLO 0:05:38.5 0:00:23.6 0:22:45.2 0:00:28.4 0:12:04.4 0:41:20.1
24 59 ČERVENKA LUKAŠ E.ON triathlon team CZE 0:05:42.6 0:00:25.8 0:21:47.6 0:00:16.7 0:13:13.0 0:41:25.8
25 12 KLEMENC ANŽE SLO 0:05:33.8 0:00:36.7 0:21:44.4 0:00:23.7 0:13:11.2 0:41:29.9
26 42 JAKOVAC IVAN CRO 0:06:28.9 0:00:18.3 0:22:29.9 0:00:18.6 0:12:12.4 0:41:48.3
27 9 JAGUŠT EUGEN CRO 0:05:37.3 0:00:30.3 0:22:43.3 0:00:17.7 0:12:43.3 0:41:52.0
28 6 BUYUKZONGUR SAMET TUR 0:05:57.1 0:00:41.2 0:23:16.8 0:00:28.4 0:11:29.7 0:41:53.2
29 66 KUNCL ŠIMON E.ON triathlon team CZE 0:06:03.7 0:00:40.3 0:22:03.0 0:00:15.0 0:13:25.0 0:42:27.1
30 26 KAPLAN JAKA SLO 0:06:08.3 0:00:16.7 0:22:28.4 0:00:21.2 0:13:24.0 0:42:38.7
31 54 ANSALONI JULIAN Societa Laufer club Bozen ITA 0:06:17.3 0:00:21.9 0:22:43.6 0:00:15.3 0:13:13.0 0:42:51.3
32 50 KRALJ URBAN SLO 0:06:04.5 0:00:33.1 0:22:19.5 0:00:20.9 0:13:52.4 0:43:10.5
33 60 ČULIK TOMAŠ E.ON triathlon team CZE 0:06:10.2 0:01:14.5 0:22:25.6 0:00:17.1 0:13:03.7 0:43:11.3
34 36 MARINKOVIÆ MATEJ CRO 0:05:55.3 0:00:19.8 0:23:38.3 0:00:19.7 0:13:24.4 0:43:37.7
35 52 LOVŠIN ALJAŽ SLO 0:06:25.5 0:00:19.8 0:23:15.5 0:00:23.7 0:13:15.1 0:43:39.7
36 62 KINC LUKAŠ E.ON triathlon team CZE 0:06:13.7 0:00:31.0 0:23:29.6 0:00:25.5 0:13:04.1 0:43:44.0
37 33 VUJICIC LUKA SRB 0:05:57.2 0:00:22.0 0:23:58.5 0:00:31.7 0:13:03.1 0:43:52.6
38 49 MOCNIK KLEMEN SLO 0:06:18.5 0:00:22.1 0:23:16.6 0:00:25.0 0:13:40.3 0:44:02.7
39 20 LIPOVŠEK JAN SLO 0:06:55.4 0:00:24.3 0:23:34.1 0:00:12.8 0:13:07.4 0:44:14.1
40 24 AVIROVIÆ MATIJA CRO 0:06:19.4 0:00:31.1 0:24:15.8 0:00:19.7 0:12:58.6 0:44:24.8
41 73 VÍTÙ MARTIN E.ON triathlon team CZE 0:06:52.8 0:00:38.0 0:23:18.7 0:00:13.5 0:13:51.3 0:44:54.3
42 39 PALISKA LUKA CRO 0:06:05.4 0:00:24.8 0:24:15.8 0:00:25.3 0:13:47.6 0:44:59.0
43 30 STADAS GREGOR CRO 0:06:12.4 0:00:31.7 0:24:23.1 0:00:18.2 0:13:36.6 0:45:02.1
44 21 KARANOVIC BOJAN SRB 0:06:30.3 0:00:22.9 0:24:13.2 0:00:28.2 0:13:31.3 0:45:06.0
45 43 OBREZA LEON SLO 0:06:24.1 0:00:25.7 0:23:46.6 0:00:12.8 0:14:36.3 0:45:25.5
46 48 MURN LUKA SLO 0:07:46.7 0:00:17.9 0:24:50.0 0:00:19.0 0:12:13.5 0:45:27.2
47 4 IVACKOVIC PETAR SRB 0:06:57.6 0:00:18.9 0:25:12.8 0:00:23.5 0:12:48.8 0:45:41.7
48 58 CEHNER URBAN SLO 0:06:22.9 0:00:45.0 0:23:54.1 0:00:20.4 0:14:31.6 0:45:54.1
49 14 URSICIC DEJAN SRB 0:06:47.1 0:00:23.6 0:24:29.7 0:00:23.6 0:14:26.8 0:46:30.9
50 47 KROMAR NEJC SLO 0:05:56.5 0:00:29.7 0:24:16.5 0:00:24.1 0:15:25.1 0:46:31.9
51 74 VODENIK VITO SLO 0:06:15.0 0:00:21.4 0:25:16.4 0:00:21.3 0:14:21.7 0:46:35.9
52 64 KOVIC LUKA CSA Gorizia Triathlon ITA 0:06:48.1 0:00:33.2 0:24:58.9 0:00:29.4 0:14:52.3 0:47:42.0
53 69 PLANKO MATEVŽ TK Trisport Alprem SLO 0:07:01.5 0:00:25.1 0:26:01.6 0:00:17.3 0:14:20.1 0:48:05.6
54 37 MELINK TIM SLO 0:06:56.3 0:00:25.1 0:23:59.0 0:00:17.5 0:16:43.4 0:48:21.5
55 71 STRAKA PAVEL E.ON triathlon team CZE 0:07:15.4 0:00:26.7 0:26:33.9 0:00:18.4 0:14:09.1 0:48:43.5
56 65 KREGAR DREJC TK Trisport Alprem SLO 0:07:02.4 0:00:25.4 0:25:57.4 0:00:26.8 0:14:55.7 0:48:47.7
57 75 ZADRAŽIL LUKAŠ E.ON triathlon team CZE 0:07:08.6 0:00:32.8 0:26:33.7 0:00:30.9 0:14:28.6 0:49:14.7
58 70 ROBAZZA DENIS CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:41.2 0:00:30.9 0:26:07.2 0:00:15.5 0:16:04.3 0:50:39.2
59 46 MUNIÆ VALENTINO CRO 0:08:28.6 0:00:23.0 0:27:32.6 0:00:21.2 0:14:32.9 0:51:18.4
60 45 HUMAR LOVRO SLO 0:07:34.3 0:00:31.7 0:28:05.5 0:00:18.0 0:15:48.2 0:52:17.8
61 63 KOLLEGGER LUKAS HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:02.5 0:00:35.1 0:28:35.1 0:00:20.7 0:18:05.1 0:53:38.7
62 76 ZAJC ŽIGA TK Trisport Alprem SLO 0:08:05.4 0:00:28.5 0:29:33.1 0:00:18.0 0:17:56.3 0:56:21.4
63 57 CASEY JOHN Vicenza Triathlon Club USA 0:09:50.3 0:00:29.9 0:30:48.6 0:00:20.6 0:15:19.6 0:56:49.2
64 67 MANDIČ MARK TK Trisport Alprem SLO 0:09:31.6 0:00:37.2 0:30:57.2 0:00:18.9 0:16:59.8 0:58:24.8
65 72 STROMBERGER GEORG HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:18.4 0:00:44.5 0:31:45.6 0:00:48.5 0:20:13.7 1:01:50.9
7 MATZNER DANIEL AUT 0:05:36.9 0:00:24.6 DNF
32 KOJC NIK SLO 0:06:21.9 0:00:20.0 DNF
34 KELZ THOMAS AUT DNS
40 REBOL TOMAŽ SLO DNS
29 BADER RÉGIS BEL DNS
35 SWERTVAEGHER MAXIME BEL DNS
18 BRIGADOI LORENZO ITA DNS
68 PAULIČ JAKA TK Trisport Alprem SLO 0:08:08.6 0:00:26.0 0:29:33.2 0:00:16.8 0:17:46 DQ

Olimpik triatlon – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 508 ŠIMIC MATEJA TK Trisport SLO 0:19:54.3 0:00:25.1 1:12:24.0 0:00:23.4 0:39:08.8 2:12:15.7
2 473 NAKRST NATAŠA TK Ljubljana SLO 0:22:34.1 0:00:47.5 1:13:58.1 0:00:43.5 0:44:49.3 2:22:52.6
3 431 HAJDINJAK MELITA ŠD TURBO MS SLO 0:27:57.2 0:01:10.1 1:19:27.5 0:00:41.4 0:46:21.6 2:35:38.0
4 475 OMAN JANA TK Gorenjska SLO 0:29:13.4 0:01:00.3 1:18:59.4 0:00:45.7 0:46:54.1 2:36:52.9
5 507 ŠIMENC LAURA TK Gorenjska SLO 0:29:12.1 0:00:36.9 1:19:18.2 0:00:35.9 0:48:51.8 2:38:34.9
6 419 DE MATTIA EDVIGE Multisport Catania a.s.d. ITA 0:28:03.5 0:01:44.5 1:25:53.0 0:00:57.8 0:47:47.7 2:44:26.6
7 432 HATHAWAY RACHELLE USA 0:30:50.3 0:01:36.4 1:30:03.4 0:00:27.8 0:52:04.5 2:55:02.5
8 461 MANDL NINA Multisport klub Krško SLO 0:21:36.1 0:00:51.1 1:35:51.5 0:00:31.0 1:00:17.0 2:59:06.9
9 474 NOVAK PETRA 3K Sport SLO 0:30:40.9 0:02:12.8 1:33:26.4 0:01:15.6 0:57:19.1 3:04:54.9
10 453 LANEY HEATHER USA 0:31:03.5 0:02:07.0 1:32:46.0 0:00:47.4 1:02:52.7 3:09:36.7
496 ROT SAŠA ŠD Sokol SLO 0:28:24.3 0:00:56.0 DNF
442 KNEIS HEATHER USA 0:29:42.3 DNF
426 FISCHER CARLYN RSA 0:20:11.2 0:00:27.9 DNF

Olimpik triatlon – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 450 KOVAČIČ JAROSLAV TK Krško SLO 0:17:12.3 0:00:23.3 1:02:39.7 0:00:24.2 0:34:57.5 1:55:37.1
2 499 SEME UROŠ TK Mamut SLO 0:17:09.6 0:00:24.7 1:02:41.2 0:00:18.1 0:35:41.3 1:56:15.0
3 486 PLEŠE DAVID TK Ljubljana SLO 0:18:43.6 0:00:27.1 1:04:20.9 0:00:25.9 0:33:14.9 1:57:12.5
4 480 PAPAIS EDDY ADS Cus Udine ITA 2:02:48.6
5 506 SZAKACS MILAN HUN 0:17:09.5 0:00:24.0 1:05:34.4 0:00:25.5 0:39:23.1 2:02:56.6
6 465 MEDEN SAŠO TK Maribor SLO 0:20:50.7 0:00:25.3 1:03:44.4 0:00:26.5 0:38:27.8 2:03:54.8
7 525 ZAKŠEK DARKO TK Krško SLO 0:20:13.5 0:00:31.3 1:04:19.9 0:00:21.1 0:39:27.0 2:04:52.9
8 448 KOVACS GABOR HUN 0:18:38.8 0:00:24.9 1:08:57.7 0:00:21.6 0:37:17.2 2:05:40.3
9 439 KAPŠ MIHA TK Ljubljana SLO 0:20:39.5 0:00:33.0 1:06:49.6 0:00:56.9 0:38:09.9 2:07:09.0
10 498 SCHERWITZL BORIS Kelag Energy Running Team AUT 0:20:49.8 0:00:27.7 1:06:48.0 0:00:20.3 0:40:54.6 2:09:20.6
11 403 ARCHBOLD BRETT Team Degani AUS 0:20:40.7 0:00:36.3 1:07:54.4 0:00:27.7 0:40:01.7 2:09:40.9
12 512 TORKAR GREGOR TK Mamut SLO 0:21:28.4 0:00:42.0 1:09:17.3 0:00:38.9 0:40:18.2 2:12:24.9
13 458 LUNDER BORUT ŠD 3sport aluboma SLO 0:23:03.1 0:00:34.2 1:11:20.0 0:00:33.8 0:39:33.4 2:15:04.6
14 502 STJEPIÆ VLADO 4AQ-KLUB Velenje SLO 0:20:22.0 0:00:25.0 1:10:15.9 0:00:50.2 0:43:31.4 2:15:24.6
15 418 DAWSON CAMPBELL AUS 0:22:00.4 0:01:04.2 1:12:08.8 0:00:59.9 0:40:28.7 2:16:42.1
16 529 ZWEERS LUKE Scott Endurance AUS 0:21:22.5 0:00:30.7 1:15:42.7 0:00:25.2 0:39:50.3 2:17:51.5
17 451 KRAJNC DAMJAN Telekom Celje SLO 0:23:18.2 0:00:58.6 1:10:55.8 0:01:05.6 0:43:30.0 2:19:48.3
18 401 ABRAM MIRAN TK Krško SLO 0:24:35.5 0:00:55.7 1:12:02.6 0:00:31.2 0:41:59.4 2:20:04.4
19 484 PICHLER JOCHEN AUT 0:30:30.6 0:00:40.1 1:08:44.5 0:00:35.3 0:39:49.1 2:20:19.7
20 427 FLORESKU MICHAEL Stefflhof Adventures AUT 0:22:52.1 0:00:31.4 1:12:04.1 0:00:26.4 0:44:36.0 2:20:30.0
21 493 RADIVOJEVIČ ALEKSANDER TK Inles Riko Ribnica SLO 0:22:47.4 0:00:35.7 1:13:27.5 0:00:32.6 0:43:57.3 2:21:20.7
22 420 DEBENEC BOJAN TK Ljubljana grc zapolje H cerkno SLO 0:22:50.5 0:01:21.1 1:10:52.0 0:01:00.4 0:45:25.3 2:21:29.4
23 526 ZAVADLAV BOŠTJAN SLO 0:31:39.9 0:01:18.4 1:07:11.8 0:00:43.6 0:42:01.6 2:22:55.4
24 459 HOČEVAR METOD 0:26:24.2 0:01:13.2 1:11:41.1 0:00:42.0 0:43:41.1 2:23:41.6
25 469 MODIC MATIC SLO 0:26:22.6 0:00:48.9 1:11:49.4 0:00:55.4 0:44:06.2 2:24:02.6
26 429 GOLIČ MATJAŽ TK Maribor SLO 0:23:39.3 0:00:56.1 1:14:36.0 0:00:31.4 0:44:55.3 2:24:38.2
27 402 AÆIMOVIÆ RADO TKI Maraton SLO 0:26:58.7 0:01:11.9 1:14:01.7 0:00:43.9 0:43:23.0 2:26:19.3
28 500 SEME ALEŠ TK Mamut SLO 0:23:23.8 0:01:19.2 1:15:39.8 0:00:27.1 0:47:25.5 2:28:15.4
29 513 TRKMAN ANDREJ TK Ljubljana SLO 0:27:26.0 0:00:55.2 1:13:52.5 0:00:53.3 0:46:18.2 2:29:25.3
30 494 RAJH VANJA ŠD Sokol SLO 0:22:56.8 0:01:15.8 1:14:47.5 0:01:00.8 0:49:28.2 2:29:29.3
31 509 ŠOŠIÆ IVICA TK Split CRO 0:26:27.9 0:00:57.6 1:16:38.9 0:00:38.0 0:44:55.8 2:29:38.4
32 445 KOPORC ANDREJ SLO 0:27:51.9 0:00:54.5 1:17:05.8 0:00:33.4 0:45:09.0 2:31:34.8
33 414 CEROVIČ NENO TKL Ljubljana SLO 0:24:31.5 0:00:32.6 1:15:23.9 0:00:45.0 0:51:01.6 2:32:14.7
34 504 STRNIŠA TONI TK Inles Riko Ribnica SLO 0:22:54.6 0:01:20.7 1:20:40.8 0:00:54.1 0:46:29.1 2:32:19.3
35 422 EKART VIKTOR TK Trisport SLO 0:29:25.2 0:01:23.6 1:17:41.3 0:00:48.8 0:43:12.5 2:32:31.4
36 430 GOSTINČAR ROBERT TK Maribor SLO 0:27:34.4 0:01:03.4 1:19:03.7 0:00:53.9 0:44:37.3 2:33:12.8
37 479 PALLAUF MICHAEL GER 0:31:02.3 0:01:25.6 1:14:59.4 0:01:03.9 0:44:59.7 2:33:31.0
38 470 MRAMOR MARJAN MDM SLO 0:31:10.5 0:01:48.9 1:13:37.2 0:01:26.2 0:50:06.0 2:38:08.9
39 521 VUKAN SLAVKO ŠD TURBO MS SLO 0:31:56.6 0:01:55.0 1:15:31.5 0:01:32.6 0:47:16.3 2:38:12.1
40 415 CIGLAR LUKA TK Trisport SLO 0:25:44.4 0:01:04.5 1:17:27.6 0:00:59.5 0:52:56.7 2:38:12.9
41 464 MATAS SAŠO AO Železničar SLO 0:27:36.2 0:01:28.6 1:16:45.4 0:00:46.4 0:51:39.4 2:38:16.1
42 413 CERCHIER FRANCESCO Olimpicaorle ITA 0:29:23.2 0:01:36.5 1:18:40.0 0:01:06.1 0:49:00.9 2:39:46.7
43 481 PEČE PETER SLO 0:30:53.7 0:02:08.8 1:19:15.2 0:01:05.9 0:46:57.7 2:40:21.4
44 599 OCVIRK MOJMIR SLO 0:33:24.8 0:01:09.9 1:18:30.1 0:00:51.6 0:46:26.6 2:40:23.1
45 516 VDOVIČ SAŠO SLO 0:31:01.2 0:00:38.1 1:21:56.1 0:00:34.1 0:46:31.2 2:40:40.8
46 485 KOČAR KLEMEN TK Trisport SLO 0:29:25.8 0:02:36.0 1:22:19.6 0:00:44.5 0:46:30.9 2:41:36.9
47 497 RUTAR DAMJAN ŠD Peklenk SLO 0:33:50.0 0:01:19.4 1:15:04.2 0:01:21.4 0:50:06.1 2:41:41.2
48 455 LEPOJIČ SAŠO SLO 0:37:04.2 0:01:11.7 1:17:40.9 0:00:47.3 0:45:43.7 2:42:27.9
49 527 ZAVRŠKI MARKO TK Maribor SLO 0:23:41.6 0:01:11.0 1:21:28.3 0:01:09.2 0:54:58.7 2:42:28.8
50 510 ŠTERN MITJA MaxxFit Kranj SLO 0:38:54.0 0:01:56.2 1:18:11.2 0:00:52.6 0:44:09.8 2:44:03.9
51 522 WEICHERT THOMAS HSV Triathlon Kärnten AUT 0:24:58.6 0:00:59.8 1:26:29.1 0:00:44.5 0:51:13.0 2:44:25.2
52 423 ERHOVNIC TOMAŽ TK Ljubljana SLO 0:25:40.6 0:01:03.4 1:25:54.7 0:00:46.1 0:51:39.0 2:45:03.9
53 489 PRISTOV BOŠTJAN Vitezi dobrega teka SLO 0:32:41.6 0:01:11.9 1:19:08.1 0:00:35.8 0:52:11.9 2:45:49.4
54 425 FANTINI ROMAN SLO 0:30:52.8 0:02:30.9 1:18:03.0 0:01:22.3 0:53:35.0 2:46:24.1
55 487 PODGORNIK BOJAN Atletska šola Miran Bizjak SLO 0:32:47.6 0:02:15.7 1:19:33.5 0:01:06.1 0:51:07.9 2:46:51.0
56 416 COLJA BOŠTJAN SLO 0:36:36.4 0:02:24.3 1:21:47.9 0:00:34.5 0:47:10.7 2:48:33.9
57 404 BALANTIČ MATJAŽ TK Trisport SLO 0:29:04.2 0:01:29.6 1:23:53.5 0:01:02.0 0:53:43.8 2:49:13.2
58 440 KERMELJ STANISLAV TK Ljubljana SLO 0:31:45.5 0:01:14.0 1:21:28.5 0:00:35.2 0:55:37.9 2:50:41.2
59 435 JERETINA PRIMOŽ SLO 0:30:35.2 0:02:51.9 1:26:24.0 0:00:59.7 0:50:20.1 2:51:10.9
60 411 BOČKOR MIHA 3K Sport SLO 0:31:57.7 0:00:40.5 1:23:25.1 0:00:46.6 0:54:23.5 2:51:13.5
61 437 JURITSCH MICHAEL AUT 0:29:18.6 0:02:07.1 1:24:44.9 0:00:52.0 0:54:35.2 2:51:37.9
62 454 LANEY TOM USA 0:30:20.4 0:02:30.6 1:27:10.2 0:00:39.8 0:51:36.3 2:52:17.3
63 505 STROMBERGER MARTIN HSV Triathlon Kärnten AUT 0:33:26.6 0:01:10.6 1:22:46.0 0:00:42.3 0:54:49.3 2:52:54.9
64 412 BRATUN TOMAŽ Šojić i Pantić team SLO 0:29:42.5 0:03:50.3 1:27:16.8 0:01:37.0 0:50:33.3 2:53:00.1
65 434 JANKOVIÆ DUŠAN Pulz šport Ljubljana SLO 0:38:13.6 0:01:23.8 1:23:19.3 0:01:01.2 0:50:47.6 2:54:45.6
66 407 BERGER PETER AUT 0:31:43.4 0:01:35.1 1:24:54.7 0:05:21.1 0:51:27.4 2:55:01.8
67 405 BANDI DENIS AlpeAdriamultisport ITA 0:43:21.5 0:01:45.4 1:17:43.1 0:00:46.4 0:53:06.5 2:56:43.0
68 518 VIDENŠEK MARJAN ŠRK Celje SLO 0:35:06.6 0:02:30.9 1:28:11.3 0:00:56.5 0:50:31.0 2:57:16.5
69 409 BLATNIK ROMAN TK Krško SLO 0:32:22.6 0:01:52.2 1:28:21.4 0:00:23.4 0:54:48.0 2:57:47.8
70 436 JOSIPOVIÆ MATKO TK Maribor SLO 0:23:56.9 0:03:23.4 1:27:06.4 0:01:57.0 1:02:10.0 2:58:33.8
71 449 KOVAČIČ MIHA 3K Sport SLO 0:30:39.1 0:03:57.2 1:29:38.4 0:02:00.0 0:52:43.2 2:58:58.0
72 444 KOBE TADEJ ŠD Mulc SLO 0:33:57.4 0:04:06.7 1:28:44.4 0:01:15.3 0:54:15.3 3:02:19.2
73 468 MITIČ DUŠAN SLO 0:32:56.2 0:02:02.1 1:24:38.4 0:01:09.1 1:01:48.1 3:02:34.1
74 492 PUHAR PRIMOŽ Vitezi dobrega teka SLO 0:34:24.8 0:02:18.9 1:26:34.3 0:01:10.9 0:58:16.6 3:02:45.6
75 478 PAGAVINO BRUNELLO ADS Cus Udine ITA 0:34:54.7 0:02:29.3 1:34:49.3 0:00:43.8 0:50:22.5 3:03:19.6
76 421 DODIČ JANEZ Pantić i Šojić team SLO 0:29:40.1 0:03:53.4 1:28:14.0 0:01:05.6 1:00:28.4 3:03:21.5
77 460 MALARECKI PAWEL POL 0:34:22.2 0:04:43.9 1:26:05.9 0:01:53.8 0:59:18.9 3:06:24.8
78 408 BIZJAK DOMEN Tekaški forum SLO 0:27:37.1 0:33:12.5 1:15:26.7 0:01:31.0 0:53:20.5 3:11:07.9
79 472 MUSIGN MARCO G.S. Gorizia ITA 0:34:07.9 0:01:57.3 1:42:46.3 0:01:15.6 0:52:16.0 3:12:23.2
80 443 KNEIS MARK USA 0:41:56.9 0:01:47.2 1:30:28.6 0:01:05.5 1:01:14.9 3:16:33.2
81 501 STARMAN MATIJA Nike+ SLO 0:42:14.5 0:02:06.0 1:35:16.5 0:01:44.5 0:59:38.4 3:21:00.1
82 438 KABAJ MILAN TK Maribor SLO 0:32:54.8 0:01:54.1 1:38:52.5 0:01:26.4 1:08:58.2 3:24:06.1
83 452 KRASNIK GORAZD Klub Maratonec Lenart SLO 0:40:46.1 0:03:04.3 1:38:53.5 0:00:55.7 1:00:26.9 3:24:06.5
84 490 PŠENIČNIK MARKO 3K Sport SLO 0:32:40.2 0:01:37.9 1:48:11.0 0:01:09.9 1:08:22.9 3:32:02.0
520 VRAČAR VIKTOR SLO DNF
471 MURRAY RICHARD RSA 0:17:31.5 0:00:21.2 DNF
447 KORELC MATEJ TK Ljubljana SLO 0:23:10.4 0:00:43.8 DNF
515 VANEK AKOS HUN 0:17:14.5 0:00:23.3 DNF
466 MILLER NATHAN Scott Endurance AUS 0:21:56.9 0:00:38.6 DNF
511 TABACCHI ANDREA Silca Ultralite Triathlon ITA 0:20:58.3 0:00:22.6 DNF
410 BLIGNAUT THEO RSA 0:17:45.1 0:00:18.7 DNF

Triatlon za vsakogar – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 225 GALJOT BARBARA TK Trisport SLO 0:09:13.9 0:00:51.3 0:25:19.2 0:00:29.1 0:14:53.9 0:50:47.4
2 230 GORGES NINA C.A.BIELES LUX 0:06:12.5 0:00:27.7 0:27:47.6 0:00:21.5 0:16:44.9 0:51:34.4
3 265 KRALJ ZALAR VESNA Trim klub Krka SLO 0:09:22.9 0:00:46.9 0:25:55.6 0:00:38.7 0:16:08.2 0:52:52.5
4 205 BIZJAK MAJA SV-430.MOD SLO 0:07:05.7 0:00:23.1 0:28:25.3 0:00:37.3 0:16:27.9 0:52:59.4
5 214 CAPUDER ROMANA TK Trisport SLO 0:09:42.5 0:00:40.6 0:26:36.2 0:00:33.6 0:16:27.7 0:54:00.7
6 260 KOŠNJEK TEA MaxxFit Kranj SLO 0:06:22.0 0:01:20.2 0:28:12.7 0:00:33.5 0:18:10.3 0:54:38.8
7 204 BARLE JUSTI SLO 0:09:26.4 0:00:51.1 0:26:19.4 0:00:36.2 0:17:49.7 0:55:02.9
8 321 ŠTUPAR EMA TK Trisport SLO 0:10:46.6 0:00:40.6 0:27:40.6 0:00:20.1 0:17:04.5 0:56:32.5
9 243 JANEŽ JASNA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:09:24.1 0:00:32.3 0:29:22.1 0:00:17.1 0:17:20.1 0:56:55.9
10 264 KOZJEK ANA KARIN SLO 0:06:11.9 0:01:35.7 0:31:27.6 0:00:52.5 0:16:55.1 0:57:02.9
11 332 VILAR TADEJA SV-1.BR SLO 0:08:49.7 0:01:10.8 0:30:13.7 0:00:41.3 0:17:50.1 0:58:45.7
12 274 LOTRIČ DOLINAR ALEŠA SLO 0:10:12.4 0:01:40.2 0:29:30.8 0:00:25.4 0:17:01.2 0:58:50.1
13 347 ŽIČKAR DOLORES TK Krško SLO 0:07:39.9 0:00:56.4 0:33:12.4 0:00:24.4 0:17:41.3 0:59:54.5
14 308 SEME KATJA TK Mamut SLO 0:09:13.0 0:00:31.0 0:30:04.2 0:00:34.4 0:20:30.0 1:00:52.6
15 339 ZALOKAR PIJA Timing Ljubljana SLO 0:08:29.0 0:01:31.9 0:32:31.0 0:00:14.7 0:19:05.2 1:01:51.9
16 216 CASEY JILL Vicenza Triathlon Club USA 0:11:38.2 0:01:39.0 0:30:34.4 0:00:28.5 0:18:14.0 1:02:34.1
17 315 STRNAD VOLKAR POLONA 3K Sport SLO 0:09:26.0 0:01:07.0 0:33:42.4 0:00:31.9 0:17:55.9 1:02:43.3
18 278 MIHELČIČ LANA SLO 0:10:27.1 0:01:57.1 0:33:55.6 0:00:29.2 0:19:00.4 1:05:49.5
19 286 PEČARIČ STRNAD URŠKA Tumbp allstars SLO 0:10:42.8 0:00:58.5 0:34:58.6 0:00:36.6 0:19:23.3 1:06:39.9
20 227 GIAMPIERETTI CHIARA ITA 0:08:14.3 0:01:22.7 0:34:31.1 0:00:40.7 0:22:18.5 1:07:07.4
21 329 UNK MATEJA SLO 0:10:48.6 0:01:13.2 0:34:02.9 0:00:26.1 0:21:01.2 1:07:32.1
22 221 DORFER GUNDOLF ELISABETH Hurtigflink LTC AUT 0:11:09.2 0:00:55.0 0:34:01.9 0:00:20.9 0:23:44.6 1:10:11.8
23 269 KRIŽAN SANJA SLO 0:12:02.5 0:01:22.7 0:39:48.4 0:00:31.2 0:20:21.6 1:14:06.5
24 319 ŠPRAJCAR BREDA SLO 0:12:00.6 0:02:51.8 0:38:57.4 0:00:20.2 0:21:58.4 1:16:08.5
25 337 YOUNG ARLANA USA 0:10:17.2 0:03:33.3 0:39:05.2 0:00:16.5 0:27:10.0 1:20:22.3

Triatlon za vsakogar – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 271 KROMAR DAMIJAN SV-PP SLO 0:05:59.1 0:00:27.8 0:21:26.4 0:00:19.4 0:11:31.6 0:39:44.3
2 237 HARNOLD PETER 3Šport SLO 0:05:26.2 0:00:25.6 0:22:29.3 0:00:18.7 0:12:19.2 0:40:59.2
3 305 SAJEVEC PETER SV-72.BR SLO 0:06:00.3 0:00:28.9 0:22:37.1 0:00:21.1 0:11:38.3 0:41:05.8
4 203 ARBAJTER IZTOK SV-PSSV SLO 0:08:33.1 0:00:24.9 0:22:54.7 0:00:27.0 0:13:01.6 0:45:21.4
5 349 ŽNIDAR ALJOŠA Projekt Natura SLO 0:08:17.3 0:00:42.4 0:22:14.7 0:00:36.4 0:13:31.7 0:45:22.7
6 256 KOJC JOŽE TK Maribor SLO 0:06:41.8 0:00:28.2 0:24:06.4 0:00:18.2 0:13:58.8 0:45:33.5
7 344 ZEMVA TOMAŽ SV-72.BR SLO 0:08:58.5 0:00:58.0 0:22:27.9 0:00:36.2 0:13:18.4 0:46:19.1
8 314 STAMPAR LJUBO SV-GŠSV SLO 0:07:31.5 0:00:39.3 0:24:45.9 0:00:33.4 0:13:36.6 0:47:06.8
9 220 DORFER PETER Hurtigflink LTC AUT 0:07:07.8 0:00:48.4 0:24:54.9 0:00:17.4 0:14:11.3 0:47:20.0
10 338 ZAJC LUKA BAM.BI SLO 0:07:31.9 0:00:30.3 0:24:26.7 0:00:28.0 0:14:25.7 0:47:22.8
11 235 GRILJ UROŠ www.gjf.si SLO 0:06:13.8 0:00:35.3 0:25:34.0 0:00:32.7 0:14:44.9 0:47:40.8
12 201 ANDERLE KRISTJAN SLO 0:06:34.6 0:00:46.7 0:24:42.1 0:00:33.9 0:15:09.6 0:47:47.0
13 219 DOLENC NEJC ŠTD Olimpik SLO 0:06:03.8 0:00:37.9 0:24:31.6 0:00:17.7 0:16:22.8 0:47:53.9
14 276 MANDIČ PETER TK Trisport SLO 0:07:36.8 0:01:06.4 0:24:49.1 0:00:24.5 0:13:57.9 0:47:54.9
15 320 ŠTIHOVIČ TJAŠ ŠTD Olimpik SLO 0:05:19.9 0:00:43.3 0:27:25.9 0:00:15.8 0:14:21.6 0:48:06.6
16 246 KALTENEKAR MATEJ SLO 0:09:14.9 0:00:49.7 0:24:06.1 0:00:42.3 0:13:13.9 0:48:06.9
17 238 HOČEVAR ALEŠ SV-72.BR SLO 0:08:57.4 0:00:37.2 0:24:25.9 0:00:19.6 0:13:54.4 0:48:14.6
18 325 TRAMPUŠ JAN 3Šport SLO 0:09:17.6 0:00:54.5 0:23:52.7 0:00:40.6 0:13:35.0 0:48:20.5
19 207 BLATNIK ANDREJ SLO 0:06:09.5 0:00:46.7 0:24:41.0 0:00:45.7 0:16:23.9 0:48:46.9
20 317 SUŠNIK GREGA TK Trisport SLO 0:06:02.9 0:00:51.5 0:26:49.2 0:00:25.2 0:14:43.0 0:48:51.8
21 267 KRAŠEK MARTIN TK Ljubljana SLO 0:05:36.6 0:00:54.2 0:25:58.9 0:00:35.8 0:16:00.9 0:49:06.6
22 514 TROJAR BOJAN SD Strahovica SLO 0:09:28.3 0:00:57.2 0:25:26.2 0:00:45.8 0:12:50.3 0:49:28.0
23 206 BLAGOVIČ JOŽE SV-PSSV SLO 0:06:42.6 0:00:50.2 0:26:12.9 0:00:35.7 0:15:13.2 0:49:34.6
24 340 ZALOKAR PETER SLO 0:10:24.8 0:01:13.0 0:23:43.2 0:00:33.0 0:14:24.9 0:50:19.0
25 330 VERDENIK MARKO TK Ljubljana SLO 0:06:24.0 0:00:42.5 0:26:53.8 0:00:24.0 0:16:14.5 0:50:38.9
26 234 GRILJ MIHA www.gjf.si SLO 0:08:53.4 0:00:41.4 0:24:37.6 0:00:35.4 0:15:52.3 0:50:40.3
27 262 KOVAČEC MIROSLAV SV-17.BVP SLO 0:09:48.9 0:01:55.2 0:24:13.6 0:01:07.2 0:13:46.8 0:50:51.8
28 247 KALTENEKAR DENIS SLO 0:09:57.6 0:01:11.6 0:24:59.2 0:00:44.8 0:14:10.6 0:51:03.9
29 236 HABIČ ALEŠ SLO 0:08:50.7 0:02:37.7 0:23:12.3 0:01:11.6 0:15:18.2 0:51:10.5
30 277 MARKELJ TADEJ Bled Rafting SLO 0:07:16.8 0:01:20.2 0:27:06.9 0:00:40.5 0:14:49.6 0:51:14.1
31 346 ZUPANC UROŠ Vaterpolo Mroži SLO 0:08:05.5 0:01:16.6 0:27:13.8 0:00:11.0 0:14:36.5 0:51:23.5
32 350 ŽONTAR SIMON 3iron SLO 0:11:00.3 0:00:29.7 0:23:19.0 0:00:35.7 0:16:10.9 0:51:35.7
33 323 TEMENT ROK TK Ljubljana SLO 0:09:18.2 0:00:36.7 0:25:56.0 0:00:33.0 0:15:15.2 0:51:39.2
34 209 BOŽIČ ROBERT SV-72.BR SLO 0:10:24.9 0:01:14.1 0:25:42.0 0:00:13.9 0:14:07.5 0:51:42.5
35 282 NAKRST MITJA SI.MOBIL SLO 0:09:04.6 0:00:45.6 0:25:52.6 0:00:15.0 0:15:59.5 0:51:57.5
36 266 KRAMARIČ MIROSLAV Trim klub Krka SLO 0:07:28.6 0:01:06.2 0:25:29.3 0:00:54.2 0:17:20.8 0:52:19.3
37 272 LAVTAR BOTJAN SLO 0:11:01.9 0:01:31.4 0:23:27.1 0:01:01.7 0:15:25.9 0:52:28.1
38 244 JERNEJČIČ ANDREJ SLO 0:09:17.0 0:01:05.3 0:24:29.1 0:01:07.3 0:16:34.1 0:52:32.9
39 213 BUKOVEC GREGOR SLO 0:10:08.2 0:00:32.0 0:25:52.1 0:00:16.2 0:15:46.7 0:52:35.3
40 232 GRGIČ JAN Slovan Trst ITA 0:09:45.4 0:00:36.7 0:26:20.0 0:00:27.0 0:15:29.3 0:52:38.4
41 285 OBERLEITNER PETER AUT 0:07:34.9 0:01:16.4 0:27:08.0 0:00:34.7 0:16:14.0 0:52:48.2
42 279 MIHELIČ LEON SV-ESD SLO 0:11:05.8 0:00:59.4 0:26:56.7 0:00:15.2 0:13:33.4 0:52:50.6
43 211 BRADAČ DAVID SV-BRZOL SLO 0:08:56.1 0:01:00.7 0:25:33.6 0:01:03.9 0:16:19.7 0:52:54.0
44 316 STRNAD VOLKAR MATJAŽ 3K Sport SLO 0:08:57.3 0:00:25.8 0:25:21.6 0:00:28.1 0:18:03.1 0:53:16.1
45 360 JANUŠ JANC SLO 0:07:17.6 0:01:21.4 0:27:52.1 0:00:50.7 0:15:58.9 0:53:20.7
46 327 TUŠAR LEON SV-PSSV SLO 0:08:59.7 0:00:59.7 0:26:35.9 0:00:48.5 0:16:01.0 0:53:24.9
47 251 KAVČIČ BLAŽ Pulz šport Ljubljana SLO 0:09:12.7 0:29:58.5 0:53:42.6
48 292 PODGORNIK JANEZ SV-PP SLO 0:11:32.1 0:01:18.9 0:26:09.0 0:00:19.1 0:14:42.2 0:54:01.4
49 322 TELIČ BORUT Blažičrobni trakovi d.o.o SLO 0:11:36.3 0:01:38.2 0:24:11.8 0:01:13.0 0:15:31.9 0:54:11.3
50 295 PRIJATELJ MIHA SV-72.BR SLO 0:09:27.1 0:01:33.6 0:29:01.6 0:00:24.7 0:13:48.2 0:54:15.3
51 212 BUKAVEC SANDOR ITA 0:10:57.4 0:00:52.0 0:27:54.4 0:00:31.2 0:14:30.1 0:54:45.2
52 290 PODBOJ BERNARD SLO 0:09:09.5 0:01:49.0 0:26:17.2 0:01:04.8 0:16:27.0 0:54:47.6
53 250 KAVČIČ MATIC Pulz šport Ljubljana SLO 0:08:52.6 0:01:28.8 0:28:49.0 0:00:26.0 0:15:13.2 0:54:49.6
54 318 ŠKERJANC PETER SV-BRZOL SLO 0:12:59.7 0:04:36.3 0:19:07.1 0:00:28.8 0:17:43.7 0:54:55.7
55 334 VRTAČIČ TOMAŽ TK Trisport SLO 0:08:39.9 0:02:28.4 0:26:35.1 0:01:23.5 0:15:59.9 0:55:06.8
56 222 EPIFANIO MARCO Team Marbleman A.S.D. Carrara ITA 0:08:54.1 0:01:04.0 0:29:46.3 0:00:39.1 0:15:22.7 0:55:46.3
57 294 PRETNAR VITOMIR TK Gorenjska SLO 0:11:42.9 0:01:16.1 0:27:01.5 0:00:21.1 0:15:41.2 0:56:02.9
58 231 GREGORIČ MARKO SV-5.OIB SLO 0:10:32.8 0:01:14.5 0:25:23.8 0:00:51.4 0:18:05.5 0:56:08.0
59 298 REŽEK PETER SLO 0:08:31.1 0:01:20.0 0:28:59.9 0:00:55.0 0:16:35.8 0:56:21.9
60 224 FURLAN SIMON SLO 0:09:43.0 0:01:33.5 0:28:49.7 0:00:21.1 0:16:17.1 0:56:44.5
61 503 STOPAR MAKS TK Ljubljana SLO 0:09:44.5 0:00:52.3 0:28:13.7 0:01:00.3 0:17:44.3 0:57:35.2
62 239 HUDOBIVNIK PRIMOŽ SLO 0:11:05.0 0:00:41.0 0:29:30.4 0:00:18.4 0:16:18.9 0:57:53.7
63 326 TREVEN ALEKSANDER Vaterpolo Mroži SLO 0:11:48.8 0:01:40.0 0:28:03.6 0:00:20.9 0:16:17.8 0:58:11.2
64 275 LUČIČ DRAGAN SV-PP SLO 0:10:36.8 0:02:09.8 0:28:40.5 0:00:37.6 0:16:09.6 0:58:14.3
65 261 KOVAČEC LEON TK Maraton Ptuj SLO 0:11:13.2 0:02:40.3 0:28:30.0 0:00:27.8 0:15:42.1 0:58:33.5
66 253 KNAP BOJAN Medicus SLO 0:10:25.5 0:00:44.8 0:27:53.4 0:00:39.1 0:18:54.3 0:58:37.2
67 297 REPNIC BENO SLO 0:09:58.7 0:02:09.7 0:27:57.1 0:01:11.9 0:17:22.7 0:58:40.2
68 255 KOGOVŠEK DAMJAN Vaterpolo Mroži SLO 0:10:40.5 0:01:09.9 0:28:41.0 0:00:28.5 0:17:48.2 0:58:48.3
69 259 KOSTANJEVEC MATEJ SV-PDRIU SLO 0:07:57.3 0:00:51.3 0:30:10.6 0:00:19.7 0:20:13.9 0:59:33.0
70 258 KOREN ROK SLO 0:09:07.5 0:02:04.4 0:31:29.9 0:00:20.4 0:16:34.3 0:59:36.6
71 280 MILAVEC GORAZD Vaterpolo Mroži SLO 0:09:34.5 0:02:12.2 0:31:47.9 0:00:52.0 0:15:36.1 1:00:02.9
72 296 PŠENIČNIK PRIMOŽ SV-17.BVP SLO 0:07:23.8 0:00:34.0 0:32:05.3 0:00:49.2 0:19:16.9 1:00:09.4
73 336 VUKOTIÆ MARKO SLO 0:10:42.0 0:02:28.6 0:30:57.0 0:00:21.7 0:16:25.1 1:00:54.5
74 303 RUPNIK JURE Živa voda SLO 0:09:08.8 0:01:02.4 0:31:22.9 0:00:21.5 0:19:04.2 1:00:59.8
75 335 VUKOTIÆ MATEJ SLO 0:10:24.6 0:02:08.8 0:30:16.6 0:01:00.5 0:17:11.4 1:01:01.9
76 281 MOČNIK ANDREJ SV-1.BR SLO 0:10:30.8 0:01:58.7 0:32:28.1 0:00:44.5 0:15:27.0 1:01:09.2
77 273 LOGOŽAR SAŠO ŠKD AENI SLO 0:08:34.9 0:01:17.7 0:33:06.9 0:00:23.5 0:19:01.3 1:02:24.4
78 249 KATOPODIS ALEX AUS 0:10:52.2 0:01:35.0 0:28:26.5 0:01:06.1 0:20:50.2 1:02:50.1
79 311 SIMEUNOVIÆ DRAGAN SLO 0:11:24.0 0:03:22.5 0:30:15.1 0:00:28.8 0:18:22.7 1:03:53.2
80 248 KAMBERI SANDI SV-72.BR SLO 0:12:03.3 0:03:03.3 0:31:42.9 0:00:31.8 0:17:18.9 1:04:40.3
81 208 BOLKA JURE MaxxFit Kranj SLO 0:11:12.3 0:02:54.9 0:29:07.9 0:01:09.8 0:20:24.5 1:04:49.5
82 324 TOMAZIN MARKO Hiti počasi Naklo SLO 0:13:19.7 0:00:32.5 0:31:23.5 0:00:36.9 0:19:14.6 1:05:07.3
83 268 KRIVOROTOV MARKO SV-72.BR SLO 0:11:00.5 0:01:05.8 0:33:03.2 0:00:51.8 0:19:22.2 1:05:23.6
84 356 MOHORIČ JURE GARMIN SLO 0:11:21.2 0:02:55.7 0:29:27.4 0:01:56.3 0:20:35.4 1:06:16.1
85 343 ZAVODNIK LUKA Vaterpolo Mroži SLO 0:11:45.9 0:01:32.7 0:31:58.3 0:00:35.2 0:20:34.4 1:06:26.6
86 287 PERKO MATEJ SV-72.BR SLO 0:09:42.0 0:01:33.6 0:31:38.6 0:00:35.2 0:23:26.8 1:06:56.4
87 241 JANC BOŠTJAN SLO 0:11:39.5 0:01:18.2 0:32:13.5 0:01:03.0 0:21:26.9 1:07:41.1
88 342 ZAVODNIK JURE Vaterpolo Mroži SLO 0:11:49.9 0:01:30.4 0:31:09.6 0:00:24.5 0:23:22.1 1:08:16.6
89 299 RIBAŠ BORIS SLO 0:11:01.3 0:01:34.6 0:35:18.7 0:00:21.2 0:22:34.9 1:10:50.8
90 341 ZAMAN MARTIN SLO 0:09:57.4 0:02:09.5 0:37:19.7 0:00:51.7 0:21:29.0 1:11:47.4
91 291 PODBORŠEK MARE Vaterpolo Mroži SLO 0:11:54.4 0:03:36.5 0:40:38.6 0:00:42.7 0:29:03.7 1:25:56.0
92 245 JURJEC BOJAN Vaterpolo Mroži SLO 0:11:59.6 0:03:33.2 0:40:42.2 0:00:40.7 0:29:00.6 1:25:56.3
210 BOŽIČ ALEN ŠD Poljane SLO 0:10:58.0 0:01:21.3 0:12:33.4 0:00:13.0 0:14:43.5 DQ
310 SHAFER JUSTIN USA 0:11:39.7 0:01:22.8 0:18:26.8 0:00:22.0 0:14:32.9 DQ

Slovenska vojska – Moški do 35 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 305 SAJEVEC PETER SV-72.BR SLO 0:06:00.3 0:00:28.9 0:22:37.1 0:00:21.1 0:11:38.3 0:41:05.8
2 238 HOČEVAR ALEŠ SV-72.BR SLO 0:08:57.4 0:00:37.2 0:24:25.9 0:00:19.6 0:13:54.4 0:48:14.6
3 209 BOŽIČ ROBERT SV-72.BR SLO 0:10:24.9 0:01:14.1 0:25:42.0 0:00:13.9 0:14:07.5 0:51:42.5
4 295 PRIJATELJ MIHA SV-72.BR SLO 0:09:27.1 0:01:33.6 0:29:01.6 0:00:24.7 0:13:48.2 0:54:15.3
5 318 ŠKERJANC PETER SV-BRZOL SLO 0:12:59.7 0:04:36.3 0:19:07.1 0:00:28.8 0:17:43.7 0:54:55.7
6 281 MOČNIK ANDREJ SV-1.BR SLO 0:10:30.8 0:01:58.7 0:32:28.1 0:00:44.5 0:15:27.0 1:01:09.2
7 268 KRIVOROTOV MARKO SV-72.BR SLO 0:11:00.5 0:01:05.8 0:33:03.2 0:00:51.8 0:19:22.2 1:05:23.6
8 287 PERKO MATEJ SV-72.BR SLO 0:09:42.0 0:01:33.6 0:31:38.6 0:00:35.2 0:23:26.8 1:06:56.4

Slovenska vojska – Moški od 35 do 45 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 271 KROMAR DAMIJAN SV-PP SLO 0:05:59.1 0:00:27.8 0:21:26.4 0:00:19.4 0:11:31.6 0:39:44.3
2 203 ARBAJTER IZTOK SV-PSSV SLO 0:08:33.1 0:00:24.9 0:22:54.7 0:00:27.0 0:13:01.6 0:45:21.4
3 344 ZEMVA TOMAŽ SV-72.BR SLO 0:08:58.5 0:00:58.0 0:22:27.9 0:00:36.2 0:13:18.4 0:46:19.1
4 314 STAMPAR LJUBO SV-GŠSV SLO 0:07:31.5 0:00:39.3 0:24:45.9 0:00:33.4 0:13:36.6 0:47:06.8
5 262 KOVAČEC MIROSLAV SV-17.BVP SLO 0:09:48.9 0:01:55.2 0:24:13.6 0:01:07.2 0:13:46.8 0:50:51.8
6 211 BRADAČ DAVID SV-BRZOL SLO 0:08:56.1 0:01:00.7 0:25:33.6 0:01:03.9 0:16:19.7 0:52:54.0
7 292 PODGORNIK JANEZ SV-PP SLO 0:11:32.1 0:01:18.9 0:26:09.0 0:00:19.1 0:14:42.2 0:54:01.4
8 231 GREGORIČ MARKO SV-5.OIB SLO 0:10:32.8 0:01:14.5 0:25:23.8 0:00:51.4 0:18:05.5 0:56:08.0
9 259 KOSTANJEVEC MATEJ SV-PDRIU SLO 0:07:57.3 0:00:51.3 0:30:10.6 0:00:19.7 0:20:13.9 0:59:33.0
10 296 PŠENIČNIK PRIMOŽ SV-17.BVP SLO 0:07:23.8 0:00:34.0 0:32:05.3 0:00:49.2 0:19:16.9 1:00:09.4

Slovenska vojska – Moški nad 45 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 206 BLAGOVIČ JOŽE SV-PSSV SLO 0:06:42.6 0:00:50.2 0:26:12.9 0:00:35.7 0:15:13.2 0:49:34.6
2 279 MIHELIČ LEON SV-ESD SLO 0:11:05.8 0:00:59.4 0:26:56.7 0:00:15.2 0:13:33.4 0:52:50.6
3 327 TUŠAR LEON SV-PSSV SLO 0:08:59.7 0:00:59.7 0:26:35.9 0:00:48.5 0:16:01.0 0:53:24.9
4 275 LUČIČ DRAGAN SV-PP SLO 0:10:36.8 0:02:09.8 0:28:40.5 0:00:37.6 0:16:09.6 0:58:14.3
5 248 KAMBERI SANDI SV-72.BR SLO 0:12:03.3 0:03:03.3 0:31:42.9 0:00:31.8 0:17:18.9 1:04:40.3

Slovenska vojska – Ženske

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 205 BIZJAK MAJA SV-430.MOD SLO 0:07:05.7 0:00:23.1 0:28:25.3 0:00:37.3 0:16:27.9 0:52:59.4
2 332 VILAR TADEJA SV-1.BR SLO 0:08:49.7 0:01:10.8 0:30:13.7 0:00:41.3 0:17:50.1 0:58:45.7

Slovenska vojska – Moške štafete

# St. Enota Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 376 SV-1.BR LELEK/POGAČAR/WITWICKY 0:07:53.6 0:00:22.2 0:22:45.3 0:00:19.1 0:13:13.6 0:44:33.9
2 380 SV-PDRIU ŠKUFCA/LUZNAR/RAKAR 0:09:58.5 0:00:22.8 0:22:42.8 0:00:13.0 0:11:54.4 0:45:11.6
3 381 SV-PSSV TOMŠIČ/BOŽIČ/SILA 0:09:28.2 0:00:26.7 0:22:48.8 0:00:19.1 0:13:27.8 0:46:30.7
4 374 SV-1.BR KROFL/KRAJNC/TRETNJAK 0:06:10.0 0:00:20.8 0:26:34.6 0:00:15.1 0:13:33.6 0:46:54.2
5 378 SV-72.BR SAMARDŽIČ/PENIČ/PERKO 0:11:17.6 0:00:20.0 0:24:11.0 0:00:12.0 0:11:52.8 0:47:53.5
6 377 SV-72.BR THALER/HLADNIK/BLAŽIČ 0:10:32.6 0:00:24.6 0:22:42.7 0:00:14.1 0:14:11.9 0:48:06.0
7 375 SV-1.BR KREBSEKŠGREGORINČIČ 0:10:31.1 0:00:28.3 0:29:59.8 0:00:20.2 0:11:50.8 0:53:10.3
8 379 SV-BRZOL BEVCLESKOVARPUHAR 0:08:17.1 0:00:30.6 0:30:54.8 0:00:18.4 0:16:18.1 0:56:19.1

Slovenska vojska – Mešane štafete

# St. Enota Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 392 SV-PSSV BRODNIK/GASSER/JAMAR 0:09:34.3 0:00:21.9 0:29:05.3 0:00:17.0 0:16:52.9 0:56:11.5
2 390 SV-1.BR PUHNERVIRTNIKVRATINČIČ 0:12:08.3 0:00:35.9 0:34:29.6 0:00:16.7 0:18:27.5 1:05:58.1

Slovenska vojska – Ženske štafete

# St. Enota Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 391 SV-BRZOL MERSLAVIČHRENKLOBČAVER 0:10:50.9 0:00:21.9 0:34:42.5 0:00:16.2 0:19:51.9 1:06:03.6

Slovenska vojska – Moški skupno

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 271 KROMAR DAMIJAN SV-PP SLO 0:05:59.1 0:00:27.8 0:21:26.4 0:00:19.4 0:11:31.6 0:39:44.3
2 305 SAJEVEC PETER SV-72.BR SLO 0:06:00.3 0:00:28.9 0:22:37.1 0:00:21.1 0:11:38.3 0:41:05.8
3 203 ARBAJTER IZTOK SV-PSSV SLO 0:08:33.1 0:00:24.9 0:22:54.7 0:00:27.0 0:13:01.6 0:45:21.4
4 344 ZEMVA TOMAŽ SV-72.BR SLO 0:08:58.5 0:00:58.0 0:22:27.9 0:00:36.2 0:13:18.4 0:46:19.1
5 314 STAMPAR LJUBO SV-GŠSV SLO 0:07:31.5 0:00:39.3 0:24:45.9 0:00:33.4 0:13:36.6 0:47:06.8
6 238 HOČEVAR ALEŠ SV-72.BR SLO 0:08:57.4 0:00:37.2 0:24:25.9 0:00:19.6 0:13:54.4 0:48:14.6
7 206 BLAGOVIČ JOŽE SV-PSSV SLO 0:06:42.6 0:00:50.2 0:26:12.9 0:00:35.7 0:15:13.2 0:49:34.6
8 262 KOVAČEC MIROSLAV SV-17.BVP SLO 0:09:48.9 0:01:55.2 0:24:13.6 0:01:07.2 0:13:46.8 0:50:51.8
9 209 BOŽIČ ROBERT SV-72.BR SLO 0:10:24.9 0:01:14.1 0:25:42.0 0:00:13.9 0:14:07.5 0:51:42.5
10 279 MIHELIČ LEON SV-ESD SLO 0:11:05.8 0:00:59.4 0:26:56.7 0:00:15.2 0:13:33.4 0:52:50.6
11 211 BRADAČ DAVID SV-BRZOL SLO 0:08:56.1 0:01:00.7 0:25:33.6 0:01:03.9 0:16:19.7 0:52:54.0
12 327 TUŠAR LEON SV-PSSV SLO 0:08:59.7 0:00:59.7 0:26:35.9 0:00:48.5 0:16:01.0 0:53:24.9
13 292 PODGORNIK JANEZ SV-PP SLO 0:11:32.1 0:01:18.9 0:26:09.0 0:00:19.1 0:14:42.2 0:54:01.4
14 295 PRIJATELJ MIHA SV-72.BR SLO 0:09:27.1 0:01:33.6 0:29:01.6 0:00:24.7 0:13:48.2 0:54:15.3
15 318 ŠKERJANC PETER SV-BRZOL SLO 0:12:59.7 0:04:36.3 0:19:07.1 0:00:28.8 0:17:43.7 0:54:55.7
16 231 GREGORIČ MARKO SV-5.OIB SLO 0:10:32.8 0:01:14.5 0:25:23.8 0:00:51.4 0:18:05.5 0:56:08.0
17 275 LUČIČ DRAGAN SV-PP SLO 0:10:36.8 0:02:09.8 0:28:40.5 0:00:37.6 0:16:09.6 0:58:14.3
18 259 KOSTANJEVEC MATEJ SV-PDRIU SLO 0:07:57.3 0:00:51.3 0:30:10.6 0:00:19.7 0:20:13.9 0:59:33.0
19 296 PŠENIČNIK PRIMOŽ SV-17.BVP SLO 0:07:23.8 0:00:34.0 0:32:05.3 0:00:49.2 0:19:16.9 1:00:09.4
20 281 MOČNIK ANDREJ SV-1.BR SLO 0:10:30.8 0:01:58.7 0:32:28.1 0:00:44.5 0:15:27.0 1:01:09.2
21 248 KAMBERI SANDI SV-72.BR SLO 0:12:03.3 0:03:03.3 0:31:42.9 0:00:31.8 0:17:18.9 1:04:40.3
22 268 KRIVOROTOV MARKO SV-72.BR SLO 0:11:00.5 0:01:05.8 0:33:03.2 0:00:51.8 0:19:22.2 1:05:23.6
23 287 PERKO MATEJ SV-72.BR SLO 0:09:42.0 0:01:33.6 0:31:38.6 0:00:35.2 0:23:26.8 1:06:56.4

Lumpi pokal – Dečki A

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj

Lumpi pokal – Deklice A

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 MANDIČ TARA TK TRISPORT ALPREM 100 65 165
2 BARTOL MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 80 80 160

Lumpi pokal – Dečki B

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT ALPREM 100 100 200
2 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM 80 80 160
3 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM 65 65 130
4 PRETNAR MARKO TK TRISPORT ALPREM 40 50 90
4 PLANKO LOVRO TK TRISPORT ALPREM 50 40 90
6 FLIS NEJC TK TRISPORT ALPREM 25 32 57
7 ZAJC GAŠPER TK TRISPORT ALPREM 20 25 45

Lumpi pokal – Deklice B

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 TOMINC NIKA EPPINGER 100 80 180
2 SPRUK NEJKA TK TRISPORT ALPREM 80 65 145
3 DOBOVŠEK KARIN TK TRISPORT ALPREM 50 20 70

Lumpi pokal – Dečki C

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA 100 100 200
2 BELA-KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM 80 80 160
3 OBREZA DOMEN TK Trisport Alprem 50 65 115
3 URŠIČ JAN TK TRISPORT ALPREM 65 50 115
5 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 32 40 72
6 PODOBNIK TEO TK TRISPORT ALPREM 40 25 65

Lumpi pokal – Deklice C

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT ALPREM 80 100 180
2 HUMAR KATARINA TK TRISPORT ALPREM 100 40 140
3 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM 65 65 130
4 PERKO GAJA TK TRISPORT ALPREM 40 50 90
5 GOSTINČAR ŽIVA TK Maribor 50 25 75