Cici triatlon – ml. cicibani (2004 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 152 Dolinar Lenart 2004 SLO 0:08:30
2 157 Glanzer Christian RC Figaro Sparkasse Lienz 2004 AUT 0:08:40
3 159 Kajdiž Jan 2004 SLO 0:08:54
4 191 Udovič Aljaž TK TRISPORT ALPREM 2004 SLO 0:09:18
5 512 Bojanc Domen 2005 SLO 0:10:09
6 176 Podgoršek Lan ŠD CITIUS 2005 SLO 0:11:14
7 183 Rupnik Vid ŽIVA VODA 2005 SLO 0:11:34

Cici triatlon – st.cicibani (2003– 2002)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 165 Macek David E.ON TRIATHLON TEAM 2002 CZE 0:06:48
2 177 Podgoršek Žiga TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:07:30
3 155 Flis Nejc TK TRISPORT ALPREM 2002 SLO 0:07:35
4 178 Podgoršek Nejc TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:07:48
5 174 Perko Matija LEPA ŽOGA 2002 SLO 0:07:57
6 179 Polovič Nino ŠD KOSTANJEVICA 2003 SLO 0:08:10
7 526 Štraus Klemen TK LJUBLJANA 2002 SLO 0:08:11
8 195 Zajc Gašper TK TRISPORT ALPREM 2002 SLO 0:08:45
9 190 Udovič Jaka TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:09:24
10 163 Košorok Hugo Artur 2003 SLO 0:11:07

Cici triatlon – mlajši dečki (2001 – 2000)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 187 Škrjanc Jan Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:21
2 149 Dečman Matej TK INLES RIKO RIBNICA 2000 SLO 0:06:33
3 147 Berlec Žiga Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:36
4 186 Šimùnek Rostislav TriSK Č.Budìjovice 2000 CZE 0:06:47
5 182 Pretnar Marko Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:49
6 156 Flis Teo Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:07:09
7 193 Videnšek David ŠRK CELJE 2001 SLO 0:07:15
8 171 Marchesin Riccardo CUS UDINE 2001 ITA 0:07:46
9 145 Avšič Amadej ZELENI HIT 2000 SLO 0:08:05
10 525 Krušnik Jan 2000 SLO 0:08:08
11 529 Čop Andrej 2001 SLO 0:08:38
12 153 Drinovec Ambrož 2000 SLO 0:09:16
13 166 Macura Matej 2000 SLO 0:12:14

Cici triatlon – ml. cicibanke (2004 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 162 Koren Nika 2004 SLO 0:09:16
2 185 Sterle Ana 2004 SLO 0:09:28
3 144 Alessandri Alice TRIATHLON DUATHLON RIMINI 2005 ITA 0:10:37

Cici triatlon – st.cicibanke (2003 – 2002)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 189 Tominc Nika ŠD 3SPORT 2002 SLO 0:07:02
2 172 Mohar Gradišek Neža TK TRISPORT ALPREM 2002 SLO 0:07:08
3 161 Kincova Michala E.ON TRIATHLON TEAM 2002 SLO 0:07:40
4 167 Mandič Tara TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:08:12
5 150 Dobovšek Karin TK TRISPORT ALPREM 2002 SLO 0:09:27
6 181 Pretnar Brina 2003 SLO 0:10:08
7 524 Krušnik Eva 2003 SLO 0:11:08

Cici triatlon – mlajše deklice (2001 – 2000)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 194 Vrtačič Tjaša Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:10
2 175 Perko Gaja Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:17
3 173 Ondrášková Adriana TriSK Č.Budìjovice 2000 CZE 0:06:36
4 188 Štupica Hana TK INLES RIKO RIBNICA 2000 SLO 0:06:50
5 184 Spruk Nejka Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:56
6 158 Glanzer Karoline RC Figaro Sparkasse Lienz 2000 AUT 0:07:04
7 148 Bernot Urška Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:07:18
8 164 Kuret Maša Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:07:37
9 151 Dolinar Ana Meta 2001 SLO 0:08:52
10 180 Potočan Tea ŠRK CELJE 2000 SLO 0:10:48

Evropski mladinski pokal – starejši dečki (1999 – 1998)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 127 Planko Matevž TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:23 0:00:21 0:23:55 0:00:16 0:13:27 0:44:24
2 112 Hilber Rene HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:51 0:00:25 0:23:55 0:00:18 0:12:48 0:45:19
3 200 Bartol Danijel TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:44 0:00:26 0:26:44 0:00:21 0:13:09 0:47:26
4 106 Bojanc Klemen TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:30 0:00:28 0:25:32 0:00:29 0:13:47 0:47:47
5 125 Paulič Jaka TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:55 0:00:18 0:25:18 0:00:26 0:15:44 0:48:44
6 124 Obreza Domen TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:34 0:00:23 0:26:49 0:00:14 0:14:45 0:49:48
7 134 Stromberger Georg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:42 0:00:18 0:25:42 0:00:21 0:17:08 0:50:13
8 122 Mandič Mark TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:32 0:00:20 0:27:03 0:00:23 0:15:50 0:51:11
9 102 Bela Kočar Luka TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:07 0:00:21 0:27:20 0:00:17 0:22:33 0:57:39
129 Pötzl Julian HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:24 0:00:35 0:27:43 0:00:33 0:15:48 DQ

Evropski mladinski pokal – kadeti (1997 – 1996)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 43 Kaplan Jaka SLO 0:05:44 0:00:16 0:22:01 0:00:18 0:12:02 0:40:24
2 110 Devay Marko Debreceni Sprtcentrum HUN 0:05:13 0:00:15 0:21:33 0:00:21 0:13:10 0:40:33
3 46 Paliska Luka CRO 0:05:53 0:00:20 0:22:36 0:00:19 0:12:41 0:41:50
4 4 Ivacković Petar SRB 0:05:59 0:00:18 0:22:52 0:00:20 0:12:27 0:41:58
5 111 Hajdu Kristof Debreceni Sprtcentrum HUN 0:05:34 0:00:15 0:23:35 0:00:22 0:12:50 0:42:37
6 45 Kromar Nejc SLO 0:06:04 0:00:21 0:22:17 0:00:21 0:13:58 0:43:03
7 143 Zadrazil Lukas E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:05:59 0:00:15 0:22:59 0:00:25 0:14:06 0:43:45
8 3 Obreza Leon SLO 0:06:01 0:00:16 0:23:27 0:00:21 0:14:39 0:44:46
9 117 Kollegger Lukas HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:27 0:00:21 0:23:40 0:00:23 0:15:05 0:44:59
10 114 Juritsch Franz HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:35 0:00:20 0:23:51 0:00:26 0:13:55 0:45:09
11 116 Klenovšek Urh ZELENI HIT SLO 0:06:44 0:00:33 0:25:33 0:00:55 0:15:01 0:48:47
12 44 Skific Viktor CRO 0:06:14 0:00:20 0:26:05 0:00:31 0:16:30 0:49:42
13 319 Šobar Primož TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:07:21 0:00:32 0:25:38 0:00:23 0:18:51 0:52:47
14 107 Brunner Leander HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:26 0:00:36 0:27:32 0:00:30 0:18:58 0:55:04

Evropski mladinski pokal – ml. mladinci (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 11 Kiraly Istvan HUN 0:05:33 0:00:17 0:20:26 0:00:24 0:11:06 0:37:48
2 22 Vanderplancke Erwin BEL 0:05:36 0:00:14 0:20:25 0:00:16 0:11:45 0:38:17
3 42 Jagušt Eugen CRO 0:05:35 0:00:17 0:21:39 0:00:23 0:11:56 0:39:53
4 10 Cervenka Lukas CZE 0:05:15 0:00:18 0:21:06 0:00:28 0:12:51 0:39:59
5 51 Lovšin Aljaž SLO 0:05:59 0:00:17 0:21:46 0:00:17 0:12:38 0:40:58
6 7 Pischelsberger Alexander HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:10 0:00:14 0:22:06 0:00:22 0:12:14 0:41:09
7 47 Lipovšek Jan SLO 0:06:19 0:00:16 0:22:16 0:00:17 0:12:20 0:41:28
8 24 Kuncl Simon CZE 0:05:50 0:00:18 0:21:53 0:00:23 0:13:18 0:41:44
9 109 Culik Tomas E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:16 0:00:15 0:21:59 0:00:28 0:13:12 0:42:11
10 12 Segall Yonatan ISR 0:05:51 0:00:18 0:22:38 0:00:20 0:13:04 0:42:13
11 522 Kovic Luka CSA Gorizia triathlon ITA 0:06:15 0:00:18 0:22:18 0:00:19 0:13:31 0:42:43
12 41 Murn Luka SLO 0:06:25 0:00:15 0:23:07 0:00:24 0:12:57 0:43:10
13 39 Mayr David AUT 0:06:10 0:00:18 0:23:02 0:00:19 0:13:47 0:43:38
14 29 Kralj Urban TK MARIBOR SLO 0:06:15 0:00:18 0:23:53 0:00:21 0:13:05 0:43:54
15 15 Škrabanja Axel NED 0:06:21 0:00:21 0:23:12 0:00:23 0:13:49 0:44:08
16 50 Avirović Matija CRO 0:05:46 0:00:18 0:24:32 0:00:24 0:13:32 0:44:33
17 126 Pechota Radek E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:37 0:00:22 0:23:43 0:00:28 0:13:33 0:44:43
18 115 Kinc Lukas E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:05:50 0:00:18 0:23:14 0:00:19 0:15:21 0:45:04
19 9 Seketin Karlo CRO 0:05:58 0:00:16 0:24:13 0:00:28 0:15:08 0:46:05
20 48 Seketin Petar CRO 0:05:50 0:00:28 0:25:59 0:00:22 0:14:45 0:47:25
1 Brembor Tomasz POL 0:05:16 0:00:16 0:22:27 0:00:29 DNF
105 Bernat Miha SLO 0:05:31 0:00:55 0:29:47 0:00:25 0:19:09 DQ

Evropski mladinski pokal – mladinci (1993 – 1992)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 25 Halasz Robin HUN 0:05:34 0:00:15 0:20:27 0:00:19 0:11:49 0:38:27
2 33 Swertvaegher Maxime BEL 0:05:40 0:00:19 0:20:19 0:00:23 0:12:10 0:38:53
3 2 Kaurov Georgy RUS 0:05:29 0:00:18 0:21:13 0:00:22 0:11:50 0:39:13
4 20 Obushenko Oleksandr UKR 0:05:18 0:00:17 0:21:34 0:00:25 0:11:54 0:39:30
5 27 Patane Valerio ITA 0:05:32 0:00:19 0:21:42 0:00:22 0:11:39 0:39:37
6 8 De Keyser Christophe BEL 0:05:28 0:00:15 0:22:29 0:00:18 0:11:08 0:39:40
7 21 Grillitsch Christian AUT 0:05:38 0:00:14 0:21:38 0:00:19 0:11:57 0:39:48
8 35 Kalus Jiri EKOL TEAM CZE 0:05:15 0:00:15 0:22:04 0:00:25 0:11:49 0:39:51
9 6 Rozhkov Oleksandr UKR 0:05:12 0:00:17 0:21:45 0:00:20 0:12:38 0:40:15
10 26 Fried Asaf ISR 0:05:52 0:00:19 0:21:49 0:00:26 0:11:51 0:40:19
11 36 Beranger Alessandro ITA 0:05:30 0:00:18 0:21:46 0:00:21 0:12:30 0:40:28
12 28 Goliniewski Jakub POL 0:05:56 0:00:17 0:21:47 0:00:23 0:12:10 0:40:36
13 37 Koželj Simon SLO 0:05:47 0:00:16 0:21:50 0:00:19 0:12:24 0:40:38
14 31 Kovalenko Maxim UKR 0:05:58 0:00:16 0:21:42 0:00:20 0:12:22 0:40:40
15 23 Marinković Matej CRO 0:05:41 0:00:15 0:22:36 0:00:23 0:12:09 0:41:05

Evropski mladinski pokal – starejše deklice (1999 – 1998)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 142 Weiss Beatrice HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:07 0:00:18 0:24:02 0:00:23 0:14:57 0:45:48
2 271 Lovšin Laura TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:48 0:00:27 0:25:59 0:00:16 0:13:33 0:47:05
3 139 Uršič Kristina TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:04 0:00:26 0:26:03 0:00:15 0:15:42 0:48:32
4 273 Marič Alja TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:56 0:00:23 0:27:54 0:00:17 0:15:05 0:50:37
5 113 Humar Katarina TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:50 0:00:27 0:27:55 0:00:16 0:15:19 0:50:50
6 103 Benešova Alena TriSK Č.Budìjovice CZE 0:06:08 0:00:34 0:27:25 0:00:18 0:16:38 0:51:04
7 108 Capuder Tinkara TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:04 0:00:28 0:28:28 0:00:21 0:14:47 0:51:11
8 137 Škrabanja Rani TT ZUID LIMBURG NL 0:07:10 0:00:29 0:28:11 0:00:20 0:18:34 0:54:47
9 104 Benešova Anna-Marie TriSK Č.Budìjovice CZE 0:06:16 0:00:29 0:29:11 0:00:19 0:23:14 0:59:30

Evropski mladinski pokal – kadetinje (1997 – 1996)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 76 Uršič Liza SLO 0:06:17 0:00:15 0:23:48 0:00:20 0:14:33 0:45:15
2 89 Dečman Manca SLO 0:05:59 0:00:16 0:24:03 0:00:19 0:14:41 0:45:21
3 141 Vlčkova Veronika PSK KLATOVY CZE 0:06:57 0:00:26 0:24:27 0:00:19 0:14:49 0:47:00
4 84 Polackova Pavlina EKOL TEAM CZE 0:06:48 0:00:20 0:25:04 0:00:25 0:14:25 0:47:04
5 136 Šimùnková Simona TriSK Č.Budìjovice CZE 0:05:56 0:00:24 0:26:08 0:00:17 0:14:59 0:47:46
6 119 Kovarikova Klara SPK PLZEN CZE 0:06:46 0:00:27 0:25:59 0:00:17 0:15:40 0:49:11
7 120 Kovarikova Barbora SPK PLZEN CZE 0:06:14 0:00:28 0:27:16 0:00:15 0:15:08 0:49:23
8 138 Trckova Eva EKOL TEAM CZE 0:06:13 0:00:26 0:27:05 0:00:19 0:16:23 0:50:29
9 121 Mackova Barbora E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:07:03 0:00:24 0:27:23 0:00:16 0:16:14 0:51:22
10 131 Smole Lena HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:00 0:00:28 0:26:40 0:00:36 0:16:51 0:51:37
11 130 Preusser Johhana HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:11 0:00:33 0:26:43 0:00:33 0:16:52 0:51:54
12 77 Hetman Anastasia UKR 0:08:07 0:00:19 0:29:07 0:00:29 0:17:20 0:55:25
13 245 Janež Jasna TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:09:08 0:00:24 0:29:51 0:00:19 0:16:57 0:56:41
14 101 Bela Kočar Tea TK TRISPORT ALPREM SLO 0:09:19 0:00:30 0:33:06 0:00:19 0:21:21 1:04:37

Evropski mladinski pokal – ml. mladinke (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 83 Miloš Tea CRO 0:05:55 0:00:23 0:22:56 0:00:19 0:13:46 0:43:22
2 95 Klemenc Maruša SLO 0:05:55 0:00:15 0:23:01 0:00:20 0:14:05 0:43:39
3 87 Kaskova Niki CZE 0:06:18 0:00:17 0:24:10 0:00:28 0:13:56 0:45:11
4 63 Horvath Hanna HUN 0:06:12 0:00:19 0:24:16 0:00:23 0:14:12 0:45:24
5 73 Sörös Katalin HUN 0:06:15 0:00:19 0:24:16 0:00:22 0:14:27 0:45:40
6 88 Mester Dora HUN 0:06:06 0:00:21 0:24:19 0:00:21 0:14:55 0:46:05
7 85 Cserjesi Zoe HUN 0:06:38 0:00:23 0:25:02 0:00:24 0:14:19 0:46:49
8 62 Skuhrova Tereza CZE 0:05:57 0:00:22 0:25:28 0:00:31 0:16:33 0:48:53
9 86 Besal Tina SLO 0:06:52 0:00:30 0:25:47 0:00:40 0:15:23 0:49:14
10 61 Skific Ana CRO 0:06:47 0:00:20 0:26:08 0:00:25 0:16:33 0:50:14
11 79 Karna Anna EKOL TEAM CZE 0:06:35 0:00:20 0:27:00 0:00:26 0:17:14 0:51:37
12 68 Turk Urška SLO 0:08:19 0:00:31 0:29:23 0:00:23 0:17:02 0:55:39

Evropski mladinski pokal – mladinke (1993 – 1992)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 91 Pap Eszter HUN 0:05:52 0:00:18 0:23:02 0:00:22 0:13:13 0:42:49
2 96 Vozarova Anna CZE 0:06:36 0:00:20 0:23:29 0:00:25 0:13:25 0:44:17
3 93 Vitova Linda CZE 0:06:10 0:00:17 0:23:35 0:00:22 0:14:12 0:44:38
4 90 Vachulkova Petra CZE 0:06:02 0:00:20 0:24:06 0:00:24 0:14:38 0:45:31
5 70 Heriszt Jutta AUT 0:06:03 0:00:19 0:25:40 0:00:22 0:16:46 0:49:11
6 74 Veinberga Sindija LAT 0:06:45 0:00:22 0:27:06 0:00:22 0:16:20 0:50:58

Olimpik triatlon – st. mladinci (1993 – 1992)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
306 Robazza Denis CSA GORIZIA TRIATHLON ITA DNF

Olimpik triatlon – do 23 let – moški (1991 – 1988)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 461 Šporar Matej SWIBR CRO 0:18:22 0:00:22 1:03:57 0:00:17 0:36:05 1:59:05
2 406 Lemberka Jakub E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:18:35 0:00:15 1:04:09 0:00:21 0:42:49 2:06:10
3 453 Stjepić Vlado TK VELENJE SLO 0:20:22 0:00:22 1:07:29 0:00:32 0:44:13 2:13:00
4 459 Škerjanc Marko TK SOKOL SLO 0:25:28 0:01:16 1:11:21 0:00:37 0:46:27 2:25:11
359 Borsanyi Daniel BUDAORSI TK HUN 0:18:36 0:00:17 DNF

Olimpik triatlon – Člani I (1987 – 1982)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 407 Lorber Christoph HSV Triathlon Kärnten AUT 0:18:36 0:00:25 1:03:39 0:00:20 0:36:39 1:59:40
2 386 Jandl Thomas HSV Triathlon Kärnten AUT 0:19:43 0:00:26 1:03:19 0:00:20 0:41:40 2:05:30
3 396 Klančnik Janez ŠRK CELJE SLO 0:22:16 0:00:42 1:04:50 0:00:36 0:41:07 2:09:32
4 395 Kapš Miha TKL LJUBLJANA SLO 0:20:29 0:00:40 1:06:29 0:00:28 0:44:00 2:12:07
5 478 Zancolo Gerhard HSV Triathlon Kärnten AUT 0:24:09 0:00:26 1:06:43 0:00:27 0:47:25 2:19:13
6 420 Muc Gregor ŠRK 3TEAM CELJE SLO 0:22:52 0:00:45 1:12:30 0:00:40 0:45:28 2:22:18
7 401 Kočar Sebastian SLO 0:20:33 0:00:44 1:09:33 0:00:28 0:51:47 2:23:06
8 547 Bevk Metod Arnold profi SLO 0:31:11 0:00:22 1:13:37 0:00:23 0:44:55 2:30:30
9 546 Kos Jernej Arnold profi SLO 0:28:35 0:00:25 1:12:26 0:00:26 0:48:36 2:30:31
10 462 Taferner Edwin HSV Triathlon Kärnten AUT 0:26:31 0:00:38 1:11:53 0:00:37 0:54:04 2:33:45
11 391 Juha Blaž TKL LJUBLJANA SLO 0:28:34 0:00:53 1:11:53 0:00:43 0:53:02 2:35:06
12 379 Hamza Martin ALL OF TOP SVK 0:28:02 0:00:49 1:12:30 0:01:00 0:54:16 2:36:40
13 414 Milek Miha SLO 0:28:22 0:02:16 1:14:24 0:00:28 0:52:13 2:37:44
14 485 Žiara ¼uboš ALL OF TOP SVK 0:30:16 0:00:36 1:11:07 0:00:32 0:57:10 2:39:44
15 428 Petrović Branko ŠD 3SPORT SLO 0:25:16 0:01:23 1:19:19 0:01:18 0:52:40 2:39:57
16 482 Zupan Primož SLO 0:32:07 0:02:31 1:16:27 0:01:11 0:50:09 2:42:27
17 481 Zubac Ivo SLO 0:31:16 0:01:43 1:22:53 0:00:53 0:56:20 2:53:06
18 381 Hawkins Kevin USA 0:33:04 0:02:11 1:32:19 0:01:39 1:04:06 3:13:21
19 448 Scott Zachary USA 0:47:59 0:01:52 1:42:03 0:01:45 1:07:12 3:40:52
427 Perme Miha ŠKD HYPO SLO 0:27:16 0:00:58 1:15:40 0:00:45 0:50:54 DQ

Olimpik triatlon – Člani II (1981 – 1972)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 385 Jandl Martin HSV Triathlon Kärnten AUT 0:18:37 0:00:23 1:03:39 0:00:21 0:40:02 2:03:04
2 380 Harnold Peter ŠD 3SPORT SLO 0:19:17 0:00:27 1:05:58 0:00:27 0:40:44 2:06:56
3 354 Bednar Tomas TRI STAR KUCERA CZE 0:18:37 0:00:31 1:08:34 0:00:28 0:41:08 2:09:20
4 467 Torkar Gregor TK MAMUT SLO 0:21:55 0:00:29 1:05:27 0:00:34 0:42:10 2:10:37
5 437 Radeticchio Edi TK PULA CRO 0:23:40 0:00:37 1:07:01 0:00:32 0:40:21 2:12:13
6 356 Benčina Matej TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:23:19 0:00:30 1:07:25 0:00:28 0:40:46 2:12:30
7 387 Janša Miha BALANS SLO 0:24:22 0:01:16 1:05:01 0:00:28 0:42:37 2:13:46
8 438 Radivojević Aleksander TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:22:18 0:00:36 1:08:15 0:00:34 0:43:33 2:15:19
9 450 Skok Benjamin ŠD 3SPORT SLO 0:26:25 0:00:35 1:10:48 0:00:29 0:41:47 2:20:07
10 402 Korelc Matej ŠRK 3TEAM CELJE SLO 0:22:44 0:00:44 1:07:47 0:00:27 0:50:04 2:21:47
11 409 Lussing Stefan ADRENALINE-FOREVER.COM AUT 0:23:07 0:00:48 1:07:14 0:00:46 0:51:29 2:23:26
12 394 Kaltenekar Matej ŠD BAMBI SLO 0:29:44 0:00:55 1:10:00 0:00:38 0:43:21 2:24:41
13 468 Trampuš Jan ŠD 3SPORT SLO 0:26:38 0:01:04 1:10:21 0:00:34 0:46:38 2:25:16
14 472 Verčič Klemen SLO 0:24:06 0:01:26 1:10:33 0:01:03 0:49:08 2:26:19
15 477 Zajc Luka TK LJUBLJANA SLO 0:22:56 0:00:51 1:11:07 0:00:34 0:51:17 2:26:47
16 375 Gerussi Cristian CSA GORIZIA ITA 0:24:35 0:00:47 1:18:27 0:00:32 0:44:33 2:28:56
17 439 Rajh Vanja 3K ŠPORT SLO 0:22:28 0:00:59 1:12:46 0:00:48 0:52:41 2:29:43
18 465 Toffolon Massimiliano Circolo Sportivo Adria Gorizia Tr. ITA 0:27:02 0:01:59 1:17:23 0:01:20 0:43:31 2:31:17
19 417 Môc Maroš ALL OF TOP SVK 0:27:03 0:00:43 1:17:01 0:00:46 0:48:49 2:34:24
20 383 Hrvat Danijel ŠD 3SPORT SLO 0:24:24 0:01:07 1:18:55 0:01:09 0:48:50 2:34:28
21 425 Perko Blaž LEPA ŽOGA SLO 0:30:01 0:00:42 1:14:12 0:00:52 0:48:41 2:34:30
22 470 Tuta Ivan TK ZADAR CRO 0:27:22 0:00:50 1:15:07 0:00:18 0:51:56 2:35:35
23 367 Dular Matjaž TK RIBNICA SLO 0:29:58 0:01:21 1:16:24 0:01:12 0:48:18 2:37:15
24 486 Žutić Matija CRO 0:28:26 0:00:28 1:18:05 0:00:51 0:51:52 2:39:45
25 473 Verstovšek Jaka ŠD 3SPORT SLO 0:24:20 0:01:41 1:16:23 0:01:11 0:56:29 2:40:06
26 357 Blasigh Marco OLIMPICAORLE ITA 0:26:05 0:01:13 1:16:03 0:00:54 0:56:30 2:40:46
27 445 Schindler Stefan LGM50 AUT 0:36:27 0:01:45 1:17:21 0:00:49 0:48:24 2:44:48
28 433 Primosich Davide ŠD 3 ŠPORT ITA 0:23:42 0:00:47 1:31:07 0:00:38 0:50:30 2:46:47
29 364 De Laurentiis Luca CUS UDINE ITA 0:28:34 0:01:15 1:22:36 0:00:49 0:54:38 2:47:55
30 451 Skok Darko ŠD 3SPORT SLO 0:29:59 0:01:17 1:20:43 0:01:08 0:55:59 2:49:07
31 476 Weichert Thomas HSV Triathlon Kärnten AUT 0:24:33 0:00:58 1:21:39 0:00:51 1:01:07 2:49:10
32 452 Smojver Petar CRO 0:28:36 0:01:29 1:31:11 0:00:31 0:53:49 2:55:38
33 371 Fürst Igor WHYNOT SLO 0:28:51 0:02:02 1:24:38 0:02:06 1:02:30 3:00:09
34 361 Bratun Tomaž SLO 0:28:31 0:01:57 1:26:03 0:01:20 1:03:04 3:00:57
35 434 Pšeničnik Marko 3K ŠPORT SLO 0:31:11 0:01:33 1:23:31 0:00:59 1:08:08 3:05:23
36 403 Kosajnč Benjamin SLO 0:32:28 0:02:25 1:28:22 0:01:15 1:07:36 3:12:07
527 Kuleo Salvatore Udine triathlon ITA 0:32:18 0:00:37 1:22:03 0:00:54 0:43:44 DQ

Olimpik triatlon – Veterani I (1971 – 1967)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 412 Meden Sašo TK TRISPORT SLO 0:20:27 0:00:29 1:02:36 0:00:21 0:39:20 2:03:14
2 397 Klenovšek Tomaž TK MARIBOR SLO 0:22:24 0:00:35 1:05:00 0:00:28 0:41:45 2:10:14
3 405 Leitinger Luka ŠKD HYPO SLO 0:26:17 0:01:13 1:13:56 0:00:33 0:44:23 2:26:23
4 370 Fantini Roman TK LJUBLJANA SLO 0:24:26 0:00:46 1:10:48 0:00:56 0:49:29 2:26:26
5 377 Gostinčar Robert TK MARIBOR SLO 0:24:35 0:01:18 1:15:14 0:00:48 0:44:57 2:26:54
6 411 Marchesin Michele POLISPORTIVA SAN VITO ITA 0:25:45 0:00:51 1:06:32 0:00:28 0:54:39 2:28:16
7 475 Vukan Slavko KK TropovciTeam Turbo Tropovci SLO 0:30:49 0:00:57 1:08:40 0:01:04 0:47:11 2:28:42
8 384 Hunjet Andrej TK MARATON PTUJ SLO 0:28:03 0:00:54 1:14:32 0:00:42 0:48:39 2:32:52
9 416 Mladenović Dragiša TK ZAJEČAR SRB 0:23:54 0:01:03 1:14:45 0:00:38 0:56:08 2:36:31
10 449 Selan Sandi TK LJUBLJANA SLO 0:32:36 0:01:00 1:15:51 0:00:45 0:49:07 2:39:21
11 430 Polajžer Boris SLO 0:30:43 0:01:45 1:16:05 0:01:08 0:51:32 2:41:15
12 410 Malovič Zoran ŠD SLOVENIJA CONTROL SLO 0:27:54 0:01:00 1:17:10 0:00:43 0:54:39 2:41:29
13 372 Gabrijel Boštjan SLO 0:31:05 0:01:23 1:16:09 0:01:09 0:55:49 2:45:37
14 442 Rošker Boštjan TK KRŠKO SLO 0:23:51 0:01:01 1:28:22 0:00:39 0:58:10 2:52:03
15 441 Rombo Gregor SLO 0:28:01 0:03:36 1:19:28 0:00:58 1:00:49 2:52:55
16 376 Gilberto Zorat Circolo Sportivo Adria Gorizia Tr. ITA 0:26:45 0:02:09 1:27:18 0:01:18 1:01:30 2:59:00
17 463 Tarello Andrea CUS UDINE ITA 0:26:41 0:01:18 1:35:22 0:01:20 0:59:51 3:04:33

Olimpik triatlon – Veterani II (1966 – 1962)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 413 Migliozzi Stefano CUS UDINE ITA 0:25:16 0:01:05 1:09:43 0:00:42 0:41:31 2:18:20
2 440 Rajh Marko TK MARATON PTUJ SLO 0:26:35 0:01:08 1:12:38 0:00:31 0:44:33 2:25:27
3 432 Preskar Aljoša BALANCA KRŠKO SLO 0:24:33 0:00:47 1:15:53 0:00:39 0:50:32 2:32:25
4 365 De Monte Igino CSA GORIZIA ITA 0:30:08 0:01:18 1:14:34 0:00:45 0:53:45 2:40:32
5 404 Kramar Bojan SLO 0:30:38 0:00:56 1:19:29 0:01:03 0:48:41 2:40:50
6 358 Borgo Edmondo TT TARVISIO ITA 0:26:23 0:01:46 1:19:48 0:00:56 0:54:42 2:43:37
7 418 Morsanutto Valter OLIMPICAORLE ITA 0:28:29 0:01:47 1:19:55 0:01:05 0:52:59 2:44:16
8 392 Juritsch Michael AUT 0:27:10 0:00:54 1:24:03 0:00:33 0:52:19 2:45:00
9 422 Naglič Matjaž SLO 0:31:47 0:01:20 1:16:22 0:01:28 0:55:59 2:46:57
10 388 Jarc Tomaž TK LJUBLJANA SLO 0:24:57 0:01:25 1:22:07 0:01:30 0:57:21 2:47:22
11 382 Hristovski Dimitar SLO 0:30:52 0:02:21 1:22:08 0:01:54 0:55:44 2:53:01
12 390 Josipović Matko TK MARIBOR SLO 0:24:57 0:02:22 1:23:49 0:01:44 1:00:47 2:53:42
13 421 Musigh Marco C.U.S. UDINE A.S.D. ITA 0:31:48 0:01:30 1:25:57 0:01:07 0:55:27 2:55:51
14 398 Klepec Borut SLO 0:28:06 0:02:07 1:25:59 0:01:16 1:06:00 3:03:30
15 474 Verstraeten Erik AUT 0:26:11 0:01:32 1:32:26 0:01:28 1:02:28 3:04:06
369 Fajfar Stane TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:26:39 0:00:45 DNF
424 Pawlik Hartmut HSV FELDBACH AUT 0:27:34 0:00:45 1:11:13 0:00:38 DNF

Olimpik triatlon – Veterani III (1961 – 1957)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 368 Ekart Viktor TK TRISPORT SLO 0:27:48 0:01:46 1:13:40 0:00:38 0:45:34 2:29:27
2 479 Završki Marko TK MARIBOR SLO 0:23:59 0:01:00 1:23:08 0:01:18 0:59:59 2:49:26
3 466 Topalovič Zoran ŠD 3SPORT SLO 0:29:34 0:02:12 1:25:19 0:01:33 0:55:54 2:54:35
4 399 Knap Bojan TK TRISPORT SLO 0:32:19 0:00:59 1:25:41 0:01:12 1:02:13 3:02:27

Olimpik triatlon – Veterani IV (1956 – 1952)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 460 Škrabanja Arno TT ZUID LIMBURG NL 0:26:34 0:00:47 1:13:52 0:00:29 0:43:48 2:25:32
2 484 Žagar Anton TK RIBNICA SLO 0:28:13 0:01:25 1:15:54 0:00:33 0:47:33 2:33:40
3 350 Ačimović Rado TK MARATON SLO 0:26:28 0:01:09 1:15:42 0:00:53 0:53:26 2:37:40
4 431 Poljšak Lojze TK TRISPORT SLO 0:38:00 0:00:29 1:27:28 0:01:16 1:03:40 3:10:55

Olimpik triatlon – Veterani V (1951 – 1947)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 423 Patroncino Ugo CUS UDINE ITA 0:32:17 0:02:24 1:23:08 0:01:06 1:03:43 3:02:40
2 393 Kabaj Milan TK MARIBOR SLO 0:31:13 0:01:06 1:33:39 0:01:23 1:08:17 3:15:41

Olimpik triatlon – Veterani VI (1946 – 1942)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veterani VII (1941 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – st. mladinke (1993 – 1992)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 541 Pap Eszter HUN 0:21:02 0:00:16 1:11:03 0:00:19 0:43:31 2:16:14

Olimpik triatlon – do 23 let – ženske (1991 – 1988)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 456 Szalay Szandra BUDAORSI TK HUN 0:21:00 0:00:16 1:11:02 0:00:24 0:46:09 2:18:54
2 426 Perlaky Agnes Mogyi Triathlon Baja HUN 0:21:43 0:00:34 1:13:51 0:00:24 0:44:59 2:21:33
3 415 Milkovič Marina CRO 0:25:15 0:00:22 1:22:38 0:00:25 0:42:10 2:30:51

Olimpik triatlon – Članice I (1987 – 1982)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 480 Zevnik Jana TK GORENJSKA SLO 0:27:06 0:00:30 1:11:19 0:00:39 0:43:58 2:23:34
2 311 Simoner Nadine HSV Triathlon Kärnten AUT 0:22:05 0:00:22 1:20:40 0:00:31 0:57:22 2:41:02
3 514 Pisanova Mila Tritrajnig.cz CZE 0:28:42 0:01:14 1:25:15 0:00:40 0:52:22 2:48:15
444 Scheck Babsi HSV Triathlon Kärnten AUT 0:29:58 0:00:35 1:22:26 0:00:40 0:48:47 DQ

Olimpik triatlon – Članice II (1981 – 1972)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 374 Gehnböck Sylvia Tri Team Chaos NÖ AUT 0:25:17 0:00:43 1:10:07 0:00:32 0:47:30 2:24:12
2 378 Hajdinjak Melita TEAM TURBO TROPOVCI SLO 0:27:32 0:01:00 1:18:43 0:00:32 0:47:33 2:35:22
3 408 Lotrič Dolinar Aleša SLO 0:33:05 0:01:32 1:26:43 0:01:28 0:55:21 2:58:10
4 545 Kubik Špela SLO 0:23:27 0:02:10 1:41:29 0:01:10 0:57:40 3:05:57
5 389 Jeromen Tina ŠD RIBA SLO 0:23:27 0:02:09 1:41:29 0:01:10 1:02:32 3:10:49

Olimpik triatlon – Veteranke I (1971 – 1962)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 443 Rotovnik Kozjek Nada TKL SLO 0:23:20 0:00:54 1:17:22 0:00:48 0:50:08 2:32:33
2 454 Strnad Polona 3K ŠPORT SLO 0:27:37 0:01:08 1:33:08 0:01:00 0:57:52 3:00:47

Olimpik triatlon – Veteranke II (1961 – 1952)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veteranke III (1951 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – Dijaki (1993 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 285 Palčnik Marcel ŠRK CELJE SLO 0:04:37 0:00:28 0:26:55 0:00:15 0:17:32 0:49:50
2 216 Čop Niki SLO 0:05:21 0:00:34 0:26:58 0:00:16 0:17:05 0:50:16
3 517 Škevin Bruno SLO 0:04:53 0:00:53 0:30:09 0:01:03 0:20:13 0:57:13
4 238 Hafner Petrovski Žan TENIŠKI KLUB LJUBLJANA SLO 0:07:55 0:02:34 0:30:01 0:00:28 0:16:53 0:57:53

Triatlon za vsakogar – Člani I (1992 – 1977)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 218 Dolinar Jure TK LJUBLJANA SLO 0:05:41 0:00:14 0:22:36 0:00:17 0:14:21 0:43:12
2 264 Krašek Martin TK LJUBLJANA SLO 0:04:51 0:00:18 0:23:27 0:00:19 0:14:26 0:43:23
3 233 Gregorinčič Davor SV-1.BR SLO 0:08:10 0:00:49 0:23:29 0:00:27 0:12:44 0:45:40
4 276 Matoh Urban TEAM MELIKOVA SLO 0:07:29 0:00:52 0:23:42 0:00:26 0:13:33 0:46:03
5 246 Jazbec Matija SV-ESD SLO 0:06:38 0:01:33 0:23:03 0:01:13 0:14:18 0:46:47
6 322 Tercelj Rok ŠD 3SPORT SLO 0:06:42 0:00:28 0:25:49 0:00:30 0:13:26 0:46:58
7 343 Zupanc Uroš Vaterpolo Mroži SLO 0:06:36 0:00:27 0:26:18 0:00:22 0:14:49 0:48:33
8 286 Pančur Miha SLO 0:07:21 0:01:06 0:23:46 0:01:10 0:15:52 0:49:17
9 315 Strniša Gašper STRGA.COM SLO 0:07:12 0:00:52 0:24:54 0:00:28 0:15:57 0:49:23
10 270 Lotrič Andrej TK LJUBLJANA SLO 0:06:49 0:00:31 0:25:18 0:00:49 0:16:13 0:49:42
11 208 Borovnik Tine SLO 0:06:31 0:00:20 0:27:09 0:00:30 0:15:27 0:49:59
12 247 Jeseničnik Gregor ŠD SOCKA SLO 0:07:53 0:01:13 0:26:14 0:00:19 0:14:58 0:50:39
13 211 Bukavec Sandor RUNNING WORLD TRST ITA 0:08:01 0:00:53 0:26:45 0:00:48 0:14:12 0:50:41
14 297 Potrč Marko SLO 0:07:58 0:00:57 0:25:15 0:00:33 0:16:49 0:51:35
15 234 Grgič Jan RUNNING WORLD TRST ITA 0:08:20 0:00:36 0:26:25 0:00:29 0:15:47 0:51:39
16 225 Forster Jernej SLO 0:07:27 0:00:45 0:26:09 0:00:15 0:17:11 0:51:50
17 253 Kavčič Matic PULZ ŠPORT SLO 0:07:40 0:01:07 0:27:59 0:00:20 0:14:52 0:52:00
18 210 Brecelj Rok SLO 0:08:01 0:01:11 0:26:48 0:00:27 0:15:43 0:52:10
19 230 Gomboč Iztok SV-1.BR SLO 0:08:38 0:00:30 0:15:27 0:52:14
20 196 Abram Igor SLO 0:06:58 0:01:01 0:27:27 0:00:50 0:16:56 0:53:14
21 523 Tuta Stipe TK Zadar CRO 0:08:03 0:00:40 0:27:07 0:00:23 0:19:31 0:55:46
22 335 Vrtačič Jože SLO 0:11:33 0:00:51 0:27:04 0:00:42 0:16:52 0:57:03
23 323 Travnik Dražen ŠD SOCKA SLO 0:08:51 0:01:13 0:28:27 0:00:29 0:18:24 0:57:26
24 316 Sturn Timo GER 0:09:36 0:01:08 0:29:42 0:00:42 0:16:31 0:57:41
25 283 Nimac Edgar TK ZADAR CRO 0:05:46 0:00:55 0:31:12 0:00:25 0:20:31 0:58:49
26 528 Nahtigal Grega SLO 0:06:48 0:01:57 0:31:56 0:00:30 0:18:44 0:59:57
27 235 Griffen Scott AUT 0:09:15 0:01:35 0:32:34 0:00:22 0:16:14 1:00:02
28 240 Hribar Anton ŠD SLOVENIJA CONTROL SLO 0:09:04 0:01:48 0:28:33 0:00:48 0:20:25 1:00:39
29 535 Bider Damjan SLO 0:08:38 0:02:02 0:33:32 0:00:26 0:19:31 1:04:11
30 305 Ribaš Boris SLO 0:09:32 0:01:32 0:39:39 0:00:28 0:25:54 1:17:08

Triatlon za vsakogar – Člani II (1976 – 1962)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 289 Pečnik Erih SV-PDRIU SLO 0:04:50 0:00:20 0:21:46 0:00:23 0:12:39 0:40:00
2 334 Vovk Borut SLO 0:08:29 0:00:23 0:20:40 0:00:35 0:13:51 0:43:59
3 274 Markelj Tadej SLO 0:05:15 0:00:31 0:24:29 0:00:28 0:14:20 0:45:05
4 345 Žemva Tomaž SV-72.BR SLO 0:07:10 0:01:04 0:22:30 0:00:33 0:13:58 0:45:16
5 329 Velepec Jure SV-GŠSV SLO 0:06:53 0:00:23 0:23:29 0:00:36 0:14:11 0:45:35
6 521 Hajdinjak Dušan SLO 0:07:43 0:01:09 0:20:59 0:00:38 0:16:13 0:46:43
7 221 Eržen Gregor SV-PP SLO 0:07:39 0:01:23 0:22:59 0:00:31 0:14:12 0:46:47
8 277 Matzka Ing. Harald AUT 0:06:30 0:00:25 0:23:47 0:00:32 0:15:32 0:46:48
9 531 Malec Aljoša SLO 0:07:22 0:00:47 0:23:40 0:00:34 0:14:56 0:47:21
10 332 Vindišar Miha SV-PP SLO 0:06:21 0:01:06 0:23:50 0:00:54 0:15:20 0:47:32
11 320 Štampar Ljubo SV-PŠSV SLO 0:06:35 0:00:46 0:24:36 0:00:41 0:15:10 0:47:50
12 236 Habič Aleš TEAM FOTR SLO 0:07:19 0:00:52 0:23:37 0:00:50 0:15:11 0:47:51
13 244 Janc Januš SLO 0:05:31 0:00:33 0:25:40 0:00:40 0:15:32 0:47:57
14 292 Plut Rafael SLO 0:07:00 0:00:49 0:25:41 0:00:48 0:13:42 0:48:02
15 279 Medvedec Uroš ŠD FRUCTAL AJDOVŠČINA SLO 0:07:00 0:00:46 0:24:50 0:00:32 0:14:54 0:48:04
16 338 Zagoršek Luka SV-72.BR SLO 0:07:29 0:01:21 0:24:09 0:00:38 0:14:48 0:48:28
17 207 Blatnik Andrej TEAM MELIKOVA SLO 0:04:50 0:00:56 0:24:35 0:00:48 0:17:19 0:48:30
18 212 Bukovec Gregor TK LJUBLJANA SLO 0:07:50 0:00:52 0:24:50 0:00:35 0:14:44 0:48:52
19 263 Kramarič Miro TRIM KLUB KRKA SLO 0:05:50 0:00:28 0:25:12 0:00:34 0:16:50 0:48:56
20 326 Udir Leon SV-PP SLO 0:07:54 0:01:17 0:25:09 0:00:25 0:14:16 0:49:03
21 342 Zupan Matjaž TK LJUBLJANA SLO 0:05:48 0:00:41 0:27:00 0:00:24 0:15:47 0:49:41
22 214 Cehner Slavko DOORSON SLO 0:08:54 0:00:47 0:24:58 0:00:22 0:15:16 0:50:18
23 318 Šalamun Miro SV-PDRIU SLO 0:07:18 0:01:29 0:26:04 0:00:42 0:14:48 0:50:23
24 248 Jež Romana BS SLO 0:09:29 0:01:00 0:24:16 0:00:46 0:15:00 0:50:32
25 251 Kaltenekar Denis ŠD BAMBI SLO 0:09:15 0:00:50 0:25:11 0:00:43 0:15:06 0:51:07
26 304 Rant Domen DNEVNIK SLO 0:08:27 0:01:17 0:27:22 0:00:20 0:14:10 0:51:36
27 291 Pilih Tomaž OLEA EUROPEA SLO 0:09:23 0:02:23 0:23:48 0:00:47 0:15:43 0:52:07
28 275 Matas Sašo AO ŽELEZNIČAR SLO 0:07:11 0:01:13 0:26:32 0:00:38 0:16:48 0:52:24
29 347 Žgajnar Miran SLO 0:09:08 0:01:10 0:27:05 0:00:39 0:14:43 0:52:48
30 302 Purič Andrea ITA 0:09:09 0:01:11 0:25:33 0:00:43 0:16:21 0:53:00
31 294 Podboj Bernard TEAM MELIKOVA SLO 0:08:16 0:01:30 0:25:45 0:00:55 0:16:37 0:53:04
32 231 Grahek Rudi SLO 0:08:50 0:00:40 0:27:31 0:00:27 0:15:47 0:53:16
33 293 Podbevšek Robert SLO 0:09:27 0:01:24 0:27:41 0:00:32 0:14:30 0:53:36
34 202 Battorti Simone SB TEAM ITA 0:06:42 0:00:43 0:26:01 0:00:32 0:20:08 0:54:08
35 314 Sterle Viktor POD LIPAMI SLO 0:10:02 0:00:45 0:27:00 0:00:24 0:15:58 0:54:12
36 278 Mecilošek David SLO 0:08:35 0:01:43 0:28:55 0:00:22 0:15:00 0:54:37
37 267 Kušar Uroš SKUPINA KRATER SLO 0:08:06 0:00:52 0:29:03 0:00:25 0:16:12 0:54:39
38 307 Rupnik Jure ŽIVA VODA SLO 0:06:50 0:01:20 0:28:19 0:00:23 0:17:46 0:54:40
39 241 Hudobivnik Primož SLO 0:06:59 0:01:00 0:29:27 0:00:18 0:17:01 0:54:47
40 324 Treven Aleksander Vaterpolo Mroži SLO 0:09:59 0:00:51 0:26:35 0:00:56 0:16:58 0:55:21
41 261 Košorok Blaž SLO 0:06:51 0:01:09 0:29:20 0:00:40 0:17:21 0:55:24
42 205 Benko Robert SV-430.MOD SLO 0:08:23 0:00:56 0:29:39 0:00:36 0:15:53 0:55:29
43 341 Završnik Rok SLO 0:05:47 0:01:52 0:30:22 0:00:23 0:18:03 0:56:29
44 299 Pregrad Ferdinand CUPOLA DRN IN STRN TEAM SLO 0:08:52 0:01:26 0:27:50 0:00:53 0:17:43 0:56:46
45 269 Logožar Sašo ŠKD AENI SLO 0:06:56 0:01:06 0:30:34 0:00:22 0:18:05 0:57:05
46 259 Koren Rok SLO 0:07:06 0:01:03 0:30:57 0:00:16 0:17:53 0:57:18
47 265 Kremžar Dejan TEAM MELIKOVA SLO 0:08:03 0:01:11 0:29:22 0:00:55 0:17:49 0:57:22
48 284 Novak Sandi SLO 0:08:44 0:01:29 0:29:05 0:00:49 0:17:15 0:57:24
49 199 Avšič Aleš ZELENI HIT SLO 0:08:38 0:00:53 0:27:33 0:01:16 0:19:29 0:57:50
50 226 Foulds Steven UK 0:09:08 0:02:07 0:29:22 0:00:28 0:16:48 0:57:54
51 312 Slapničar Jost TK GORENJSKA SLO 0:08:04 0:00:49 0:29:52 0:00:54 0:19:15 0:58:56
52 330 Veleski Zoran SLO 0:08:22 0:01:47 0:28:26 0:02:08 0:19:10 0:59:54
53 254 Kink Lovro SLO 0:09:31 0:01:41 0:30:45 0:00:53 0:17:32 1:00:24
54 242 Ivačič Tomas ŠD KOTREDEŽ SLO 0:09:49 0:01:42 0:33:03 0:00:38 0:15:41 1:00:56
55 228 Golob Damjan SV-GŠSV SLO 0:08:51 0:01:45 0:33:29 0:00:26 0:16:41 1:01:13
56 328 Vejnovič Uroš Vaterpolo Mroži SLO 0:05:32 0:02:08 0:34:31 0:00:29 0:18:56 1:01:37
57 243 Janc Boštjan TEAM MELIKOVA SLO 0:08:49 0:01:08 0:30:32 0:01:22 0:20:08 1:02:01
58 257 Kogovšek Damjan Vaterpolo Mroži SLO 0:09:50 0:00:56 0:31:48 0:00:32 0:19:05 1:02:13
59 252 Kavar Matjaž RAORA SLO 0:08:21 0:01:38 0:32:36 0:00:45 0:20:14 1:03:37
60 282 Mohorič Jure GARMIN SLO 0:10:07 0:02:04 0:28:16 0:01:59 0:21:18 1:03:48
61 317 Svetina Tomaž CARFAX SLO 0:08:43 1:05:27
62 227 Globočnik Mirko SLO 0:13:07 0:02:47 0:29:14 0:00:58 0:19:43 1:05:52
63 333 Volmajer Aleš Vaterpolo Mroži SLO 0:08:56 0:04:35 0:39:52 0:01:51 0:21:21 1:16:37
64 295 Podboršek Mare Vaterpolo Mroži SLO 0:09:55 0:03:51 0:39:36 0:01:47 0:23:19 1:18:31
65 249 Jurjec Bojan Vaterpolo Mroži SLO 0:07:25 0:06:20 0:40:37 0:00:54 0:29:17 1:24:35
65 197 Adrović Edo Vaterpolo Mroži SLO 0:11:25 0:02:38 1:24:35

Triatlon za vsakogar – Člani III (1961 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 325 Trojar Bojan TSK LOGATEC SLO 0:07:49 0:00:55 0:24:12 0:00:50 0:13:07 0:46:55
2 220 Erhovnic Tomaž SV-PP SLO 0:06:41 0:00:33 0:25:41 0:00:31 0:17:24 0:50:53
3 250 Kalan Igor SAM ZASE SLO 0:08:39 0:00:46 0:25:40 0:00:32 0:15:35 0:51:14
4 222 Exner Rudolf SPORT AM WORTHERSEE AUT 0:07:10 0:00:32 0:26:17 0:00:36 0:18:05 0:52:43
5 300 Pretnar Vitomir TK GORENJSKA SLO 0:10:03 0:01:21 0:26:46 0:00:20 0:16:28 0:54:59
6 313 Sopar Maks TK LJUBLJANA SLO 0:10:11 0:00:59 0:29:17 0:00:58 0:19:03 1:00:29

Triatlon za vsakogar – Dijakinje (1993 in mlajše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 288 Pečarič Strnad Urška 3K ŠPORT SLO 0:08:56 0:00:24 0:32:00 0:00:18 0:19:02 1:00:41
2 336 Vučko Jasmina TEAM TURBO TROPOVCI SLO 0:05:24 0:00:37 0:42:10 0:00:42 0:16:36 1:05:31
3 532 Malec Nina SLO 0:05:40 0:01:16 0:35:11 0:00:23 0:37:03 1:19:35
4 239 Hoernke Katarina GER 1:22:03

Triatlon za vsakogar – Članice I (1992 – 1977)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 281 Mihevc Jerneja SV-1.BR SLO 0:08:09 0:00:59 0:24:15 0:00:27 0:14:58 0:48:50
2 262 Kralj Zalar Vesna TRIM KLUB KRKA SLO 0:07:20 0:00:38 0:25:01 0:00:33 0:15:45 0:49:18
3 215 Černič Barbara SLO 0:07:36 0:01:06 0:26:40 0:00:17 0:14:04 0:49:45
4 224 Flerin Mojca SV-1.BR SLO 0:09:48 0:00:53 0:25:01 0:00:29 0:15:07 0:51:19
5 349 Žnidar Tjaša SLO 0:05:59 0:00:42 0:28:04 0:00:51 0:16:01 0:51:38
6 348 Žičkar Dolores TK LJUBLJANA SLO 0:05:07 0:00:36 0:30:05 0:00:27 0:16:56 0:53:14
7 237 Hafner Neža SLO 0:07:41 0:00:43 0:29:19 0:00:18 0:16:48 0:54:52
8 308 Ružič Lea SLO 0:07:23 0:00:55 0:31:13 0:00:20 0:15:49 0:55:42
9 530 Seme Tjaša SLO 0:06:46 0:01:30 0:30:21 0:00:26 0:16:54 0:55:59
10 256 Kobentar Katja SV-1.BR SLO 0:08:49 0:01:17 0:28:52 0:00:42 0:17:43 0:57:24
11 540 Tadič Nina SLO 0:07:15 0:00:57 0:30:31 0:00:44 0:18:16 0:57:45
12 290 Pelhan Tinka ŠD MALISVET SLO 0:07:45 0:01:01 0:29:30 0:00:32 0:18:56 0:57:46
13 255 Klöckl Katarina SLO 0:09:29 0:01:05 0:28:47 0:00:22 0:18:09 0:57:54
14 538 Lah Tina SLO 0:09:42 0:01:09 0:28:30 0:00:49 0:19:28 0:59:41
15 223 Exner Jasmin SPORT AM WORTHERSEE AUT 0:10:12 0:00:47 0:29:46 0:00:32 0:19:29 1:00:48
16 229 Gomboc Bojana PULZ ŠPORT SLO 0:08:37 0:02:12 0:34:21 0:00:25 0:15:50 1:01:26
17 287 Pavša Ana SLO 0:09:53 0:01:12 0:32:06 0:00:57 0:18:19 1:02:29
18 344 Zupančič Mina SLO 0:08:06 0:01:56 0:33:03 0:00:42 0:19:04 1:02:53
19 309 Savnik Špela 3K ŠPORT SLO 0:08:16 0:00:49 0:33:28 0:00:21 0:20:03 1:02:59
20 266 Kropivšek Nataša TEKAŠKI FORUM SLO 0:08:03 0:01:01 0:33:39 0:00:35 0:20:19 1:03:39
21 537 David Turk Teja SLO 0:09:51 0:02:20 0:36:29 0:00:45 0:19:39 1:09:06
21 536 David Nataša SLO 0:09:33 0:02:34 0:36:32 0:00:45 0:19:40 1:09:06
23 272 Loy Samantha FEDERCLUB TRIESTE ITA 0:09:48 0:00:55 0:38:14 0:00:54 0:19:30 1:09:22

Triatlon za vsakogar – Članice II (1976 – 1962)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 213 Capuder Romana TK TRISPORT SLO 0:07:49 0:00:45 0:27:26 0:00:36 0:15:50 0:52:27
2 232 Grašič Mojca SV-GŠSV SLO 0:08:41 0:00:49 0:26:57 0:01:01 0:15:32 0:53:01
3 296 Pori Maja SLO 0:09:29 0:00:33 0:27:23 0:00:22 0:17:17 0:55:06
4 260 Mesojedec Vesna TK LJUBLJANA SLO 0:08:45 0:00:50 0:29:42 0:00:37 0:15:30 0:55:25
5 204 Benešova Vaclava TriSK Č.Budìjovice CZE 0:05:57 0:00:52 0:32:13 0:00:34 0:19:30 0:59:08
6 209 Bradač Irena SV-GŠSV SLO 0:08:39 0:00:54 0:30:46 0:00:53 0:18:44 0:59:58
7 260 Kosec Tadeja SLO 0:10:41 0:01:16 0:31:40 0:00:19 0:19:22 1:03:20
7 203 Beber Mojca SLO 0:09:06 0:01:29 0:32:13 0:00:38 0:19:52 1:03:20
9 206 Bešter Darija SLO 0:09:17 0:01:30 0:31:42 0:00:26 0:21:28 1:04:25
10 219 Dular Rosana Čistilnica in pralnica Venera NM SLO 0:11:26 0:00:57 0:32:40 0:00:18 0:19:32 1:04:55
11 310 Senica Mateja PULZ ŠPORT SLO 0:08:25 0:02:01 0:34:27 0:00:24 0:20:32 1:05:50
12 198 Adrović Amelia SLO 0:11:24 0:02:36 1:24:35

Triatlon za vsakogar – Članice III (1961 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 337 Young Arlana USA 0:07:48 0:02:27 0:37:35 0:00:34 0:26:55 1:15:21

Triatlon za podjetja in združenja – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 506 TERMOELEKRARNA ŠOŠTANJ UrankarTašlerDolar 0:05:01 0:00:23 0:20:49 0:00:19 0:11:19 0:37:54
2 511 TRISPORT LESIJA ObrezaKoželjLipovšek 0:04:54 0:00:20 0:22:04 0:00:16 0:12:07 0:39:43
3 539 UPS TEAM MurovecKorenVerdnik 0:06:23 0:00:16 0:22:08 0:00:19 0:11:14 0:40:22
4 508 TRBOUCi DornikZupanVrtačnik 0:04:54 0:00:20 0:22:34 0:00:16 0:12:32 0:40:37
5 498 SV-PSSV BlagovičArbajterSila 0:05:24 0:00:23 0:22:31 0:00:21 0:13:42 0:42:22
6 504 72BR ŠilarPeničPerko 0:06:03 0:00:28 0:25:01 0:00:18 0:11:48 0:43:40
7 513 ZVEN MARKETING – TIRSPORT ŠkrjancagarUršič 0:07:37 0:00:27 0:22:36 0:00:22 0:12:46 0:43:50
8 510 TRBOVCI – VETERANI LipovšekDimecJan 0:06:21 0:00:23 0:23:00 0:00:22 0:14:09 0:44:16
9 502 SV-BRZOL BevcPečarPernek 0:06:15 0:00:48 0:22:45 0:00:17 0:15:18 0:45:24
10 500 SV-1.BR PotočnikKučanRojko 0:08:56 0:00:27 0:23:55 0:00:21 0:12:06 0:45:47
11 501 SV-1.BR KroflKrajncOstronič 0:04:58 0:00:26 0:26:51 0:00:18 0:13:37 0:46:12
12 503 SV-BRZOL GanzaitkoOgrinc 0:06:33 0:00:34 0:25:53 0:00:20 0:13:40 0:47:01
13 493 DIDAKTA ZamanAhačičimnic 0:11:52 0:47:36
14 499 SV-PSSV PrimcBožičipec 0:12:43 0:00:25 0:22:12 0:00:19 0:13:25 0:49:06
15 520 VZAJEMNA Novak 0:08:35 0:00:30 0:24:11 0:00:37 0:16:29 0:50:25

Triatlon za podjetja in združenja – duatlonska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 507 TIMING LJUBLJANA KončarKališnik 0:07:20 0:00:30 0:32:04 0:00:23 0:19:33 0:59:53
2 492 Coca-Cola Team No. 4 ZorkoKovič 0:07:56 0:00:29 0:44:49 0:00:21 0:18:07 1:11:43

Triatlon za podjetja in združenja – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 515 GEOPOL KlemencRudlMandič 0:04:56 0:00:13 0:23:10 0:00:15 0:12:45 0:41:22
2 534 VZAJEMNA KovačičKovačičmavčič 0:04:54 0:00:17 0:19:56 0:00:17 0:16:39 0:42:06
3 496 SV-1.BR PozničSimoničeplak-Pozni 0:07:51 0:00:37 0:28:38 0:00:19 0:14:16 0:51:42
4 497 SV-1.BR PrapotnikDrevenšekKlein 0:08:28 0:00:39 0:27:49 0:00:21 0:15:51 0:53:09
5 495 SV-PSSV BrodnikDolenctemberger 0:07:41 0:00:21 0:29:28 0:00:19 0:16:05 0:53:56
6 494 GARMIN FlorjaničLesjakUdovč 0:07:55 0:00:32 0:24:53 0:00:25 0:21:56 0:55:43
7 488 Coca-Cola Team No. 5 KanžočVačunZupančič 0:06:23 0:00:43 0:31:55 0:00:22 0:18:40 0:58:05
8 491 Coca-Cola Team No. 3 VrščajKutnjakCiuha 0:07:30 0:00:48 0:36:50 0:00:20 0:17:25 1:02:55

Triatlon za podjetja in združenja – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 505 ŠD MALISVET UršičSteinerUršič 0:05:01 0:00:38 0:28:50 0:00:18 0:15:36 0:50:24
2 509 TRBOUKE DornikBožjakJan 0:06:54 0:00:25 0:27:25 0:00:20 0:18:25 0:53:30
3 490 Coca-Cola Team No. 2 FicJurasPečnik 0:06:16 0:00:26 0:30:31 0:00:23 0:16:29 0:54:07

Medijski triatlon popularnih – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – posamezniki

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – duatlonska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – posameznice

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Evropski mladinski pokal – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 91 Pap Eszter HUN 0:05:52 0:00:18 0:23:02 0:00:22 0:13:13 0:42:49
2 83 Miloš Tea CRO 0:05:55 0:00:23 0:22:56 0:00:19 0:13:46 0:43:22
3 95 Klemenc Maruša SLO 0:05:55 0:00:15 0:23:01 0:00:20 0:14:05 0:43:39
4 96 Vozarova Anna CZE 0:06:36 0:00:20 0:23:29 0:00:25 0:13:25 0:44:17
5 93 Vitova Linda CZE 0:06:10 0:00:17 0:23:35 0:00:22 0:14:12 0:44:38
6 92 Troha Eva SLO 0:06:10 0:00:16 0:23:36 0:00:17 0:14:45 0:45:05
7 87 Kaskova Niki CZE 0:06:18 0:00:17 0:24:10 0:00:28 0:13:56 0:45:11
8 76 Uršič Liza SLO 0:06:17 0:00:15 0:23:48 0:00:20 0:14:33 0:45:15
9 89 Dečman Manca SLO 0:05:59 0:00:16 0:24:03 0:00:19 0:14:41 0:45:21
10 63 Horvath Hanna HUN 0:06:12 0:00:19 0:24:16 0:00:23 0:14:12 0:45:24
11 90 Vachulkova Petra CZE 0:06:02 0:00:20 0:24:06 0:00:24 0:14:38 0:45:31
12 73 Sörös Katalin HUN 0:06:15 0:00:19 0:24:16 0:00:22 0:14:27 0:45:40
13 142 Weiss Beatrice HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:07 0:00:18 0:24:02 0:00:23 0:14:57 0:45:48
14 69 Pryyma Sofiya UKR 0:06:38 0:00:17 0:24:07 0:00:23 0:14:23 0:45:49
15 88 Mester Dora HUN 0:06:06 0:00:21 0:24:19 0:00:21 0:14:55 0:46:05
16 85 Cserjesi Zoe HUN 0:06:38 0:00:23 0:25:02 0:00:24 0:14:19 0:46:49
17 141 Vlčkova Veronika PSK KLATOVY CZE 0:06:57 0:00:26 0:24:27 0:00:19 0:14:49 0:47:00
18 84 Polackova Pavlina EKOL TEAM CZE 0:06:48 0:00:20 0:25:04 0:00:25 0:14:25 0:47:04
19 271 Lovšin Laura TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:48 0:00:27 0:25:59 0:00:16 0:13:33 0:47:05
20 64 Olivari Nicole ITA 0:05:58 0:00:16 0:24:13 0:00:26 0:16:28 0:47:22
21 82 Skaza Eva SLO 0:06:17 0:00:17 0:25:01 0:00:25 0:15:40 0:47:41
22 136 Šimùnková Simona TriSK Č.Budìjovice CZE 0:05:56 0:00:24 0:26:08 0:00:17 0:14:59 0:47:46
23 80 Szabo Adrienn HUN 0:06:22 0:00:17 0:25:52 0:00:23 0:15:10 0:48:06
24 139 Uršič Kristina TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:04 0:00:26 0:26:03 0:00:15 0:15:42 0:48:32
25 62 Skuhrova Tereza CZE 0:05:57 0:00:22 0:25:28 0:00:31 0:16:33 0:48:53
26 119 Kovarikova Klara SPK PLZEN CZE 0:06:46 0:00:27 0:25:59 0:00:17 0:15:40 0:49:11
26 70 Heriszt Jutta AUT 0:06:03 0:00:19 0:25:40 0:00:22 0:16:46 0:49:11
28 86 Besal Tina SLO 0:06:52 0:00:30 0:25:47 0:00:40 0:15:23 0:49:14
29 120 Kovarikova Barbora SPK PLZEN CZE 0:06:14 0:00:28 0:27:16 0:00:15 0:15:08 0:49:23
30 61 Skific Ana CRO 0:06:47 0:00:20 0:26:08 0:00:25 0:16:33 0:50:14
31 138 Trckova Eva EKOL TEAM CZE 0:06:13 0:00:26 0:27:05 0:00:19 0:16:23 0:50:29
32 81 Rypel Natalia POL 0:06:36 0:00:18 0:27:16 0:00:28 0:15:56 0:50:36
33 273 Marič Alja TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:56 0:00:23 0:27:54 0:00:17 0:15:05 0:50:37
34 113 Humar Katarina TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:50 0:00:27 0:27:55 0:00:16 0:15:19 0:50:50
35 74 Veinberga Sindija LAT 0:06:45 0:00:22 0:27:06 0:00:22 0:16:20 0:50:58
36 103 Benešova Alena TriSK Č.Budìjovice CZE 0:06:08 0:00:34 0:27:25 0:00:18 0:16:38 0:51:04
37 108 Capuder Tinkara TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:04 0:00:28 0:28:28 0:00:21 0:14:47 0:51:11
38 121 Mackova Barbora E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:07:03 0:00:24 0:27:23 0:00:16 0:16:14 0:51:22
39 79 Karna Anna EKOL TEAM CZE 0:06:35 0:00:20 0:27:00 0:00:26 0:17:14 0:51:37
39 131 Smole Lena HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:00 0:00:28 0:26:40 0:00:36 0:16:51 0:51:37
41 130 Preusser Johhana HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:11 0:00:33 0:26:43 0:00:33 0:16:52 0:51:54
42 78 Skevin Sonja CRO 0:06:22 0:00:19 0:28:19 0:00:21 0:17:33 0:52:56
43 137 Škrabanja Rani TT ZUID LIMBURG NL 0:07:10 0:00:29 0:28:11 0:00:20 0:18:34 0:54:47
44 77 Hetman Anastasia UKR 0:08:07 0:00:19 0:29:07 0:00:29 0:17:20 0:55:25
45 68 Turk Urška SLO 0:08:19 0:00:31 0:29:23 0:00:23 0:17:02 0:55:39
46 245 Janež Jasna TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:09:08 0:00:24 0:29:51 0:00:19 0:16:57 0:56:41
47 104 Benešova Anna-Marie TriSK Č.Budìjovice CZE 0:06:16 0:00:29 0:29:11 0:00:19 0:23:14 0:59:30
48 75 Krzeminska Mariola POL 0:06:11 0:00:18 0:29:12 0:00:31 0:24:32 1:00:46
49 101 Bela Kočar Tea TK TRISPORT ALPREM SLO 0:09:19 0:00:30 0:33:06 0:00:19 0:21:21 1:04:37
65 Beitane Arta LAT 0:06:41 0:00:22 0:27:13 0:00:26 0:16:17 DQ

Evropski mladinski pokal – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 11 Kiraly Istvan HUN 0:05:33 0:00:17 0:20:26 0:00:24 0:11:06 0:37:48
2 22 Vanderplancke Erwin BEL 0:05:36 0:00:14 0:20:25 0:00:16 0:11:45 0:38:17
3 25 Halasz Robin HUN 0:05:34 0:00:15 0:20:27 0:00:19 0:11:49 0:38:27
4 33 Swertvaegher Maxime BEL 0:05:40 0:00:19 0:20:19 0:00:23 0:12:10 0:38:53
5 2 Kaurov Georgy RUS 0:05:29 0:00:18 0:21:13 0:00:22 0:11:50 0:39:13
6 14 Parmigiani Michelangelo ITA 0:05:37 0:00:17 0:21:36 0:00:22 0:11:23 0:39:18
7 32 Kavalirek Michael AUT 0:05:39 0:00:17 0:20:21 0:00:22 0:12:43 0:39:24
8 20 Obushenko Oleksandr UKR 0:05:18 0:00:17 0:21:34 0:00:25 0:11:54 0:39:30
9 27 Patane Valerio ITA 0:05:32 0:00:19 0:21:42 0:00:22 0:11:39 0:39:37
10 8 De Keyser Christophe BEL 0:05:28 0:00:15 0:22:29 0:00:18 0:11:08 0:39:40
11 21 Grillitsch Christian AUT 0:05:38 0:00:14 0:21:38 0:00:19 0:11:57 0:39:48
12 35 Kalus Jiri EKOL TEAM CZE 0:05:15 0:00:15 0:22:04 0:00:25 0:11:49 0:39:51
13 42 Jagušt Eugen CRO 0:05:35 0:00:17 0:21:39 0:00:23 0:11:56 0:39:53
14 10 Cervenka Lukas CZE 0:05:15 0:00:18 0:21:06 0:00:28 0:12:51 0:39:59
15 6 Rozhkov Oleksandr UKR 0:05:12 0:00:17 0:21:45 0:00:20 0:12:38 0:40:15
16 26 Fried Asaf ISR 0:05:52 0:00:19 0:21:49 0:00:26 0:11:51 0:40:19
17 43 Kaplan Jaka SLO 0:05:44 0:00:16 0:22:01 0:00:18 0:12:02 0:40:24
18 36 Beranger Alessandro ITA 0:05:30 0:00:18 0:21:46 0:00:21 0:12:30 0:40:28
19 110 Devay Marko Debreceni Sprtcentrum HUN 0:05:13 0:00:15 0:21:33 0:00:21 0:13:10 0:40:33
20 28 Goliniewski Jakub POL 0:05:56 0:00:17 0:21:47 0:00:23 0:12:10 0:40:36
21 37 Koželj Simon SLO 0:05:47 0:00:16 0:21:50 0:00:19 0:12:24 0:40:38
22 31 Kovalenko Maxim UKR 0:05:58 0:00:16 0:21:42 0:00:20 0:12:22 0:40:40
23 51 Lovšin Aljaž SLO 0:05:59 0:00:17 0:21:46 0:00:17 0:12:38 0:40:58
24 23 Marinković Matej CRO 0:05:41 0:00:15 0:22:36 0:00:23 0:12:09 0:41:05
25 7 Pischelsberger Alexander HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:10 0:00:14 0:22:06 0:00:22 0:12:14 0:41:09
26 47 Lipovšek Jan SLO 0:06:19 0:00:16 0:22:16 0:00:17 0:12:20 0:41:28
27 24 Kuncl Simon CZE 0:05:50 0:00:18 0:21:53 0:00:23 0:13:18 0:41:44
28 46 Paliska Luka CRO 0:05:53 0:00:20 0:22:36 0:00:19 0:12:41 0:41:50
29 4 Ivacković Petar SRB 0:05:59 0:00:18 0:22:52 0:00:20 0:12:27 0:41:58
30 34 Jakovac Ivan CRO 0:06:10 0:00:19 0:23:00 0:00:25 0:12:13 0:42:09
31 109 Culik Tomas E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:16 0:00:15 0:21:59 0:00:28 0:13:12 0:42:11
32 12 Segall Yonatan ISR 0:05:51 0:00:18 0:22:38 0:00:20 0:13:04 0:42:13
33 111 Hajdu Kristof Debreceni Sprtcentrum HUN 0:05:34 0:00:15 0:23:35 0:00:22 0:12:50 0:42:37
34 522 Kovic Luka CSA Gorizia triathlon ITA 0:06:15 0:00:18 0:22:18 0:00:19 0:13:31 0:42:43
35 45 Kromar Nejc SLO 0:06:04 0:00:21 0:22:17 0:00:21 0:13:58 0:43:03
36 41 Murn Luka SLO 0:06:25 0:00:15 0:23:07 0:00:24 0:12:57 0:43:10
37 39 Mayr David AUT 0:06:10 0:00:18 0:23:02 0:00:19 0:13:47 0:43:38
38 143 Zadrazil Lukas E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:05:59 0:00:15 0:22:59 0:00:25 0:14:06 0:43:45
39 29 Kralj Urban TK MARIBOR SLO 0:06:15 0:00:18 0:23:53 0:00:21 0:13:05 0:43:54
40 15 Škrabanja Axel NED 0:06:21 0:00:21 0:23:12 0:00:23 0:13:49 0:44:08
41 49 Močnik Klemen SLO 0:06:23 0:00:21 0:22:40 0:00:19 0:14:37 0:44:22
42 127 Planko Matevž TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:23 0:00:21 0:23:55 0:00:16 0:13:27 0:44:24
43 50 Avirović Matija CRO 0:05:46 0:00:18 0:24:32 0:00:24 0:13:32 0:44:33
44 126 Pechota Radek E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:06:37 0:00:22 0:23:43 0:00:28 0:13:33 0:44:43
45 3 Obreza Leon SLO 0:06:01 0:00:16 0:23:27 0:00:21 0:14:39 0:44:46
46 117 Kollegger Lukas HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:27 0:00:21 0:23:40 0:00:23 0:15:05 0:44:59
47 115 Kinc Lukas E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:05:50 0:00:18 0:23:14 0:00:19 0:15:21 0:45:04
48 114 Juritsch Franz HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:35 0:00:20 0:23:51 0:00:26 0:13:55 0:45:09
49 112 Hilber Rene HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:51 0:00:25 0:23:55 0:00:18 0:12:48 0:45:19
50 9 Seketin Karlo CRO 0:05:58 0:00:16 0:24:13 0:00:28 0:15:08 0:46:05
51 48 Seketin Petar CRO 0:05:50 0:00:28 0:25:59 0:00:22 0:14:45 0:47:25
52 200 Bartol Danijel TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:44 0:00:26 0:26:44 0:00:21 0:13:09 0:47:26
53 106 Bojanc Klemen TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:30 0:00:28 0:25:32 0:00:29 0:13:47 0:47:47
54 40 Tokic Marin CRO 0:06:12 0:00:22 0:25:46 0:00:33 0:15:00 0:47:55
55 125 Paulič Jaka TK TRISPORT ALPREM SLO 0:06:55 0:00:18 0:25:18 0:00:26 0:15:44 0:48:44
56 116 Klenovšek Urh ZELENI HIT SLO 0:06:44 0:00:33 0:25:33 0:00:55 0:15:01 0:48:47
57 44 Skific Viktor CRO 0:06:14 0:00:20 0:26:05 0:00:31 0:16:30 0:49:42
58 124 Obreza Domen TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:34 0:00:23 0:26:49 0:00:14 0:14:45 0:49:48
59 134 Stromberger Georg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:42 0:00:18 0:25:42 0:00:21 0:17:08 0:50:13
60 122 Mandič Mark TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:32 0:00:20 0:27:03 0:00:23 0:15:50 0:51:11
61 319 Šobar Primož TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:07:21 0:00:32 0:25:38 0:00:23 0:18:51 0:52:47
62 107 Brunner Leander HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:26 0:00:36 0:27:32 0:00:30 0:18:58 0:55:04
63 102 Bela Kočar Luka TK TRISPORT ALPREM SLO 0:07:07 0:00:21 0:27:20 0:00:17 0:22:33 0:57:39
1 Brembor Tomasz POL 0:05:16 0:00:16 0:22:27 0:00:29 DNF
18 Cehner Urban SLO 0:05:56 0:00:29 0:22:24 0:00:17 0:13:24 DQ
105 Bernat Miha SLO 0:05:31 0:00:55 0:29:47 0:00:25 0:19:09 DQ
129 Pötzl Julian HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:24 0:00:35 0:27:43 0:00:33 0:15:48 DQ

Olimpik triatlon – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 541 Pap Eszter HUN 0:21:02 0:00:16 1:11:03 0:00:19 0:43:31 2:16:14
2 456 Szalay Szandra BUDAORSI TK HUN 0:21:00 0:00:16 1:11:02 0:00:24 0:46:09 2:18:54
3 426 Perlaky Agnes Mogyi Triathlon Baja HUN 0:21:43 0:00:34 1:13:51 0:00:24 0:44:59 2:21:33
4 480 Zevnik Jana TK GORENJSKA SLO 0:27:06 0:00:30 1:11:19 0:00:39 0:43:58 2:23:34
5 374 Gehnböck Sylvia Tri Team Chaos NÖ AUT 0:25:17 0:00:43 1:10:07 0:00:32 0:47:30 2:24:12
6 415 Milkovič Marina CRO 0:25:15 0:00:22 1:22:38 0:00:25 0:42:10 2:30:51
7 443 Rotovnik Kozjek Nada TKL SLO 0:23:20 0:00:54 1:17:22 0:00:48 0:50:08 2:32:33
8 378 Hajdinjak Melita TEAM TURBO TROPOVCI SLO 0:27:32 0:01:00 1:18:43 0:00:32 0:47:33 2:35:22
9 311 Simoner Nadine HSV Triathlon Kärnten AUT 0:22:05 0:00:22 1:20:40 0:00:31 0:57:22 2:41:02
10 514 Pisanova Mila Tritrajnig.cz CZE 0:28:42 0:01:14 1:25:15 0:00:40 0:52:22 2:48:15
11 408 Lotrič Dolinar Aleša SLO 0:33:05 0:01:32 1:26:43 0:01:28 0:55:21 2:58:10
12 454 Strnad Polona 3K ŠPORT SLO 0:27:37 0:01:08 1:33:08 0:01:00 0:57:52 3:00:47
13 545 Kubik Špela SLO 0:23:27 0:02:10 1:41:29 0:01:10 0:57:40 3:05:57
14 389 Jeromen Tina ŠD RIBA SLO 0:23:27 0:02:09 1:41:29 0:01:10 1:02:32 3:10:49
444 Scheck Babsi HSV Triathlon Kärnten AUT 0:29:58 0:00:35 1:22:26 0:00:40 0:48:47 DQ

Olimpik triatlon – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 461 Šporar Matej SWIBR CRO 0:18:22 0:00:22 1:03:57 0:00:17 0:36:05 1:59:05
2 407 Lorber Christoph HSV Triathlon Kärnten AUT 0:18:36 0:00:25 1:03:39 0:00:20 0:36:39 1:59:40
3 385 Jandl Martin HSV Triathlon Kärnten AUT 0:18:37 0:00:23 1:03:39 0:00:21 0:40:02 2:03:04
4 412 Meden Sašo TK TRISPORT SLO 0:20:27 0:00:29 1:02:36 0:00:21 0:39:20 2:03:14
5 386 Jandl Thomas HSV Triathlon Kärnten AUT 0:19:43 0:00:26 1:03:19 0:00:20 0:41:40 2:05:30
6 406 Lemberka Jakub E.ON TRIATHLON TEAM CZE 0:18:35 0:00:15 1:04:09 0:00:21 0:42:49 2:06:10
7 380 Harnold Peter ŠD 3SPORT SLO 0:19:17 0:00:27 1:05:58 0:00:27 0:40:44 2:06:56
8 354 Bednar Tomas TRI STAR KUCERA CZE 0:18:37 0:00:31 1:08:34 0:00:28 0:41:08 2:09:20
9 396 Klančnik Janez ŠRK CELJE SLO 0:22:16 0:00:42 1:04:50 0:00:36 0:41:07 2:09:32
10 397 Klenovšek Tomaž TK MARIBOR SLO 0:22:24 0:00:35 1:05:00 0:00:28 0:41:45 2:10:14
11 467 Torkar Gregor TK MAMUT SLO 0:21:55 0:00:29 1:05:27 0:00:34 0:42:10 2:10:37
12 395 Kapš Miha TKL LJUBLJANA SLO 0:20:29 0:00:40 1:06:29 0:00:28 0:44:00 2:12:07
13 437 Radeticchio Edi TK PULA CRO 0:23:40 0:00:37 1:07:01 0:00:32 0:40:21 2:12:13
14 356 Benčina Matej TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:23:19 0:00:30 1:07:25 0:00:28 0:40:46 2:12:30
15 453 Stjepić Vlado TK VELENJE SLO 0:20:22 0:00:22 1:07:29 0:00:32 0:44:13 2:13:00
16 387 Janša Miha BALANS SLO 0:24:22 0:01:16 1:05:01 0:00:28 0:42:37 2:13:46
17 438 Radivojević Aleksander TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:22:18 0:00:36 1:08:15 0:00:34 0:43:33 2:15:19
18 413 Migliozzi Stefano CUS UDINE ITA 0:25:16 0:01:05 1:09:43 0:00:42 0:41:31 2:18:20
19 478 Zancolo Gerhard HSV Triathlon Kärnten AUT 0:24:09 0:00:26 1:06:43 0:00:27 0:47:25 2:19:13
20 450 Skok Benjamin ŠD 3SPORT SLO 0:26:25 0:00:35 1:10:48 0:00:29 0:41:47 2:20:07
21 402 Korelc Matej ŠRK 3TEAM CELJE SLO 0:22:44 0:00:44 1:07:47 0:00:27 0:50:04 2:21:47
22 420 Muc Gregor ŠRK 3TEAM CELJE SLO 0:22:52 0:00:45 1:12:30 0:00:40 0:45:28 2:22:18
23 401 Kočar Sebastian SLO 0:20:33 0:00:44 1:09:33 0:00:28 0:51:47 2:23:06
24 409 Lussing Stefan ADRENALINE-FOREVER.COM AUT 0:23:07 0:00:48 1:07:14 0:00:46 0:51:29 2:23:26
25 394 Kaltenekar Matej ŠD BAMBI SLO 0:29:44 0:00:55 1:10:00 0:00:38 0:43:21 2:24:41
26 459 Škerjanc Marko TK SOKOL SLO 0:25:28 0:01:16 1:11:21 0:00:37 0:46:27 2:25:11
27 468 Trampuš Jan ŠD 3SPORT SLO 0:26:38 0:01:04 1:10:21 0:00:34 0:46:38 2:25:16
28 440 Rajh Marko TK MARATON PTUJ SLO 0:26:35 0:01:08 1:12:38 0:00:31 0:44:33 2:25:27
29 460 Škrabanja Arno TT ZUID LIMBURG NL 0:26:34 0:00:47 1:13:52 0:00:29 0:43:48 2:25:32
30 472 Verčič Klemen SLO 0:24:06 0:01:26 1:10:33 0:01:03 0:49:08 2:26:19
31 405 Leitinger Luka ŠKD HYPO SLO 0:26:17 0:01:13 1:13:56 0:00:33 0:44:23 2:26:23
32 370 Fantini Roman TK LJUBLJANA SLO 0:24:26 0:00:46 1:10:48 0:00:56 0:49:29 2:26:26
33 477 Zajc Luka TK LJUBLJANA SLO 0:22:56 0:00:51 1:11:07 0:00:34 0:51:17 2:26:47
34 377 Gostinčar Robert TK MARIBOR SLO 0:24:35 0:01:18 1:15:14 0:00:48 0:44:57 2:26:54
35 411 Marchesin Michele POLISPORTIVA SAN VITO ITA 0:25:45 0:00:51 1:06:32 0:00:28 0:54:39 2:28:16
36 475 Vukan Slavko KK TropovciTeam Turbo Tropovci SLO 0:30:49 0:00:57 1:08:40 0:01:04 0:47:11 2:28:42
37 375 Gerussi Cristian CSA GORIZIA ITA 0:24:35 0:00:47 1:18:27 0:00:32 0:44:33 2:28:56
38 368 Ekart Viktor TK TRISPORT SLO 0:27:48 0:01:46 1:13:40 0:00:38 0:45:34 2:29:27
39 439 Rajh Vanja 3K ŠPORT SLO 0:22:28 0:00:59 1:12:46 0:00:48 0:52:41 2:29:43
40 547 Bevk Metod Arnold profi SLO 0:31:11 0:00:22 1:13:37 0:00:23 0:44:55 2:30:30
41 546 Kos Jernej Arnold profi SLO 0:28:35 0:00:25 1:12:26 0:00:26 0:48:36 2:30:31
42 465 Toffolon Massimiliano Circolo Sportivo Adria Gorizia Tr. ITA 0:27:02 0:01:59 1:17:23 0:01:20 0:43:31 2:31:17
43 432 Preskar Aljoša BALANCA KRŠKO SLO 0:24:33 0:00:47 1:15:53 0:00:39 0:50:32 2:32:25
44 384 Hunjet Andrej TK MARATON PTUJ SLO 0:28:03 0:00:54 1:14:32 0:00:42 0:48:39 2:32:52
45 484 Žagar Anton TK RIBNICA SLO 0:28:13 0:01:25 1:15:54 0:00:33 0:47:33 2:33:40
46 462 Taferner Edwin HSV Triathlon Kärnten AUT 0:26:31 0:00:38 1:11:53 0:00:37 0:54:04 2:33:45
47 417 Môc Maroš ALL OF TOP SVK 0:27:03 0:00:43 1:17:01 0:00:46 0:48:49 2:34:24
48 383 Hrvat Danijel ŠD 3SPORT SLO 0:24:24 0:01:07 1:18:55 0:01:09 0:48:50 2:34:28
49 425 Perko Blaž LEPA ŽOGA SLO 0:30:01 0:00:42 1:14:12 0:00:52 0:48:41 2:34:30
50 391 Juha Blaž TKL LJUBLJANA SLO 0:28:34 0:00:53 1:11:53 0:00:43 0:53:02 2:35:06
51 470 Tuta Ivan TK ZADAR CRO 0:27:22 0:00:50 1:15:07 0:00:18 0:51:56 2:35:35
52 416 Mladenović Dragiša TK ZAJEČAR SRB 0:23:54 0:01:03 1:14:45 0:00:38 0:56:08 2:36:31
53 379 Hamza Martin ALL OF TOP SVK 0:28:02 0:00:49 1:12:30 0:01:00 0:54:16 2:36:40
54 367 Dular Matjaž TK RIBNICA SLO 0:29:58 0:01:21 1:16:24 0:01:12 0:48:18 2:37:15
55 350 Ačimović Rado TK MARATON SLO 0:26:28 0:01:09 1:15:42 0:00:53 0:53:26 2:37:40
56 414 Milek Miha SLO 0:28:22 0:02:16 1:14:24 0:00:28 0:52:13 2:37:44
57 449 Selan Sandi TK LJUBLJANA SLO 0:32:36 0:01:00 1:15:51 0:00:45 0:49:07 2:39:21
58 485 Žiara ¼uboš ALL OF TOP SVK 0:30:16 0:00:36 1:11:07 0:00:32 0:57:10 2:39:44
59 486 Žutić Matija CRO 0:28:26 0:00:28 1:18:05 0:00:51 0:51:52 2:39:45
60 428 Petrović Branko ŠD 3SPORT SLO 0:25:16 0:01:23 1:19:19 0:01:18 0:52:40 2:39:57
61 473 Verstovšek Jaka ŠD 3SPORT SLO 0:24:20 0:01:41 1:16:23 0:01:11 0:56:29 2:40:06
62 365 De Monte Igino CSA GORIZIA ITA 0:30:08 0:01:18 1:14:34 0:00:45 0:53:45 2:40:32
63 357 Blasigh Marco OLIMPICAORLE ITA 0:26:05 0:01:13 1:16:03 0:00:54 0:56:30 2:40:46
64 404 Kramar Bojan SLO 0:30:38 0:00:56 1:19:29 0:01:03 0:48:41 2:40:50
65 430 Polajžer Boris SLO 0:30:43 0:01:45 1:16:05 0:01:08 0:51:32 2:41:15
66 410 Malovič Zoran ŠD SLOVENIJA CONTROL SLO 0:27:54 0:01:00 1:17:10 0:00:43 0:54:39 2:41:29
67 482 Zupan Primož SLO 0:32:07 0:02:31 1:16:27 0:01:11 0:50:09 2:42:27
68 358 Borgo Edmondo TT TARVISIO ITA 0:26:23 0:01:46 1:19:48 0:00:56 0:54:42 2:43:37
69 418 Morsanutto Valter OLIMPICAORLE ITA 0:28:29 0:01:47 1:19:55 0:01:05 0:52:59 2:44:16
70 445 Schindler Stefan LGM50 AUT 0:36:27 0:01:45 1:17:21 0:00:49 0:48:24 2:44:48
71 392 Juritsch Michael AUT 0:27:10 0:00:54 1:24:03 0:00:33 0:52:19 2:45:00
72 372 Gabrijel Boštjan SLO 0:31:05 0:01:23 1:16:09 0:01:09 0:55:49 2:45:37
73 433 Primosich Davide ŠD 3 ŠPORT ITA 0:23:42 0:00:47 1:31:07 0:00:38 0:50:30 2:46:47
74 422 Naglič Matjaž SLO 0:31:47 0:01:20 1:16:22 0:01:28 0:55:59 2:46:57
75 388 Jarc Tomaž TK LJUBLJANA SLO 0:24:57 0:01:25 1:22:07 0:01:30 0:57:21 2:47:22
76 364 De Laurentiis Luca CUS UDINE ITA 0:28:34 0:01:15 1:22:36 0:00:49 0:54:38 2:47:55
77 451 Skok Darko ŠD 3SPORT SLO 0:29:59 0:01:17 1:20:43 0:01:08 0:55:59 2:49:07
78 476 Weichert Thomas HSV Triathlon Kärnten AUT 0:24:33 0:00:58 1:21:39 0:00:51 1:01:07 2:49:10
79 479 Završki Marko TK MARIBOR SLO 0:23:59 0:01:00 1:23:08 0:01:18 0:59:59 2:49:26
80 442 Rošker Boštjan TK KRŠKO SLO 0:23:51 0:01:01 1:28:22 0:00:39 0:58:10 2:52:03
81 441 Rombo Gregor SLO 0:28:01 0:03:36 1:19:28 0:00:58 1:00:49 2:52:55
82 382 Hristovski Dimitar SLO 0:30:52 0:02:21 1:22:08 0:01:54 0:55:44 2:53:01
83 481 Zubac Ivo SLO 0:31:16 0:01:43 1:22:53 0:00:53 0:56:20 2:53:06
84 390 Josipović Matko TK MARIBOR SLO 0:24:57 0:02:22 1:23:49 0:01:44 1:00:47 2:53:42
85 466 Topalovič Zoran ŠD 3SPORT SLO 0:29:34 0:02:12 1:25:19 0:01:33 0:55:54 2:54:35
86 452 Smojver Petar CRO 0:28:36 0:01:29 1:31:11 0:00:31 0:53:49 2:55:38
87 421 Musigh Marco C.U.S. UDINE A.S.D. ITA 0:31:48 0:01:30 1:25:57 0:01:07 0:55:27 2:55:51
88 376 Gilberto Zorat Circolo Sportivo Adria Gorizia Tr. ITA 0:26:45 0:02:09 1:27:18 0:01:18 1:01:30 2:59:00
89 371 Fürst Igor WHYNOT SLO 0:28:51 0:02:02 1:24:38 0:02:06 1:02:30 3:00:09
90 361 Bratun Tomaž SLO 0:28:31 0:01:57 1:26:03 0:01:20 1:03:04 3:00:57
91 399 Knap Bojan TK TRISPORT SLO 0:32:19 0:00:59 1:25:41 0:01:12 1:02:13 3:02:27
92 423 Patroncino Ugo CUS UDINE ITA 0:32:17 0:02:24 1:23:08 0:01:06 1:03:43 3:02:40
93 398 Klepec Borut SLO 0:28:06 0:02:07 1:25:59 0:01:16 1:06:00 3:03:30
94 474 Verstraeten Erik AUT 0:26:11 0:01:32 1:32:26 0:01:28 1:02:28 3:04:06
95 463 Tarello Andrea CUS UDINE ITA 0:26:41 0:01:18 1:35:22 0:01:20 0:59:51 3:04:33
96 434 Pšeničnik Marko 3K ŠPORT SLO 0:31:11 0:01:33 1:23:31 0:00:59 1:08:08 3:05:23
97 431 Poljšak Lojze TK TRISPORT SLO 0:38:00 0:00:29 1:27:28 0:01:16 1:03:40 3:10:55
98 403 Kosajnč Benjamin SLO 0:32:28 0:02:25 1:28:22 0:01:15 1:07:36 3:12:07
99 381 Hawkins Kevin USA 0:33:04 0:02:11 1:32:19 0:01:39 1:04:06 3:13:21
100 393 Kabaj Milan TK MARIBOR SLO 0:31:13 0:01:06 1:33:39 0:01:23 1:08:17 3:15:41
101 448 Scott Zachary USA 0:47:59 0:01:52 1:42:03 0:01:45 1:07:12 3:40:52
369 Fajfar Stane TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:26:39 0:00:45 DNF
359 Borsanyi Daniel BUDAORSI TK HUN 0:18:36 0:00:17 DNF
424 Pawlik Hartmut HSV FELDBACH AUT 0:27:34 0:00:45 1:11:13 0:00:38 DNF
306 Robazza Denis CSA GORIZIA TRIATHLON ITA DNF
427 Perme Miha ŠKD HYPO SLO 0:27:16 0:00:58 1:15:40 0:00:45 0:50:54 DQ
527 Kuleo Salvatore Udine triathlon ITA 0:32:18 0:00:37 1:22:03 0:00:54 0:43:44 DQ

Triatlon za vsakogar – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 281 Mihevc Jerneja SV-1.BR SLO 0:08:09 0:00:59 0:24:15 0:00:27 0:14:58 0:48:50
2 262 Kralj Zalar Vesna TRIM KLUB KRKA SLO 0:07:20 0:00:38 0:25:01 0:00:33 0:15:45 0:49:18
3 215 Černič Barbara SLO 0:07:36 0:01:06 0:26:40 0:00:17 0:14:04 0:49:45
4 224 Flerin Mojca SV-1.BR SLO 0:09:48 0:00:53 0:25:01 0:00:29 0:15:07 0:51:19
5 349 Žnidar Tjaša SLO 0:05:59 0:00:42 0:28:04 0:00:51 0:16:01 0:51:38
6 213 Capuder Romana TK TRISPORT SLO 0:07:49 0:00:45 0:27:26 0:00:36 0:15:50 0:52:27
7 232 Grašič Mojca SV-GŠSV SLO 0:08:41 0:00:49 0:26:57 0:01:01 0:15:32 0:53:01
8 348 Žičkar Dolores TK LJUBLJANA SLO 0:05:07 0:00:36 0:30:05 0:00:27 0:16:56 0:53:14
9 237 Hafner Neža SLO 0:07:41 0:00:43 0:29:19 0:00:18 0:16:48 0:54:52
10 296 Pori Maja SLO 0:09:29 0:00:33 0:27:23 0:00:22 0:17:17 0:55:06
11 260 Mesojedec Vesna TK LJUBLJANA SLO 0:08:45 0:00:50 0:29:42 0:00:37 0:15:30 0:55:25
12 308 Ružič Lea SLO 0:07:23 0:00:55 0:31:13 0:00:20 0:15:49 0:55:42
13 530 Seme Tjaša SLO 0:06:46 0:01:30 0:30:21 0:00:26 0:16:54 0:55:59
14 256 Kobentar Katja SV-1.BR SLO 0:08:49 0:01:17 0:28:52 0:00:42 0:17:43 0:57:24
15 540 Tadič Nina SLO 0:07:15 0:00:57 0:30:31 0:00:44 0:18:16 0:57:45
16 290 Pelhan Tinka ŠD MALISVET SLO 0:07:45 0:01:01 0:29:30 0:00:32 0:18:56 0:57:46
17 255 Klöckl Katarina SLO 0:09:29 0:01:05 0:28:47 0:00:22 0:18:09 0:57:54
18 204 Benešova Vaclava TriSK Č.Budìjovice CZE 0:05:57 0:00:52 0:32:13 0:00:34 0:19:30 0:59:08
19 538 Lah Tina SLO 0:09:42 0:01:09 0:28:30 0:00:49 0:19:28 0:59:41
20 209 Bradač Irena SV-GŠSV SLO 0:08:39 0:00:54 0:30:46 0:00:53 0:18:44 0:59:58
21 288 Pečarič Strnad Urška 3K ŠPORT SLO 0:08:56 0:00:24 0:32:00 0:00:18 0:19:02 1:00:41
22 223 Exner Jasmin SPORT AM WORTHERSEE AUT 0:10:12 0:00:47 0:29:46 0:00:32 0:19:29 1:00:48
23 229 Gomboc Bojana PULZ ŠPORT SLO 0:08:37 0:02:12 0:34:21 0:00:25 0:15:50 1:01:26
24 287 Pavša Ana SLO 0:09:53 0:01:12 0:32:06 0:00:57 0:18:19 1:02:29
25 344 Zupančič Mina SLO 0:08:06 0:01:56 0:33:03 0:00:42 0:19:04 1:02:53
26 309 Savnik Špela 3K ŠPORT SLO 0:08:16 0:00:49 0:33:28 0:00:21 0:20:03 1:02:59
27 203 Beber Mojca SLO 0:09:06 0:01:29 0:32:13 0:00:38 0:19:52 1:03:20
27 260 Kosec Tadeja SLO 0:10:41 0:01:16 0:31:40 0:00:19 0:19:22 1:03:20
29 266 Kropivšek Nataša TEKAŠKI FORUM SLO 0:08:03 0:01:01 0:33:39 0:00:35 0:20:19 1:03:39
30 206 Bešter Darija SLO 0:09:17 0:01:30 0:31:42 0:00:26 0:21:28 1:04:25
31 219 Dular Rosana Čistilnica in pralnica Venera NM SLO 0:11:26 0:00:57 0:32:40 0:00:18 0:19:32 1:04:55
32 336 Vučko Jasmina TEAM TURBO TROPOVCI SLO 0:05:24 0:00:37 0:42:10 0:00:42 0:16:36 1:05:31
33 310 Senica Mateja PULZ ŠPORT SLO 0:08:25 0:02:01 0:34:27 0:00:24 0:20:32 1:05:50
34 537 David Turk Teja SLO 0:09:51 0:02:20 0:36:29 0:00:45 0:19:39 1:09:06
34 536 David Nataša SLO 0:09:33 0:02:34 0:36:32 0:00:45 0:19:40 1:09:06
36 272 Loy Samantha FEDERCLUB TRIESTE ITA 0:09:48 0:00:55 0:38:14 0:00:54 0:19:30 1:09:22
37 337 Young Arlana USA 0:07:48 0:02:27 0:37:35 0:00:34 0:26:55 1:15:21
38 532 Malec Nina SLO 0:05:40 0:01:16 0:35:11 0:00:23 0:37:03 1:19:35
39 239 Hoernke Katarina GER 1:22:03
40 198 Adrović Amelia SLO 0:11:24 0:02:36 1:24:35

Triatlon za vsakogar – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 289 Pečnik Erih SV-PDRIU SLO 0:04:50 0:00:20 0:21:46 0:00:23 0:12:39 0:40:00
2 218 Dolinar Jure TK LJUBLJANA SLO 0:05:41 0:00:14 0:22:36 0:00:17 0:14:21 0:43:12
3 264 Krašek Martin TK LJUBLJANA SLO 0:04:51 0:00:18 0:23:27 0:00:19 0:14:26 0:43:23
4 334 Vovk Borut SLO 0:08:29 0:00:23 0:20:40 0:00:35 0:13:51 0:43:59
5 274 Markelj Tadej SLO 0:05:15 0:00:31 0:24:29 0:00:28 0:14:20 0:45:05
6 345 Žemva Tomaž SV-72.BR SLO 0:07:10 0:01:04 0:22:30 0:00:33 0:13:58 0:45:16
7 329 Velepec Jure SV-GŠSV SLO 0:06:53 0:00:23 0:23:29 0:00:36 0:14:11 0:45:35
8 233 Gregorinčič Davor SV-1.BR SLO 0:08:10 0:00:49 0:23:29 0:00:27 0:12:44 0:45:40
9 276 Matoh Urban TEAM MELIKOVA SLO 0:07:29 0:00:52 0:23:42 0:00:26 0:13:33 0:46:03
10 521 Hajdinjak Dušan SLO 0:07:43 0:01:09 0:20:59 0:00:38 0:16:13 0:46:43
11 221 Eržen Gregor SV-PP SLO 0:07:39 0:01:23 0:22:59 0:00:31 0:14:12 0:46:47
11 246 Jazbec Matija SV-ESD SLO 0:06:38 0:01:33 0:23:03 0:01:13 0:14:18 0:46:47
13 277 Matzka Ing. Harald AUT 0:06:30 0:00:25 0:23:47 0:00:32 0:15:32 0:46:48
14 325 Trojar Bojan TSK LOGATEC SLO 0:07:49 0:00:55 0:24:12 0:00:50 0:13:07 0:46:55
15 322 Tercelj Rok ŠD 3SPORT SLO 0:06:42 0:00:28 0:25:49 0:00:30 0:13:26 0:46:58
16 531 Malec Aljoša SLO 0:07:22 0:00:47 0:23:40 0:00:34 0:14:56 0:47:21
17 332 Vindišar Miha SV-PP SLO 0:06:21 0:01:06 0:23:50 0:00:54 0:15:20 0:47:32
18 320 Štampar Ljubo SV-PŠSV SLO 0:06:35 0:00:46 0:24:36 0:00:41 0:15:10 0:47:50
19 236 Habič Aleš TEAM FOTR SLO 0:07:19 0:00:52 0:23:37 0:00:50 0:15:11 0:47:51
20 244 Janc Januš SLO 0:05:31 0:00:33 0:25:40 0:00:40 0:15:32 0:47:57
21 292 Plut Rafael SLO 0:07:00 0:00:49 0:25:41 0:00:48 0:13:42 0:48:02
22 279 Medvedec Uroš ŠD FRUCTAL AJDOVŠČINA SLO 0:07:00 0:00:46 0:24:50 0:00:32 0:14:54 0:48:04
23 338 Zagoršek Luka SV-72.BR SLO 0:07:29 0:01:21 0:24:09 0:00:38 0:14:48 0:48:28
24 207 Blatnik Andrej TEAM MELIKOVA SLO 0:04:50 0:00:56 0:24:35 0:00:48 0:17:19 0:48:30
25 343 Zupanc Uroš Vaterpolo Mroži SLO 0:06:36 0:00:27 0:26:18 0:00:22 0:14:49 0:48:33
26 212 Bukovec Gregor TK LJUBLJANA SLO 0:07:50 0:00:52 0:24:50 0:00:35 0:14:44 0:48:52
27 263 Kramarič Miro TRIM KLUB KRKA SLO 0:05:50 0:00:28 0:25:12 0:00:34 0:16:50 0:48:56
28 326 Udir Leon SV-PP SLO 0:07:54 0:01:17 0:25:09 0:00:25 0:14:16 0:49:03
29 286 Pančur Miha SLO 0:07:21 0:01:06 0:23:46 0:01:10 0:15:52 0:49:17
30 315 Strniša Gašper STRGA.COM SLO 0:07:12 0:00:52 0:24:54 0:00:28 0:15:57 0:49:23
31 342 Zupan Matjaž TK LJUBLJANA SLO 0:05:48 0:00:41 0:27:00 0:00:24 0:15:47 0:49:41
32 270 Lotrič Andrej TK LJUBLJANA SLO 0:06:49 0:00:31 0:25:18 0:00:49 0:16:13 0:49:42
33 285 Palčnik Marcel ŠRK CELJE SLO 0:04:37 0:00:28 0:26:55 0:00:15 0:17:32 0:49:50
34 208 Borovnik Tine SLO 0:06:31 0:00:20 0:27:09 0:00:30 0:15:27 0:49:59
35 216 Čop Niki SLO 0:05:21 0:00:34 0:26:58 0:00:16 0:17:05 0:50:16
36 214 Cehner Slavko DOORSON SLO 0:08:54 0:00:47 0:24:58 0:00:22 0:15:16 0:50:18
37 318 Šalamun Miro SV-PDRIU SLO 0:07:18 0:01:29 0:26:04 0:00:42 0:14:48 0:50:23
38 248 Jež Romana BS SLO 0:09:29 0:01:00 0:24:16 0:00:46 0:15:00 0:50:32
39 247 Jeseničnik Gregor ŠD SOCKA SLO 0:07:53 0:01:13 0:26:14 0:00:19 0:14:58 0:50:39
40 211 Bukavec Sandor RUNNING WORLD TRST ITA 0:08:01 0:00:53 0:26:45 0:00:48 0:14:12 0:50:41
41 220 Erhovnic Tomaž SV-PP SLO 0:06:41 0:00:33 0:25:41 0:00:31 0:17:24 0:50:53
42 251 Kaltenekar Denis ŠD BAMBI SLO 0:09:15 0:00:50 0:25:11 0:00:43 0:15:06 0:51:07
43 250 Kalan Igor SAM ZASE SLO 0:08:39 0:00:46 0:25:40 0:00:32 0:15:35 0:51:14
44 297 Potrč Marko SLO 0:07:58 0:00:57 0:25:15 0:00:33 0:16:49 0:51:35
45 304 Rant Domen DNEVNIK SLO 0:08:27 0:01:17 0:27:22 0:00:20 0:14:10 0:51:36
46 234 Grgič Jan RUNNING WORLD TRST ITA 0:08:20 0:00:36 0:26:25 0:00:29 0:15:47 0:51:39
47 225 Forster Jernej SLO 0:07:27 0:00:45 0:26:09 0:00:15 0:17:11 0:51:50
48 253 Kavčič Matic PULZ ŠPORT SLO 0:07:40 0:01:07 0:27:59 0:00:20 0:14:52 0:52:00
49 291 Pilih Tomaž OLEA EUROPEA SLO 0:09:23 0:02:23 0:23:48 0:00:47 0:15:43 0:52:07
50 210 Brecelj Rok SLO 0:08:01 0:01:11 0:26:48 0:00:27 0:15:43 0:52:10
51 230 Gomboč Iztok SV-1.BR SLO 0:08:38 0:00:30 0:15:27 0:52:14
52 275 Matas Sašo AO ŽELEZNIČAR SLO 0:07:11 0:01:13 0:26:32 0:00:38 0:16:48 0:52:24
53 222 Exner Rudolf SPORT AM WORTHERSEE AUT 0:07:10 0:00:32 0:26:17 0:00:36 0:18:05 0:52:43
54 347 Žgajnar Miran SLO 0:09:08 0:01:10 0:27:05 0:00:39 0:14:43 0:52:48
55 302 Purič Andrea ITA 0:09:09 0:01:11 0:25:33 0:00:43 0:16:21 0:53:00
56 294 Podboj Bernard TEAM MELIKOVA SLO 0:08:16 0:01:30 0:25:45 0:00:55 0:16:37 0:53:04
57 196 Abram Igor SLO 0:06:58 0:01:01 0:27:27 0:00:50 0:16:56 0:53:14
58 231 Grahek Rudi SLO 0:08:50 0:00:40 0:27:31 0:00:27 0:15:47 0:53:16
59 293 Podbevšek Robert SLO 0:09:27 0:01:24 0:27:41 0:00:32 0:14:30 0:53:36
60 202 Battorti Simone SB TEAM ITA 0:06:42 0:00:43 0:26:01 0:00:32 0:20:08 0:54:08
61 314 Sterle Viktor POD LIPAMI SLO 0:10:02 0:00:45 0:27:00 0:00:24 0:15:58 0:54:12
62 278 Mecilošek David SLO 0:08:35 0:01:43 0:28:55 0:00:22 0:15:00 0:54:37
63 267 Kušar Uroš SKUPINA KRATER SLO 0:08:06 0:00:52 0:29:03 0:00:25 0:16:12 0:54:39
64 307 Rupnik Jure ŽIVA VODA SLO 0:06:50 0:01:20 0:28:19 0:00:23 0:17:46 0:54:40
65 241 Hudobivnik Primož SLO 0:06:59 0:01:00 0:29:27 0:00:18 0:17:01 0:54:47
66 300 Pretnar Vitomir TK GORENJSKA SLO 0:10:03 0:01:21 0:26:46 0:00:20 0:16:28 0:54:59
67 324 Treven Aleksander Vaterpolo Mroži SLO 0:09:59 0:00:51 0:26:35 0:00:56 0:16:58 0:55:21
68 261 Košorok Blaž SLO 0:06:51 0:01:09 0:29:20 0:00:40 0:17:21 0:55:24
69 205 Benko Robert SV-430.MOD SLO 0:08:23 0:00:56 0:29:39 0:00:36 0:15:53 0:55:29
70 523 Tuta Stipe TK Zadar CRO 0:08:03 0:00:40 0:27:07 0:00:23 0:19:31 0:55:46
71 341 Završnik Rok SLO 0:05:47 0:01:52 0:30:22 0:00:23 0:18:03 0:56:29
72 299 Pregrad Ferdinand CUPOLA DRN IN STRN TEAM SLO 0:08:52 0:01:26 0:27:50 0:00:53 0:17:43 0:56:46
73 335 Vrtačič Jože SLO 0:11:33 0:00:51 0:27:04 0:00:42 0:16:52 0:57:03
74 269 Logožar Sašo ŠKD AENI SLO 0:06:56 0:01:06 0:30:34 0:00:22 0:18:05 0:57:05
75 517 Škevin Bruno SLO 0:04:53 0:00:53 0:30:09 0:01:03 0:20:13 0:57:13
76 259 Koren Rok SLO 0:07:06 0:01:03 0:30:57 0:00:16 0:17:53 0:57:18
77 265 Kremžar Dejan TEAM MELIKOVA SLO 0:08:03 0:01:11 0:29:22 0:00:55 0:17:49 0:57:22
78 284 Novak Sandi SLO 0:08:44 0:01:29 0:29:05 0:00:49 0:17:15 0:57:24
79 323 Travnik Dražen ŠD SOCKA SLO 0:08:51 0:01:13 0:28:27 0:00:29 0:18:24 0:57:26
80 316 Sturn Timo GER 0:09:36 0:01:08 0:29:42 0:00:42 0:16:31 0:57:41
81 199 Avšič Aleš ZELENI HIT SLO 0:08:38 0:00:53 0:27:33 0:01:16 0:19:29 0:57:50
82 238 Hafner Petrovski Žan TENIŠKI KLUB LJUBLJANA SLO 0:07:55 0:02:34 0:30:01 0:00:28 0:16:53 0:57:53
83 226 Foulds Steven UK 0:09:08 0:02:07 0:29:22 0:00:28 0:16:48 0:57:54
84 283 Nimac Edgar TK ZADAR CRO 0:05:46 0:00:55 0:31:12 0:00:25 0:20:31 0:58:49
85 312 Slapničar Jost TK GORENJSKA SLO 0:08:04 0:00:49 0:29:52 0:00:54 0:19:15 0:58:56
86 330 Veleski Zoran SLO 0:08:22 0:01:47 0:28:26 0:02:08 0:19:10 0:59:54
87 528 Nahtigal Grega SLO 0:06:48 0:01:57 0:31:56 0:00:30 0:18:44 0:59:57
88 235 Griffen Scott AUT 0:09:15 0:01:35 0:32:34 0:00:22 0:16:14 1:00:02
89 254 Kink Lovro SLO 0:09:31 0:01:41 0:30:45 0:00:53 0:17:32 1:00:24
90 313 Sopar Maks TK LJUBLJANA SLO 0:10:11 0:00:59 0:29:17 0:00:58 0:19:03 1:00:29
91 240 Hribar Anton ŠD SLOVENIJA CONTROL SLO 0:09:04 0:01:48 0:28:33 0:00:48 0:20:25 1:00:39
92 242 Ivačič Tomas ŠD KOTREDEŽ SLO 0:09:49 0:01:42 0:33:03 0:00:38 0:15:41 1:00:56
93 228 Golob Damjan SV-GŠSV SLO 0:08:51 0:01:45 0:33:29 0:00:26 0:16:41 1:01:13
94 328 Vejnovič Uroš Vaterpolo Mroži SLO 0:05:32 0:02:08 0:34:31 0:00:29 0:18:56 1:01:37
95 243 Janc Boštjan TEAM MELIKOVA SLO 0:08:49 0:01:08 0:30:32 0:01:22 0:20:08 1:02:01
96 257 Kogovšek Damjan Vaterpolo Mroži SLO 0:09:50 0:00:56 0:31:48 0:00:32 0:19:05 1:02:13
97 252 Kavar Matjaž RAORA SLO 0:08:21 0:01:38 0:32:36 0:00:45 0:20:14 1:03:37
98 282 Mohorič Jure GARMIN SLO 0:10:07 0:02:04 0:28:16 0:01:59 0:21:18 1:03:48
99 535 Bider Damjan SLO 0:08:38 0:02:02 0:33:32 0:00:26 0:19:31 1:04:11
100 317 Svetina Tomaž CARFAX SLO 0:08:43 1:05:27
101 227 Globočnik Mirko SLO 0:13:07 0:02:47 0:29:14 0:00:58 0:19:43 1:05:52
102 333 Volmajer Aleš Vaterpolo Mroži SLO 0:08:56 0:04:35 0:39:52 0:01:51 0:21:21 1:16:37
103 305 Ribaš Boris SLO 0:09:32 0:01:32 0:39:39 0:00:28 0:25:54 1:17:08
104 295 Podboršek Mare Vaterpolo Mroži SLO 0:09:55 0:03:51 0:39:36 0:01:47 0:23:19 1:18:31
105 249 Jurjec Bojan Vaterpolo Mroži SLO 0:07:25 0:06:20 0:40:37 0:00:54 0:29:17 1:24:35
105 197 Adrović Edo Vaterpolo Mroži SLO 0:11:25 0:02:38 1:24:35

Slovenska vojska – Moški do 35 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 233 Gregorinčič Davor SV-1.BR SLO 0:08:10 0:00:49 0:23:29 0:00:27 0:12:44 0:45:40
2 246 Jazbec Matija SV-ESD SLO 0:06:38 0:01:33 0:23:03 0:01:13 0:14:18 0:46:47
2 221 Eržen Gregor SV-PP SLO 0:07:39 0:01:23 0:22:59 0:00:31 0:14:12 0:46:47
4 338 Zagoršek Luka SV-72.BR SLO 0:07:29 0:01:21 0:24:09 0:00:38 0:14:48 0:48:28
5 230 Gomboč Iztok SV-1.BR SLO 0:08:38 0:00:30 0:15:27 0:52:14

Slovenska vojska – Moški od 35 do 45 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 289 Pečnik Erih SV-PDRIU SLO 0:04:50 0:00:20 0:21:46 0:00:23 0:12:39 0:40:00
2 345 Žemva Tomaž SV-72.BR SLO 0:07:10 0:01:04 0:22:30 0:00:33 0:13:58 0:45:16
3 332 Vindišar Miha SV-PP SLO 0:06:21 0:01:06 0:23:50 0:00:54 0:15:20 0:47:32
4 320 Štampar Ljubo SV-PŠSV SLO 0:06:35 0:00:46 0:24:36 0:00:41 0:15:10 0:47:50
5 326 Udir Leon SV-PP SLO 0:07:54 0:01:17 0:25:09 0:00:25 0:14:16 0:49:03
6 205 Benko Robert SV-430.MOD SLO 0:08:23 0:00:56 0:29:39 0:00:36 0:15:53 0:55:29
7 228 Golob Damjan SV-GŠSV SLO 0:08:51 0:01:45 0:33:29 0:00:26 0:16:41 1:01:13

Slovenska vojska – Moški nad 45 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 329 Velepec Jure SV-GŠSV SLO 0:06:53 0:00:23 0:23:29 0:00:36 0:14:11 0:45:35
2 318 Šalamun Miro SV-PDRIU SLO 0:07:18 0:01:29 0:26:04 0:00:42 0:14:48 0:50:23
3 220 Erhovnic Tomaž SV-PP SLO 0:06:41 0:00:33 0:25:41 0:00:31 0:17:24 0:50:53

Slovenska vojska – Ženske

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 281 Mihevc Jerneja SV-1.BR SLO 0:08:09 0:00:59 0:24:15 0:00:27 0:14:58 0:48:50
2 224 Flerin Mojca SV-1.BR SLO 0:09:48 0:00:53 0:25:01 0:00:29 0:15:07 0:51:19
3 232 Grašič Mojca SV-GŠSV SLO 0:08:41 0:00:49 0:26:57 0:01:01 0:15:32 0:53:01
4 256 Kobentar Katja SV-1.BR SLO 0:08:49 0:01:17 0:28:52 0:00:42 0:17:43 0:57:24
5 209 Bradač Irena SV-GŠSV SLO 0:08:39 0:00:54 0:30:46 0:00:53 0:18:44 0:59:58

Slovenska vojska – Moške štafete

# St. Enota Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 498 SV-PSSV BlagovičArbajterSila 0:05:24 0:00:23 0:22:31 0:00:21 0:13:42 0:42:22
2 504 72BR ŠilarPeničPerko 0:06:03 0:00:28 0:25:01 0:00:18 0:11:48 0:43:40
3 502 SV-BRZOL BevcPečarPernek 0:06:15 0:00:48 0:22:45 0:00:17 0:15:18 0:45:24
4 500 SV-1.BR PotočnikKučanRojko 0:08:56 0:00:27 0:23:55 0:00:21 0:12:06 0:45:47
5 501 SV-1.BR KroflKrajncOstronič 0:04:58 0:00:26 0:26:51 0:00:18 0:13:37 0:46:12
6 503 SV-BRZOL GanzaitkoOgrinc 0:06:33 0:00:34 0:25:53 0:00:20 0:13:40 0:47:01
7 499 SV-PSSV PrimcBožičipec 0:12:43 0:00:25 0:22:12 0:00:19 0:13:25 0:49:06

Slovenska vojska – Mešane štafete

# St. Enota Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Slovenska vojska – Ženske štafete

# St. Enota Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 496 SV-1.BR PozničSimoničeplak-Pozni 0:07:51 0:00:37 0:28:38 0:00:19 0:14:16 0:51:42
2 497 SV-1.BR PrapotnikDrevenšekKlein 0:08:28 0:00:39 0:27:49 0:00:21 0:15:51 0:53:09
3 495 SV-PSSV BrodnikDolenctemberger 0:07:41 0:00:21 0:29:28 0:00:19 0:16:05 0:53:56

Slovenska vojska – Moški skupno

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 289 Pečnik Erih SV-PDRIU SLO 0:04:50 0:00:20 0:21:46 0:00:23 0:12:39 0:40:00
2 345 Žemva Tomaž SV-72.BR SLO 0:07:10 0:01:04 0:22:30 0:00:33 0:13:58 0:45:16
3 329 Velepec Jure SV-GŠSV SLO 0:06:53 0:00:23 0:23:29 0:00:36 0:14:11 0:45:35
4 233 Gregorinčič Davor SV-1.BR SLO 0:08:10 0:00:49 0:23:29 0:00:27 0:12:44 0:45:40
5 246 Jazbec Matija SV-ESD SLO 0:06:38 0:01:33 0:23:03 0:01:13 0:14:18 0:46:47
5 221 Eržen Gregor SV-PP SLO 0:07:39 0:01:23 0:22:59 0:00:31 0:14:12 0:46:47
7 332 Vindišar Miha SV-PP SLO 0:06:21 0:01:06 0:23:50 0:00:54 0:15:20 0:47:32
8 320 Štampar Ljubo SV-PŠSV SLO 0:06:35 0:00:46 0:24:36 0:00:41 0:15:10 0:47:50
9 338 Zagoršek Luka SV-72.BR SLO 0:07:29 0:01:21 0:24:09 0:00:38 0:14:48 0:48:28
10 326 Udir Leon SV-PP SLO 0:07:54 0:01:17 0:25:09 0:00:25 0:14:16 0:49:03
11 318 Šalamun Miro SV-PDRIU SLO 0:07:18 0:01:29 0:26:04 0:00:42 0:14:48 0:50:23
12 220 Erhovnic Tomaž SV-PP SLO 0:06:41 0:00:33 0:25:41 0:00:31 0:17:24 0:50:53
13 230 Gomboč Iztok SV-1.BR SLO 0:08:38 0:00:30 0:15:27 0:52:14
14 205 Benko Robert SV-430.MOD SLO 0:08:23 0:00:56 0:29:39 0:00:36 0:15:53 0:55:29
15 228 Golob Damjan SV-GŠSV SLO 0:08:51 0:01:45 0:33:29 0:00:26 0:16:41 1:01:13

Lumpi pokal – Dečki A

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj

Lumpi pokal – Deklice A

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 MANDIČ TARA TK TRISPORT ALPREM 100 0 100
2 BARTOL MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 80 0 80

Lumpi pokal – Dečki B

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT ALPREM 100 0 100
2 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM 80 0 80
3 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM 65 0 65
4 PLANKO LOVRO TK TRISPORT ALPREM 50 0 50
5 PRETNAR MARKO TK TRISPORT ALPREM 40 0 40
6 FLIS NEJC TK TRISPORT ALPREM 25 0 25
7 ZAJC GAŠPER TK TRISPORT ALPREM 20 0 20

Lumpi pokal – Deklice B

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 TOMINC NIKA EPPINGER 100 0 100
2 SPRUK NEJKA TK TRISPORT ALPREM 80 0 80
3 DOBOVŠEK KARIN TK TRISPORT ALPREM 50 0 50

Lumpi pokal – Dečki C

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA 100 0 100
2 BELA-KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM 80 0 80
3 URŠIČ JAN TK TRISPORT ALPREM 65 0 65
4 OBREZA DOMEN TK Trisport Alprem 50 0 50
5 PODOBNIK TEO TK TRISPORT ALPREM 40 0 40
6 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 32 0 32

Lumpi pokal – Deklice C

# Priimek Ime Klub Kamnik Bled Skupaj
1 HUMAR KATARINA TK TRISPORT ALPREM 100 0 100
2 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT ALPREM 80 0 80
3 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM 65 0 65
4 GOSTINČAR ŽIVA TK Maribor 50 0 50
5 PERKO GAJA TK TRISPORT ALPREM 40 0 40

Evropski mladinski pokal – dečki

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 14 Parmigiani Michelangelo ITA 0:05:37 0:00:17 0:21:36 0:00:22 0:11:23 0:39:18
2 32 Kavalirek Michael AUT 0:05:39 0:00:17 0:20:21 0:00:22 0:12:43 0:39:24
3 34 Jakovac Ivan CRO 0:06:10 0:00:19 0:23:00 0:00:25 0:12:13 0:42:09
4 49 Močnik Klemen SLO 0:06:23 0:00:21 0:22:40 0:00:19 0:14:37 0:44:22
5 40 Tokic Marin CRO 0:06:12 0:00:22 0:25:46 0:00:33 0:15:00 0:47:55
6 18 Cehner Urban SLO 0:05:56 0:00:29 0:22:24 0:00:17 0:13:24 DQ

Evropski mladinski pokal – deklice

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 92 Troha Eva SLO 0:06:10 0:00:16 0:23:36 0:00:17 0:14:45 0:45:05
2 69 Pryyma Sofiya UKR 0:06:38 0:00:17 0:24:07 0:00:23 0:14:23 0:45:49
3 64 Olivari Nicole ITA 0:05:58 0:00:16 0:24:13 0:00:26 0:16:28 0:47:22
4 82 Skaza Eva SLO 0:06:17 0:00:17 0:25:01 0:00:25 0:15:40 0:47:41
5 80 Szabo Adrienn HUN 0:06:22 0:00:17 0:25:52 0:00:23 0:15:10 0:48:06
6 81 Rypel Natalia POL 0:06:36 0:00:18 0:27:16 0:00:28 0:15:56 0:50:36
7 78 Skevin Sonja CRO 0:06:22 0:00:19 0:28:19 0:00:21 0:17:33 0:52:56
8 75 Krzeminska Mariola POL 0:06:11 0:00:18 0:29:12 0:00:31 0:24:32 1:00:46
9 65 Beitane Arta LAT 0:06:41 0:00:22 0:27:13 0:00:26 0:16:17 DQ