Cici triatlon – ml. cicibani (2005 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 485 Bojanc Domen TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:08:35
1 481 Berlec Aljaž TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:08:35
3 483 Berlot Sebastian CSA Gorizia Triathlon 2005 ITA 0:08:53
4 478 Alessandri Achille 2008 ITA 0:09:21
5 486 Bratun Domen 2006 SLO 0:09:50
6 528 Rupnik Vid OŠ AŠ 2005 SLO 0:10:29
7 539 Veličković Tedi 2006 CRO 0:11:31
8 500 Jarc Maksimilijan panaceo klub slovenija 2006 SLO 0:12:31

Cici triatlon – st.cicibani (2004– 2003)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 521 Podgoršek Nejc TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:06:59
2 522 Podgoršek Žiga TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:07:01
3 544 Vrčkovnik Lan 2003 SLO 0:07:27
4 804 Maradin Jan 2003 SLO 0:07:49
5 842 Jereb Maks ŠRK Celje 2003 SLO 0:07:57
6 537 Topić Juraj 2003 CRO 0:08:06
7 492 Dolinar Lenart 2004 SLO 0:08:07
8 503 Kajdiz Jan Kogast 2004 SLO 0:08:08
9 549 Janus Kovic CSA Gorizia Triathlon 2004 ITA 0:08:16
10 499 Hrelja Matteo 2003 CRO 0:08:27
11 551 Andrej Lakovic CSA Gorizia Triathlon 2003 ITA 0:08:28
12 816 Gomboc Luka 2003 SLO 0:08:29
13 545 Yebuah Tiran Jure DUEND 2004 SLO 0:08:58
14 520 Plastić Teodor 2004 CRO 0:09:02
15 487 Bratun Lovro 2004 SLO 0:09:17
15 527 Rombo Matej 2004 SLO 0:09:17
17 840 Eržen Martin 2004 SLO 0:10:39

Cici triatlon – mlajši dečki (2002 – 2001)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 533 Škrjanc Jan TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:05
2 508 Macek David E.ON triathlon team 2002 CZE 0:06:15
3 542 Videnšek David ŠRK Celje 2001 SLO 0:06:37
4 523 Pretnar Marko TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:40
5 488 Bregar David 2002 SLO 0:06:53
6 494 Flis Teo TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:56
7 482 Berlec Žiga TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:57
8 495 Flis Nejc TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:07:10
9 540 Veličković Marco 2002 CRO 0:07:12
10 826 Ninkovič Ivan 2002 SLO 0:07:20
11 510 Marguč Žiga triatlon klub gorenjska 2001 SLO 0:07:21
12 506 Lunko Adrijan 2002 CRO 0:07:33
13 838 Čop Andrej 2001 SLO 0:08:27
14 513 Močnik Manuel 2002 CRO 0:08:39
15 839 Špruk Nik Jan 2002 SLO 0:08:41
16 553 Luca Giusto CSA Gorizia Triathlon 2002 ITA 0:46:53

Cici triatlon – ml. cicibanke (2005 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 532 Škrjanc Vita TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:08:29
2 538 Uršič Greta TK Trisport Alprem 2006 SLO 0:08:35
3 524 Ritter Stephanie HSV Triathlon Kärnten 2005 AUT 0:08:36
4 477 Alessandri Alice 2005 ITA 0:08:37
5 526 Rombo Manca 2005 SLO 0:10:11
6 512 Meglič Ajša DUEND 2006 SLO 0:11:52
7 529 Slapnik Aša DUEND 2005 SLO 0:12:37
7 525 Ritter Kathrin HSV Triathlon Kärnten 2007 AUT 0:12:37
9 515 Muhič Vita 2006 SLO 0:12:42

Cici triatlon – st.cicibanke (2004 – 2003)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 536 Tonak Lara TRI-X-Kufstein 2003 GER 0:06:44
2 480 Bartol Monika TK Inles Riko Ribnica 2003 SLO 0:07:28
3 509 Mandič Tara TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:07:34
4 493 Erijavec Alja 2003 CRO 0:08:07
5 504 Koren Nika 2004 SLO 0:08:36
5 479 Avsic Aneta 2003 SLO 0:08:36
7 548 Sara Kovic CSA Gorizia Triathlon 2004 ITA 0:08:40
8 550 Iris Pecorari CSA Gorizia Triathlon 2004 ITA 0:08:51
9 517 Pavlin Leonarda 2003 CRO 0:08:56
10 531 Sterle Ana Pod lipami 2004 SLO 0:09:01
11 836 Pretnar Brina 2003 SLO 0:09:31
12 806 Maradin Manca 2004 SLO 0:09:49
13 516 Muhič Zara 2004 SLO 0:11:23
14 547 Monica Giusto CSA Gorizia Triathlon 2004 ITA 0:27:39

Cici triatlon – mlajše deklice (2002 – 2001)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 530 Spruk Nejka TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:28
2 535 Tominc Nika SD3 SPORT 2002 SLO 0:06:35
3 484 Bernot Urška TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:40
4 514 Mohar Gradišek Neža TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:06:44
5 814 Gomboc Maša 2001 SLO 0:07:01
6 815 Gomboc Vita 2001 SLO 0:07:04
7 498 Garofolj Noel SD3 SPORT 2002 SLO 0:07:35
8 511 Marolt Anja TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:07:50
9 491 Dolinar Ana Meta 2001 SLO 0:07:56
10 502 Jovanov Melani 2001 CRO 0:08:02
11 497 Fornažar Emma TK PULA 2002 CRO 0:08:03
12 848 Fon Nina 2002 SLO 0:08:15
13 552 Iris Colombo CSA Gorizia Triathlon 2002 ITA 0:08:17
14 489 Burić Lucia 2002 CRO 0:09:06
15 490 Dobovšek Karin TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:09:13

Super sprint triatlon – starejši dečki (2000 – 1999)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 261 Dévay Zsombor HUN 0:05:31 0:00:25 0:25:21 0:00:24 0:13:01 0:44:44
2 205 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:55 0:00:37 0:24:15 0:00:20 0:13:03 0:45:13
3 216 Grgorinić Luka Triatlon Klub Pula CRO 0:06:52 0:00:30 0:24:24 0:00:23 0:14:04 0:46:15
4 208 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem SLO 0:07:08 0:00:25 0:23:47 0:00:22 0:15:18 0:47:02
5 262 Hilber Rene HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:46 0:00:32 0:24:21 0:00:30 0:14:03 0:47:13
6 230 Obreza Domen TK Trisport Alprem SLO 0:07:43 0:00:32 0:24:53 0:00:20 0:14:38 0:48:08
7 234 Pandža Leon Triatlon klub Rival CRO 0:07:42 0:00:42 0:26:20 0:00:25 0:13:55 0:49:05
8 211 Burgstaller Jan E.ON triathlon team CZE 0:08:24 0:00:42 0:27:24 0:00:24 0:16:39 0:53:35
9 245 Šimùnek Rostislav TriSK České Budìjovice CZE 0:07:09 0:00:42 0:29:24 0:00:26 0:15:55 0:53:39
10 269 Steiner Joey HSV Triathlon Kärnten AUT 0:10:32 0:00:48 0:31:57 0:00:37 0:18:13 1:02:09

Super sprint triatlon – kadeti (1998 – 1997)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 248 Švorc Michal BIG SHOCK TEAM CZE 0:05:57 0:00:28 0:20:35 0:00:26 0:13:01 0:40:28
2 256 Zadrazil Lukas E.ON triathlon team CZE 0:05:58 0:00:27 0:20:51 0:00:30 0:12:48 0:40:35
3 239 Planko Matevž TK Trisport Alprem SLO 0:06:17 0:00:26 0:21:36 0:00:20 0:12:35 0:41:17
4 272 Tóth Milán HUN 0:05:59 0:00:31 0:21:32 0:00:26 0:12:48 0:41:18
5 264 Kollegger Lukas HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:33 0:00:30 0:21:45 0:00:26 0:13:52 0:42:08
6 244 Šimeček Michal TriSK České Budìjovice CZE 0:06:35 0:00:33 0:22:43 0:00:28 0:12:19 0:42:40
7 209 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem SLO 0:06:38 0:00:27 0:22:42 0:00:25 0:12:31 0:42:45
8 271 Szaszkó Dominik HUN 0:06:11 0:00:30 0:22:53 0:00:30 0:12:40 0:42:46
9 242 Straka Pavel E.ON triathlon team CZE 0:06:56 0:00:29 0:22:18 0:00:27 0:13:10 0:43:22
10 240 Ricci Matteo ITA 0:07:07 0:00:26 0:22:10 0:00:23 0:14:25 0:44:33
11 235 Paulič Jaka TK Trisport Alprem SLO 0:06:39 0:00:26 0:22:35 0:00:26 0:14:29 0:44:38
12 270 Stromberger Georg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:11 0:00:30 0:24:58 0:00:31 0:14:39 0:47:50
13 225 Mandič Mark TK Trisport Alprem SLO 0:07:43 0:00:29 0:26:08 0:00:31 0:14:49 0:49:42
14 232 Paganelli Mattia ITA 0:07:20 0:00:24 0:25:23 0:00:28 0:16:09 0:49:46
15 254 Viani Lorenzo ITA 0:08:24 0:00:25 0:27:10 0:00:29 0:14:15 0:50:45
16 268 Pötzl Julian HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:54 0:00:38 0:25:54 0:00:36 0:15:44 0:50:48
17 247 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:24 0:00:44 0:26:17 0:00:28 0:17:08 0:52:02
18 219 Kovačič Matija TK Trisport Alprem SLO 0:09:40 0:00:48 0:26:42 0:00:25 0:15:16 0:52:52
19 227 Močnik Matteo CRO 0:07:55 0:00:44 0:28:12 0:00:21 0:16:05 0:53:19
20 218 Kljenak Jan David TK Trisport Alprem SLO 0:09:02 0:00:39 0:27:53 0:00:23 0:16:20 0:54:19

Super sprint triatlon – ml. mladinci (1996 – 1995)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 258 Luka Kovic CSA Gorizia Triathlon ITA 0:06:48 0:00:26 0:21:57 0:00:26 0:12:48 0:42:27
2 259 Denis Robazza CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:05 0:00:31 0:22:05 0:00:25 0:13:28 0:43:37
3 260 Brunner Leander HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:55 0:00:31 0:23:18 0:00:27 0:14:42 0:45:54
4 210 Burger Loris Triathlon Alta Pusteria ITA 0:07:00 0:00:38 0:23:45 0:00:19 0:14:29 0:46:12
5 250 Tonak Erik TSV Brannenburg GER 0:08:56 0:00:34 0:25:11 0:00:21 0:16:46 0:51:50
6 204 Avbreht Luka SLO 0:07:05 0:00:57 0:28:33 0:00:30 0:15:48 0:52:55

Super sprint triatlon – mladinci (1994 – 1993)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Super sprint triatlon – starejše deklice (2000 – 1999)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 223 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:12 0:00:31 0:25:49 0:00:19 0:13:41 0:47:34
2 212 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem SLO 0:07:15 0:00:31 0:26:27 0:00:20 0:13:51 0:48:25
3 255 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem SLO 0:07:16 0:00:32 0:26:51 0:00:19 0:14:00 0:49:00
4 217 Humar Katarina TK Trisport Alprem SLO 0:07:02 0:00:38 0:26:35 0:00:19 0:15:49 0:50:24
5 213 Čargonja Dorotea Triatlon klub Rival CRO 0:08:00 0:00:37 0:26:38 0:00:24 0:16:02 0:51:43
6 237 Peruško Chiara CRO 0:07:56 0:00:52 0:27:34 0:00:21 0:15:02 0:51:47
7 243 Šešelja Karla Triatlon klub Rival CRO 0:08:00 0:00:38 0:28:11 0:00:22 0:15:05 0:52:18
7 236 Perko Gaja TK Trisport Alprem SLO 0:08:55 0:00:40 0:28:18 0:00:30 0:13:54 0:52:18
9 231 Ondrášková Adriana TriSK České Budìjovice CZE 0:07:19 0:00:46 0:29:49 0:00:21 0:16:09 0:54:26
10 238 Strenja Leonarda Triatlon klub Rival CRO 0:07:53 0:00:35 0:28:21 0:00:24 0:17:14 0:54:29
11 215 Grgorinić Dora CRO 0:08:05 0:00:41 0:30:06 0:00:23 0:17:29 0:56:46
12 249 Tinev Megi SLO 0:07:14 0:00:58 0:31:57 0:00:29 0:17:34 0:58:13

Super sprint triatlon – kadetinje (1998 – 1997)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 273 Weiss Beatrice HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:30 0:00:29 0:23:24 0:00:26 0:15:01 0:45:52
2 228 Moretti Sara ITA 0:07:01 0:00:27 0:23:49 0:00:28 0:14:38 0:46:24
3 246 Šimùnková Simona TriSK České Budìjovice CZE 0:06:17 0:00:39 0:24:53 0:00:26 0:14:25 0:46:41
4 202 Ansaloni Daniela Triathlon Alta Pusteria ITA 0:06:37 0:00:30 0:26:18 0:00:23 0:13:46 0:47:37
5 214 D’Aniello Cecilia ITA 0:06:56 0:00:30 0:23:52 0:00:31 0:15:53 0:47:44
6 252 Uršič Kristina TK Trisport Alprem SLO 0:06:35 0:00:37 0:26:07 0:00:20 0:16:09 0:49:49
7 224 Mackova Barbora E.ON triathlon team CZE 0:07:20 0:00:41 0:27:17 0:00:25 0:15:48 0:51:33
8 220 Kunclová Tereza E.ON triathlon team CZE 0:07:39 0:00:34 0:29:21 0:00:37 0:16:29 0:54:42
9 206 Bavčar Nika TK Trisport Alprem SLO 0:08:06 0:00:39 0:29:08 0:00:20 0:18:18 0:56:32

Super sprint triatlon – ml. mladinke (1996 – 1995)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 267 Pörtsch Bianka HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:12 0:00:38 0:31:34 0:00:44 0:21:18 1:01:28

Super sprint triatlon – mladinke (1994 – 1993)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – st. mladinci (1994 – 1993)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 599 Czigany Andras Mogyi Triathlon Baja HUN 0:16:21 0:00:38 1:00:26 0:00:25 0:38:03 1:55:55
2 619 Kiraly Istvan Mogyi Triathlon Baja HUN 0:17:45 0:00:41 1:00:56 0:00:25 0:38:43 1:58:30
3 864 Brečko Blaž SLO 0:28:03 0:01:03 1:08:11 0:00:32 0:44:00 2:21:50
4 734 Murn Luka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:21:37 0:00:55 1:14:01 0:00:25 0:46:01 2:23:01
5 698 Guzej Aljaž PK Neptun Celje SLO 0:17:42 0:01:38 1:11:38 0:00:32 0:51:31 2:23:02
6 704 Ivanc Žiga SLO 0:21:03 0:02:14 1:43:06 0:00:48 1:03:06 3:10:18
7 721 Limoni Rok SLO 0:19:53 0:01:55 1:43:31 0:00:34 1:29:01 3:34:56

Olimpik triatlon – do 23 let – moški (1992 – 1989)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 714 Korman Hans Tabasalu Triatloniklubi EST 0:17:01 0:00:46 1:03:40 0:00:23 0:37:12 1:59:04
2 823 Stranm Robert 0:17:24 0:00:40 1:04:11 0:00:26 0:39:06 2:01:49
3 745 Papišta Martin TK Zagreb CRO 0:17:14 0:00:43 1:03:30 0:00:31 0:41:53 2:03:54
4 716 Koželj Simon TK Trisport Alprem SLO 0:18:52 0:00:48 1:06:12 0:00:31 0:42:12 2:08:38
822 Borscinji Daniel 0:17:04 0:00:33 1:03:50 0:00:25 DNF

Olimpik triatlon – Člani I (1988 – 1983)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 623 Kovačič Jaroslav ŠD Posavje SLO 0:16:24 0:00:37 1:00:23 0:00:27 0:37:14 1:55:07
2 764 Ruzsás Dávid Uniqa Team Újbuda Se HUN 0:16:59 0:00:35 1:01:50 0:00:24 0:37:23 1:57:12
3 750 Pleše David TK Velenje SLO 0:17:43 0:00:38 1:09:12 0:00:22 0:37:18 2:05:15
4 628 Modic Matic TKL SLO 0:19:05 0:00:49 1:05:58 0:00:26 0:39:26 2:05:46
5 765 Sarić Viktor TK Zagreb CRO 0:19:53 0:00:45 1:06:34 0:00:31 0:40:40 2:08:25
6 896 Hribar Domen SLO 0:21:58 0:01:30 1:05:23 0:00:45 0:41:15 2:10:53
7 657 Terčelj Rok ŠD 3ŠPORT SLO 0:23:55 0:00:46 1:10:21 0:00:27 0:44:51 2:20:22
8 675 Bevk Metod Arnlod profi SLO 0:27:01 0:00:41 1:07:27 0:00:46 0:45:06 2:21:04
9 708 Jež Peter suhe gliste SLO 0:26:36 0:01:09 1:10:59 0:00:46 0:44:02 2:23:34
10 633 Perme Miha ŠKD HYPO SLO 0:22:32 0:01:20 1:13:35 0:00:42 0:46:02 2:24:12
11 779 Verbajs Matej TK Sokol SLO 0:24:57 0:00:40 1:11:43 0:00:49 0:47:23 2:25:35
12 732 Mikec Miha SLO 0:29:34 0:02:37 1:06:28 0:01:23 0:45:40 2:25:44
13 715 Kos Jernej Arnold Profi SLO 0:26:39 0:00:53 1:11:56 0:00:41 0:46:45 2:26:55
14 691 Forster Nejc SLO 0:24:24 0:01:08 1:13:57 0:00:47 0:51:03 2:31:21
15 789 Zaviršek Matija SLO 0:28:44 0:01:00 1:15:54 0:00:19 0:48:54 2:34:53
16 900 Lušina Nejc SLO 0:29:28 0:02:09 1:16:28 0:01:35 0:48:08 2:37:50
17 899 Bosiger Georgije SLO 0:25:36 0:01:28 1:16:46 0:01:22 0:59:35 2:44:49
18 651 Stele Uroš TK Ljubljana SLO 0:30:14 0:01:59 1:19:52 0:00:48 1:08:37 3:01:32
650 Slapšak Pelliccioni Luka TK Ljubljana SLO 0:18:49 0:00:55 1:22:33 0:02:17 DNF
625 Lorber Christoph HSV Triathlon Kärnten AUT 0:17:38 0:00:38 DNF

Olimpik triatlon – Člani II (1982 – 1973)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 Harnold Peter ŠD 3Sport SLO 0:17:40 0:00:41 1:03:57 0:00:33 0:38:44 2:01:36
2 746 Paradiž Matej ŠD 3ŠPORT SLO 0:18:45 0:01:00 1:03:30 0:00:31 0:42:48 2:06:37
3 660 Torkar Gregor TK Mamut SLO 0:18:54 0:00:41 1:05:23 0:00:34 0:41:17 2:06:52
4 705 Janša Miha balans SLO 0:21:32 0:00:56 1:04:24 0:00:36 0:39:41 2:07:11
5 674 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:21:20 0:00:48 1:05:05 0:00:26 0:39:41 2:07:21
6 872 Matthews Paul 0:19:52 0:01:12 1:06:14 0:00:35 0:41:35 2:09:30
7 756 Radivojevič Aleksander TK Inles Riko Ribnica SLO 0:20:52 0:00:48 1:08:56 0:00:40 0:43:07 2:14:24
8 877 Trampuž Jan SLO 0:24:00 0:01:15 1:07:33 0:00:42 0:42:53 2:16:25
9 712 Kaltenekar Matej TK Gorenjska SLO 0:26:51 0:00:47 2:16:36
10 622 Korelc Matej ŠRK Celje SLO 0:21:10 0:01:07 1:05:22 0:00:33 0:49:44 2:17:58
11 612 Hrvat Danijel ŠD 3ŠPORT SLO 0:21:29 0:01:09 1:11:36 0:00:40 0:43:55 2:18:50
12 795 Daniele Samar CSA Gorizia Triathlon ITA 0:21:00 0:00:48 1:11:04 0:00:42 0:46:13 2:19:49
13 875 Virgilio Paolo ITA 0:22:40 0:01:05 1:08:54 0:00:46 0:46:37 2:20:04
14 898 Miklilč Gregor SLO 0:18:25 0:01:16 1:14:45 0:00:41 0:45:51 2:21:01
15 727 Matoh Urban Melikova team MT SLO 0:27:00 0:01:24 1:08:55 0:00:41 0:43:11 2:21:12
16 696 Geršak Jože TK KRŠKO SLO 0:26:50 0:00:50 1:11:16 0:00:32 0:44:11 2:23:42
17 656 Štern Mitja TK Mamut SLO 0:28:36 0:01:07 1:09:51 0:00:45 0:44:56 2:25:17
18 796 Tine Borovnik CSA Gorizia Triathlon ITA 0:23:01 0:01:25 1:12:09 0:00:30 0:48:10 2:25:18
19 670 Abram Igor triatlon klub Krško SLO 0:24:14 0:00:47 1:11:28 0:00:32 0:50:19 2:27:22
20 780 Verčič Klemen SLO 0:21:52 0:01:45 1:11:19 0:01:16 0:51:47 2:28:01
21 722 Lotrič Andrej TK Ljubljana SLO 0:24:13 0:01:19 1:10:59 0:00:59 0:50:36 2:28:07
22 720 Lepojič Sašo TKL Ljubljana SLO 0:25:49 0:01:11 1:14:00 0:00:42 0:48:28 2:30:13
23 743 Pagavino Filippo ITA 0:28:50 0:01:54 1:19:40 0:01:01 0:41:19 2:32:46
24 747 Patané Rodrigo NO RELAY IRE 0:54:56 2:33:08
25 686 Colja Boštjan SLO 0:30:06 0:02:05 1:10:39 0:01:34 0:48:49 2:33:14
26 793 Žutić Matija CRO 0:23:53 0:00:56 1:14:25 0:00:52 0:53:35 2:33:43
27 768 Strniša Gašper STRGA.COM SLO 0:24:46 0:01:27 1:14:01 0:00:41 0:53:41 2:34:39
28 772 Šturm Bojan Bisport SLO 0:26:13 0:01:53 1:17:09 0:00:57 0:48:38 2:34:52
29 753 Popović Bojan Pulz šport SLO 0:27:12 0:02:26 1:13:55 0:01:25 0:50:11 2:35:11
30 659 Torkar Matej 3K Sport SLO 0:25:49 0:01:46 1:12:37 0:00:45 0:54:51 2:35:50
31 679 Bratun Tomaž SLO 0:25:54 0:01:37 1:19:21 0:01:25 0:51:24 2:39:44
32 605 Ferlan Miha SLO 0:30:04 0:01:45 1:17:24 0:01:23 0:49:24 2:40:03
33 786 Vrus Goran TK Swibir CRO 0:24:13 0:01:48 1:23:26 0:00:39 0:49:58 2:40:07
34 724 Malakow Andreas SWE 0:25:09 0:02:29 1:25:40 0:01:11 0:48:28 2:43:00
35 738 Novak Uroš USTIL-SPORTRIBA SLO 0:28:26 0:02:01 1:16:32 0:01:41 0:55:23 2:44:04
36 611 Hrovat Sašo TK Krško SLO 0:26:23 0:01:25 1:20:29 0:00:36 0:55:40 2:44:34
37 781 Verstovšek Jaka ŠD 3ŠPORT SLO 0:22:43 2:45:14
38 718 Lebar Vasja 3K Sport SLO 0:32:30 0:01:03 1:20:45 0:01:12 0:51:30 2:47:01
39 694 Fürst Igor 3K Sport SLO 0:24:32 0:02:30 1:24:44 0:01:59 0:55:13 2:49:00
40 828 Sysoev Igor Cycle ON 0:30:39 0:01:33 1:22:14 0:01:15 0:56:24 2:52:08
41 729 Mecilošek David Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:27:07 0:05:12 1:25:43 0:01:36 0:52:33 2:52:13
42 664 Volkar Matjaž 3K Sport SLO 0:23:50 0:00:49 1:14:33 0:00:52 1:12:22 2:52:28
43 655 Šramel Filip SLO 0:32:13 0:03:19 1:24:40 0:02:16 0:50:00 2:52:29
44 788 Wootton Steven Team Monkey UK 0:33:40 0:02:55 1:29:23 0:00:47 0:51:09 2:57:56
45 775 Tucknott Paul SUI 0:30:32 0:01:45 1:27:23 0:01:27 1:13:59 3:15:08
610 Hempel Hannes HSV Triathlon Kärnten AUT 0:18:48 0:00:51 0:59:44 0:00:25 DNF

Olimpik triatlon – Veterani I (1972 – 1968)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 730 Meden Sašo TK Trisport Alprem SLO 0:18:42 0:00:48 1:01:55 0:00:27 0:39:49 2:01:43
2 688 Dr Czigány Robert Uni Sport Klub Pécs HUN 0:19:04 0:00:55 1:07:13 0:00:33 0:40:28 2:08:14
3 773 Tamm Margus EST 0:19:42 0:00:45 1:05:23 0:00:23 0:42:56 2:09:11
4 665 Vovk Borut TK Gorenjska SLO 0:22:42 0:00:47 1:03:45 0:00:27 0:42:18 2:10:02
5 Slapničar Matevž SLO 0:21:53 0:00:50 1:07:51 0:00:36 0:44:02 2:15:14
6 662 Vergles Peter ŠD 3ŠPORT SLO 0:19:47 0:01:19 1:09:31 0:01:07 0:44:28 2:16:14
7 797 Cristiano Colombo CSA Gorizia Triathlon ITA 0:22:25 0:00:55 1:07:36 0:00:38 0:45:05 2:16:41
8 759 Rizmal Jure SLO 0:26:05 0:00:36 1:09:13 0:00:48 0:40:55 2:17:40
9 792 Žgajnar Miran Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:26:10 0:01:32 1:08:12 0:00:40 0:44:03 2:20:39
10 895 Klemenčič Jani SLO 0:22:46 0:01:12 1:12:19 0:00:34 0:46:51 2:23:43
11 787 Vukovič Gorazd SLO 0:23:42 0:00:49 1:10:56 0:01:17 0:47:29 2:24:15
12 631 Obštetar Matjaž 3K Sport SLO 0:21:51 0:01:16 1:14:17 0:00:40 0:47:34 2:25:41
13 624 Leitinger Luka ŠKD Hypo SLO 0:23:08 0:02:04 1:13:50 0:00:43 0:46:07 2:25:54
14 600 Čufer Uroš SLO 0:24:16 0:01:34 1:14:10 0:00:58 0:49:06 2:30:05
15 751 Podbevšek Robert Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:26:53 0:01:59 1:16:45 0:01:06 0:45:34 2:32:18
16 752 Polajžer Boris TKL SLO 0:27:32 0:01:09 1:11:21 0:01:15 0:53:35 2:34:54
17 Vodeb Metod SLO 0:27:58 0:01:38 1:15:38 0:00:42 0:49:46 2:35:43
18 602 Dolinar Gregor GRS Kranj SLO 0:30:45 0:02:39 1:14:13 0:01:21 0:47:32 2:36:32
19 761 Rošker Boštjan Športno društvo Posavje SLO 0:20:20 0:01:16 1:21:36 0:00:42 0:52:47 2:36:44
20 613 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj SLO 0:26:57 0:01:21 1:16:16 0:00:52 0:51:37 2:37:05
21 681 Bregar Gorazd SLO 0:30:10 0:01:24 1:18:09 0:01:32 0:46:09 2:37:25
22 636 Podgornik Bojan Atletska Šola Miran Bizjak SLO 0:30:18 0:00:55 1:13:12 0:01:06 0:52:01 2:37:34
23 627 Malovič Zoran ŠD SloveniaControl SLO 0:26:30 0:01:20 1:17:43 0:00:49 0:56:00 2:42:23
24 701 Hvalic David SLO 0:31:23 0:02:09 1:17:28 0:01:05 0:50:50 2:42:57
25 713 Kirchmayer Massimo ITA 0:20:00 0:02:40 1:28:48 0:00:41 0:51:23 2:43:33
26 711 Kajfež Žiga TKL SLO 0:28:21 0:01:29 1:17:39 0:01:07 0:55:51 2:44:29
27 638 Pregrad Ferdinand Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:27:48 0:02:07 1:21:44 0:00:47 0:53:11 2:45:39
28 608 Grahek Rudi 3K Sport SLO 0:31:12 0:01:30 1:20:57 0:00:47 0:51:13 2:45:42
29 695 Gaspari Alessandro FUN BIKE CUSSIGH ITA 0:36:23 0:02:21 1:13:26 0:00:57 0:54:09 2:47:19
30 692 Francia Maurizio cus udine ITA 0:24:22 0:02:08 1:25:32 0:01:23 0:54:45 2:48:12
31 760 Rombo Gregor SLO 0:25:06 0:03:37 1:20:55 0:00:56 0:59:45 2:50:22
32 673 Basile Vincenzo cus udine ITA 0:30:50 0:01:29 1:18:43 0:01:32 0:58:00 2:50:36
33 827 Ivanov Peter Cycle ON 0:30:43 0:01:39 1:22:08 0:01:13 0:56:24 2:52:08
34 640 Rak Mitja Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:33:25 0:01:47 1:18:39 0:00:52 1:01:34 2:56:19
757 Rant Domen DNEVNIK SLO DNF

Olimpik triatlon – Veterani II (1967 – 1963)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 731 Migliozzi Stefano cus udine ITA 0:21:50 0:00:55 1:07:54 0:00:37 0:40:41 2:11:58
2 805 Poetzl Harold Sportverein Trisport AUT 0:22:30 0:01:01 1:07:27 0:00:32 0:42:32 2:14:03
3 684 Candito Gabriele Alpe Adria Multisport Trieste ITA 0:21:27 0:01:11 1:08:02 0:00:57 0:42:44 2:14:22
4 644 Sagadin Miran TK Maribor SLO 0:24:02 0:01:22 1:10:02 0:00:56 0:41:54 2:18:19
5 634 Pichler Jochen tri4ever Millstättersee AUT 0:26:45 0:00:58 1:06:09 0:00:30 0:44:42 2:19:06
6 706 Jarc Tomaž TK Ljubljana SLO 0:19:45 0:01:27 1:13:05 0:00:35 0:46:01 2:20:55
7 671 Adamič Marko BVG Gulč BTS Company SLO 0:30:05 0:01:31 1:07:03 0:00:50 0:46:46 2:26:17
8 799 Roberto Kriznic CSA Gorizia Triathlon ITA 0:20:47 0:01:20 1:16:26 0:01:51 0:47:30 2:27:56
9 748 Pezdir Roman B.V.G.Gulč SLO 0:28:15 0:02:11 1:08:35 0:01:43 0:47:28 2:28:15
10 661 Velkov Sasko SLO 0:29:32 0:00:49 1:08:35 0:00:38 0:50:35 2:30:11
11 798 Paolo Lakovic CSA Gorizia Triathlon ITA 0:21:57 0:01:36 1:14:58 0:01:11 0:50:58 2:30:42
12 754 Preskar Aljoša Balanca Krško SLO 0:22:55 0:01:16 1:15:07 0:00:47 0:51:09 2:31:15
13 844 Mramor Marjan SLO 0:27:08 0:01:13 1:10:26 0:01:14 0:53:21 2:33:24
14 790 Zoratti Mario CUS UDINE ITA 0:29:37 0:01:13 1:16:23 0:01:05 0:46:06 2:34:27
15 643 Rutar Artur 3K Sport SLO 0:24:36 0:01:48 1:14:15 0:00:46 0:53:25 2:34:50
16 777 Tusini Sandro ITA 0:23:42 0:02:01 1:16:45 0:01:08 0:52:44 2:36:23
17 689 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:45 0:01:27 1:16:24 0:00:40 0:52:04 2:37:22
18 735 Naglič Matjaž SLO 0:29:27 0:01:16 1:14:55 0:01:08 0:53:46 2:40:33
19 606 Gaberšek Boštjan 3K Sport SLO 0:23:58 0:01:50 1:21:12 0:01:03 0:54:21 2:42:26
20 616 Janković Dušan Pulz šport SLO 0:28:08 0:02:48 1:18:34 0:00:58 0:52:13 2:42:41
21 663 Verstraeten Erik BEL 0:21:12 0:02:34 1:18:54 0:01:48 0:58:50 2:43:21
22 763 Rutar Damjan Tampi SLO 0:35:00 0:01:33 1:12:24 0:01:14 0:55:36 2:45:48
23 618 Kink Lovro 3K Sport SLO 0:36:13 0:01:12 1:15:26 0:01:00 0:55:22 2:49:16
24 654 Stromberger Martin HSV Triathlon Kärnten AUT 0:30:17 0:01:38 1:19:20 0:01:07 0:57:48 2:50:11
25 709 Josipović Matko Triatlon klub Maribor SLO 0:24:03 0:02:20 1:24:20 0:00:53 0:58:40 2:50:17
26 685 Cehner Slavko DOORSON sportima SLO 0:33:18 0:01:46 1:20:14 0:00:33 0:54:26 2:50:19
27 700 Hristovski Dimitar Pelister SLO 0:29:26 0:02:54 1:20:11 0:01:55 0:59:49 2:54:16
28 683 Cafun Tomaž SLO 0:34:52 0:02:28 1:23:48 0:01:15 0:52:23 2:54:47
29 620 Klepec Borut SLO 0:25:31 0:01:54 1:26:25 0:00:53 1:09:17 3:04:03
30 677 Blažević Ferid SLO 0:32:21 0:03:35 1:26:31 0:02:23 1:01:36 3:06:27
31 Hall Jeff USA 0:31:12 0:01:17 1:35:21 0:01:02 1:02:12 3:11:07
32 707 Jazbec Drago TK Maribor SLO 0:32:44 0:03:03 1:35:46 0:01:58 1:12:03 3:25:35

Olimpik triatlon – Veterani III (1962 – 1958)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 699 Hočevar Metod SLO 0:23:49 0:01:24 1:05:47 0:00:32 0:47:37 2:19:11
2 653 Strniša Toni TK Ljubljana SLO 0:21:23 0:01:06 1:14:14 0:00:40 0:46:15 2:23:40
3 603 Ekart Viktor TK Trisport Alprem SLO 0:25:38 0:01:29 1:11:48 0:00:50 0:45:26 2:25:13
4 733 Mikec Zvone SLO 0:25:44 0:02:27 1:10:47 0:01:02 0:47:21 2:27:23
5 632 Ocvirk Mojmir SLO 0:28:19 0:01:20 1:13:45 0:00:55 0:49:37 2:33:59
6 621 Kokalj Andrej ŠPK Andreja Kokalja SLO 0:28:00 0:02:35 1:15:04 0:01:02 0:52:57 2:39:40
7 882 Sergas Dario 0:28:05 0:01:55 1:21:59 0:00:53 0:50:14 2:43:09
8 737 Nicholson Andrew Albury solo UK 0:28:32 0:02:59 1:24:03 0:01:19 0:52:47 2:49:43
9 682 Breznik Bojan SLO 0:29:19 0:03:17 1:28:02 0:01:04 0:50:53 2:52:37
10 774 Topalovič Zoran ŠD 3ŠPORT SLO 0:25:39 0:01:45 1:27:08 0:01:24 1:01:20 2:57:17
11 649 Simič Ivan TK Ljubljana SLO 0:31:57 0:01:33 1:23:20 0:01:43 1:00:12 2:58:48
12 669 Zobavnik Igor Tekaški forum – Riba SLO 0:27:54 0:02:28 1:28:09 0:01:10 1:04:39 3:04:21

Olimpik triatlon – Veterani IV (1957 – 1953)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 601 Debenec Bojan TKL SLO 0:24:12 0:01:02 1:05:41 0:00:48 0:48:29 2:20:15
2 596 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj SLO 0:24:20 0:01:49 1:12:39 0:00:42 0:43:48 2:23:19
3 791 Žagar Anton inles riko ribnica SLO 0:26:08 0:01:36 1:14:58 0:01:03 0:47:52 2:31:39
4 881 Žehelj Marko SLO 0:33:07 0:03:17 1:21:49 0:01:59 0:48:34 2:48:47
5 678 Borovinšek Mladen Triatlon klub Maribor SLO 0:26:35 0:02:10 1:26:30 0:01:39 1:00:05 2:57:02
6 717 Krasnik Gorazd KLUB MARATONEC LENART SLO 0:36:46 0:03:03 1:33:46 0:00:51 1:02:43 3:17:12

Olimpik triatlon – Veterani V (1952 – 1948)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 617 Kermelj Stanislav TKL Ljubljana SLO 0:29:49 0:01:17 1:16:39 0:00:55 0:53:09 2:41:51
2 744 Pagavino Brunello cus udine ITA 0:31:47 0:02:48 1:19:47 0:01:12 0:48:21 2:43:56
3 676 Blatnik Roman ŠD Posavje SLO 0:29:57 0:01:02 1:19:08 0:00:29 0:56:34 2:47:11
4 635 Pichler Teodor TK Varaždin Licenca br.3 HTS CRO 0:31:57 0:03:02 1:35:14 0:00:41 1:04:24 3:15:21

Olimpik triatlon – Veterani VI (1947 – 1943)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 778 Ugo Patroncino cus udine ITA 0:29:34 0:02:02 1:22:08 0:01:41 0:58:13 2:53:40

Olimpik triatlon – Veterani VII (1942 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – st. mladinke (1994 – 1993)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – do 23 let – ženske (1992 – 1989)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 870 Dudas Esster HUN 0:18:09 0:00:40 1:12:26 0:00:30 0:41:33 2:13:19
2 766 Schmidt Kairi Viru Sport Club EST 0:18:08 0:00:42 1:19:55 0:00:26 0:49:33 2:28:46
783 Vilić Sara TK Zagreb CRO DNF

Olimpik triatlon – Članice I (1988 – 1983)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 762 Rugelj Anja SLO 0:21:46 0:01:16 1:11:54 0:00:39 0:45:00 2:20:37
2 782 Videnič Anja SLO 0:25:31 0:00:55 1:17:17 0:00:36 0:53:20 2:37:42
702 Ilijanić Martina Triatlon klub Split CRO DNF
672 Arifi Aneta PK Olimpija Bor SRB DNF

Olimpik triatlon – Članice II (1982 – 1973)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 Scheck Babsi AUT 0:26:00 0:01:05 1:18:53 0:00:35 0:48:08 2:34:43
2 871 Matthews Alison 0:26:29 0:01:20 1:21:50 0:00:50 0:48:56 2:39:27
3 658 Topovšek Katja ŠRK 3team SLO 0:27:11 0:00:51 1:22:39 0:00:42 0:53:51 2:45:16
4 626 Lotrič Dolinar Aleša SLO 0:31:57 0:02:26 1:23:36 0:01:49 0:56:55 2:56:46
5 728 Mecilošek Sandra Lepa & Zdrava DRN in STRN Team SLO 0:36:01 0:01:21 1:25:45 0:01:32 0:52:31 2:57:12
6 710 Jovanovic Branka SRB 0:30:25 0:02:50 1:41:37 0:00:46 1:02:09 3:17:49
7 630 Novak Špela TF Riba SLO 0:32:03 0:02:20 1:44:45 0:00:39 0:59:14 3:19:02
8 648 Senica Mateja AK MEDVODE SLO 0:34:19 0:04:13 1:34:11 0:01:04 1:08:56 3:22:46

Olimpik triatlon – Veteranke I (1972 – 1963)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 794 Cristina Paruzzi CSA Gorizia Triathlon ITA 0:26:05 0:01:09 1:18:46 0:00:34 0:51:13 2:37:49
2 642 Rupnik Marjeta 3K Sport SLO 0:30:45 0:02:10 1:17:47 0:01:00 0:50:48 2:42:31
3 598 Angleitner Sagadin Tanja TK Maribor SLO 0:27:06 0:01:20 1:18:44 0:00:40 0:59:44 2:47:35
4 652 Strnad Polona 3K Sport SLO 0:26:22 0:01:39 1:26:38 0:01:10 0:53:49 2:49:41
5 Gregorič Zečevič Janika SLO 0:33:06 0:01:55 1:41:06 0:01:24 1:08:36 3:26:09

Olimpik triatlon – Veteranke II (1962 – 1953)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 629 Nakrst Nataša TK Ljubljana SLO 0:22:00 0:01:08 1:10:01 0:00:44 0:44:56 2:18:51

Olimpik triatlon – Veteranke III (1952 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – Dijaki (1994 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 880 Bojanc Klemen SLO 0:04:48 0:00:29 0:23:04 0:00:25 0:13:12 0:42:00
2 394 Mohorko Nik SLO 0:05:55 0:01:03 0:26:31 0:00:22 0:14:05 0:47:59
3 346 Čop Niki SLO 0:05:20 0:00:48 0:28:20 0:00:24 0:17:13 0:52:07
4 454 Vidali Jernej PK bor ITA 0:06:02 0:01:33 0:28:29 0:01:02 0:15:31 0:52:39
5 442 Tomazin Jan Hiti počasi Naklo SLO 0:07:47 0:01:35 0:26:27 0:00:58 0:17:57 0:54:45
6 377 Kurent Blaž SLO 0:05:33 0:01:11 0:31:52 0:00:24 0:17:16 0:56:18
7 277 Hafner Petrovski Žan SLO 0:06:34 0:02:40 0:31:16 0:00:30 0:16:46 0:57:48
8 849 Fon Gašper SLO 0:05:54 0:01:44 0:37:14 0:00:33 0:19:51 1:05:20

Triatlon za vsakogar – Člani I (1993 – 1978)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 323 Dolinar Grega SLO 0:04:25 0:00:42 0:22:40 0:00:23 0:12:13 0:40:25
2 465 Žmavčič Blaž ŠD posavje SLO 0:04:43 0:00:27 0:21:51 0:00:29 0:13:16 0:40:48
3 324 Dornik Domen KTeam SLO 0:04:34 0:00:51 0:23:32 0:00:18 0:12:40 0:41:58
4 860 Kračun Rajko SV-670. LOGB SLO 0:05:44 0:00:50 0:22:27 0:00:34 0:13:34 0:43:11
5 382 Lovšin Marko SV-PDRIU SLO 0:06:34 0:00:29 0:22:13 0:00:21 0:14:21 0:44:00
6 340 Grgič Jan ITA 0:06:18 0:00:58 0:24:19 0:00:31 0:14:19 0:46:26
7 291 Fasching Patrick Sport am Wörthersee AUT 0:06:29 0:00:45 0:23:35 0:00:30 0:15:14 0:46:34
8 341 Grgurič Miha SV-5. OIB SLO 0:05:38 0:00:51 0:26:18 0:00:43 0:13:09 0:46:40
9 303 Zajc Luka SLO 0:47:00
10 458 Zajc Miha TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:11 0:00:34 0:25:33 0:00:27 0:15:16 0:47:03
11 857 Hazdovac Gregor SV-10.MOTB SLO 0:06:35 0:00:53 0:24:21 0:00:44 0:14:57 0:47:32
12 334 Foršek Dušan SV-PP SLO 0:06:22 0:01:58 0:24:03 0:01:00 0:14:17 0:47:43
13 873 Kočar Sebastjan SLO 0:04:55 0:00:29 0:25:37 0:00:34 0:16:34 0:48:10
14 450 Vajngerl Uroš SV-20. MOTB SLO 0:07:17 0:01:03 0:25:21 0:00:30 0:14:06 0:48:20
15 841 Potrč Aleš SLO 0:07:17 0:00:51 0:23:57 0:00:31 0:16:01 0:48:38
16 855 Bukavec Sendor SLO 0:06:55 0:01:42 0:25:33 0:00:37 0:14:04 0:48:52
17 859 Gomboc Iztok SV-20.MOTB SLO 0:07:10 0:00:49 0:25:13 0:00:31 0:15:16 0:49:00
18 353 Jeler Robert SLO 0:07:39 0:01:31 0:24:55 0:00:29 0:14:43 0:49:18
18 412 Poznič Miloš SLO 0:07:36 0:01:36 0:24:52 0:00:31 0:14:40 0:49:18
20 415 Prijatelj Miha SV-18. BJRKBO SLO 0:06:35 0:01:14 0:27:22 0:00:26 0:14:02 0:49:41
21 462 Zupan Jure SLO 0:06:14 0:00:38 0:24:51 0:00:40 0:17:32 0:49:57
22 355 Jereb Jan SLO 0:06:26 0:01:12 0:26:24 0:00:52 0:15:09 0:50:05
23 834 Svečak Nejc SLO 0:05:00 0:01:14 0:26:09 0:00:28 0:17:22 0:50:15
24 852 Vehovec Gregor SLO 0:07:32 0:01:13 0:24:15 0:00:32 0:17:02 0:50:34
25 430 Srnec Uroš SV-460. AB SLO 0:07:03 0:01:15 0:28:19 0:00:21 0:13:55 0:50:54
26 347 Hušić Denis BHF SLO 0:06:13 0:00:48 0:27:03 0:00:22 0:16:33 0:51:01
27 457 Vrtovec Leon SV-PDRIU SLO 0:07:12 0:01:45 0:26:13 0:01:01 0:14:58 0:51:10
28 832 Kavčič Matic SLO 0:06:28 0:01:39 0:27:50 0:00:28 0:15:23 0:51:50
29 440 Tement Rok SLO 0:06:47 0:01:11 0:28:12 0:01:00 0:15:52 0:53:03
30 846 Hribar Anton ŠD SloveniaControl SLO 0:06:11 0:00:52 0:27:48 0:00:50 0:17:39 0:53:22
31 874 Zule Mark SLO 0:05:53 0:00:54 0:30:13 0:00:25 0:16:05 0:53:32
32 434 Sušnik Aleš SLO 0:08:40 0:01:42 0:25:40 0:00:26 0:17:22 0:53:52
33 281 Exner mag. Jasmin Sport am Wörthersee AUT 0:07:37 0:00:48 0:27:43 0:00:36 0:17:27 0:54:12
34 354 Jeraj Janez SLO 0:08:22 0:01:48 0:25:55 0:00:33 0:18:17 0:54:57
35 820 Hobsterdre Romain 0:07:08 0:01:56 0:28:58 0:01:15 0:16:02 0:55:21
36 833 Živič Miloš SLO 0:10:03 0:00:41 0:27:22 0:00:32 0:16:57 0:55:36
37 413 Premelč Jure TK Trisport Alprem SLO 0:14:30 0:01:03 0:24:12 0:00:38 0:16:13 0:56:37
38 468 Žurbi Jure SLO 0:15:49 0:01:06 0:22:35 0:01:03 0:16:33 0:57:08
39 299 Kosmač Gašper SV-PP SLO 0:08:48 0:01:15 0:32:53 0:00:30 0:17:34 1:01:02
40 847 Bider Damjan SLO 0:06:53 0:02:03 0:31:57 0:00:29 0:19:59 1:01:23
41 830 Alessio Tilen ŠD 3ŠPORT SLO 0:07:28 0:01:16 0:33:22 0:00:51 0:23:08 1:06:08
42 419 Ribaš Boris SLO 0:08:08 0:01:38 0:35:56 0:00:34 0:22:41 1:09:00

Triatlon za vsakogar – Člani II (1977 – 1963)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 375 Kromar Damijan SV-157. LOGB SLO 0:04:44 0:00:31 0:20:51 0:00:25 0:11:23 0:37:55
2 296 Sajevec Peter SV-14.INŽB SLO 0:05:13 0:00:28 0:21:56 0:00:25 0:11:30 0:39:34
3 310 Arbajter Iztok SV-PSSV SLO 0:06:44 0:00:48 0:21:44 0:00:40 0:13:22 0:43:20
4 326 Eržen Gregor SV-PP SLO 0:06:56 0:00:41 0:22:07 0:00:30 0:13:06 0:43:21
5 845 Rajter Fredo SLO 0:06:33 0:01:14 0:21:14 0:00:38 0:14:16 0:43:56
6 352 Jazbec Matija SV-ESD SLO 0:05:51 0:01:22 0:22:29 0:00:33 0:14:11 0:44:27
7 350 Janc Janus ENERVIT SLO 0:04:54 0:00:47 0:24:02 0:00:38 0:14:05 0:44:28
8 869 Markelj Tadej SLO 0:05:04 0:00:45 0:24:21 0:00:25 0:14:40 0:45:18
9 829 Marguč Marko SV-PDRIU SLO 0:06:00 0:00:35 0:23:23 0:00:26 0:14:54 0:45:21
10 368 Kolman Miran SV-PP SLO 0:06:25 0:00:57 0:23:42 0:00:50 0:13:29 0:45:25
11 315 Blagovič Jože SV-PSSV SLO 0:05:12 0:00:47 0:24:20 0:00:36 0:15:05 0:46:02
12 449 Unger Ivan SV-74. MOTB SLO 0:06:43 0:01:19 0:24:25 0:00:41 0:13:14 0:46:25
13 417 Purič Andrea ITA 0:06:48 0:00:50 0:23:11 0:00:37 0:14:58 0:46:26
14 473 Alessandro Giusto CSA Gorizia Triathlon ITA 0:46:29
15 448 Udir Leon SV-PP SLO 0:07:31 0:01:27 0:23:31 0:00:30 0:13:39 0:46:40
16 301 Štampar Ljubo SV-PSSV SLO 0:05:45 0:01:01 0:24:51 0:00:38 0:15:00 0:47:17
17 342 Habič Aleš team FOTR SLO 0:06:34 0:01:06 0:22:58 0:00:59 0:15:42 0:47:20
18 317 Bradač David SV-16. BNZP SLO 0:06:29 0:00:59 0:23:28 0:00:40 0:15:45 0:47:23
19 400 Pancur Miha SLO 0:05:44 0:01:07 0:23:59 0:00:46 0:15:50 0:47:28
20 371 Kostanjevec Matej SV-PDRIU SLO 0:06:02 0:01:02 0:25:03 0:00:20 0:15:16 0:47:44
21 426 Savinšek Primož SV-18. BJRKBO SLO 0:07:33 0:00:51 0:24:02 0:00:43 0:14:53 0:48:04
22 383 Majcen Boris SV-670. LOGB SLO 0:05:41 0:01:14 0:25:02 0:00:46 0:15:39 0:48:24
23 420 Rode Aleš TK Trisport Alprem SLO 0:07:43 0:00:59 0:24:01 0:00:34 0:15:47 0:49:05
24 818 Trpin Matej SEJMI SLO 0:07:58 0:00:59 0:23:56 0:00:49 0:15:23 0:49:06
25 403 Pečlin Miha SV-PDRIU SLO 0:07:06 0:00:59 0:24:17 0:00:52 0:16:00 0:49:15
26 384 Majhenič Samo ŠGN SLO 0:07:49 0:01:00 0:23:18 0:00:46 0:16:54 0:49:48
27 279 Bukovec Gregor SLO 0:06:59 0:00:59 0:25:15 0:00:40 0:16:04 0:49:59
28 408 Pleša Tone GARMIN SLO 0:06:43 0:01:26 0:26:12 0:00:21 0:15:20 0:50:05
29 409 Podgornik Janez SV-157. LOGB SLO 0:07:52 0:01:15 0:25:33 0:00:27 0:15:00 0:50:10
30 835 Kartenekar Denis SLO 0:08:14 0:01:05 0:25:02 0:00:48 0:15:00 0:50:12
31 381 Logožar Sašo ŠKD AENI SLO 0:06:19 0:01:08 0:26:02 0:00:36 0:16:23 0:50:29
32 369 Komac Marko Geološki zavod Slovenije SLO 0:05:54 0:01:47 0:27:05 0:00:58 0:15:21 0:51:06
33 459 Završnik Rok superge.si SLO 0:04:58 0:01:37 0:26:49 0:00:47 0:18:00 0:52:14
34 425 Rupnik Jure SLO 0:06:16 0:00:57 0:27:43 0:00:24 0:17:01 0:52:23
35 305 Alauf Tomaž SLO 0:07:09 0:01:13 0:27:47 0:00:23 0:16:02 0:52:36
36 464 Zupan Aleksander SV-PP SLO 0:07:25 0:01:00 0:26:55 0:00:31 0:17:10 0:53:03
37 863 Bratuš Sašo SLO 0:07:03 0:01:18 0:27:09 0:00:30 0:17:08 0:53:10
38 343 Hočevar Gregor SLO 0:07:22 0:01:28 0:26:50 0:00:51 0:16:49 0:53:23
39 422 Ropret Aleš SV-PP SLO 0:05:54 0:01:14 0:26:46 0:00:31 0:18:58 0:53:26
40 466 Žnidaršič Boris VATERPOLIST SLO 0:06:04 0:01:22 0:28:43 0:00:29 0:16:49 0:53:28
41 322 Čop Andraž SLO 0:07:29 0:01:03 0:28:11 0:00:23 0:16:28 0:53:35
42 435 Svečak Igor SV-PP SLO 0:06:42 0:02:01 0:27:05 0:01:08 0:17:08 0:54:07
43 397 Novak Sandi SLO 0:07:04 0:01:03 0:27:23 0:01:14 0:17:30 0:54:16
44 370 Koren Rok SLO 0:06:14 0:00:54 0:30:05 0:00:33 0:16:48 0:54:36
45 320 Celestina Jernej SV-430. MOD SLO 0:07:37 0:01:19 0:29:04 0:00:47 0:16:12 0:55:00
46 313 Benko Robert SV-430. MOD SLO 0:07:38 0:01:17 0:29:55 0:00:26 0:15:42 0:55:01
47 556 Passador Stefano Cadenabike ITA 0:07:20 0:01:05 0:26:45 0:01:29 0:18:35 0:55:16
48 861 Smolnikar Uroš SLO 0:07:45 0:01:10 0:28:28 0:00:41 0:18:46 0:56:52
49 376 Kunst Aleš SLO 0:15:21 0:00:51 0:24:48 0:00:51 0:15:03 0:56:56
50 411 Polojac Alberto INDEPENDENT ITA 0:07:55 0:02:11 0:28:35 0:01:11 0:17:12 0:57:06
51 312 Beguš Gregor VZAJEMCI SLO 0:08:49 0:01:45 0:28:24 0:00:37 0:17:43 0:57:19
52 810 Tinev Borut SV-EVOJ SLO 0:06:03 0:01:02 0:30:31 0:00:28 0:19:30 0:57:36
53 351 Javornik Igor SV-16. BNZP SLO 0:08:46 0:01:44 0:30:16 0:00:40 0:16:34 0:58:02
54 428 Slapničar Jošt tk gorenjska SLO 0:07:35 0:01:11 0:29:21 0:00:43 0:19:18 0:58:09
55 395 Muhič Aleš SLO 0:07:48 0:01:27 0:32:22 0:01:12 0:15:56 0:58:47
56 393 Mlekuž Tomaž ŠD 3ŠPORT SLO 0:07:45 0:01:27 0:30:03 0:00:30 0:19:08 0:58:55
57 345 Hribernik Matevž SLO 0:16:19 0:01:40 0:25:58 0:00:44 0:14:23 0:59:07
58 366 Kocbek Andreas SLO 0:09:16 0:02:37 0:28:58 0:01:27 0:17:00 0:59:20
59 387 Mavsar Milan SV-PP SLO 0:09:05 0:03:26 0:27:22 0:03:47 0:17:04 1:00:45
60 471 Alessandro Pecorari CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:31 0:01:00 0:33:21 0:00:26 0:18:03 1:01:24
61 344 Hodak Primož SV-GŠSV SLO 0:07:40 0:01:49 0:33:33 0:00:59 0:17:42 1:01:45
62 298 Robinik Primož SLO 0:15:17 0:01:24 0:28:30 0:00:45 0:16:12 1:02:10
63 331 Flajs Rok SLO 0:15:59 0:02:06 0:27:27 0:00:58 0:16:28 1:02:59
64 308 Adrović Edo Vaterpolo društvo MROŽ SLO 0:08:57 0:03:29 0:30:45 0:01:09 0:18:53 1:03:15
65 837 Rojec Primož SLO 0:10:25 0:00:50 0:28:19 0:01:21 0:22:38 1:03:34
66 321 Cerjak Radovan SLO 0:08:01 0:02:46 0:34:17 0:00:48 0:17:45 1:03:38
67 436 Svetina Tomaž Oetzi SLO 0:08:05 0:01:06 0:34:14 0:00:30 0:20:07 1:04:04
68 349 Janc Boštjan M T.E.A.M. Melikova team SLO 0:08:17 0:01:33 0:31:29 0:01:22 0:21:29 1:04:13
69 438 Šentjurc Matjaž SLO 0:08:16 0:01:55 0:34:49 0:00:37 0:20:04 1:05:43
70 306 Adamič Pettr Tekaški forum SLO 0:07:38 0:02:10 0:34:57 0:00:58 0:20:17 1:06:02
71 373 Krajnc Igor SLO 0:08:06 0:01:55 0:35:04 0:00:35 0:21:28 1:07:10
72 475 Vincenzo Lafasanella CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:38 0:08:13 0:40:08 0:01:11 0:21:52 1:19:04
451 Velepec Jure SV-GŠSV SLO 0:06:07 0:00:38 DNF
356 Jerič Gregor SV-157. LOGB SLO 0:07:32 0:01:09 DNF
399 Pajk Mladen SLO 0:07:41 0:02:19 0:11:18 0:00:55 0:13:46 DQ

Triatlon za vsakogar – Člani III (1962 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 444 Trojar Bojan SD Strahovica SLO 0:07:08 0:00:41 0:23:53 0:00:46 0:13:03 0:45:33
2 287 Exner Rudolf Sport am Wörthersee AUT 0:05:45 0:00:53 0:23:18 0:00:33 0:15:18 0:45:49
3 405 Petrič Slavko Kolo klub šprikla Krško SLO 0:06:26 0:01:09 0:23:08 0:00:49 0:16:07 0:47:41
4 325 Erhovnic Tomaž SV-PP SLO 0:06:14 0:00:47 0:25:08 0:00:42 0:16:34 0:49:28
5 467 Žontar Simon 3IRON SLO 0:08:45 0:01:02 0:24:03 0:00:57 0:16:39 0:51:29
6 388 Mcilvene Leon USA 0:05:59 0:00:59 0:26:05 0:00:51 0:17:36 0:51:32
7 447 Tušar Leon SV-PSSV SLO 0:06:37 0:01:06 0:26:53 0:00:49 0:16:06 0:51:34
8 431 Sterle Viktor pod lipami SLO 0:08:13 0:00:56 0:26:21 0:00:36 0:15:57 0:52:04
9 817 Pretnar Vitomir SLO 0:09:12 0:01:18 0:26:11 0:00:29 0:16:29 0:53:40
10 433 Stopar Maks TK Ljubljana SLO 0:07:53 0:01:24 0:28:56 0:01:25 0:19:07 0:58:47
11 443 Tomazin Marko Hiti počasi Naklo SLO 0:09:12 0:01:14 0:29:24 0:01:04 0:18:55 0:59:51

Triatlon za vsakogar – Dijakinje (1994 in mlajše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 201 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem SLO 0:06:37 0:00:54 0:28:56 0:00:21 0:16:35 0:53:26
2 868 Koching Victoria ITA 0:05:42 0:00:42 0:29:13 0:00:37 0:17:32 0:53:49
3 207 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem SLO 0:05:56 0:00:40 0:29:19 0:00:22 0:18:17 0:54:36
4 396 Nakrst Ana TK Ljubljana SLO 0:06:09 0:00:48 0:28:31 0:00:24 0:18:48 0:54:42
5 221 Kuret Maša TK Trisport Alprem SLO 0:06:24 0:00:39 0:28:53 0:00:33 0:19:28 0:55:58
6 821 Gašpar Katarina SLO 0:05:08 0:00:39 0:32:02 0:00:22 0:19:16 0:57:28
7 452 Vergles Nika ŠD 3ŠPORT SLO 0:05:34 0:01:03 0:30:24 0:01:12 0:20:02 0:58:17
8 304 Pečarič Strnad Urška SLO 0:07:49 0:00:34 0:33:07 0:00:22 0:18:02 0:59:56
9 241 Spruk Katarina TK Trisport Alprem SLO 0:06:35 0:01:09 0:31:27 0:00:27 0:20:46 1:00:26
10 809 Jazbec Eva ŠD PIT STOP SLO 0:07:54 0:01:59 0:35:00 0:00:35 0:20:14 1:05:43
11 348 Hvalic Neva SLO 0:09:05 0:01:40 0:38:47 0:00:46 0:22:18 1:12:40
12 470 Stefania Lafasanella CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:00 0:01:36 0:40:09 0:01:14 0:21:52 1:12:54
12 469 Matilda Lafasanella CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:10 0:01:29 0:40:07 0:01:14 0:21:52 1:12:54

Triatlon za vsakogar – Članice I (1993 – 1978)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 439 Šimenc Laura TK-Gorenjska SLO 0:05:28 0:00:35 0:23:48 0:00:30 0:13:31 0:43:53
2 803 Kern Špela SLO 0:06:15 0:00:53 0:24:47 0:01:02 0:14:02 0:47:03
3 332 Flerin Mojca SV-20. MOTB SLO 0:08:06 0:01:00 0:24:56 0:00:33 0:14:07 0:48:43
4 418 Recek Petra 3K Sport SLO 0:07:02 0:00:36 0:27:26 0:00:43 0:15:57 0:51:46
5 379 Lakota Jeriček Špela 3K Sport SLO 0:08:09 0:01:28 0:26:43 0:00:43 0:15:36 0:52:41
6 865 Prelog Živa SLO 0:06:24 0:00:58 0:28:09 0:00:44 0:17:07 0:53:25
7 401 Parapot Jasna SLO 0:05:41 0:00:55 0:29:43 0:00:45 0:16:46 0:53:51
8 311 Baš Mateja Lepa & Zdrava DRN in STRN Team SLO 0:06:51 0:01:17 0:28:55 0:00:35 0:16:41 0:54:20
9 441 Tinta Katja ŠKD Hypo SLO 0:08:01 0:01:07 0:29:05 0:00:54 0:16:06 0:55:14
10 437 Šeme Tjaša SLO 0:05:59 0:01:26 0:30:28 0:00:28 0:17:09 0:55:32
11 456 Vrezner Pija Triatlon klub Maribor SLO 0:06:06 0:01:37 0:30:53 0:00:29 0:17:06 0:56:12
12 358 Juras Mateja SLO 0:07:17 0:01:29 0:32:35 0:00:28 0:16:17 0:58:08
13 402 Pavša Ana ŠKD Hypo SLO 0:08:11 0:01:34 0:30:17 0:00:57 0:17:30 0:58:30
14 385 Malakow Therese SWE 0:07:22 0:01:26 0:31:03 0:00:59 0:17:59 0:58:51
15 854 Giampieretti Chiara Vigili del fuoco TS ITA 0:05:51 0:01:15 0:30:49 0:00:41 0:20:18 0:58:55
16 460 Zore Sandra TK Trisport Alprem SLO 0:05:15 0:01:08 0:31:37 0:00:29 0:20:57 0:59:28
17 392 Mihelčič Lea SLO 0:06:38 0:01:22 0:31:45 0:00:27 0:19:50 1:00:04
18 389 Mede Jana SLO 0:08:27 0:00:58 0:33:11 0:00:43 0:18:15 1:01:35
19 423 Rota Elena ŠD 3ŠPORT SLO 0:07:06 0:01:17 0:32:07 0:00:55 0:23:48 1:05:14
20 390 Medved Obreza Tamara SV-430. MOD SLO 0:08:16 0:01:30 0:35:05 0:00:40 0:19:45 1:05:18
21 357 Jesenovec Tanja SV-GŠSV SLO 0:10:39 0:01:19 0:34:39 0:00:26 0:18:35 1:05:40
22 862 Božič Petra SLO 0:08:05 0:01:42 0:38:02 0:00:51 0:21:07 1:09:49

Triatlon za vsakogar – Članice II (1977 – 1963)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 386 Mali Andreja SV-PDRIU SLO 0:05:44 0:00:59 0:24:04 0:00:29 0:14:12 0:45:29
2 337 Grašič Mojca SV-GŠSV SLO 0:07:40 0:01:01 0:26:39 0:00:57 0:15:20 0:51:39
3 851 Trontelj Marjana SV-PSSV SLO 0:08:04 0:00:57 0:27:31 0:00:38 0:16:43 0:53:54
4 432 Stokanovič Jasna SLO 0:07:30 0:00:57 0:30:28 0:00:31 0:15:05 0:54:33
5 333 Florjanič Erna GARMIN SLO 0:07:26 0:00:52 0:28:20 0:00:41 0:18:47 0:56:08
6 316 Bradač Irena SV-GŠSV SLO 0:07:20 0:01:02 0:30:14 0:00:48 0:17:19 0:56:44
7 472 Clizia Zambiasi CSA Gorizia Triathlon ITA 0:09:11 0:01:18 0:30:03 0:01:00 0:18:17 0:59:50
7 429 Smolnikar Tina Lepa & Zdrava DRN in STRN Team SLO 0:06:51 0:01:12 0:33:38 0:00:23 0:17:45 0:59:50
9 416 Primčič Jana SV-GŠSV SLO 0:08:51 0:01:03 0:30:36 0:00:55 0:18:43 1:00:11
10 374 Kranjec Tanja 3K Sport SLO 0:07:47 0:01:23 0:29:52 0:01:38 0:20:08 1:00:49
11 446 Turin Irena SV-PP SLO 0:09:14 0:01:09 0:33:41 0:01:03 0:19:42 1:04:52
12 476 Paola Rapozzi CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:05 0:00:59 0:40:33 0:00:40 0:19:32 1:08:52
13 474 Elena Clari CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:01 0:02:00 0:39:43 0:01:16 0:21:52 1:12:53
14 339 Grgič Tatjana PK Bor ITA 0:22:31 0:01:47 0:31:47 0:01:03 0:19:41 1:16:50

Triatlon za vsakogar – Članice III (1962 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za podjetja in združenja – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 559 Team UPS Murovec/ Verdnik/ Mezgec 0:05:42 0:00:26 0:18:30 0:36:05
2 575 SV-18.BJRKBO TurkHlebanjaGruden 0:37:50
3 558 Jack sport ReboljGrašičCudeman 0:05:02 0:00:33 0:19:26 0:00:21 0:12:38 0:38:03
4 569 LESIJA-TRISPORT ObrezaPlankoLipovšek 0:04:33 0:00:32 0:22:22 0:00:20 0:12:27 0:40:16
5 577 SV-18.BJRKBO OmerzaStergarStrelec 0:05:07 0:00:37 0:22:38 0:00:25 0:12:42 0:41:32
6 586 SV-9. BZO BevcPečarNaglič 0:06:11 0:00:30 0:22:38 0:00:30 0:13:01 0:42:51
7 574 SV-18.BJRKBO SlivšekZoreop 0:05:59 0:00:32 0:26:04 0:00:26 0:12:52 0:45:54
8 573 SV-PSSV MiheličFajdigaKoren 0:07:26 0:00:33 0:23:56 0:00:20 0:13:49 0:46:07
9 572 SV-PSSV Cesaripecipec 0:05:30 0:00:36 0:26:18 0:00:17 0:13:27 0:46:10
10 583 SV-670. LOGB BricBežanKošar 0:06:56 0:00:40 0:25:04 0:00:18 0:13:27 0:46:26
11 588 SV-15. HEB GanzaitkoOgrinc 0:25:31 0:00:36 0:14:17 0:46:51
12 584 SV-670. LOGB KovčanMaličTurk 0:05:33 0:00:35 0:26:35 0:00:21 0:13:47 0:46:52
13 581 SV-670. LOGB ZavršnikJuteršekLončarič 0:06:33 0:00:42 0:27:04 0:00:21 0:13:31 0:48:13
14 563 GARMIN Mohorič 0:06:32 0:00:44 0:25:57 0:00:22 0:15:24 0:49:01
15 570 Zeleni hit KlenovsekAvsicAvsic 0:04:10 0:01:09 0:24:56 0:00:42 0:18:59 0:49:57
16 579 SV-460. AB VlašičMegličMuhič 0:07:42 0:00:43 0:25:18 0:00:39 0:15:56 0:50:20
17 576 SV-18.BJRKBO ZagornikStojanovičDrevenšek 0:06:26 0:00:42 0:27:50 0:00:17 0:15:50 0:51:07
18 582 SV-670. LOGB BožičOcepekKordoš 0:09:55 0:00:49 0:29:08 0:00:24 0:15:36 0:55:55
19 580 SV-PDRIU ŠornLukančičJereb 0:07:10 0:00:39 0:30:30 0:00:23 0:19:19 0:58:03

Triatlon za podjetja in združenja – duatlonska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 557 3K NORCI VolkarPremk 0:05:09 0:00:27 0:21:20 0:00:19 0:14:50 0:42:06
2 564 DUEND MegličDular-Meglič 0:08:13 0:01:02 0:28:42 0:00:25 0:17:43 0:56:06

Triatlon za podjetja in združenja – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 858 Kmetija Dolenc KozjekopDolenc 0:04:31 0:00:38 0:20:48 0:00:19 0:12:17 0:38:34
2 866 TK Ribnica OražemKromarKaplan 0:04:05 0:00:27 0:23:16 0:00:29 0:11:49 0:40:07
3 591 SV-157. LOGB SrnelGriljFlis 0:05:48 0:00:34 0:40:41
4 566 Interenergo 2 ŽerovnikGregeckerget 0:05:34 0:00:41 0:21:57 0:00:26 0:14:41 0:43:20
5 560 Klub študentov Kranj Veličkovič/Kramar/Ilc 0:03:57 0:00:27 0:21:43 0:00:19 0:17:36 0:44:05
6 568 medvode Kopač 0:05:17 0:00:40 0:25:37 0:00:33 0:12:10 0:44:19
7 592 SV-18.BJRKBO JanKrničarTonin Mali 0:06:56 0:00:33 0:26:59 0:00:22 0:15:01 0:49:53
8 561 BURN TEAM NabergojGoneliVrščaj 0:07:22 0:00:41 0:27:48 0:00:29 0:16:09 0:52:31
9 571 SV-GŠSV Komacprukpruk Osman 0:08:41 0:00:41 0:26:33 0:00:22 0:17:23 0:53:42
10 567 Interenergo 1 KhalilRozmanKotnik 0:06:12 0:01:19 0:27:07 0:00:29 0:22:58 0:58:06
11 593 SV-PDRIU MarkovičLikarJanežič 0:05:47 0:00:36 0:38:08 0:00:36 0:16:51 1:01:59
12 594 SV-PDRIU KoštrunKorenMarušič 0:09:34 0:00:42 0:35:25 0:00:26 0:17:17 1:03:26

Triatlon za podjetja in združenja – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 879 DUEND JebuahJebuahDular 0:08:35 0:00:34 0:41:24
2 867 TK Ribnica LovšinDečmanTroha 0:04:42 0:00:30 0:24:50 0:00:24 0:13:20 0:43:48
3 850 ŠD Posavje BajcKovačičSmirič 0:07:15 0:00:33 0:27:00 0:00:25 0:16:04 0:51:19
4 589 SV-PSSV BrodnikDolencPerhaj 0:07:29 0:00:32 0:32:02 0:00:37 0:17:14 0:57:56

Medijski triatlon popularnih – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – posamezniki

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 555 Kobilica Alen VIDIM CILJ SLO 0:05:37 0:01:07 0:22:39 0:00:24 0:16:12 0:46:01
2 856 Potrč Marko SLO 0:06:40 0:00:53 0:24:46 0:00:33 0:16:18 0:49:13
3 554 Candussi Robert ORF-SV-Kärnten AUT 0:24:59 0:00:35 0:16:03 0:49:52

Medijski triatlon popularnih – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Medijski triatlon popularnih – posameznice

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Super sprint triatlon – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 139 Renata Fuchs HUN 0:06:11 0:00:35 0:22:07 0:00:28 0:12:13 0:41:36
2 110 Kaidi Kivioja EST 0:06:23 0:00:27 0:22:04 0:00:27 0:12:19 0:41:42
3 101 Lisa Schanung ITA 0:06:22 0:00:27 0:22:05 0:00:22 0:12:28 0:41:46
4 119 Zsanett Horvath HUN 0:06:17 0:00:26 0:22:09 0:00:24 0:12:40 0:41:59
5 120 Verena Steinhauser ITA 0:06:22 0:00:27 0:22:05 0:00:26 0:13:17 0:42:39
6 135 Monika Orazem SLO 0:06:01 0:00:28 0:22:26 0:00:26 0:13:26 0:42:48
7 115 Sofiya Pryyma UKR 0:06:32 0:00:27 0:22:25 0:00:26 0:13:03 0:42:56
8 123 Theresa Moser AUT 0:06:32 0:00:29 0:23:22 0:00:28 0:12:29 0:43:21
9 103 Olga Agapova RUS 0:06:21 0:00:26 0:23:10 0:00:26 0:13:02 0:43:27
10 131 Noémi Sárszegi HUN 0:06:40 0:00:28 0:23:13 0:00:26 0:13:01 0:43:50
11 109 Linda Vitova CZE 0:06:33 0:00:27 0:22:55 0:00:28 0:13:33 0:43:57
12 130 Eva Troha SLO 0:06:45 0:00:26 0:23:07 0:00:20 0:13:19 0:43:59
13 117 Tea Milos CRO 0:06:19 0:00:28 0:23:08 0:00:29 0:13:51 0:44:17
14 114 Maruša Klemenc SLO 0:06:20 0:00:26 0:22:10 0:00:26 0:15:10 0:44:34
14 141 Adrienn Szabo HUN 0:06:33 0:00:28 0:23:26 0:00:26 0:13:40 0:44:34
16 118 Marika Zahradnickova CZE 0:06:27 0:00:34 0:23:19 0:00:27 0:13:47 0:44:36
17 125 Zoé Cserjési HUN 0:06:58 0:00:30 0:23:48 0:00:26 0:13:14 0:44:58
18 136 Hanna Horváth HUN 0:06:36 0:00:28 0:23:19 0:00:25 0:14:10 0:44:59
19 122 Vira Sosnova UKR 0:06:33 0:00:28 0:24:22 0:00:30 0:13:20 0:45:15
20 105 Daryna Moskalenko UKR 0:06:50 0:00:26 0:24:01 0:00:25 0:13:32 0:45:16
21 116 Alina Hambrusch AUT 0:06:57 0:00:27 0:23:57 0:00:29 0:13:43 0:45:35
22 107 Mégane Van Steenwinckel BEL 0:07:00 0:00:27 0:23:48 0:00:25 0:14:04 0:45:45
23 273 Weiss Beatrice HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:30 0:00:29 0:23:24 0:00:26 0:15:01 0:45:52
24 106 Laura Karnouschek AUT 0:06:42 0:00:28 0:24:13 0:00:26 0:14:10 0:46:00
25 132 Martina Ugolini ITA 0:06:54 0:00:29 0:23:50 0:00:26 0:14:25 0:46:06
26 228 Moretti Sara ITA 0:07:01 0:00:27 0:23:49 0:00:28 0:14:38 0:46:24
27 246 Šimùnková Simona TriSK České Budìjovice CZE 0:06:17 0:00:39 0:24:53 0:00:26 0:14:25 0:46:41
28 127 Manca Decman SLO 0:06:40 0:00:28 0:24:08 0:00:25 0:15:05 0:46:49
29 142 Krisztina Nagy HUN 0:06:47 0:00:29 0:24:08 0:00:31 0:15:31 0:47:28
30 223 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:12 0:00:31 0:25:49 0:00:19 0:13:41 0:47:34
31 202 Ansaloni Daniela Triathlon Alta Pusteria ITA 0:06:37 0:00:30 0:26:18 0:00:23 0:13:46 0:47:37
32 214 D’Aniello Cecilia ITA 0:06:56 0:00:30 0:23:52 0:00:31 0:15:53 0:47:44
33 133 Liza Ursic SLO 0:06:55 0:00:30 0:23:55 0:00:27 0:16:09 0:47:57
34 212 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem SLO 0:07:15 0:00:31 0:26:27 0:00:20 0:13:51 0:48:25
35 255 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem SLO 0:07:16 0:00:32 0:26:51 0:00:19 0:14:00 0:49:00
36 112 Avital Gez ISR 0:07:03 0:00:25 0:25:36 0:00:24 0:15:56 0:49:26
37 126 Caterina Moroni ITA 0:07:41 0:00:27 0:27:02 0:00:31 0:14:00 0:49:43
38 252 Uršič Kristina TK Trisport Alprem SLO 0:06:35 0:00:37 0:26:07 0:00:20 0:16:09 0:49:49
39 217 Humar Katarina TK Trisport Alprem SLO 0:07:02 0:00:38 0:26:35 0:00:19 0:15:49 0:50:24
40 224 Mackova Barbora E.ON triathlon team CZE 0:07:20 0:00:41 0:27:17 0:00:25 0:15:48 0:51:33
41 113 Elena Viani ITA 0:07:43 0:00:28 0:27:24 0:00:29 0:15:33 0:51:40
42 213 Čargonja Dorotea Triatlon klub Rival CRO 0:08:00 0:00:37 0:26:38 0:00:24 0:16:02 0:51:43
43 237 Peruško Chiara CRO 0:07:56 0:00:52 0:27:34 0:00:21 0:15:02 0:51:47
44 121 Jasmina Vucko SLO 0:07:00 0:00:30 0:27:42 0:00:29 0:16:19 0:52:02
45 243 Šešelja Karla Triatlon klub Rival CRO 0:08:00 0:00:38 0:28:11 0:00:22 0:15:05 0:52:18
45 236 Perko Gaja TK Trisport Alprem SLO 0:08:55 0:00:40 0:28:18 0:00:30 0:13:54 0:52:18
47 231 Ondrášková Adriana TriSK České Budìjovice CZE 0:07:19 0:00:46 0:29:49 0:00:21 0:16:09 0:54:26
48 238 Strenja Leonarda Triatlon klub Rival CRO 0:07:53 0:00:35 0:28:21 0:00:24 0:17:14 0:54:29
49 220 Kunclová Tereza E.ON triathlon team CZE 0:07:39 0:00:34 0:29:21 0:00:37 0:16:29 0:54:42
50 206 Bavčar Nika TK Trisport Alprem SLO 0:08:06 0:00:39 0:29:08 0:00:20 0:18:18 0:56:32
51 215 Grgorinić Dora CRO 0:08:05 0:00:41 0:30:06 0:00:23 0:17:29 0:56:46
52 249 Tinev Megi SLO 0:07:14 0:00:58 0:31:57 0:00:29 0:17:34 0:58:13
53 267 Pörtsch Bianka HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:12 0:00:38 0:31:34 0:00:44 0:21:18 1:01:28
137 Dóra Fuchs HUN 0:06:26 0:00:25 0:25:52 0:00:29 DNF
104 Eva Skaza SLO 0:06:22 0:00:25 0:23:09 0:00:23 0:13:41 DQ

Super sprint triatlon – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 45 De Keyser Christophe BEL 0:05:53 0:00:23 0:20:10 0:00:18 0:10:58 0:37:43
2 30 Vanderplancke Erwin BEL 0:05:53 0:00:22 0:20:09 0:00:20 0:11:06 0:37:53
3 34 Parmigiani Michelangelo ITA 0:05:35 0:00:24 0:20:26 0:00:25 0:11:08 0:38:00
4 47 Kalus Jiri CZE 0:05:33 0:00:26 0:20:45 0:00:28 0:10:59 0:38:12
5 26 Kaurov Georgy RUS 0:05:40 0:00:25 0:20:21 0:00:27 0:11:28 0:38:22
6 18 Balty Pierre BEL 0:06:17 0:00:24 0:20:15 0:00:25 0:11:10 0:38:33
7 44 Pertl Lukas AUT 0:06:00 0:00:24 0:20:17 0:00:26 0:11:27 0:38:35
8 22 Dévay Márk HUN 0:05:31 0:00:25 0:20:46 0:00:21 0:11:33 0:38:38
9 15 Meden Matija SLO 0:05:40 0:00:24 0:20:37 0:00:22 0:11:39 0:38:43
10 63 Bicsák Bence HUN 0:06:13 0:00:26 0:21:10 0:00:23 0:10:39 0:38:53
11 5 Aliaksander Dakhno BLR 0:06:02 0:00:23 0:20:32 0:00:21 0:11:34 0:38:55
12 27 Kaplan Jaka SLO 0:05:47 0:00:25 0:20:32 0:00:23 0:11:57 0:39:07
13 32 Lebeda Vaclav CZE 0:06:11 0:00:26 0:20:22 0:00:25 0:12:03 0:39:28
14 24 Lanzinger Patrick ITA 0:06:10 0:00:25 0:20:20 0:00:22 0:12:11 0:39:30
15 48 Nagy Máté HUN 0:05:59 0:00:27 0:20:45 0:00:24 0:12:00 0:39:37
16 3 Honeder Paul AUT 0:05:58 0:00:22 0:20:26 0:00:24 0:12:29 0:39:41
17 52 Kuncl Simon CZE 0:06:13 0:00:27 0:20:17 0:00:29 0:12:19 0:39:46
18 38 Bara Paul BEL 0:06:33 0:00:27 0:21:21 0:00:28 0:11:05 0:39:55
19 50 Nemeth Peter AUT 0:05:17 0:00:28 0:21:32 0:00:30 0:12:19 0:40:07
20 53 Rácz Gergõ HUN 0:06:00 0:00:28 0:21:22 0:00:28 0:12:00 0:40:19
21 248 Švorc Michal BIG SHOCK TEAM CZE 0:05:57 0:00:28 0:20:35 0:00:26 0:13:01 0:40:28
22 256 Zadrazil Lukas E.ON triathlon team CZE 0:05:58 0:00:27 0:20:51 0:00:30 0:12:48 0:40:35
23 10 Fried Asaf ISR 0:06:08 0:00:30 0:21:58 0:00:26 0:11:35 0:40:38
24 21 Linduska Frantisek CZE 0:05:57 0:00:30 0:21:36 0:00:26 0:12:15 0:40:45
25 28 Gryshyn Ivan UKR 0:06:32 0:00:27 0:21:17 0:00:28 0:12:09 0:40:55
26 7 Novak Lukas CZE 0:06:19 0:00:27 0:21:04 0:00:31 0:12:36 0:40:58
27 40 Sommer Vojtech CZE 0:06:15 0:00:28 0:21:53 0:00:29 0:12:05 0:41:13
28 65 Jagušt Eugen CRO 0:06:10 0:00:28 0:21:56 0:00:24 0:12:14 0:41:14
29 6 Jakovac Ivan CRO 0:06:25 0:00:28 0:22:14 0:00:27 0:11:39 0:41:15
30 239 Planko Matevž TK Trisport Alprem SLO 0:06:17 0:00:26 0:21:36 0:00:20 0:12:35 0:41:17
31 272 Tóth Milán HUN 0:05:59 0:00:31 0:21:32 0:00:26 0:12:48 0:41:18
32 59 Bulić Tin CRO 0:06:27 0:00:25 0:22:15 0:00:29 0:11:44 0:41:22
33 8 Rooprai Pavan GBR 0:06:08 0:00:30 0:22:05 0:00:24 0:12:20 0:41:28
34 20 Paliska Luka CRO 0:06:12 0:00:27 0:22:28 0:00:24 0:12:09 0:41:42
35 16 Anzin Maksym UKR 0:06:29 0:00:27 0:21:22 0:00:38 0:12:48 0:41:46
36 2 Soroka Andrii UKR 0:06:35 0:00:26 0:22:30 0:00:27 0:12:00 0:42:01
37 41 Hajdú Kristóf HUN 0:05:41 0:00:27 0:22:11 0:00:24 0:13:19 0:42:05
38 264 Kollegger Lukas HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:33 0:00:30 0:21:45 0:00:26 0:13:52 0:42:08
39 19 Nikita Chakovski BLR 0:06:46 0:00:24 0:22:33 0:00:25 0:12:06 0:42:17
40 11 Ansaloni Julian ITA 0:06:15 0:00:27 0:22:41 0:00:26 0:12:32 0:42:22
41 258 Luka Kovic CSA Gorizia Triathlon ITA 0:06:48 0:00:26 0:21:57 0:00:26 0:12:48 0:42:27
42 61 Obreza Leon SLO 0:06:14 0:00:27 0:21:55 0:00:23 0:13:32 0:42:33
43 244 Šimeček Michal TriSK České Budìjovice CZE 0:06:35 0:00:33 0:22:43 0:00:28 0:12:19 0:42:40
44 36 Cehner Urban SLO 0:06:34 0:00:26 0:22:06 0:00:31 0:13:04 0:42:44
45 209 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem SLO 0:06:38 0:00:27 0:22:42 0:00:25 0:12:31 0:42:45
45 64 Lipovšek Jan SLO 0:07:06 0:00:28 0:22:08 0:00:24 0:12:37 0:42:45
47 271 Szaszkó Dominik HUN 0:06:11 0:00:30 0:22:53 0:00:30 0:12:40 0:42:46
48 60 Zékány Nagy Patrik HUN 0:05:37 0:00:27 0:23:04 0:00:23 0:13:27 0:42:59
49 66 Mihael Minðek CRO 0:07:51 0:00:30 0:22:57 0:00:22 0:11:20 0:43:02
50 62 Živković Josip CRO 0:05:56 0:00:26 0:22:12 0:00:22 0:14:22 0:43:21
51 242 Straka Pavel E.ON triathlon team CZE 0:06:56 0:00:29 0:22:18 0:00:27 0:13:10 0:43:22
52 259 Denis Robazza CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:05 0:00:31 0:22:05 0:00:25 0:13:28 0:43:37
53 43 Kralj Urban SLO 0:06:23 0:00:25 0:22:57 0:00:23 0:13:32 0:43:43
54 37 Mayr David AUT 0:06:35 0:00:27 0:22:42 0:00:23 0:13:51 0:44:00
55 240 Ricci Matteo ITA 0:07:07 0:00:26 0:22:10 0:00:23 0:14:25 0:44:33
56 1 Jurjevičič Nejc SLO 0:05:26 0:00:57 0:24:16 0:00:51 0:13:04 0:44:36
57 235 Paulič Jaka TK Trisport Alprem SLO 0:06:39 0:00:26 0:22:35 0:00:26 0:14:29 0:44:38
57 54 Klenovšek Urh SLO 0:06:32 0:00:37 0:22:41 0:00:27 0:14:20 0:44:38
59 31 Drljanovčan Matija CRO 0:07:34 0:00:29 0:23:12 0:00:27 0:12:59 0:44:43
60 261 Dévay Zsombor HUN 0:05:31 0:00:25 0:25:21 0:00:24 0:13:01 0:44:44
61 58 Kromar Necj SLO 0:06:39 0:00:27 0:22:42 0:00:27 0:14:36 0:44:53
62 205 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:55 0:00:37 0:24:15 0:00:20 0:13:03 0:45:13
63 260 Brunner Leander HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:55 0:00:31 0:23:18 0:00:27 0:14:42 0:45:54
64 210 Burger Loris Triathlon Alta Pusteria ITA 0:07:00 0:00:38 0:23:45 0:00:19 0:14:29 0:46:12
65 216 Grgorinić Luka Triatlon Klub Pula CRO 0:06:52 0:00:30 0:24:24 0:00:23 0:14:04 0:46:15
66 46 Marinov Maksim CRO 0:06:37 0:00:27 0:24:20 0:00:35 0:14:17 0:46:17
67 208 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem SLO 0:07:08 0:00:25 0:23:47 0:00:22 0:15:18 0:47:02
68 262 Hilber Rene HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:46 0:00:32 0:24:21 0:00:30 0:14:03 0:47:13
69 270 Stromberger Georg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:11 0:00:30 0:24:58 0:00:31 0:14:39 0:47:50
70 230 Obreza Domen TK Trisport Alprem SLO 0:07:43 0:00:32 0:24:53 0:00:20 0:14:38 0:48:08
71 234 Pandža Leon Triatlon klub Rival CRO 0:07:42 0:00:42 0:26:20 0:00:25 0:13:55 0:49:05
72 225 Mandič Mark TK Trisport Alprem SLO 0:07:43 0:00:29 0:26:08 0:00:31 0:14:49 0:49:42
73 232 Paganelli Mattia ITA 0:07:20 0:00:24 0:25:23 0:00:28 0:16:09 0:49:46
74 254 Viani Lorenzo ITA 0:08:24 0:00:25 0:27:10 0:00:29 0:14:15 0:50:45
75 268 Pötzl Julian HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:54 0:00:38 0:25:54 0:00:36 0:15:44 0:50:48
76 250 Tonak Erik TSV Brannenburg GER 0:08:56 0:00:34 0:25:11 0:00:21 0:16:46 0:51:50
77 247 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica SLO 0:07:24 0:00:44 0:26:17 0:00:28 0:17:08 0:52:02
78 219 Kovačič Matija TK Trisport Alprem SLO 0:09:40 0:00:48 0:26:42 0:00:25 0:15:16 0:52:52
79 204 Avbreht Luka SLO 0:07:05 0:00:57 0:28:33 0:00:30 0:15:48 0:52:55
80 227 Močnik Matteo CRO 0:07:55 0:00:44 0:28:12 0:00:21 0:16:05 0:53:19
81 211 Burgstaller Jan E.ON triathlon team CZE 0:08:24 0:00:42 0:27:24 0:00:24 0:16:39 0:53:35
82 245 Šimùnek Rostislav TriSK České Budìjovice CZE 0:07:09 0:00:42 0:29:24 0:00:26 0:15:55 0:53:39
83 218 Kljenak Jan David TK Trisport Alprem SLO 0:09:02 0:00:39 0:27:53 0:00:23 0:16:20 0:54:19
84 269 Steiner Joey HSV Triathlon Kärnten AUT 0:10:32 0:00:48 0:31:57 0:00:37 0:18:13 1:02:09
29 Grillitsch Christian AUT 0:05:56 0:00:22 0:20:25 0:00:24 0:11:59 DQ

Olimpik triatlon – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 870 Dudas Esster HUN 0:18:09 0:00:40 1:12:26 0:00:30 0:41:33 2:13:19
2 629 Nakrst Nataša TK Ljubljana SLO 0:22:00 0:01:08 1:10:01 0:00:44 0:44:56 2:18:51
3 762 Rugelj Anja SLO 0:21:46 0:01:16 1:11:54 0:00:39 0:45:00 2:20:37
4 766 Schmidt Kairi Viru Sport Club EST 0:18:08 0:00:42 1:19:55 0:00:26 0:49:33 2:28:46
5 Scheck Babsi AUT 0:26:00 0:01:05 1:18:53 0:00:35 0:48:08 2:34:43
6 782 Videnič Anja SLO 0:25:31 0:00:55 1:17:17 0:00:36 0:53:20 2:37:42
7 794 Cristina Paruzzi CSA Gorizia Triathlon ITA 0:26:05 0:01:09 1:18:46 0:00:34 0:51:13 2:37:49
8 871 Matthews Alison 0:26:29 0:01:20 1:21:50 0:00:50 0:48:56 2:39:27
9 642 Rupnik Marjeta 3K Sport SLO 0:30:45 0:02:10 1:17:47 0:01:00 0:50:48 2:42:31
10 658 Topovšek Katja ŠRK 3team SLO 0:27:11 0:00:51 1:22:39 0:00:42 0:53:51 2:45:16
11 598 Angleitner Sagadin Tanja TK Maribor SLO 0:27:06 0:01:20 1:18:44 0:00:40 0:59:44 2:47:35
12 652 Strnad Polona 3K Sport SLO 0:26:22 0:01:39 1:26:38 0:01:10 0:53:49 2:49:41
13 626 Lotrič Dolinar Aleša SLO 0:31:57 0:02:26 1:23:36 0:01:49 0:56:55 2:56:46
14 728 Mecilošek Sandra Lepa & Zdrava DRN in STRN Team SLO 0:36:01 0:01:21 1:25:45 0:01:32 0:52:31 2:57:12
15 710 Jovanovic Branka SRB 0:30:25 0:02:50 1:41:37 0:00:46 1:02:09 3:17:49
16 630 Novak Špela TF Riba SLO 0:32:03 0:02:20 1:44:45 0:00:39 0:59:14 3:19:02
17 648 Senica Mateja AK MEDVODE SLO 0:34:19 0:04:13 1:34:11 0:01:04 1:08:56 3:22:46
18 Gregorič Zečevič Janika SLO 0:33:06 0:01:55 1:41:06 0:01:24 1:08:36 3:26:09
672 Arifi Aneta PK Olimpija Bor SRB DNF
783 Vilić Sara TK Zagreb CRO DNF
702 Ilijanić Martina Triatlon klub Split CRO DNF

Olimpik triatlon – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 623 Kovačič Jaroslav ŠD Posavje SLO 0:16:24 0:00:37 1:00:23 0:00:27 0:37:14 1:55:07
2 599 Czigany Andras Mogyi Triathlon Baja HUN 0:16:21 0:00:38 1:00:26 0:00:25 0:38:03 1:55:55
3 764 Ruzsás Dávid Uniqa Team Újbuda Se HUN 0:16:59 0:00:35 1:01:50 0:00:24 0:37:23 1:57:12
4 619 Kiraly Istvan Mogyi Triathlon Baja HUN 0:17:45 0:00:41 1:00:56 0:00:25 0:38:43 1:58:30
5 714 Korman Hans Tabasalu Triatloniklubi EST 0:17:01 0:00:46 1:03:40 0:00:23 0:37:12 1:59:04
6 Harnold Peter ŠD 3Sport SLO 0:17:40 0:00:41 1:03:57 0:00:33 0:38:44 2:01:36
7 730 Meden Sašo TK Trisport Alprem SLO 0:18:42 0:00:48 1:01:55 0:00:27 0:39:49 2:01:43
8 823 Stranm Robert 0:17:24 0:00:40 1:04:11 0:00:26 0:39:06 2:01:49
9 745 Papišta Martin TK Zagreb CRO 0:17:14 0:00:43 1:03:30 0:00:31 0:41:53 2:03:54
10 750 Pleše David TK Velenje SLO 0:17:43 0:00:38 1:09:12 0:00:22 0:37:18 2:05:15
11 628 Modic Matic TKL SLO 0:19:05 0:00:49 1:05:58 0:00:26 0:39:26 2:05:46
12 746 Paradiž Matej ŠD 3ŠPORT SLO 0:18:45 0:01:00 1:03:30 0:00:31 0:42:48 2:06:37
13 660 Torkar Gregor TK Mamut SLO 0:18:54 0:00:41 1:05:23 0:00:34 0:41:17 2:06:52
14 705 Janša Miha balans SLO 0:21:32 0:00:56 1:04:24 0:00:36 0:39:41 2:07:11
15 674 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:21:20 0:00:48 1:05:05 0:00:26 0:39:41 2:07:21
16 688 Dr Czigány Robert Uni Sport Klub Pécs HUN 0:19:04 0:00:55 1:07:13 0:00:33 0:40:28 2:08:14
17 765 Sarić Viktor TK Zagreb CRO 0:19:53 0:00:45 1:06:34 0:00:31 0:40:40 2:08:25
18 716 Koželj Simon TK Trisport Alprem SLO 0:18:52 0:00:48 1:06:12 0:00:31 0:42:12 2:08:38
19 773 Tamm Margus EST 0:19:42 0:00:45 1:05:23 0:00:23 0:42:56 2:09:11
20 872 Matthews Paul 0:19:52 0:01:12 1:06:14 0:00:35 0:41:35 2:09:30
21 665 Vovk Borut TK Gorenjska SLO 0:22:42 0:00:47 1:03:45 0:00:27 0:42:18 2:10:02
22 896 Hribar Domen SLO 0:21:58 0:01:30 1:05:23 0:00:45 0:41:15 2:10:53
23 731 Migliozzi Stefano cus udine ITA 0:21:50 0:00:55 1:07:54 0:00:37 0:40:41 2:11:58
24 805 Poetzl Harold Sportverein Trisport AUT 0:22:30 0:01:01 1:07:27 0:00:32 0:42:32 2:14:03
25 684 Candito Gabriele Alpe Adria Multisport Trieste ITA 0:21:27 0:01:11 1:08:02 0:00:57 0:42:44 2:14:22
26 756 Radivojevič Aleksander TK Inles Riko Ribnica SLO 0:20:52 0:00:48 1:08:56 0:00:40 0:43:07 2:14:24
27 Slapničar Matevž SLO 0:21:53 0:00:50 1:07:51 0:00:36 0:44:02 2:15:14
28 662 Vergles Peter ŠD 3ŠPORT SLO 0:19:47 0:01:19 1:09:31 0:01:07 0:44:28 2:16:14
29 877 Trampuž Jan SLO 0:24:00 0:01:15 1:07:33 0:00:42 0:42:53 2:16:25
30 712 Kaltenekar Matej TK Gorenjska SLO 0:26:51 0:00:47 2:16:36
31 797 Cristiano Colombo CSA Gorizia Triathlon ITA 0:22:25 0:00:55 1:07:36 0:00:38 0:45:05 2:16:41
32 759 Rizmal Jure SLO 0:26:05 0:00:36 1:09:13 0:00:48 0:40:55 2:17:40
33 622 Korelc Matej ŠRK Celje SLO 0:21:10 0:01:07 1:05:22 0:00:33 0:49:44 2:17:58
34 644 Sagadin Miran TK Maribor SLO 0:24:02 0:01:22 1:10:02 0:00:56 0:41:54 2:18:19
35 612 Hrvat Danijel ŠD 3ŠPORT SLO 0:21:29 0:01:09 1:11:36 0:00:40 0:43:55 2:18:50
36 634 Pichler Jochen tri4ever Millstättersee AUT 0:26:45 0:00:58 1:06:09 0:00:30 0:44:42 2:19:06
37 699 Hočevar Metod SLO 0:23:49 0:01:24 1:05:47 0:00:32 0:47:37 2:19:11
38 795 Daniele Samar CSA Gorizia Triathlon ITA 0:21:00 0:00:48 1:11:04 0:00:42 0:46:13 2:19:49
39 875 Virgilio Paolo ITA 0:22:40 0:01:05 1:08:54 0:00:46 0:46:37 2:20:04
40 601 Debenec Bojan TKL SLO 0:24:12 0:01:02 1:05:41 0:00:48 0:48:29 2:20:15
41 657 Terčelj Rok ŠD 3ŠPORT SLO 0:23:55 0:00:46 1:10:21 0:00:27 0:44:51 2:20:22
42 792 Žgajnar Miran Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:26:10 0:01:32 1:08:12 0:00:40 0:44:03 2:20:39
43 706 Jarc Tomaž TK Ljubljana SLO 0:19:45 0:01:27 1:13:05 0:00:35 0:46:01 2:20:55
44 898 Miklilč Gregor SLO 0:18:25 0:01:16 1:14:45 0:00:41 0:45:51 2:21:01
45 675 Bevk Metod Arnlod profi SLO 0:27:01 0:00:41 1:07:27 0:00:46 0:45:06 2:21:04
46 727 Matoh Urban Melikova team MT SLO 0:27:00 0:01:24 1:08:55 0:00:41 0:43:11 2:21:12
47 864 Brečko Blaž SLO 0:28:03 0:01:03 1:08:11 0:00:32 0:44:00 2:21:50
48 734 Murn Luka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:21:37 0:00:55 1:14:01 0:00:25 0:46:01 2:23:01
49 698 Guzej Aljaž PK Neptun Celje SLO 0:17:42 0:01:38 1:11:38 0:00:32 0:51:31 2:23:02
50 596 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj SLO 0:24:20 0:01:49 1:12:39 0:00:42 0:43:48 2:23:19
51 708 Jež Peter suhe gliste SLO 0:26:36 0:01:09 1:10:59 0:00:46 0:44:02 2:23:34
52 653 Strniša Toni TK Ljubljana SLO 0:21:23 0:01:06 1:14:14 0:00:40 0:46:15 2:23:40
53 696 Geršak Jože TK KRŠKO SLO 0:26:50 0:00:50 1:11:16 0:00:32 0:44:11 2:23:42
54 895 Klemenčič Jani SLO 0:22:46 0:01:12 1:12:19 0:00:34 0:46:51 2:23:43
55 633 Perme Miha ŠKD HYPO SLO 0:22:32 0:01:20 1:13:35 0:00:42 0:46:02 2:24:12
56 787 Vukovič Gorazd SLO 0:23:42 0:00:49 1:10:56 0:01:17 0:47:29 2:24:15
57 603 Ekart Viktor TK Trisport Alprem SLO 0:25:38 0:01:29 1:11:48 0:00:50 0:45:26 2:25:13
58 656 Štern Mitja TK Mamut SLO 0:28:36 0:01:07 1:09:51 0:00:45 0:44:56 2:25:17
59 796 Tine Borovnik CSA Gorizia Triathlon ITA 0:23:01 0:01:25 1:12:09 0:00:30 0:48:10 2:25:18
60 779 Verbajs Matej TK Sokol SLO 0:24:57 0:00:40 1:11:43 0:00:49 0:47:23 2:25:35
61 631 Obštetar Matjaž 3K Sport SLO 0:21:51 0:01:16 1:14:17 0:00:40 0:47:34 2:25:41
62 732 Mikec Miha SLO 0:29:34 0:02:37 1:06:28 0:01:23 0:45:40 2:25:44
63 624 Leitinger Luka ŠKD Hypo SLO 0:23:08 0:02:04 1:13:50 0:00:43 0:46:07 2:25:54
64 671 Adamič Marko BVG Gulč BTS Company SLO 0:30:05 0:01:31 1:07:03 0:00:50 0:46:46 2:26:17
65 715 Kos Jernej Arnold Profi SLO 0:26:39 0:00:53 1:11:56 0:00:41 0:46:45 2:26:55
66 670 Abram Igor triatlon klub Krško SLO 0:24:14 0:00:47 1:11:28 0:00:32 0:50:19 2:27:22
67 733 Mikec Zvone SLO 0:25:44 0:02:27 1:10:47 0:01:02 0:47:21 2:27:23
68 799 Roberto Kriznic CSA Gorizia Triathlon ITA 0:20:47 0:01:20 1:16:26 0:01:51 0:47:30 2:27:56
69 780 Verčič Klemen SLO 0:21:52 0:01:45 1:11:19 0:01:16 0:51:47 2:28:01
70 722 Lotrič Andrej TK Ljubljana SLO 0:24:13 0:01:19 1:10:59 0:00:59 0:50:36 2:28:07
71 748 Pezdir Roman B.V.G.Gulč SLO 0:28:15 0:02:11 1:08:35 0:01:43 0:47:28 2:28:15
72 600 Čufer Uroš SLO 0:24:16 0:01:34 1:14:10 0:00:58 0:49:06 2:30:05
73 661 Velkov Sasko SLO 0:29:32 0:00:49 1:08:35 0:00:38 0:50:35 2:30:11
74 720 Lepojič Sašo TKL Ljubljana SLO 0:25:49 0:01:11 1:14:00 0:00:42 0:48:28 2:30:13
75 798 Paolo Lakovic CSA Gorizia Triathlon ITA 0:21:57 0:01:36 1:14:58 0:01:11 0:50:58 2:30:42
76 754 Preskar Aljoša Balanca Krško SLO 0:22:55 0:01:16 1:15:07 0:00:47 0:51:09 2:31:15
77 691 Forster Nejc SLO 0:24:24 0:01:08 1:13:57 0:00:47 0:51:03 2:31:21
78 791 Žagar Anton inles riko ribnica SLO 0:26:08 0:01:36 1:14:58 0:01:03 0:47:52 2:31:39
79 751 Podbevšek Robert Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:26:53 0:01:59 1:16:45 0:01:06 0:45:34 2:32:18
80 743 Pagavino Filippo ITA 0:28:50 0:01:54 1:19:40 0:01:01 0:41:19 2:32:46
81 747 Patané Rodrigo NO RELAY IRE 0:54:56 2:33:08
82 686 Colja Boštjan SLO 0:30:06 0:02:05 1:10:39 0:01:34 0:48:49 2:33:14
83 844 Mramor Marjan SLO 0:27:08 0:01:13 1:10:26 0:01:14 0:53:21 2:33:24
84 793 Žutić Matija CRO 0:23:53 0:00:56 1:14:25 0:00:52 0:53:35 2:33:43
85 632 Ocvirk Mojmir SLO 0:28:19 0:01:20 1:13:45 0:00:55 0:49:37 2:33:59
86 790 Zoratti Mario CUS UDINE ITA 0:29:37 0:01:13 1:16:23 0:01:05 0:46:06 2:34:27
87 768 Strniša Gašper STRGA.COM SLO 0:24:46 0:01:27 1:14:01 0:00:41 0:53:41 2:34:39
88 643 Rutar Artur 3K Sport SLO 0:24:36 0:01:48 1:14:15 0:00:46 0:53:25 2:34:50
89 772 Šturm Bojan Bisport SLO 0:26:13 0:01:53 1:17:09 0:00:57 0:48:38 2:34:52
90 789 Zaviršek Matija SLO 0:28:44 0:01:00 1:15:54 0:00:19 0:48:54 2:34:53
91 752 Polajžer Boris TKL SLO 0:27:32 0:01:09 1:11:21 0:01:15 0:53:35 2:34:54
92 753 Popović Bojan Pulz šport SLO 0:27:12 0:02:26 1:13:55 0:01:25 0:50:11 2:35:11
93 Vodeb Metod SLO 0:27:58 0:01:38 1:15:38 0:00:42 0:49:46 2:35:43
94 659 Torkar Matej 3K Sport SLO 0:25:49 0:01:46 1:12:37 0:00:45 0:54:51 2:35:50
95 777 Tusini Sandro ITA 0:23:42 0:02:01 1:16:45 0:01:08 0:52:44 2:36:23
96 602 Dolinar Gregor GRS Kranj SLO 0:30:45 0:02:39 1:14:13 0:01:21 0:47:32 2:36:32
97 761 Rošker Boštjan Športno društvo Posavje SLO 0:20:20 0:01:16 1:21:36 0:00:42 0:52:47 2:36:44
98 613 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj SLO 0:26:57 0:01:21 1:16:16 0:00:52 0:51:37 2:37:05
99 689 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica SLO 0:26:45 0:01:27 1:16:24 0:00:40 0:52:04 2:37:22
100 681 Bregar Gorazd SLO 0:30:10 0:01:24 1:18:09 0:01:32 0:46:09 2:37:25
101 636 Podgornik Bojan Atletska Šola Miran Bizjak SLO 0:30:18 0:00:55 1:13:12 0:01:06 0:52:01 2:37:34
102 900 Lušina Nejc SLO 0:29:28 0:02:09 1:16:28 0:01:35 0:48:08 2:37:50
103 621 Kokalj Andrej ŠPK Andreja Kokalja SLO 0:28:00 0:02:35 1:15:04 0:01:02 0:52:57 2:39:40
104 679 Bratun Tomaž SLO 0:25:54 0:01:37 1:19:21 0:01:25 0:51:24 2:39:44
105 605 Ferlan Miha SLO 0:30:04 0:01:45 1:17:24 0:01:23 0:49:24 2:40:03
106 786 Vrus Goran TK Swibir CRO 0:24:13 0:01:48 1:23:26 0:00:39 0:49:58 2:40:07
107 735 Naglič Matjaž SLO 0:29:27 0:01:16 1:14:55 0:01:08 0:53:46 2:40:33
108 617 Kermelj Stanislav TKL Ljubljana SLO 0:29:49 0:01:17 1:16:39 0:00:55 0:53:09 2:41:51
109 627 Malovič Zoran ŠD SloveniaControl SLO 0:26:30 0:01:20 1:17:43 0:00:49 0:56:00 2:42:23
110 606 Gaberšek Boštjan 3K Sport SLO 0:23:58 0:01:50 1:21:12 0:01:03 0:54:21 2:42:26
111 616 Janković Dušan Pulz šport SLO 0:28:08 0:02:48 1:18:34 0:00:58 0:52:13 2:42:41
112 701 Hvalic David SLO 0:31:23 0:02:09 1:17:28 0:01:05 0:50:50 2:42:57
113 724 Malakow Andreas SWE 0:25:09 0:02:29 1:25:40 0:01:11 0:48:28 2:43:00
114 882 Sergas Dario 0:28:05 0:01:55 1:21:59 0:00:53 0:50:14 2:43:09
115 663 Verstraeten Erik BEL 0:21:12 0:02:34 1:18:54 0:01:48 0:58:50 2:43:21
116 713 Kirchmayer Massimo ITA 0:20:00 0:02:40 1:28:48 0:00:41 0:51:23 2:43:33
117 744 Pagavino Brunello cus udine ITA 0:31:47 0:02:48 1:19:47 0:01:12 0:48:21 2:43:56
118 738 Novak Uroš USTIL-SPORTRIBA SLO 0:28:26 0:02:01 1:16:32 0:01:41 0:55:23 2:44:04
119 711 Kajfež Žiga TKL SLO 0:28:21 0:01:29 1:17:39 0:01:07 0:55:51 2:44:29
120 611 Hrovat Sašo TK Krško SLO 0:26:23 0:01:25 1:20:29 0:00:36 0:55:40 2:44:34
121 899 Bosiger Georgije SLO 0:25:36 0:01:28 1:16:46 0:01:22 0:59:35 2:44:49
122 781 Verstovšek Jaka ŠD 3ŠPORT SLO 0:22:43 2:45:14
123 638 Pregrad Ferdinand Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:27:48 0:02:07 1:21:44 0:00:47 0:53:11 2:45:39
124 608 Grahek Rudi 3K Sport SLO 0:31:12 0:01:30 1:20:57 0:00:47 0:51:13 2:45:42
125 763 Rutar Damjan Tampi SLO 0:35:00 0:01:33 1:12:24 0:01:14 0:55:36 2:45:48
126 718 Lebar Vasja 3K Sport SLO 0:32:30 0:01:03 1:20:45 0:01:12 0:51:30 2:47:01
127 676 Blatnik Roman ŠD Posavje SLO 0:29:57 0:01:02 1:19:08 0:00:29 0:56:34 2:47:11
128 695 Gaspari Alessandro FUN BIKE CUSSIGH ITA 0:36:23 0:02:21 1:13:26 0:00:57 0:54:09 2:47:19
129 692 Francia Maurizio cus udine ITA 0:24:22 0:02:08 1:25:32 0:01:23 0:54:45 2:48:12
130 881 Žehelj Marko SLO 0:33:07 0:03:17 1:21:49 0:01:59 0:48:34 2:48:47
131 694 Fürst Igor 3K Sport SLO 0:24:32 0:02:30 1:24:44 0:01:59 0:55:13 2:49:00
132 618 Kink Lovro 3K Sport SLO 0:36:13 0:01:12 1:15:26 0:01:00 0:55:22 2:49:16
133 737 Nicholson Andrew Albury solo UK 0:28:32 0:02:59 1:24:03 0:01:19 0:52:47 2:49:43
134 654 Stromberger Martin HSV Triathlon Kärnten AUT 0:30:17 0:01:38 1:19:20 0:01:07 0:57:48 2:50:11
135 709 Josipović Matko Triatlon klub Maribor SLO 0:24:03 0:02:20 1:24:20 0:00:53 0:58:40 2:50:17
136 685 Cehner Slavko DOORSON sportima SLO 0:33:18 0:01:46 1:20:14 0:00:33 0:54:26 2:50:19
137 760 Rombo Gregor SLO 0:25:06 0:03:37 1:20:55 0:00:56 0:59:45 2:50:22
138 673 Basile Vincenzo cus udine ITA 0:30:50 0:01:29 1:18:43 0:01:32 0:58:00 2:50:36
139 827 Ivanov Peter Cycle ON 0:30:43 0:01:39 1:22:08 0:01:13 0:56:24 2:52:08
139 828 Sysoev Igor Cycle ON 0:30:39 0:01:33 1:22:14 0:01:15 0:56:24 2:52:08
141 729 Mecilošek David Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:27:07 0:05:12 1:25:43 0:01:36 0:52:33 2:52:13
142 664 Volkar Matjaž 3K Sport SLO 0:23:50 0:00:49 1:14:33 0:00:52 1:12:22 2:52:28
143 655 Šramel Filip SLO 0:32:13 0:03:19 1:24:40 0:02:16 0:50:00 2:52:29
144 682 Breznik Bojan SLO 0:29:19 0:03:17 1:28:02 0:01:04 0:50:53 2:52:37
145 778 Ugo Patroncino cus udine ITA 0:29:34 0:02:02 1:22:08 0:01:41 0:58:13 2:53:40
146 700 Hristovski Dimitar Pelister SLO 0:29:26 0:02:54 1:20:11 0:01:55 0:59:49 2:54:16
147 683 Cafun Tomaž SLO 0:34:52 0:02:28 1:23:48 0:01:15 0:52:23 2:54:47
148 640 Rak Mitja Radio Aktual DRN in STRN Team SLO 0:33:25 0:01:47 1:18:39 0:00:52 1:01:34 2:56:19
149 678 Borovinšek Mladen Triatlon klub Maribor SLO 0:26:35 0:02:10 1:26:30 0:01:39 1:00:05 2:57:02
150 774 Topalovič Zoran ŠD 3ŠPORT SLO 0:25:39 0:01:45 1:27:08 0:01:24 1:01:20 2:57:17
151 788 Wootton Steven Team Monkey UK 0:33:40 0:02:55 1:29:23 0:00:47 0:51:09 2:57:56
152 649 Simič Ivan TK Ljubljana SLO 0:31:57 0:01:33 1:23:20 0:01:43 1:00:12 2:58:48
153 651 Stele Uroš TK Ljubljana SLO 0:30:14 0:01:59 1:19:52 0:00:48 1:08:37 3:01:32
154 620 Klepec Borut SLO 0:25:31 0:01:54 1:26:25 0:00:53 1:09:17 3:04:03
155 669 Zobavnik Igor Tekaški forum – Riba SLO 0:27:54 0:02:28 1:28:09 0:01:10 1:04:39 3:04:21
156 677 Blažević Ferid SLO 0:32:21 0:03:35 1:26:31 0:02:23 1:01:36 3:06:27
157 704 Ivanc Žiga SLO 0:21:03 0:02:14 1:43:06 0:00:48 1:03:06 3:10:18
158 Hall Jeff USA 0:31:12 0:01:17 1:35:21 0:01:02 1:02:12 3:11:07
159 775 Tucknott Paul SUI 0:30:32 0:01:45 1:27:23 0:01:27 1:13:59 3:15:08
160 635 Pichler Teodor TK Varaždin Licenca br.3 HTS CRO 0:31:57 0:03:02 1:35:14 0:00:41 1:04:24 3:15:21
161 717 Krasnik Gorazd KLUB MARATONEC LENART SLO 0:36:46 0:03:03 1:33:46 0:00:51 1:02:43 3:17:12
162 707 Jazbec Drago TK Maribor SLO 0:32:44 0:03:03 1:35:46 0:01:58 1:12:03 3:25:35
163 721 Limoni Rok SLO 0:19:53 0:01:55 1:43:31 0:00:34 1:29:01 3:34:56
610 Hempel Hannes HSV Triathlon Kärnten AUT 0:18:48 0:00:51 0:59:44 0:00:25 DNF
757 Rant Domen DNEVNIK SLO DNF
625 Lorber Christoph HSV Triathlon Kärnten AUT 0:17:38 0:00:38 DNF
822 Borscinji Daniel 0:17:04 0:00:33 1:03:50 0:00:25 DNF
650 Slapšak Pelliccioni Luka TK Ljubljana SLO 0:18:49 0:00:55 1:22:33 0:02:17 DNF

Triatlon za vsakogar – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 439 Šimenc Laura TK-Gorenjska SLO 0:05:28 0:00:35 0:23:48 0:00:30 0:13:31 0:43:53
2 386 Mali Andreja SV-PDRIU SLO 0:05:44 0:00:59 0:24:04 0:00:29 0:14:12 0:45:29
3 803 Kern Špela SLO 0:06:15 0:00:53 0:24:47 0:01:02 0:14:02 0:47:03
4 332 Flerin Mojca SV-20. MOTB SLO 0:08:06 0:01:00 0:24:56 0:00:33 0:14:07 0:48:43
5 337 Grašič Mojca SV-GŠSV SLO 0:07:40 0:01:01 0:26:39 0:00:57 0:15:20 0:51:39
6 418 Recek Petra 3K Sport SLO 0:07:02 0:00:36 0:27:26 0:00:43 0:15:57 0:51:46
7 379 Lakota Jeriček Špela 3K Sport SLO 0:08:09 0:01:28 0:26:43 0:00:43 0:15:36 0:52:41
8 865 Prelog Živa SLO 0:06:24 0:00:58 0:28:09 0:00:44 0:17:07 0:53:25
9 201 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem SLO 0:06:37 0:00:54 0:28:56 0:00:21 0:16:35 0:53:26
10 868 Koching Victoria ITA 0:05:42 0:00:42 0:29:13 0:00:37 0:17:32 0:53:49
11 401 Parapot Jasna SLO 0:05:41 0:00:55 0:29:43 0:00:45 0:16:46 0:53:51
12 851 Trontelj Marjana SV-PSSV SLO 0:08:04 0:00:57 0:27:31 0:00:38 0:16:43 0:53:54
13 311 Baš Mateja Lepa & Zdrava DRN in STRN Team SLO 0:06:51 0:01:17 0:28:55 0:00:35 0:16:41 0:54:20
14 432 Stokanovič Jasna SLO 0:07:30 0:00:57 0:30:28 0:00:31 0:15:05 0:54:33
15 207 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem SLO 0:05:56 0:00:40 0:29:19 0:00:22 0:18:17 0:54:36
16 396 Nakrst Ana TK Ljubljana SLO 0:06:09 0:00:48 0:28:31 0:00:24 0:18:48 0:54:42
17 441 Tinta Katja ŠKD Hypo SLO 0:08:01 0:01:07 0:29:05 0:00:54 0:16:06 0:55:14
18 437 Šeme Tjaša SLO 0:05:59 0:01:26 0:30:28 0:00:28 0:17:09 0:55:32
19 221 Kuret Maša TK Trisport Alprem SLO 0:06:24 0:00:39 0:28:53 0:00:33 0:19:28 0:55:58
20 333 Florjanič Erna GARMIN SLO 0:07:26 0:00:52 0:28:20 0:00:41 0:18:47 0:56:08
21 456 Vrezner Pija Triatlon klub Maribor SLO 0:06:06 0:01:37 0:30:53 0:00:29 0:17:06 0:56:12
22 316 Bradač Irena SV-GŠSV SLO 0:07:20 0:01:02 0:30:14 0:00:48 0:17:19 0:56:44
23 821 Gašpar Katarina SLO 0:05:08 0:00:39 0:32:02 0:00:22 0:19:16 0:57:28
24 358 Juras Mateja SLO 0:07:17 0:01:29 0:32:35 0:00:28 0:16:17 0:58:08
25 452 Vergles Nika ŠD 3ŠPORT SLO 0:05:34 0:01:03 0:30:24 0:01:12 0:20:02 0:58:17
26 402 Pavša Ana ŠKD Hypo SLO 0:08:11 0:01:34 0:30:17 0:00:57 0:17:30 0:58:30
27 385 Malakow Therese SWE 0:07:22 0:01:26 0:31:03 0:00:59 0:17:59 0:58:51
28 854 Giampieretti Chiara Vigili del fuoco TS ITA 0:05:51 0:01:15 0:30:49 0:00:41 0:20:18 0:58:55
29 460 Zore Sandra TK Trisport Alprem SLO 0:05:15 0:01:08 0:31:37 0:00:29 0:20:57 0:59:28
30 472 Clizia Zambiasi CSA Gorizia Triathlon ITA 0:09:11 0:01:18 0:30:03 0:01:00 0:18:17 0:59:50
30 429 Smolnikar Tina Lepa & Zdrava DRN in STRN Team SLO 0:06:51 0:01:12 0:33:38 0:00:23 0:17:45 0:59:50
32 304 Pečarič Strnad Urška SLO 0:07:49 0:00:34 0:33:07 0:00:22 0:18:02 0:59:56
33 392 Mihelčič Lea SLO 0:06:38 0:01:22 0:31:45 0:00:27 0:19:50 1:00:04
34 416 Primčič Jana SV-GŠSV SLO 0:08:51 0:01:03 0:30:36 0:00:55 0:18:43 1:00:11
35 241 Spruk Katarina TK Trisport Alprem SLO 0:06:35 0:01:09 0:31:27 0:00:27 0:20:46 1:00:26
36 374 Kranjec Tanja 3K Sport SLO 0:07:47 0:01:23 0:29:52 0:01:38 0:20:08 1:00:49
37 389 Mede Jana SLO 0:08:27 0:00:58 0:33:11 0:00:43 0:18:15 1:01:35
38 446 Turin Irena SV-PP SLO 0:09:14 0:01:09 0:33:41 0:01:03 0:19:42 1:04:52
39 423 Rota Elena ŠD 3ŠPORT SLO 0:07:06 0:01:17 0:32:07 0:00:55 0:23:48 1:05:14
40 390 Medved Obreza Tamara SV-430. MOD SLO 0:08:16 0:01:30 0:35:05 0:00:40 0:19:45 1:05:18
41 357 Jesenovec Tanja SV-GŠSV SLO 0:10:39 0:01:19 0:34:39 0:00:26 0:18:35 1:05:40
42 809 Jazbec Eva ŠD PIT STOP SLO 0:07:54 0:01:59 0:35:00 0:00:35 0:20:14 1:05:43
43 476 Paola Rapozzi CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:05 0:00:59 0:40:33 0:00:40 0:19:32 1:08:52
44 862 Božič Petra SLO 0:08:05 0:01:42 0:38:02 0:00:51 0:21:07 1:09:49
45 348 Hvalic Neva SLO 0:09:05 0:01:40 0:38:47 0:00:46 0:22:18 1:12:40
46 474 Elena Clari CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:01 0:02:00 0:39:43 0:01:16 0:21:52 1:12:53
47 470 Stefania Lafasanella CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:00 0:01:36 0:40:09 0:01:14 0:21:52 1:12:54
47 469 Matilda Lafasanella CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:10 0:01:29 0:40:07 0:01:14 0:21:52 1:12:54
49 339 Grgič Tatjana PK Bor ITA 0:22:31 0:01:47 0:31:47 0:01:03 0:19:41 1:16:50

Triatlon za vsakogar – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 375 Kromar Damijan SV-157. LOGB SLO 0:04:44 0:00:31 0:20:51 0:00:25 0:11:23 0:37:55
2 296 Sajevec Peter SV-14.INŽB SLO 0:05:13 0:00:28 0:21:56 0:00:25 0:11:30 0:39:34
3 323 Dolinar Grega SLO 0:04:25 0:00:42 0:22:40 0:00:23 0:12:13 0:40:25
4 465 Žmavčič Blaž ŠD posavje SLO 0:04:43 0:00:27 0:21:51 0:00:29 0:13:16 0:40:48
5 324 Dornik Domen KTeam SLO 0:04:34 0:00:51 0:23:32 0:00:18 0:12:40 0:41:58
6 880 Bojanc Klemen SLO 0:04:48 0:00:29 0:23:04 0:00:25 0:13:12 0:42:00
7 860 Kračun Rajko SV-670. LOGB SLO 0:05:44 0:00:50 0:22:27 0:00:34 0:13:34 0:43:11
8 310 Arbajter Iztok SV-PSSV SLO 0:06:44 0:00:48 0:21:44 0:00:40 0:13:22 0:43:20
9 326 Eržen Gregor SV-PP SLO 0:06:56 0:00:41 0:22:07 0:00:30 0:13:06 0:43:21
10 845 Rajter Fredo SLO 0:06:33 0:01:14 0:21:14 0:00:38 0:14:16 0:43:56
11 382 Lovšin Marko SV-PDRIU SLO 0:06:34 0:00:29 0:22:13 0:00:21 0:14:21 0:44:00
12 352 Jazbec Matija SV-ESD SLO 0:05:51 0:01:22 0:22:29 0:00:33 0:14:11 0:44:27
13 350 Janc Janus ENERVIT SLO 0:04:54 0:00:47 0:24:02 0:00:38 0:14:05 0:44:28
14 869 Markelj Tadej SLO 0:05:04 0:00:45 0:24:21 0:00:25 0:14:40 0:45:18
15 829 Marguč Marko SV-PDRIU SLO 0:06:00 0:00:35 0:23:23 0:00:26 0:14:54 0:45:21
16 368 Kolman Miran SV-PP SLO 0:06:25 0:00:57 0:23:42 0:00:50 0:13:29 0:45:25
17 444 Trojar Bojan SD Strahovica SLO 0:07:08 0:00:41 0:23:53 0:00:46 0:13:03 0:45:33
18 287 Exner Rudolf Sport am Wörthersee AUT 0:05:45 0:00:53 0:23:18 0:00:33 0:15:18 0:45:49
19 315 Blagovič Jože SV-PSSV SLO 0:05:12 0:00:47 0:24:20 0:00:36 0:15:05 0:46:02
20 449 Unger Ivan SV-74. MOTB SLO 0:06:43 0:01:19 0:24:25 0:00:41 0:13:14 0:46:25
21 417 Purič Andrea ITA 0:06:48 0:00:50 0:23:11 0:00:37 0:14:58 0:46:26
21 340 Grgič Jan ITA 0:06:18 0:00:58 0:24:19 0:00:31 0:14:19 0:46:26
23 473 Alessandro Giusto CSA Gorizia Triathlon ITA 0:46:29
24 291 Fasching Patrick Sport am Wörthersee AUT 0:06:29 0:00:45 0:23:35 0:00:30 0:15:14 0:46:34
25 448 Udir Leon SV-PP SLO 0:07:31 0:01:27 0:23:31 0:00:30 0:13:39 0:46:40
25 341 Grgurič Miha SV-5. OIB SLO 0:05:38 0:00:51 0:26:18 0:00:43 0:13:09 0:46:40
27 303 Zajc Luka SLO 0:47:00
28 458 Zajc Miha TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:11 0:00:34 0:25:33 0:00:27 0:15:16 0:47:03
29 301 Štampar Ljubo SV-PSSV SLO 0:05:45 0:01:01 0:24:51 0:00:38 0:15:00 0:47:17
30 342 Habič Aleš team FOTR SLO 0:06:34 0:01:06 0:22:58 0:00:59 0:15:42 0:47:20
31 317 Bradač David SV-16. BNZP SLO 0:06:29 0:00:59 0:23:28 0:00:40 0:15:45 0:47:23
32 400 Pancur Miha SLO 0:05:44 0:01:07 0:23:59 0:00:46 0:15:50 0:47:28
33 857 Hazdovac Gregor SV-10.MOTB SLO 0:06:35 0:00:53 0:24:21 0:00:44 0:14:57 0:47:32
34 405 Petrič Slavko Kolo klub šprikla Krško SLO 0:06:26 0:01:09 0:23:08 0:00:49 0:16:07 0:47:41
35 334 Foršek Dušan SV-PP SLO 0:06:22 0:01:58 0:24:03 0:01:00 0:14:17 0:47:43
36 371 Kostanjevec Matej SV-PDRIU SLO 0:06:02 0:01:02 0:25:03 0:00:20 0:15:16 0:47:44
37 394 Mohorko Nik SLO 0:05:55 0:01:03 0:26:31 0:00:22 0:14:05 0:47:59
38 426 Savinšek Primož SV-18. BJRKBO SLO 0:07:33 0:00:51 0:24:02 0:00:43 0:14:53 0:48:04
39 873 Kočar Sebastjan SLO 0:04:55 0:00:29 0:25:37 0:00:34 0:16:34 0:48:10
40 450 Vajngerl Uroš SV-20. MOTB SLO 0:07:17 0:01:03 0:25:21 0:00:30 0:14:06 0:48:20
41 383 Majcen Boris SV-670. LOGB SLO 0:05:41 0:01:14 0:25:02 0:00:46 0:15:39 0:48:24
42 841 Potrč Aleš SLO 0:07:17 0:00:51 0:23:57 0:00:31 0:16:01 0:48:38
43 855 Bukavec Sendor SLO 0:06:55 0:01:42 0:25:33 0:00:37 0:14:04 0:48:52
44 859 Gomboc Iztok SV-20.MOTB SLO 0:07:10 0:00:49 0:25:13 0:00:31 0:15:16 0:49:00
45 420 Rode Aleš TK Trisport Alprem SLO 0:07:43 0:00:59 0:24:01 0:00:34 0:15:47 0:49:05
46 818 Trpin Matej SEJMI SLO 0:07:58 0:00:59 0:23:56 0:00:49 0:15:23 0:49:06
47 403 Pečlin Miha SV-PDRIU SLO 0:07:06 0:00:59 0:24:17 0:00:52 0:16:00 0:49:15
48 353 Jeler Robert SLO 0:07:39 0:01:31 0:24:55 0:00:29 0:14:43 0:49:18
48 412 Poznič Miloš SLO 0:07:36 0:01:36 0:24:52 0:00:31 0:14:40 0:49:18
50 325 Erhovnic Tomaž SV-PP SLO 0:06:14 0:00:47 0:25:08 0:00:42 0:16:34 0:49:28
51 415 Prijatelj Miha SV-18. BJRKBO SLO 0:06:35 0:01:14 0:27:22 0:00:26 0:14:02 0:49:41
52 384 Majhenič Samo ŠGN SLO 0:07:49 0:01:00 0:23:18 0:00:46 0:16:54 0:49:48
53 462 Zupan Jure SLO 0:06:14 0:00:38 0:24:51 0:00:40 0:17:32 0:49:57
54 279 Bukovec Gregor SLO 0:06:59 0:00:59 0:25:15 0:00:40 0:16:04 0:49:59
55 355 Jereb Jan SLO 0:06:26 0:01:12 0:26:24 0:00:52 0:15:09 0:50:05
55 408 Pleša Tone GARMIN SLO 0:06:43 0:01:26 0:26:12 0:00:21 0:15:20 0:50:05
57 409 Podgornik Janez SV-157. LOGB SLO 0:07:52 0:01:15 0:25:33 0:00:27 0:15:00 0:50:10
58 835 Kartenekar Denis SLO 0:08:14 0:01:05 0:25:02 0:00:48 0:15:00 0:50:12
59 834 Svečak Nejc SLO 0:05:00 0:01:14 0:26:09 0:00:28 0:17:22 0:50:15
60 381 Logožar Sašo ŠKD AENI SLO 0:06:19 0:01:08 0:26:02 0:00:36 0:16:23 0:50:29
61 852 Vehovec Gregor SLO 0:07:32 0:01:13 0:24:15 0:00:32 0:17:02 0:50:34
62 430 Srnec Uroš SV-460. AB SLO 0:07:03 0:01:15 0:28:19 0:00:21 0:13:55 0:50:54
63 347 Hušić Denis BHF SLO 0:06:13 0:00:48 0:27:03 0:00:22 0:16:33 0:51:01
64 369 Komac Marko Geološki zavod Slovenije SLO 0:05:54 0:01:47 0:27:05 0:00:58 0:15:21 0:51:06
65 457 Vrtovec Leon SV-PDRIU SLO 0:07:12 0:01:45 0:26:13 0:01:01 0:14:58 0:51:10
66 467 Žontar Simon 3IRON SLO 0:08:45 0:01:02 0:24:03 0:00:57 0:16:39 0:51:29
67 388 Mcilvene Leon USA 0:05:59 0:00:59 0:26:05 0:00:51 0:17:36 0:51:32
68 447 Tušar Leon SV-PSSV SLO 0:06:37 0:01:06 0:26:53 0:00:49 0:16:06 0:51:34
69 832 Kavčič Matic SLO 0:06:28 0:01:39 0:27:50 0:00:28 0:15:23 0:51:50
70 431 Sterle Viktor pod lipami SLO 0:08:13 0:00:56 0:26:21 0:00:36 0:15:57 0:52:04
71 346 Čop Niki SLO 0:05:20 0:00:48 0:28:20 0:00:24 0:17:13 0:52:07
72 459 Završnik Rok superge.si SLO 0:04:58 0:01:37 0:26:49 0:00:47 0:18:00 0:52:14
73 425 Rupnik Jure SLO 0:06:16 0:00:57 0:27:43 0:00:24 0:17:01 0:52:23
74 305 Alauf Tomaž SLO 0:07:09 0:01:13 0:27:47 0:00:23 0:16:02 0:52:36
75 454 Vidali Jernej PK bor ITA 0:06:02 0:01:33 0:28:29 0:01:02 0:15:31 0:52:39
76 464 Zupan Aleksander SV-PP SLO 0:07:25 0:01:00 0:26:55 0:00:31 0:17:10 0:53:03
76 440 Tement Rok SLO 0:06:47 0:01:11 0:28:12 0:01:00 0:15:52 0:53:03
78 863 Bratuš Sašo SLO 0:07:03 0:01:18 0:27:09 0:00:30 0:17:08 0:53:10
79 846 Hribar Anton ŠD SloveniaControl SLO 0:06:11 0:00:52 0:27:48 0:00:50 0:17:39 0:53:22
80 343 Hočevar Gregor SLO 0:07:22 0:01:28 0:26:50 0:00:51 0:16:49 0:53:23
81 422 Ropret Aleš SV-PP SLO 0:05:54 0:01:14 0:26:46 0:00:31 0:18:58 0:53:26
82 466 Žnidaršič Boris VATERPOLIST SLO 0:06:04 0:01:22 0:28:43 0:00:29 0:16:49 0:53:28
83 874 Zule Mark SLO 0:05:53 0:00:54 0:30:13 0:00:25 0:16:05 0:53:32
84 322 Čop Andraž SLO 0:07:29 0:01:03 0:28:11 0:00:23 0:16:28 0:53:35
85 817 Pretnar Vitomir SLO 0:09:12 0:01:18 0:26:11 0:00:29 0:16:29 0:53:40
86 434 Sušnik Aleš SLO 0:08:40 0:01:42 0:25:40 0:00:26 0:17:22 0:53:52
87 435 Svečak Igor SV-PP SLO 0:06:42 0:02:01 0:27:05 0:01:08 0:17:08 0:54:07
88 281 Exner mag. Jasmin Sport am Wörthersee AUT 0:07:37 0:00:48 0:27:43 0:00:36 0:17:27 0:54:12
89 397 Novak Sandi SLO 0:07:04 0:01:03 0:27:23 0:01:14 0:17:30 0:54:16
90 370 Koren Rok SLO 0:06:14 0:00:54 0:30:05 0:00:33 0:16:48 0:54:36
91 442 Tomazin Jan Hiti počasi Naklo SLO 0:07:47 0:01:35 0:26:27 0:00:58 0:17:57 0:54:45
92 354 Jeraj Janez SLO 0:08:22 0:01:48 0:25:55 0:00:33 0:18:17 0:54:57
93 320 Celestina Jernej SV-430. MOD SLO 0:07:37 0:01:19 0:29:04 0:00:47 0:16:12 0:55:00
94 313 Benko Robert SV-430. MOD SLO 0:07:38 0:01:17 0:29:55 0:00:26 0:15:42 0:55:01
95 556 Passador Stefano Cadenabike ITA 0:07:20 0:01:05 0:26:45 0:01:29 0:18:35 0:55:16
96 820 Hobsterdre Romain 0:07:08 0:01:56 0:28:58 0:01:15 0:16:02 0:55:21
97 833 Živič Miloš SLO 0:10:03 0:00:41 0:27:22 0:00:32 0:16:57 0:55:36
98 377 Kurent Blaž SLO 0:05:33 0:01:11 0:31:52 0:00:24 0:17:16 0:56:18
99 413 Premelč Jure TK Trisport Alprem SLO 0:14:30 0:01:03 0:24:12 0:00:38 0:16:13 0:56:37
100 861 Smolnikar Uroš SLO 0:07:45 0:01:10 0:28:28 0:00:41 0:18:46 0:56:52
101 376 Kunst Aleš SLO 0:15:21 0:00:51 0:24:48 0:00:51 0:15:03 0:56:56
102 411 Polojac Alberto INDEPENDENT ITA 0:07:55 0:02:11 0:28:35 0:01:11 0:17:12 0:57:06
103 468 Žurbi Jure SLO 0:15:49 0:01:06 0:22:35 0:01:03 0:16:33 0:57:08
104 312 Beguš Gregor VZAJEMCI SLO 0:08:49 0:01:45 0:28:24 0:00:37 0:17:43 0:57:19
105 810 Tinev Borut SV-EVOJ SLO 0:06:03 0:01:02 0:30:31 0:00:28 0:19:30 0:57:36
106 277 Hafner Petrovski Žan SLO 0:06:34 0:02:40 0:31:16 0:00:30 0:16:46 0:57:48
107 351 Javornik Igor SV-16. BNZP SLO 0:08:46 0:01:44 0:30:16 0:00:40 0:16:34 0:58:02
108 428 Slapničar Jošt tk gorenjska SLO 0:07:35 0:01:11 0:29:21 0:00:43 0:19:18 0:58:09
109 433 Stopar Maks TK Ljubljana SLO 0:07:53 0:01:24 0:28:56 0:01:25 0:19:07 0:58:47
109 395 Muhič Aleš SLO 0:07:48 0:01:27 0:32:22 0:01:12 0:15:56 0:58:47
111 393 Mlekuž Tomaž ŠD 3ŠPORT SLO 0:07:45 0:01:27 0:30:03 0:00:30 0:19:08 0:58:55
112 345 Hribernik Matevž SLO 0:16:19 0:01:40 0:25:58 0:00:44 0:14:23 0:59:07
113 366 Kocbek Andreas SLO 0:09:16 0:02:37 0:28:58 0:01:27 0:17:00 0:59:20
114 443 Tomazin Marko Hiti počasi Naklo SLO 0:09:12 0:01:14 0:29:24 0:01:04 0:18:55 0:59:51
115 387 Mavsar Milan SV-PP SLO 0:09:05 0:03:26 0:27:22 0:03:47 0:17:04 1:00:45
116 299 Kosmač Gašper SV-PP SLO 0:08:48 0:01:15 0:32:53 0:00:30 0:17:34 1:01:02
117 847 Bider Damjan SLO 0:06:53 0:02:03 0:31:57 0:00:29 0:19:59 1:01:23
118 471 Alessandro Pecorari CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:31 0:01:00 0:33:21 0:00:26 0:18:03 1:01:24
119 344 Hodak Primož SV-GŠSV SLO 0:07:40 0:01:49 0:33:33 0:00:59 0:17:42 1:01:45
120 298 Robinik Primož SLO 0:15:17 0:01:24 0:28:30 0:00:45 0:16:12 1:02:10
121 331 Flajs Rok SLO 0:15:59 0:02:06 0:27:27 0:00:58 0:16:28 1:02:59
122 308 Adrović Edo Vaterpolo društvo MROŽ SLO 0:08:57 0:03:29 0:30:45 0:01:09 0:18:53 1:03:15
123 837 Rojec Primož SLO 0:10:25 0:00:50 0:28:19 0:01:21 0:22:38 1:03:34
124 321 Cerjak Radovan SLO 0:08:01 0:02:46 0:34:17 0:00:48 0:17:45 1:03:38
125 436 Svetina Tomaž Oetzi SLO 0:08:05 0:01:06 0:34:14 0:00:30 0:20:07 1:04:04
126 349 Janc Boštjan M T.E.A.M. Melikova team SLO 0:08:17 0:01:33 0:31:29 0:01:22 0:21:29 1:04:13
127 849 Fon Gašper SLO 0:05:54 0:01:44 0:37:14 0:00:33 0:19:51 1:05:20
128 438 Šentjurc Matjaž SLO 0:08:16 0:01:55 0:34:49 0:00:37 0:20:04 1:05:43
129 306 Adamič Pettr Tekaški forum SLO 0:07:38 0:02:10 0:34:57 0:00:58 0:20:17 1:06:02
130 830 Alessio Tilen ŠD 3ŠPORT SLO 0:07:28 0:01:16 0:33:22 0:00:51 0:23:08 1:06:08
131 373 Krajnc Igor SLO 0:08:06 0:01:55 0:35:04 0:00:35 0:21:28 1:07:10
132 419 Ribaš Boris SLO 0:08:08 0:01:38 0:35:56 0:00:34 0:22:41 1:09:00
133 475 Vincenzo Lafasanella CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:38 0:08:13 0:40:08 0:01:11 0:21:52 1:19:04
451 Velepec Jure SV-GŠSV SLO 0:06:07 0:00:38 DNF
356 Jerič Gregor SV-157. LOGB SLO 0:07:32 0:01:09 DNF
399 Pajk Mladen SLO 0:07:41 0:02:19 0:11:18 0:00:55 0:13:46 DQ

Slovenska vojska – Moški skupno

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 375 Kromar Damijan SV-157. LOGB SLO 0:04:44 0:00:31 0:20:51 0:00:25 0:11:23 0:37:55
2 296 Sajevec Peter SV-14.INŽB SLO 0:05:13 0:00:28 0:21:56 0:00:25 0:11:30 0:39:34
3 860 Kračun Rajko SV-670. LOGB SLO 0:05:44 0:00:50 0:22:27 0:00:34 0:13:34 0:43:11
4 310 Arbajter Iztok SV-PSSV SLO 0:06:44 0:00:48 0:21:44 0:00:40 0:13:22 0:43:20
5 326 Eržen Gregor SV-PP SLO 0:06:56 0:00:41 0:22:07 0:00:30 0:13:06 0:43:21
6 382 Lovšin Marko SV-PDRIU SLO 0:06:34 0:00:29 0:22:13 0:00:21 0:14:21 0:44:00
7 352 Jazbec Matija SV-ESD SLO 0:05:51 0:01:22 0:22:29 0:00:33 0:14:11 0:44:27
8 829 Marguč Marko SV-PDRIU SLO 0:06:00 0:00:35 0:23:23 0:00:26 0:14:54 0:45:21
9 368 Kolman Miran SV-PP SLO 0:06:25 0:00:57 0:23:42 0:00:50 0:13:29 0:45:25
10 315 Blagovič Jože SV-PSSV SLO 0:05:12 0:00:47 0:24:20 0:00:36 0:15:05 0:46:02
11 449 Unger Ivan SV-74. MOTB SLO 0:06:43 0:01:19 0:24:25 0:00:41 0:13:14 0:46:25
12 341 Grgurič Miha SV-5. OIB SLO 0:05:38 0:00:51 0:26:18 0:00:43 0:13:09 0:46:40
12 448 Udir Leon SV-PP SLO 0:07:31 0:01:27 0:23:31 0:00:30 0:13:39 0:46:40
14 301 Štampar Ljubo SV-PSSV SLO 0:05:45 0:01:01 0:24:51 0:00:38 0:15:00 0:47:17
15 317 Bradač David SV-16. BNZP SLO 0:06:29 0:00:59 0:23:28 0:00:40 0:15:45 0:47:23
16 857 Hazdovac Gregor SV-10.MOTB SLO 0:06:35 0:00:53 0:24:21 0:00:44 0:14:57 0:47:32
17 334 Foršek Dušan SV-PP SLO 0:06:22 0:01:58 0:24:03 0:01:00 0:14:17 0:47:43
18 371 Kostanjevec Matej SV-PDRIU SLO 0:06:02 0:01:02 0:25:03 0:00:20 0:15:16 0:47:44
19 426 Savinšek Primož SV-18. BJRKBO SLO 0:07:33 0:00:51 0:24:02 0:00:43 0:14:53 0:48:04
20 450 Vajngerl Uroš SV-20. MOTB SLO 0:07:17 0:01:03 0:25:21 0:00:30 0:14:06 0:48:20
21 383 Majcen Boris SV-670. LOGB SLO 0:05:41 0:01:14 0:25:02 0:00:46 0:15:39 0:48:24
22 859 Gomboc Iztok SV-20.MOTB SLO 0:07:10 0:00:49 0:25:13 0:00:31 0:15:16 0:49:00
23 403 Pečlin Miha SV-PDRIU SLO 0:07:06 0:00:59 0:24:17 0:00:52 0:16:00 0:49:15
24 325 Erhovnic Tomaž SV-PP SLO 0:06:14 0:00:47 0:25:08 0:00:42 0:16:34 0:49:28
25 415 Prijatelj Miha SV-18. BJRKBO SLO 0:06:35 0:01:14 0:27:22 0:00:26 0:14:02 0:49:41
26 409 Podgornik Janez SV-157. LOGB SLO 0:07:52 0:01:15 0:25:33 0:00:27 0:15:00 0:50:10
27 430 Srnec Uroš SV-460. AB SLO 0:07:03 0:01:15 0:28:19 0:00:21 0:13:55 0:50:54
28 457 Vrtovec Leon SV-PDRIU SLO 0:07:12 0:01:45 0:26:13 0:01:01 0:14:58 0:51:10
29 447 Tušar Leon SV-PSSV SLO 0:06:37 0:01:06 0:26:53 0:00:49 0:16:06 0:51:34
30 464 Zupan Aleksander SV-PP SLO 0:07:25 0:01:00 0:26:55 0:00:31 0:17:10 0:53:03
31 422 Ropret Aleš SV-PP SLO 0:05:54 0:01:14 0:26:46 0:00:31 0:18:58 0:53:26
32 435 Svečak Igor SV-PP SLO 0:06:42 0:02:01 0:27:05 0:01:08 0:17:08 0:54:07
33 320 Celestina Jernej SV-430. MOD SLO 0:07:37 0:01:19 0:29:04 0:00:47 0:16:12 0:55:00
34 313 Benko Robert SV-430. MOD SLO 0:07:38 0:01:17 0:29:55 0:00:26 0:15:42 0:55:01
35 810 Tinev Borut SV-EVOJ SLO 0:06:03 0:01:02 0:30:31 0:00:28 0:19:30 0:57:36
36 351 Javornik Igor SV-16. BNZP SLO 0:08:46 0:01:44 0:30:16 0:00:40 0:16:34 0:58:02
37 387 Mavsar Milan SV-PP SLO 0:09:05 0:03:26 0:27:22 0:03:47 0:17:04 1:00:45
38 299 Kosmač Gašper SV-PP SLO 0:08:48 0:01:15 0:32:53 0:00:30 0:17:34 1:01:02
39 344 Hodak Primož SV-GŠSV SLO 0:07:40 0:01:49 0:33:33 0:00:59 0:17:42 1:01:45
40 356 Jerič Gregor SV-157. LOGB SLO 0:07:32 0:01:09 DNF
40 451 Velepec Jure SV-GŠSV SLO 0:06:07 0:00:38 DNF

Slovenska vojska – Ženske skupno

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 386 Mali Andreja SV-PDRIU SLO 0:05:44 0:00:59 0:24:04 0:00:29 0:14:12 0:45:29
2 332 Flerin Mojca SV-20. MOTB SLO 0:08:06 0:01:00 0:24:56 0:00:33 0:14:07 0:48:43
3 337 Grašič Mojca SV-GŠSV SLO 0:07:40 0:01:01 0:26:39 0:00:57 0:15:20 0:51:39
4 851 Trontelj Marjana SV-PSSV SLO 0:08:04 0:00:57 0:27:31 0:00:38 0:16:43 0:53:54
5 316 Bradač Irena SV-GŠSV SLO 0:07:20 0:01:02 0:30:14 0:00:48 0:17:19 0:56:44
6 416 Primčič Jana SV-GŠSV SLO 0:08:51 0:01:03 0:30:36 0:00:55 0:18:43 1:00:11
7 446 Turin Irena SV-PP SLO 0:09:14 0:01:09 0:33:41 0:01:03 0:19:42 1:04:52
8 390 Medved Obreza Tamara SV-430. MOD SLO 0:08:16 0:01:30 0:35:05 0:00:40 0:19:45 1:05:18
9 357 Jesenovec Tanja SV-GŠSV SLO 0:10:39 0:01:19 0:34:39 0:00:26 0:18:35 1:05:40

Slovenska vojska – Moški do 35 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 296 Sajevec Peter SV-14.INŽB SLO 0:05:13 0:00:28 0:21:56 0:00:25 0:11:30 0:39:34
2 860 Kračun Rajko SV-670. LOGB SLO 0:05:44 0:00:50 0:22:27 0:00:34 0:13:34 0:43:11
3 382 Lovšin Marko SV-PDRIU SLO 0:06:34 0:00:29 0:22:13 0:00:21 0:14:21 0:44:00
4 352 Jazbec Matija SV-ESD SLO 0:05:51 0:01:22 0:22:29 0:00:33 0:14:11 0:44:27
5 341 Grgurič Miha SV-5. OIB SLO 0:05:38 0:00:51 0:26:18 0:00:43 0:13:09 0:46:40
6 857 Hazdovac Gregor SV-10.MOTB SLO 0:06:35 0:00:53 0:24:21 0:00:44 0:14:57 0:47:32
7 334 Foršek Dušan SV-PP SLO 0:06:22 0:01:58 0:24:03 0:01:00 0:14:17 0:47:43
8 450 Vajngerl Uroš SV-20. MOTB SLO 0:07:17 0:01:03 0:25:21 0:00:30 0:14:06 0:48:20
9 859 Gomboc Iztok SV-20.MOTB SLO 0:07:10 0:00:49 0:25:13 0:00:31 0:15:16 0:49:00
10 415 Prijatelj Miha SV-18. BJRKBO SLO 0:06:35 0:01:14 0:27:22 0:00:26 0:14:02 0:49:41
11 430 Srnec Uroš SV-460. AB SLO 0:07:03 0:01:15 0:28:19 0:00:21 0:13:55 0:50:54
12 457 Vrtovec Leon SV-PDRIU SLO 0:07:12 0:01:45 0:26:13 0:01:01 0:14:58 0:51:10
13 320 Celestina Jernej SV-430. MOD SLO 0:07:37 0:01:19 0:29:04 0:00:47 0:16:12 0:55:00
14 299 Kosmač Gašper SV-PP SLO 0:08:48 0:01:15 0:32:53 0:00:30 0:17:34 1:01:02
15 356 Jerič Gregor SV-157. LOGB SLO 0:07:32 0:01:09 DNF

Slovenska vojska – Moški od 35 do 45 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 375 Kromar Damijan SV-157. LOGB SLO 0:04:44 0:00:31 0:20:51 0:00:25 0:11:23 0:37:55
2 310 Arbajter Iztok SV-PSSV SLO 0:06:44 0:00:48 0:21:44 0:00:40 0:13:22 0:43:20
3 326 Eržen Gregor SV-PP SLO 0:06:56 0:00:41 0:22:07 0:00:30 0:13:06 0:43:21
4 829 Marguč Marko SV-PDRIU SLO 0:06:00 0:00:35 0:23:23 0:00:26 0:14:54 0:45:21
5 368 Kolman Miran SV-PP SLO 0:06:25 0:00:57 0:23:42 0:00:50 0:13:29 0:45:25
6 449 Unger Ivan SV-74. MOTB SLO 0:06:43 0:01:19 0:24:25 0:00:41 0:13:14 0:46:25
7 448 Udir Leon SV-PP SLO 0:07:31 0:01:27 0:23:31 0:00:30 0:13:39 0:46:40
8 301 Štampar Ljubo SV-PSSV SLO 0:05:45 0:01:01 0:24:51 0:00:38 0:15:00 0:47:17
9 317 Bradač David SV-16. BNZP SLO 0:06:29 0:00:59 0:23:28 0:00:40 0:15:45 0:47:23
10 371 Kostanjevec Matej SV-PDRIU SLO 0:06:02 0:01:02 0:25:03 0:00:20 0:15:16 0:47:44
11 426 Savinšek Primož SV-18. BJRKBO SLO 0:07:33 0:00:51 0:24:02 0:00:43 0:14:53 0:48:04
12 383 Majcen Boris SV-670. LOGB SLO 0:05:41 0:01:14 0:25:02 0:00:46 0:15:39 0:48:24
13 403 Pečlin Miha SV-PDRIU SLO 0:07:06 0:00:59 0:24:17 0:00:52 0:16:00 0:49:15
14 409 Podgornik Janez SV-157. LOGB SLO 0:07:52 0:01:15 0:25:33 0:00:27 0:15:00 0:50:10
15 464 Zupan Aleksander SV-PP SLO 0:07:25 0:01:00 0:26:55 0:00:31 0:17:10 0:53:03
16 435 Svečak Igor SV-PP SLO 0:06:42 0:02:01 0:27:05 0:01:08 0:17:08 0:54:07
17 313 Benko Robert SV-430. MOD SLO 0:07:38 0:01:17 0:29:55 0:00:26 0:15:42 0:55:01
18 810 Tinev Borut SV-EVOJ SLO 0:06:03 0:01:02 0:30:31 0:00:28 0:19:30 0:57:36
19 351 Javornik Igor SV-16. BNZP SLO 0:08:46 0:01:44 0:30:16 0:00:40 0:16:34 0:58:02
20 387 Mavsar Milan SV-PP SLO 0:09:05 0:03:26 0:27:22 0:03:47 0:17:04 1:00:45
21 344 Hodak Primož SV-GŠSV SLO 0:07:40 0:01:49 0:33:33 0:00:59 0:17:42 1:01:45

Slovenska vojska – Moški nad 45 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 315 Blagovič Jože SV-PSSV SLO 0:05:12 0:00:47 0:24:20 0:00:36 0:15:05 0:46:02
2 325 Erhovnic Tomaž SV-PP SLO 0:06:14 0:00:47 0:25:08 0:00:42 0:16:34 0:49:28
3 447 Tušar Leon SV-PSSV SLO 0:06:37 0:01:06 0:26:53 0:00:49 0:16:06 0:51:34
4 422 Ropret Aleš SV-PP SLO 0:05:54 0:01:14 0:26:46 0:00:31 0:18:58 0:53:26
5 451 Velepec Jure SV-GŠSV SLO 0:06:07 0:00:38 DNF

Slovenska vojska – Ženske do 35 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 386 Mali Andreja SV-PDRIU SLO 0:05:44 0:00:59 0:24:04 0:00:29 0:14:12 0:45:29
2 332 Flerin Mojca SV-20. MOTB SLO 0:08:06 0:01:00 0:24:56 0:00:33 0:14:07 0:48:43
3 390 Medved Obreza Tamara SV-430. MOD SLO 0:08:16 0:01:30 0:35:05 0:00:40 0:19:45 1:05:18
4 357 Jesenovec Tanja SV-GŠSV SLO 0:10:39 0:01:19 0:34:39 0:00:26 0:18:35 1:05:40

Slovenska vojska – Ženske od 35 do 45 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 851 Trontelj Marjana SV-PSSV SLO 0:08:04 0:00:57 0:27:31 0:00:38 0:16:43 0:53:54
2 316 Bradač Irena SV-GŠSV SLO 0:07:20 0:01:02 0:30:14 0:00:48 0:17:19 0:56:44
3 416 Primčič Jana SV-GŠSV SLO 0:08:51 0:01:03 0:30:36 0:00:55 0:18:43 1:00:11
4 446 Turin Irena SV-PP SLO 0:09:14 0:01:09 0:33:41 0:01:03 0:19:42 1:04:52

Slovenska vojska – Ženske nad 45 let

# St. Priimek Ime Enota Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 337 Grašič Mojca SV-GŠSV SLO 0:07:40 0:01:01 0:26:39 0:00:57 0:15:20 0:51:39

Slovenska vojska – Mešane štafete

# St. Enota Priimek ime Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 591 SV-157. LOGB SrnelGriljFlis AnjaJernejVili 0:05:48 0:00:34 0:40:41
2 592 SV-18.BJRKBO JanKrničarTonin Mali BoštjanJernejEla 0:06:56 0:00:33 0:26:59 0:00:22 0:15:01 0:49:53
3 571 SV-GŠSV Komacprukpruk Osman TomislavJanezSulafa 0:08:41 0:00:41 0:26:33 0:00:22 0:17:23 0:53:42
4 593 SV-PDRIU MarkovičLikarJanežič MatejDorisVojka 0:05:47 0:00:36 0:38:08 0:00:36 0:16:51 1:01:59
5 594 SV-PDRIU KoštrunKorenMarušič DraženDarinkaKarla 0:09:34 0:00:42 0:35:25 0:00:26 0:17:17 1:03:26

Slovenska vojska – Moške štafete

# St. Enota Priimek ime Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 575 SV-18.BJRKBO TurkHlebanjaGruden LukaMarkoAndraž 0:37:50
2 577 SV-18.BJRKBO OmerzaStergarStrelec NejcGorazdMartin 0:05:07 0:00:37 0:22:38 0:00:25 0:12:42 0:41:32
3 586 SV-9. BZO BevcPečarNaglič RobertAljošaTomaž 0:06:11 0:00:30 0:22:38 0:00:30 0:13:01 0:42:51
4 574 SV-18.BJRKBO SlivšekZoreop GašperMaticTadej 0:05:59 0:00:32 0:26:04 0:00:26 0:12:52 0:45:54
5 573 SV-PSSV MiheličFajdigaKoren TomažDomenDejan 0:07:26 0:00:33 0:23:56 0:00:20 0:13:49 0:46:07
6 572 SV-PSSV Cesaripecipec BorutMatjažRobert 0:05:30 0:00:36 0:26:18 0:00:17 0:13:27 0:46:10
7 583 SV-670. LOGB BricBežanKošar AlešRajkoGorazd 0:06:56 0:00:40 0:25:04 0:00:18 0:13:27 0:46:26
8 588 SV-15. HEB GanzaitkoOgrinc SimonMaksAleš 0:25:31 0:00:36 0:14:17 0:46:51
9 584 SV-670. LOGB KovčanMaličTurk BogdanSašaArmando 0:05:33 0:00:35 0:26:35 0:00:21 0:13:47 0:46:52
10 581 SV-670. LOGB ZavršnikJuteršekLončarič MatjažMatijaBlaž 0:06:33 0:00:42 0:27:04 0:00:21 0:13:31 0:48:13
11 579 SV-460. AB VlašičMegličMuhič LukaIztokeljko 0:07:42 0:00:43 0:25:18 0:00:39 0:15:56 0:50:20
12 576 SV-18.BJRKBO ZagornikStojanovičDrevenšek JožeJakaRobert 0:06:26 0:00:42 0:27:50 0:00:17 0:15:50 0:51:07
13 582 SV-670. LOGB BožičOcepekKordoš AlešPeterDavor 0:09:55 0:00:49 0:29:08 0:00:24 0:15:36 0:55:55
14 580 SV-PDRIU ŠornLukančičJereb BoštjanJožePavel 0:07:10 0:00:39 0:30:30 0:00:23 0:19:19 0:58:03

Slovenska vojska – Ženske štafete

# St. Enota Priimek ime Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 589 SV-PSSV BrodnikDolencPerhaj UrškaHelenaRomana 0:07:29 0:00:32 0:32:02 0:00:37 0:17:14 0:57:56

Evropski mladinski pokal – dečki

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 45 De Keyser Christophe BEL 0:05:53 0:00:23 0:20:10 0:00:18 0:10:58 0:37:43
2 30 Vanderplancke Erwin BEL 0:05:53 0:00:22 0:20:09 0:00:20 0:11:06 0:37:53
3 34 Parmigiani Michelangelo ITA 0:05:35 0:00:24 0:20:26 0:00:25 0:11:08 0:38:00
4 47 Kalus Jiri CZE 0:05:33 0:00:26 0:20:45 0:00:28 0:10:59 0:38:12
5 26 Kaurov Georgy RUS 0:05:40 0:00:25 0:20:21 0:00:27 0:11:28 0:38:22
6 18 Balty Pierre BEL 0:06:17 0:00:24 0:20:15 0:00:25 0:11:10 0:38:33
7 44 Pertl Lukas AUT 0:06:00 0:00:24 0:20:17 0:00:26 0:11:27 0:38:35
8 22 Dévay Márk HUN 0:05:31 0:00:25 0:20:46 0:00:21 0:11:33 0:38:38
9 15 Meden Matija SLO 0:05:40 0:00:24 0:20:37 0:00:22 0:11:39 0:38:43
10 63 Bicsák Bence HUN 0:06:13 0:00:26 0:21:10 0:00:23 0:10:39 0:38:53
11 5 Aliaksander Dakhno BLR 0:06:02 0:00:23 0:20:32 0:00:21 0:11:34 0:38:55
12 27 Kaplan Jaka SLO 0:05:47 0:00:25 0:20:32 0:00:23 0:11:57 0:39:07
13 32 Lebeda Vaclav CZE 0:06:11 0:00:26 0:20:22 0:00:25 0:12:03 0:39:28
14 24 Lanzinger Patrick ITA 0:06:10 0:00:25 0:20:20 0:00:22 0:12:11 0:39:30
15 48 Nagy Máté HUN 0:05:59 0:00:27 0:20:45 0:00:24 0:12:00 0:39:37
16 3 Honeder Paul AUT 0:05:58 0:00:22 0:20:26 0:00:24 0:12:29 0:39:41
17 52 Kuncl Simon CZE 0:06:13 0:00:27 0:20:17 0:00:29 0:12:19 0:39:46
18 38 Bara Paul BEL 0:06:33 0:00:27 0:21:21 0:00:28 0:11:05 0:39:55
19 50 Nemeth Peter AUT 0:05:17 0:00:28 0:21:32 0:00:30 0:12:19 0:40:07
20 53 Rácz Gergõ HUN 0:06:00 0:00:28 0:21:22 0:00:28 0:12:00 0:40:19
21 10 Fried Asaf ISR 0:06:08 0:00:30 0:21:58 0:00:26 0:11:35 0:40:38
22 21 Linduska Frantisek CZE 0:05:57 0:00:30 0:21:36 0:00:26 0:12:15 0:40:45
23 28 Gryshyn Ivan UKR 0:06:32 0:00:27 0:21:17 0:00:28 0:12:09 0:40:55
24 7 Novak Lukas CZE 0:06:19 0:00:27 0:21:04 0:00:31 0:12:36 0:40:58
25 40 Sommer Vojtech CZE 0:06:15 0:00:28 0:21:53 0:00:29 0:12:05 0:41:13
26 65 Jagušt Eugen CRO 0:06:10 0:00:28 0:21:56 0:00:24 0:12:14 0:41:14
27 6 Jakovac Ivan CRO 0:06:25 0:00:28 0:22:14 0:00:27 0:11:39 0:41:15
28 59 Bulić Tin CRO 0:06:27 0:00:25 0:22:15 0:00:29 0:11:44 0:41:22
29 8 Rooprai Pavan GBR 0:06:08 0:00:30 0:22:05 0:00:24 0:12:20 0:41:28
30 20 Paliska Luka CRO 0:06:12 0:00:27 0:22:28 0:00:24 0:12:09 0:41:42
31 16 Anzin Maksym UKR 0:06:29 0:00:27 0:21:22 0:00:38 0:12:48 0:41:46
32 2 Soroka Andrii UKR 0:06:35 0:00:26 0:22:30 0:00:27 0:12:00 0:42:01
33 41 Hajdú Kristóf HUN 0:05:41 0:00:27 0:22:11 0:00:24 0:13:19 0:42:05
34 19 Nikita Chakovski BLR 0:06:46 0:00:24 0:22:33 0:00:25 0:12:06 0:42:17
35 11 Ansaloni Julian ITA 0:06:15 0:00:27 0:22:41 0:00:26 0:12:32 0:42:22
36 61 Obreza Leon SLO 0:06:14 0:00:27 0:21:55 0:00:23 0:13:32 0:42:33
37 36 Cehner Urban SLO 0:06:34 0:00:26 0:22:06 0:00:31 0:13:04 0:42:44
38 64 Lipovšek Jan SLO 0:07:06 0:00:28 0:22:08 0:00:24 0:12:37 0:42:45
39 60 Zékány Nagy Patrik HUN 0:05:37 0:00:27 0:23:04 0:00:23 0:13:27 0:42:59
40 66 Mihael Minðek CRO 0:07:51 0:00:30 0:22:57 0:00:22 0:11:20 0:43:02
41 62 Živković Josip CRO 0:05:56 0:00:26 0:22:12 0:00:22 0:14:22 0:43:21
42 43 Kralj Urban SLO 0:06:23 0:00:25 0:22:57 0:00:23 0:13:32 0:43:43
43 37 Mayr David AUT 0:06:35 0:00:27 0:22:42 0:00:23 0:13:51 0:44:00
44 1 Jurjevičič Nejc SLO 0:05:26 0:00:57 0:24:16 0:00:51 0:13:04 0:44:36
45 54 Klenovšek Urh SLO 0:06:32 0:00:37 0:22:41 0:00:27 0:14:20 0:44:38
46 31 Drljanovčan Matija CRO 0:07:34 0:00:29 0:23:12 0:00:27 0:12:59 0:44:43
47 58 Kromar Necj SLO 0:06:39 0:00:27 0:22:42 0:00:27 0:14:36 0:44:53
48 46 Marinov Maksim CRO 0:06:37 0:00:27 0:24:20 0:00:35 0:14:17 0:46:17
49 29 Grillitsch Christian AUT 0:05:56 0:00:22 0:20:25 0:00:24 0:11:59 DQ

Evropski mladinski pokal – deklice

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 139 Renata Fuchs HUN 0:06:11 0:00:35 0:22:07 0:00:28 0:12:13 0:41:36
2 110 Kaidi Kivioja EST 0:06:23 0:00:27 0:22:04 0:00:27 0:12:19 0:41:42
3 101 Lisa Schanung ITA 0:06:22 0:00:27 0:22:05 0:00:22 0:12:28 0:41:46
4 119 Zsanett Horvath HUN 0:06:17 0:00:26 0:22:09 0:00:24 0:12:40 0:41:59
5 120 Verena Steinhauser ITA 0:06:22 0:00:27 0:22:05 0:00:26 0:13:17 0:42:39
6 135 Monika Orazem SLO 0:06:01 0:00:28 0:22:26 0:00:26 0:13:26 0:42:48
7 115 Sofiya Pryyma UKR 0:06:32 0:00:27 0:22:25 0:00:26 0:13:03 0:42:56
8 123 Theresa Moser AUT 0:06:32 0:00:29 0:23:22 0:00:28 0:12:29 0:43:21
9 103 Olga Agapova RUS 0:06:21 0:00:26 0:23:10 0:00:26 0:13:02 0:43:27
10 131 Noémi Sárszegi HUN 0:06:40 0:00:28 0:23:13 0:00:26 0:13:01 0:43:50
11 109 Linda Vitova CZE 0:06:33 0:00:27 0:22:55 0:00:28 0:13:33 0:43:57
12 130 Eva Troha SLO 0:06:45 0:00:26 0:23:07 0:00:20 0:13:19 0:43:59
13 117 Tea Milos CRO 0:06:19 0:00:28 0:23:08 0:00:29 0:13:51 0:44:17
14 141 Adrienn Szabo HUN 0:06:33 0:00:28 0:23:26 0:00:26 0:13:40 0:44:34
14 114 Maruša Klemenc SLO 0:06:20 0:00:26 0:22:10 0:00:26 0:15:10 0:44:34
16 118 Marika Zahradnickova CZE 0:06:27 0:00:34 0:23:19 0:00:27 0:13:47 0:44:36
17 125 Zoé Cserjési HUN 0:06:58 0:00:30 0:23:48 0:00:26 0:13:14 0:44:58
18 136 Hanna Horváth HUN 0:06:36 0:00:28 0:23:19 0:00:25 0:14:10 0:44:59
19 122 Vira Sosnova UKR 0:06:33 0:00:28 0:24:22 0:00:30 0:13:20 0:45:15
20 105 Daryna Moskalenko UKR 0:06:50 0:00:26 0:24:01 0:00:25 0:13:32 0:45:16
21 116 Alina Hambrusch AUT 0:06:57 0:00:27 0:23:57 0:00:29 0:13:43 0:45:35
22 107 Mégane Van Steenwinckel BEL 0:07:00 0:00:27 0:23:48 0:00:25 0:14:04 0:45:45
23 106 Laura Karnouschek AUT 0:06:42 0:00:28 0:24:13 0:00:26 0:14:10 0:46:00
24 132 Martina Ugolini ITA 0:06:54 0:00:29 0:23:50 0:00:26 0:14:25 0:46:06
25 127 Manca Decman SLO 0:06:40 0:00:28 0:24:08 0:00:25 0:15:05 0:46:49
26 142 Krisztina Nagy HUN 0:06:47 0:00:29 0:24:08 0:00:31 0:15:31 0:47:28
27 133 Liza Ursic SLO 0:06:55 0:00:30 0:23:55 0:00:27 0:16:09 0:47:57
28 112 Avital Gez ISR 0:07:03 0:00:25 0:25:36 0:00:24 0:15:56 0:49:26
29 126 Caterina Moroni ITA 0:07:41 0:00:27 0:27:02 0:00:31 0:14:00 0:49:43
30 113 Elena Viani ITA 0:07:43 0:00:28 0:27:24 0:00:29 0:15:33 0:51:40
31 121 Jasmina Vucko SLO 0:07:00 0:00:30 0:27:42 0:00:29 0:16:19 0:52:02
32 137 Dóra Fuchs HUN 0:06:26 0:00:25 0:25:52 0:00:29 DNF
33 104 Eva Skaza SLO 0:06:22 0:00:25 0:23:09 0:00:23 0:13:41 DQ