Cici triatlon – ml. cicibani (2006 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 438 Bratun Domen 2006 SLO 0:03:33
2 430 Belaj Nik TK Trisport Alprem 2006 SLO 0:04:07
3 504 Velickovic Tedi TK Pula 2006 CRO 0:04:26
4 443 Cetina Erik TK Pula 2007 CRO 0:06:09
5 456 Kabic Luka TK Pula 2007 CRO 0:06:41

Cici triatlon – st.cicibani (2005– 2004)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 465 Lunko Daniel TK Pula 2005 CRO 0:03:15
2 496 Tkalec Martin TK Trisport Alprem 2004 SLO 0:03:16
3 435 Bojanc Domen TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:03:25
4 340 Dolinar Lenart 2004 SLO 0:03:26
5 463 Kovic Janus CSA Gorizia Triathlon 2004 ITA 0:03:28
5 457 Kajdiž Jan Kogast Grosuplje 2004 SLO 0:03:28
7 508 Vidmar Klemen 2004 SLO 0:03:29
8 433 Berlot Sebastian CSA Gorizia Triathlon 2005 ITA 0:03:31
9 525 Plastić Teo TK Pula 2004 CRO 0:03:40
9 437 Bratun Lovro 2004 SLO 0:03:40
11 501 Udovič Aljaž TK Trisport 2004 SLO 0:03:44
12 472 Mužina Nik ŠD 3Šport 2004 SLO 0:03:46
13 431 Berlec Aljaž TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:03:52
14 486 Ratliff Ethan 2005 USA 0:04:27
15 551 Zelnik Matija 2004 SLO 0:04:32

Cici triatlon – mlajši dečki (2003 – 2002)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 503 Velickovic Marco TK Pula 2002 CRO 0:04:35
2 474 Ninkovic Ivan TK Pula 2002 CRO 0:04:39
3 483 Podgoršek Žiga Trisport Alprem 2003 SLO 0:04:52
4 482 Podgoršek Nejc Trisport Alprem 2003 SLO 0:05:01
5 442 Burian Vojtech SK Slavia Praha 2003 CZE 0:05:09
6 468 Maradin Jan Trisport 2003 SLO 0:05:13
7 507 Vidmar Peter ŠD Riba 2002 SLO 0:05:14
8 455 Justin Klemen 2002 SLO 0:05:29
9 439 Bregar David 2002 SLO 0:05:31
10 498 Topic Juraj TK Pula 2003 CRO 0:05:32
10 464 Lunko Adrian TK Pula 2002 CRO 0:05:32
12 505 Verbič Črt TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:05:33
13 475 Paulič Gašper TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:05:35
14 447 Flis Nejc TK Trisport 2002 SLO 0:05:44
15 495 Tkalec Urban TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:05:51
16 490 Schurz Danny HSV Triathlon Kärnten 2002 AUT 0:05:59
17 500 Udovič Jaka TK Trisport 2003 SLO 0:06:16
18 453 Hrelja Matteo TK Pula 2003 CRO 0:06:38
19 460 Kočevar Svit 2003 SLO 0:07:16
20 458 Kink Luka 2003 SLO 0:07:19

Cici triatlon – ml. cicibanke (2006 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 502 Uršič Greta TK Trisport Alprem 2006 SLO 0:03:40
2 524 Longhofer Miriam 1. Raika TKI 2006 AUT 0:03:44
3 449 Fornazar Nicole TK Pula 2006 CRO 0:03:52
4 440 Bregar Živa 2006 SLO 0:04:09
5 473 Mužina Neja ŠD 3Šport 2006 SLO 0:04:13
6 489 Ritter Kathi HSV Triathlon Kärnten 2007 AUT 0:04:27
7 470 Mencin Kaja 2006 SLO 0:04:34
8 478 Penic Karls TK Pula 2006 CRO 0:05:05
9 526 Ninković Ana TK Pula 2006 CRO 0:05:31
10 538 Štrukelj Leon 2006 GER 0:05:33
11 487 Ratliff Alisea 2007 USA 0:05:41

Cici triatlon – st.cicibanke (2005 – 2004)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 451 Kovic Sara CSA Gorizia Triathlon 2004 ITA 0:03:19
2 499 Turšič Neža TK Trisport Alprem 2004 SLO 0:03:25
3 493 Škrjanc Vita TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:03:34
4 488 Ritter Stephanie HSV Triathlon Kärnten 2005 AUT 0:03:48
5 467 Maradin Manca TK Trisport Alprem 2004 SLO 0:03:49
5 454 Humar Zala TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:03:49
7 436 Boštic Anita TK Trisport Alprem 2004 SLO 0:03:57
8 485 Rakar Polona TK Trisport Alprem 2004 SLO 0:03:59
8 477 Pecorari Iris CSA Gorizia Triathlon 2004 ITA 0:03:59
10 461 Konovic Mia TK Pula 2004 CRO 0:04:08
11 550 Rožman Tea 2004 SLO 0:04:56

Cici triatlon – mlajše deklice (2003 – 2002)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 497 Tominc Nika ŠD 3Šport 2002 SLO 0:04:35
2 471 Mohar Gradišek Neža TK Trisport Kamnik 2002 SLO 0:04:36
3 448 Fornazar Emma TK Pula 2002 CRO 0:05:15
4 450 Garofolj Noel ŠD 3Šport 2002 SLO 0:05:20
5 446 Erijavec Alja TK Pula 2003 CRO 0:05:28
6 432 Berlisk Maja TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:05:35
7 535 Marolt Anja TK Trisport 2002 SLO 0:05:36
8 444 Colombo Iris CSA Gorizia Triathlon 2002 ITA 0:05:48
9 466 Mandic Tara Trisport 2003 SLO 0:05:52
9 441 Broder Mirna PK Triglav Kranj 2003 SLO 0:05:52
11 491 Smolnikar Alja TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:06:14
12 476 Pavlin Leonarda TK Pula 2003 CRO 0:06:19
13 481 Pilih Vita TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:06:40
14 469 Mencin Ana 2003 SLO 0:07:01
15 479 Perusko Lara TK Pula 2003 CRO 0:08:02

Super sprint triatlon – starejši dečki (2001 – 2000)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 264 Škrjanc Jan TK Trisport Alprem SLO 0:05:35 0:00:33 0:23:36 0:00:22 0:14:54 0:45:02
2 212 Burian Matej SK Slavia Praha CZE 0:06:02 0:00:41 0:25:27 0:00:20 0:13:32 0:46:04
3 226 Kolnitzer Noah HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:53 0:00:31 0:26:22 0:00:28 0:14:40 0:48:56
4 267 Videnšek David ŠRK Celje SLO 0:07:34 0:00:36 0:27:39 0:00:22 0:15:47 0:52:01
5 216 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:43 0:00:32 0:30:14 0:00:22 0:15:58 0:52:51
6 220 Gagic Stefan TK Pula CRO 0:08:35 0:00:36 0:28:15 0:00:21 0:15:13 0:53:03
7 209 Berlec Žiga TK Trisport Alprem SLO 0:07:29 0:00:32 0:27:46 0:00:22 0:17:02 0:53:14
8 256 Schurz Billy HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:34 0:00:41 0:28:12 0:00:30 0:16:42 0:54:40
9 248 Penic Luka TK Pula CRO 0:07:19 0:00:50 0:30:16 0:00:28 0:18:14 0:57:09
10 218 Flis Teo TK Trisport Alprem SLO 0:07:32 0:00:35 0:30:31 0:00:28 0:20:21 0:59:28
261 Steiner Joey HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:12 0:00:36 DNF
221 Grgorinic Luka TK Pula CRO 0:05:13 0:00:41 0:27:06 DNF

Super sprint triatlon – kadeti (1999 – 1998)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 252 Planko Matevž TK Trisport Alprem SLO 0:04:56 0:00:25 0:20:49 0:00:23 0:12:02 0:38:37
2 211 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem SLO 0:05:28 0:00:24 0:21:04 0:00:27 0:11:40 0:39:04
3 206 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:27 0:00:26 0:22:43 0:00:28 0:12:08 0:41:13
4 223 Hilber Rene HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:06 0:00:26 0:21:47 0:00:28 0:12:58 0:41:47
5 208 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem SLO 0:05:37 0:00:25 0:21:43 0:00:21 0:13:49 0:41:57
6 517 Sarszegi Tamas Mogy Se Baja Pecs HUN 0:05:32 0:00:26 0:23:52 0:00:31 0:12:48 0:43:11
7 247 Paulič Jaka TK Trisport Alprem SLO 0:05:57 0:00:26 0:21:56 0:00:25 0:15:00 0:43:47
8 244 Obreza Domen TK Trisport Alprem SLO 0:05:53 0:00:27 0:23:24 0:00:33 0:13:47 0:44:05
9 269 Živković Josip TK Zrinski Novatec CRO 0:04:51 0:01:15 0:23:57 0:00:24 0:13:52 0:44:21
10 246 Pandža Leon TK Rival – Rijeka CRO 0:05:47 0:00:29 0:25:24 0:00:27 0:13:50 0:45:58
11 235 Mandic Mark TK Trisport Alprem SLO 0:06:00 0:00:25 0:25:38 0:00:27 0:14:44 0:47:16
12 232 Lazić Sven TK Zrinski Novatec CRO 0:06:34 0:00:39 0:24:55 0:00:41 0:16:10 0:49:00
13 262 Stromberger Georg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:02 0:00:31 0:25:35 0:00:31 0:16:21 0:49:02
14 523 Gerič Jaka TK Trisport Alprem SLO 0:06:48 0:01:02 0:28:25 0:00:22 0:16:26 0:53:07

Super sprint triatlon – ml. mladinci (1997 – 1996)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 518 Nagy Mate Mogy Se Baja Pecs HUN 0:04:54 0:00:24 0:21:33 0:00:22 0:11:47 0:39:01
2 214 Cattabriga Valerio Minerva Roma ITA 0:05:15 0:00:27 0:21:10 0:00:26 0:11:43 0:39:02
3 204 Azzano Nicola CUS Udine ITA 0:05:02 0:00:26 0:21:46 0:00:27 0:11:52 0:39:34
4 530 Racz Gergo HUN 0:04:55 0:00:23 0:22:15 0:00:24 0:12:07 0:40:08
5 225 Klenovšek Urh TK Ljubljana SLO 0:05:25 0:00:28 0:21:04 0:00:28 0:13:01 0:40:27
6 243 Obreza Leon TK Trisport Alprem SLO 0:05:08 0:00:23 0:21:44 0:00:22 0:13:32 0:41:11
7 245 Paliska Luka TK Pula CRO 0:04:55 0:00:52 0:23:08 0:00:26 0:12:14 0:41:38
8 238 Maric Duje TK Pula CRO 0:05:34 0:00:27 0:22:55 0:00:27 0:12:26 0:41:52
9 254 Richter Leander HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:18 0:00:29 0:22:02 0:00:30 0:15:15 0:43:35
10 231 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:15 0:00:42 0:21:48 0:00:30 0:15:23 0:43:39
11 259 Slabaugh Alexander USA 0:08:30 0:01:10 0:34:14 0:00:48 0:17:43 1:02:27

Super sprint triatlon – mladinci (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 255 Robazza Denis CSA Gorizia Triathlon ITA 0:05:31 0:00:25 0:21:49 0:00:24 0:12:17 0:40:28
2 230 Kovic Luka CSA Gorizia Triathlon ITA 0:05:25 0:00:24 0:21:57 0:00:22 0:12:21 0:40:31
3 228 Köstl Massimo HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:54 0:00:30 0:22:34 0:00:25 0:13:17 0:42:42

Super sprint triatlon – starejše deklice (2001 – 2000)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 268 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem SLO 0:05:46 0:00:30 0:23:24 0:00:30 0:13:03 0:43:15
2 202 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem SLO 0:07:12 0:00:33 0:26:44 0:00:22 0:15:17 0:50:09
3 210 Bernot Urška TK Trisport Alprem SLO 0:06:44 0:00:50 0:26:49 0:00:30 0:15:16 0:50:10
4 205 Baković Zara TK Zrinski Novatec CRO 0:05:55 0:00:31 0:28:07 0:00:28 0:15:46 0:50:50
5 215 Čargonja Dorotea TK Rival – Rijeka CRO 0:06:27 0:00:33 0:27:36 0:00:22 0:16:45 0:51:46

Super sprint triatlon – kadetinje (1999 – 1998)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 266 Uršič Kristina TK Trisport Alprem SLO 0:05:08 0:00:24 0:24:05 0:00:25 0:13:58 0:44:02
2 213 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem SLO 0:05:45 0:00:27 0:23:29 0:00:25 0:14:34 0:44:42
3 234 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:46 0:00:25 0:23:32 0:00:26 0:14:54 0:45:04
4 239 Marič Alja TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:13 0:00:35 0:25:58 0:00:20 0:14:09 0:47:16
5 250 Perusko Chiara TK Pula CRO 0:06:05 0:00:31 0:26:11 0:00:30 0:14:04 0:47:22
6 251 Petrović Lucija TR RIVAL – RIJEKA CRO 0:06:25 0:00:28 0:27:41 0:00:27 0:14:52 0:49:55
7 263 Šešelja Karla TK Rival – Rijeka CRO 0:06:28 0:00:32 0:27:34 0:00:22 0:15:05 0:50:03
8 527 Hočevar Katja TK Ljubljana SLO 0:07:09 0:00:34 0:28:36 0:00:22 0:17:13 0:53:57
9 257 Schurz Leandra HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:28 0:00:38 0:29:30 0:00:35 0:19:53 0:58:05
10 224 Jatzko Isabelle HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:50 0:00:47 0:30:20 0:00:51 0:21:46 1:02:35
11 242 Navarre Sophia Schwimmverein Villach AUT 0:07:19 0:00:42 0:31:53 0:00:44 0:27:18 1:07:57
12 260 Slabaugh Elyse USA 0:08:26 0:01:51 0:40:06 0:00:32 0:20:23 1:11:20

Super sprint triatlon – ml. mladinke (1997 – 1996)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 516 Sarszegi Noemi Mogy Se Baja Pecs HUN 0:05:49 0:00:25 0:23:27 0:00:25 0:13:27 0:43:35
2 519 Nagy Krisztina Mogy Se Baja Pecs HUN 0:05:48 0:00:27 0:23:29 0:00:28 0:14:01 0:44:15
3 258 Skaza Eva Triatlon klub Maribor SLO 0:05:26 0:00:25 0:23:48 0:00:26 0:14:11 0:44:18
4 265 Uršič Liza TK Trisport Alprem SLO 0:05:43 0:00:27 0:23:32 0:00:25 0:15:13 0:45:22
5 241 Moitzi Anna HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:24 0:00:27 0:27:27 0:00:30 0:16:48 0:50:38
6 207 Begić Nika TK Triton CRO 0:06:12 0:00:32 0:29:39 0:00:30 0:17:20 0:54:14
7 227 Kopr Anna HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:46 0:00:30 0:29:55 0:00:26 0:19:21 0:57:59

Super sprint triatlon – mladinke (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 529 Cserjesi Zoe Mogy Se Baja Pecs HUN 0:05:51 0:00:27 0:23:30 0:00:28 0:15:12 0:45:29

Olimpik triatlon – st. mladinci (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 7 Avirović Matija Triathlon club Meðimurje CRO 0:21:38 0:00:37 1:06:26 0:00:38 0:45:54 2:15:14
2 54 Gošnjak Tim Triatlon klub Celje SLO 0:26:13 0:01:43 1:10:33 0:01:16 0:46:16 2:26:03
571 Dalla Veneria Marco Lyger VE ITA 0:17:19 0:00:42 1:05:56 0:00:38 DNF

Olimpik triatlon – do 23 let – moški (1993 – 1990)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 144 Pucelj Vid TK Inles Riko Ribnica SLO 0:20:30 0:00:55 1:02:18 0:00:27 0:36:56 2:01:08
2 555 Straub Robert Budaorsi Triatlon Klub HUN 0:19:53 0:00:47 1:03:28 0:00:30 0:36:48 2:01:28
3 35 Dornik Domen ŠD Posavje SLO 0:20:03 0:00:41 1:03:04 0:00:32 0:39:46 2:04:08
4 128 Papišta Martin TK Zagreb CRO 0:18:34 0:00:35 1:04:34 0:00:33 0:43:56 2:08:15
5 549 Barkoczi Istvan Budapest Triatlon klub HUN 0:21:42 0:01:02 1:06:10 0:00:39 0:39:55 2:09:31
6 554 Ivan Mark Budaorsi Triatlon Klub HUN 0:18:39 0:00:48 1:10:56 0:00:32 0:39:37 2:10:34
7 5 Adamović Nikola CRO 0:31:20 0:00:54 1:15:59 0:00:53 0:58:37 2:47:44
93 Koželj Simon TK Trisport Alprem SLO 0:20:32 0:00:34 1:07:17 0:00:25 DNF

Olimpik triatlon – Člani I (1989 – 1984)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 552 Szakacs Milan Budaorsi Triatlon Klub HUN 0:18:35 0:00:36 1:02:26 0:00:25 0:40:46 2:02:50
2 522 Zrimšek Matej TK Trisport SLO 0:23:12 0:00:57 1:02:19 0:00:52 0:36:15 2:03:37
3 83 Klančnik Janez ŠRK Celje SLO 0:21:24 0:00:38 1:01:42 0:00:31 0:41:52 2:06:10
4 565 Barbazza Luca Liger Team ITA 0:18:38 0:00:37 1:04:25 0:00:46 0:42:47 2:07:14
5 570 Nieoletti Marco Lyger VE ITA 0:21:21 0:00:52 1:06:29 0:00:36 0:39:46 2:09:05
6 95 Krašek Martin Triatlon klub Ljubljana SLO 0:20:01 0:00:50 1:05:52 0:00:31 0:44:50 2:12:05
7 180 Šketako Denis ŠD Posavje SLO 0:22:37 0:00:35 1:07:25 0:00:32 0:41:19 2:12:30
8 183 Terčelj Rok ŠD 3Šport SLO 0:24:10 0:00:43 1:07:06 0:00:30 0:42:27 2:14:57
9 171 Stojnić Bojan TK Zagreb CRO 0:26:46 0:00:41 1:08:51 0:00:33 0:39:59 2:16:51
10 164 Sanders Jackie USA 0:23:17 0:00:51 1:11:19 0:00:44 0:44:18 2:20:32
11 12 Bevk Metod Zensah Slovenija SLO 0:28:00 0:00:37 1:08:34 0:00:39 0:45:01 2:22:53
12 116 Mikec Miha SLO 0:30:34 0:02:01 1:09:43 0:00:56 0:48:18 2:31:35
13 46 Forster Nejc SLO 0:24:54 0:01:12 1:15:06 0:00:37 0:52:43 2:34:34
14 27 Cvjetko Jurica Triathlon club Zagreb CRO 0:29:05 0:00:48 1:19:12 0:01:45 0:49:56 2:40:47
15 75 Jurečič Miha Pulz šport SLO 0:27:47 0:01:05 1:21:30 0:01:02 0:50:55 2:42:21
16 159 Rožman Rok Športno društvo GEN energija SLO 0:28:26 0:02:01 1:13:52 0:01:17 1:02:32 2:48:10
17 187 Trotovšek Gašper ŠRK Celje SLO 0:31:38 0:01:34 1:25:36 0:01:43 1:06:16 3:06:48
101 Lorber Christoph HSV Triathlon Kärnten AUT 0:19:43 0:00:33 DNF
575 Modic Matic KK Encijan SLO 0:21:33 0:00:46 DNF
80 Kern Miha TK Gorenjska SLO 0:19:52 0:00:33 1:11:26 0:00:35 DNF

Olimpik triatlon – Člani II (1983 – 1974)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 515 Pleše David TK Velenje SLO 0:19:44 0:00:40 0:58:09 0:00:18 0:36:53 1:55:45
2 531 Bajai Peter Mogyi tri HUN 0:18:32 0:00:37 1:02:29 0:00:28 0:38:38 2:00:46
3 129 Paradiž Matej ŠD 3Šport SLO 0:20:33 0:00:48 1:02:23 0:00:28 0:43:43 2:07:57
4 146 Radeticchio Edi TK Pula CRO 0:23:29 0:00:52 1:06:06 0:00:31 0:40:10 2:11:10
5 67 Hrvat Danijel ŠD 3Šport SLO 0:22:59 0:00:56 1:09:10 0:00:32 0:40:07 2:13:46
6 520 Toth Szilard Mogy Se Baja Pecs HUN 0:25:23 0:01:04 1:07:03 0:00:44 0:40:15 2:14:31
7 147 Radivojević Aleksander TK Inles Riko Ribnica SLO 0:23:01 0:00:46 1:08:11 0:00:40 0:42:48 2:15:27
8 578 Simunkovič Ivan RTM AUT 0:23:23 0:01:04 1:07:31 0:00:41 0:43:00 2:15:41
9 135 Pichler Christian HSV Triathlon Kärnten AUT 0:24:43 0:01:19 1:05:55 0:00:26 0:44:10 2:16:36
10 510 Janša Miha TK Mamut SLO 0:25:08 0:00:56 1:05:28 0:00:48 0:44:19 2:16:41
11 17 Boštjan Posedi TK Trisport Kamnik SLO 0:23:11 0:00:49 1:08:21 0:00:32 0:43:54 2:16:49
12 91 Kos Jernej Arnold Profi SLO 0:27:50 0:00:39 1:09:51 0:00:47 0:43:50 2:22:58
13 190 Vehar Borut Triatlonski klub Novo mesto SLO 0:32:15 0:00:37 1:06:48 0:00:36 0:42:46 2:23:04
14 90 Korelc Matej KK Encijan SLO 0:24:33 0:00:52 1:08:52 0:00:38 0:50:25 2:25:22
15 545 Gulič Matjaž TK Maribor SLO 0:25:16 0:00:52 1:14:05 0:00:40 0:45:56 2:26:51
16 127 Pancur Miha SLO 0:24:05 0:01:23 1:11:25 0:00:58 0:49:36 2:27:29
17 126 Oštir Tomaž Triatlon klub Ljubljana SLO 0:26:53 0:01:12 1:11:41 0:00:57 0:47:10 2:27:55
18 16 Borovnik Tine CSA Gorizia Triathlon ITA 0:25:17 0:01:12 1:13:09 0:00:41 0:48:32 2:28:54
19 99 Lepojic Saso Triatlon klub Ljubljana SLO 0:27:54 0:01:10 1:11:36 0:00:36 0:47:45 2:29:04
20 174 Strniša Gašper STRGACOM SLO 0:25:13 0:01:20 1:14:42 0:00:40 0:47:17 2:29:13
21 102 Lotrič Andrej Triatlon klub Ljubljana SLO 0:24:50 0:01:00 1:12:05 0:00:47 0:52:19 2:31:02
22 184 Torkar Matej 3K Šport SLO 0:28:20 0:01:00 1:10:54 0:00:45 0:50:56 2:31:56
23 568 Šturm Bojan Fizioteam SLO 0:29:25 0:01:48 1:10:18 0:00:53 0:50:09 2:32:34
23 112 Medvedec Uroš Triatlon klub Ajdovščina SLO 0:29:24 0:01:37 1:12:26 0:00:45 0:48:20 2:32:34
25 537 Vuko Ante TK Split CRO 0:26:09 0:01:01 1:15:02 0:01:09 0:52:26 2:35:49
26 167 Sever Igor Triatlon klub Ajdovščina SLO 0:31:05 0:01:41 1:12:30 0:00:36 0:50:21 2:36:16
27 179 Sušnik Aleš TK Mamut SLO 0:30:16 0:01:20 1:10:29 0:00:59 0:53:36 2:36:43
28 189 Uplaznik Peter TRI CELJE SLO 0:28:05 0:01:07 1:12:24 0:00:49 0:54:50 2:37:17
29 97 Leban Matej 3K Šport SLO 0:26:23 0:01:31 1:13:24 0:01:10 0:55:41 2:38:12
30 51 Goleš Miran Triatlonski klub Novo mesto SLO 0:33:53 0:02:12 1:11:47 0:01:30 0:50:19 2:39:43
31 194 Volkar Matjaž 3K Šport SLO 0:27:40 0:01:03 1:14:14 0:01:10 0:55:40 2:39:49
32 148 Rafaj Marko Triathlon club Swibir CRO 0:24:16 0:01:06 1:20:59 0:01:00 0:52:31 2:39:53
33 153 Ristič Dejan SLO 0:34:46 0:02:47 1:14:06 0:01:31 0:47:09 2:40:21
34 559 Ceklin Vid SLO 0:28:49 0:01:05 1:17:38 0:00:39 0:52:20 2:40:33
35 532 Kiss Gergely Mogyi tri HUN 0:29:01 0:01:21 1:19:54 0:00:53 0:50:04 2:41:14
36 123 Novak Sandi Spremeni.se SLO 0:30:28 0:01:42 1:18:19 0:00:50 0:52:15 2:43:36
37 152 Remualdo Riccardo POOL-SPORT ITA 0:30:24 0:00:43 1:19:11 0:00:57 0:54:43 2:46:00
38 131 Penko Tomaž BUTAN PLIN SLO 0:33:35 0:01:52 1:16:07 0:01:54 0:53:20 2:46:50
39 26 Cik Thomas trIMENDO AUT 0:32:03 0:01:58 1:16:10 0:01:19 0:55:20 2:46:51
40 18 Bratun Tomaž SLO 0:26:50 0:01:31 1:19:03 0:01:09 0:58:55 2:47:30
41 96 Laing Gregor SCO 0:30:56 0:01:58 1:29:48 0:00:27 0:46:55 2:50:05
42 134 Picek Marko CRO 0:32:46 0:03:33 1:29:52 0:00:54 0:49:35 2:56:42
43 66 Hrovat Gregor SLO 0:32:17 0:02:29 1:22:15 0:01:02 1:04:35 3:02:41
44 100 Lopez Matthew USA 0:28:32 0:01:19 1:28:05 0:01:04 1:05:42 3:04:44
45 21 Brockhaus Matthew USA 0:32:36 0:04:33 1:24:18 0:03:02 1:07:54 3:12:26
46 566 Pilar Roberto CRO 0:34:50 0:03:02 1:38:30 0:01:21 1:03:34 3:21:19
47 11 Baraga Zaviša SLO 0:36:15 0:05:08 1:35:20 0:03:07 1:04:32 3:24:23
48 197 Zemljarič Gregor 3K Šport SLO 0:32:51 0:02:43 1:36:15 0:01:18 1:15:44 3:28:55
103 Lovšin Marko TK Inles Riko Ribnica SLO 0:30:40 0:00:48 DNF
200 Zupančič Rok SLO 0:27:55 0:02:37 1:18:00 0:01:22 DNF

Olimpik triatlon – Veterani I (1973 – 1969)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 39 Ermacora Michele UDINE TRIATHLON ITA 0:27:20 0:01:07 1:06:40 0:01:08 0:36:44 2:13:00
2 579 Maček Uroš TK Maribor SLO 0:23:08 0:01:13 1:07:07 0:00:33 0:43:03 2:15:06
3 154 Rizmal Jure SLO 0:23:05 0:00:49 1:08:06 0:00:35 0:42:50 2:15:27
4 573 Slapničar Matevž TK Gorenjska SLO 0:25:29 0:00:45 1:05:36 0:00:42 0:43:27 2:16:00
5 55 Grabner Hannes ARBÖ ASKÖ RC Feld am See AUT 0:26:45 0:00:44 1:08:40 0:00:38 0:48:02 2:24:50
6 196 Vukan Slavko ŠD Team Trubo Tropovci SLO 0:27:45 0:01:26 1:10:02 0:00:54 0:45:28 2:25:37
7 191 Verčič Klemen SLO 0:24:54 0:01:30 1:09:12 0:01:15 0:50:15 2:27:08
8 181 Štabuc Roman TK Maribor SLO 0:27:53 0:01:23 1:11:02 0:00:53 0:46:18 2:27:31
9 106 Marguč Marko TK Inles Riko Ribnica SLO 0:27:50 0:00:58 1:11:18 0:00:36 0:47:14 2:27:58
10 572 Bojanc Matjaž Trisport SLO 0:29:03 0:01:25 1:09:58 0:00:47 0:47:08 2:28:24
11 92 Kovič Primož Hrast Dob SLO 0:31:27 0:01:44 1:09:40 0:00:49 0:45:07 2:28:49
12 19 Bregar Gorazd SLO 0:27:34 0:02:16 1:13:23 0:00:46 0:44:49 2:28:51
13 53 Gostincar Robert Triatlon klub Maribor SLO 0:25:05 0:01:43 1:15:21 0:00:55 0:45:57 2:29:03
14 137 Pilih Tomaž TK Trisport SLO 0:29:08 0:01:36 1:09:27 0:00:43 0:48:08 2:29:05
15 580 Čufer Uroš XXX SLO 0:27:29 0:01:22 1:11:57 0:01:03 0:49:17 2:31:10
16 98 Leitinger Luka ŠKD Hypo SLO 0:26:43 0:01:19 1:15:35 0:00:45 0:46:54 2:31:19
17 139 Podbevšek Robert SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:29:25 0:01:57 1:15:21 0:01:03 0:45:57 2:33:45
18 199 Zupan Matjaž TK Ljubljana SLO 0:27:26 0:01:07 1:15:55 0:00:42 0:52:37 2:37:50
19 59 Habič Aleš team FOTR SLO 0:28:35 0:02:13 1:11:56 0:00:55 0:54:47 2:38:27
20 34 Dolinar Gregor GRS Kranj SLO 0:33:14 0:01:35 1:13:13 0:00:53 0:49:36 2:38:32
21 569 Vodeb Metod ŠD Posavje Fizioteam SLO 0:28:02 0:01:21 1:14:40 0:00:53 0:53:46 2:38:44
22 77 Kaltenekar Matej TK Gorenjska SLO 0:31:43 0:00:33 1:14:04 0:00:44 0:51:41 2:38:47
23 105 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj SLO 0:29:21 0:01:18 1:17:07 0:00:43 0:50:33 2:39:05
23 68 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj SLO 0:29:59 0:01:33 1:15:40 0:01:03 0:50:47 2:39:05
25 178 Sušnik Gregor SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:35:28 0:01:07 1:14:27 0:00:31 0:47:45 2:39:20
26 576 Matič Ivan TK Zagreb CRO 0:30:02 0:01:19 1:18:37 0:00:33 0:52:25 2:42:58
27 45 Flajs Rok 3K Šport SLO 0:30:56 0:01:37 1:18:50 0:00:57 0:51:27 2:43:48
28 141 Polajžer Boris Triatlon klub Ljubljana SLO 0:29:42 0:02:01 1:12:29 0:00:40 0:59:11 2:44:05
29 76 Kajfež Žiga Triatlon klub Ljubljana SLO 0:30:05 0:02:26 1:16:11 0:01:06 0:54:46 2:44:36
30 150 Rant Domen Dnevnik SLO 0:33:47 0:01:49 1:20:34 0:00:33 0:48:38 2:45:23
31 50 Gjura Mitja PULZ ŠPORT SLO 0:35:16 0:01:47 1:20:33 0:00:55 0:47:42 2:46:16
32 104 Majhenič Samo TK Ljubljana SLO 0:35:45 0:00:36 1:11:24 0:00:48 0:58:24 2:47:00
33 140 Podgornik Bojan Atletska šola Mirana Bizjaka SLO 0:35:33 0:01:22 1:14:43 0:01:50 0:53:58 2:47:27
34 109 Matičič Andrej SLO 0:35:33 0:02:06 1:17:24 0:01:05 0:55:44 2:51:53
35 151 Ratliff Casey USA 0:30:44 0:02:37 1:24:57 0:01:07 0:52:35 2:52:00
36 108 Mastnak Mlakar Robert 3K Šport SLO 0:35:26 0:02:42 1:25:37 0:01:23 0:47:15 2:52:25
37 22 Byrne Nicholas SLO 0:30:19 0:01:20 1:18:37 0:00:46 1:02:35 2:53:39
38 198 Zorat Gilberto a.s.d. triathlon lignano ITA 0:28:48 0:02:52 1:28:25 0:01:12 0:52:43 2:54:01
39 574 Jakončič Boštjan Noja Management SLO 0:35:40 0:01:53 1:21:43 0:00:53 0:56:19 2:56:31
40 20 Breznik Mitja ŠD Elektro Ljubljana SLO 0:33:38 0:03:16 1:23:52 0:00:59 0:54:46 2:56:33
41 149 Rak Mitja SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:31:01 0:01:53 1:19:33 0:00:38 1:05:22 2:58:29
42 169 Slabaugh Mark USA 0:30:11 0:02:27 1:25:00 0:01:07 1:03:44 3:02:31
43 533 Borbely Miklos Mogyi tri HUN 0:33:16 0:01:52 1:26:59 0:01:25 1:01:27 3:05:00
44 119 Muha Jani ŠD Skirca SLO 0:31:35 0:01:51 1:31:06 0:01:42 1:06:56 3:13:12
45 567 Lampe Rok SLO 0:36:37 0:02:42 1:31:05 0:00:47 1:09:16 3:20:29

Olimpik triatlon – Veterani II (1968 – 1964)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 111 Meden Sašo Trisport Kamnik SLO 0:21:17 0:00:50 1:01:38 0:00:31 0:39:56 2:04:15
2 10 Baracani Roberto CSA Gorizia Triathlon ITA 0:23:01 0:00:39 1:08:20 0:00:36 0:42:37 2:15:14
3 155 Romšak Matic TK Trisport SLO 0:24:38 0:01:24 1:09:21 0:01:00 0:42:58 2:19:22
4 47 Picillo Francesco ASD Happy Runner Club ITA 0:27:37 0:01:10 1:09:32 0:00:37 0:45:20 2:24:18
5 536 Pezelj Robert TK Split CRO 0:23:11 0:01:08 1:10:48 0:01:07 0:48:07 2:24:23
6 163 Sagadin Miran TK MARIBOR SLO 0:27:58 0:01:36 1:10:44 0:00:48 0:44:19 2:25:28
7 133 Pezdir Roman TK Ljubljana SLO 0:30:13 0:01:27 1:09:48 0:00:58 0:46:28 2:28:55
8 162 Rutar Artur 3K Šport SLO 0:27:25 0:01:24 1:11:10 0:00:58 0:49:35 2:30:34
9 31 De Monte Iginio CSA Gorizia Triathlon ITA 0:29:25 0:01:09 1:12:30 0:00:52 0:47:43 2:31:40
10 4 Adamič Marko Triatlon klub Ljubljana SLO 0:31:39 0:01:00 1:09:26 0:00:34 0:50:36 2:33:18
11 48 Gaberšek Boštjan 3K Šport SLO 0:25:05 0:01:32 1:18:18 0:01:05 0:50:59 2:37:01
12 172 Stošič Igor TK Inles Riko Ribnica SLO 0:34:43 0:01:33 1:10:29 0:00:49 0:50:08 2:37:43
13 561 Koporc Andrej SLO 0:28:14 0:01:18 1:18:45 0:00:52 0:53:03 2:42:13
14 81 Kink Lovro 3K Šport SLO 0:33:19 0:01:49 1:17:04 0:00:42 0:53:52 2:46:48
15 138 Pintarič Emil Mamut Tržič SLO 0:30:08 0:01:30 1:21:52 0:00:57 0:55:16 2:49:44
16 176 Stromberger Martin HSV Triathlon Kärnten AUT 0:33:27 0:01:27 1:18:26 0:00:58 0:59:03 2:53:23
17 86 Klepec Borut ŠD Triglav SLO 0:28:36 0:02:05 1:21:49 0:01:07 1:02:03 2:55:42
18 158 Rožman Srečko Foto Rožman Brežice SLO 0:35:39 0:02:25 1:17:23 0:01:29 1:02:04 2:59:01
19 28 Čadež Uroš ŠD Kranj75 SLO 0:26:32 0:02:07 1:26:53 0:00:58 1:07:56 3:04:29
20 143 Pregrad Ferdinand SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:32:02 0:01:32 1:27:08 0:00:58 1:05:33 3:07:16
21 70 Jakomin Igor ŠD 3Šport SLO 0:34:34 0:01:37 1:25:45 0:01:11 1:06:22 3:09:30
22 82 Klančar Bane TK Inles Riko Ribnica SLO 0:44:20 0:03:13 1:25:06 0:02:21 1:05:28 3:20:29
23 74 Jazbec Drago ŠD PIT STOP SLO 0:36:33 0:02:55 1:33:10 0:01:45 1:10:53 3:25:16

Olimpik triatlon – Veterani III (1963 – 1959)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 40 Exner Rudolf Sport am Wörthersee AUT 0:26:49 0:01:17 1:12:07 0:00:44 0:51:10 2:32:09
2 175 Strniša Toni Triatlon klub Ljubljana SLO 0:24:28 0:01:09 1:16:00 0:00:42 0:51:06 2:33:27
3 577 Ocvirk Mojmir Tropovci SLO 0:30:35 0:01:24 1:12:09 0:00:59 0:51:22 2:36:30
4 188 Tusini Sandro ITA 0:27:49 0:01:21 1:16:06 0:01:29 0:53:45 2:40:31
5 23 Cafun Tomaž Triatlon ekipa Dnevnik SLO 0:35:24 0:01:28 1:19:40 0:01:16 0:48:14 2:46:04
6 120 Naglič Matjaž SLO 0:31:47 0:00:56 1:16:16 0:01:48 0:55:24 2:46:14
7 89 Kokalj Andrej Triatlon klub Ljubljana SLO 0:32:12 0:02:03 1:18:00 0:01:05 0:53:54 2:47:16
8 72 Janžek Matej SLO 0:26:22 0:02:50 1:20:50 0:01:34 0:57:26 2:49:04
9 71 Janković Dušan Trisport SLO 0:30:08 0:02:41 1:23:09 0:01:10 0:53:40 2:50:50
10 85 Klenovšek Ernest Brezmejni SLO 0:37:01 0:02:21 1:20:15 0:01:42 0:54:42 2:56:04
11 56 Grašič Danilo TK Maribor SLO 0:35:59 0:02:38 1:23:43 0:01:42 0:52:18 2:56:22
12 87 Knap Bojan Trisport SLO 0:32:48 0:01:28 1:26:13 0:01:02 1:09:49 3:11:22
42 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica SLO 0:27:52 0:00:43 DNF

Olimpik triatlon – Veterani IV (1958 – 1954)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 186 Trojar Bojan TK Trisport SLO 0:29:47 0:01:16 1:13:11 0:00:53 0:42:23 2:27:31
2 36 Ekart Viktor TK Trisport SLO 0:28:32 0:01:41 1:11:33 0:00:37 0:47:14 2:29:37
3 115 Mikec Zvone SLO 0:28:19 0:02:31 1:11:01 0:01:16 0:47:12 2:30:20
4 3 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj SLO 0:26:58 0:01:47 1:14:34 0:00:41 0:46:58 2:30:58
5 30 Černeka Zvone ŠD 3Šport SLO 0:31:47 0:02:40 1:29:32 0:01:25 1:07:47 3:13:12

Olimpik triatlon – Veterani V (1953 – 1949)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 185 Trkman Andrej TK Ljubljana SLO 0:27:35 0:01:32 1:20:52 0:00:51 0:49:24 2:40:17
2 79 Kermelj Stanislav Triatlon klub Ljubljana SLO 0:33:06 0:02:30 1:19:12 0:01:04 0:57:06 2:52:59
3 142 Poljšak Lojze SLO 0:32:18 0:01:44 1:29:07 0:01:18 1:13:43 3:18:12
4 136 Pichler Teodor TK Varaždin CRO 0:35:53 0:03:10 1:34:26 0:00:38 1:17:44 3:31:53

Olimpik triatlon – Veterani VI (1948 – 1944)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 130 Patroncino Ugo CUS Udine ITA 0:33:06 0:02:15 1:23:39 0:01:13 1:08:36 3:08:50

Olimpik triatlon – Veterani VII (1943 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
511 Tacer Ivan SLO 0:53:18 0:02:51 1:24:23 DNF

Olimpik triatlon – st. mladinke (1995 – 1994)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 84 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem SLO 0:20:55 0:00:46 1:10:40 0:00:28 0:46:31 2:19:21
2 553 Szabo Adrienn Budaorsi Triatlon Klub HUN 0:21:36 0:00:44 1:17:44 0:00:28 0:44:43 2:25:17

Olimpik triatlon – do 23 let – ženske (1993 – 1990)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 117 Milković Marina CRO 0:24:47 0:00:51 1:11:21 0:00:37 0:45:53 2:23:30
2 60 Hafner Mojca 3K Šport SLO 0:31:56 0:01:23 1:15:11 0:00:49 0:47:28 2:36:49

Olimpik triatlon – Članice I (1989 – 1984)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 160 Rugelj Anja KK Encijan SLO 0:23:13 0:01:11 1:07:40 0:00:43 0:48:12 2:21:01
2 122 Nemanič Lana Triatlon klub Ljubljana SLO 0:26:51 0:00:50 1:16:15 0:00:32 0:49:44 2:34:13
3 41 Exner Jasmin Sport am Wörthersee AUT 0:31:26 0:01:46 1:20:56 0:00:32 1:02:23 2:57:05
4 114 Mihelčič Lea Pulz Šport SLO 0:32:43 0:01:28 1:30:11 0:01:04 1:08:20 3:13:47

Olimpik triatlon – Članice II (1983 – 1974)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 165 Scheck Babsi HSV Triathlon Kärnten AUT 0:28:19 0:00:56 1:13:56 0:00:34 0:44:01 2:27:47
2 37 Erčulj Džuban Valentina 3K Šport SLO 0:31:55 0:01:45 1:20:34 0:00:43 0:48:40 2:43:39
3 166 Senica Mateja SLO 0:36:23 0:04:46 1:30:29 0:01:54 1:06:43 3:20:15

Olimpik triatlon – Veteranke I (1973 – 1969)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 132 Petri Elisa CSA Gorizia Triathlon ITA 0:26:19 0:00:56 1:18:24 0:00:35 0:50:52 2:37:09
2 24 Capuder Romana TK Trisport SLO 0:28:21 0:01:20 1:20:49 0:01:01 0:52:58 2:44:31
3 44 Ferencak Sandra TK Zagreb CRO 0:29:55 0:00:59 1:24:47 0:00:50 0:53:26 2:49:59
4 52 Gorenc Petra Dnevnik Triatlon SLO 0:31:39 0:01:47 1:24:55 0:01:00 0:58:39 2:58:02
5 13 Blimen Majcen Andreja Triatlon klub Ljubljana SLO 0:30:18 0:01:40 1:26:22 0:00:55 1:00:50 3:00:07
6 88 Kočevar Helga 3K Šport SLO 0:32:15 0:01:48 1:31:24 0:00:39 0:56:15 3:02:22
7 78 Kejžar Anamarija Dnevnikova triatlonska ekipa SLO 0:35:46 0:01:40 1:32:18 0:01:15 0:58:19 3:09:20

Olimpik triatlon – Veteranke II (1968 – 1964)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 161 Rupnik Marjeta 3K Šport SLO 0:32:20 0:02:07 1:15:35 0:00:49 0:49:48 2:40:41
2 173 Strnad Polona 3K Šport SLO 0:29:22 0:01:47 1:29:06 0:01:16 0:55:43 2:57:16

Olimpik triatlon – Veteranke III (1963 – 1959)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 121 Nakrst Nataša Triatlon klub Ljubljana SLO 0:25:08 0:01:19 1:10:27 0:00:41 0:46:56 2:24:33

Triatlon za vsakogar – Dijaki (1995 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 359 Marusig Elija CSA Gorizia Triathlon ITA 0:04:56 0:00:32 0:24:58 0:00:33 0:16:38 0:47:38
2 539 Finkšt Matic KD Alpe SLO 0:07:19 0:00:56 0:23:37 0:00:40 0:15:56 0:48:30
3 307 Dornik Klemen KT team SLO 0:05:40 0:01:22 0:26:33 0:00:45 0:15:52 0:50:14
4 302 Cavazza Mark Jacob ACH Črnuče SLO 0:06:38 0:01:01 0:29:38 0:00:22 0:16:41 0:54:21
5 411 Tomazin Jan Hiti počasi Naklo SLO 0:07:24 0:01:11 0:26:21 0:00:22 0:20:06 0:55:26
6 328 Hafner Petrovski Žan TK Ljubljana SLO 0:06:10 0:01:53 0:30:24 0:00:35 0:17:19 0:56:21
7 303 Cavazza Luka Pascal SLO 0:06:03 0:00:54 0:24:47 0:00:47 0:24:47 0:57:20
8 415 Vidali Jernej PK Bor ITA 0:05:19 0:01:31 0:31:52 0:01:19 0:18:24 0:58:27

Triatlon za vsakogar – Člani I (1994 – 1979)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 548 Hägele Johannes SV Würzburg 05 GER 0:04:33 0:00:35 0:22:33 0:00:36 0:13:12 0:41:30
2 394 Slapšak Pelliccioni Luka Triatlon Klub Ljubljana SLO 0:04:17 0:00:29 0:23:21 0:00:26 0:13:08 0:41:43
3 404 Svenšek Rob TSK Bled SLO 0:06:00 0:00:59 0:21:46 0:00:34 0:12:46 0:42:07
4 421 Zajc Luka TK Ljubljana SLO 0:04:28 0:00:30 0:22:40 0:00:28 0:14:37 0:42:45
5 311 Fasching Patrick Sport am Wörthersee AUT 0:05:26 0:00:39 0:23:19 0:00:41 0:14:09 0:44:15
6 323 Grgič Jan ŠD 3Šport ITA 0:05:46 0:00:35 0:24:15 0:00:31 0:14:00 0:45:08
7 375 Premelč Jure Tk Trisport SLO 0:05:24 0:00:46 0:23:38 0:00:28 0:15:27 0:45:45
8 340 Kirn Primož SLO 0:05:13 0:00:44 0:24:54 0:00:29 0:14:28 0:45:49
9 402 Stryjecki Krzyszof Team adidas POL 0:04:44 0:00:57 0:25:00 0:00:50 0:14:47 0:46:19
10 406 Šantl Robi SLO 0:06:22 0:00:43 0:23:48 0:00:39 0:14:55 0:46:29
11 310 Fabbro Francesco CSA Gorizia Triathlon ITA 0:04:33 0:00:34 0:26:20 0:00:33 0:15:07 0:47:09
12 521 Uršič Milan TK Trisport SLO 0:05:56 0:01:01 0:23:52 0:00:34 0:16:52 0:48:17
13 320 Gorjup Gašper ŠKD HYPO SLO 0:05:49 0:01:08 0:25:46 0:00:36 0:15:00 0:48:21
13 377 Radojčič Nejc Big Daddy SLO 0:07:04 0:00:46 0:25:08 0:00:58 0:14:23 0:48:21
15 427 Zupan Jure Timing Ljubljana SLO 0:05:30 0:00:36 0:25:22 0:00:36 0:16:24 0:48:31
16 412 Trampitsch Roland AUT 0:06:06 0:00:58 0:24:32 0:00:49 0:16:56 0:49:23
17 329 Hren Luka KinVital SLO 0:07:29 0:01:24 0:26:06 0:00:22 0:15:58 0:51:21
18 416 Vočanec Damjan SLO 0:06:16 0:00:53 0:26:48 0:00:51 0:17:11 0:52:01
19 309 Drobnič Jurij SLO 0:06:23 0:01:40 0:25:15 0:01:05 0:17:43 0:52:09
20 385 Rožanc Matej SLO 0:06:27 0:01:09 0:27:01 0:00:47 0:18:39 0:54:06
21 422 Zajec Miha Zajec Transport SLO 0:07:21 0:00:51 0:27:35 0:00:39 0:17:40 0:54:07
22 288 Ambrozic Pavle Dnevnikova triatlonska ekipa SLO 0:06:15 0:01:20 0:27:18 0:00:50 0:18:56 0:54:40
23 356 Maletič Miha Štd Sora SLO 0:06:54 0:02:39 0:25:42 0:00:45 0:18:40 0:54:41
24 363 Mramor Veno PK Olimpija SLO 0:04:34 0:01:25 0:31:59 0:00:29 0:16:44 0:55:13
25 351 Kurent Blaž SLO 0:04:40 0:01:25 0:30:50 0:00:28 0:18:37 0:56:02
26 398 Smrke Igor SLO 0:07:25 0:01:08 0:30:45 0:00:25 0:16:19 0:56:04
27 386 Rožman Matej SLO 0:07:22 0:00:40 0:27:52 0:00:27 0:20:33 0:56:56
28 316 Giacomelli Alessandro iQuattroeTrenta ITA 0:08:29 0:01:30 0:32:39 0:00:30 0:15:31 0:58:41
29 338 Ketzer Florian GER 0:07:12 0:01:34 0:29:50 0:00:28 0:21:00 1:00:05
30 426 Zor Tomaž SLO 0:06:19 0:01:48 0:33:08 0:00:34 0:21:26 1:03:17

Triatlon za vsakogar – Člani II (1978 – 1964)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 318 Glavnik Dejan BikeRepublic SLO 0:05:38 0:00:29 0:20:57 0:00:25 0:12:36 0:40:07
2 546 Vovk Borut TK Gorenjska SLO 0:05:05 0:00:36 0:21:26 0:00:27 0:13:29 0:41:05
3 512 Markelj Tadej Enervit SLO 0:04:28 0:00:45 0:23:34 0:00:30 0:14:15 0:43:33
4 344 Kolle Johannes Sport am Wörthersee AUT 0:06:19 0:00:54 0:22:52 0:00:37 0:13:43 0:44:26
5 298 Blatnik Andrej Team Melikova SLO 0:04:06 0:00:59 0:23:19 0:00:45 0:15:18 0:44:29
6 295 Berlisk Gregor TK Trisport Kamnik SLO 0:05:03 0:00:55 0:23:18 0:00:29 0:15:15 0:45:02
7 403 Stukelj Damjan GER 0:05:01 0:00:49 0:24:10 0:00:43 0:14:43 0:45:28
8 543 Dermutz Georg WFU Finkenstein AUT 0:06:21 0:01:04 0:23:46 0:00:44 0:13:50 0:45:46
9 364 Mužina Aleksij ŠD 3Šport SLO 0:05:24 0:00:43 0:25:16 0:00:34 0:13:53 0:45:52
10 315 Galati Giuseppe iQuattroeTrenta ITA 0:07:14 0:00:39 0:23:54 0:00:40 0:14:41 0:47:11
11 327 Grum Dejan SLO 0:06:07 0:00:52 0:24:34 0:00:40 0:15:23 0:47:37
12 300 Bukovec Gregor Triatlon klub Ljubljana SLO 0:06:46 0:00:45 0:24:32 0:00:25 0:15:21 0:47:51
13 389 Schoss Gregor SLO 0:05:18 0:00:58 0:25:53 0:00:36 0:15:36 0:48:23
14 558 Hribernik Matevž TK Gorenjska SLO 0:07:10 0:00:58 0:25:21 0:00:49 0:14:18 0:48:37
15 301 Bulc Rok ŠKD Hypo SLO 0:05:31 0:01:25 0:24:11 0:01:12 0:16:28 0:48:50
16 312 Filipčič Tilen možina&partnerja SLO 0:06:16 0:00:57 0:25:05 0:00:45 0:15:57 0:49:02
17 393 Skornšek David SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:06:32 0:01:34 0:24:51 0:00:48 0:15:31 0:49:19
18 414 Trpin Matej SEJMI SLO 0:06:50 0:01:14 0:24:52 0:00:50 0:15:40 0:49:27
19 353 Logožar Sašo ŠKD AENI SLO 0:06:08 0:00:49 0:26:11 0:00:35 0:15:46 0:49:31
20 337 Kaltenekar Denis ŠD Bambi SLO 0:07:11 0:00:53 0:25:40 0:00:56 0:15:16 0:49:58
21 417 Vogrič Andrej SLO 0:06:24 0:01:00 0:25:34 0:00:38 0:16:43 0:50:21
22 345 Koren Rok SLO 0:05:35 0:00:49 0:28:19 0:00:15 0:15:51 0:50:51
23 387 Robinik Primož SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:05:59 0:01:18 0:27:58 0:00:45 0:14:58 0:50:59
24 289 Auda Andrej SLO 0:05:10 0:01:09 0:26:41 0:00:40 0:17:43 0:51:25
25 299 Bratuš Sašo SLO 0:06:13 0:00:56 0:27:33 0:01:14 0:15:30 0:51:27
26 360 Meglič Boštjan DUEND SLO 0:07:22 0:00:39 0:25:22 0:00:33 0:17:42 0:51:40
27 304 Čop Andraž SLO 0:06:30 0:01:04 0:27:26 0:00:24 0:16:32 0:51:58
28 382 Rifl Damijan SLO 0:06:49 0:01:53 0:26:21 0:01:12 0:15:47 0:52:03
29 332 Hudovornik Rok SLO 0:06:16 0:01:02 0:27:42 0:00:55 0:17:17 0:53:14
30 346 Kovic Igor CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:23 0:00:48 0:26:46 0:00:40 0:16:41 0:53:19
31 357 Mandelj Matjaž SLO 0:08:48 0:01:15 0:28:14 0:00:54 0:15:09 0:54:22
32 373 Pijevac Dragan SLO 0:06:40 0:02:12 0:28:44 0:00:31 0:16:27 0:54:37
33 374 Polanec Primož SLO 0:08:42 0:01:27 0:29:16 0:00:44 0:15:26 0:55:36
34 562 Jurič Evgen Hokejsko društvo Luče SLO 0:08:34 0:01:20 0:28:15 0:00:27 0:17:03 0:55:40
35 362 Mramor Silvo GD Vrhnika SLO 0:06:58 0:02:05 0:28:24 0:00:49 0:18:34 0:56:51
36 413 Travnik Dražen ŠD Socka SLO 0:07:07 0:01:02 0:30:57 0:00:25 0:17:32 0:57:05
37 379 Recidivi Marco iQuattroeTrenta ITA 0:07:17 0:01:04 0:29:24 0:01:01 0:20:21 0:59:09
38 336 Jersovas Tadas Lukla LTU 0:08:18 0:01:40 0:30:25 0:00:55 0:18:05 0:59:26
39 286 Adamič Pettr TF SLO 0:06:04 0:01:34 0:32:40 0:00:34 0:18:36 0:59:29
40 560 Koritnik Matija 3K Sport SLO 0:06:47 0:02:11 0:29:52 0:00:35 0:20:04 0:59:31
41 297 Bizjak Emil SLO 0:07:01 0:01:14 0:30:35 0:01:00 0:19:43 0:59:35
42 396 Smolnikar Uroš SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:06:34 0:01:01 0:31:26 0:00:58 0:19:48 0:59:49
43 348 Krajnc Igor TK Ljubljana SLO 0:07:31 0:01:08 0:31:55 0:00:29 0:20:56 1:02:01
44 383 Rojec Primož AENI SLO 0:08:37 0:01:49 0:27:54 0:01:39 0:22:36 1:02:37
45 330 Hubert Michael USA 0:09:25 0:01:12 0:32:21 0:01:16 0:20:02 1:04:18
46 381 Ribaš Boris SLO 0:07:34 0:00:55 0:38:24 0:00:37 0:24:12 1:11:44
513 Janc Januš Enervit SLO 0:04:25 0:00:41 DNF
292 Bajgorič Leonardo SLO 0:06:54 0:02:21 0:40:24 DNF

Triatlon za vsakogar – Člani III (1963 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 372 Petrič Slavko Kolo klub Sprikla Krsko SLO 0:05:44 0:00:52 0:24:01 0:00:39 0:16:52 0:48:10
2 390 Schrottenbach Peter WFV Finkenstein AUT 0:07:15 0:01:29 0:24:37 0:01:01 0:14:41 0:49:04
3 358 Martič Zvezdan SLO 0:05:02 0:01:01 0:28:17 0:00:23 0:15:46 0:50:31
4 399 Sterle Viktor Podlipci SLO 0:07:29 0:01:01 0:27:02 0:00:45 0:16:11 0:52:30
5 331 Hudobivnik Primož SLO 0:06:56 0:01:05 0:29:19 0:00:47 0:16:22 0:54:30
6 341 Koching Thomas CSA Gorizia Triathlon ITA 0:06:46 0:01:32 0:27:46 0:01:15 0:18:19 0:55:41
7 401 Stopar Maks Triatlon klub Ljubljana SLO 0:07:26 0:01:18 0:28:56 0:00:34 0:19:47 0:58:02
8 410 Tomazin Marko Hiti počasi Naklo SLO 0:08:53 0:00:51 0:30:12 0:00:58 0:18:29 0:59:25
9 287 Adrović Edo SLO 0:06:44 0:02:38 0:31:05 0:01:21 0:18:09 1:00:01
10 347 Kozin Franc VZAJEMNA KLUB SLO 0:10:20 0:03:13 0:31:21 0:01:38 0:19:15 1:05:49

Triatlon za vsakogar – Dijakinje (1995 in mlajše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 371 Pečarič Strnad Urška 3K Šport SLO 0:06:27 0:00:31 0:30:12 0:00:21 0:17:03 0:54:36
2 368 Orehek Suzana KGT PAPEŽ SLO 0:06:16 0:00:59 0:31:09 0:00:29 0:17:20 0:56:15
3 342 Koching Victoria CSA Gorizia Triathlon ITA 0:04:50 0:00:41 0:31:19 0:00:38 0:19:06 0:56:36
4 335 Jazbec Eva ŠD PIT STOP SLO 0:06:42 0:01:24 0:31:42 0:00:44 0:20:08 1:00:41
5 306 Dolinar Ana Meta SLO 0:07:10 0:01:27 0:35:02 0:00:31 0:17:44 1:01:57
6 541 Tomašič Zala SLO 0:04:51 0:01:25 0:37:05 0:00:32 0:19:39 1:03:34

Triatlon za vsakogar – Članice I (1994 – 1979)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 419 Vrezner Pija Triatlon klub Maribor SLO 0:04:53 0:00:32 0:28:12 0:00:29 0:15:48 0:49:56
2 408 Šterk Eva SLO 0:06:17 0:00:50 0:26:46 0:00:35 0:16:27 0:50:57
3 294 Benkovič Maja TK Mamut SLO 0:06:11 0:00:32 0:27:02 0:00:27 0:17:12 0:51:24
4 547 Prelog Živa SLO 0:06:03 0:00:47 0:28:02 0:00:35 0:17:47 0:53:16
5 407 Šeme Tjaša SLO 0:05:24 0:01:11 0:29:31 0:00:29 0:17:04 0:53:42
6 418 Vovko Barbara SLO 0:06:52 0:00:52 0:27:56 0:01:05 0:16:56 0:53:44
7 370 Pavša Ana ŠKD Hypo SLO 0:06:08 0:01:05 0:28:53 0:00:47 0:17:32 0:54:26
8 388 Sanders Megan USA 0:07:45 0:01:25 0:28:48 0:00:59 0:17:39 0:56:39
9 405 Šaban Nina SLO 0:07:02 0:01:27 0:33:10 0:00:30 0:17:08 0:59:19
10 319 Glušič Anja SLO 0:07:45 0:01:36 0:32:40 0:00:26 0:17:35 1:00:04
11 534 Braithwaite Vanessa USA 0:09:57 0:01:11 0:32:40 0:00:25 0:19:44 1:03:58
12 542 Rožman Estera Foto Rožman Brežice SLO 0:07:44 0:01:29 0:36:34 0:00:26 0:21:56 1:08:11
13 395 Smith Jenalyn USA 0:09:35 0:02:28 0:47:27 0:01:22 0:17:58 1:18:52
13 354 Lopez Amanda USA 0:09:16 0:02:47 0:47:16 0:01:33 0:17:58 1:18:52

Triatlon za vsakogar – Članice II (1978 – 1964)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 391 Schurz Andrea HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:16 0:00:48 0:26:40 0:00:45 0:15:28 0:48:59
2 400 Stokanovič Jasna SLO 0:06:48 0:00:59 0:27:35 0:00:24 0:14:51 0:50:39
3 376 Privšek Katarina SLO 0:06:34 0:01:19 0:27:58 0:00:31 0:17:01 0:53:25
4 528 Grum Klavdija SLO 0:06:24 0:00:47 0:27:52 0:00:42 0:18:10 0:53:57
5 361 Mencin Mateja SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:05:56 0:01:02 0:29:32 0:00:25 0:17:35 0:54:32
6 355 Lotrič Dolinar Aleša SLO 0:06:22 0:01:54 0:27:56 0:00:30 0:18:00 0:54:44
7 314 Florjanič Erna Garmin dream team SLO 0:06:43 0:00:51 0:27:50 0:00:40 0:18:51 0:54:58
8 384 Rozman Andrejka SLO 0:06:13 0:01:16 0:29:34 0:00:25 0:18:25 0:55:54
9 423 Zambiasi Clizia CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:53 0:00:58 0:28:35 0:00:49 0:17:54 0:56:11
10 350 Kuhar Tatjana 3K Šport SLO 0:06:58 0:01:13 0:27:55 0:00:52 0:19:19 0:56:18
11 397 Smolnikar Tina SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:06:02 0:00:50 0:32:15 0:00:29 0:18:35 0:58:14
12 324 Grgič Tatjana ŠD 3Šport SLO 0:07:15 0:01:24 0:31:09 0:01:05 0:19:04 0:59:59
13 365 Navarre Jennifer Schwimmverein Villach AUT 0:06:23 0:01:21 0:31:43 0:01:02 0:19:37 1:00:08
14 378 Rapozzi Paola CSA Gorizia Triathlon ITA 0:06:11 0:01:02 0:34:07 0:00:35 0:18:25 1:00:22
15 322 Gregorič Zečevič Janika Dnevnikova triatlonska ekipa SLO 0:07:07 0:01:35 0:30:20 0:00:44 0:20:37 1:00:26
16 556 Kranjec Tanja 3K Sport SLO 0:07:18 0:01:17 0:30:13 0:01:25 0:20:32 1:00:47
17 291 Baebler Mateja SLO 0:08:49 0:01:20 0:33:32 0:01:18 0:20:48 1:05:48

Triatlon za vsakogar – Članice III (1963 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za podjetja in združenja – moška ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 557 TK Trisport ObrezaPauličBojanc LeonJakaKlemen 0:03:48 0:00:23 0:22:12 0:00:19 0:12:11 0:38:55
2 279 JEREB PRO TEAM Jereb AndražMatijaIvo 0:05:23 0:00:35 0:24:34 0:00:23 0:14:29 0:45:26
3 277 Garmin dream team Mohorič JanNejcJure 0:05:52 0:00:34 0:23:59 0:00:32 0:17:44 0:48:42
283 UPS TEAM MurovecMikeljZupan 0:04:55 0:00:23 0:18:56 0:00:22 0:12:47 DQ

Triatlon za podjetja in združenja – duatlonska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 278 Ibis ag Marolt Jožeiga 0:04:54 0:01:18 0:20:11 0:00:27 0:12:47 0:39:40

Triatlon za podjetja in združenja – mešana ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 514 Čarobni Vrtačič TjašaNinaTomaž 0:03:51 0:00:29 0:24:09 0:00:24 0:13:49 0:42:43
2 282 Triatlon Team Medvode Setnikar Škof Kopač PrimožNejcTeja 0:04:37 0:00:32 0:25:29 0:00:20 0:12:22 0:43:21
3 270 Blažič 1 BlažičPliberšekStarc MihaVesnaCiril 0:05:47 0:00:33 0:25:35 0:00:24 0:14:57 0:47:18
4 276 Flajs team Flajs ŽigaRokTadeja 0:05:26 0:00:32 0:24:34 0:00:43 0:17:57 0:49:14
5 275 Diners Club Italia SuharJakominEgič MarkoIgorMedeja 0:05:28 0:00:37 0:26:44 0:00:27 0:16:23 0:49:40
6 273 Coca-Cola VMB RehbergerTrnovšekVrečko MaticBožidarVera 0:05:20 0:00:25 0:31:06 0:00:29 0:15:18 0:52:40
7 272 Coca-Cola TDD BrkičDolinarKanžič DanijelDarkoTina 0:05:25 0:00:39 0:31:13 0:00:33 0:15:36 0:53:28
8 271 Blažič 2 BregarKraljičVrbanc MarkoInesiga 0:06:08 0:00:33 0:32:45 0:00:24 0:16:21 0:56:13

Triatlon za podjetja in združenja – ženska ekipa

# St. Klub Tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 281 ŠD PIT STOP – TRISTILL FortunaJazbecMazrek SuzanaMetkaKarmen 0:07:04 0:00:36 0:55:26 0:00:30 0:23:22 1:26:58

Super sprint triatlon – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 268 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem SLO 0:05:46 0:00:30 0:23:24 0:00:30 0:13:03 0:43:15
2 516 Sarszegi Noemi Mogy Se Baja Pecs HUN 0:05:49 0:00:25 0:23:27 0:00:25 0:13:27 0:43:35
3 266 Uršič Kristina TK Trisport Alprem SLO 0:05:08 0:00:24 0:24:05 0:00:25 0:13:58 0:44:02
4 519 Nagy Krisztina Mogy Se Baja Pecs HUN 0:05:48 0:00:27 0:23:29 0:00:28 0:14:01 0:44:15
5 258 Skaza Eva Triatlon klub Maribor SLO 0:05:26 0:00:25 0:23:48 0:00:26 0:14:11 0:44:18
6 213 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem SLO 0:05:45 0:00:27 0:23:29 0:00:25 0:14:34 0:44:42
7 234 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:46 0:00:25 0:23:32 0:00:26 0:14:54 0:45:04
8 265 Uršič Liza TK Trisport Alprem SLO 0:05:43 0:00:27 0:23:32 0:00:25 0:15:13 0:45:22
9 529 Cserjesi Zoe Mogy Se Baja Pecs HUN 0:05:51 0:00:27 0:23:30 0:00:28 0:15:12 0:45:29
10 239 Marič Alja TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:13 0:00:35 0:25:58 0:00:20 0:14:09 0:47:16
11 250 Perusko Chiara TK Pula CRO 0:06:05 0:00:31 0:26:11 0:00:30 0:14:04 0:47:22
12 251 Petrović Lucija TR RIVAL – RIJEKA CRO 0:06:25 0:00:28 0:27:41 0:00:27 0:14:52 0:49:55
13 263 Šešelja Karla TK Rival – Rijeka CRO 0:06:28 0:00:32 0:27:34 0:00:22 0:15:05 0:50:03
14 202 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem SLO 0:07:12 0:00:33 0:26:44 0:00:22 0:15:17 0:50:09
15 210 Bernot Urška TK Trisport Alprem SLO 0:06:44 0:00:50 0:26:49 0:00:30 0:15:16 0:50:10
16 241 Moitzi Anna HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:24 0:00:27 0:27:27 0:00:30 0:16:48 0:50:38
17 205 Baković Zara TK Zrinski Novatec CRO 0:05:55 0:00:31 0:28:07 0:00:28 0:15:46 0:50:50
18 215 Čargonja Dorotea TK Rival – Rijeka CRO 0:06:27 0:00:33 0:27:36 0:00:22 0:16:45 0:51:46
19 527 Hočevar Katja TK Ljubljana SLO 0:07:09 0:00:34 0:28:36 0:00:22 0:17:13 0:53:57
20 207 Begić Nika TK Triton CRO 0:06:12 0:00:32 0:29:39 0:00:30 0:17:20 0:54:14
21 227 Kopr Anna HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:46 0:00:30 0:29:55 0:00:26 0:19:21 0:57:59
22 257 Schurz Leandra HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:28 0:00:38 0:29:30 0:00:35 0:19:53 0:58:05
23 224 Jatzko Isabelle HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:50 0:00:47 0:30:20 0:00:51 0:21:46 1:02:35
24 242 Navarre Sophia Schwimmverein Villach AUT 0:07:19 0:00:42 0:31:53 0:00:44 0:27:18 1:07:57
25 260 Slabaugh Elyse USA 0:08:26 0:01:51 0:40:06 0:00:32 0:20:23 1:11:20

Super sprint triatlon – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 252 Planko Matevž TK Trisport Alprem SLO 0:04:56 0:00:25 0:20:49 0:00:23 0:12:02 0:38:37
2 518 Nagy Mate Mogy Se Baja Pecs HUN 0:04:54 0:00:24 0:21:33 0:00:22 0:11:47 0:39:01
3 214 Cattabriga Valerio Minerva Roma ITA 0:05:15 0:00:27 0:21:10 0:00:26 0:11:43 0:39:02
4 211 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem SLO 0:05:28 0:00:24 0:21:04 0:00:27 0:11:40 0:39:04
5 204 Azzano Nicola CUS Udine ITA 0:05:02 0:00:26 0:21:46 0:00:27 0:11:52 0:39:34
6 530 Racz Gergo HUN 0:04:55 0:00:23 0:22:15 0:00:24 0:12:07 0:40:08
7 225 Klenovšek Urh TK Ljubljana SLO 0:05:25 0:00:28 0:21:04 0:00:28 0:13:01 0:40:27
8 255 Robazza Denis CSA Gorizia Triathlon ITA 0:05:31 0:00:25 0:21:49 0:00:24 0:12:17 0:40:28
9 230 Kovic Luka CSA Gorizia Triathlon ITA 0:05:25 0:00:24 0:21:57 0:00:22 0:12:21 0:40:31
10 243 Obreza Leon TK Trisport Alprem SLO 0:05:08 0:00:23 0:21:44 0:00:22 0:13:32 0:41:11
11 206 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:27 0:00:26 0:22:43 0:00:28 0:12:08 0:41:13
12 245 Paliska Luka TK Pula CRO 0:04:55 0:00:52 0:23:08 0:00:26 0:12:14 0:41:38
13 223 Hilber Rene HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:06 0:00:26 0:21:47 0:00:28 0:12:58 0:41:47
14 238 Maric Duje TK Pula CRO 0:05:34 0:00:27 0:22:55 0:00:27 0:12:26 0:41:52
15 208 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem SLO 0:05:37 0:00:25 0:21:43 0:00:21 0:13:49 0:41:57
16 228 Köstl Massimo HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:54 0:00:30 0:22:34 0:00:25 0:13:17 0:42:42
17 517 Sarszegi Tamas Mogy Se Baja Pecs HUN 0:05:32 0:00:26 0:23:52 0:00:31 0:12:48 0:43:11
18 254 Richter Leander HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:18 0:00:29 0:22:02 0:00:30 0:15:15 0:43:35
19 231 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:15 0:00:42 0:21:48 0:00:30 0:15:23 0:43:39
20 247 Paulič Jaka TK Trisport Alprem SLO 0:05:57 0:00:26 0:21:56 0:00:25 0:15:00 0:43:47
21 244 Obreza Domen TK Trisport Alprem SLO 0:05:53 0:00:27 0:23:24 0:00:33 0:13:47 0:44:05
22 269 Živković Josip TK Zrinski Novatec CRO 0:04:51 0:01:15 0:23:57 0:00:24 0:13:52 0:44:21
23 264 Škrjanc Jan TK Trisport Alprem SLO 0:05:35 0:00:33 0:23:36 0:00:22 0:14:54 0:45:02
24 246 Pandža Leon TK Rival – Rijeka CRO 0:05:47 0:00:29 0:25:24 0:00:27 0:13:50 0:45:58
25 212 Burian Matej SK Slavia Praha CZE 0:06:02 0:00:41 0:25:27 0:00:20 0:13:32 0:46:04
26 235 Mandic Mark Triort SLO 0:06:00 0:00:25 0:25:38 0:00:27 0:14:44 0:47:16
27 226 Kolnitzer Noah HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:53 0:00:31 0:26:22 0:00:28 0:14:40 0:48:56
28 232 Lazić Sven TK Zrinski Novatec CRO 0:06:34 0:00:39 0:24:55 0:00:41 0:16:10 0:49:00
29 262 Stromberger Georg HSV Triathlon Kärnten AUT 0:06:02 0:00:31 0:25:35 0:00:31 0:16:21 0:49:02
30 267 Videnšek David ŠRK Celje SLO 0:07:34 0:00:36 0:27:39 0:00:22 0:15:47 0:52:01
31 216 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:43 0:00:32 0:30:14 0:00:22 0:15:58 0:52:51
32 220 Gagic Stefan TK Pula CRO 0:08:35 0:00:36 0:28:15 0:00:21 0:15:13 0:53:03
33 523 Gerič Jaka TK Trisport SLO 0:06:48 0:01:02 0:28:25 0:00:22 0:16:26 0:53:07
34 209 Berlec Žiga TK Trisport Alprem SLO 0:07:29 0:00:32 0:27:46 0:00:22 0:17:02 0:53:14
35 256 Schurz Billy HSV Triathlon Kärnten AUT 0:08:34 0:00:41 0:28:12 0:00:30 0:16:42 0:54:40
36 248 Penic Luka TK Pula CRO 0:07:19 0:00:50 0:30:16 0:00:28 0:18:14 0:57:09
37 218 Flis Teo TK Trisport Alprem SLO 0:07:32 0:00:35 0:30:31 0:00:28 0:20:21 0:59:28
38 259 Slabaugh Alexander USA 0:08:30 0:01:10 0:34:14 0:00:48 0:17:43 1:02:27
221 Grgorinic Luka TK Pula CRO 0:05:13 0:00:41 0:27:06 DNF
261 Steiner Joey HSV Triathlon Kärnten AUT 0:07:12 0:00:36 DNF

Olimpik triatlon – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 84 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem SLO 0:20:55 0:00:46 1:10:40 0:00:28 0:46:31 2:19:21
2 160 Rugelj Anja KK Encijan SLO 0:23:13 0:01:11 1:07:40 0:00:43 0:48:12 2:21:01
3 117 Milković Marina CRO 0:24:47 0:00:51 1:11:21 0:00:37 0:45:53 2:23:30
4 121 Nakrst Nataša Triatlon klub Ljubljana SLO 0:25:08 0:01:19 1:10:27 0:00:41 0:46:56 2:24:33
5 553 Szabo Adrienn Budaorsi Triatlon Klub HUN 0:21:36 0:00:44 1:17:44 0:00:28 0:44:43 2:25:17
6 165 Scheck Babsi HSV Triathlon Kärnten AUT 0:28:19 0:00:56 1:13:56 0:00:34 0:44:01 2:27:47
7 122 Nemanič Lana Triatlon klub Ljubljana SLO 0:26:51 0:00:50 1:16:15 0:00:32 0:49:44 2:34:13
8 60 Hafner Mojca 3K Šport SLO 0:31:56 0:01:23 1:15:11 0:00:49 0:47:28 2:36:49
9 132 Petri Elisa CSA Gorizia Triathlon ITA 0:26:19 0:00:56 1:18:24 0:00:35 0:50:52 2:37:09
10 161 Rupnik Marjeta 3K Šport SLO 0:32:20 0:02:07 1:15:35 0:00:49 0:49:48 2:40:41
11 37 Erčulj Džuban Valentina 3K Šport SLO 0:31:55 0:01:45 1:20:34 0:00:43 0:48:40 2:43:39
12 24 Capuder Romana TK Trisport SLO 0:28:21 0:01:20 1:20:49 0:01:01 0:52:58 2:44:31
13 44 Ferencak Sandra TK Zagreb CRO 0:29:55 0:00:59 1:24:47 0:00:50 0:53:26 2:49:59
14 41 Exner Jasmin Sport am Wörthersee AUT 0:31:26 0:01:46 1:20:56 0:00:32 1:02:23 2:57:05
15 173 Strnad Polona 3K Šport SLO 0:29:22 0:01:47 1:29:06 0:01:16 0:55:43 2:57:16
16 52 Gorenc Petra Dnevnik Triatlon SLO 0:31:39 0:01:47 1:24:55 0:01:00 0:58:39 2:58:02
17 13 Blimen Majcen Andreja Triatlon klub Ljubljana SLO 0:30:18 0:01:40 1:26:22 0:00:55 1:00:50 3:00:07
18 88 Kočevar Helga 3K Šport SLO 0:32:15 0:01:48 1:31:24 0:00:39 0:56:15 3:02:22
19 78 Kejžar Anamarija Dnevnikova triatlonska ekipa SLO 0:35:46 0:01:40 1:32:18 0:01:15 0:58:19 3:09:20
20 114 Mihelčič Lea Pulz Šport SLO 0:32:43 0:01:28 1:30:11 0:01:04 1:08:20 3:13:47
21 166 Senica Mateja SLO 0:36:23 0:04:46 1:30:29 0:01:54 1:06:43 3:20:15

Olimpik triatlon – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 515 Pleše David TK Velenje SLO 0:19:44 0:00:40 0:58:09 0:00:18 0:36:53 1:55:45
2 531 Bajai Peter Mogyi tri HUN 0:18:32 0:00:37 1:02:29 0:00:28 0:38:38 2:00:46
3 144 Pucelj Vid TK Inles Riko Ribnica SLO 0:20:30 0:00:55 1:02:18 0:00:27 0:36:56 2:01:08
4 555 Straub Robert Budaorsi Triatlon Klub HUN 0:19:53 0:00:47 1:03:28 0:00:30 0:36:48 2:01:28
5 552 Szakacs Milan Budaorsi Triatlon Klub HUN 0:18:35 0:00:36 1:02:26 0:00:25 0:40:46 2:02:50
6 522 Zrimšek Matej TK Trisport SLO 0:23:12 0:00:57 1:02:19 0:00:52 0:36:15 2:03:37
7 35 Dornik Domen ŠD Posavje SLO 0:20:03 0:00:41 1:03:04 0:00:32 0:39:46 2:04:08
8 111 Meden Sašo Trisport Kamnik SLO 0:21:17 0:00:50 1:01:38 0:00:31 0:39:56 2:04:15
9 83 Klančnik Janez ŠRK Celje SLO 0:21:24 0:00:38 1:01:42 0:00:31 0:41:52 2:06:10
10 565 Barbazza Luca Liger Team ITA 0:18:38 0:00:37 1:04:25 0:00:46 0:42:47 2:07:14
11 129 Paradiž Matej ŠD 3Šport SLO 0:20:33 0:00:48 1:02:23 0:00:28 0:43:43 2:07:57
12 128 Papišta Martin TK Zagreb CRO 0:18:34 0:00:35 1:04:34 0:00:33 0:43:56 2:08:15
13 570 Nieoletti Marco Lyger VE ITA 0:21:21 0:00:52 1:06:29 0:00:36 0:39:46 2:09:05
14 549 Barkoczi Istvan Budapest Triatlon klub HUN 0:21:42 0:01:02 1:06:10 0:00:39 0:39:55 2:09:31
15 554 Ivan Mark Budaorsi Triatlon Klub HUN 0:18:39 0:00:48 1:10:56 0:00:32 0:39:37 2:10:34
16 146 Radeticchio Edi TK Pula CRO 0:23:29 0:00:52 1:06:06 0:00:31 0:40:10 2:11:10
17 95 Krašek Martin Triatlon klub Ljubljana SLO 0:20:01 0:00:50 1:05:52 0:00:31 0:44:50 2:12:05
18 180 Šketako Denis ŠD Posavje SLO 0:22:37 0:00:35 1:07:25 0:00:32 0:41:19 2:12:30
19 39 Ermacora Michele UDINE TRIATHLON ITA 0:27:20 0:01:07 1:06:40 0:01:08 0:36:44 2:13:00
20 67 Hrvat Danijel ŠD 3Šport SLO 0:22:59 0:00:56 1:09:10 0:00:32 0:40:07 2:13:46
21 520 Toth Szilard Mogy Se Baja Pecs HUN 0:25:23 0:01:04 1:07:03 0:00:44 0:40:15 2:14:31
22 183 Terčelj Rok ŠD 3Šport SLO 0:24:10 0:00:43 1:07:06 0:00:30 0:42:27 2:14:57
23 579 Maček Uroš TK Maribor SLO 0:23:08 0:01:13 1:07:07 0:00:33 0:43:03 2:15:06
24 10 Baracani Roberto CSA Gorizia Triathlon ITA 0:23:01 0:00:39 1:08:20 0:00:36 0:42:37 2:15:14
24 7 Avirović Matija Triathlon club Meðimurje CRO 0:21:38 0:00:37 1:06:26 0:00:38 0:45:54 2:15:14
26 154 Rizmal Jure SLO 0:23:05 0:00:49 1:08:06 0:00:35 0:42:50 2:15:27
26 147 Radivojević Aleksander TK Inles Riko Ribnica SLO 0:23:01 0:00:46 1:08:11 0:00:40 0:42:48 2:15:27
28 578 Simunkovič Ivan RTM AUT 0:23:23 0:01:04 1:07:31 0:00:41 0:43:00 2:15:41
29 573 Slapničar Matevž TK Gorenjska SLO 0:25:29 0:00:45 1:05:36 0:00:42 0:43:27 2:16:00
30 135 Pichler Christian HSV Triathlon Kärnten AUT 0:24:43 0:01:19 1:05:55 0:00:26 0:44:10 2:16:36
31 510 Janša Miha TK Mamut SLO 0:25:08 0:00:56 1:05:28 0:00:48 0:44:19 2:16:41
32 17 Boštjan Posedi TK Trisport Kamnik SLO 0:23:11 0:00:49 1:08:21 0:00:32 0:43:54 2:16:49
33 171 Stojnić Bojan TK Zagreb CRO 0:26:46 0:00:41 1:08:51 0:00:33 0:39:59 2:16:51
34 155 Romšak Matic TK Trisport SLO 0:24:38 0:01:24 1:09:21 0:01:00 0:42:58 2:19:22
35 164 Sanders Jackie USA 0:23:17 0:00:51 1:11:19 0:00:44 0:44:18 2:20:32
36 12 Bevk Metod Zensah Slovenija SLO 0:28:00 0:00:37 1:08:34 0:00:39 0:45:01 2:22:53
37 91 Kos Jernej Arnold Profi SLO 0:27:50 0:00:39 1:09:51 0:00:47 0:43:50 2:22:58
38 190 Vehar Borut Triatlonski klub Novo mesto SLO 0:32:15 0:00:37 1:06:48 0:00:36 0:42:46 2:23:04
39 47 Picillo Francesco ASD Happy Runner Club ITA 0:27:37 0:01:10 1:09:32 0:00:37 0:45:20 2:24:18
40 536 Pezelj Robert TK Split CRO 0:23:11 0:01:08 1:10:48 0:01:07 0:48:07 2:24:23
41 55 Grabner Hannes ARBÖ ASKÖ RC Feld am See AUT 0:26:45 0:00:44 1:08:40 0:00:38 0:48:02 2:24:50
42 90 Korelc Matej KK Encijan SLO 0:24:33 0:00:52 1:08:52 0:00:38 0:50:25 2:25:22
43 163 Sagadin Miran TK MARIBOR SLO 0:27:58 0:01:36 1:10:44 0:00:48 0:44:19 2:25:28
44 196 Vukan Slavko ŠD Team Trubo Tropovci SLO 0:27:45 0:01:26 1:10:02 0:00:54 0:45:28 2:25:37
45 54 Gošnjak Tim Triatlon klub Celje SLO 0:26:13 0:01:43 1:10:33 0:01:16 0:46:16 2:26:03
46 545 Gulič Matjaž TK Maribor SLO 0:25:16 0:00:52 1:14:05 0:00:40 0:45:56 2:26:51
47 191 Verčič Klemen SLO 0:24:54 0:01:30 1:09:12 0:01:15 0:50:15 2:27:08
48 127 Pancur Miha SLO 0:24:05 0:01:23 1:11:25 0:00:58 0:49:36 2:27:29
49 186 Trojar Bojan TK Trisport SLO 0:29:47 0:01:16 1:13:11 0:00:53 0:42:23 2:27:31
49 181 Štabuc Roman TK Maribor SLO 0:27:53 0:01:23 1:11:02 0:00:53 0:46:18 2:27:31
51 126 Oštir Tomaž Triatlon klub Ljubljana SLO 0:26:53 0:01:12 1:11:41 0:00:57 0:47:10 2:27:55
52 106 Marguč Marko TK Inles Riko Ribnica SLO 0:27:50 0:00:58 1:11:18 0:00:36 0:47:14 2:27:58
53 572 Bojanc Matjaž Trisport SLO 0:29:03 0:01:25 1:09:58 0:00:47 0:47:08 2:28:24
54 92 Kovič Primož Hrast Dob SLO 0:31:27 0:01:44 1:09:40 0:00:49 0:45:07 2:28:49
55 19 Bregar Gorazd SLO 0:27:34 0:02:16 1:13:23 0:00:46 0:44:49 2:28:51
56 16 Borovnik Tine CSA Gorizia Triathlon ITA 0:25:17 0:01:12 1:13:09 0:00:41 0:48:32 2:28:54
57 133 Pezdir Roman TK Ljubljana SLO 0:30:13 0:01:27 1:09:48 0:00:58 0:46:28 2:28:55
58 53 Gostincar Robert Triatlon klub Maribor SLO 0:25:05 0:01:43 1:15:21 0:00:55 0:45:57 2:29:03
59 99 Lepojic Saso Triatlon klub Ljubljana SLO 0:27:54 0:01:10 1:11:36 0:00:36 0:47:45 2:29:04
60 137 Pilih Tomaž TK Trisport SLO 0:29:08 0:01:36 1:09:27 0:00:43 0:48:08 2:29:05
61 174 Strniša Gašper STRGACOM SLO 0:25:13 0:01:20 1:14:42 0:00:40 0:47:17 2:29:13
62 36 Ekart Viktor TK Trisport SLO 0:28:32 0:01:41 1:11:33 0:00:37 0:47:14 2:29:37
63 115 Mikec Zvone SLO 0:28:19 0:02:31 1:11:01 0:01:16 0:47:12 2:30:20
64 162 Rutar Artur 3K Šport SLO 0:27:25 0:01:24 1:11:10 0:00:58 0:49:35 2:30:34
65 3 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj SLO 0:26:58 0:01:47 1:14:34 0:00:41 0:46:58 2:30:58
66 102 Lotrič Andrej Triatlon klub Ljubljana SLO 0:24:50 0:01:00 1:12:05 0:00:47 0:52:19 2:31:02
67 580 Čufer Uroš XXX SLO 0:27:29 0:01:22 1:11:57 0:01:03 0:49:17 2:31:10
68 98 Leitinger Luka ŠKD Hypo SLO 0:26:43 0:01:19 1:15:35 0:00:45 0:46:54 2:31:19
69 116 Mikec Miha SLO 0:30:34 0:02:01 1:09:43 0:00:56 0:48:18 2:31:35
70 31 De Monte Iginio CSA Gorizia Triathlon ITA 0:29:25 0:01:09 1:12:30 0:00:52 0:47:43 2:31:40
71 184 Torkar Matej 3K Šport SLO 0:28:20 0:01:00 1:10:54 0:00:45 0:50:56 2:31:56
72 40 Exner Rudolf Sport am Wörthersee AUT 0:26:49 0:01:17 1:12:07 0:00:44 0:51:10 2:32:09
73 568 Šturm Bojan Fizioteam SLO 0:29:25 0:01:48 1:10:18 0:00:53 0:50:09 2:32:34
73 112 Medvedec Uroš Triatlon klub Ajdovščina SLO 0:29:24 0:01:37 1:12:26 0:00:45 0:48:20 2:32:34
75 4 Adamič Marko Triatlon klub Ljubljana SLO 0:31:39 0:01:00 1:09:26 0:00:34 0:50:36 2:33:18
76 175 Strniša Toni Triatlon klub Ljubljana SLO 0:24:28 0:01:09 1:16:00 0:00:42 0:51:06 2:33:27
77 139 Podbevšek Robert SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:29:25 0:01:57 1:15:21 0:01:03 0:45:57 2:33:45
78 46 Forster Nejc SLO 0:24:54 0:01:12 1:15:06 0:00:37 0:52:43 2:34:34
79 537 Vuko Ante TK Split CRO 0:26:09 0:01:01 1:15:02 0:01:09 0:52:26 2:35:49
80 167 Sever Igor Triatlon klub Ajdovščina SLO 0:31:05 0:01:41 1:12:30 0:00:36 0:50:21 2:36:16
81 577 Ocvirk Mojmir Tropovci SLO 0:30:35 0:01:24 1:12:09 0:00:59 0:51:22 2:36:30
82 179 Sušnik Aleš TK Mamut SLO 0:30:16 0:01:20 1:10:29 0:00:59 0:53:36 2:36:43
83 48 Gaberšek Boštjan 3K Šport SLO 0:25:05 0:01:32 1:18:18 0:01:05 0:50:59 2:37:01
84 189 Uplaznik Peter TRI CELJE SLO 0:28:05 0:01:07 1:12:24 0:00:49 0:54:50 2:37:17
85 172 Stošič Igor TK Inles Riko Ribnica SLO 0:34:43 0:01:33 1:10:29 0:00:49 0:50:08 2:37:43
86 199 Zupan Matjaž TK Ljubljana SLO 0:27:26 0:01:07 1:15:55 0:00:42 0:52:37 2:37:50
87 97 Leban Matej 3K Šport SLO 0:26:23 0:01:31 1:13:24 0:01:10 0:55:41 2:38:12
88 59 Habič Aleš team FOTR SLO 0:28:35 0:02:13 1:11:56 0:00:55 0:54:47 2:38:27
89 34 Dolinar Gregor GRS Kranj SLO 0:33:14 0:01:35 1:13:13 0:00:53 0:49:36 2:38:32
90 569 Vodeb Metod ŠD Posavje Fizioteam SLO 0:28:02 0:01:21 1:14:40 0:00:53 0:53:46 2:38:44
91 77 Kaltenekar Matej TK Gorenjska SLO 0:31:43 0:00:33 1:14:04 0:00:44 0:51:41 2:38:47
92 68 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj SLO 0:29:59 0:01:33 1:15:40 0:01:03 0:50:47 2:39:05
92 105 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj SLO 0:29:21 0:01:18 1:17:07 0:00:43 0:50:33 2:39:05
94 178 Sušnik Gregor SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:35:28 0:01:07 1:14:27 0:00:31 0:47:45 2:39:20
95 51 Goleš Miran Triatlonski klub Novo mesto SLO 0:33:53 0:02:12 1:11:47 0:01:30 0:50:19 2:39:43
96 194 Volkar Matjaž 3K Šport SLO 0:27:40 0:01:03 1:14:14 0:01:10 0:55:40 2:39:49
97 148 Rafaj Marko Triathlon club Swibir CRO 0:24:16 0:01:06 1:20:59 0:01:00 0:52:31 2:39:53
98 185 Trkman Andrej TK Ljubljana SLO 0:27:35 0:01:32 1:20:52 0:00:51 0:49:24 2:40:17
99 153 Ristič Dejan SLO 0:34:46 0:02:47 1:14:06 0:01:31 0:47:09 2:40:21
100 188 Tusini Sandro ITA 0:27:49 0:01:21 1:16:06 0:01:29 0:53:45 2:40:31
101 559 Ceklin Vid SLO 0:28:49 0:01:05 1:17:38 0:00:39 0:52:20 2:40:33
102 27 Cvjetko Jurica Triathlon club Zagreb CRO 0:29:05 0:00:48 1:19:12 0:01:45 0:49:56 2:40:47
103 532 Kiss Gergely Mogyi tri HUN 0:29:01 0:01:21 1:19:54 0:00:53 0:50:04 2:41:14
104 561 Koporc Andrej SLO 0:28:14 0:01:18 1:18:45 0:00:52 0:53:03 2:42:13
105 75 Jurečič Miha Pulz šport SLO 0:27:47 0:01:05 1:21:30 0:01:02 0:50:55 2:42:21
106 576 Matič Ivan TK Zagreb CRO 0:30:02 0:01:19 1:18:37 0:00:33 0:52:25 2:42:58
107 123 Novak Sandi Spremeni.se SLO 0:30:28 0:01:42 1:18:19 0:00:50 0:52:15 2:43:36
108 45 Flajs Rok 3K Šport SLO 0:30:56 0:01:37 1:18:50 0:00:57 0:51:27 2:43:48
109 141 Polajžer Boris Triatlon klub Ljubljana SLO 0:29:42 0:02:01 1:12:29 0:00:40 0:59:11 2:44:05
110 76 Kajfež Žiga Triatlon klub Ljubljana SLO 0:30:05 0:02:26 1:16:11 0:01:06 0:54:46 2:44:36
111 150 Rant Domen Dnevnik SLO 0:33:47 0:01:49 1:20:34 0:00:33 0:48:38 2:45:23
112 152 Remualdo Riccardo POOL-SPORT ITA 0:30:24 0:00:43 1:19:11 0:00:57 0:54:43 2:46:00
113 23 Cafun Tomaž Triatlon ekipa Dnevnik SLO 0:35:24 0:01:28 1:19:40 0:01:16 0:48:14 2:46:04
114 120 Naglič Matjaž SLO 0:31:47 0:00:56 1:16:16 0:01:48 0:55:24 2:46:14
115 50 Gjura Mitja PULZ ŠPORT SLO 0:35:16 0:01:47 1:20:33 0:00:55 0:47:42 2:46:16
116 81 Kink Lovro 3K Šport SLO 0:33:19 0:01:49 1:17:04 0:00:42 0:53:52 2:46:48
117 131 Penko Tomaž BUTAN PLIN SLO 0:33:35 0:01:52 1:16:07 0:01:54 0:53:20 2:46:50
118 26 Cik Thomas trIMENDO AUT 0:32:03 0:01:58 1:16:10 0:01:19 0:55:20 2:46:51
119 104 Majhenič Samo TK Ljubljana SLO 0:35:45 0:00:36 1:11:24 0:00:48 0:58:24 2:47:00
120 89 Kokalj Andrej Triatlon klub Ljubljana SLO 0:32:12 0:02:03 1:18:00 0:01:05 0:53:54 2:47:16
121 140 Podgornik Bojan Atletska šola Mirana Bizjaka SLO 0:35:33 0:01:22 1:14:43 0:01:50 0:53:58 2:47:27
122 18 Bratun Tomaž SLO 0:26:50 0:01:31 1:19:03 0:01:09 0:58:55 2:47:30
123 5 Adamović Nikola CRO 0:31:20 0:00:54 1:15:59 0:00:53 0:58:37 2:47:44
124 159 Rožman Rok Športno društvo GEN energija SLO 0:28:26 0:02:01 1:13:52 0:01:17 1:02:32 2:48:10
125 72 Janžek Matej SLO 0:26:22 0:02:50 1:20:50 0:01:34 0:57:26 2:49:04
126 138 Pintarič Emil Mamut Tržič SLO 0:30:08 0:01:30 1:21:52 0:00:57 0:55:16 2:49:44
127 96 Laing Gregor SCO 0:30:56 0:01:58 1:29:48 0:00:27 0:46:55 2:50:05
128 71 Janković Dušan Trisport SLO 0:30:08 0:02:41 1:23:09 0:01:10 0:53:40 2:50:50
129 109 Matičič Andrej SLO 0:35:33 0:02:06 1:17:24 0:01:05 0:55:44 2:51:53
130 151 Ratliff Casey USA 0:30:44 0:02:37 1:24:57 0:01:07 0:52:35 2:52:00
131 108 Mastnak Mlakar Robert 3K Šport SLO 0:35:26 0:02:42 1:25:37 0:01:23 0:47:15 2:52:25
132 79 Kermelj Stanislav Triatlon klub Ljubljana SLO 0:33:06 0:02:30 1:19:12 0:01:04 0:57:06 2:52:59
133 176 Stromberger Martin HSV Triathlon Kärnten AUT 0:33:27 0:01:27 1:18:26 0:00:58 0:59:03 2:53:23
134 22 Byrne Nicholas SLO 0:30:19 0:01:20 1:18:37 0:00:46 1:02:35 2:53:39
135 198 Zorat Gilberto a.s.d. triathlon lignano ITA 0:28:48 0:02:52 1:28:25 0:01:12 0:52:43 2:54:01
136 86 Klepec Borut ŠD Triglav SLO 0:28:36 0:02:05 1:21:49 0:01:07 1:02:03 2:55:42
137 85 Klenovšek Ernest Brezmejni SLO 0:37:01 0:02:21 1:20:15 0:01:42 0:54:42 2:56:04
138 56 Grašič Danilo TK Maribor SLO 0:35:59 0:02:38 1:23:43 0:01:42 0:52:18 2:56:22
139 574 Jakončič Boštjan Noja Management SLO 0:35:40 0:01:53 1:21:43 0:00:53 0:56:19 2:56:31
140 20 Breznik Mitja ŠD Elektro Ljubljana SLO 0:33:38 0:03:16 1:23:52 0:00:59 0:54:46 2:56:33
141 134 Picek Marko CRO 0:32:46 0:03:33 1:29:52 0:00:54 0:49:35 2:56:42
142 149 Rak Mitja SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:31:01 0:01:53 1:19:33 0:00:38 1:05:22 2:58:29
143 158 Rožman Srečko Foto Rožman Brežice SLO 0:35:39 0:02:25 1:17:23 0:01:29 1:02:04 2:59:01
144 169 Slabaugh Mark USA 0:30:11 0:02:27 1:25:00 0:01:07 1:03:44 3:02:31
145 66 Hrovat Gregor SLO 0:32:17 0:02:29 1:22:15 0:01:02 1:04:35 3:02:41
146 28 Čadež Uroš ŠD Kranj75 SLO 0:26:32 0:02:07 1:26:53 0:00:58 1:07:56 3:04:29
147 100 Lopez Matthew USA 0:28:32 0:01:19 1:28:05 0:01:04 1:05:42 3:04:44
148 533 Borbely Miklos Mogyi tri HUN 0:33:16 0:01:52 1:26:59 0:01:25 1:01:27 3:05:00
149 187 Trotovšek Gašper ŠRK Celje SLO 0:31:38 0:01:34 1:25:36 0:01:43 1:06:16 3:06:48
150 143 Pregrad Ferdinand SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:32:02 0:01:32 1:27:08 0:00:58 1:05:33 3:07:16
151 130 Patroncino Ugo CUS Udine ITA 0:33:06 0:02:15 1:23:39 0:01:13 1:08:36 3:08:50
152 70 Jakomin Igor ŠD 3Šport SLO 0:34:34 0:01:37 1:25:45 0:01:11 1:06:22 3:09:30
153 87 Knap Bojan Trisport SLO 0:32:48 0:01:28 1:26:13 0:01:02 1:09:49 3:11:22
154 21 Brockhaus Matthew USA 0:32:36 0:04:33 1:24:18 0:03:02 1:07:54 3:12:26
155 119 Muha Jani ŠD Skirca SLO 0:31:35 0:01:51 1:31:06 0:01:42 1:06:56 3:13:12
155 30 Černeka Zvone ŠD 3Šport SLO 0:31:47 0:02:40 1:29:32 0:01:25 1:07:47 3:13:12
157 142 Poljšak Lojze SLO 0:32:18 0:01:44 1:29:07 0:01:18 1:13:43 3:18:12
158 82 Klančar Bane TK Inles Riko Ribnica SLO 0:44:20 0:03:13 1:25:06 0:02:21 1:05:28 3:20:29
158 567 Lampe Rok SLO 0:36:37 0:02:42 1:31:05 0:00:47 1:09:16 3:20:29
160 566 Pilar Roberto CRO 0:34:50 0:03:02 1:38:30 0:01:21 1:03:34 3:21:19
161 11 Baraga Zaviša SLO 0:36:15 0:05:08 1:35:20 0:03:07 1:04:32 3:24:23
162 74 Jazbec Drago ŠD PIT STOP SLO 0:36:33 0:02:55 1:33:10 0:01:45 1:10:53 3:25:16
163 197 Zemljarič Gregor 3K Šport SLO 0:32:51 0:02:43 1:36:15 0:01:18 1:15:44 3:28:55
164 136 Pichler Teodor TK Varaždin CRO 0:35:53 0:03:10 1:34:26 0:00:38 1:17:44 3:31:53
575 Modic Matic KK Encijan SLO 0:21:33 0:00:46 DNF
571 Dalla Veneria Marco Lyger VE ITA 0:17:19 0:00:42 1:05:56 0:00:38 DNF
80 Kern Miha TK Gorenjska SLO 0:19:52 0:00:33 1:11:26 0:00:35 DNF
101 Lorber Christoph HSV Triathlon Kärnten AUT 0:19:43 0:00:33 DNF
103 Lovšin Marko TK Inles Riko Ribnica SLO 0:30:40 0:00:48 DNF
42 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica SLO 0:27:52 0:00:43 DNF
511 Tacer Ivan SLO 0:53:18 0:02:51 1:24:23 DNF
93 Koželj Simon TK Trisport Alprem SLO 0:20:32 0:00:34 1:07:17 0:00:25 DNF
200 Zupančič Rok SLO 0:27:55 0:02:37 1:18:00 0:01:22 DNF

Triatlon za vsakogar – ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 391 Schurz Andrea HSV Triathlon Kärnten AUT 0:05:16 0:00:48 0:26:40 0:00:45 0:15:28 0:48:59
2 419 Vrezner Pija Triatlon klub Maribor SLO 0:04:53 0:00:32 0:28:12 0:00:29 0:15:48 0:49:56
3 400 Stokanovič Jasna SLO 0:06:48 0:00:59 0:27:35 0:00:24 0:14:51 0:50:39
4 408 Šterk Eva SLO 0:06:17 0:00:50 0:26:46 0:00:35 0:16:27 0:50:57
5 294 Benkovič Maja TK Mamut SLO 0:06:11 0:00:32 0:27:02 0:00:27 0:17:12 0:51:24
6 547 Prelog Živa SLO 0:06:03 0:00:47 0:28:02 0:00:35 0:17:47 0:53:16
7 376 Privšek Katarina SLO 0:06:34 0:01:19 0:27:58 0:00:31 0:17:01 0:53:25
8 407 Šeme Tjaša SLO 0:05:24 0:01:11 0:29:31 0:00:29 0:17:04 0:53:42
9 418 Vovko Barbara SLO 0:06:52 0:00:52 0:27:56 0:01:05 0:16:56 0:53:44
10 528 Grum Klavdija SLO 0:06:24 0:00:47 0:27:52 0:00:42 0:18:10 0:53:57
11 370 Pavša Ana ŠKD Hypo SLO 0:06:08 0:01:05 0:28:53 0:00:47 0:17:32 0:54:26
12 361 Mencin Mateja SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:05:56 0:01:02 0:29:32 0:00:25 0:17:35 0:54:32
13 371 Pečarič Strnad Urška 3K Šport SLO 0:06:27 0:00:31 0:30:12 0:00:21 0:17:03 0:54:36
14 355 Lotrič Dolinar Aleša SLO 0:06:22 0:01:54 0:27:56 0:00:30 0:18:00 0:54:44
15 314 Florjanič Erna Garmin dream team SLO 0:06:43 0:00:51 0:27:50 0:00:40 0:18:51 0:54:58
16 384 Rozman Andrejka SLO 0:06:13 0:01:16 0:29:34 0:00:25 0:18:25 0:55:54
17 423 Zambiasi Clizia CSA Gorizia Triathlon ITA 0:07:53 0:00:58 0:28:35 0:00:49 0:17:54 0:56:11
18 368 Orehek Suzana KGT PAPEŽ SLO 0:06:16 0:00:59 0:31:09 0:00:29 0:17:20 0:56:15
19 350 Kuhar Tatjana 3K Šport SLO 0:06:58 0:01:13 0:27:55 0:00:52 0:19:19 0:56:18
20 342 Koching Victoria CSA Gorizia Triathlon ITA 0:04:50 0:00:41 0:31:19 0:00:38 0:19:06 0:56:36
21 388 Sanders Megan USA 0:07:45 0:01:25 0:28:48 0:00:59 0:17:39 0:56:39
22 397 Smolnikar Tina SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:06:02 0:00:50 0:32:15 0:00:29 0:18:35 0:58:14
23 405 Šaban Nina SLO 0:07:02 0:01:27 0:33:10 0:00:30 0:17:08 0:59:19
24 324 Grgič Tatjana ŠD 3Šport SLO 0:07:15 0:01:24 0:31:09 0:01:05 0:19:04 0:59:59
25 319 Glušič Anja SLO 0:07:45 0:01:36 0:32:40 0:00:26 0:17:35 1:00:04
26 365 Navarre Jennifer Schwimmverein Villach AUT 0:06:23 0:01:21 0:31:43 0:01:02 0:19:37 1:00:08
27 378 Rapozzi Paola CSA Gorizia Triathlon ITA 0:06:11 0:01:02 0:34:07 0:00:35 0:18:25 1:00:22
28 322 Gregorič Zečevič Janika Dnevnikova triatlonska ekipa SLO 0:07:07 0:01:35 0:30:20 0:00:44 0:20:37 1:00:26
29 335 Jazbec Eva ŠD PIT STOP SLO 0:06:42 0:01:24 0:31:42 0:00:44 0:20:08 1:00:41
30 556 Kranjec Tanja 3K Sport SLO 0:07:18 0:01:17 0:30:13 0:01:25 0:20:32 1:00:47
31 306 Dolinar Ana Meta SLO 0:07:10 0:01:27 0:35:02 0:00:31 0:17:44 1:01:57
32 541 Tomašič Zala SLO 0:04:51 0:01:25 0:37:05 0:00:32 0:19:39 1:03:34
33 534 Braithwaite Vanessa USA 0:09:57 0:01:11 0:32:40 0:00:25 0:19:44 1:03:58
34 291 Baebler Mateja SLO 0:08:49 0:01:20 0:33:32 0:01:18 0:20:48 1:05:48
35 542 Rožman Estera Foto Rožman Brežice SLO 0:07:44 0:01:29 0:36:34 0:00:26 0:21:56 1:08:11
36 395 Smith Jenalyn USA 0:09:35 0:02:28 0:47:27 0:01:22 0:17:58 1:18:52
36 354 Lopez Amanda USA 0:09:16 0:02:47 0:47:16 0:01:33 0:17:58 1:18:52

Triatlon za vsakogar – moški skupno

# St. Priimek Ime Klub Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 318 Glavnik Dejan BikeRepublic SLO 0:05:38 0:00:29 0:20:57 0:00:25 0:12:36 0:40:07
2 546 Vovk Borut TK Gorenjska SLO 0:05:05 0:00:36 0:21:26 0:00:27 0:13:29 0:41:05
3 548 Hägele Johannes SV Würzburg 05 GER 0:04:33 0:00:35 0:22:33 0:00:36 0:13:12 0:41:30
4 394 Slapšak Pelliccioni Luka Triatlon Klub Ljubljana SLO 0:04:17 0:00:29 0:23:21 0:00:26 0:13:08 0:41:43
5 404 Svenšek Rob TSK Bled SLO 0:06:00 0:00:59 0:21:46 0:00:34 0:12:46 0:42:07
6 421 Zajc Luka TK Ljubljana SLO 0:04:28 0:00:30 0:22:40 0:00:28 0:14:37 0:42:45
7 512 Markelj Tadej Enervit SLO 0:04:28 0:00:45 0:23:34 0:00:30 0:14:15 0:43:33
8 311 Fasching Patrick Sport am Wörthersee AUT 0:05:26 0:00:39 0:23:19 0:00:41 0:14:09 0:44:15
9 344 Kolle Johannes Sport am Wörthersee AUT 0:06:19 0:00:54 0:22:52 0:00:37 0:13:43 0:44:26
10 298 Blatnik Andrej Team Melikova SLO 0:04:06 0:00:59 0:23:19 0:00:45 0:15:18 0:44:29
11 295 Berlisk Gregor TK Trisport Kamnik SLO 0:05:03 0:00:55 0:23:18 0:00:29 0:15:15 0:45:02
12 323 Grgič Jan ŠD 3Šport ITA 0:05:46 0:00:35 0:24:15 0:00:31 0:14:00 0:45:08
13 403 Stukelj Damjan GER 0:05:01 0:00:49 0:24:10 0:00:43 0:14:43 0:45:28
14 375 Premelč Jure Tk Trisport SLO 0:05:24 0:00:46 0:23:38 0:00:28 0:15:27 0:45:45
15 543 Dermutz Georg WFU Finkenstein AUT 0:06:21 0:01:04 0:23:46 0:00:44 0:13:50 0:45:46
16 340 Kirn Primož SLO 0:05:13 0:00:44 0:24:54 0:00:29 0:14:28 0:45:49
17 364 Mužina Aleksij ŠD 3Šport SLO 0:05:24 0:00:43 0:25:16 0:00:34 0:13:53 0:45:52
18 402 Stryjecki Krzyszof Team adidas POL 0:04:44 0:00:57 0:25:00 0:00:50 0:14:47 0:46:19
19 406 Šantl Robi SLO 0:06:22 0:00:43 0:23:48 0:00:39 0:14:55 0:46:29
20 310 Fabbro Francesco CSA Gorizia Triathlon ITA 0:04:33 0:00:34 0:26:20 0:00:33 0:15:07 0:47:09
21 315 Galati Giuseppe iQuattroeTrenta ITA 0:07:14 0:00:39 0:23:54 0:00:40 0:14:41 0:47:11
22 327 Grum Dejan SLO 0:06:07 0:00:52 0:24:34 0:00:40 0:15:23 0:47:37
23 359 Marusig Elija CSA Gorizia Triathlon ITA 0:04:56 0:00:32 0:24:58 0:00:33 0:16:38 0:47:38
24 300 Bukovec Gregor Triatlon klub Ljubljana SLO 0:06:46 0:00:45 0:24:32 0:00:25 0:15:21 0:47:51
25 372 Petrič Slavko Kolo klub Sprikla Krsko SLO 0:05:44 0:00:52 0:24:01 0:00:39 0:16:52 0:48:10
26 521 Uršič Milan TK Trisport SLO 0:05:56 0:01:01 0:23:52 0:00:34 0:16:52 0:48:17
27 377 Radojčič Nejc Big Daddy SLO 0:07:04 0:00:46 0:25:08 0:00:58 0:14:23 0:48:21
27 320 Gorjup Gašper ŠKD HYPO SLO 0:05:49 0:01:08 0:25:46 0:00:36 0:15:00 0:48:21
29 389 Schoss Gregor SLO 0:05:18 0:00:58 0:25:53 0:00:36 0:15:36 0:48:23
30 539 Finkšt Matic KD Alpe SLO 0:07:19 0:00:56 0:23:37 0:00:40 0:15:56 0:48:30
31 427 Zupan Jure Timing Ljubljana SLO 0:05:30 0:00:36 0:25:22 0:00:36 0:16:24 0:48:31
32 558 Hribernik Matevž TK Gorenjska SLO 0:07:10 0:00:58 0:25:21 0:00:49 0:14:18 0:48:37
33 301 Bulc Rok ŠKD Hypo SLO 0:05:31 0:01:25 0:24:11 0:01:12 0:16:28 0:48:50
34 312 Filipčič Tilen možina&partnerja SLO 0:06:16 0:00:57 0:25:05 0:00:45 0:15:57 0:49:02
35 390 Schrottenbach Peter WFV Finkenstein AUT 0:07:15 0:01:29 0:24:37 0:01:01 0:14:41 0:49:04
36 393 Skornšek David SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:06:32 0:01:34 0:24:51 0:00:48 0:15:31 0:49:19
37 412 Trampitsch Roland AUT 0:06:06 0:00:58 0:24:32 0:00:49 0:16:56 0:49:23
38 414 Trpin Matej SEJMI SLO 0:06:50 0:01:14 0:24:52 0:00:50 0:15:40 0:49:27
39 353 Logožar Sašo ŠKD AENI SLO 0:06:08 0:00:49 0:26:11 0:00:35 0:15:46 0:49:31
40 337 Kaltenekar Denis ŠD Bambi SLO 0:07:11 0:00:53 0:25:40 0:00:56 0:15:16 0:49:58
41 307 Dornik Klemen KT team SLO 0:05:40 0:01:22 0:26:33 0:00:45 0:15:52 0:50:14
42 417 Vogrič Andrej SLO 0:06:24 0:01:00 0:25:34 0:00:38 0:16:43 0:50:21
43 358 Martič Zvezdan SLO 0:05:02 0:01:01 0:28:17 0:00:23 0:15:46 0:50:31
44 345 Koren Rok SLO 0:05:35 0:00:49 0:28:19 0:00:15 0:15:51 0:50:51
45 387 Robinik Primož SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:05:59 0:01:18 0:27:58 0:00:45 0:14:58 0:50:59
46 329 Hren Luka KinVital SLO 0:07:29 0:01:24 0:26:06 0:00:22 0:15:58 0:51:21
47 289 Auda Andrej SLO 0:05:10 0:01:09 0:26:41 0:00:40 0:17:43 0:51:25
48 299 Bratuš Sašo SLO 0:06:13 0:00:56 0:27:33 0:01:14 0:15:30 0:51:27
49 360 Meglič Boštjan DUEND SLO 0:07:22 0:00:39 0:25:22 0:00:33 0:17:42 0:51:40
50 304 Čop Andraž SLO 0:06:30 0:01:04 0:27:26 0:00:24 0:16:32 0:51:58
51 416 Vočanec Damjan SLO 0:06:16 0:00:53 0:26:48 0:00:51 0:17:11 0:52:01
52 382 Rifl Damijan SLO 0:06:49 0:01:53 0:26:21 0:01:12 0:15:47 0:52:03
53 309 Drobnič Jurij SLO 0:06:23 0:01:40 0:25:15 0:01:05 0:17:43 0:52:09
54 399 Sterle Viktor Podlipci SLO 0:07:29 0:01:01 0:27:02 0:00:45 0:16:11 0:52:30
55 332 Hudovornik Rok SLO 0:06:16 0:01:02 0:27:42 0:00:55 0:17:17 0:53:14
56 346 Kovic Igor CSA Gorizia Triathlon ITA 0:08:23 0:00:48 0:26:46 0:00:40 0:16:41 0:53:19
57 385 Rožanc Matej SLO 0:06:27 0:01:09 0:27:01 0:00:47 0:18:39 0:54:06
58 422 Zajec Miha Zajec Transport SLO 0:07:21 0:00:51 0:27:35 0:00:39 0:17:40 0:54:07
59 302 Cavazza Mark Jacob ACH Črnuče SLO 0:06:38 0:01:01 0:29:38 0:00:22 0:16:41 0:54:21
60 357 Mandelj Matjaž SLO 0:08:48 0:01:15 0:28:14 0:00:54 0:15:09 0:54:22
61 331 Hudobivnik Primož SLO 0:06:56 0:01:05 0:29:19 0:00:47 0:16:22 0:54:30
62 373 Pijevac Dragan SLO 0:06:40 0:02:12 0:28:44 0:00:31 0:16:27 0:54:37
63 288 Ambrozic Pavle Dnevnikova triatlonska ekipa SLO 0:06:15 0:01:20 0:27:18 0:00:50 0:18:56 0:54:40
64 356 Maletič Miha Štd Sora SLO 0:06:54 0:02:39 0:25:42 0:00:45 0:18:40 0:54:41
65 363 Mramor Veno PK Olimpija SLO 0:04:34 0:01:25 0:31:59 0:00:29 0:16:44 0:55:13
66 411 Tomazin Jan Hiti počasi Naklo SLO 0:07:24 0:01:11 0:26:21 0:00:22 0:20:06 0:55:26
67 374 Polanec Primož SLO 0:08:42 0:01:27 0:29:16 0:00:44 0:15:26 0:55:36
68 562 Jurič Evgen Hokejsko društvo Luče SLO 0:08:34 0:01:20 0:28:15 0:00:27 0:17:03 0:55:40
69 341 Koching Thomas CSA Gorizia Triathlon ITA 0:06:46 0:01:32 0:27:46 0:01:15 0:18:19 0:55:41
70 351 Kurent Blaž SLO 0:04:40 0:01:25 0:30:50 0:00:28 0:18:37 0:56:02
71 398 Smrke Igor SLO 0:07:25 0:01:08 0:30:45 0:00:25 0:16:19 0:56:04
72 328 Hafner Petrovski Žan TK Ljubljana SLO 0:06:10 0:01:53 0:30:24 0:00:35 0:17:19 0:56:21
73 362 Mramor Silvo GD Vrhnika SLO 0:06:58 0:02:05 0:28:24 0:00:49 0:18:34 0:56:51
74 386 Rožman Matej SLO 0:07:22 0:00:40 0:27:52 0:00:27 0:20:33 0:56:56
75 413 Travnik Dražen ŠD Socka SLO 0:07:07 0:01:02 0:30:57 0:00:25 0:17:32 0:57:05
76 303 Cavazza Luka Pascal SLO 0:06:03 0:00:54 0:24:47 0:00:47 0:24:47 0:57:20
77 401 Stopar Maks Triatlon klub Ljubljana SLO 0:07:26 0:01:18 0:28:56 0:00:34 0:19:47 0:58:02
78 415 Vidali Jernej PK Bor ITA 0:05:19 0:01:31 0:31:52 0:01:19 0:18:24 0:58:27
79 316 Giacomelli Alessandro iQuattroeTrenta ITA 0:08:29 0:01:30 0:32:39 0:00:30 0:15:31 0:58:41
80 379 Recidivi Marco iQuattroeTrenta ITA 0:07:17 0:01:04 0:29:24 0:01:01 0:20:21 0:59:09
81 410 Tomazin Marko Hiti počasi Naklo SLO 0:08:53 0:00:51 0:30:12 0:00:58 0:18:29 0:59:25
82 336 Jersovas Tadas Lukla LTU 0:08:18 0:01:40 0:30:25 0:00:55 0:18:05 0:59:26
83 286 Adamič Pettr TF SLO 0:06:04 0:01:34 0:32:40 0:00:34 0:18:36 0:59:29
84 560 Koritnik Matija 3K Sport SLO 0:06:47 0:02:11 0:29:52 0:00:35 0:20:04 0:59:31
85 297 Bizjak Emil SLO 0:07:01 0:01:14 0:30:35 0:01:00 0:19:43 0:59:35
86 396 Smolnikar Uroš SVET24 DRN in STRN TEAM SLO 0:06:34 0:01:01 0:31:26 0:00:58 0:19:48 0:59:49
87 287 Adrović Edo SLO 0:06:44 0:02:38 0:31:05 0:01:21 0:18:09 1:00:01
88 338 Ketzer Florian GER 0:07:12 0:01:34 0:29:50 0:00:28 0:21:00 1:00:05
89 348 Krajnc Igor TK Ljubljana SLO 0:07:31 0:01:08 0:31:55 0:00:29 0:20:56 1:02:01
90 383 Rojec Primož AENI SLO 0:08:37 0:01:49 0:27:54 0:01:39 0:22:36 1:02:37
91 426 Zor Tomaž SLO 0:06:19 0:01:48 0:33:08 0:00:34 0:21:26 1:03:17
92 330 Hubert Michael USA 0:09:25 0:01:12 0:32:21 0:01:16 0:20:02 1:04:18
93 347 Kozin Franc VZAJEMNA KLUB SLO 0:10:20 0:03:13 0:31:21 0:01:38 0:19:15 1:05:49
94 381 Ribaš Boris SLO 0:07:34 0:00:55 0:38:24 0:00:37 0:24:12 1:11:44
292 Bajgorič Leonardo SLO 0:06:54 0:02:21 0:40:24 DNF
513 Janc Januš Enervit SLO 0:04:25 0:00:41 DNF