Triatlon Bled12. september 2004

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV MOŠKI

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas: Opombe:
32 1 PETER HOBOR PROFORM PECS HUN 1974 1:59:48
110 2 AKOSVANEK BUDAORSI TK HUN 1984 1:59:52
99 3 PREMYSLSVARC TTK SLAVIE VŠ PLZEN CZ 1985 2:00:15
224 4 CSABA KUTTOR BUDA – CASH TEAM 1975 2:00:31
113 5 ALUN WOODWARD TVK MALI TRIATHLON GB 1978 2:01:12
3 6 DEJAN PATRČEVIČ TK ZRINSKI CRO 1975 2:01:27
16 7 MARK BRUCE SHEFFIELD TRI GB 1984 2:02:11
108 8 DANIEL TOROK TVK MALI TRIATHLON HUN 1982 2:03:13
128 9 NORBERT DOMNIK RTM AUT 1964 2:04:32
2 10 ERIH PEČNIK TK LJUBLJANA SLO 1973 2:05:47
7 11 LAURENTBARAQUIN TRIATHLON LUX 1978 2:05:49
1 12 UROŠ SEME TK GORENJSKA SLO 1981 2:07:00
56 13 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 2:09:29
82 14 GORAN PETKOVIČ TK ZRINSKI CRO 1985 2:10:41
6 15 MARTIN JANDL RTM KLAGENFURT AUT 1981 2:11:34
59 16 CHRISTOPH ULRICH LEITER RSLM ASVO GMUND GER 1979 2:12:46
28 10 RAINHOLD GARNITSCHNIG RTM LZ KLAGENFURT AUT 1957 2:13:22
100 11 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA SLO 1970 2:13:43
126 12 SIMON POGORELC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 2:14:25
86 20 NEJC POGAČNIK SLO 1987 2:15:08
36 21 SANDI IVANČIČ TK CELJE SLO 1982 2:16:53
41 22 GREGOR JANEŽIČ TK GORENJSKA SLO 1972 2:17:49
53 23 MIRO KREGAR TRISPORT SLO 1962 2:19:17
20 24 BOJAN DEBENEC TK LJUBLJANA SLO 1957 2:19:29
64 25 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO 1970 2:20:41
103 26 MATJAŽ ŠTIBELJ TK GORENJSKA SLO 1967 2:21:02
76 27 MITJA MORI SLO 1974 2:21:40
9 28 NEJC ARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 2:22:42
106 29 JURE TANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 2:22:43
111 30 WILHELM WAGNER TRIA-TEAM NO-WEST AUT 1951 2:22:58
122 31 MATEJ CERKOVNIK SLO 1971 2:23:46
30 32 BRYANT HAFLER MESCHIO USA 1963 2:24:24
87 33 BORUT POLJANŠEK ETIKETA SLO 1974 2:25:00
8 34 RADO AČIMOVIČ KPŠ PTUJ SLO 1955 2:25:36
73 35 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO 1959 2:25:52
101 36 TONE ŠKRLEP TRISPORT SLO 1949 2:26:38
33 37 GUNTERHORANDNER ASV KLAGENFURT AUT 1963 2:26:40
23 38 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 2:27:08
85 39 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO 1978 2:27:35
15 40 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 2:28:04
48 41 RUDI KOLANDER TK MARIBOR SLO 1954 2:28:48
120 42 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 2:29:12
115 43 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 2:29:51
97 44 ALEŠ STOPAR TRISPORT SLO 1969 2:30:01
47 45 BORIS KOBEJA KOPER SLO 1966 2:33:36
127 46 MIHA PETERLIN TRISPORT SLO 1981 2:34:04
25 47 MARIO FUMIČ TK SJEVER2 CRO 1979 2:34:13
12 48 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO 1961 2:34:24
63 49 DAMIR LOVENJAK SOKOL TIVOLI SLO 1981 2:35:29
72 50 DEAN MEZEK ŠD HIT CASINO SLO 1972 2:35:44
52 51 TOMAŽ KRANJČEVIČ TK MARIBOR SLO 1982 2:36:01
24 52 BENJAMIN FLORJANC TK CELJE SLO 1976 2:37:11
43 53 GORAN JURIČ TRISPORT SLO 1959 2:37:17
65 54 JOŽEF MAGDIČ MEDICUS SLO 1975 2:37:18
89 55 KONSTANTIN PRERADOVIČ NOVICE EXTREME SLO 1953 2:37:22
104 56 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 2:37:54
38 57 ROK ISTENIČ TK MARIBOR SLO 1981 2:38:32
107 58 MIHA TEŠAR TK SOKOL SLO 1974 2:38:47
42 59 JURE JERŠIN TK GORENJSKA SLO 1966 2:39:00
49 60 MIRAN KOVAČIČ SLO 1961 2:39:04
109 61 MITJA TRAMPUŠ TK SOKOL SLO 1973 2:39:35
27 62 GREGOR GANTAR ŠPORT ŠMID SLO 1966 2:40:23
79 63 FILIP PAVLIN TK CELJE SLO 1985 2:40:41
54 64 DRAGO KROFL TK TRIGLAV SLO 1947 2:40:47
71 65 BENO MEDIČ ŠD HIT CASINO SLO 1963 2:42:09
84 66 DAVID PLEŠE SLO 1983 2:42:12
119 67 GORAZD ZUPANČIČ TK SOKOL SLO 1976 2:42:41
125 68 STANE KOGOVŠEK SOKOL SLO 1956 2:42:50
58 69 ADAM LEIGLAND AVIANO DRAGHI USA 1972 2:42:53
129 70 DEJAN JAM SOKOL SLO 1967 2:43:07
18 71 DEJAN ČIČIČ – OCVIRK TK CELJE SLO 1982 2:44:19
55 72 UROŠ KROFL TK TRIGLAV SLO 1977 2:45:44
51 73 ANDREJ KRANJČEVIČ ŠD MOBITEL SLO 1980 2:45:46
57 74 CHRISTIAN KUNZ CHK24 AUT 1966 2:47:54
69 75 GAŠPER MARKIČ SLO 1976 2:48:19
78 76 MARKO OBREZA TRISPORT SLO 1967 2:48:29
102 77 ROMAN ŠTABUC TK MARIBOR SLO 1969 2:48:45
96 78 FRANZSTAUDER TRIATHLON DRAUTAL AUT 1965 2:49:05
14 79 VASJA BRIC CG GEODET SLO 1961 2:49:50
10 80 DAVID BOJNEC SLO 1969 2:52:05
11 81 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1957 2:53:24
60 82 SAŠO LEPOJIČ ŠD MOBITEL SLO 1980 2:55:13
39 83 EMIL JANC SLO 1964 2:58:51
21 84 DAMIR DURAČKOVIČ SOKOL TIVOLI SLO 1981 3:02:05
98 85 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO 1943 3:04:27
81 86 TONI PERUŠIČ L ŠPORT ČRNOMELJ SLO 1963 3:05:56
19 87 SERGEJ DANČ TK MARIBOR SLO 1977 3:06:16
66 88 MARKO MAGDIČ HONDA SLO 1975 3:06:51
13 89 GREGA BRENCE SLO 1983 3:07:28
61 90 MIRO LEŠNIK TK MARIBOR SLO 1949 3:09:59
75 91 DAMJAN MIŠMAŠ ŠMARJE SAP SLO 1978 3:10:01
44 92 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO 1949 3:10:37
35 93 FRANC HROVAT TRIATLON BOHINJ SLO 1936 3:16:32
118 94 ROKZUPAN SLO 1965 3:19:07
114 95 MARKO ZAJC ŠKOFLJICA SLO 1977 3:20:05
31 96 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 O
62 96 CHRISTOPH LORBER HSV KLAGENFURT AUT 1986 O
117 96 KREŠIMIR ZUBČIČ TK SJEVER2 CRO 1980 O
5 99 MARKO TIŠLJAR TRISPORT CRO 1977 O

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija F

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo:
99 1 PREMYSL SVARC TTK SLAVIE VŠ PLZEN CZ F 0:19:05 1:08:01
91 2 ANDREJ REMIC TK INLES RIKO RIBNICA SLO F
86 3 NEJC POGAČNIK SLO F 0:19:25 1:11:36
126 4 SIMON POGORELC TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:22:26
115 5 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:22:35 1:18:21
106 6 JURE TANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:21:55 1:16:12
82 7 GORAN PETKOVIČ TK ZRINSKI CRO F 0:23:02 1:10:34
79 8 FILIP PAVLIN TK CELJE SLO F 0:29:49 1:21:14
62 9 CHRISTOPH LORBER HSV KLAGENFURT AUT F 0:22:31 1:11:18
45 10 VASILIOS KANOUTAS SPARTAKOS GRE F
9 11 NEJC ARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:22:00 1:16:08

Kategorija G

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo:
56 1 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO G 0:23:44 1:09:55
68 2 ZORAN MARJANOVIČ HONDA SLO G
40 3 THOMAS JANDL HSV – TRIATHLON AUT G
41 4 GREGOR JANEŽIČ TK GORENJSKA SLO G 0:24:18 1:11:43
42 5 JURE JERŠIN TK GORENJSKA SLO G 0:36:29 1:19:30
46 6 TOMAŽ KLENOVŠEK TK MARIBOR SLO G
47 7 BORIS KOBEJA KOPER SLO G 0:28:35 1:21:35
51 8 ANDREJ KRANJČEVIČ ŠD MOBITEL SLO G 0:35:27
36 9 SANDI IVANČIČ TK CELJE SLO G 0:22:34
55 10 UROŠ KROFL TK TRIGLAV SLO G
34 11 BORUT HRIBOVŠEK MURING SLO G
57 12 CHRISTIAN KUNZ CHK24 AUT G
58 13 ADAM LEIGLAND AVIANO DRAGHI USA G 0:32:37
59 14 CHRISTOPH ULRICHLEITER RSLM ASVO GMUND GER G 0:22:57 1:10:43
60 15 SAŠO LEPOJIČ ŠD MOBITEL SLO G 0:36:11 1:30:17
63 16 DAMIR LOVENJAK SOKOL TIVOLI SLO G 0:29:34 1:18:49
64 17 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO G 0:25:11 1:14:24
65 18 JOŽEF MAGDIČ MEDICUS SLO G 0:29:46 1:22:37
3 19 DEJAN PATRČEVIČ TK ZRINSKI CRO G 0:20:10 1:07:58
52 20 TOMAŽ KRANJČEVIČ TK MARIBOR SLO G 0:27:51 1:16:13
19 21 SERGEJ DANČ TK MARIBOR SLO G 0:38:02
5 22 MARKO TIŠLJAR TRISPORT CRO G 0:21:59 1:11:18
6 23 MARTIN JANDL RTM KLAGENFURT AUT G 0:20:16 1:10:56
7 24 LAURENT BARAQUIN TRIATHLON LUX G 0:21:58 1:07:26
10 25 DAVID BOJNEC SLO G 0:31:51
13 26 GREGA BRENCE SLO G 0:35:21
15 27 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO G 0:29:47 1:15:23
16 28 MARK BRUCE SHEFFIELD TRI GB G
38 29 ROK ISTENIČ TK MARIBOR SLO G 0:24:40 1:25:42
18 30 DEJAN ČIČIČ-OCVIRK TK CELJE SLO G 0:34:26 1:25:31
69 31 GAŠPER MARKIČ SLO G 0:29:28 1:29:29
21 32 DAMIR DURAČKOVIČ SOKOL TIVOLI SLO G 0:33:46 1:36:13
24 33 BENJAMIN FLORJANC TK CELJE SLO G 0:30:56 1:21:18
25 34 MARIO FUMIČ TK SJEVER2 CRO G 0:27:49 1:17:27
26 35 VERDAN FUTIVIČ TK ZRINSKI CRO G
27 36 GREGOR GANTAR ŠPORT ŠMID SLO G 0:29:36 1:26:22
29 37 NAGY GERGELY UTE HUN G
31 38 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO G 0:22:07
32 39 PETER HOBOR PROFORM PECS HUN G 0:19:34 1:07:44
17 40 NINO COKAN TK CELJE SLO G
85 41 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO G 0:31:03 1:15:53
66 42 MARKO MAGDIČ HONDA SLO G 0:42:36 1:35:29
224 43 CSABA KUTTOR BUDA – CASH TEAM G 0:19:09 1:08:00
127 44 MIHA PETERLIN TRISPORT SLO G 0:32:23 1:17:26
122 45 MATEJ CERKOVNIK SLO G 0:25:34 1:18:05
129 46 DEJAN JAM SOKOL SLO G 0:32:47 1:25:10
1 47 UROŠ SEME TK GORENJSKA SLO G 0:19:31 1:07:36
2 48 ERIH PEČNIK TK LJUBLJANA SLO G 0:20:13 1:08:23
118 49 ROKZUPAN SLO G 0:34:14
84 50 DAVID PLEŠE SLO G 0:33:09
117 51 KREŠIMIR ZUBČIČ TK SJEVER2 CRO G 0:26:55
87 52 BORUT POLJANŠEK ETIKETA SLO G 0:28:41 1:13:36
90 53 SAŠO PREVOLJNIK TK CELJE SLO G
92 54 TOMAŽ ROTOVNIK NOVICE EXTREME SLO G
93 55 BLAŽ ROŽMANC SLO G
94 56 FELIX RUDIGER ULTRA SPORTS TEAM GER G
95 57 ZORAN SLANIČ TK SOKOLI SLO G
96 58 FRANZ STAUDER TRIATHLON DRAUTAL AUT G
97 59 ALEŠ STOPAR TRISPORT SLO G 0:24:13 1:20:33
83 60 LUKA PIŠKUR TRBOVLJE SLO G
105 61 GORAZD ŠULIGOJ TK CELJE SLO G
70 62 JERNEJ MAZI SOKOL TIVOLI SLO G
72 63 DEAN MEZEK ŠD HIT CASINO SLO G 0:35:18 1:16:38
75 64 DAMJAN MIŠMAŠ ŠMARJE SAP SLO G 0:42:37
76 65 MITJA MORI SLO G 0:24:33 1:14:35
78 66 MARKO OBREZA TRISPORT SLO G 0:35:16 1:28:30
80 67 TOMAŽ PENKO TV SOKOL SLO G
102 68 ROMAN ŠTABUC TK MARIBOR SLO G 0:32:52 1:28:08
119 69 GORAZD ZUPANČIČ TK SOKOL SLO G 0:29:30
104 70 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO G 0:30:30 1:22:23
100 71 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA SLO G 0:22:04 1:14:01
107 72 MIHA TEŠAR TK SOKOL SLO G 0:30:34 1:23:55
108 73 DANIEL TOROK TVK MALI TRIATHLON HUN G 0:19:27 1:07:45
109 74 MITJA TRAMPUŠ TK SOKOL SLO G
110 75 AKOS VANEK BUDAORSI TK HUN G 0:19:36
112 76 CHRISTIAN WEIMER HANSGROHE TEAM GER G
113 77 ALUN WOODWARD TVK MALI TRIATHLON GB G 0:19:31
114 78 MARKO ZAJC ŠKOFLJICA SLO G 0:45:29
116 79 HAIMO ZOJER TRIATHLON DRAUTAL AUT G
103 80 MATJAŽ ŠTIBELJ TK GORENJSKA SLO G 0:23:46 1:12:13

Kategorija H

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo:
128 1 NORBERT DOMNIK RTM AUT H
81 2 TONI PERUŠIČ L ŠPORT ČRNOMELJ SLO H 0:44:06 1:34:34
77 3 PETER OBERLEITNER AUT H
74 4 SIMON MIJOVIČ SLO H
71 5 BENO MEDIČ ŠD HIT CASINO SLO H 0:29:45 1:21:43
53 6 MIRO KREGAR TRISPORT SLO H
50 7 ALEŠ KRANJC – KUŠLAR TK SOKOL SLO H
49 8 MIRAN KOVAČIČ SLO H
39 9 EMIL JANC SLO H 0:39:22 1:28:46
33 10 GUNTERHORANDNER ASV KLAGENFURT AUT H 0:28:23 1:15:14
30 11 BRYANT HAFLER MESCHIO USA H 0:27:42 1:15:52
22 12 ANDREAS EBERT TRI MICHELS HAMBURG GER H
14 13 VASJA BRIC CG GEODET SLO H 0:31:42 1:27:15
12 14 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO H 0:30:16 1:23:50

Kategorija I

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo:
125 1 STANE KOGOVŠEK SOKOL SLO I
120 2 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO I 0:28:54 1:18:03
73 3 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO I
43 4 GORAN JURIČ TRISPORT SLO I
28 5 RAINHOLD GARNITSCHNIG RTMLZ KLAGENFURT AUT I
23 6 VIKTOR EKART TRISPORT SLO I
20 7 BOJAN DEBENEC TK LJUBLJANA SLO I
11 8 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO I
8 9 RADO AČIMOVIČ KPŠ PTUJ SLO I

Kategorija J

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo:
89 1 KONSTANTIN PRERADOVIČ NOVICE EXTREME SLO J
88 2 LOJZE POLJŠAK SLO J
111 3 WILHELM WAGNER TRIA-TEAM NO-WEST AUT J
48 4 RUDI KOLANDER TK MARIBOR SLO J

Kategorija K

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo:
101 1 TONE ŠKRLEP TRISPORT SLO K
61 2 MIRO LEŠNIK TK MARIBOR SLO K
54 3 DRAGO KROFL TK TRIGLAV SLO K
44 4 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO K 0:34:25 1:39:35

Kategorija L

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo:
98 1 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO L 0:34:24 1:36:21

Kategorija M

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo:
35 1 FRANC HROVAT TRIATLON BOHINJ SLO M 0:41:43

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

t. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. Čas:
150 1 MONIKA ALTENREITEN TC UNION GRAZ AUT 1972 2:15:06
167 2 ANDREA WALKO TVK MALI TRIATHLON HUN 1978 2:20:32
157 3 NATAŠA NAKRST TRISPORT SLO 1962 2:23:33
159 4 SANDRA STATMANN SPORT UNION AUT 1978 2:29:29
154 5 NADA KOZJEK ROTOVNIK NOVICE EXTREME SLO 1963 2:34:41
156 6 MOJCA MIJOVIČ SLO 1967 2:42:40
165 7 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 2:44:46
163 8 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 2:49:31
155 9 ŠPELA MIHELAČ SOKOL TIVOLI SLO 1983 2:50:27
152 10 MICHELLE GARDNER ITA 1970 2:54:49
164 11 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 3:04:11
153 12 PIA GOLOB TRISPORT SLO 1969 3:07:01

Kategorija F

t. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. Čas:
163 1 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 2:49:31

Kategorija G

t. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. Čas:
150 1 MONIKA ALTENREITEN TC UNION GRAZ AUT G 2:15:06
167 2 ANDREA WALKO TVK MALI TRIATHLON HUN G 2:20:32
159 3 SANDRA STATMANN SPORT UNION AUT G 2:29:29
156 4 MOJCA MIJOVIČ SLO G 2:42:40
165 5 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO G 2:44:46
155 6 ŠPELA MIHELAČ SOKOL TIVOLI SLO G 2:50:27
152 7 MICHELLE GARDNER ITA G 2:54:49
153 8 PIA GOLOB TRISPORT SLO G 3:07:01

Kategorija HI

t. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. Čas:
157 1 NATAŠA NAKRST TRISPORT SLO HI 2:23:33
154 2 NADA KOZJEK ROTOVNIK NOVICE EXTREME SLO HI 2:34:41
164 3 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO HI 3:04:11