enske skupno

# St. Priimek Ime Klub LR Država 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 129 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 SLO 0:15:36 0:15:31 0:31:07 0:01:59 2:35:42 0:00:58 0:28:10 0:28:58 0:28:36 0:14:16 1:40:01 4:49:49
2 172 Šaban Željka TK Swibir 1983 CRO 0:13:17 0:14:21 0:27:39 0:01:05 2:42:04 0:00:57 0:29:07 0:28:15 0:28:29 0:14:02 1:39:55 4:51:42
3 167 Stattmann Sandra RTM-ASVÖ-ÖAMTC-LZ 1978 AUT 0:15:31 0:16:06 0:31:38 0:01:27 2:37:35 0:00:56 0:29:08 0:29:54 0:30:32 0:15:06 1:44:41 4:56:19
4 130 Oblak Karla TK Ljubljana 1985 SLO 0:16:13 0:16:53 0:33:07 0:01:59 2:39:28 0:00:58 0:28:27 0:29:31 0:30:03 0:15:14 1:43:16 4:58:50
5 162 Rotovnik Kozjek Nada 1963 SLO 0:14:40 0:15:18 0:29:58 0:02:49 2:37:59 0:01:10 0:29:07 0:30:48 0:32:45 0:16:05 1:48:47 5:00:45
6 96 Kos Anita ŠD 3šport 1977 SLO 0:18:02 0:18:50 0:36:52 0:04:18 2:50:51 0:01:33 0:26:09 0:27:47 0:28:12 0:14:00 1:36:10 5:09:46
7 89 Knogler Elisabeth Union ADM Linz 1971 AUT 0:17:14 0:18:14 0:35:28 0:01:31 2:46:04 0:00:47 0:29:32 0:30:52 0:31:58 0:15:45 1:48:09 5:12:01
8 183 Tomic Iva TK Rival 1984 CRO 0:14:26 0:15:17 0:29:44 0:01:31 2:43:28 0:01:23 0:30:42 0:34:12 0:35:04 0:17:15 1:57:15 5:13:22
9 134 Paruzzi Cristina CSA Gorizia Triathlon 1968 ITA 0:18:12 0:18:29 0:36:41 0:01:35 2:47:11 0:00:51 0:30:47 0:32:08 0:33:17 0:16:02 1:52:16 5:18:36
10 30 Žavbi Helena 3K ŠPORT 1975 SLO 0:17:03 0:17:26 0:34:30 0:03:23 2:58:38 0:01:55 0:27:21 0:29:13 0:30:28 0:15:29 1:42:33 5:21:00
11 82 Jelić Gorana TK Split 1973 CRO 0:18:07 0:19:59 0:38:06 0:02:27 3:03:27 0:02:01 0:33:02 0:34:58 0:35:06 0:17:04 2:00:12 5:46:15
12 4 Glavina Barbara 3K ŠPORT 1970 SLO 0:19:03 0:20:22 0:39:26 0:05:48 3:02:09 0:02:56 0:34:08 0:36:34 0:37:08 0:18:30 2:06:22 5:56:43
13 61 Dolinar Nina ŠRK-Celje3Team 1979 SLO 0:19:28 0:21:10 0:40:39 0:04:52 2:47:30 0:03:37 0:40:54 0:39:21 0:43:34 0:26:02 2:29:52 6:06:31
14 182 Šustić Nataša TK Split 1987 CRO 0:18:07 0:19:20 0:37:28 0:05:26 3:33:11 0:02:05 0:30:18 0:32:44 0:31:53 0:16:27 1:51:23 6:09:35
15 193 Wark Chawnalee 1964 MEX 0:27:03 0:29:40 0:56:43 0:04:43 3:13:24 0:01:46 0:34:51 0:37:21 0:38:44 0:18:54 2:09:52 6:26:30
44 Bregar Olja ŠD Triatlet 1983 SLO DNF

Moški skupno

# St. Priimek Ime Klub LR Država 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 143 Pleše David TK Ljubljana 1983 SLO 0:12:22 0:12:35 0:24:58 0:00:50 2:13:26 0:01:18 0:20:39 0:21:14 0:22:17 0:11:39 1:15:51 3:56:25
2 135 Patrcević Dejan TK Zagreb 1975 CRO 0:12:15 0:12:42 0:24:58 0:00:53 2:13:20 0:00:56 0:21:20 0:22:17 0:22:29 0:10:56 1:17:03 3:57:11
3 191 Vištica Andrej TK Zagreb 1983 CRO 0:12:58 0:13:27 0:26:26 0:01:01 2:15:27 0:00:47 0:22:54 0:23:17 0:23:01 0:13:27 1:22:41 4:06:22
4 105 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:13:34 0:14:23 0:27:57 0:01:31 2:17:49 0:00:55 0:23:10 0:23:02 0:23:54 0:12:29 1:22:35 4:10:49
5 125 Mori Mitja TK Ljubljana 1974 SLO 0:12:23 0:12:36 0:25:00 0:00:53 2:16:58 0:00:55 0:27:11 0:23:42 0:24:23 0:12:38 1:27:54 4:11:41
6 115 Majdič Jure Red Panthers 1983 SLO 0:12:00 0:12:33 0:24:33 0:01:20 2:21:35 0:00:53 0:24:03 0:24:56 0:24:30 0:12:08 1:25:39 4:14:02
7 70 Glaser Bruno TK Krško 1970 SLO 0:14:56 0:15:22 0:30:19 0:01:41 2:16:36 0:01:00 0:24:09 0:25:13 0:25:48 0:12:46 1:27:57 4:17:34
8 8 Kogoj Igor 3K ŠPORT 1959 SLO 0:12:49 0:13:40 0:26:29 0:00:51 2:22:17 0:00:40 0:24:34 0:24:28 0:26:06 0:13:00 1:28:10 4:18:29
9 23 Rojnik Klemen 3K ŠPORT 1979 SLO 0:14:45 0:15:10 0:29:56 0:01:56 2:24:01 0:00:44 0:22:48 0:23:51 0:24:05 0:11:48 1:22:33 4:19:10
10 173 Šilc France TK Inles Riko Ribnica 1982 SLO 0:16:12 0:16:53 0:33:06 0:01:02 2:20:30 0:00:54 0:24:20 0:24:37 0:24:23 0:11:50 1:25:13 4:20:46
11 81 Janežič Gregor Tk Gorenjska 1972 SLO 0:14:24 0:15:31 0:29:55 0:01:22 2:17:16 0:01:08 0:24:50 0:25:35 0:27:59 0:14:24 1:32:50 4:22:33
12 151 Pudgar Aljaž TK Ljubljana 1983 SLO 0:15:54 0:15:47 0:31:42 0:01:08 2:22:50 0:00:44 0:22:51 0:23:44 0:25:44 0:14:18 1:26:38 4:23:04
13 194 Zakšek Darko TK Krško 1981 SLO 0:13:12 0:13:47 0:27:00 0:01:37 2:20:53 0:00:40 0:26:45 0:26:33 0:27:44 0:14:34 1:35:38 4:25:49
14 40 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 SLO 0:14:30 0:15:22 0:29:52 0:01:39 2:25:03 0:01:02 0:24:11 0:24:49 0:25:56 0:13:36 1:28:35 4:26:14
15 113 Lunder Borut ŠD 3šport Aluboma 1969 SLO 0:15:22 0:15:55 0:31:17 0:01:14 2:24:08 0:00:41 0:24:38 0:25:53 0:26:44 0:12:39 1:29:55 4:27:17
16 161 Romšak Matic TK Trisport 1964 SLO 0:16:49 0:17:19 0:34:08 0:01:39 2:20:38 0:01:04 0:25:07 0:26:06 0:25:58 0:12:42 1:29:55 4:27:26
17 22 Rojnik Andraž 3K ŠPORT 1981 SLO 0:14:38 0:15:12 0:29:51 0:02:31 2:26:09 0:00:53 0:24:59 0:24:57 0:25:43 0:12:39 1:28:20 4:27:45
18 68 Fister Iztok 1989 SLO 0:17:30 0:18:18 0:35:48 0:01:22 2:17:31 0:01:09 0:24:53 0:25:59 0:27:48 0:14:19 1:32:59 4:28:52
19 185 Velepec Uroš 1967 SLO 0:14:55 0:16:17 0:31:13 0:00:54 2:24:34 0:01:06 0:24:31 0:26:18 0:27:03 0:13:45 1:31:38 4:29:27
20 10 Krašovec Beno 3K ŠPORT 1967 SLO 0:14:41 0:15:57 0:30:38 0:02:50 2:24:54 0:01:06 0:24:17 0:29:34 0:25:28 0:12:17 1:31:37 4:31:07
21 88 Klančnik Janez TKL 1985 SLO 0:15:52 0:15:56 0:31:48 0:02:17 2:21:38 0:00:49 0:25:47 0:26:42 0:28:50 0:13:25 1:34:45 4:31:19
22 9 Kok Drago 3K ŠPORT 1963 SLO 0:16:18 0:17:29 0:33:48 0:01:25 2:14:31 0:01:08 0:27:09 0:28:55 0:31:37 0:14:46 1:42:29 4:33:23
23 43 Bravo Eros CUS Udine 1963 ITA 0:17:01 0:17:05 0:34:07 0:01:36 2:22:52 0:01:10 0:26:19 0:26:46 0:27:20 0:13:40 1:34:07 4:33:53
24 78 Hudobnik Matthias GO – Funding 1988 AUT 0:13:50 0:14:43 0:28:34 0:01:28 2:20:50 0:00:53 0:27:20 0:28:35 0:30:21 0:16:03 1:42:20 4:34:06
25 31 Abram Miran TK Krško 1979 SLO 0:15:51 0:17:13 0:33:05 0:02:17 2:27:11 0:01:07 0:26:01 0:26:09 0:26:07 0:12:33 1:30:51 4:34:33
26 166 Slapničar Matevž TK GORENJSKA 1969 SLO 0:15:44 0:16:16 0:32:00 0:01:24 2:22:59 0:00:41 0:25:53 0:27:26 0:30:01 0:15:00 1:38:22 4:35:28
27 18 Pagon David 3K ŠPORT 1977 SLO 0:16:51 0:17:00 0:33:51 0:04:20 2:26:42 0:02:55 0:25:12 0:25:37 0:24:34 0:12:21 1:27:46 4:35:37
28 15 Majcen Marjan 3K ŠPORT 1965 SLO 0:16:53 0:17:09 0:34:02 0:01:58 2:28:26 0:00:58 0:25:09 0:26:15 0:26:40 0:12:38 1:30:44 4:36:10
29 160 Rogger Roland DG Tri Gösselsdorf 1977 AUT 0:16:53 0:17:30 0:34:24 0:02:36 2:24:53 0:01:49 0:24:43 0:26:48 0:27:47 0:13:56 1:33:15 4:36:59
30 11 Križnar Robert 3K ŠPORT 1965 SLO 0:16:49 0:17:16 0:34:05 0:02:56 2:20:41 0:01:35 0:29:49 0:26:36 0:27:28 0:13:46 1:37:41 4:37:01
31 110 Luca Valerio Italia triathlon Treviso 1971 ITA 0:16:00 0:16:18 0:32:18 0:03:34 2:26:09 0:01:21 0:24:56 0:25:21 0:26:57 0:16:45 1:34:00 4:37:24
32 164 Skok Benjamin 3šport 1974 SLO 0:17:44 0:17:58 0:35:43 0:02:35 2:31:18 0:00:49 0:24:46 0:24:27 0:25:08 0:12:38 1:27:02 4:37:28
33 114 Maček Uroš TK Maribor 1970 SLO 0:15:53 0:17:05 0:32:59 0:02:05 2:29:17 0:01:18 0:26:34 0:26:12 0:26:17 0:13:49 1:32:53 4:38:34
34 100 Krajnc Damjan Celje 1969 SLO 0:15:49 0:15:57 0:31:47 0:02:29 2:27:42 0:01:43 0:28:36 0:26:07 0:26:43 0:13:47 1:35:13 4:38:56
35 120 Mavc Miro TK Ljubljana 1985 SLO 0:13:54 0:14:44 0:28:39 0:01:35 2:21:29 0:00:55 0:27:56 0:29:14 0:32:49 0:16:53 1:46:53 4:39:32
36 59 Diklić Jakša Ironmancoach.net 1990 CRO 0:13:02 0:13:28 0:26:31 0:01:44 2:37:15 0:01:24 0:25:08 0:26:05 0:28:17 0:13:44 1:33:16 4:40:12
37 5 Gornik Robert 3K ŠPORT 1968 SLO 0:16:10 0:16:26 0:32:36 0:03:05 2:22:50 0:01:48 0:27:34 0:30:43 0:27:52 0:13:49 1:40:00 4:40:21
38 20 Poljanšek Borut 3K ŠPORT 1974 SLO 0:16:25 0:16:51 0:33:16 0:02:34 2:22:52 0:01:16 0:26:29 0:31:03 0:29:48 0:14:43 1:42:04 4:42:03
39 36 Bajec Matjaž TK Ljubljana 1967 SLO 0:16:28 0:17:30 0:33:58 0:02:04 2:22:34 0:01:11 0:34:46 0:27:05 0:27:44 0:13:45 1:43:21 4:43:10
40 122 Merhar Matjaž TK Krško 1979 SLO 0:15:27 0:16:30 0:31:57 0:02:54 2:27:42 0:01:50 0:27:42 0:28:23 0:29:12 0:14:14 1:39:32 4:43:57
41 52 Colombo Cristiano CSA Gorizia Triathlon 1969 ITA 0:15:13 0:15:55 0:31:09 0:01:19 2:24:29 0:00:48 0:27:38 0:28:36 0:33:36 0:17:54 1:47:45 4:45:32
42 156 Radivojevič Aleksander TK Inles Riko Ribnica 1973 SLO 0:14:37 0:15:30 0:30:08 0:02:55 2:29:50 0:01:40 0:28:19 0:28:41 0:30:00 0:14:21 1:41:22 4:45:58
43 57 Debenec Bojan TK Ljubljana grc zapolje H cerkno 1957 SLO 0:14:48 0:15:12 0:30:01 0:04:14 2:24:36 0:01:43 0:32:53 0:29:00 0:29:25 0:14:54 1:46:14 4:46:49
44 104 Krohne Aljoša ŠRK-Celje3Team 1975 SLO 0:14:47 0:15:47 0:30:34 0:03:42 2:28:19 0:01:22 0:28:21 0:29:27 0:31:07 0:14:47 1:43:44 4:47:44
45 48 Canjuga Vanja TK042 Varaždin 1984 CRO 0:15:02 0:16:03 0:31:06 0:04:15 2:21:19 0:01:54 0:29:10 0:31:18 0:32:49 0:16:10 1:49:28 4:48:03
46 123 Mihelj Rajko TK Ljubljana 1959 SLO 0:16:06 0:16:18 0:32:25 0:03:00 2:34:13 0:02:06 0:27:43 0:27:42 0:28:19 0:14:17 1:38:03 4:49:49
47 28 Venturini Peter 3K ŠPORT 1966 SLO 0:17:17 0:18:05 0:35:23 0:03:06 2:32:17 0:01:02 0:27:35 0:31:06 0:27:08 0:13:25 1:39:15 4:51:05
48 2 Bele Marjan 3K ŠPORT 1964 SLO 0:20:02 0:20:53 0:40:55 0:01:53 2:30:11 0:01:33 0:26:50 0:28:01 0:28:14 0:13:26 1:36:31 4:51:06
49 49 Car Viktor TK Maraton Ptuj 1979 SLO 0:18:09 0:18:26 0:36:35 0:02:37 2:37:48 0:01:09 0:26:33 0:26:41 0:26:19 0:13:27 1:33:02 4:51:13
50 27 Tušar Simon 3K ŠPORT 1969 SLO 0:15:49 0:16:16 0:32:05 0:03:25 2:28:40 0:02:23 0:30:14 0:29:38 0:31:59 0:14:53 1:46:46 4:53:22
51 179 Šošić Ivica TK Split 1956 CRO 0:17:15 0:17:12 0:34:27 0:02:46 2:32:43 0:01:02 0:28:37 0:30:41 0:29:56 0:13:38 1:42:52 4:53:53
52 199 Zupan Klemen TK Ljubljana 1986 SLO 0:17:21 0:18:31 0:35:52 0:02:42 2:32:14 0:01:35 0:28:19 0:30:09 0:29:05 0:13:57 1:41:31 4:53:57
53 77 Hribar Domen 1983 SLO 0:16:12 0:17:32 0:33:44 0:03:02 2:30:56 0:01:21 0:28:41 0:30:27 0:30:54 0:15:42 1:45:46 4:54:51
54 71 Golič Matjaž TK Maribor 1978 SLO 0:15:16 0:15:53 0:31:09 0:01:44 2:35:55 0:01:41 0:27:42 0:29:46 0:30:57 0:16:16 1:44:42 4:55:14
55 144 Plešec Primož BAM.BI 1973 SLO 0:19:58 0:20:31 0:40:30 0:03:30 2:25:38 0:02:08 0:28:25 0:29:55 0:30:19 0:14:47 1:43:28 4:55:15
56 196 Zavec Matevž TK Maraton Ptuj 1983 SLO 0:16:56 0:17:42 0:34:38 0:03:55 2:33:56 0:01:23 0:29:16 0:27:45 0:28:40 0:15:40 1:41:22 4:55:16
57 39 Bauman Marko TK Maraton Ptuj 1983 SLO 0:17:28 0:17:45 0:35:14 0:02:33 2:36:34 0:01:18 0:27:43 0:28:13 0:29:50 0:14:30 1:40:18 4:55:59
58 117 Mandič Pero TK Trisport 1972 SLO 0:15:57 0:16:59 0:32:57 0:01:36 2:41:26 0:00:56 0:26:51 0:28:14 0:30:24 0:14:49 1:40:20 4:57:17
59 195 Zavadlav Boštjan 1983 SLO 0:21:00 0:22:47 0:43:47 0:04:08 2:30:10 0:01:33 0:27:06 0:28:37 0:29:12 0:12:58 1:37:54 4:57:34
60 95 Koporc Andrej 1966 SLO 0:18:06 0:19:14 0:37:20 0:01:26 2:35:54 0:00:56 0:28:17 0:29:38 0:29:20 0:14:42 1:41:58 4:57:36
61 147 Požek Elvis TK Ljubljana 1977 SLO 0:17:11 0:17:30 0:34:41 0:02:38 2:33:21 0:01:07 0:28:46 0:29:45 0:32:28 0:15:08 1:46:09 4:57:57
62 127 Mulej Janez 1981 SLO 0:19:59 0:21:10 0:41:10 0:04:49 2:33:43 0:03:02 0:24:06 0:27:07 0:29:11 0:14:53 1:35:19 4:58:05
63 175 Škerjanc Marko 1991 SLO 0:18:33 0:19:49 0:38:23 0:02:43 2:32:38 0:01:14 0:26:07 0:28:59 0:32:20 0:16:10 1:43:38 4:58:37
64 197 Zevnik Robert Tk Gorenjska 1973 SLO 0:17:11 0:17:58 0:35:10 0:02:28 2:39:21 0:01:22 0:28:07 0:29:05 0:29:33 0:14:01 1:40:48 4:59:11
65 63 Duller Daniel Karawanken murmalan AUT 0:16:26 0:17:41 0:34:07 0:04:13 2:32:19 0:01:19 0:28:28 0:31:28 0:31:52 0:15:42 1:47:31 4:59:31
66 25 Smodič Aleš 3K ŠPORT 1973 SLO 0:19:42 0:20:51 0:40:34 0:03:36 2:37:35 0:02:53 0:25:05 0:27:04 0:28:41 0:14:17 1:35:08 4:59:47
67 176 Škrabanja Arno Triathlon Team Zuid limburg 1956 NED 0:17:44 0:18:00 0:35:44 0:02:01 2:41:17 0:01:14 0:26:56 0:29:40 0:29:48 0:14:29 1:40:55 5:01:12
68 6 Jovanovski Bobi 3K ŠPORT 1961 SLO 0:17:52 0:18:40 0:36:33 0:03:31 2:34:57 0:01:38 0:29:51 0:29:56 0:30:40 0:14:41 1:45:09 5:01:49
69 163 Samar Daniel CSA Gorizia Triathlon 1981 ITA 0:15:55 0:16:34 0:32:30 0:02:38 2:39:25 0:01:07 0:28:11 0:29:47 0:31:47 0:16:25 1:46:12 5:01:54
70 149 Pretnar Anže Krepc 1988 SLO 0:14:33 0:15:25 0:29:58 0:01:47 2:37:45 0:00:58 0:34:08 0:32:35 0:31:54 0:14:20 1:52:58 5:03:28
71 47 Campestrini Enrico CSA Gorizia Triathlon 1973 ITA 0:19:50 0:19:10 0:39:01 0:01:56 2:39:09 0:01:28 0:26:46 0:28:20 0:31:24 0:15:33 1:42:04 5:03:38
72 42 Brajković Veljko 1965 CRO 0:19:18 0:19:48 0:39:06 0:02:48 2:39:18 0:01:55 0:26:59 0:29:03 0:30:42 0:15:40 1:42:25 5:05:36
73 192 Vukan Slavko ŠD TURBO MS 1970 SLO 0:18:01 0:18:28 0:36:30 0:04:11 2:37:47 0:02:18 0:29:40 0:30:00 0:30:31 0:14:55 1:45:07 5:05:55
74 142 Planko Tomaž TK Trisport 1974 SLO 0:17:26 0:18:15 0:35:41 0:01:51 2:35:23 0:01:10 0:30:36 0:32:46 0:33:00 0:15:59 1:52:22 5:06:29
75 62 Dular Matjaž TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:18:28 0:20:22 0:38:51 0:03:38 2:37:48 0:01:53 0:29:26 0:29:27 0:30:39 0:15:10 1:44:42 5:06:54
75 41 Boltar Jure 1977 SLO 0:16:15 0:17:39 0:33:54 0:01:44 2:45:37 0:00:55 0:29:11 0:30:05 0:30:11 0:15:14 1:44:42 5:06:54
75 169 Strniša Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:15:04 0:15:58 0:31:03 0:03:50 2:47:56 0:01:19 0:28:03 0:28:57 0:30:34 0:15:10 1:42:46 5:06:54
78 79 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:18:03 0:19:09 0:37:13 0:02:10 2:35:09 0:00:59 0:30:07 0:32:27 0:34:05 0:15:25 1:52:05 5:07:38
79 98 Kovačec Miroslav TK Maraton Ptuj 1968 SLO 0:20:07 0:20:50 0:40:57 0:04:29 2:35:19 0:03:00 0:29:02 0:29:55 0:30:30 0:14:32 1:44:01 5:07:47
80 29 Vrhovnik Straka Tone 3K ŠPORT 1966 SLO 0:17:09 0:17:18 0:34:27 0:03:20 2:35:02 0:01:29 0:28:44 0:34:37 0:33:45 0:16:36 1:53:44 5:08:04
81 118 Martinović Mladen TK Jarum 1976 CRO 0:19:10 0:20:04 0:39:14 0:03:26 2:41:14 0:02:05 0:28:00 0:29:11 0:30:58 0:14:03 1:42:14 5:08:14
82 139 Perissinotto Paolo Triathlon Treviso 1969 ITA 0:17:07 0:16:13 0:33:20 0:03:53 2:52:14 0:02:11 0:28:20 0:28:29 0:27:31 0:12:30 1:36:53 5:08:32
83 103 Krofl Drago TK Triglav Kranj 1947 SLO 0:17:37 0:18:02 0:35:39 0:03:53 2:36:08 0:01:49 0:32:02 0:32:31 0:32:00 0:14:57 1:51:32 5:09:03
84 14 Likar Nejc 3K ŠPORT 1983 SLO 0:16:06 0:16:06 0:32:12 0:02:13 2:41:06 0:01:36 0:29:50 0:30:42 0:32:48 0:18:38 1:52:00 5:09:09
85 174 Šimùnek Rostislav TriSK Č.Budìjovice 1968 CZE 0:16:54 0:17:28 0:34:22 0:01:39 2:38:36 0:00:52 0:28:45 0:32:31 0:36:08 0:16:49 1:54:13 5:09:45
86 155 Radinja Tine Vaitapu adventure racing 1980 SLO 0:18:11 0:19:08 0:37:19 0:02:33 2:34:39 0:00:42 0:29:52 0:33:20 0:35:31 0:16:29 1:55:13 5:10:37
87 116 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:17:33 0:18:13 0:35:47 0:01:38 2:39:32 0:01:26 0:31:23 0:33:28 0:32:38 0:14:53 1:52:23 5:10:49
88 181 Štraus Sebastjan TK Ljubljana 1970 SLO 0:15:46 0:16:10 0:31:57 0:02:43 2:39:46 0:00:58 0:30:54 0:32:21 0:35:40 0:16:37 1:55:34 5:10:59
89 111 Lucato Raffaele Triathlon Treviso ITA 0:19:06 0:19:08 0:38:14 0:04:50 2:33:46 0:02:20 0:32:12 0:31:07 0:32:09 0:16:36 1:52:06 5:11:18
90 187 Vengust Modest Sokol 1969 SLO 0:15:40 0:15:54 0:31:35 0:03:24 2:35:45 0:01:54 0:32:04 0:34:00 0:36:05 0:18:21 2:00:31 5:13:12
91 170 Sušnik Aleš TK Trisport 1982 SLO 0:19:51 0:21:07 0:40:59 0:04:40 2:39:27 0:01:17 0:29:46 0:31:38 0:30:46 0:15:29 1:47:40 5:14:04
92 7 Juren Aleš 3K ŠPORT 1965 SLO 0:18:17 0:19:19 0:37:37 0:03:35 2:41:52 0:02:04 0:30:07 0:30:40 0:32:16 0:16:28 1:49:33 5:14:42
93 91 Kočar Klemen TK Trisport 1974 SLO 0:18:33 0:19:46 0:38:19 0:02:50 2:51:05 0:01:48 0:28:54 0:28:46 0:29:06 0:14:26 1:41:14 5:15:17
94 21 Premk Andrej 3K ŠPORT 1976 SLO 0:17:40 0:18:16 0:35:57 0:03:14 2:31:36 0:01:17 0:31:51 0:35:12 0:38:16 0:18:14 2:03:35 5:15:40
95 171 Svetin Matjaž Sokol 1968 SLO 0:17:37 0:18:14 0:35:51 0:05:52 2:39:55 0:01:47 0:30:52 0:32:02 0:33:19 0:16:25 1:52:40 5:16:07
96 26 Tešar Miha 3K ŠPORT 1974 SLO 0:18:08 0:18:37 0:36:45 0:03:38 2:34:18 0:01:25 0:35:03 0:33:44 0:35:00 0:16:19 2:00:08 5:16:16
97 140 Perme Miha ŠKD HYPO 1984 SLO 0:17:56 0:19:31 0:37:27 0:02:49 2:42:28 0:01:00 0:30:33 0:32:16 0:33:26 0:16:44 1:52:59 5:16:46
98 73 Greco Gabriele CSA Gorizia Triathlon 1965 ITA 0:19:47 0:21:17 0:41:04 0:03:04 2:39:59 0:01:15 0:30:51 0:31:32 0:32:58 0:16:10 1:51:31 5:16:56
99 148 Preradović Konstantin Klub Polet 1953 SLO 0:16:00 0:16:22 0:32:23 0:05:27 2:37:23 0:01:59 0:35:07 0:33:42 0:34:10 0:17:00 2:00:01 5:17:14
100 17 Obštetar Matjaž 3K ŠPORT 1968 SLO 0:15:56 0:16:36 0:32:32 0:04:13 2:47:40 0:02:19 0:31:41 0:32:03 0:33:21 0:15:42 1:52:48 5:19:33
101 150 Priola Mirko Triathlon Treviso 1976 ITA 0:17:52 0:18:06 0:35:58 0:04:30 2:42:39 0:02:13 0:29:54 0:33:30 0:34:42 0:17:27 1:55:36 5:20:58
102 107 Lepojič Sašo 1980 SLO 0:19:54 0:21:13 0:41:08 0:02:53 2:51:13 0:01:19 0:27:56 0:29:59 0:31:34 0:15:36 1:45:07 5:21:42
103 186 Velkov Sasko 1964 SLO 0:16:48 0:17:09 0:33:57 0:01:15 2:40:24 0:01:26 0:34:11 0:35:24 0:36:50 0:18:46 2:05:11 5:22:15
104 51 Ciglar Luka TK Trisport 1982 SLO 0:16:08 0:17:22 0:33:30 0:02:26 2:37:27 0:01:46 0:32:53 0:37:11 0:37:57 0:19:04 2:07:07 5:22:18
105 153 Pustišek Matevž ŠD Sokol 1969 SLO 0:17:31 0:18:14 0:35:46 0:02:32 2:54:05 0:01:24 0:29:50 0:31:06 0:32:08 0:16:57 1:50:03 5:23:51
106 75 Hočevar Aleš TK Trisport 1979 SLO 0:19:13 0:20:12 0:39:25 0:03:00 2:50:56 0:01:19 0:29:47 0:30:58 0:32:14 0:16:30 1:49:30 5:24:11
107 13 Lemajič Iztok 3K ŠPORT 1969 SLO 0:17:59 0:19:30 0:37:30 0:05:04 2:37:42 0:01:35 0:31:18 0:38:35 0:35:15 0:17:36 2:02:46 5:24:38
108 65 Ekart Viktor TK Trisport 1958 SLO 0:18:01 0:20:00 0:38:01 0:03:12 3:02:26 0:01:31 0:27:53 0:26:57 0:30:07 0:15:59 1:40:58 5:26:10
109 46 Bukovnik Peter Osebno trenerstvo Peter Bukovnik 1981 SLO 0:23:42 0:24:08 0:47:50 0:05:24 2:39:16 0:01:27 0:30:00 0:31:45 0:35:18 0:15:24 1:52:29 5:26:28
110 131 Ocvirk Mojmir 1961 SLO 0:21:36 0:23:00 0:44:37 0:01:52 2:46:31 0:02:10 0:29:06 0:33:03 0:32:00 0:17:09 1:51:20 5:26:31
111 56 De Michelis Luca Triathlon Milano 1967 ITA 0:18:41 0:19:47 0:38:28 0:05:28 2:47:40 0:02:25 0:30:41 0:32:24 0:34:12 0:16:43 1:54:01 5:28:04
112 99 Kovačev Ivan TK Split 1977 CRO 0:19:27 0:19:32 0:38:59 0:04:11 2:53:27 0:04:00 0:28:35 0:30:45 0:32:36 0:15:29 1:47:25 5:28:05
113 54 Cör Albin 1973 SLO 0:19:32 0:20:48 0:40:20 0:04:17 2:48:22 0:02:46 0:30:29 0:32:53 0:33:07 0:15:52 1:52:21 5:28:08
114 24 Savnik Matija 3K ŠPORT 1974 SLO 0:19:05 0:21:23 0:40:29 0:04:28 2:47:54 0:01:35 0:31:19 0:32:06 0:34:52 0:17:18 1:55:36 5:30:03
115 1 Andrič Žiga 3K ŠPORT 1975 SLO 0:19:43 0:20:41 0:40:25 0:07:18 2:30:55 0:03:13 0:31:16 0:36:28 0:41:40 0:22:19 2:11:45 5:33:39
116 16 Mastnak Mlakar Robert 3K ŠPORT 1970 SLO 0:21:03 0:23:19 0:44:23 0:05:46 2:56:23 0:01:54 0:28:21 0:30:42 0:31:32 0:15:19 1:45:55 5:34:22
117 93 Kogovšek Stane Sokol-artstone 1956 SLO 0:19:01 0:19:43 0:38:44 0:04:02 2:54:50 0:02:00 0:32:33 0:33:14 0:33:09 0:16:25 1:55:22 5:35:00
117 188 Verčič Klemen 1973 SLO 0:15:43 0:16:21 0:32:04 0:05:42 2:48:41 0:03:45 0:32:46 0:35:33 0:37:31 0:18:54 2:04:46 5:35:00
119 50 Carraro Maurizio Liger Team Keyline 1958 ITA 0:18:57 0:20:15 0:39:12 0:03:54 3:00:55 0:01:11 0:28:19 0:31:08 0:33:59 0:17:29 1:50:56 5:36:10
120 64 Duspara Mićo TK042 Varaždin 1966 CRO 0:20:57 0:22:20 0:43:18 0:05:13 2:56:34 0:02:23 0:30:20 0:33:54 0:33:41 0:17:07 1:55:04 5:42:34
121 80 Istenič Gregor Konstill triatlon 1969 SLO 0:21:30 0:22:24 0:43:54 0:03:30 3:03:45 0:02:54 0:29:33 0:31:27 0:33:00 0:17:12 1:51:14 5:45:20
122 201 Žilavec Gašper Gozilla.si 1985 SLO 0:21:14 0:23:26 0:44:40 0:02:42 2:51:14 0:01:56 0:33:43 0:38:05 0:36:45 0:17:05 2:05:41 5:46:16
123 177 Škrabar Borut ŠRK CELJE 3 TEAM 1979 SLO 0:18:12 0:19:41 0:37:54 0:02:59 2:52:00 0:02:14 0:37:22 0:37:30 0:37:22 0:18:55 2:11:10 5:46:18
124 128 Murovec Matjaž TK Ljubljana SLO 0:17:23 0:18:16 0:35:40 0:03:58 2:59:58 0:02:16 0:33:03 0:35:01 0:37:19 0:19:13 2:04:37 5:46:31
125 106 Kučić Dario TK Split 1965 CRO 0:17:24 0:18:06 0:35:30 0:06:45 3:10:51 0:03:02 0:30:45 0:32:37 0:32:46 0:16:04 1:52:13 5:48:22
126 87 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 1951 SLO 0:20:54 0:22:44 0:43:39 0:02:58 2:58:30 0:02:01 0:33:01 0:35:30 0:35:32 0:17:40 2:01:45 5:48:54
127 38 Balantič Matjaž TK Trisport 1970 SLO 0:18:45 0:19:41 0:38:26 0:04:09 2:57:12 0:02:20 0:33:06 0:36:23 0:39:06 0:20:04 2:08:41 5:50:50
127 133 Paliska Denis 1978 CRO 0:16:15 0:17:42 0:33:58 0:04:47 2:53:24 0:02:34 0:35:40 0:38:50 0:41:05 0:20:29 2:16:06 5:50:50
129 55 Čufer Uroš 1970 SLO 0:17:30 0:19:19 0:36:49 0:05:57 2:43:56 0:02:17 0:37:16 0:46:11 0:42:27 0:18:13 2:24:08 5:53:09
130 12 Lemajič Gorazd 3K ŠPORT 1959 SLO 0:16:56 0:18:09 0:35:05 0:04:19 3:03:17 0:02:57 0:35:15 0:36:33 0:38:13 0:18:29 2:08:31 5:54:11
131 67 Ferfolja Boštjan GAS Vrtejba 1977 SLO 0:22:59 0:24:12 0:47:11 0:02:52 3:04:39 0:01:25 0:30:38 0:33:38 0:35:55 0:19:09 1:59:21 5:55:30
132 200 Žigante Mitja 3šport 1960 SLO 0:20:37 0:22:32 0:43:10 0:04:06 3:06:32 0:01:48 0:33:35 0:35:45 0:35:58 0:17:44 2:03:04 5:58:42
133 198 Zobavnik Igor Tekaški forum 1961 SLO 0:19:38 0:21:35 0:41:13 0:07:12 3:02:56 0:02:58 0:32:42 0:36:20 0:37:14 0:23:13 2:09:29 6:03:50
134 3 Bakija Andrej 3K ŠPORT 1968 SLO 0:21:34 0:22:40 0:44:15 0:05:46 3:01:24 0:02:11 0:34:44 0:40:46 0:42:53 0:18:22 2:16:47 6:10:24
135 45 Bučar Andrej 1949 SLO 0:22:21 0:20:31 0:42:52 0:05:18 2:53:39 0:03:51 0:39:15 0:41:22 0:44:11 0:21:43 2:26:32 6:12:15
136 189 Videnšek Marjan ŠRK Celje 1961 SLO 0:22:57 0:24:09 0:47:07 0:02:44 3:11:32 0:01:43 0:34:50 0:38:37 0:39:00 0:19:05 2:11:33 6:14:39
137 137 Pavletič Aleš 1968 SLO 0:19:16 0:19:48 0:39:04 0:05:19 3:20:39 0:02:10 0:33:26 0:35:52 0:39:04 0:19:02 2:07:25 6:14:40
138 165 Skok Darko ŠD 3sport 1977 SLO 0:21:40 0:24:09 0:45:49 0:05:39 3:13:27 0:01:52 0:36:05 0:36:55 0:37:19 0:18:39 2:08:59 6:15:49
139 158 Reščič Igor 3šport 1952 SLO 0:19:57 0:20:19 0:40:17 0:06:15 3:27:20 0:01:23 0:34:18 0:36:45 0:37:42 0:18:21 2:07:07 6:22:24
140 168 Stecević Mladen TK042 Varaždin 1962 CRO 0:22:18 0:24:25 0:46:44 0:06:04 3:14:31 0:02:56 0:38:50 0:40:25 0:42:07 0:21:14 2:22:38 6:32:55
141 97 Kovač Klemen 3iron 1974 SLO 0:20:58 0:22:58 0:43:56 0:08:59 3:34:00 0:03:31 0:31:23 0:36:08 0:38:24 0:19:43 2:05:40 6:36:08
180 Štampar Ljubo Sokol 1967 SLO 0:16:05 0:16:56 0:33:01 0:05:46 2:36:45 0:03:46 0:35:51 DNF
74 Harnold Peter ŠD 3SPORT 1978 SLO 0:12:24 0:12:37 0:25:02 0:01:24 DNF
146 Požar Janez 1949 SLO DNF
35 Bagon Aleš GAS Vrtejba 1978 SLO 0:26:42 0:34:12 1:00:55 0:07:35 DNF
101 Kralj Alen TK Trisport 1977 SLO 0:14:31 0:15:06 0:29:37 0:01:20 2:19:25 0:15:38 DNF

Starejši mladinci (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 175 Škerjanc Marko 1991 SLO 0:18:33 0:19:49 0:38:23 0:02:43 2:32:38 0:01:14 0:26:07 0:28:59 0:32:20 0:16:10 1:43:38 4:58:37

lani I (1990 – 1981)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 143 Pleše David TK Ljubljana 1983 SLO 0:12:22 0:12:35 0:24:58 0:00:50 2:13:26 0:01:18 0:20:39 0:21:14 0:22:17 0:11:39 1:15:51 3:56:25
2 191 Vištica Andrej TK Zagreb 1983 CRO 0:12:58 0:13:27 0:26:26 0:01:01 2:15:27 0:00:47 0:22:54 0:23:17 0:23:01 0:13:27 1:22:41 4:06:22
3 115 Majdič Jure Red Panthers 1983 SLO 0:12:00 0:12:33 0:24:33 0:01:20 2:21:35 0:00:53 0:24:03 0:24:56 0:24:30 0:12:08 1:25:39 4:14:02
4 173 Šilc France TK Inles Riko Ribnica 1982 SLO 0:16:12 0:16:53 0:33:06 0:01:02 2:20:30 0:00:54 0:24:20 0:24:37 0:24:23 0:11:50 1:25:13 4:20:46
5 151 Pudgar Aljaž TK Ljubljana 1983 SLO 0:15:54 0:15:47 0:31:42 0:01:08 2:22:50 0:00:44 0:22:51 0:23:44 0:25:44 0:14:18 1:26:38 4:23:04
6 194 Zakšek Darko TK Krško 1981 SLO 0:13:12 0:13:47 0:27:00 0:01:37 2:20:53 0:00:40 0:26:45 0:26:33 0:27:44 0:14:34 1:35:38 4:25:49
7 40 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 SLO 0:14:30 0:15:22 0:29:52 0:01:39 2:25:03 0:01:02 0:24:11 0:24:49 0:25:56 0:13:36 1:28:35 4:26:14
8 22 Rojnik Andraž 3K ŠPORT 1981 SLO 0:14:38 0:15:12 0:29:51 0:02:31 2:26:09 0:00:53 0:24:59 0:24:57 0:25:43 0:12:39 1:28:20 4:27:45
9 68 Fister Iztok 1989 SLO 0:17:30 0:18:18 0:35:48 0:01:22 2:17:31 0:01:09 0:24:53 0:25:59 0:27:48 0:14:19 1:32:59 4:28:52
10 88 Klančnik Janez TKL 1985 SLO 0:15:52 0:15:56 0:31:48 0:02:17 2:21:38 0:00:49 0:25:47 0:26:42 0:28:50 0:13:25 1:34:45 4:31:19
11 78 Hudobnik Matthias GO – Funding 1988 AUT 0:13:50 0:14:43 0:28:34 0:01:28 2:20:50 0:00:53 0:27:20 0:28:35 0:30:21 0:16:03 1:42:20 4:34:06
12 120 Mavc Miro TK Ljubljana 1985 SLO 0:13:54 0:14:44 0:28:39 0:01:35 2:21:29 0:00:55 0:27:56 0:29:14 0:32:49 0:16:53 1:46:53 4:39:32
13 59 Diklić Jakša Ironmancoach.net 1990 CRO 0:13:02 0:13:28 0:26:31 0:01:44 2:37:15 0:01:24 0:25:08 0:26:05 0:28:17 0:13:44 1:33:16 4:40:12
14 48 Canjuga Vanja TK042 Varaždin 1984 CRO 0:15:02 0:16:03 0:31:06 0:04:15 2:21:19 0:01:54 0:29:10 0:31:18 0:32:49 0:16:10 1:49:28 4:48:03
15 199 Zupan Klemen TK Ljubljana 1986 SLO 0:17:21 0:18:31 0:35:52 0:02:42 2:32:14 0:01:35 0:28:19 0:30:09 0:29:05 0:13:57 1:41:31 4:53:57
16 77 Hribar Domen 1983 SLO 0:16:12 0:17:32 0:33:44 0:03:02 2:30:56 0:01:21 0:28:41 0:30:27 0:30:54 0:15:42 1:45:46 4:54:51
17 196 Zavec Matevž TK Maraton Ptuj 1983 SLO 0:16:56 0:17:42 0:34:38 0:03:55 2:33:56 0:01:23 0:29:16 0:27:45 0:28:40 0:15:40 1:41:22 4:55:16
18 39 Bauman Marko TK Maraton Ptuj 1983 SLO 0:17:28 0:17:45 0:35:14 0:02:33 2:36:34 0:01:18 0:27:43 0:28:13 0:29:50 0:14:30 1:40:18 4:55:59
19 195 Zavadlav Boštjan 1983 SLO 0:21:00 0:22:47 0:43:47 0:04:08 2:30:10 0:01:33 0:27:06 0:28:37 0:29:12 0:12:58 1:37:54 4:57:34
20 127 Mulej Janez 1981 SLO 0:19:59 0:21:10 0:41:10 0:04:49 2:33:43 0:03:02 0:24:06 0:27:07 0:29:11 0:14:53 1:35:19 4:58:05
21 63 Duller Daniel Karawanken murmalan AUT 0:16:26 0:17:41 0:34:07 0:04:13 2:32:19 0:01:19 0:28:28 0:31:28 0:31:52 0:15:42 1:47:31 4:59:31
22 163 Samar Daniel CSA Gorizia Triathlon 1981 ITA 0:15:55 0:16:34 0:32:30 0:02:38 2:39:25 0:01:07 0:28:11 0:29:47 0:31:47 0:16:25 1:46:12 5:01:54
23 149 Pretnar Anže Krepc 1988 SLO 0:14:33 0:15:25 0:29:58 0:01:47 2:37:45 0:00:58 0:34:08 0:32:35 0:31:54 0:14:20 1:52:58 5:03:28
24 14 Likar Nejc 3K ŠPORT 1983 SLO 0:16:06 0:16:06 0:32:12 0:02:13 2:41:06 0:01:36 0:29:50 0:30:42 0:32:48 0:18:38 1:52:00 5:09:09
25 170 Sušnik Aleš TK Trisport 1982 SLO 0:19:51 0:21:07 0:40:59 0:04:40 2:39:27 0:01:17 0:29:46 0:31:38 0:30:46 0:15:29 1:47:40 5:14:04
26 140 Perme Miha ŠKD HYPO 1984 SLO 0:17:56 0:19:31 0:37:27 0:02:49 2:42:28 0:01:00 0:30:33 0:32:16 0:33:26 0:16:44 1:52:59 5:16:46
27 51 Ciglar Luka TK Trisport 1982 SLO 0:16:08 0:17:22 0:33:30 0:02:26 2:37:27 0:01:46 0:32:53 0:37:11 0:37:57 0:19:04 2:07:07 5:22:18
28 46 Bukovnik Peter Osebno trenerstvo Peter Bukovnik 1981 SLO 0:23:42 0:24:08 0:47:50 0:05:24 2:39:16 0:01:27 0:30:00 0:31:45 0:35:18 0:15:24 1:52:29 5:26:28
29 201 Žilavec Gašper Gozilla.si 1985 SLO 0:21:14 0:23:26 0:44:40 0:02:42 2:51:14 0:01:56 0:33:43 0:38:05 0:36:45 0:17:05 2:05:41 5:46:16

lani II (1980 – 1971)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 135 Patrcević Dejan TK Zagreb 1975 CRO 0:12:15 0:12:42 0:24:58 0:00:53 2:13:20 0:00:56 0:21:20 0:22:17 0:22:29 0:10:56 1:17:03 3:57:11
2 105 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:13:34 0:14:23 0:27:57 0:01:31 2:17:49 0:00:55 0:23:10 0:23:02 0:23:54 0:12:29 1:22:35 4:10:49
3 125 Mori Mitja TK Ljubljana 1974 SLO 0:12:23 0:12:36 0:25:00 0:00:53 2:16:58 0:00:55 0:27:11 0:23:42 0:24:23 0:12:38 1:27:54 4:11:41
4 23 Rojnik Klemen 3K ŠPORT 1979 SLO 0:14:45 0:15:10 0:29:56 0:01:56 2:24:01 0:00:44 0:22:48 0:23:51 0:24:05 0:11:48 1:22:33 4:19:10
5 81 Janežič Gregor Tk Gorenjska 1972 SLO 0:14:24 0:15:31 0:29:55 0:01:22 2:17:16 0:01:08 0:24:50 0:25:35 0:27:59 0:14:24 1:32:50 4:22:33
6 31 Abram Miran TK Krško 1979 SLO 0:15:51 0:17:13 0:33:05 0:02:17 2:27:11 0:01:07 0:26:01 0:26:09 0:26:07 0:12:33 1:30:51 4:34:33
7 18 Pagon David 3K ŠPORT 1977 SLO 0:16:51 0:17:00 0:33:51 0:04:20 2:26:42 0:02:55 0:25:12 0:25:37 0:24:34 0:12:21 1:27:46 4:35:37
8 160 Rogger Roland DG Tri Gösselsdorf 1977 AUT 0:16:53 0:17:30 0:34:24 0:02:36 2:24:53 0:01:49 0:24:43 0:26:48 0:27:47 0:13:56 1:33:15 4:36:59
9 110 Luca Valerio Italia triathlon Treviso 1971 ITA 0:16:00 0:16:18 0:32:18 0:03:34 2:26:09 0:01:21 0:24:56 0:25:21 0:26:57 0:16:45 1:34:00 4:37:24
10 164 Skok Benjamin 3šport 1974 SLO 0:17:44 0:17:58 0:35:43 0:02:35 2:31:18 0:00:49 0:24:46 0:24:27 0:25:08 0:12:38 1:27:02 4:37:28
11 20 Poljanšek Borut 3K ŠPORT 1974 SLO 0:16:25 0:16:51 0:33:16 0:02:34 2:22:52 0:01:16 0:26:29 0:31:03 0:29:48 0:14:43 1:42:04 4:42:03
12 122 Merhar Matjaž TK Krško 1979 SLO 0:15:27 0:16:30 0:31:57 0:02:54 2:27:42 0:01:50 0:27:42 0:28:23 0:29:12 0:14:14 1:39:32 4:43:57
13 156 Radivojevič Aleksander TK Inles Riko Ribnica 1973 SLO 0:14:37 0:15:30 0:30:08 0:02:55 2:29:50 0:01:40 0:28:19 0:28:41 0:30:00 0:14:21 1:41:22 4:45:58
14 104 Krohne Aljoša ŠRK-Celje3Team 1975 SLO 0:14:47 0:15:47 0:30:34 0:03:42 2:28:19 0:01:22 0:28:21 0:29:27 0:31:07 0:14:47 1:43:44 4:47:44
15 49 Car Viktor TK Maraton Ptuj 1979 SLO 0:18:09 0:18:26 0:36:35 0:02:37 2:37:48 0:01:09 0:26:33 0:26:41 0:26:19 0:13:27 1:33:02 4:51:13
16 71 Golič Matjaž TK Maribor 1978 SLO 0:15:16 0:15:53 0:31:09 0:01:44 2:35:55 0:01:41 0:27:42 0:29:46 0:30:57 0:16:16 1:44:42 4:55:14
17 144 Plešec Primož BAM.BI 1973 SLO 0:19:58 0:20:31 0:40:30 0:03:30 2:25:38 0:02:08 0:28:25 0:29:55 0:30:19 0:14:47 1:43:28 4:55:15
18 117 Mandič Pero TK Trisport 1972 SLO 0:15:57 0:16:59 0:32:57 0:01:36 2:41:26 0:00:56 0:26:51 0:28:14 0:30:24 0:14:49 1:40:20 4:57:17
19 147 Požek Elvis TK Ljubljana 1977 SLO 0:17:11 0:17:30 0:34:41 0:02:38 2:33:21 0:01:07 0:28:46 0:29:45 0:32:28 0:15:08 1:46:09 4:57:57
20 197 Zevnik Robert Tk Gorenjska 1973 SLO 0:17:11 0:17:58 0:35:10 0:02:28 2:39:21 0:01:22 0:28:07 0:29:05 0:29:33 0:14:01 1:40:48 4:59:11
21 25 Smodič Aleš 3K ŠPORT 1973 SLO 0:19:42 0:20:51 0:40:34 0:03:36 2:37:35 0:02:53 0:25:05 0:27:04 0:28:41 0:14:17 1:35:08 4:59:47
22 47 Campestrini Enrico CSA Gorizia Triathlon 1973 ITA 0:19:50 0:19:10 0:39:01 0:01:56 2:39:09 0:01:28 0:26:46 0:28:20 0:31:24 0:15:33 1:42:04 5:03:38
23 142 Planko Tomaž TK Trisport 1974 SLO 0:17:26 0:18:15 0:35:41 0:01:51 2:35:23 0:01:10 0:30:36 0:32:46 0:33:00 0:15:59 1:52:22 5:06:29
24 62 Dular Matjaž TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:18:28 0:20:22 0:38:51 0:03:38 2:37:48 0:01:53 0:29:26 0:29:27 0:30:39 0:15:10 1:44:42 5:06:54
24 41 Boltar Jure 1977 SLO 0:16:15 0:17:39 0:33:54 0:01:44 2:45:37 0:00:55 0:29:11 0:30:05 0:30:11 0:15:14 1:44:42 5:06:54
26 118 Martinović Mladen TK Jarum 1976 CRO 0:19:10 0:20:04 0:39:14 0:03:26 2:41:14 0:02:05 0:28:00 0:29:11 0:30:58 0:14:03 1:42:14 5:08:14
27 155 Radinja Tine Vaitapu adventure racing 1980 SLO 0:18:11 0:19:08 0:37:19 0:02:33 2:34:39 0:00:42 0:29:52 0:33:20 0:35:31 0:16:29 1:55:13 5:10:37
28 91 Kočar Klemen TK Trisport 1974 SLO 0:18:33 0:19:46 0:38:19 0:02:50 2:51:05 0:01:48 0:28:54 0:28:46 0:29:06 0:14:26 1:41:14 5:15:17
29 21 Premk Andrej 3K ŠPORT 1976 SLO 0:17:40 0:18:16 0:35:57 0:03:14 2:31:36 0:01:17 0:31:51 0:35:12 0:38:16 0:18:14 2:03:35 5:15:40
30 26 Tešar Miha 3K ŠPORT 1974 SLO 0:18:08 0:18:37 0:36:45 0:03:38 2:34:18 0:01:25 0:35:03 0:33:44 0:35:00 0:16:19 2:00:08 5:16:16
31 150 Priola Mirko Triathlon Treviso 1976 ITA 0:17:52 0:18:06 0:35:58 0:04:30 2:42:39 0:02:13 0:29:54 0:33:30 0:34:42 0:17:27 1:55:36 5:20:58
32 107 Lepojič Sašo 1980 SLO 0:19:54 0:21:13 0:41:08 0:02:53 2:51:13 0:01:19 0:27:56 0:29:59 0:31:34 0:15:36 1:45:07 5:21:42
33 75 Hočevar Aleš TK Trisport 1979 SLO 0:19:13 0:20:12 0:39:25 0:03:00 2:50:56 0:01:19 0:29:47 0:30:58 0:32:14 0:16:30 1:49:30 5:24:11
34 99 Kovačev Ivan TK Split 1977 CRO 0:19:27 0:19:32 0:38:59 0:04:11 2:53:27 0:04:00 0:28:35 0:30:45 0:32:36 0:15:29 1:47:25 5:28:05
35 54 Cör Albin 1973 SLO 0:19:32 0:20:48 0:40:20 0:04:17 2:48:22 0:02:46 0:30:29 0:32:53 0:33:07 0:15:52 1:52:21 5:28:08
36 24 Savnik Matija 3K ŠPORT 1974 SLO 0:19:05 0:21:23 0:40:29 0:04:28 2:47:54 0:01:35 0:31:19 0:32:06 0:34:52 0:17:18 1:55:36 5:30:03
37 1 Andrič Žiga 3K ŠPORT 1975 SLO 0:19:43 0:20:41 0:40:25 0:07:18 2:30:55 0:03:13 0:31:16 0:36:28 0:41:40 0:22:19 2:11:45 5:33:39
38 188 Verčič Klemen 1973 SLO 0:15:43 0:16:21 0:32:04 0:05:42 2:48:41 0:03:45 0:32:46 0:35:33 0:37:31 0:18:54 2:04:46 5:35:00
39 177 Škrabar Borut ŠRK CELJE 3 TEAM 1979 SLO 0:18:12 0:19:41 0:37:54 0:02:59 2:52:00 0:02:14 0:37:22 0:37:30 0:37:22 0:18:55 2:11:10 5:46:18
40 133 Paliska Denis 1978 CRO 0:16:15 0:17:42 0:33:58 0:04:47 2:53:24 0:02:34 0:35:40 0:38:50 0:41:05 0:20:29 2:16:06 5:50:50
41 67 Ferfolja Boštjan GAS Vrtejba 1977 SLO 0:22:59 0:24:12 0:47:11 0:02:52 3:04:39 0:01:25 0:30:38 0:33:38 0:35:55 0:19:09 1:59:21 5:55:30
42 165 Skok Darko ŠD 3sport 1977 SLO 0:21:40 0:24:09 0:45:49 0:05:39 3:13:27 0:01:52 0:36:05 0:36:55 0:37:19 0:18:39 2:08:59 6:15:49
43 97 Kovač Klemen 3iron 1974 SLO 0:20:58 0:22:58 0:43:56 0:08:59 3:34:00 0:03:31 0:31:23 0:36:08 0:38:24 0:19:43 2:05:40 6:36:08
35 Bagon Aleš GAS Vrtejba 1978 SLO 0:26:42 0:34:12 1:00:55 0:07:35 DNF
74 Harnold Peter ŠD 3SPORT 1978 SLO 0:12:24 0:12:37 0:25:02 0:01:24 DNF
101 Kralj Alen TK Trisport 1977 SLO 0:14:31 0:15:06 0:29:37 0:01:20 2:19:25 0:15:38 DNF

Veterani I (1970 – 1966)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 70 Glaser Bruno TK Krško 1970 SLO 0:14:56 0:15:22 0:30:19 0:01:41 2:16:36 0:01:00 0:24:09 0:25:13 0:25:48 0:12:46 1:27:57 4:17:34
2 113 Lunder Borut ŠD 3šport Aluboma 1969 SLO 0:15:22 0:15:55 0:31:17 0:01:14 2:24:08 0:00:41 0:24:38 0:25:53 0:26:44 0:12:39 1:29:55 4:27:17
3 185 Velepec Uroš 1967 SLO 0:14:55 0:16:17 0:31:13 0:00:54 2:24:34 0:01:06 0:24:31 0:26:18 0:27:03 0:13:45 1:31:38 4:29:27
4 10 Krašovec Beno 3K ŠPORT 1967 SLO 0:14:41 0:15:57 0:30:38 0:02:50 2:24:54 0:01:06 0:24:17 0:29:34 0:25:28 0:12:17 1:31:37 4:31:07
5 166 Slapničar Matevž TK GORENJSKA 1969 SLO 0:15:44 0:16:16 0:32:00 0:01:24 2:22:59 0:00:41 0:25:53 0:27:26 0:30:01 0:15:00 1:38:22 4:35:28
6 114 Maček Uroš TK Maribor 1970 SLO 0:15:53 0:17:05 0:32:59 0:02:05 2:29:17 0:01:18 0:26:34 0:26:12 0:26:17 0:13:49 1:32:53 4:38:34
7 100 Krajnc Damjan Celje 1969 SLO 0:15:49 0:15:57 0:31:47 0:02:29 2:27:42 0:01:43 0:28:36 0:26:07 0:26:43 0:13:47 1:35:13 4:38:56
8 5 Gornik Robert 3K ŠPORT 1968 SLO 0:16:10 0:16:26 0:32:36 0:03:05 2:22:50 0:01:48 0:27:34 0:30:43 0:27:52 0:13:49 1:40:00 4:40:21
9 36 Bajec Matjaž TK Ljubljana 1967 SLO 0:16:28 0:17:30 0:33:58 0:02:04 2:22:34 0:01:11 0:34:46 0:27:05 0:27:44 0:13:45 1:43:21 4:43:10
10 52 Colombo Cristiano CSA Gorizia Triathlon 1969 ITA 0:15:13 0:15:55 0:31:09 0:01:19 2:24:29 0:00:48 0:27:38 0:28:36 0:33:36 0:17:54 1:47:45 4:45:32
11 28 Venturini Peter 3K ŠPORT 1966 SLO 0:17:17 0:18:05 0:35:23 0:03:06 2:32:17 0:01:02 0:27:35 0:31:06 0:27:08 0:13:25 1:39:15 4:51:05
12 27 Tušar Simon 3K ŠPORT 1969 SLO 0:15:49 0:16:16 0:32:05 0:03:25 2:28:40 0:02:23 0:30:14 0:29:38 0:31:59 0:14:53 1:46:46 4:53:22
13 95 Koporc Andrej 1966 SLO 0:18:06 0:19:14 0:37:20 0:01:26 2:35:54 0:00:56 0:28:17 0:29:38 0:29:20 0:14:42 1:41:58 4:57:36
14 192 Vukan Slavko ŠD TURBO MS 1970 SLO 0:18:01 0:18:28 0:36:30 0:04:11 2:37:47 0:02:18 0:29:40 0:30:00 0:30:31 0:14:55 1:45:07 5:05:55
15 79 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:18:03 0:19:09 0:37:13 0:02:10 2:35:09 0:00:59 0:30:07 0:32:27 0:34:05 0:15:25 1:52:05 5:07:38
16 98 Kovačec Miroslav TK Maraton Ptuj 1968 SLO 0:20:07 0:20:50 0:40:57 0:04:29 2:35:19 0:03:00 0:29:02 0:29:55 0:30:30 0:14:32 1:44:01 5:07:47
17 29 Vrhovnik Straka Tone 3K ŠPORT 1966 SLO 0:17:09 0:17:18 0:34:27 0:03:20 2:35:02 0:01:29 0:28:44 0:34:37 0:33:45 0:16:36 1:53:44 5:08:04
18 139 Perissinotto Paolo Triathlon Treviso 1969 ITA 0:17:07 0:16:13 0:33:20 0:03:53 2:52:14 0:02:11 0:28:20 0:28:29 0:27:31 0:12:30 1:36:53 5:08:32
19 174 Šimùnek Rostislav TriSK Č.Budìjovice 1968 CZE 0:16:54 0:17:28 0:34:22 0:01:39 2:38:36 0:00:52 0:28:45 0:32:31 0:36:08 0:16:49 1:54:13 5:09:45
20 116 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:17:33 0:18:13 0:35:47 0:01:38 2:39:32 0:01:26 0:31:23 0:33:28 0:32:38 0:14:53 1:52:23 5:10:49
21 181 Štraus Sebastjan TK Ljubljana 1970 SLO 0:15:46 0:16:10 0:31:57 0:02:43 2:39:46 0:00:58 0:30:54 0:32:21 0:35:40 0:16:37 1:55:34 5:10:59
22 187 Vengust Modest Sokol 1969 SLO 0:15:40 0:15:54 0:31:35 0:03:24 2:35:45 0:01:54 0:32:04 0:34:00 0:36:05 0:18:21 2:00:31 5:13:12
23 171 Svetin Matjaž Sokol 1968 SLO 0:17:37 0:18:14 0:35:51 0:05:52 2:39:55 0:01:47 0:30:52 0:32:02 0:33:19 0:16:25 1:52:40 5:16:07
24 17 Obštetar Matjaž 3K ŠPORT 1968 SLO 0:15:56 0:16:36 0:32:32 0:04:13 2:47:40 0:02:19 0:31:41 0:32:03 0:33:21 0:15:42 1:52:48 5:19:33
25 153 Pustišek Matevž ŠD Sokol 1969 SLO 0:17:31 0:18:14 0:35:46 0:02:32 2:54:05 0:01:24 0:29:50 0:31:06 0:32:08 0:16:57 1:50:03 5:23:51
26 13 Lemajič Iztok 3K ŠPORT 1969 SLO 0:17:59 0:19:30 0:37:30 0:05:04 2:37:42 0:01:35 0:31:18 0:38:35 0:35:15 0:17:36 2:02:46 5:24:38
27 56 De Michelis Luca Triathlon Milano 1967 ITA 0:18:41 0:19:47 0:38:28 0:05:28 2:47:40 0:02:25 0:30:41 0:32:24 0:34:12 0:16:43 1:54:01 5:28:04
28 16 Mastnak Mlakar Robert 3K ŠPORT 1970 SLO 0:21:03 0:23:19 0:44:23 0:05:46 2:56:23 0:01:54 0:28:21 0:30:42 0:31:32 0:15:19 1:45:55 5:34:22
29 64 Duspara Mićo TK042 Varaždin 1966 CRO 0:20:57 0:22:20 0:43:18 0:05:13 2:56:34 0:02:23 0:30:20 0:33:54 0:33:41 0:17:07 1:55:04 5:42:34
30 80 Istenič Gregor Konstill triatlon 1969 SLO 0:21:30 0:22:24 0:43:54 0:03:30 3:03:45 0:02:54 0:29:33 0:31:27 0:33:00 0:17:12 1:51:14 5:45:20
31 128 Murovec Matjaž TK Ljubljana SLO 0:17:23 0:18:16 0:35:40 0:03:58 2:59:58 0:02:16 0:33:03 0:35:01 0:37:19 0:19:13 2:04:37 5:46:31
32 38 Balantič Matjaž TK Trisport 1970 SLO 0:18:45 0:19:41 0:38:26 0:04:09 2:57:12 0:02:20 0:33:06 0:36:23 0:39:06 0:20:04 2:08:41 5:50:50
33 55 Čufer Uroš 1970 SLO 0:17:30 0:19:19 0:36:49 0:05:57 2:43:56 0:02:17 0:37:16 0:46:11 0:42:27 0:18:13 2:24:08 5:53:09
34 3 Bakija Andrej 3K ŠPORT 1968 SLO 0:21:34 0:22:40 0:44:15 0:05:46 3:01:24 0:02:11 0:34:44 0:40:46 0:42:53 0:18:22 2:16:47 6:10:24
35 137 Pavletič Aleš 1968 SLO 0:19:16 0:19:48 0:39:04 0:05:19 3:20:39 0:02:10 0:33:26 0:35:52 0:39:04 0:19:02 2:07:25 6:14:40
180 Štampar Ljubo Sokol 1967 SLO 0:16:05 0:16:56 0:33:01 0:05:46 2:36:45 0:03:46 0:35:51 DNF

Veterani II (1965 – 1961)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 161 Romšak Matic TK Trisport 1964 SLO 0:16:49 0:17:19 0:34:08 0:01:39 2:20:38 0:01:04 0:25:07 0:26:06 0:25:58 0:12:42 1:29:55 4:27:26
2 9 Kok Drago 3K ŠPORT 1963 SLO 0:16:18 0:17:29 0:33:48 0:01:25 2:14:31 0:01:08 0:27:09 0:28:55 0:31:37 0:14:46 1:42:29 4:33:23
3 43 Bravo Eros CUS Udine 1963 ITA 0:17:01 0:17:05 0:34:07 0:01:36 2:22:52 0:01:10 0:26:19 0:26:46 0:27:20 0:13:40 1:34:07 4:33:53
4 15 Majcen Marjan 3K ŠPORT 1965 SLO 0:16:53 0:17:09 0:34:02 0:01:58 2:28:26 0:00:58 0:25:09 0:26:15 0:26:40 0:12:38 1:30:44 4:36:10
5 11 Križnar Robert 3K ŠPORT 1965 SLO 0:16:49 0:17:16 0:34:05 0:02:56 2:20:41 0:01:35 0:29:49 0:26:36 0:27:28 0:13:46 1:37:41 4:37:01
6 2 Bele Marjan 3K ŠPORT 1964 SLO 0:20:02 0:20:53 0:40:55 0:01:53 2:30:11 0:01:33 0:26:50 0:28:01 0:28:14 0:13:26 1:36:31 4:51:06
7 6 Jovanovski Bobi 3K ŠPORT 1961 SLO 0:17:52 0:18:40 0:36:33 0:03:31 2:34:57 0:01:38 0:29:51 0:29:56 0:30:40 0:14:41 1:45:09 5:01:49
8 42 Brajković Veljko 1965 CRO 0:19:18 0:19:48 0:39:06 0:02:48 2:39:18 0:01:55 0:26:59 0:29:03 0:30:42 0:15:40 1:42:25 5:05:36
9 111 Lucato Raffaele Triathlon Treviso ITA 0:19:06 0:19:08 0:38:14 0:04:50 2:33:46 0:02:20 0:32:12 0:31:07 0:32:09 0:16:36 1:52:06 5:11:18
10 7 Juren Aleš 3K ŠPORT 1965 SLO 0:18:17 0:19:19 0:37:37 0:03:35 2:41:52 0:02:04 0:30:07 0:30:40 0:32:16 0:16:28 1:49:33 5:14:42
11 73 Greco Gabriele CSA Gorizia Triathlon 1965 ITA 0:19:47 0:21:17 0:41:04 0:03:04 2:39:59 0:01:15 0:30:51 0:31:32 0:32:58 0:16:10 1:51:31 5:16:56
12 186 Velkov Sasko 1964 SLO 0:16:48 0:17:09 0:33:57 0:01:15 2:40:24 0:01:26 0:34:11 0:35:24 0:36:50 0:18:46 2:05:11 5:22:15
13 131 Ocvirk Mojmir 1961 SLO 0:21:36 0:23:00 0:44:37 0:01:52 2:46:31 0:02:10 0:29:06 0:33:03 0:32:00 0:17:09 1:51:20 5:26:31
14 106 Kučić Dario TK Split 1965 CRO 0:17:24 0:18:06 0:35:30 0:06:45 3:10:51 0:03:02 0:30:45 0:32:37 0:32:46 0:16:04 1:52:13 5:48:22
15 198 Zobavnik Igor Tekaški forum 1961 SLO 0:19:38 0:21:35 0:41:13 0:07:12 3:02:56 0:02:58 0:32:42 0:36:20 0:37:14 0:23:13 2:09:29 6:03:50
16 189 Videnšek Marjan ŠRK Celje 1961 SLO 0:22:57 0:24:09 0:47:07 0:02:44 3:11:32 0:01:43 0:34:50 0:38:37 0:39:00 0:19:05 2:11:33 6:14:39
17 168 Stecević Mladen TK042 Varaždin 1962 CRO 0:22:18 0:24:25 0:46:44 0:06:04 3:14:31 0:02:56 0:38:50 0:40:25 0:42:07 0:21:14 2:22:38 6:32:55

Veterani III (1960 – 1956)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 8 Kogoj Igor 3K ŠPORT 1959 SLO 0:12:49 0:13:40 0:26:29 0:00:51 2:22:17 0:00:40 0:24:34 0:24:28 0:26:06 0:13:00 1:28:10 4:18:29
2 57 Debenec Bojan TK Ljubljana grc zapolje H cerkno 1957 SLO 0:14:48 0:15:12 0:30:01 0:04:14 2:24:36 0:01:43 0:32:53 0:29:00 0:29:25 0:14:54 1:46:14 4:46:49
3 123 Mihelj Rajko TK Ljubljana 1959 SLO 0:16:06 0:16:18 0:32:25 0:03:00 2:34:13 0:02:06 0:27:43 0:27:42 0:28:19 0:14:17 1:38:03 4:49:49
4 179 Šošić Ivica TK Split 1956 CRO 0:17:15 0:17:12 0:34:27 0:02:46 2:32:43 0:01:02 0:28:37 0:30:41 0:29:56 0:13:38 1:42:52 4:53:53
5 176 Škrabanja Arno Triathlon Team Zuid limburg 1956 NED 0:17:44 0:18:00 0:35:44 0:02:01 2:41:17 0:01:14 0:26:56 0:29:40 0:29:48 0:14:29 1:40:55 5:01:12
6 169 Strniša Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:15:04 0:15:58 0:31:03 0:03:50 2:47:56 0:01:19 0:28:03 0:28:57 0:30:34 0:15:10 1:42:46 5:06:54
7 65 Ekart Viktor TK Trisport 1958 SLO 0:18:01 0:20:00 0:38:01 0:03:12 3:02:26 0:01:31 0:27:53 0:26:57 0:30:07 0:15:59 1:40:58 5:26:10
8 93 Kogovšek Stane Sokol-artstone 1956 SLO 0:19:01 0:19:43 0:38:44 0:04:02 2:54:50 0:02:00 0:32:33 0:33:14 0:33:09 0:16:25 1:55:22 5:35:00
9 50 Carraro Maurizio Liger Team Keyline 1958 ITA 0:18:57 0:20:15 0:39:12 0:03:54 3:00:55 0:01:11 0:28:19 0:31:08 0:33:59 0:17:29 1:50:56 5:36:10
10 12 Lemajič Gorazd 3K ŠPORT 1959 SLO 0:16:56 0:18:09 0:35:05 0:04:19 3:03:17 0:02:57 0:35:15 0:36:33 0:38:13 0:18:29 2:08:31 5:54:11
11 200 Žigante Mitja 3šport 1960 SLO 0:20:37 0:22:32 0:43:10 0:04:06 3:06:32 0:01:48 0:33:35 0:35:45 0:35:58 0:17:44 2:03:04 5:58:42

Veterani IV (1955 – 1951)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 148 Preradović Konstantin Klub Polet 1953 SLO 0:16:00 0:16:22 0:32:23 0:05:27 2:37:23 0:01:59 0:35:07 0:33:42 0:34:10 0:17:00 2:00:01 5:17:14
2 87 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 1951 SLO 0:20:54 0:22:44 0:43:39 0:02:58 2:58:30 0:02:01 0:33:01 0:35:30 0:35:32 0:17:40 2:01:45 5:48:54
3 158 Reščič Igor 3šport 1952 SLO 0:19:57 0:20:19 0:40:17 0:06:15 3:27:20 0:01:23 0:34:18 0:36:45 0:37:42 0:18:21 2:07:07 6:22:24

Veterani V (1950 – 1946)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 103 Krofl Drago TK Triglav Kranj 1947 SLO 0:17:37 0:18:02 0:35:39 0:03:53 2:36:08 0:01:49 0:32:02 0:32:31 0:32:00 0:14:57 1:51:32 5:09:03
2 45 Bučar Andrej 1949 SLO 0:22:21 0:20:31 0:42:52 0:05:18 2:53:39 0:03:51 0:39:15 0:41:22 0:44:11 0:21:43 2:26:32 6:12:15
146 Požar Janez 1949 SLO DNF

Veterani VI (1945 – 1941)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat

Veterani VII (1940 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat

Starejše mladinke (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat

lanice I (1990 – 1981)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 172 Šaban Željka TK Swibir 1983 CRO 0:13:17 0:14:21 0:27:39 0:01:05 2:42:04 0:00:57 0:29:07 0:28:15 0:28:29 0:14:02 1:39:55 4:51:42
2 130 Oblak Karla TK Ljubljana 1985 SLO 0:16:13 0:16:53 0:33:07 0:01:59 2:39:28 0:00:58 0:28:27 0:29:31 0:30:03 0:15:14 1:43:16 4:58:50
3 183 Tomic Iva TK Rival 1984 CRO 0:14:26 0:15:17 0:29:44 0:01:31 2:43:28 0:01:23 0:30:42 0:34:12 0:35:04 0:17:15 1:57:15 5:13:22
4 182 Šustić Nataša TK Split 1987 CRO 0:18:07 0:19:20 0:37:28 0:05:26 3:33:11 0:02:05 0:30:18 0:32:44 0:31:53 0:16:27 1:51:23 6:09:35
44 Bregar Olja ŠD Triatlet 1983 SLO DNF

lanice II (1980 – 1971)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 167 Stattmann Sandra RTM-ASVÖ-ÖAMTC-LZ 1978 AUT 0:15:31 0:16:06 0:31:38 0:01:27 2:37:35 0:00:56 0:29:08 0:29:54 0:30:32 0:15:06 1:44:41 4:56:19
2 96 Kos Anita ŠD 3šport 1977 SLO 0:18:02 0:18:50 0:36:52 0:04:18 2:50:51 0:01:33 0:26:09 0:27:47 0:28:12 0:14:00 1:36:10 5:09:46
3 89 Knogler Elisabeth Union ADM Linz 1971 AUT 0:17:14 0:18:14 0:35:28 0:01:31 2:46:04 0:00:47 0:29:32 0:30:52 0:31:58 0:15:45 1:48:09 5:12:01
4 30 Žavbi Helena 3K ŠPORT 1975 SLO 0:17:03 0:17:26 0:34:30 0:03:23 2:58:38 0:01:55 0:27:21 0:29:13 0:30:28 0:15:29 1:42:33 5:21:00
5 82 Jelić Gorana TK Split 1973 CRO 0:18:07 0:19:59 0:38:06 0:02:27 3:03:27 0:02:01 0:33:02 0:34:58 0:35:06 0:17:04 2:00:12 5:46:15
6 61 Dolinar Nina ŠRK-Celje3Team 1979 SLO 0:19:28 0:21:10 0:40:39 0:04:52 2:47:30 0:03:37 0:40:54 0:39:21 0:43:34 0:26:02 2:29:52 6:06:31

Veteranke I (1970 – 1961)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 129 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 SLO 0:15:36 0:15:31 0:31:07 0:01:59 2:35:42 0:00:58 0:28:10 0:28:58 0:28:36 0:14:16 1:40:01 4:49:49
2 162 Rotovnik Kozjek Nada 1963 SLO 0:14:40 0:15:18 0:29:58 0:02:49 2:37:59 0:01:10 0:29:07 0:30:48 0:32:45 0:16:05 1:48:47 5:00:45
3 134 Paruzzi Cristina CSA Gorizia Triathlon 1968 ITA 0:18:12 0:18:29 0:36:41 0:01:35 2:47:11 0:00:51 0:30:47 0:32:08 0:33:17 0:16:02 1:52:16 5:18:36
4 4 Glavina Barbara 3K ŠPORT 1970 SLO 0:19:03 0:20:22 0:39:26 0:05:48 3:02:09 0:02:56 0:34:08 0:36:34 0:37:08 0:18:30 2:06:22 5:56:43
5 193 Wark Chawnalee 1964 MEX 0:27:03 0:29:40 0:56:43 0:04:43 3:13:24 0:01:46 0:34:51 0:37:21 0:38:44 0:18:54 2:09:52 6:26:30

Veteranke II (1960 – 1951)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat

Veteranke III (1950 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat

Moške štafete

# St. Štafeta Tekmovalci 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 324 Cult Test Team Gnezda/Klemenc/Pucelj Uroš/Anže/Vid 0:12:13 0:12:08 0:24:21 0:00:29 2:17:55 0:00:31 0:21:20 0:22:00 0:22:38 0:10:56 1:16:55 4:00:13
2 326 Gorenjski glas Kern/Kok/Ferlic Miha/Grega/Janez 0:12:03 0:12:30 0:24:33 0:00:25 2:21:01 0:00:21 0:20:36 0:21:09 0:21:44 0:10:41 1:14:11 4:00:33
3 336 Poveljstvo sil Slovenske vojske BlagovičArbajterBeke JožeIztokMatej 0:14:16 0:15:05 0:29:21 0:00:45 2:19:08 0:00:24 0:20:56 0:21:53 0:22:13 0:11:10 1:16:13 4:05:53
4 329 Krka 2 Bauer/Kralj/Milenković Darko/David/Marko 0:12:08 0:12:17 0:24:25 0:00:36 2:24:52 0:00:23 0:23:43 0:23:53 0:24:00 0:11:31 1:23:08 4:13:26
5 330 Lokalci 3M Cerkovnik/Mandič/Janša Matej/Milan/Miha 0:14:43 0:14:44 0:29:27 0:00:44 2:25:04 0:00:27 0:22:25 0:22:13 0:22:06 0:10:58 1:17:43 4:13:27
6 302 3K ŠPORT Gantar/Peljhan/Tratnik Gregor/Matej/Marko 0:16:16 0:16:10 0:32:27 0:00:42 2:25:21 0:00:31 0:22:59 0:22:40 0:23:21 0:11:54 1:20:55 4:19:58
7 344 Tk Ljubljana 1 Kapš/Krašek/Martinjak Miha/Martin/Tomi 0:13:31 0:14:16 0:27:47 0:00:35 2:20:34 0:00:21 0:27:03 0:24:13 0:26:39 0:13:46 1:31:43 4:21:02
8 310 3K ŠPORT Založnik/Rovšček/Jenko Rok/Borut/Aleš 0:14:47 0:15:37 0:30:25 0:00:56 2:14:20 0:00:37 0:25:57 0:27:02 0:28:21 0:14:15 1:35:37 4:21:57
9 319 3K ŠPORT Kavčič/Grm/Vidrih Gregor/Tomaž/Jure 0:14:29 0:16:14 0:30:43 0:00:40 2:24:47 0:00:25 0:23:53 0:24:59 0:26:08 0:13:06 1:28:07 4:24:44
10 318 3K ŠPORT Škrabar/Petrović/Hribar Iztok/Srðan/Primož 0:14:35 0:15:30 0:30:06 0:00:46 2:37:18 0:00:38 0:24:43 0:24:50 0:24:53 0:12:45 1:27:12 4:36:01
11 315 3K ŠPORT Pavlin/Verbič/Vlah Aljaž/Primož/Igor 0:15:10 0:16:18 0:31:28 0:00:42 2:26:14 0:00:31 0:30:38 0:27:34 0:28:51 0:14:30 1:41:35 4:40:33
12 313 3K ŠPORT Groznik/Bokavšek/Mihelič Matjaž/Dejan/Igor 0:15:57 0:17:17 0:33:14 0:00:52 2:34:43 0:00:34 0:26:04 0:25:59 0:26:43 0:13:13 1:32:01 4:41:26
13 343 TK Krka Rotar/Rošker/Žagar Aleš/Jernej/Aljaž 0:13:36 0:14:41 0:28:18 0:00:48 2:33:46 0:00:27 0:27:10 0:27:57 0:28:39 0:14:23 1:38:11 4:41:31
14 304 3K ŠPORT Josipovič/Pušnik/Koprinjak Matko/Borut/Tomaž 0:16:00 0:16:19 0:32:19 0:00:40 2:25:35 0:00:37 0:28:28 0:29:02 0:30:25 0:15:32 1:43:29 4:42:42
15 320 3K ŠPORT Rozman/Benedik/Nepuzlan Samo/Silvo/Edvin 0:15:05 0:16:12 0:31:18 0:00:50 2:40:55 0:00:50 0:25:31 0:27:32 0:27:25 0:13:44 1:34:13 4:48:07
16 308 3K ŠPORT Razinger/Podgoršek/Pavlin Vid/Marko/Anton 0:16:18 0:16:49 0:33:07 0:00:49 2:48:26 0:00:33 0:28:30 0:29:16 0:29:29 0:14:35 1:41:53 5:04:50
17 312 3K ŠPORT Osolnik/Bertoncelj/Miklavčič Boris/Andrej/Marko 0:17:02 0:18:24 0:35:26 0:00:43 2:46:04 0:00:45 0:29:53 0:31:04 0:30:47 0:14:40 1:46:24 5:09:24
18 321 3Šport Petrovič/Grižančič/Sorgo Branko/Kristjan/Tomaž 0:16:20 0:17:25 0:33:46 0:00:53 2:57:10 0:00:31 0:30:04 0:29:41 0:29:07 0:14:10 1:43:03 5:15:24
19 309 3K ŠPORT Herceg/Vesnaver/Vasle Davor/Luka/Boštjan 0:20:21 0:21:13 0:41:34 0:00:57 3:15:36 0:00:28 0:26:15 0:25:41 0:25:01 0:12:26 1:29:24 5:28:01
20 335 Polžki Perc/Jerina/Dornik Tomaž/Miha/Ludvik 0:20:50 0:23:19 0:44:09 0:00:54 3:28:52 0:00:37 0:29:16 0:29:41 0:29:38 0:14:42 1:43:19 5:57:53
21 337 Svedri BreznikMarterPeternelj MitjaPrimožMatjaž 0:20:47 0:23:29 0:44:16 0:01:04 3:21:52 0:00:43 0:30:38 0:34:36 0:40:21 0:20:48 2:06:24 6:14:21

Duatlonske štafete

# St. Štafeta Tekmovalci 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 334 Partners Gomzi/Šantl Slavko/Milena 0:17:56 0:18:12 0:36:08 0:03:27 3:09:02 0:00:38 0:32:44 0:34:23 0:34:50 0:17:15 1:59:14 5:48:31
2 333 NI Lešnik/Lešnik Miro/Vlasta 0:19:33 0:20:07 0:39:41 0:07:06 3:14:10 0:00:52 0:32:45 0:34:18 0:35:21 0:17:07 1:59:32 6:01:23
3 332 Mig-aj Herman/Robnik Janez/Sonja 0:25:09 0:27:18 0:52:28 0:03:58 3:11:56 0:00:37 0:31:41 0:33:17 0:33:48 0:16:43 1:55:31 6:04:32

Mešane štafete

# St. Štafeta Tekmovalci 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 327 Gorenjski glas Žnidar/Kordiš/Potočnik Tjaša/Jože/Boštjan 0:16:53 0:18:52 0:35:45 0:00:50 2:20:59 0:00:25 0:22:04 0:22:21 0:22:29 0:12:39 1:19:34 4:17:35
2 306 3K ŠPORT Bernat/Šimec/Jereb Borut/Tomaž/Žana 0:13:48 0:14:18 0:28:07 0:00:39 2:20:12 0:00:29 0:24:13 0:25:12 0:26:30 0:13:26 1:29:23 4:18:52
3 340 ŠD TURBO MS Hajdinjak/Fujs/Lopez Lopez Melita/Matej/Joaquin 0:17:02 0:17:38 0:34:41 0:00:40 2:18:13 0:00:25 0:24:08 0:24:13 0:24:12 0:14:07 1:26:41 4:20:43
4 322 CEP team SemeTorkarRot UrošGregorSaša 0:11:27 0:11:54 0:23:21 0:00:33 2:26:33 0:00:28 0:27:39 0:28:20 0:29:41 0:15:20 1:41:01 4:31:59
5 345 TK Ljubljana 2 Kozjk/Cerovič/Kodrič Ana/Neno/Barbara 0:12:55 0:13:15 0:26:11 0:00:38 2:37:03 0:00:25 0:30:00 0:30:35 0:30:34 0:15:15 1:46:25 4:50:44
6 311 3K ŠPORT Marin/Šeme/Karlin Irena/Tomaž/Tomaž 0:17:54 0:18:39 0:36:33 0:00:46 2:41:35 0:00:25 0:26:34 0:27:07 0:26:59 0:14:03 1:34:44 4:54:05
7 314 3K ŠPORT Pori/Skočir/Rupnik Pavli/Bojan/Marjeta 0:19:58 0:20:14 0:40:12 0:00:42 2:32:23 0:00:33 0:28:33 0:30:24 0:31:08 0:15:28 1:45:34 4:59:27
7 305 3K ŠPORT Dolinar/Erčulj/Erčulj Andrej/Frane/Karmen 0:17:07 0:18:22 0:35:29 0:00:49 2:33:21 0:00:43 0:32:03 0:30:24 0:31:07 0:15:28 1:49:03 4:59:27
9 347 XYZ Jug/Nikolić/Lapajne Manca/Ðorðe/Andrej 0:15:57 0:16:28 0:32:26 0:00:42 2:53:19 0:00:25 0:25:42 0:27:27 0:28:35 0:14:18 1:36:03 5:02:56
10 323 Crazy family Sicherl/Grilj/Grilj Aleša/Miha/Uroš 0:13:31 0:13:35 0:27:06 0:00:35 2:36:16 0:00:33 0:33:51 0:35:07 0:37:09 0:19:30 2:05:39 5:10:12
11 301 3K ŠPORT V.Strnad/S.Volkar/Kranjec Polona/Matjaž/Tanja 0:18:52 0:18:56 0:37:49 0:00:41 2:35:41 0:00:33 0:36:46 0:35:14 0:35:29 0:17:32 2:05:03 5:19:49
12 303 3K ŠPORT Pšeničnik/Benčina/Grabnar Marko/Mojca/Boris 0:20:12 0:22:28 0:42:41 0:00:43 2:48:14 0:00:38 0:30:26 0:31:47 0:32:12 0:16:02 1:50:28 5:22:45
13 339 ŠD MOBITEL Miš/Vilhar/Miš Elizabeta/Tamara/Kristijan 0:20:41 0:22:01 0:42:43 0:00:40 2:58:58 0:00:33 0:28:42 0:29:23 0:29:31 0:14:57 1:42:34 5:25:30
14 317 3K ŠPORT Klampfer/Guna/Vrbančič Viktor/Rok/Saša 0:22:35 0:25:19 0:47:55 0:00:52 2:38:48 0:00:34 0:31:52 0:34:31 0:36:41 0:19:28 2:02:33 5:30:44
15 316 3K ŠPORT Bočkor/Tomc/Peljhan Miha/Žiga/Carmen 0:18:37 0:20:46 0:39:23 0:00:41 3:18:09 0:00:43 0:31:53 0:31:51 0:32:03 0:15:56 1:51:45 5:50:44

enske štafete

# St. Štafeta Tekmovalci 1.krog 2.krog Plav. Tran1 Kolo Tran2 1.krog 2.krog 3.krog 4.krog Tek Rezultat
1 342 TK Gorenjska Marčun/ Oman/ Šimenc Neža/Jana/Laura 0:12:39 0:12:35 0:25:14 0:00:41 2:46:46 0:00:28 0:26:12 0:27:31 0:28:33 0:14:21 1:36:38 4:49:49
2 331 Me si upamo Uršič/Švajger/Planko Liza/Nina/Nataša 0:13:34 0:14:22 0:27:56 0:00:31 2:45:17 0:00:30 0:27:14 0:29:18 0:29:54 0:14:42 1:41:09 4:55:25
3 328 Hitre Piške Pistor/Bošnik/Plut Kaja/Lucija/Alenka 0:17:47 0:18:16 0:36:03 0:00:49 2:36:33 0:00:40 0:28:23 0:29:22 0:30:56 0:14:43 1:43:26 4:57:32
4 346 TK Trisport Kregar/Capuder/Galjot Neža/Romana/Barbara 0:15:04 0:15:36 0:30:40 0:00:33 2:54:12 0:00:29 0:27:12 0:28:13 0:28:20 0:13:47 1:37:34 5:03:30
5 307 3K ŠPORT Mihalek/Jeriček/Kočevar Petra/Špela/Helga 0:26:00 0:21:14 0:47:14 0:00:38 3:06:17 0:00:28 0:32:13 0:32:45 0:32:15 0:16:04 1:53:18 5:47:58

Državno prvenstvo – Ženske skupno

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 129 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 SLO 0:31:07 0:01:59 2:35:42 0:00:58 1:40:01 4:49:49
2 130 Oblak Karla TK Ljubljana 1985 SLO 0:33:07 0:01:59 2:39:28 0:00:58 1:43:16 4:58:50
3 162 Rotovnik Kozjek Nada 1963 SLO 0:29:58 0:02:49 2:37:59 0:01:10 1:48:47 5:00:45
4 96 Kos Anita ŠD 3šport 1977 SLO 0:36:52 0:04:18 2:50:51 0:01:33 1:36:10 5:09:46
5 30 Žavbi Helena 3K ŠPORT 1975 SLO 0:34:30 0:03:23 2:58:38 0:01:55 1:42:33 5:21:00
6 61 Dolinar Nina ŠRK-Celje3Team 1979 SLO 0:40:39 0:04:52 2:47:30 0:03:37 2:29:52 6:06:31

Državno prvenstvo – Moški skupno

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 143 Pleše David TK Ljubljana 1983 SLO 0:24:58 0:00:50 2:13:26 0:01:18 1:15:51 3:56:25
2 105 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:27:57 0:01:31 2:17:49 0:00:55 1:22:35 4:10:49
3 125 Mori Mitja TK Ljubljana 1974 SLO 0:25:00 0:00:53 2:16:58 0:00:55 1:27:54 4:11:41
4 115 Majdič Jure Red Panthers 1983 SLO 0:24:33 0:01:20 2:21:35 0:00:53 1:25:39 4:14:02
5 70 Glaser Bruno TK Krško 1970 SLO 0:30:19 0:01:41 2:16:36 0:01:00 1:27:57 4:17:34
6 8 Kogoj Igor 3K ŠPORT 1959 SLO 0:26:29 0:00:51 2:22:17 0:00:40 1:28:10 4:18:29
7 23 Rojnik Klemen 3K ŠPORT 1979 SLO 0:29:56 0:01:56 2:24:01 0:00:44 1:22:33 4:19:10
8 173 Šilc France TK Inles Riko Ribnica 1982 SLO 0:33:06 0:01:02 2:20:30 0:00:54 1:25:13 4:20:46
9 81 Janežič Gregor Tk Gorenjska 1972 SLO 0:29:55 0:01:22 2:17:16 0:01:08 1:32:50 4:22:33
10 151 Pudgar Aljaž TK Ljubljana 1983 SLO 0:31:42 0:01:08 2:22:50 0:00:44 1:26:38 4:23:04
11 194 Zakšek Darko TK Krško 1981 SLO 0:27:00 0:01:37 2:20:53 0:00:40 1:35:38 4:25:49
12 40 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 SLO 0:29:52 0:01:39 2:25:03 0:01:02 1:28:35 4:26:14
13 113 Lunder Borut ŠD 3šport Aluboma 1969 SLO 0:31:17 0:01:14 2:24:08 0:00:41 1:29:55 4:27:17
14 161 Romšak Matic TK Trisport 1964 SLO 0:34:08 0:01:39 2:20:38 0:01:04 1:29:55 4:27:26
15 22 Rojnik Andraž 3K ŠPORT 1981 SLO 0:29:51 0:02:31 2:26:09 0:00:53 1:28:20 4:27:45
16 68 Fister Iztok 1989 SLO 0:35:48 0:01:22 2:17:31 0:01:09 1:32:59 4:28:52
17 10 Krašovec Beno 3K ŠPORT 1967 SLO 0:30:38 0:02:50 2:24:54 0:01:06 1:31:37 4:31:07
18 88 Klančnik Janez TKL 1985 SLO 0:31:48 0:02:17 2:21:38 0:00:49 1:34:45 4:31:19
19 9 Kok Drago 3K ŠPORT 1963 SLO 0:33:48 0:01:25 2:14:31 0:01:08 1:42:29 4:33:23
20 31 Abram Miran TK Krško 1979 SLO 0:33:05 0:02:17 2:27:11 0:01:07 1:30:51 4:34:33
21 166 Slapničar Matevž TK GORENJSKA 1969 SLO 0:32:00 0:01:24 2:22:59 0:00:41 1:38:22 4:35:28
22 15 Majcen Marjan 3K ŠPORT 1965 SLO 0:34:02 0:01:58 2:28:26 0:00:58 1:30:44 4:36:10
23 164 Skok Benjamin 3šport 1974 SLO 0:35:43 0:02:35 2:31:18 0:00:49 1:27:02 4:37:28
24 120 Mavc Miro TK Ljubljana 1985 SLO 0:28:39 0:01:35 2:21:29 0:00:55 1:46:53 4:39:32
25 36 Bajec Matjaž TK Ljubljana 1967 SLO 0:33:58 0:02:04 2:22:34 0:01:11 1:43:21 4:43:10
26 122 Merhar Matjaž TK Krško 1979 SLO 0:31:57 0:02:54 2:27:42 0:01:50 1:39:32 4:43:57
27 156 Radivojevič Aleksander TK Inles Riko Ribnica 1973 SLO 0:30:08 0:02:55 2:29:50 0:01:40 1:41:22 4:45:58
28 57 Debenec Bojan TK Ljubljana grc zapolje H cerkno 1957 SLO 0:30:01 0:04:14 2:24:36 0:01:43 1:46:14 4:46:49
29 104 Krohne Aljoša ŠRK-Celje3Team 1975 SLO 0:30:34 0:03:42 2:28:19 0:01:22 1:43:44 4:47:44
30 199 Zupan Klemen TK Ljubljana 1986 SLO 0:35:52 0:02:42 2:32:14 0:01:35 1:41:31 4:53:57
31 71 Golič Matjaž TK Maribor 1978 SLO 0:31:09 0:01:44 2:35:55 0:01:41 1:44:42 4:55:14
32 147 Požek Elvis TK Ljubljana 1977 SLO 0:34:41 0:02:38 2:33:21 0:01:07 1:46:09 4:57:57
33 197 Zevnik Robert Tk Gorenjska 1973 SLO 0:35:10 0:02:28 2:39:21 0:01:22 1:40:48 4:59:11
34 6 Jovanovski Bobi 3K ŠPORT 1961 SLO 0:36:33 0:03:31 2:34:57 0:01:38 1:45:09 5:01:49
35 192 Vukan Slavko ŠD TURBO MS 1970 SLO 0:36:30 0:04:11 2:37:47 0:02:18 1:45:07 5:05:55
36 142 Planko Tomaž TK Trisport 1974 SLO 0:35:41 0:01:51 2:35:23 0:01:10 1:52:22 5:06:29
37 169 Strniša Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:31:03 0:03:50 2:47:56 0:01:19 1:42:46 5:06:54
37 62 Dular Matjaž TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:38:51 0:03:38 2:37:48 0:01:53 1:44:42 5:06:54
39 79 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:37:13 0:02:10 2:35:09 0:00:59 1:52:05 5:07:38
40 29 Vrhovnik Straka Tone 3K ŠPORT 1966 SLO 0:34:27 0:03:20 2:35:02 0:01:29 1:53:44 5:08:04
41 103 Krofl Drago TK Triglav Kranj 1947 SLO 0:35:39 0:03:53 2:36:08 0:01:49 1:51:32 5:09:03
42 116 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:35:47 0:01:38 2:39:32 0:01:26 1:52:23 5:10:49
43 181 Štraus Sebastjan TK Ljubljana 1970 SLO 0:31:57 0:02:43 2:39:46 0:00:58 1:55:34 5:10:59
44 187 Vengust Modest Sokol 1969 SLO 0:31:35 0:03:24 2:35:45 0:01:54 2:00:31 5:13:12
45 91 Kočar Klemen TK Trisport 1974 SLO 0:38:19 0:02:50 2:51:05 0:01:48 1:41:14 5:15:17
46 153 Pustišek Matevž ŠD Sokol 1969 SLO 0:35:46 0:02:32 2:54:05 0:01:24 1:50:03 5:23:51
47 65 Ekart Viktor TK Trisport 1958 SLO 0:38:01 0:03:12 3:02:26 0:01:31 1:40:58 5:26:10
48 24 Savnik Matija 3K ŠPORT 1974 SLO 0:40:29 0:04:28 2:47:54 0:01:35 1:55:36 5:30:03
49 93 Kogovšek Stane Sokol-artstone 1956 SLO 0:38:44 0:04:02 2:54:50 0:02:00 1:55:22 5:35:00
50 177 Škrabar Borut ŠRK CELJE 3 TEAM 1979 SLO 0:37:54 0:02:59 2:52:00 0:02:14 2:11:10 5:46:18
51 87 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 1951 SLO 0:43:39 0:02:58 2:58:30 0:02:01 2:01:45 5:48:54
52 200 Žigante Mitja 3šport 1960 SLO 0:43:10 0:04:06 3:06:32 0:01:48 2:03:04 5:58:42
53 158 Reščič Igor 3šport 1952 SLO 0:40:17 0:06:15 3:27:20 0:01:23 2:07:07 6:22:24

Državno prvenstvo – Starejše mladinke (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Državno prvenstvo – Starejši mladinci (1992 – 1991)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Državno prvenstvo – Članice I (1990 – 1981)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 130 Oblak Karla TK Ljubljana 1985 SLO 0:33:07 0:01:59 2:39:28 0:00:58 1:43:16 4:58:50

Državno prvenstvo – Člani I (1990 – 1981)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 143 Pleše David TK Ljubljana 1983 SLO 0:24:58 0:00:50 2:13:26 0:01:18 1:15:51 3:56:25
2 115 Majdič Jure Red Panthers 1983 SLO 0:24:33 0:01:20 2:21:35 0:00:53 1:25:39 4:14:02
3 173 Šilc France TK Inles Riko Ribnica 1982 SLO 0:33:06 0:01:02 2:20:30 0:00:54 1:25:13 4:20:46
4 151 Pudgar Aljaž TK Ljubljana 1983 SLO 0:31:42 0:01:08 2:22:50 0:00:44 1:26:38 4:23:04
5 194 Zakšek Darko TK Krško 1981 SLO 0:27:00 0:01:37 2:20:53 0:00:40 1:35:38 4:25:49
6 40 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 SLO 0:29:52 0:01:39 2:25:03 0:01:02 1:28:35 4:26:14
7 22 Rojnik Andraž 3K ŠPORT 1981 SLO 0:29:51 0:02:31 2:26:09 0:00:53 1:28:20 4:27:45
8 68 Fister Iztok 1989 SLO 0:35:48 0:01:22 2:17:31 0:01:09 1:32:59 4:28:52
9 88 Klančnik Janez TKL 1985 SLO 0:31:48 0:02:17 2:21:38 0:00:49 1:34:45 4:31:19
10 120 Mavc Miro TK Ljubljana 1985 SLO 0:28:39 0:01:35 2:21:29 0:00:55 1:46:53 4:39:32
11 199 Zupan Klemen TK Ljubljana 1986 SLO 0:35:52 0:02:42 2:32:14 0:01:35 1:41:31 4:53:57

Državno prvenstvo – Članice II (1980 – 1971)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 96 Kos Anita ŠD 3šport 1977 SLO 0:36:52 0:04:18 2:50:51 0:01:33 1:36:10 5:09:46
2 30 Žavbi Helena 3K ŠPORT 1975 SLO 0:34:30 0:03:23 2:58:38 0:01:55 1:42:33 5:21:00
3 61 Dolinar Nina ŠRK-Celje3Team 1979 SLO 0:40:39 0:04:52 2:47:30 0:03:37 2:29:52 6:06:31

Državno prvenstvo – Člani II (1980 – 1971)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 105 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:27:57 0:01:31 2:17:49 0:00:55 1:22:35 4:10:49
2 125 Mori Mitja TK Ljubljana 1974 SLO 0:25:00 0:00:53 2:16:58 0:00:55 1:27:54 4:11:41
3 23 Rojnik Klemen 3K ŠPORT 1979 SLO 0:29:56 0:01:56 2:24:01 0:00:44 1:22:33 4:19:10
4 81 Janežič Gregor Tk Gorenjska 1972 SLO 0:29:55 0:01:22 2:17:16 0:01:08 1:32:50 4:22:33
5 31 Abram Miran TK Krško 1979 SLO 0:33:05 0:02:17 2:27:11 0:01:07 1:30:51 4:34:33
6 164 Skok Benjamin 3šport 1974 SLO 0:35:43 0:02:35 2:31:18 0:00:49 1:27:02 4:37:28
7 122 Merhar Matjaž TK Krško 1979 SLO 0:31:57 0:02:54 2:27:42 0:01:50 1:39:32 4:43:57
8 156 Radivojevič Aleksander TK Inles Riko Ribnica 1973 SLO 0:30:08 0:02:55 2:29:50 0:01:40 1:41:22 4:45:58
9 104 Krohne Aljoša ŠRK-Celje3Team 1975 SLO 0:30:34 0:03:42 2:28:19 0:01:22 1:43:44 4:47:44
10 71 Golič Matjaž TK Maribor 1978 SLO 0:31:09 0:01:44 2:35:55 0:01:41 1:44:42 4:55:14
11 147 Požek Elvis TK Ljubljana 1977 SLO 0:34:41 0:02:38 2:33:21 0:01:07 1:46:09 4:57:57
12 197 Zevnik Robert Tk Gorenjska 1973 SLO 0:35:10 0:02:28 2:39:21 0:01:22 1:40:48 4:59:11
13 142 Planko Tomaž TK Trisport 1974 SLO 0:35:41 0:01:51 2:35:23 0:01:10 1:52:22 5:06:29
14 62 Dular Matjaž TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:38:51 0:03:38 2:37:48 0:01:53 1:44:42 5:06:54
15 91 Kočar Klemen TK Trisport 1974 SLO 0:38:19 0:02:50 2:51:05 0:01:48 1:41:14 5:15:17
16 24 Savnik Matija 3K ŠPORT 1974 SLO 0:40:29 0:04:28 2:47:54 0:01:35 1:55:36 5:30:03
17 177 Škrabar Borut ŠRK CELJE 3 TEAM 1979 SLO 0:37:54 0:02:59 2:52:00 0:02:14 2:11:10 5:46:18

Državno prvenstvo – Veteranke I (1970 – 1961)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 129 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 SLO 0:31:07 0:01:59 2:35:42 0:00:58 1:40:01 4:49:49
2 162 Rotovnik Kozjek Nada 1963 SLO 0:29:58 0:02:49 2:37:59 0:01:10 1:48:47 5:00:45

Državno prvenstvo – Veterani I (1970 – 1966)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 70 Glaser Bruno TK Krško 1970 SLO 0:30:19 0:01:41 2:16:36 0:01:00 1:27:57 4:17:34
2 113 Lunder Borut ŠD 3šport Aluboma 1969 SLO 0:31:17 0:01:14 2:24:08 0:00:41 1:29:55 4:27:17
3 10 Krašovec Beno 3K ŠPORT 1967 SLO 0:30:38 0:02:50 2:24:54 0:01:06 1:31:37 4:31:07
4 166 Slapničar Matevž TK GORENJSKA 1969 SLO 0:32:00 0:01:24 2:22:59 0:00:41 1:38:22 4:35:28
5 36 Bajec Matjaž TK Ljubljana 1967 SLO 0:33:58 0:02:04 2:22:34 0:01:11 1:43:21 4:43:10
6 192 Vukan Slavko ŠD TURBO MS 1970 SLO 0:36:30 0:04:11 2:37:47 0:02:18 1:45:07 5:05:55
7 79 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:37:13 0:02:10 2:35:09 0:00:59 1:52:05 5:07:38
8 29 Vrhovnik Straka Tone 3K ŠPORT 1966 SLO 0:34:27 0:03:20 2:35:02 0:01:29 1:53:44 5:08:04
9 116 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:35:47 0:01:38 2:39:32 0:01:26 1:52:23 5:10:49
10 181 Štraus Sebastjan TK Ljubljana 1970 SLO 0:31:57 0:02:43 2:39:46 0:00:58 1:55:34 5:10:59
11 187 Vengust Modest Sokol 1969 SLO 0:31:35 0:03:24 2:35:45 0:01:54 2:00:31 5:13:12
12 153 Pustišek Matevž ŠD Sokol 1969 SLO 0:35:46 0:02:32 2:54:05 0:01:24 1:50:03 5:23:51

Državno prvenstvo – Veterani II (1965 – 1961)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 161 Romšak Matic TK Trisport 1964 SLO 0:34:08 0:01:39 2:20:38 0:01:04 1:29:55 4:27:26
2 9 Kok Drago 3K ŠPORT 1963 SLO 0:33:48 0:01:25 2:14:31 0:01:08 1:42:29 4:33:23
3 15 Majcen Marjan 3K ŠPORT 1965 SLO 0:34:02 0:01:58 2:28:26 0:00:58 1:30:44 4:36:10
4 6 Jovanovski Bobi 3K ŠPORT 1961 SLO 0:36:33 0:03:31 2:34:57 0:01:38 1:45:09 5:01:49

Državno prvenstvo – Veterani III (1960 – 1956)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 8 Kogoj Igor 3K ŠPORT 1959 SLO 0:26:29 0:00:51 2:22:17 0:00:40 1:28:10 4:18:29
2 57 Debenec Bojan TK Ljubljana grc zapolje H cerkno 1957 SLO 0:30:01 0:04:14 2:24:36 0:01:43 1:46:14 4:46:49
3 169 Strniša Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:31:03 0:03:50 2:47:56 0:01:19 1:42:46 5:06:54
4 65 Ekart Viktor TK Trisport 1958 SLO 0:38:01 0:03:12 3:02:26 0:01:31 1:40:58 5:26:10
5 93 Kogovšek Stane Sokol-artstone 1956 SLO 0:38:44 0:04:02 2:54:50 0:02:00 1:55:22 5:35:00
6 200 Žigante Mitja 3šport 1960 SLO 0:43:10 0:04:06 3:06:32 0:01:48 2:03:04 5:58:42

Državno prvenstvo – Veteranke II (1960 – 1951)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Državno prvenstvo – Veterani IV (1955 – 1951)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 87 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 1951 SLO 0:43:39 0:02:58 2:58:30 0:02:01 2:01:45 5:48:54
2 158 Reščič Igor 3šport 1952 SLO 0:40:17 0:06:15 3:27:20 0:01:23 2:07:07 6:22:24

Državno prvenstvo – Veterani V (1950 – 1946)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 103 Krofl Drago TK Triglav Kranj 1947 SLO 0:35:39 0:03:53 2:36:08 0:01:49 1:51:32 5:09:03

Državno prvenstvo – Veteranke III (1950 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Državno prvenstvo – Veterani VI (1945 – 1941)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Državno prvenstvo – Veterani VII (1940 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat