Super Sprint triatlon – Moški skupno

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 17 SEME UROŠ TK MAMUT 1981 SLO 0:03:50.5 0:00:14.4 0:12:55.0 0:00:15.6 0:06:48.7 0:24:04.3
2 25 LEHMANN BENCE TVK MALI 1997 HUN 0:03:55.1 0:00:15.2 0:12:53.9 0:00:17.0 0:06:50.7 0:24:12.1
3 20 HARNOLD PETER ŠD 3ŠPORT KOPER 1978 SLO 0:03:59.0 0:00:13.9 0:12:53.2 0:00:19.2 0:07:07.9 0:24:33.3
4 2 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 SLO 0:03:51.4 0:00:18.2 0:12:53.8 0:00:19.6 0:07:34.4 0:24:57.5
5 28 KAPŠ MIHA TK LJUBLJANA 1982 SLO 0:04:28.0 0:00:21.7 0:13:01.0 0:00:29.2 0:06:53.5 0:25:13.5
6 21 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL 1996 SLO 0:04:11.4 0:00:17.5 0:12:59.8 0:00:17.3 0:07:45.6 0:25:31.7
7 1 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1995 SLO 0:04:07.5 0:00:17.0 0:13:06.4 0:00:20.6 0:08:10.5 0:26:02.1
8 26 LEHMANN CSOUGOR TVK MALI 1999 HUN 0:04:09.6 0:00:25.9 0:14:38.0 0:00:11.2 0:07:12.1 0:26:36.9
9 47 KOČAR SEBASTIAN 1987 SLO 0:04:08.0 0:00:15.5 0:13:35.6 0:00:23.3 0:08:32.2 0:26:54.6
10 45 KOJC NIK TK MARIBOR 1996 SLO 0:04:02.2 0:00:16.8 0:13:59.6 0:00:16.5 0:08:30.0 0:27:05.1
11 10 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1996 SLO 0:04:06.4 0:00:20.7 0:14:17.8 0:00:12.4 0:08:39.2 0:27:36.6
12 46 KOJC JOŽE TK MARIBOR 1969 SLO 0:04:54.2 0:00:19.5 0:14:27.2 0:00:18.4 0:07:55.4 0:27:54.8
13 33 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:04:19.4 0:00:21.7 0:14:31.3 0:00:12.7 0:09:21.4 0:28:46.7
14 3 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA 1996 SLO 0:04:10.1 0:00:17.9 0:13:58.5 0:00:16.3 0:10:22.4 0:29:05.2
15 16 BREGAR DRAGO TERME SNOVIK 1961 SLO 0:05:36.1 0:00:45.8 0:14:23.9 0:00:28.3 0:07:59.3 0:29:13.5
16 50 VIRENT SIMON 1980 SLO 0:06:32.3 0:00:43.8 0:13:26.0 0:00:38.5 0:07:58.7 0:29:19.4
17 9 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA 1999 SLO 0:04:51.5 0:00:23.0 0:15:43.5 0:00:13.2 0:08:12.4 0:29:23.7
18 30 JUHA BLAŽ TK LJUBLJANA 1982 SLO 0:05:31.1 0:00:43.6 0:14:23.6 0:00:30.9 0:08:42.2 0:29:51.5
19 22 TERČELJ ROK ŠD 3ŠPORT KOPER 1986 SLO 0:05:18.9 0:00:34.7 0:14:44.2 0:00:25.7 0:08:56.4 0:30:00.1
20 41 BELA KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1999 SLO 0:04:50.5 0:00:22.6 0:15:43.9 0:00:11.5 0:08:56.4 0:30:05.0
21 39 PAULIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:04:29.2 0:00:21.9 0:15:18.7 0:00:11.5 0:10:14.2 0:30:35.6
22 35 MANDIČ MARK TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:05:21.3 0:00:25.5 0:16:04.2 0:00:15.8 0:08:37.2 0:30:44.1
23 19 RODE ALEŠ PULZ ŠPORT LJ. 1967 SLO 0:06:26.5 0:00:40.0 0:14:25.8 0:00:24.2 0:09:27.0 0:31:23.5
24 11 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1999 SLO 0:05:10.6 0:00:31.1 0:15:46.5 0:00:13.8 0:09:49.3 0:31:31.4
25 15 ŠOBAR PRIMOŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1997 SLO 0:05:06.7 0:00:26.3 0:15:12.1 0:00:16.2 0:10:49.2 0:31:50.7
26 32 DEŽMAN JURE 1975 SLO 0:05:58.4 0:00:44.8 0:16:18.5 0:00:38.8 0:08:18.5 0:31:59.1
27 18 JANKOVIČ DUŠAN PULZ ŠPORT LJ. 1963 SLO 0:06:49.0 0:00:58.5 0:15:27.1 0:00:20.1 0:08:51.4 0:32:26.2
28 51 KALAN IGOR SAM ZASE 1961 SLO 0:06:41.9 0:01:10.4 0:15:12.4 0:00:37.1 0:09:04.5 0:32:46.5
29 40 GORJUP GAŠPER 1988 SLO 0:06:18.6 0:01:01.0 0:16:47.4 0:00:20.9 0:09:09.9 0:33:37.9
30 49 POLANEZ PRIMOŽ 1976 SLO 0:08:03.9 0:01:52.4 0:15:33.2 0:00:49.8 0:07:54.3 0:34:13.6
31 24 ZSANNA FILEP TVK MALI 1998 HUN 0:07:24.9 0:00:19.2 0:17:44.4 0:00:12.8 0:08:51.6 0:34:33.1
32 29 KOREN ROK 1973 SLO 0:05:41.1 0:01:31.4 0:17:03.1 0:00:19.6 0:11:01.5 0:35:36.7
33 13 KAUČIČ MARIJAN LITER LITER 1964 SLO 0:06:53.0 0:02:08.9 0:16:33.6 0:00:32.7 0:11:00.0 0:37:08.3
34 27 LEVI RUBEN VVFF TRIESTE 1967 ITA 0:05:07.6 0:01:44.9 0:19:02.2 0:00:22.6 0:11:36.1 0:37:53.5
35 14 LAH SAŠO LITER LITER 1972 SLO 0:08:07.8 0:00:49.8 0:20:13.5 0:00:23.0 0:11:54.4 0:41:28.6

Super Sprint triatlon – Ženske skupno

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 8 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA 1995 SLO 0:04:17.6 0:00:16.5 0:14:18.2 0:00:14.4 0:08:08.6 0:27:15.5
2 36 URŠIČ LIZA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1996 SLO 0:04:18.5 0:00:18.8 0:14:15.6 0:00:12.7 0:08:40.9 0:27:46.7
3 4 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 SLO 0:04:15.4 0:00:15.2 0:14:23.7 0:00:19.8 0:08:51.5 0:28:05.7
4 38 SKAZA EVA TK MARIBOR 1997 SLO 0:04:17.9 0:00:15.4 0:14:43.9 0:00:20.6 0:09:01.6 0:28:39.5
5 37 URŠIČ KRISTINA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:04:09.4 0:00:25.4 0:15:30.2 0:00:14.2 0:09:00.1 0:29:19.4
6 5 MARIČ ALJA TK INLES RIKO RIBNICA 1999 SLO 0:04:42.6 0:00:23.2 0:16:15.2 0:00:13.3 0:08:34.9 0:30:09.3
7 31 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1999 SLO 0:04:40.8 0:00:22.8 0:16:16.0 0:00:15.2 0:08:44.0 0:30:18.9
8 48 BAVČAR NIKA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:05:22.9 0:00:26.2 0:16:47.5 0:00:20.9 0:10:22.2 0:33:19.7
9 44 STRNAD POLONA 3K ŠPORT 1968 SLO 0:06:10.5 0:00:40.8 0:17:26.5 0:00:33.6 0:09:24.4 0:34:15.9
10 34 MESOJEDEC VESNA TK LJUBLJANA 1967 SLO 0:06:33.4 0:00:53.1 0:17:10.6 0:00:36.3 0:09:08.1 0:34:21.5
11 6 JANEŽ JASNA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 SLO 0:05:57.4 0:00:31.1 0:17:37.5 0:00:14.7 0:10:54.5 0:35:15.3
12 7 JANEŽ RENATA TK INLES RIKO RIBNICA 1998 SLO 0:05:37.7 0:00:33.3 0:17:53.3 0:00:16.0 0:13:04.4 0:37:24.9
13 12 SPRUK KATARINA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1997 SLO 0:06:23.1 0:00:37.2 0:18:47.7 0:00:20.8 0:12:16.6 0:38:25.4
14 43 PEČARIČ STRNAD URŠKA 3K ŠPORT 1997 SLO 0:06:39.3 0:00:27.4 0:19:14.5 0:00:18.4 0:12:49.7 0:39:29.3

Super Sprint triatlon – Starejši dečki

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 33 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:04:19.4 0:00:21.7 0:14:31.3 0:00:12.7 0:09:21.4 0:28:46.7
2 9 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA 1999 SLO 0:04:51.5 0:00:23.0 0:15:43.5 0:00:13.2 0:08:12.4 0:29:23.7
3 41 BELA KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1999 SLO 0:04:50.5 0:00:22.6 0:15:43.9 0:00:11.5 0:08:56.4 0:30:05.0
4 39 PAULIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:04:29.2 0:00:21.9 0:15:18.7 0:00:11.5 0:10:14.2 0:30:35.6
5 35 MANDIČ MARK TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:05:21.3 0:00:25.5 0:16:04.2 0:00:15.8 0:08:37.2 0:30:44.1
6 11 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1999 SLO 0:05:10.6 0:00:31.1 0:15:46.5 0:00:13.8 0:09:49.3 0:31:31.4

Super Sprint triatlon – Kadeti

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 2 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 SLO 0:03:51.4 0:00:18.2 0:12:53.8 0:00:19.6 0:07:34.4 0:24:57.5
2 21 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL 1996 SLO 0:04:11.4 0:00:17.5 0:12:59.8 0:00:17.3 0:07:45.6 0:25:31.7
3 45 KOJC NIK TK MARIBOR 1996 SLO 0:04:02.2 0:00:16.8 0:13:59.6 0:00:16.5 0:08:30.0 0:27:05.1
4 10 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1996 SLO 0:04:06.4 0:00:20.7 0:14:17.8 0:00:12.4 0:08:39.2 0:27:36.6
5 3 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA 1996 SLO 0:04:10.1 0:00:17.9 0:13:58.5 0:00:16.3 0:10:22.4 0:29:05.2
6 15 ŠOBAR PRIMOŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1997 SLO 0:05:06.7 0:00:26.3 0:15:12.1 0:00:16.2 0:10:49.2 0:31:50.7

Super Sprint triatlon – Za vsakogar – moški I

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 17 SEME UROŠ TK MAMUT 1981 SLO 0:03:50.5 0:00:14.4 0:12:55.0 0:00:15.6 0:06:48.7 0:24:04.3
2 25 LEHMANN BENCE TVK MALI 1997 HUN 0:03:55.1 0:00:15.2 0:12:53.9 0:00:17.0 0:06:50.7 0:24:12.1
3 20 HARNOLD PETER ŠD 3ŠPORT KOPER 1978 SLO 0:03:59.0 0:00:13.9 0:12:53.2 0:00:19.2 0:07:07.9 0:24:33.3
4 28 KAPŠ MIHA TK LJUBLJANA 1982 SLO 0:04:28.0 0:00:21.7 0:13:01.0 0:00:29.2 0:06:53.5 0:25:13.5
5 1 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1995 SLO 0:04:07.5 0:00:17.0 0:13:06.4 0:00:20.6 0:08:10.5 0:26:02.1
6 26 LEHMANN CSOUGOR TVK MALI 1999 HUN 0:04:09.6 0:00:25.9 0:14:38.0 0:00:11.2 0:07:12.1 0:26:36.9
7 47 KOČAR SEBASTIAN 1987 SLO 0:04:08.0 0:00:15.5 0:13:35.6 0:00:23.3 0:08:32.2 0:26:54.6
8 50 VIRENT SIMON 1980 SLO 0:06:32.3 0:00:43.8 0:13:26.0 0:00:38.5 0:07:58.7 0:29:19.4
9 30 JUHA BLAŽ TK LJUBLJANA 1982 SLO 0:05:31.1 0:00:43.6 0:14:23.6 0:00:30.9 0:08:42.2 0:29:51.5
10 22 TERČELJ ROK ŠD 3ŠPORT KOPER 1986 SLO 0:05:18.9 0:00:34.7 0:14:44.2 0:00:25.7 0:08:56.4 0:30:00.1
11 32 DEŽMAN JURE 1975 SLO 0:05:58.4 0:00:44.8 0:16:18.5 0:00:38.8 0:08:18.5 0:31:59.1
12 40 GORJUP GAŠPER 1988 SLO 0:06:18.6 0:01:01.0 0:16:47.4 0:00:20.9 0:09:09.9 0:33:37.9
13 49 POLANEZ PRIMOŽ 1976 SLO 0:08:03.9 0:01:52.4 0:15:33.2 0:00:49.8 0:07:54.3 0:34:13.6
14 24 ZSANNA FILEP TVK MALI 1998 HUN 0:07:24.9 0:00:19.2 0:17:44.4 0:00:12.8 0:08:51.6 0:34:33.1
15 29 KOREN ROK 1973 SLO 0:05:41.1 0:01:31.4 0:17:03.1 0:00:19.6 0:11:01.5 0:35:36.7
16 14 LAH SAŠO LITER LITER 1972 SLO 0:08:07.8 0:00:49.8 0:20:13.5 0:00:23.0 0:11:54.4 0:41:28.6

Super Sprint triatlon – Za vsakogar – moški II

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 46 KOJC JOŽE TK MARIBOR 1969 SLO 0:04:54.2 0:00:19.5 0:14:27.2 0:00:18.4 0:07:55.4 0:27:54.8
2 16 BREGAR DRAGO TERME SNOVIK 1961 SLO 0:05:36.1 0:00:45.8 0:14:23.9 0:00:28.3 0:07:59.3 0:29:13.5
3 19 RODE ALEŠ PULZ ŠPORT LJ. 1967 SLO 0:06:26.5 0:00:40.0 0:14:25.8 0:00:24.2 0:09:27.0 0:31:23.5
4 18 JANKOVIČ DUŠAN PULZ ŠPORT LJ. 1963 SLO 0:06:49.0 0:00:58.5 0:15:27.1 0:00:20.1 0:08:51.4 0:32:26.2
5 51 KALAN IGOR SAM ZASE 1961 SLO 0:06:41.9 0:01:10.4 0:15:12.4 0:00:37.1 0:09:04.5 0:32:46.5
6 13 KAUČIČ MARIJAN LITER LITER 1964 SLO 0:06:53.0 0:02:08.9 0:16:33.6 0:00:32.7 0:11:00.0 0:37:08.3
7 27 LEVI RUBEN VVFF TRIESTE 1967 ITA 0:05:07.6 0:01:44.9 0:19:02.2 0:00:22.6 0:11:36.1 0:37:53.5

Super Sprint triatlon – Starejše deklice

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 37 URŠIČ KRISTINA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:04:09.4 0:00:25.4 0:15:30.2 0:00:14.2 0:09:00.1 0:29:19.4
2 5 MARIČ ALJA TK INLES RIKO RIBNICA 1999 SLO 0:04:42.6 0:00:23.2 0:16:15.2 0:00:13.3 0:08:34.9 0:30:09.3
3 31 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1999 SLO 0:04:40.8 0:00:22.8 0:16:16.0 0:00:15.2 0:08:44.0 0:30:18.9
4 48 BAVČAR NIKA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1998 SLO 0:05:22.9 0:00:26.2 0:16:47.5 0:00:20.9 0:10:22.2 0:33:19.7
5 7 JANEŽ RENATA TK INLES RIKO RIBNICA 1998 SLO 0:05:37.7 0:00:33.3 0:17:53.3 0:00:16.0 0:13:04.4 0:37:24.9

Super Sprint triatlon – Kadetinje

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 36 URŠIČ LIZA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1996 SLO 0:04:18.5 0:00:18.8 0:14:15.6 0:00:12.7 0:08:40.9 0:27:46.7
2 4 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 SLO 0:04:15.4 0:00:15.2 0:14:23.7 0:00:19.8 0:08:51.5 0:28:05.7
3 38 SKAZA EVA TK MARIBOR 1997 SLO 0:04:17.9 0:00:15.4 0:14:43.9 0:00:20.6 0:09:01.6 0:28:39.5
4 6 JANEŽ JASNA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 SLO 0:05:57.4 0:00:31.1 0:17:37.5 0:00:14.7 0:10:54.5 0:35:15.3
5 12 SPRUK KATARINA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 1997 SLO 0:06:23.1 0:00:37.2 0:18:47.7 0:00:20.8 0:12:16.6 0:38:25.4

Super Sprint triatlon – Za vsakogar – ženske I

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 8 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA 1995 SLO 0:04:17.6 0:00:16.5 0:14:18.2 0:00:14.4 0:08:08.6 0:27:15.5
2 43 PEČARIČ STRNAD URŠKA 3K ŠPORT 1997 SLO 0:06:39.3 0:00:27.4 0:19:14.5 0:00:18.4 0:12:49.7 0:39:29.3

Super Sprint triatlon – Za vsakogar – ženske II

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 44 STRNAD POLONA 3K ŠPORT 1968 SLO 0:06:10.5 0:00:40.8 0:17:26.5 0:00:33.6 0:09:24.4 0:34:15.9
2 34 MESOJEDEC VESNA TK LJUBLJANA 1967 SLO 0:06:33.4 0:00:53.1 0:17:10.6 0:00:36.3 0:09:08.1 0:34:21.5

Cici triatlon – Dečki 2002 in mlajši

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 118 PODGORŠEK ŽIGA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2003 SLO 0:02:50.1 0:00:40.2 0:04:51.6 0:00:15.6 0:02:40.9 0:11:18.5
2 116 PODGORŠEK NEJC TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2003 SLO 0:03:06.3 0:00:40.6 0:04:51.0 0:00:17.0 0:02:28.1 0:11:23.1
3 119 FLIS NEJC TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2002 SLO 0:03:20.7 0:00:31.2 0:04:59.7 0:00:15.7 0:02:19.5 0:11:27.0
4 106 LESAR LAN TK INLES RIKO RIBNICA 2003 SLO 0:03:21.4 0:00:42.0 0:04:56.0 0:00:19.5 0:03:30.6 0:12:49.6
5 110 PODLOGAR NEJC SIBOR 2002 SLO 0:03:29.0 0:00:31.1 0:06:26.8 0:00:15.9 0:02:23.4 0:13:06.3

Cici triatlon – Dečki 2000 – 2001

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 113 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2001 SLO 0:02:14.8 0:00:20.5 0:04:12.0 0:00:11.8 0:02:08.9 0:09:08.1
2 101 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 2000 SLO 0:02:02.1 0:00:24.1 0:04:16.9 0:00:14.1 0:02:19.0 0:09:16.2
3 107 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2001 SLO 0:02:24.0 0:00:22.7 0:04:09.5 0:00:14.9 0:02:17.0 0:09:28.2
4 111 MAJCEN GOVC FILIP VOLČJE 2000 SLO 0:01:53.7 0:00:30.3 0:04:41.5 0:00:20.4 0:02:17.5 0:09:43.5
5 121 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2001 SLO 0:02:24.8 0:00:29.0 0:04:39.5 0:00:16.4 0:02:35.0 0:10:24.8
6 114 PRETNAR MARKO TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2001 SLO 0:02:43.8 0:00:32.2 0:04:50.7 0:00:16.1 0:02:08.7 0:10:31.6
7 123 MILAVEC JAKA ŠD BLOKE 2000 SLO 0:03:19.1 0:01:00.3 0:04:41.0 0:00:23.2 0:02:21.3 0:11:45.0

Cici triatlon – Deklice 2002 in mlajše

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 105 TOMINC NIKA ŠD 3ŠPORT KOPER 2002 SLO 0:02:32.3 0:00:24.6 0:04:57.7 0:00:15.7 0:02:20.0 0:10:30.3
2 117 MOHAR GRADIŠEK NEŽA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2002 SLO 0:03:02.3 0:00:24.7 0:04:56.2 0:00:15.9 0:02:34.7 0:11:13.9
3 115 MANDIČ TARA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2003 SLO 0:03:07.0 0:00:30.7 0:05:16.9 0:00:14.5 0:02:33.5 0:11:42.7
4 104 BARTOL MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 2003 SLO 0:03:29.5 0:00:32.6 0:04:51.4 0:00:15.3 0:02:40.0 0:11:48.8

Cici triatlon – Deklice 2000 – 2001

# St. Priimek Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 108 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2000 SLO 0:02:06.2 0:00:22.2 0:04:20.0 0:00:13.6 0:01:57.4 0:08:59.5
2 112 PERKO GAJA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2000 SLO 0:02:22.8 0:00:20.0 0:04:10.8 0:00:13.0 0:02:05.8 0:09:12.5
3 102 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNICA 2000 SLO 0:02:25.5 0:00:26.7 0:04:45.9 0:00:16.0 0:02:31.3 0:10:25.5
4 103 SPRUK NEJKA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2001 SLO 0:02:54.5 0:00:24.9 0:04:32.6 0:00:14.1 0:02:27.2 0:10:33.4
5 120 BERNOT URŠKA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2001 SLO 0:02:58.6 0:00:27.0 0:04:23.3 0:00:19.2 0:02:46.8 0:10:55.0
6 109 KURET MAŠA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2000 SLO 0:02:55.9 0:00:27.9 0:04:41.5 0:00:13.6 0:03:11.0 0:11:30.1
7 122 MANDIČ ŽANA TK TRISPORT ALPREM KAMNIK 2000 SLO 0:03:03.2 0:00:37.3 0:05:23.2 0:00:21.7 0:03:41.3 0:13:06.8