SKUPNO

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Skupni Čas Start Čas plavanje Čas kolo Cilj
1 0240 JANI TOMŠIČ 1965 YU 1:45:24 16:00:00 16:14:37 17:06:36 17:45:24
2 0227 IGOR KOGOJ 1959 YU 1:45:57 16:00:00 16:15:25 17:09:14 17:45:57
3 0167 TOMAŽ GLOBOČNIK 1972 YU 1:53:01 16:00:00 16:17:19 17:14:35 17:53:01
4 0213 JANEZ MARINKO 1963 YU 1:53:27 16:00:00 16:17:49 17:15:36 17:53:27
5 0226 SILVO BENEDIK 1960 YU 1:53:45 16:00:00 16:16:17 17:11:52 17:53:45
6 0171 PRIMOŽ PŠENIČNIK 1973 YU 1:54:42 16:00:00 16:14:21 17:12:23 17:54:42
7 0235 JOŽE ROGELJ 1951 YU 1:55:03 16:00:00 16:19:18 17:15:04 17:55:03
8 0225 UROŠ VELEPEC 1967 YU 1:55:43 16:00:00 16:20:38 17:16:47 17:55:43
9 0169 GREGA HOČEVAR 1972 YU 1:56:48 16:00:00 16:14:48 17:12:27 17:56:48
10 0168 DAMJAN ŽEPIČ 1951 YU 1:57:08 16:00:00 16:15:47 17:15:50 17:57:08
11 0010 SVJETLAN VUJASIN 1949 YU 1:57:47 16:00:00 16:17:34 17:18:07 17:57:47
12 0020 NATAŠA NAKRST KOSMAČ 1962 YU 1:57:51 16:00:00 16:16:16 17:16:15 17:57:51
13 0193 DRAGO FRELIH 1954 YU 2:02:30 16:00:00 16:20:39 17:20:16 18:02:30
14 0165 BOJAN DEBENEC 1957 YU 2:02:47 16:00:00 16:19:54 17:1651 18:02:47
15 0178 BOGO TRONTELJ 1965 YU 2:02:53 16:00:00 16:17:04 17:16:19 18:02:53
16 0234 MATJAŽ BAJEC 1967 YU 2:02:54 16:00:00 16:21:46 17:20:13 18:02:54
17 0174 ALEN ŠTIMEC 1973 YU 2:04:14 16:00:00 16:16:53 17:18:08 18:04:14
18 0190 MARKO GORANIČ 1965 YU 2:04:22 16:00:00 16:24:10 17:25:07 18:04:22
19 0222 GREGOR KRAVOS 1967 YU 2:07:00 16:00:00 16:15:32 17:13:57 18:07:00
20 0244 ZVONE KEMPERL 1957 YU 2:07:14 16:00:00 16:22:17 17:22:15 18:07:14
21 0186 SREČO PIRMAN 1949 YU 2:07:31 16:00:00 16:23:33 17:23:52 18:07:31
22 0214 SANDI SRDAR 1967 YU 2:07:43 16:00:00 16:21:33 17:21:44 18:07:43
23 0177 MATEJ DOLINAR 1951 YU 2:08:38 16:00:00 16:23:39 17:24:55 18:08:38
24 0164 LOJZE ČARMAN 1953 YU 2:08:49 16:00:00 16:25:29 17:28:00 18:08:49
25 0189 SILVO NEMANIČ 1959 YU 2:09:03 16:00:00 16:25:46 17:25:57 18:09:03
26 0193 GORAZD PODREKAR 1971 YU 2:09:15 16:00:00 16:24:58 17:23:47 18:09:15
27 0236 MATJAŽ POKLJUKAR 1973 YU 2:09:22 16:00:00 16:19:53 17:18:34 18:09:22
28 0156 MATIC ŠMON 1967 YU 2:09:34 16:00:00 16:20:57 17:17:21 16:09:34
19 0195 PIO LAPANJA 1950 YU 2:09:39 16:00:00 16:20:06 17:21:20 18:09:39
30 0066 MARJAN PETEK 1950 YU 2:10:00 16:00:00 16:21:23 17:23:04 18:10:00
31 0161 JANI AVSEC 1967 YU 2:10:24 16:00:00 16:28:49 17:28:27 18:10:24
32 0191 JANEZ ZUPAN 1961 YU 2:11:01 16:00:00 16:20:05 17:25:06 18:11:01
33 0207 MATJAŽ FILIPIČ 1974 YU 2:11:10 16:00:00 16:23:08 17:26:33 18:11:10
34 0247 ANDREJ ZUPAN 1971 YU 2:11:21 16:00:00 16:21:26 17:1947 18:11:21
35 0153 RAFAEL PLUT I965 YU 2:12:11 16:00:00 16:21:12 17:30:13 18:12:11
36 0231 BRANE KALAN 1962 YU 2:12:40 16:00:00 16:23:20 17:23:54 18:12:40
37 0221 IVAN PIRC 1954 YU 2:12:48 16:00:00 16:23:38 17:24:52 18:12:48
38 0154 MARJAN ZUPANČIČ 1971 YU 2:13:36 16:00:00 16:33:52 17:31:10 18:13:36
39 0218 IVAN PERGOVNIK 1955 YU 2:13:56 16:00:00 16:23:19 17:24:53 18:13:56
40 0224 MAKS STOPAR 1943 YU 2:14:22 16:00:00 16:24:13 17:27:00 18:14:27
41 0200 KLEMEN SVOLJŠAK 1968 YU 2:14:40 16:00:00 16:20:31 17:23:10 18:14:40
42 0176 BRANE KORENČIČ 1950 YU 2:15:43 16:00:00 16:28:39 17:31:31 18:15:43
43 0209 ANDREJ PERKO 1953 YU 2:16:11 16:00:00 16:21:15 17:25:47 18:16:11
44 0151 JAKA SVENT 1976 YU 2:16:30 16:00:00 16:20:18 17:35:43 18:16:30
45 0163 GORAZO STARIHA 1963 YU 2:16:38 16:00:00 16:25:08 17:30:12 18:16:38
46 0202 MATIJA HORVAT 1935 YU 2:16:41 16:00:00 16:22:27 17:25:22 18:16:41
47 0242 JANEZ STARIHA 1970 YU 2:17:36 16:00:00 16:28:54 17:35:15 18:17:36
48 0155 SLAVKO ARH 1S49 YU 2:18:09 16:00:00 16:23:40 17:28:05 18:16:09
49 0243 SLAVKO BRIC 1955 YU 2:18:34 16:00:00 16:24:29 17:28:35 18:15:34
50 0157 SAŠO GOLOB 1954 YU 2:18:46 16:00:00 16:17:40 17:34:40 16:18:46
51 0194 MILAN VODNIK 1968 YU 2:19:10 16:00:00 16:27:24 17:28:16 18:19:10
52 0217 MIRAN ZOLMAN 1972 YU 2:19:38 16:00:00 16:24:37 17:27:42 18:19:38
53 0187 MARJAN FUJS 1955 YU 2:20:11 16:00:00 16:26:59 17:33:31 18:20:11
54 3180 MARKO SRŠEN 1975 YU 2:20:25 16:00:00 16:27:39 17:26:21 18:20:25
55 0251 DEJAN GLAVNIK 1975 YU 2:20:25 16:00:00 16:26:23 17:24:54 18:20:25
56 0248 FRANCI SABOTIN 1955 YU 2:21:00 16:00:00 16:25:15 17:33:01 18:21:00
57 0192 ALEŠ BLINC 1960 YU 2:21:07 16:00:00 16:17:45 17:29:38 18:21:07
58 0239 ŠTEFAN DEŽMAN 1942 YU 2:21:59 16:00:00 16:24:00 17:28:04 18:21:59
59 0215 DUŠAN HUNJADI 1960 YU 2:22:25 16:00:00 16:24:53 17:27:52 18:22:25
60 0211 JOSIP TURK 1929 YU 2:23:56 16:00:00 16:22:15 17:28:06 18:23:56
61 0230 MILIVOJ VELIČKOVIČ 1937 YU 2:24:18 16:00:00 16:19:43 17:27:26 18:24:18
62 0232 BORIS AHAC 1935 YU 2:25:46 16:00:00 16:22:29 17:31:49 18:25:46
63 0003 LJUBO OSOLNIKAR 1954 YU 2:26:09 16:00:00 16:26:31 17:38:07 18:26:09
64 0237 ALOJZ HVALA 1939 YU 2:27:23 16:00:00 16:27:14 17:31:57 18:27:23
65 0238 ŠPELA MALOVRH 1969 YU 2:27:52 16:00:00 16:26:55 17:35:44 18:27:52
66 0212 DAMJAN BRAJNIK 1951 YU 2:20:26 16:00:00 16:25:16 17:31:16 18:28:26
67 0216 DAVORIN ZAKRAJŠEK 1968 YU 2:29:31 16:00:00 16:29:21 17:35:03 18:29:31
68 0219 FRANC HRIBERNIK 1941 YU 2:30:10 16:00:00 16:28:50 17:33:43 18:30:19
69 0233 RUDI RAVLJEN 1956 YU 2:31:26 16:00:00 16:26:18 17:38:59 18:31:26
70 0201 DAMJAN PINTAR 1975 YU 2:31:45 16:00:00 16:31:59 17:41:53 18:31:45
71 0196 ANTON SUŠNIK 1941 YU 2:31:48 16:00:00 16:23:51 17:35:14 18:31:48
72 0241 KARL MEDVEŠČEK 1942 YU 2:32:36 16:00:00 16:28:25 17:33:32 18:32:36
73 0228 BOJAN PRIJATELJ 1958 YU 2:33:19 16:00:00 16:26:40 17:35:35 18:33:19
74 9245 BORUT KOLARIČ 1976 YU 2:33:58 16:00:00 16:26:50 17:41:03 18:33:58
75 0179 JOŽE KRAGELJ 1957 YU 2:34:03 16:00:00 16:26:30 17:38:23 18:34:03
76 0246 DEAN MIKOLIČ 1964 YU 2:34:24 16:00:00 16:26:47 17:39:11 18:34:24
77 0182 ALOJZ ZOVIČ 1940 YU 2:35:39 16:00:00 16:39:31 17:46:12 18:35:39
78 0223 SLAVKO SALAMON 1932 YU 2:42:05 16:00:00 16:29:32 17:47:35 18:42:05
79 0208 LADO ČERNIVEC !933 YU 2:43:51 16:00:00 16:31:31 17:45:09 18:43:51
80 0205 MARIJA OCVIRK 1955 YU 2:44:52 16:00:00 16:24:59 17:43:47 18:44:52
81 0199 HRVOJE VILHELM 1952 YU 2:46:01 16:00:00 16:23:38 17:44:55 18:47:31
82 0073 ZMAGO MAGAJNE 1950 YU 2:48:09 16:00:00 16:33:18 17:50:03 18:48:09
83 0185 SAMO MALI 1966 YU 2:49:05 16:00:00 16:28:49 17:45:10 18:49:05
84 0204 UROŠ LAMPE 1937 YU 2:50:33 16:00:00 16:27:47 17:52:25 18:50:33
85 0250 BENJAMIN BEDIKOVIČ 1977 YU 2:52:14 16:00:00 16:26:33 17:40:03 18:52:14
86 0152 TONE STRNIŠA 1959 YU 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00
87 0158 FRANC HROVAT 1936 YU 20:00:00 16:00:00 16:29:37 20:00:00 20:00:00
88 0159 VIKTOR EKARO 1958 YU 20:00:00 16:00:00 16:20:37 17:22:58 20:00:00
89 0162 FRAN BOSCHERINI 1947 YU 20:00:00 16:00:00 16:24:57 20:00:00 20:09:00
90 0156 STANE KOGOVŠEK 1956 YU 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00
91 0170 HELENA ŽIGON 1928 YU 20:00:00 16:00:00 16:34:23 5:00:00 20:00:00
92 0172 STANE RESNIK 1957 YU 20:00:00 16:00:00 16:30:32 20:00:00 20:00:00
93 0175 MITJA LEDNIK I960 YU 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00
94 0180 BORIS PENSA 1972 YU 20:00:00 16:00:00 16:31:45 20:00:00 20:00:00
95 0183 ZLATKO ŽOMPAN 1966 YU 20:00:00 16:00:00 16:23:50 17:23:59 20:00:00
96 0184 DUŠAN KOSEC 1964 YU 20:00:00 16:00:00 16:32:14 20:00:00 20:00:00
97 0197 ANTON ŠKRLEP 1949 YU 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00
98 0206 JANEZ DRAKSLER 1953 YU 20:00:00 20:00:00 20:00:00 20:00:00 5:00:00
99 0229 SAŠO HEIXSLER 1976 YU 20:00:00 16:00:00 16:27:05 17:46:04 20:00:00
100 0249 NUŠA JUNTEZ 1948 YU 20:00:00 16:00:00 16:34:11 20:00:00 20:00:00

M mladinci (do 21 let)

Mesto St. Št. Ime Priimek Let. roj. Država Čas
1 0167 TOMAŽ GLOBOČNIK 1972 YU 1:53:01
2 0171 PRIMOŽ PŠENIČNIK 1973 YU 1:54:41
3 0169 GREGA HOČEVAR 1972 YU 1:56:48
4 0174 ALEN ŠTIMEC 1973 YU 2:04:14
5 0198 GORAZD PODREKAR 1971 YU 2:09:15
6 0236 MATJAŽ POKLJUKAR 1973 YU 2:09:22
7 0207 MATJAŽ FILIPIČ 1974 YU 2:11:10
8 0247 ANDREJ ZUPAN 1971 YU 2:11:21
9 0154 MARJAN ZUPANČIČ 1971 YU 2:13:36
10 0151 JAKA ŠVENT 1976 YU 2:16:30
11 0242 JANEZ STARINA 1970 YU 2:17:36
12 0217 MIRAN ŽOLMAN 1972 YU 2:19:38
13 0160 MARKO SRŠEN 1975 YU 2:20:25
14 0251 DEJAN GLAVNIK 1975 YU 2:20:25
15 0201 DAMJAN PINTAR 1975 YU 2:31:45
16 0245 BORUT KOLARIČ 1976 YU 2:33:58
17 0250 BENJAMIN BEDIKOVIČ 1977 YU 2:52:14
18 0180 BORIS PENSA 1972 YU 20:00:00
19 0229 SAŠO WEIXSLER 1976 YU 20:00:00

M člani (23-30 let)

Mesto St. Št. Ime Priimek Let. roj. Država Čas
1 0240 JANI TOMŠIČ 1965 YU 1:45:24
2 0213 JANEZ MARINKO 1963 YU 1:53:27
3 0225 UROŠ VELEPEC 1967 YU 1:55:43
4 0178 BOGO TRONTELJ 1965 YU 2:02:53
5 0234 MATJAŽ BAJEC 1967 YU 2:02:54
6 0190 MARKO GORANIČ 1965 YU 2:04:22
7 0222 GREGOR KRAVOS 1967 YU 2:07:00
8 0214 SANDI SRDAR 1967 YU 2:07:43
9 0156 MATIC ŠMON 1967 YU 2:09:34
10 0161 JANI AVSEC 1967 YU 2:10:24
11 0191 JANEZ ZUPAN 1961 YU 2:11:01
12 0153 RAFAEL PLUT 1965 YU 2:12:11
13 0231 BRANE KALAN 1962 YU 2:12:40
14 0200 KLEMEN SVOLJŠAK 1968 YU 2:14:40
15 0163 GORAZD STARIHA 1963 YU 2: 16:38
16 0194 MILAN VODNIK 1968 YU 2:19:40
17 0216 DAVORIN ZAKRAJŠEK 1968 YU 2:29:31
18 0246 DEAN MIKOLIČ 1964 YU 2:34:24
19 0185 SAMO MALI 1966 YU 2:49:05
20 0183 ZLATKO ZOMPAN 1966 YU 20:00:00
21 0184 DUŠAN KOSEC 1964 YU 20:00:00

M ml. Veterani (41-50 let)

Mesto St. Št. Ime Priimek Let. roj. Država Čas
1 0210 SVJETLAN VUJASIN 1949 YU 1:57:47
2 0188 SREČO PIRMAN 1949 YU 2:07:31
3 0195 PIO LAPANJA 1950 YU 2:09:39
4 0224 MAKS STOPAR 1943 YU 2 :14:2 2
5 0176 BRANE KORENČIČ 1950 YU 2:15:45
6 0155 SLAVKO ARH 1949 YU 2:18:09
7 0239 ŠTEFAN DEŽMAN 1942 YU 2:21:59
8 0219 FRANC HRIBERNIK 1941 YU 2:30:10
9 0196 ANTON SUŠNIK 1941 YU 2:31:48
10 0241 KORL MEDVEŠČEK 1942 YU 2:32:36
11 0173 ZMAGO MAGAJNE 1950 YU 2:48:09
12 0162 FRAN BOSCHERINi 1947 YU 20:00:00
13 0197 ANTON ŠKRLEP 1949 YU 20:00:00

M st. veterani (51-60 let)

Mesto St. Št. Ime Priimek Let. roj. Država Čas
1 0202 MATIJA HORVAT 1935 YU 2:16:41
2 0230 MILIVOJ VELIČKOVIČ 1937 YU 2:24:18
3 0232 BORIS AHAC 1935 YU 2:25:46
4 0237 ALOJZ HVALA 1939 YU 2:27:23
5 0182 ALOJZ ZOVIČ 1940 YU 2:35:39
6 0223 SLAVKO ŠALAMON 1932 YU 2:42:05
7 0208 LADO ČERNIVEC 1 933 YU 2:43:51
8 0204 UROŠ LAMPE 1937 YU 2:50:33
9 0158 FRANC HROVAT 1936 YU 20:00:00

M super veterani (nad 60 let)

Mesto St. Št. Ime Priimek Let. roj. Država Čas
1 0211 JOSIP TURK 1929 YU 2:23:56

Članice (do 30 let)

Mesto St. Št. Ime Priimek Let. roj. Država Čas
1 0220 NATAŠA NAKRST KOSMAČ 1962 YU 1:57:51
2 0238 ŠPELA MALOVRH 1968 YU 2:27:52

Veteranke (31-45)

Mesto St. Št. Ime Priimek Let. roj. Država Čas
1 0205 MARIJA OCVIRK 1955 YU 2:44:52
2 0249 NUŠA JUNTEZ 1948 YU 20:00:00