Ženske

Mesto Priimek in ime Čas – plavanje Čas – kolesarjenje Čas – tek Skupni čas
1. Šanson Paola 0:19:31 2:03:29 1:14:23 3:41:22
2. Ternovšek Anica 0:24:13 2:15:16 1:18:42 3:58:12
3. Polončič Ladislava 0:26:43 2:24:11 1:27:58 4:18:53
4. Vilar Ljuba 0:29:42 2:28:18 1:38:11 4:36:18

Moški I (18-30 let)

Mesto Priimek in ime Čas – plavanje Čas – kolesarjenje Čas – tek Skupni čas
1. Mraz Matjaž 0:19:38 1:49:40 1:02:06 3:11:25
2. Kregar Miro 0:24:33 1:49:53 0:58:21 3:12:47
3. Benedik Silvo 0:24:21 1:50:50 0:59:58 3:15:08
4. Lanišek Andrej 0:19:46 1:49:03 1:07:47 3:10:36
5. Krevs Brane 0:18:59 1:50:08 1:09:16 3:17:22
6. Ekart Viktor 0:21:48 1:58:11 1:02:22 3:22:21
7. Smolar Milan 0:28:11 1:53:56 1:00:25 3:22:33
8. Kogoj Igor 0:21:19 1:59:20 1:06:52 3:24:23
9. Kuzmin Boris 0:26:27 1:57:47 1:03:07 3:26:22
10. Mavrič Darko 0:23:35 1:51:38 1:51:13 3:29:04
11. Caharija Edi 0:27:49 2:04:32 1:04:20 3:37:16
12. Mulej Božo 0:30:02 2:04:33 1:04:29 3:39:04
13. Žnidar Dušan 0:25:12 1:52:52 1:22:29 3:40:33
14. Prčac Srečko 0:28:33 1:58:59 1:13:14 3:40:46
15. Vindiš Franc 0:29:42 2:13:44 1:08:50 3:51:16
16. Novak Herman 0:23:10 2:14:29 1:16:57 3:54:36
17. Blažič Marjan 0:25:37 2:09:30 1:20:53 3:55:49
18. Novak Zdenko 0:22:29 2:11:36 1:22:09 3:56:05
19. Kalčič Andrej 0:26:58 2:01:29 1:29:26 3:57:53
20. Turnšek Mitja 0:22:59 2:13:27 1:26:52 4:03:18
21. Skamen Boris 0:25:16 2:04:52 1:34:11 4:04:20
22. Pengov Andrej 0:29:13 2:03:46 1:35:37 4:08:38
23. Šegula Milan 0:29:17 2:15:36 1:29:45 4:14:28
24. Gračič Jasmin 0:29:46 2:19:14 1:27:27 4:16:26

Moški II (31-45 let)

Mesto Priimek in ime Čas – plavanje Čas – kolesarjenje Čas – tek Skupni čas
1. Breznikar Brane 0:15:36 1:42:13 0:58:21 2:56:06
2. Rogelj Jože 0:25:09 1:49:16 0:57:22 3:11:46
3. Rozman Marjan 0:24:16 1:50:56 0:58:33 3:13:42
4. Hafner Franc 0:23:51 1:48:39 1:02:06 3:14:36
5. Vujasin Svijetlan 0:21:22 2:00:58 0:53:23 3:15:14
6. Novelli Franco 0:25:31 1:46:42 1:06:09 3:16:21
7. Bajt Karlo 0:25:42 1:49:33 1:01:34 3:16:49
8. Prvan Borko 0:16:06 1:52:11 1:09:35 3:18:10
9. Kreč Jože 0:23:47 1:53:40 1:07:17 3:24:44
10. Ivankovič Nenad 0:19:09 2:04:41 1:03:42 3:27:32
11. Hvastja Štefan 0:26:45 1:50:47 1:29:35 3:28:37
12. Stopar Maks 0:24:30 1:57:19 1:11:27 3:33:16
13. Žnidar Lado 0:21:29 1:53:46 1:14:05 3:32:19
14. Dolinar Matej 0:24:59 1:58:16 1:14:07 3:37:23
15. Pergovnik Ivan 0:24:37 1:57:12 1:17:51 3:39:39
16. Nunčič Igor 0:26:04 2:07:20 1:10:05 3:43:29
17. Lebar Jože 0:27:56 2:11:20 1:07:47 3:47:04
18. Boscherini Franc 0:26:33 2:00:38 1:22:46 3:49:49
19. Kuzmiak Jurica 0:25:35 2:07:21 1:17:59 3:50:49
20. Grom Bogdan 0:29:25 2:04:56 1:22:11 3:56:32
21. Hajdinjak Andrej 0:24:55 2:08:30 1:24:31 4:01:56
22. Polenšek Štefan 0:23:25 2:15:24 1:31:15 4:10:05
23. Šostar Zmago 0:30:13 2:10:27 1:33:50 4:14:23
24. Veromelli Bruno 0:25:52 2:19:20 1:31:58 4:16:40
25. Bračič Srečko 0:27:31 2:15:01 1:47:09 4:29:42
26. Kabaj Milan 0:21:03 2:41:13 2:41:13 5:01:32

Moški III (nad 45 let)

Mesto Priimek in ime Čas – plavanje Čas – kolesarjenje Čas – tek Skupni čas
1. Horvat Matija 0:24:00 2:04:52 1:05:53 3:34:44
2. Gregorič Edo 0:28:07 2:08:01 1:03:54 3:40:02
3. Ibraimaov Aco 0:24:07 1:58:09 1:14:17 3:41:34
4. Hvala Alojz 0:27:59 2:03:31 1:21:23 3:52:44
5. Šalamun Slavko 0:30:21 2:16:31 1:17:59 4:04:52
6. Smodiš Drago 0:28:02 2:14:22 1:39:33 4:21:57

Odstop – defekt na kolesu

Mesto Priimek in ime Čas – plavanje Čas – kolesarjenje Čas – tek Skupni čas
1. Brilej Tine 0:24:16