Licencirani ženske – absolutno

mesto ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 NINA ŠKOBERNE 18 1 5:17.6 1 16:50.7 1 18:06.2 40:14.5

Licencirani – moški – absolutno

mesto ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 BLAŽ ŽMAVČIČ 21 2 4:04.0 4 0:39.9 2 11:19.9 9 0:48.3 1 12:15.0 29:07.3
2 JAROSLAV KOVAČIČ 28 1 4:01.8 5 0:40.1 1 11:16.7 2 0:37.6 4 12:30.9 29:07.4
3 MATEVŽ PLANKO 14 3 4:11.8 3 0:38.1 4 12:48.6 3 12:26.9 30:05.6
4 NEJC KROMAR 16 5 4:18.8 1 0:35.1 5 13:01.4 6 0:41.1 5 12:32.0 31:08.6
5 JURE HOTKO 22 4 4:18.7 6 0:42.6 6 13:21.0 3 0:39.5 7 12:41.7 31:43.7
6 DANIJEL BARTOL 13 6 4:24.3 9 0:46.0 10 14:00.7 6 12:35.4 31:46.5
7 IGOR ABRAM 31 9 4:53.6 2 0:37.9 3 12:47.0 9 13:38.1 31:56.7
8 JOŽE GERŠAK 38 13 5:32.1 11 0:54.2 7 13:27.8 7 0:42.0 2 12:17.9 32:54.2
9 MATJAŽ VOLKAR 38 12 5:03.6 8 13:52.1 11 1:04.1 10 13:49.8 33:49.7
10 MARTIN ŠKOBERNE 15 10 4:59.1 7 0:43.7 9 13:52.5 1 0:35.3 11 14:16.9 34:27.7
11 STANE FAJFAR 49 14 5:55.8 14 1:07.5 11 14:06.7 10 0:53.0 8 12:58.7 35:01.9
12 BOŠTJAN ROŠKER 44 8 4:42.1 13 1:05.3 14 14:40.3 13 15:04.4 35:32.2
13 MITJA DEČMAN 43 11 4:59.8 8 0:44.4 13 14:34.4 12 1:06.5 15 15:33.6 36:58.9
14 ROMAN BLATNIK 60 15 6:38.2 12 0:58.5 12 14:13.9 5 0:40.6 12 14:31.3 37:02.6
15 MATEJ DEČMAN 12 7 4:33.9 10 0:49.4 16 16:53.0 4 0:40.3 14 15:04.8 38:01.4
16 PICHLER TEODOR 61 16 7:18.1 15 1:25.9 15 16:21.4 8 0:47.2 16 16:05.6 41:58.4

Licencirani – Ženske 15 do 19

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 1 NINA ŠKOBERNE 18 1 5:17.6 1 16:50.7 1 18:06.2 40:14.5

Licencirani – Moški 14 in mlajši

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 3 MATEVŽ PLANKO 14 1 4:11.8 1 0:38.1 1 12:48.6 1 12:26.9 30:05.6
2 6 DANIJEL BARTOL 13 2 4:24.3 2 0:46.0 2 14:00.7 2 12:35.4 31:46.5
3 15 MATEJ DEČMAN 12 3 4:33.9 3 0:49.4 3 16:53.0 1 0:40.3 3 15:04.8 38:01.4

Licencirani – Moški 15 do 19

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 4 NEJC KROMAR 16 1 4:18.8 1 0:35.1 1 13:01.4 2 0:41.1 1 12:32.0 31:08.6
2 10 MARTIN ŠKOBERNE 15 2 4:59.1 2 0:43.7 2 13:52.5 1 0:35.3 2 14:16.9 34:27.7

Licencirani – Moški 20 do 29

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 1 BLAŽ ŽMAVČIČ 21 2 4:04.0 1 0:39.9 2 11:19.9 3 0:48.3 1 12:15.0 29:07.3
2 2 JAROSLAV KOVAČIČ 28 1 4:01.8 2 0:40.1 1 11:16.7 1 0:37.6 2 12:30.9 29:07.4
3 5 JURE HOTKO 22 3 4:18.7 3 0:42.6 3 13:21.0 2 0:39.5 3 12:41.7 31:43.7

Licencirani – Moški 30 do 39

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 7 IGOR ABRAM 31 1 4:53.6 1 0:37.9 1 12:47.0 2 13:38.1 31:56.7
2 8 JOŽE GERŠAK 38 3 5:32.1 2 0:54.2 2 13:27.8 1 0:42.0 1 12:17.9 32:54.2
3 9 MATJAŽ VOLKAR 38 2 5:03.6 3 13:52.1 2 1:04.1 3 13:49.8 33:49.7

Licencirani – Moški 40 do 49

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 11 STANE FAJFAR 49 3 5:55.8 3 1:07.5 1 14:06.7 1 0:53.0 1 12:58.7 35:01.9
2 12 BOŠTJAN ROŠKER 44 1 4:42.1 2 1:05.3 3 14:40.3 2 15:04.4 35:32.2
3 13 MITJA DEČMAN 43 2 4:59.8 1 0:44.4 2 14:34.4 2 1:06.5 3 15:33.6 36:58.9

Licencirani – Moški 60+

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 14 ROMAN BLATNIK 60 1 6:38.2 1 0:58.5 1 14:13.9 1 0:40.6 1 14:31.3 37:02.6
2 16 PICHLER TEODOR 61 2 7:18.1 2 1:25.9 2 16:21.4 2 0:47.2 2 16:05.6 41:58.4

Rekreativci – ženske – absolutno

mesto ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 ANA NAKRST 16 2 5:19.4 1 0:58.7 1 14:44.7 1 0:42.2 1 15:27.0 37:12.1
2 URŠA ALAUF 28 3 7:09.4 2 1:16.4 2 15:47.7 2 0:47.2 2 15:46.9 40:47.8
3 ŠPELA POTOČNIK TURŠIČ 36 1 4:56.9 4 1:31.4 3 17:14.5 4 0:57.0 3 17:08.1 41:48.1
4 KATJA FEMEC 30 4 8:09.2 3 1:19.5 4 19:10.7 3 0:53.4 4 20:05.3 49:38.1

Rekreativci – moški – absolutno

mesto ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 GREGOR MUC 28 1 4:47.2 2 0:39.4 5 12:50.5 2 0:39.8 1 11:51.5 30:48.6
2 LUKA ŠEBEK 37 2 4:50.0 1 0:37.2 9 13:49.3 3 0:41.9 4 13:10.7 33:09.3
3 MARKO BUČAR 24 15 6:26.8 4 0:57.0 6 13:00.0 5 0:43.7 2 12:09.1 33:16.8
4 JOŽE REŽEK 32 11 6:11.5 5 0:59.4 1 12:34.9 6 13:34.3 33:20.3
5 JAKA DRAGOŠ 18 5 5:23.0 15 15:31.1 3 12:31.6 33:25.8
6 NEJC FORSTER 25 4 5:00.9 10 14:03.6 7 0:50.0 8 13:43.2 33:37.8
7 IGOR CESAR 42 13 6:13.9 11 1:18.9 2 12:39.4 9 13:50.6 34:03.0
8 ROK BIZJAK 32 3 4:51.7 6 1:01.3 7 13:07.6 8 0:51.3 13 14:24.6 34:16.7
9 DUŠAN GORJANEC 45 16 6:29.7 3 0:45.3 3 12:43.7 9 0:51.8 7 13:41.5 34:32.2
10 BOŠTJAN DRAGOŠ 24 6 5:35.0 14 1:31.2 8 13:32.9 6 0:43.9 5 13:14.3 34:37.6
11 SLAVKO PETRIČ 50 9 5:56.1 9 1:17.4 4 12:46.5 14 1:14.9 11 13:58.4 35:13.5
12 METOD VODEB 43 12 6:13.5 16 15:44.5 17 1:24.4 10 13:53.4 37:16.0
13 SAŠO LOGOŽAR 36 8 5:55.3 7 1:01.5 11 14:35.4 16 1:21.6 14 14:31.7 37:25.6
14 BRANE VRHOVŠEK 40 17 7:08.7 8 1:02.5 12 14:59.3 15 15:01.2 38:11.8
15 MARKO SAJKO 29 7 5:53.8 10 1:17.8 13 15:03.2 10 0:53.3 18 15:12.8 38:21.1
16 MARKO ROŽMAN 28 10 6:05.3 13 1:21.0 18 16:11.2 4 0:42.2 12 14:18.0 38:37.9
17 BOŠTJAN BOŽIČ 29 19 7:34.5 20 17:27.0 16 15:03.7 40:05.3
18 MATEJ COLARIČ 34 18 7:10.8 12 1:19.8 14 15:03.5 13 1:05.5 21 17:26.0 42:05.8
19 DARKO HRŽENJAK 34 14 6:26.2 15 1:37.7 17 15:46.0 15 1:19.3 20 17:09.9 42:19.3
20 ALEN GABRIČ 17 20 7:47.9 22 20:01.7 1 0:35.6 17 15:09.7 43:35.0
21 BOŠTJAN JERKO 43 22 9:12.2 21 17:50.2 12 1:01.8 19 16:15.8 44:20.2
22 IGOR VALENTINČIČ 44 21 8:15.7 16 1:52.9 19 17:08.2 11 0:56.2 22 20:47.1 49:00.2

Rekreativci – Ženske 34 in mlajše

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 1 ANA NAKRST 16 1 5:19.4 1 0:58.7 1 14:44.7 1 0:42.2 1 15:27.0 37:12.1
2 2 URŠA ALAUF 28 2 7:09.4 2 1:16.4 2 15:47.7 2 0:47.2 2 15:46.9 40:47.8
3 4 KATJA FEMEC 30 3 8:09.2 3 1:19.5 3 19:10.7 3 0:53.4 3 20:05.3 49:38.1

Rekreativci – Ženske 35+

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 3 ŠPELA POTOČNIK TURŠIČ 36 1 4:56.9 1 1:31.4 1 17:14.5 1 0:57.0 1 17:08.1 41:48.1

Rekreativci – Moški 34 in mlajši

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 1 GREGOR MUC 28 1 4:47.2 1 0:39.4 2 12:50.5 2 0:39.8 1 11:51.5 30:48.6
2 3 MARKO BUČAR 24 10 6:26.8 2 0:57.0 3 13:00.0 4 0:43.7 2 12:09.1 33:16.8
3 4 JOŽE REŽEK 32 8 6:11.5 3 0:59.4 1 12:34.9 5 13:34.3 33:20.3
4 5 JAKA DRAGOŠ 18 4 5:23.0 9 15:31.1 3 12:31.6 33:25.8
5 6 NEJC FORSTER 25 3 5:00.9 6 14:03.6 6 0:50.0 6 13:43.2 33:37.8
6 8 ROK BIZJAK 32 2 4:51.7 4 1:01.3 4 13:07.6 7 0:51.3 8 14:24.6 34:16.7
7 10 BOŠTJAN DRAGOŠ 24 5 5:35.0 8 1:31.2 5 13:32.9 5 0:43.9 4 13:14.3 34:37.6
8 15 MARKO SAJKO 29 6 5:53.8 5 1:17.8 7 15:03.2 8 0:53.3 11 15:12.8 38:21.1
9 16 MARKO ROŽMAN 28 7 6:05.3 7 1:21.0 11 16:11.2 3 0:42.2 7 14:18.0 38:37.9
10 17 BOŠTJAN BOŽIČ 29 12 7:34.5 12 17:27.0 9 15:03.7 40:05.3
11 18 MATEJ COLARIČ 34 11 7:10.8 6 1:19.8 8 15:03.5 9 1:05.5 13 17:26.0 42:05.8
12 19 DARKO HRŽENJAK 34 9 6:26.2 9 1:37.7 10 15:46.0 10 1:19.3 12 17:09.9 42:19.3
13 20 ALEN GABRIČ 17 13 7:47.9 13 20:01.7 1 0:35.6 10 15:09.7 43:35.0

Rekreativci – Moški 35+

mesto skupno ime starost plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 2 LUKA ŠEBEK 37 1 4:50.0 1 0:37.2 4 13:49.3 1 0:41.9 1 13:10.7 33:09.3
2 7 IGOR CESAR 42 5 6:13.9 6 1:18.9 1 12:39.4 3 13:50.6 34:03.0
3 9 DUŠAN GORJANEC 45 6 6:29.7 2 0:45.3 2 12:43.7 2 0:51.8 2 13:41.5 34:32.2
4 11 SLAVKO PETRIČ 50 3 5:56.1 5 1:17.4 3 12:46.5 5 1:14.9 5 13:58.4 35:13.5
5 12 METOD VODEB 43 4 6:13.5 7 15:44.5 7 1:24.4 4 13:53.4 37:16.0
6 13 SAŠO LOGOŽAR 36 2 5:55.3 3 1:01.5 5 14:35.4 6 1:21.6 6 14:31.7 37:25.6
7 14 BRANE VRHOVŠEK 40 7 7:08.7 4 1:02.5 6 14:59.3 7 15:01.2 38:11.8
8 21 BOŠTJAN JERKO 43 9 9:12.2 9 17:50.2 4 1:01.8 8 16:15.8 44:20.2
9 22 IGOR VALENTINČIČ 44 8 8:15.7 7 1:52.9 8 17:08.2 3 0:56.2 9 20:47.1 49:00.2

Štafete

mesto ime plavanje mesto plavanje čas T1 mesto T1 čas kolo mesto kolo čas T2 mesto T2 čas tek mesto tek čas skupni čas
1 ŠTAFETA TK INLES RIBNICA 1 4:13.7 1 0:44.4 1 13:14.2 1 0:42.7 2 11:37.9 30:33.0
Manca Dečman
Eva Troha
Laura Lovšin
2 ŠTAFETA JOVSI 3 5:26.4 2 0:45.0 2 13:53.4 3 0:56.0 1 11:01.7 32:02.8
Marko Glogovič
Andrej Martinčič
Silvo Šitnik
3 ŠTAFETA TK KRŠKO 2 4:41.4 3 14:24.2 4 1:02.1 3 12:28.0 32:35.8
Dolores Žičkar
Borut Žičkar
Nejc Arko
4 ŠTAFETA 3K IRONFAMILY 4 5:59.4 3 1:20.2 4 16:11.2 2 0:53.1 4 15:26.1 39:50.2
Polona Strnad
Urška P. Strnad