REZULTAT – KONČNI VRSTNI RED

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 289 ŽEPIČ DAMJAN 2:00:02 0:19:10 1:02:22 2:00:02
2 287 KOGOJ IGOR 2:02:51 0:20:36 1:03:21 2:02:51
3 288 TOMŠIČ JANI 2:04:57 0:19:15 1:03:28 2:04:57
4 336 AVŠEČ JANEZ 2:09:48 0:22:37 1:11:03 2:09:43
5 518 HOČEVAR GREGA 2:11:17 0:19:32 1:06:02 2:11:17
6 525 JANEZIČ GREGOR 2:12:25 0:21:53 1:05:49 2:12:25
7 334 DEBENEC BOJAN 2:12:57 0:22:30 1:07:34 2:12:57
8 345 MEDVEJŠEK MATIJA 2:14:16 0:19:25 1:09:14 2:14:16
9 520 VELEPEC UROŠ 2:14:20 0:24:25 1:09:37 2:14:20
10 339 GLAVIK DEJAN 2:16:05 0:25:34 1:04:52 2:16:05
11 731 BERNAD JANEZ 2:16:57 0:18:40 1:08:32 2:16:57
12 335 GABERŠEK SAŠA 2:17:18 0:27:03 1:03:00 2:17:18
13 327 BENEDIK SILVO 2:17:38 0:22:41 1:11:01 2:17:33
14 323 PEŠIČ GORAN 2:17:47 0:22:34 1:07:02 2:17:47
15 298 GORANIČ MARKO 2:19:21 0:29:25 1:11:35 2:19:21
16 349 RAM ANDREJ 2:19:29 0:25:24 1:02:41 2:19:29
17 293 LEDNIK MITJA 2:21:20 0:23:12 1:01:19 2:56:49
18 338 PŠENIČNIK PRIMOŽ 2:22:32 0:19:33 1:11:13 2:22:32
19 523 PLUT RAFAEL 2:22:46 0:24:20 1:14:50 2:22:46
20 290 NAKRST NATAŠA 2:23:17 0:22:43 0:00:00 2:23:17
21 513 AČIMOVIČ RADO 2:23:30 0:23:00 0:15:45 0:39:45
22 527 ŠINK TOMAŽ 2:23:44 0:23:14 1:00:45 0:59:45
23 728 VIJAŠIN SVETLAN 2:23:50 0:24:35 1:14:53 2:23:50
24 523 ZEVNIK KLEMEN 2:24:37 0:23:55 1:09:12 2:24:37
25 330 ŠKRLEP ANTON 2:25:23 0:27:13 1:12:39 2:25:23
26 730 KOVAČ MATJAŽ 2:26:21 0:22:50 1:16:52 2:26:21
27 332 DENSA DOMFN 2:27:07 0:22:45 1:02:13 1:02:09
28 324 SAJEVEC PETER 2:27:42 0:23:51 1:15:55 2:27:42
29 526 PETEK MARJAN 2:30:09 0:24:50 1:14:47 2:30:09
30 520 VIRAT FREDO 2:30:48 0:27:29 1:10:53 2:30:48
31 342 FLERIN KAREL 2:32:41 0:28:55 1:09:07 0:54:39
32 512 SELJAK SAŠO 2:34:40 0:27:27 1:14:41 2:34:40
33 337 KOROŠEC BOŠTJAN 2:35:35 0:31:14 1:18:06 2:55:35
34 729 MORI MITJA 2:35:51 0:29:05 1:15:15 2:35:51
35 732 KOGOVŠEK STANE 2:37:08 0:30:58 1:14:20 2:37:08
36 347 PIRC IGOR 2:37:24 0:31:05 1:13:15 2:37:24
37 296 GROSS SAMO 2:38:08 0:33:05 1:15:48 2:38:08
38 517 OCEPEK CIRIL 2:38:43 0:23:10 1:13:36 2:38:43
39 331 KRAJNC MITJA 2:40:17 0:30:10 1:15:59 2:40:17
40 340 ŠTRUKELJ ANDREJ 2:42:23 0:28:46 1:19:42 2:42:23
41 325 DELAJKUVIC DAMIR 2:43:40 0:27:45 1:16:51 2:43:40
42 546 JENIČ SAMO 2:45:55 0:24:30 1:18:20 1:05:05
43 761 HRIBAR NATAŠA 2:46:52 0:32:50 1:08:13 1:05:44
44 297 REDEKOVIČ BENJAMIN 2:47:52 0:34:30 1:08:06 1:05:16
45 322 DEČMAN MITJA 2:49:29 0:32:15 1:20:30 2:49:29
46 733 SLIVECKA DAMJAN 2:51:11 0:35:22 1:06:50 1:03:59
47 759 TAVČAR ŽIVA 2:51:48 0:32:56 1:11:14 2:51:18
48 530 VELECKOVIČ MILIVOJ 2:52:36 0:28:00 1:16:46 2:52:36
49 294 MEDVEŠČEK KAREL 2:54:32 0:37:45 1:21:44 2:54:52
50 333 STOPAR MAKS 2:53:09 0:33:41 1:31:15 2:53:09
51 760 VILAR LJUBA 2:58:41 0:34:40 1:31:33 2:58:41
52 295 KOSMAČ SANDE 2:59:05 0:27:46 1:28:28 1:02:51
53 348 COKAN NINO 2:59:44 0:28:25 1:21:14 2:59:44
54 343 SLAPNIČAR JURE 3:04:59 0:36:19 1:15:32 1:13:08
55 529 TURNŠEK TINE 3:06:08 0:36:13 1:29:45 1:00:05
56 328 HROVAT FRANC 3:11:05 0:38:15 1:27:59 1:04:51
57 511 KATIČ PETER 3:12:07 0:37:15 1:18:02 1:16:50
58 750 MENEGALIJA MAGDA 3:13:16 0:40:23 1:23:20 1:09:33
59 321 MAGAJNE ZMAGO 3:14:00 0:44:50 1:19:02 1:10:16
60 341 BEVC PETER 3:29:48 1:02:40 1:22:12 1:04:56
61 514 SALAMUN SLAVKO 3:34:03 0:45:18 1:24:52 1:23:53
62 757 ČUVAN HELENA 3:39:04 0:40:50 1:34:25 1:23:49

ST. MLADINCI (od leta 1975 do leta 1977)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 339 GLAVIK DEJAN 2:16:05 0:25:34 1:04:52 2:16:05
2 323 PEŠIČ GORAN 2:17:47 0:22:34 1:07:02 2:17:47
3 528 ZEVNIK KLEMEN 2:24:37 0:28:55 1:09:12 2:24:37
4 332 DENSA DOMEN 2:27:07 0:22:45 1:02:13 1:02:09
5 324 SAJEVEC PETER 2:27:42 0:23:51 1:15:55 2:27:42
6 325 DELAJKOVIČ DAMIR 2:43:40 0:27:45 1:16:51 2:43:40
7 346 JENIČ SAMO 2:45:55 0:24:30 1:13:20 1:03:05
8 297 BEDEKOVIČ BENJAMIN 2:47:52 0:34:30 1:03:06 1:05:16
9 733 SLIVECKA DAMJAN 2:51:11 0:35:22 1:06:50 1:08:59

ST. MLADINKE (od leta 1975 do leta 1977)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 759 TAVČAR ŽIVA 2:51:48 0:32:56 1:11:14 2:51:48

ČLANI 1 (od leta 1955 do leta 1974)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 289 ŽFPIČ DAMJAN 2:00:02 0:19:10 1:02:22 2:00:02
2 287 KOGOJ IGOR 2:02:51 0:20:36 1:03:21 2:02:51
3 288 TOMŠIČ JANI 2:04:57 0:19:15 1:03:23 2:04:57
4 336 AVSEC JANEZ 2:09:48 0:22:37 1:11:03 2:09:43
5 518 HOČEVAR GREGA 2:11:17 0:19:32 1:06:02 2:11:17
6 525 JANEŽIČ GREGOR 2:12:25 0:21:53 1:05:49 2:12:25
7 334 DEBENEC BVOJAN 2:12:57 0:22:30 1:07:34 2:12:57
8 345 MEDVEJŠEK MATIJA 2:14:16 0:19:25 1:09:14 2:14:16
9 520 VELEPEC UROS 2:14:20 0:24:25 1:09:37 2:14:20
10 731 BERNAD JANEZ 2:16:57 0:18:40 1:08:32 2:16:57
11 335 GABERŠEK SASA 2:17:18 0:27:03 1:03:00 2:17:13
12 327 BENEDIK SILVO 2:17:38 0:22:41 1:11:01 2:17:38
13 298 GORANIC MARKO 2:19:21 0:29:25 1:11:35 2:19:21
14 349 RAH ANDREJ 2:19:29 0:25:24 1:02:41 2:19:29
15 293 LEDNIK MITJA 2:21:20 0:23:12 1:01:19 0:56:49
16 333 PŠENIČNIK PRIMOŽ 2:22:32 0:19:33 1:11:13 2:22:32
17 523 PLUT RAFAEL 2:22:46 0:24:20 1:14:50 2:22:46
13 298 AČIMOVIČ RADO 2:23:30 0:28:00 1:15:45 0:39:45
19 527 ŠINK TOMAŽ 2:23:44 0:23:14 1:00:45 0:59:45
20 730 KOVAČ MATJAŽ 2:26:21 0:22:50 1:16:52 2:26:21
21 526 PETEK MARJAN 2:30:09 0:24:50 1:14:47 2:30:09
22 521 VIRAT FREDO 2:30:43 0:27:29 1:10:53 2:30:43
23 512 SELJAK SASO 2:34:40 0:27:27 1:14:41 2:34:40
24 337 KOROŠEC BOŠTJAN 2:35:35 0:31:14 1:18:06 2:35:35
25 729 MORI MITJA 2:35:51 0:29:05 1:15:15 2:35:51
26 732 KOGOVŠEK STANE 2:37:08 0:30:53 1:14:20 2:37:03
27 296 GROSS SAMO 2:38:08 0:33:05 1:15:43 2:38:03
28 331 KRAJNC MITJA 2:40:17 0:30:10 1:15:59 2:40:17
29 340 ŠTRUKELJ ANDREJ 2:42:23 0:28:46 1:19:42 2:42:23
30 322 DEČMAN MITJA 2:49:29 0:32:15 1:20:30 2:49:29
31 295 KOSMAČ SANDI 2:59:05 0:27:46 1:23:28 1:02:51
32 343 COKAN NINO 2:59:44 0:28:25 1:21:14 2:59:44
33 341 BEVC PETER 3:29:48 1:02:40 1:22:12 1:04:56

ČLANI 2 (od leta 1950 do leta 1954)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 342 FLERIN KAREL 2:32:41 0:23:55 1:09:07 0:54:39
2 347 PIRC IGOR 2:37:24 0:31:05 1:18:15 2:37:24
3 517 OCEPEK CIRIL 2:38:43 0:23:10 1:13:36 2:38:43
4 321 MAGAJNE ZMAGO 3:14:08 0:44:50 1:19:02 1:10:16

ČLANI 3 (od leta 1945 do leta 1949)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 728 VIJAŠIN SVJETLAN 2:23:50 0:24:35 1:14:53 2:23:50
2 330 ŠKRLEP ANTON 2:25:23 0:27:13 1:12:39 2:25:23
3 529 TURNŠEK TINE 3:06:08 0:36:18 1:29:45 1:00:05

VETERANI 1 (od leta 1940 do leta 1944)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 294 MEDVEŠČEK KAREL 2:54:32 0:37:45 1:21:44 2:54:32
2 333 STOPAR MAKS 2:58:09 0:33:41 1:31:15 2:58:09
3 343 SLAPNI ČAR JURE 3:04:59 0:36:19 1:15:32 1:13:08

VETERANI 2 (od leta 1935 do leta 1939)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 530 VELIČKOVIČ MILIVOJ 2:52:36 0:28:00 1:16:46 2:52:36
2 328 HROVAT FRANC 3:11:05 0:38:15 1:27:59 1:04:59

VETERANI 3 (od leta 1900 do leta 1934)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 511 KATIČ PETER 3:12:07 0:37:15 1:18:02 1:16:50
2 514 SALAMUN SLAVKO 3:34:03 0:45:18 1:24:52 1:23:53

ČLANICE 1 (od leta 1955 do leta 1974)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 290 NAKRST NATAŠA 2:23:17 0:22:43 0:00:00 2:23:17
2 761 HRIBAR NATAŠA 2:46:52 0:32:50 1:08:18 1:05:44
? 760 VILAR LJUBA 2:58:41 0:34:40 1:31:38 2:58:41
4 757 ČUVAN HELENA 3:39:04 0:40:50 1:34:25 1:23:49

ČLANICE 2 (od leta 1950 do leta 1954)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Plavanje Kolo Tek
1 758 MENEGALIJA MAGDA 3:13:16 0:40:23 1:23:20 1:09:33