Rezultati ABSOLUTNO

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 KOGOJ IGOR SLO / TRISPORT M 21-40 0:10:00 0:28:48 0:18:19 0:57:07
2 HOČEVAR GREGA SLO Š TRISPORT M 21-40 0:10:12 0:28:44 0:18:54 0:57:50
3 PEČNIK ERI H SLO Š ENERGIA M 21-40 0:10:25 0:28:35 0:19:33 0:50:33
4 KOVAČ MATJAŽ SLO Š ENERGIA M 21-40 0:11:49 0:28:38 0:19:01 0:59:28
5 PŠENIČNIK PRIMOŽ SLO Š ENERGIA M 21-40 0:10:28 0:28:32 0:20:36 0:59:36
6 MOČNIK ERIK SLO / TRISPORT M 0-20 0:10:50 0:30:15 0:18:44 0:59:49
7 ROZMAN ROBERT SLO / ENERGIA M 21-40 0:10:35 0:30:32 0:20:19 1:01:26
8 LOVŠE JURIJ SLO Š KOVINOTEHNA CEUE M 21-40 0:10:30 0:30:30 0:21:50 1:02:50
9 MENCINGER MATJAŽ SLO / STOP TEAM M 0-20 0:12:52 0:30:26 0:20:07 1:03:25
10 TOŠAR SIMON SLO / CERKNO M 21-40 0:11:29 0:31:54 0:20:08 1:03:31
11 MISE SIMON SLO Š T.K. UUBLJANA. M 0-20 0:11:17 0:32:28 0:20:01 1:03:46
12 GIRANDON JANI SLO / T.K. UUBLJANA M 21-40 0:13:00 0:30:21 0:20:36 1:03:57
13 DEBENEC BOJAN SLO / KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:11:30 0:31:20 0:21:47 1:04:37
14 KRAJNC MITJA SLO / / M 21-40 0:12:39 0:30:42 0:21:59 1:05:20
15 VRHOVEC IGOR SLO / T.K. UUBLJANA M 0-20 0:11:35 0:33:15 0:21:48 1:06:33
16 ŠKRLEP ANTON SLO / KD KAMNIK M 40+ 0:14:13 0:32:29 0:20:40 1:07:22
17 MLADENOVIČ SIMON SLO / / M 21-40 0:09:37 0:35:17 0:22:53 1:07:47
18 ANDRIČ ŽIGA SLO / T.K. LJUBLJANA M 21-40 0:12:45 0:33:17 0:21:47 1:07:49
19 BREGAR DRAGO SLO / KD KAMNIK M 21-40 0:10:21 0:37:42 0:20:07 1:08:10
20 MRAZ MATJAŽ SLO / KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:13:14 0:33:23 0:22:01 1:08:38
21 KOGOVŠEK STANE SLO / ENERGIA M 40+ 0:14:34 1:08:42
22 PUVARIČ JAN SLO / T.K. LJUBU ANA. V 0-20 0:12:14 0:34:28 0:22:15 1:08:57
23 BRIC SLAVKO SLO / ENERGIA M 40+ 0:11:00 0:37:06 0:21:37 1:09:43
24 KOROŠEC BOŠTJAN SLO Š KD KAMNIK M 21-40 0:15:19 0:33:18 0:21:18 1:09:55
25 DEČMAN MITJA SLO / TK. RIBNICA M 21-40 0:13:20 0:33:05 0:23:56 1:10:21
26 KRAČUN RAJKO SLO Š / M 0-20 0:14:03 233125 0:22:50 1:10:50
27 ČELEBIČ LUKA SLO / T.K. UUBLJANA. M 0-20 0:12:16 0:33:16 0:25:21 1:10:53
28 EKART VIKTOR SLO / KD KAMNIK M 21-40 0:14:50 0:34:35 0:22:10 1:11:35
29 KOZJEK NADA SLO / NOVICE EXTREME Ž 0+ 0:15:19 0:34:56 0:22:20 1:12:35
30 PRIMOŽIČ ALJOŠA SLO / / M 21-40 0:14:13 0:34:52 0:23:49 1:12:54
31 KROFL DRAGO SLO / / M 40+ 0:14:00 0:36:00 0:25:13 1:15:13
32 VERDEL VANJA SLO / / M 21-40 0:15:58 0:36:45 0:23:23 1:16:06
33 LIKAR DAMJAN SLO / / M 21-40 0:15:43 0:33:40 0:26:58 1:16:21
34 BERNAD JANEZ SLO / / M 21-40 0:11:09 0:35:51 0:30:20 1:17:20
35 ANDERLIČ BOŠTJAN SLO Š / M 21-40 0:12:28 0:41:01 0:24:14 1:17:43
36 BOSCHERINI FRANC SLO / SLOGA 1902 IDRIJA M 40+ 0:18:22 0:35:23 0:24:40 1:18:25
37 VRHOVEC ŽIGA SLO / T.K UUBUANA. M 0-20 0:12:04 0:38:04 0:28:43 1:18:51
38 LESKOVŠEK VERONIKA SLO / T.K UUBUANA. Ž 0+ 0:12:59 0:37:11 0:28:41 1:18:51
39 KOVAČ GREGA SLO Š / M 21-40 0:13:24 0:38:16 0:28:26 1:20:06
40 ŽILNIK JANI SLO / / M 21-40 0:14:56 0:40:54 0:24:20 1:20:10
41 ŠTUHEL MIRKO SLO / KOVINOTEHNA CEUE M 40+ 0:18:25 0:38:04 0:23:55 1:20:24
42 LOZIČ ALEKSANDER SLO / GORENJE M 40+ 0:18:50 0:38:27 0:23:36 1:20:53
43 PUVARIČ MARKO SLO / T.K UUBUANA. M 40+ 0:15:35 0:37:10 0:28:44 1:21:29
44 PRAPROTNIK PRIMOŽ SLO Š PREBOLO M 21-40 0:14:47 0:42:31 0:26:24 1:23:42
45 MARGUČ GREGOR SLO / / M 21-40 0:16:30 0:43:05 0:24:15 1:23:50
46 HOČEVAR MOJCA SLO / T.K. UUBUANA Ž 0+ 0:17:51 0:39:38 0:27:07 1:24:36
47 BOŠNJAK KSENJA SLO / TRIATLET CELJE 2 0+ 0:17:14 0:41:16 0:29:33 1:28:03
48 ČERNIVEC LADO SLO / T.K. LJUBU ANA. M 40+ 0:19:47 0:41:53 0:28:36 1:30:16
49 PRAPROTNIK URBAN SLO Š M 21-40 0:13:28 0:52:12 0:24:39 1:30:19
50 VELENŠEK ANTON SLO / / M 0-20 0:20:00 0:41:05 0:29:37 1:30:42
51 GAZVODA BARBARA SLO / / Ž 0+ 0:18:59 0:42:12 0:31:09 1:32:20
52 KRIVEC DARKO SLO / / M 21-40 0:17:38 0:40:54 0:35:08 1:33:40
VIRAG FREDI SLO / P.P. IDRIA M 21-40 0:12:18 0:43:30
MORI MITJA SLO / ENERGIA M 21-40 0:13:01
JENIC SAMO SLO / ENERGIA M 21-40 0:11:00
MOŠIČ NERMIN SLO / M 0-20 0:12:55

Rezultati MOŠKI ABSOLUTNO

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 KOGOJ IGOR SLO / TRISPORT M 21-40 0:10:00 0:28:48 0:18:19 0:57:07
2 HOČEVAR GREGA SLO Š TRISPORT M 21-40 0:10:12 0:28:44 0:18:54 0:57:50
3 PEČNIK ERIH SLO Š ENERGIA M 21-40 0:10:25 0:28:35 0:19:33 0:53:33
4 KOVAČ MATJAŽ SLO Š ENERGIA M 21-40 0:11:49 0:28:38 0:19:01 0:59:28
5 PŠENIČNIK PRIMOŽ SLO Š ENERGIA M 21-40 0:10:28 0:28:32 0:20:36 0:59:36
6 MOČNIK ERIK SLO ! TRISPORT M 0-20 0:10:50 0:30:15 0:18:44 0:59:49
7 ROZMAN ROBERT SLO ! ENERGIA M 21-40 0:10:35 0:30:32 0:20:19 1:01:26
8 LOVŠE JURIJ SLO Š KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:10:30 0:30:30 0:21:50 1:02:50
9 MENCINGER MA TJAŽ SLO / STOP TEAM M 0-20 0:12:52 0:30:26 0:20:07 1:03:25
10 TOŠAR SIMON SLO / CERKNO M 21-40 0:11:29 0:31:54 0:20:08 1:03:31
11 MISE SIMON SLO Š T.K. LJUBLJANA. M 0-20 0:11:17 0:32:28 0:20:01 1:03:46
12 GIRANDON JANI SLO / T.K. UUBLJANA. M 21-40 0:13:00 0:30:21 0:20:36 1:03:57
13 DEBENEC BOJAN SLO / KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:11:30 0:31:20 0:21:47 1:04:37
14 KRAJNC MITJA SLO / / M 21-40 0:12:39 0:30:42 0:21:59 1:05:20
15 VRHOVEC IGOR SLO / T.K. LJUBLJANA. M 0-20 0:11:35 0:33:15 0:21:48 1:06:38
16 SKRLEP ANTON SLO / KD KAMNIK M 40+ 0:14:13 0:32:29 0:20:40 1:07:22
17 MLADENOVIČ SIMON SLO / / M 21-40 0:09:37 0:35:17 0:22:53 1:07:47
18 ANDRIČ ŽIGA SLO / T.K. LJUBLJANA M 21-40 0:12:45 0:33:17 0:21:47 1:07:49
19 BREGAR DRAGO SLO / KD KAMNIK M 21-40 0:10:21 0:37:42 0:20:07 1:08:10
20 MRAZ MATJAŽ SLO / KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:13:14 0:33:23 0:22:01 1:08:38
21 KOGOVŠEK STANE SLO / ENERGIA M 40+ 0:14:34 0:54:08 1:08:42
22 PUVARIČ JAN SLO / T.K. LJUBLJANA. M 0-20 0:12:14 0:34:28 0:22:15 1:08:57
23 BRIC SLAVKO- SLO / ENERGIA M 40+ 0:11:00 0:37:06 0:21:37 1:09:43
24 KOROŠEC BOŠTJAN SLO Š KD KAMNIK M 21-40 0:15:19 0:33:18 0:21:18 1:09:55
25 DEČMAN MITJA SLO / TK RIBNICA M 21-40 0:13:20 0:33:05 0:23:56 1:10:21
26 KRAČUN RAJKO SLO Š / M 0-20 0:14:03 0:33:57 0:22:50 1:10:50
27 ČELEBIČ LUKA SLO / T.K. LJUBLJANA M 0-20 0:12:16 0:33:16 0:25:21 1:10:53
28 EKART VIKTOR SLO / KD KAMNIK M 21-40 0:14:50 0:34:35 0:22:10 1:11:35
29 PRIMOŽIČ ALJOŠA SLO / / M 21-40 0:14:13 0:34:52 0:23:49 1:12:54
30 KROFLDRAGO SLO / / M 40+ 0:14:00 0:36:00 0:25:13 1:15:13
31 VE RDE L VANJA SLO / / M 21-40 0:15:58 0:36:45 0:23:23 1:16:06
32 LIKAR DAMJAN SLO / / M 21-40 0:15:43 0:33:40 0:26:58 1:16:21
33 BERNADJANEZ SLO / / M 21-40 0:11:09 0:35:51 0:30:20 1:17:20
34 ANDERLIČ BOŠTJAN SLO Š / M 21-40 0:12:28 0:41:01 0:24:14 1:17:43
35 BOSCHERINI FRANC SLO / SLOGA 1902 IDRIJA M 40+ 0:18:22 0:35:23 0:24:40 1:18:25
36 VRHOVEC ŽIGA SLO / T.K UUBLJANA. M 0-20 0:12:04 0:38:04 0:28:43 1:18:51
37 KOVAČ GREGA SLO Š / M 21-40 0:13:24 0:38:16 0:28:26 1:20:06
38 ŽILNIK JANI SLO / / M 21-40 0:14:56 0:40:54 0:24:20 1:20:10
39 ŠTUHEL MIRKO SLO / KOVINOTEHNA CEUE M 40+ 0:18:25 0:38:04 0:23:55 1:20:24
40 LOZIČ ALEKSANDER SLO / GORENJE M 40+ 0:18:50 0:38:27 0:23:36 1:20:53
41 PUVARIČ MARKO SLO / T.K LJUBLJANA. M 40+ 0:15:35 0:37:10 0:28:44 1:21:29
42 PRAPROTNIK PRIMOŽ SLO Š PREBOLD M 21-40 0:14:47 0:42:31 0:26:24 1:23:42
43 MARGUČ GREGOR SLO / / M 21-40 0:16:30 0:43:05 0:24:15 1:23:50
44 ČERNIVEC LADO SLO / T.K. LJUBLJANA. M 40+ 0:19:47 0:41:53 0:28:36 1:30:16
45 PRAPROTNIK URBAN SLO Š 1 M 21-40 0:13:28 0:52:12 0:24:39 1:30:19
46 VELENŠEK ANTON SLO / / M 0-20 0:20:00 0:41:05 0:29:37 1:30:42
47 KRIVEC DARKO SLO / / M 21-40 0:17:38 0:40:54 0:35:08 1:33:40
VIRAG FREDI SLO / P.P. IDRIA M 21-40 0:12:18 0:43:30
MORI MITJA SLO / ENERGIA M 21-40 0:13:01
JENIC SAMO SLO / ENERGIA M 21-40 0:11:00
MOŠIČ NERMIN SLO / M 0-20 0:12:55

Rezultati 0-20 let

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 MOČNIK ERIK SLO / TRISPORT 0-20 0:10:50 0:30:15 0:18:44 0:59:49
2 MENCINGER MATJAŽ SLO  / STOP TEAM M 0-20 0:12:52 0:30:26 0:20:07 1:03:25
3 MIŠE SIMON SLO  Š T.K. LJUBLJANA. M 0-20 0:11:17 0:32:28 0:20:01 1:03:46
4 VRHOVEC IGOR SLO / T.K. LJUBLJANA. M 0-20 0:11:35 0:33:15 0:21:48 1:06:38
5 PLIVARIČ JAN SLO / T.K. LJUBLJANA M 0-20 0:12:14 0:34:28 0:22:15 1:08:57
6 KRAČUN RAJKO SLO  Š / M 0-20 0:14:03 0:33:57 0:22:50 1:10:50
7 ČELEBIČ LUKA SLO / T.K. LJUBUANA. M 0-20 0:12:16 0:33:16 0:25:21 1:10:53
8 VRHOVEC ŽIGA SLO / T.K UUBUANA M 0-20 0:12:04 0:38:04 0:28:43 1:18:51
9 VELENŠEK ANTON SLO / / M 0-20 0:20:00 0:41:05 0:29:37 1:30:42
MOŠIČ NERMIN SLO / /

Rezultati 21-40 let

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 KOGOJ IGOR SLO / TRISPORT M 21-40 0:10:00 0:28:48 0:18:19 0:57:07
2 HOČEVAR GREGA SLO Š TRISPORT M 21-40 0:10:12 0:28:44 0:18:54 0:57:50
3 PEČNIK ERI H SLO Š ENERGIA M 21-40 0:10:25 0:28:35 0:19:33 0:58:33
4 KOVAČ MATJAŽ SLO Š ENERGIA M 21-40 0:11:49 0:28:38 0:19:01 0:59:28
5 PŠENIČNIK PRIMOŽ SLO Š ENERGIA M 21-40 0:10:28 0:28:32 0:20:36 0:59:36
6 ROZMAN ROBERT SLO / ENERGIA M 21-40 0:10:35 0:30:32 0:20:19 1:01:26
7 LOVŠE JURIJ SLO Š KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:10:30 0:30:30 0:21:50 1:02:50
8 TOŠ AR SIMON SLO / CERKNO M 21-40 0:11:29 0:31:54 0:20:08 1:03:31
9 GIRANDON JANI SLO / T K LJUBLJANA M 21-40 0:13:00 0:30:21 0:20:36 1:03:57
10 DEBENEC BOJAN SLO / KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:11:30 0:31:20 0:21:47 1:04:37
11 KRAJNC MITJA SLO / / M 21-40 0:12:39 0:30:42 0:21:59 1:05:20
12 MLADENOVIČ SIMON SLO / / M 21-40 0:09:37 0:35:17 0:22:53 1:07:47
13 ANDRIČ ŽIGA SLO / T.K. LJUBLJANA. M 21-40 0:12:45 0:33:17 0:21:47 1:07:49
14 BREGAR DRAGO SLO / KD KAMNIK M 21-40 0:10:21 0:37:42 0:20:07 1:08:10
15 MRAZ MATJAŽ SLO / KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:13:14 0:33:23 0:22:01 1:08:38
16 KOROŠEC BOŠTJAN SLO Š KD KAMNIK M 21-40 0:15:19 0:33:18 0:21:18 1:09:55
17 DEČMAN MITJA SLO / TK. RIBNICA M 21-40 0:13:20 0:33:05 0:23:56 1:10:21
18 EKART VIKTOR SLO / KD KAMNIK M 21-40 0:14:50 0:34:35 0:22:10 1:11:35
19 PRIMOŽIČ ALJOŠA SLO / / M 21-40 0:14:13 0:34:52 0:23:49 1:12:54
20 VERDEL VANJA SLO / / M 21-40 0:15:58 0:36:45 0:23:23 1:16:06
21 LIKAR DAMJAN SLO / / M 21-40 0:15:43 0:33:40 0:26:58 1:16:21
22 BERNAD JANEZ ANDERLIČ BOŠTIAN SLO / / M 21-40 0:11:09 0:35:51 0:30:20 1:17:20
23 ANDERLIČ BOŠTIAN  SLO  Š  M 21-40 0:12:28 0:41:01 0:24:14 1:17:43
24 KOVAČ GREGA SLO Š / M 21-40 0:13:24 0:38:16 0:28:26 1:20:06
25 ŽILNIK JANI SLO / / M 21-40 0:14:56 0:40:54 0:24:20 1:20:10
26 PRAPROTNIK PRIMOŽ SLO Š PREBOLD M 21-40 0:14:47 0:42:31 0:26:24 1:23:42
27 MARGUČ GREGOR SLO / / M 21-40 0:16:30 0:43:05 0:24:15 1:23:50
28 PRAPROTNIK URBAN SLO / M 21-40 0:13:28 0:52:12 0:24:39 1:30:19
29 KRIVEC DARKO SLO / / M 21-40 0:17:38 0:40:54 0:35:08 1:33:40
VIRAG FERDI  SLO /  M 21-40 0:12:16 0:43:30
MORI MITJA  SLO / M 21-40 0:13:01
JENIČ SAMO SLO  / M 21-40 0:11:00

Rezultati 40+ let

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 ŠKRLEP ANTON SLO / KD KAMNIK M 40+ 0:14:13 0:32:29 0:20:40 1:07:22
2 KOGOVŠEK STANE SLO / ENERGIA M 40+ 0:14:34 0:54:08 1:08:42
3 BRIC SLAVKO SLO / ENERGIA M 40+ 0:11:00 0:37:06 0:21:37 1:09:43
4 KROFL DRAGO SLO / / M 40+ 0:14:00 0:36:00 0:25:13 1:15:13
5 BOSCHERINI FRANC SLO / SLOGA 1902 IDRIJA M 40+ 0:18:22 0:35:23 0:24:40 1:18:25
6 ŠTUHEL MIRKO SLO / KOVINOTEHNA CEUE M 40+ 0:18:25 0:38:04 0:23:55 1:20:24
7 LOZIČ ALEKSANDER SLO / GORENJE M 40+ 0:18:50 0:38:27 0:23:36 1:20:53
8 PUVARIČ MARKO SLO / T.K. LJUBLJANA M 40+ 0:15:35 0:37:10 0:28:44 1:21:29
9 ČERNIVEC LADO SLO / T.K UUBUANA. M 40+ 0:19:47 0:41:53 0:28:36 1:30:16

Rezultati ženske ABSOLUTNO

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 KOZJEK NADA SLO / NOVICE EXTREME Ž 0+ 0:15:19 0:34:56 0:22:20 1:12:35
2 LESKOVŠEK VERONIKA SLO / T.K. LJUBLJANA. Ž 0+ 0:12:59 0:37:11 0:28:41 1:18:51
3 HOČEVAR MOJCA SLO / T.K. LJUBLJANA. Ž 0+ 0:17:51 0:39:38 0:27:07 1:24:36
4 BOŠNJAK KSENJA SLO / TRIATLET CELJE Ž 0+ 0:17:14 0:41:16 0:29:33 1:28:03
5 GAZVODA BARBARA SLO / / Ž 0+ 0:18:59 0:42:12 0:31:09 1:32:20

Rezultati ŠTUDENTI ABSOLUTNO

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 HOČEVAR GREGA SLO Š TRISPORT M 21-40 0:10:12 0:28:44 0:18:54 0:57:50
2 PEČNIK ERIH SLO Š ENERGIA M 21-40 0:10:25 0:28:35 0:19:33 0:58:33
3 PŠENIČNIK PRIMOŽ SLO Š ENERGIA M 21-40 0:10:28 0:28:32 0:20:36 0:59:36
4 LOVŠE JURIJ SLO Š KOVINOTEHNA CELJE M 21-40 0:10:30 0:30:30 0:21:50 1:02:50
5 MIŠE SIMON SLO Š T.K. UUBLJANA. M 0-20 0:11:17 0:32:28 0:20:01 1:03:46
6 KOROŠEC BOŠTJAN SLO Š KD KAMNIK M 21-40 0:15:19 0:33:18 0:21:18 1:09:55
7 KRAČUN RAJKO SLO Š / M 0-20 0:14:03 0:33:57 0:22:50 1:10:50
8 ANDERUČ BOŠTJAN SLO Š / M 21-40 0:12:28 0:41:01 0:24:14 1:17:43
9 KOVAČ GREGA SLO Š / M 21-40 0:13:24 0:38:16 0:28:26 1:20:06
10 PRAPROTNIK PRIMOŽ SLO Š PREBOLD M 21-40 0:14:47 0:42:31 0:26:24 1:23:42
11 PRAPROTNIK URBAN SLO Š / M 21-40 0:13:28 0:52:12 0:24:39 1:30:19

Rezultati KADETI

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 VRHOVEC IGOR SLO / T.K LJUBLJANA. M 0-20 0:11:35 0:33:15 0:21:48 1:06:38
2 PLIVARIČ JAN SLO / T.K LJUBLJANA. M 0-20 0:12:14 0:34:28 0:22:15 1:08:57
3 ČELEBIČ LUKA SLO / T.K. LJUBLJANA. M 0-20 0:12:16 0:33:16 0:25:21 1:10:53
4 VRHOVEC ŽIGA SLO / T.K. UUBLJANA. M 0-20 0:12:04 0:38:04 0:28:43 1:18:51

Rezultati KADETINJE

Mesto Priimek in ime Država Status Klub Spol Kateqorija Plavanie Kolo Tek Skupaj
1 LESKOVŠEK VERONIKA SLO / T K. LJUBLJANA. Ž 0+ 0:12:59 0:37:11 0:28:41 1:18:51