SPRINT – ABSULUTNO

MESTO Mesto-kat. Startna št. Priimek in ime Država Kategorija Plav.+ Kolo Tek Čas skupaj Tek-1000m
1 1 64 ZEVNIK KLEMEN SLO 2 0:40:51 0:18:07 0:58:58 0:03:37
2 2 47 DENSA DOMEN SLO 2 0:40:20 0:18:52 0:59:12 0:03:46
3 1 77 KOVAČ MATJAŽ SLO 7 0:40:50 0:18:36 0:59:26 0:03:43
4 3 75 PŠENIČNIK PRIMOŽ SLO 2 0:41:08 0:18:42 0:59:50 0:03:44
5 4 83 SINK TOMAŽ SLO 2 0:41:07 0:18:56 1:00:03 0:03:47
6 5 97 JANEŽIČ GREGOR SLO 2 0:41:00 0:19:57 1:00:57 0:03:59
7 1 99 DEBEVEC SOJAN SLO 3 0:42:28 0:21:15 1:03:43 0:04:15
8 6 51 KRAJNC MITJA SLO 2 0:44:14 0:20:15 1:04:29 0:04:03
9 2 76 TEPEŠ DEJAN SLO 7 0:43:12 0:21:23 1:04:35 0:04:17
10 1 41 MENART MIHA SLO 6 0:43:31 0:21:58 1:05:29 0:04:24
11 2 64 AČIMOVIČ RADO SLO 3 0:46:30 0:19:13 1:05:43 0:03:51
12 1 58 MENCINGER MATJAŽ SLO 1 0:43:12 0:22:38 1:05:50 0:04:32
13 7 44 MRAZ MATJAŽ SLO 2 0:45:59 0:19:55 1:05:54 0:03:59
14 2 66 KRAČUN RAJKO SLO 1 0:45:00 0:21:02 1:06:02 0:04:12
15 3 79 KOGOVŠEK STANE SLO 3 0:46:44 0:20:03 1:06:47 0:04:01
16 2 82 SEME UROŠ SLO 6 0:42:28 0:24:20 1:06:48 0:04:52
17 3 87 GRUDEN ALESSANDRO ITA 2 0:45:35 0:21:16 1:06:51 0:04:15
18 4 63 SKLEP ANTON SLO 3 0:46:33 0:20:33 1:07:06 0:04:07
19 3 50 BASLER ERVIN SLO 6 0:43:20 0:24:15 1:07:35 0:04:51
20 9 98 GODHIC PAOLO ITA 2 0:43:36 0:24:00 1:07:36 0:04:48
21 10 62 DEČMAN MITJA SLO 2 0:46:30 0:21:22 1:07:52 0:04:16
22 3 43 ZORE GREGA SLO 1 0:45:19 0:22:36 1:07:55 0:04:31
23 3 78 PETELIN MILOŠ SLO 7 0:46:20 0:21:36 1:07:56 0:04:19
24 11 70 KOVAČIČ DUŠAN SLO 2 0:43:32 0:24:27 1:07:59 0:04:53
25 4 61 CELEBIČ LUKA SLO 6 0:44:51 0:23:41 1:08:32 0:04:44
26 4 65 SENGER JANI SLO 1 0:56:10 0:12:36 1:08:46 0:02:31
27 1 86 TANKO JOŽE SLO 4 0:45:27 0:23:41 1:09:08 0:04:44
28 1 90 KOROŠEC BOŠTJAN SLO 5 0:48:07 0:21:27 1:09:34 0:04:17
29 1 57 KOZJEK NADA SLO 8 0:49:24 0:21:02 1:10:26 0:04:12
30 12 54 ŠKUFCA MATEJ SLO 2 0:48:20 0:22:39 1:10:59 0:04:32
31 5 88 DOBRECOVIČ SREČKO SLO 1 0:46:29 0:22:40 1:11:09 0:04:32
32 2 73 CVITAN BORKO C RO 5 0:49:35 0:22:23 1:11:58 0:04:29
33 13 95 UDOVIČ SASO SLO 2 0:49:50 0:22:42 1:12:32 0:04:32
34 14 52 ERŽEN ROMAN SLO 2 0:47:22 0:25:23 1:12:45 0:05:05
35 15 81 SKRIGNARI MARKO ITA 2 0:49:49 0:23:19 1:13:08 0:04:40
36 3 96 KOSEC GREGOR SLO 5 0:50:28 0:23:08 1:13:36 0:04:38
37 6 101 VRHOVEC IGOR SLO 1 0:46:30 0:27:37 1:14:07 0:05:31
38 16 59 RANGUS BOŠTJAN SLO 2 0:51:18 0:22:51 1:14:09 0:04:34
39 2 80 CANEPA ANGELA ITA 8 0:49:45 0:24:48 1:14:33 0:04:58
40 4 71 AVDUCA PELAJ SLO 7 0:52:56 0:22:29 1:15:25 0:04:30
41 3 93 ŽABJEK SIMONA SLO 8 0:54:39 0:21:15 1:15:54 0:04:15
42 4 72 ROMIH PETER SLO 5 0:51:38 0:24:17 1:15:55 0:04:51
43 5 69 PETELINŠEK KARLI SLO 5 0:53:37 0:22:25 1:16:02 0:04:29
44 2 74 STOPAR MAKS SLO 4 0:53:24 0:23:04 1:16:28 0:04:37
45 5 45 OCEPEK CIRIL SLO 3 0:48:05 0:28:35 1:16:40 0:05:43
46 5 42 OCEPEK URBAN SLO 6 0:49:14 0:28:11 1:17:25 0:05:38
47 6 89 ŽILNIK PETER SLO 5 0:52:20 0:26:37 1:18:57 0:05:19
48 3 67 LOZIČ ALEKSANDER SLO 4 0:46:43 0:32:18 1:19:01 0:06:28
49 6 52 ŠTUHEC MIRKO SLO 3 0:56:18 0:22:49 1:19:07 0:04:34
50 7 60 PLIVERIČ MARKO SLO 3 0:42:38 0:38:08 1:20:46 0:07:38
51 17 91 MACUH BORUT SLO 2 0:57:18 0:24:42 1:22:00 0:04:56
52 5 68 VARGA IGOR SLO 7 0:56:20 0:27:20 1:23:40 0:05:28
53 8 56 BOROVINŠEK MLADEN SLO 3 0:56:15 0:29:50 1:26:05 0:05:58
54 7 94 KOROŠEC MATJAŽ SLO 5 0:58:40 0:28:18 1:26:58 0:05:40
55 8 100 GERCER IZTOK SLO 5 0:56:44 0:33:23 1:30:07 0:06:41
56 4 85 ČERNIVEC LADO SLO 4 1:03:43 0:29:27 1:33:10 0:05:53
57 6 46 PLIVERIČ JAN SLO 6 0:53:25 ODSTOP ODSTOP
58 9 48 STINGELJ JOŽE SLO 3 ODSTOP ODSTOP ODSTOP
59 6 49 ROPRET ALEŠ SLO 7 0:43:20 ODSTOP ODSTOP
60 7 92 VRHOVEC ŽIGA SLO 6

Legenda po kategorijah:

Št. Kategorija
1 Moški do 20 let
2 Moški 20 – 40 let
3 Moški 40 – 50 let
4 Moški50 +
5 Študenti
7 Vojaki
8 Ženske