SKUPNO

Mesto St. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 32 MEDVEŠEK MATIJA TK LJUB M21 2:08:32
2 59 HOČEVAR GREGA KD KAMNIK M21 2:08:47
3 49 TOMŠIČ JANI TK LJUB M21 2:09:04
4 61 KREGAR MIRO KD KAMNIK M21 2:10:21
5 2 AVSEC JANEZ TK LJUB M2I 2:10:55
6 34 MOČNIK ERIK SLOGA 1902 M17 2:12:18
7 12 GLAVNIK DEJAN POLZELA M17 2:13:17
8 54 DENŠA DOMEN TK LJUB M17 2:14:30
9 50 TUŠAR SIMON SLOGA 1902 M21 2:15:23
10 52 VIRAG FREDI SLOGA 1902 M21 2:17:57
11 27 KROMAR DAMJAN STOP TEAM M21 2:18:18
12 17 JURAJA SAŠO TK Š. LOKA M21 2:18:30
13 4 BENEDIK SILVO SLOGA 1902 M21 2:18:50
14 33 MIHELIČ BLAŽ TK LJUB M21 2:19:08
15 19 KOLMAN MIRAN TK Š .LOKA M21 2:19:34
16 46 ŠINK TOMAŽ TK TRIGLAV M21 2:20:32
17 25 KRAVOS S. GREGOR MARATON M21 2:21:05
18 40 PLUT RAFAEL TK LJUB M21 2:22:03
19 48 TANKO JOŽE KOVINOTEH M40 2:22:54
20 36 NAKRST NATAŠA STOP TEAM Ž30 2:23:17
21 24 KRAJNC MITJA KOVINOTEH M21 2:23:53
22 47 ŠKRLEP ANTON TK LJUB M40 2:25:59
23 1 AČIMOVIČ RADO MARATON M40 2:26:53
24 35 MRAZ MATJAŽ SPIRIDON M21 2:27:39
25 8 DEBENC BOJAN TK LJUB M21 2:29:35
26 60 PETEK MARJAN trmastI M 21 2:32:08
27 7 COKAN NINO KOVINOTEH M21 2:32:42
23 11 FLERIN KAREL KD KAMNIK M40 2:33:33
29 13 GORANIČ MARKO SLOGA 1902 M21 2:35:16
30 28 LAPAJNA PIO TVO PART M40 2:35:23
31 10 EKART VIKTOR kd kamNIK M21 2:37:06
32 9 DEŽMAN MITJA KOVINOTEH M21 2:37:19
33 22 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK M21 2:38:52
34 55 BRIC SLAVKO Š.CS DRETI M40 2:35:07
35 45 STOPAR MAKS TK LJUB M30+ 2:39:12
36 37 OCEPEK CIRIL TK LJUB M40 2:40:04
37 15 HORVAT MATIJA TK LJUB M50+ 2:40:20
38 3 AŽMAN DARJA TK KRANJ Ž21 2:43:39
39 58 PIRC IGOR KOVINOTEH M40 2:44:00
40 6 BREGAR DRAGO KD KAMNIK M21 2:44:38
41 38 PINTARIČ KAPLI DOBRNA m17 2:51:35
42 31 MEDVEŠČEK KAPEL TK LJUB M50+ 2:51:53
43 41 PREŠERN ZORAN CASINO M21 2:57:04
44 26 KRIŠTOFIČ MARE OK TIVOLI M40 2:59:04
45 14 HROVAT FRANC TK LJUB M50+ 3:03:03
46 13 KATIČ PETER KOVINOTEH M50+ 3:28:53
20 KOGOJ IGOR SLOGA 1902 M21 Odstop
57 JANEŽIČ GREGOR M21 Odstop
16 JAKŠA JOŽE TK NM M17 Odstop
55 KOSMAČ SANDI TK SEVNICA M21 Odstop
53 LOVŠE JURIJ MARIBOR M21 Odstop
21 KOGOVŠEK STANE TK LJUB M21 Odstop
51 VELEPEC UROŠ STOP TEAM M21 Odstop

Kategorija Ž30

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 36 NAKRST NATAŠA STOP TEAM Ž30 1 0:26:20 1 1:17:45 1 0:39:11 2:23:17

Kategorija Ž21 – Članice

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 3 AŽMAN DARJA TK KRANJ Ž21 1 0:28:15 1 2:28:37 1 0:46:47 2:43:39

Kategorija M17 – Mladinci

Mesto St. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 34 MOČNIK ERIK SLOGA 1902 M17 2:12:18
2 12 GLAVNIK DEJAN POLZELA M17 2:13:17
3 54 DENŠA DOMEN TK LJUB M17 2:14:30
4 38 PINTARIČ KARLI DOBRNA M17 2:51:35
16 JAKŠA JOŽE TK NM M17 Odstop

Kategorija M21 – Člani

Mesto St. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 32 MEDVEŠEK MATIJA TK LJUB M21 2:08:32
2 59 HOČEVAR GREGA KD KAMNIK M21 2:08:47
3 49 TOMŠIČ JANI TK LJUB M21 2:09:04
4 61 KREGAR MIRO KD KAMNIK M21 2:10:21
5 2 AVSEC JANEZ TK LJUB M21 2:10:55
6 50 TUŠAR SIMON SLOGA 1902 M21 2:15:23
7 52 VIRAG FREDI SLOGA 1902 M21 2:17:57
8 27 KROMAR DAMJAN STOP TEAM M2I 2:18:18
9 17 JURAJA SAŠO TK Š. LOKA M21 2:01:30
10 4 BENEDIK SILVO SLOGA 1902 M21 2:18:50
11 33 MIHELIČ BLAŽ TK LJUB M21 2:19:08
12 19 KOLMAN MIRAN TK Š. LOKA M2I 2:19:34
13 46 ŠINK TOMAŽ TK TRIGLAV M21 2:20:32
14 25 KRAVOS S. GREGOR MARATON M21 2:21:05
15 40 PLUT RAFAEL TK LJUB M21 2:22:07
16 24 KRAJNC MITJA KOVINOTEH M21 2:23:53
17 35 MRAZ MATJAŽ SPIRIDON M21 2:27:39
13 8 DEBENC BOJAN TK LJUB M21 2:29:35
19 60 PETEK MARJAN TRMASTI M21 2:32:08
20 7 COKAN NINO KOVINOTEH M21 2:32:42
21 13 GORANIČ MARKO SLOGA 1902 M21 2:35:16
22 10 EKART VIKTOR KD KAMNIK M21 2:37:06
23 9 DEČMAN MITJA KOVINOTEH M21 2:37:19
24 22 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK M21 2:38:52
25 6 BREGAR DRAGO KD KAMNIK M21 2:44:38
26 41 PREŠERN ZORAN CASINO M21 2:57:04
20 KOGOJ IGOR SLOGA 1902 M21 Odstop
57 JANEŽIČ GREGOR M21 Odstop
55 KOSMAČ SANDI TK SEVNICA M21 Odstop
53 LOVŠE JURIJ MARIBOR M21 Odstop
21 KOGOVŠEK STANE TK LJUB M21 Odstop
51 VELEPEC UROŠ STOP TEAM M21 Odstop

Kategorija M40

Mesto St. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 48 TANKO JOŽE KOVINOTEH M40 2:22:54
2 47 ŠKRLEP ANTON TK LJUB M40 2:25:59
3 1 AČIMOVIČ RADO MARATON M40 2:26:53
4 11 FLERIN KAREL KD KAMNIK M40 2:33:33
5 28 LAPAJNA PIO TVD PART M40 2:35:23
6 56 BRIC SLAVKO Š.CS DRETI M40 2:39:07
7 37 OCEPEK CIRIL TK LJUB M40 2:40:04
8 58 PIRC IGOR KOVINOTEH M40 2:44:00
9 26 KRIŠTOFIČ MARE OK TIVOLI M40 2:59:04

Kategorija M50+

Mesto St. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 45 STOPAR MAKS TK LJUB M50+ 2:39:12
2 15 HORVAT MATIJA TK LJUB M50+ 2:40:20
3 31 MEDVEŠČEK KAREL TK LJUB M50+ 2:51:53
4 14 HROVAT FRANC TK LJUB M50+ 3:03:03
5 18 KATIČ PETER KOVINOTEH M50+ 3:28:53