SPRINT TRIATLON – REZULTATI ABSOLUTNO

Mesto Startna št. Priimek in ime Klub Država Kategorija Plavanje Kolo Tek Čas skupaj
1 1 HOČEVAR GREGA NOVICE EXTREME SLO 4 0:10:25 0:30:50 0:17:18 0:58:33
2 2 SEME UROS NOVICE EXTREME SLO 3 0:09:40 0:31:37 0:17:31 0:58:48
3 32 MENARD MIHA TK LJUBLJANA SLO 3 0:10:30 0:30:42 0:18:07 0:59:19
4 40 COKAN NINO KOVINOTEHNA SLO 4 0:10:35 0:30:35 0:18:54 1:00:04
5 7 KOVAČ MATJAŽ TRIWAY SLO 4 0:11:20 0:30:43 0:18:45 1:00:48
6 15 BOJLERJI BRANIK SLO 8 0:11:50 1:01:00
7 28 MOČNIK ERIK TRISPORT SLO 4 0:11:18 0:33:32 0:17:02 1:01:52
8 31 TEPEŠ DEJAN TRIWAY SLO 4 0:11:14 0:31:08 0:19:51 1:02:13
9 13 ROPRET ALEŠ TK SAM G-C 4 0:10:50 0:31:40 0:20:10 1:02:40
10 8 CELJANI SLO 5 0:12:25 0.32:35 0:18:34 1:03:34
11 25 NOVOSELEC JOŽE NOVICE EXTREME SLO 4 0:12:40 0:32:30 0:18:48 1:03:58
12 4 ERLIH SASA TRIWAY SLO 4 0:12:37 0:33:08 0:18:16 1:04:01
13 5 KRAČUN RAJKO KOVINOTEHNA SLO 4 0:12:05 0:33:02 0:18:58 1:04:05
14 22 MAROZIN IVAN TK ROVINJ CRO 3 0:12:25 0:32:05 0:19:59 1:04:29
15 3 CEIEBIC LUKA TK LJUBLJANA SLO 3 0:10:26 0:31:56 0:22:36 1:04:58
16 48 SKAVTI SLO 8 0:13:00 1:06:08
17 35 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 5 0:13:10 0:35:07 0:19:14 1:07:31
18 19 BRUS BOJAN TS RADENSKA SLO 4 0:14:23 0:35:00 0:19:27 1:08:50
19 18 BRIC SLAVKO KOVINOTEHNA SLO 6 0:14:48 0:35:30 0:21:23 1:11:41
20 29 MARGUČ GREGOR DŠ VESELJAKOV SLO 4 0:15:50 0:35:59 0:20:17 1:12:06
21 33 KOSEC GREGOR GRIC TEAM SLO 4 0:15:30 0:33:40 0:23:01 1:12:11
22 6 VETERANI SLO 8 0:17:20 1:12:22
23 9 MAUKO ZDRAVKO TS RADENSKA SLO 5 0:16:48 1:12:25
24 20 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 3 0:15:30 0:34:42 0:22:47 1:12:59
25 10 ERŽEN ROMAN TK RIBNICA SLO 4 0:14:48 0:35:47 0:22:35 1:13:10
26 11 VODOVNIK KLEMEN AD SLOV. BISTRICA SLO 4 0:18:02 0:32:43 0:22:25 1:13:10
27 39 SCHNEEBERGER MIRAN KOVINOTEHNA SLO 5 0:15:30 1:13:20
28 41 GUČEK ANDREJ SLO 4 0:15:22 0:35:53 0:23:25 1:14:40
29 23 STOPAR MAKS TK BOHINJ SLO 7 0:15:43 1:14:55
30 38 IVANČIČ SANDI SLO 3 0:16:18 1:15:00
31 42 AUDULLA PELAJ TK RIBNICA SLO 4 0:13:05 0:38:40 0:23:15 1:15:00
32 26 ŠTUHEC MIRKO KOVINOTEHNA SLO 5 0:15:00 0:38:28 0:21:48 1:15:16
33 37 STOJANOVIČ LJUBISA SLO 4 0:12:25 0.40:20 0:23:49 1:16:34
34 36 ŽNIDARIČ MARKO SLO 3 0:16:16 0:37:02 0:23:33 1:16:51
35 14 PREBEG PETRA TK BOHINJ SLO 9 0:13:40 1:17:50
36 30 KOROŠEC MATJAŽ CELJAN SLO 4 0:15:47 0:37:03 0:25:15 1:18:05
37 57 BOROVINSEK MLADEN SLO 5 0:16:11 0:36:45 0:25:34 1:18:30
38 12 KOČEVAR MOJCA TK DOBRAVA SLO 9 0:17:45 0:40:57 0:25:33 1:24:15
39 34 KOSEC NATALIJA GRIC TEAM SLO 9 0:14:17 1:26:20
40 21 JURKO BOJAN SLO 5 0:17:40 0:42:57 0:26:36 1:27:13
41 27 LAMPE UROS TK LJUBLJANA SLO 7 0:19:16 0:41:44 0:27:44 1:28:44
42 17 CERNIVEC LADO TK LJUBLJANA SLO 7 0:19:18 0:43:02 0:28:43 1:31:03
43 24 SELAN JANEZ SLO 4 0:19:50 0:45:30 0:28:40 1:34:00
44 16 BIZJAK NEJC SLO 3 0:19:21

Legenda po kategorijah

Kat. Št. Kategorija
1 Otroci do 15 let
2 Kadeti
3 Mladinci
4 Moški 21-39 let
5 Moški 40 – 44 let
6 Moški 45 do49
7 Moški od 50 in več
8 Štafete
9 Ženske

SUPER SPRINT TRIATLON – REZULTATI ABSOLUTNO

Mesto Startna st. Priimek in ime Klub Država Kategorija Plavanje Kolo Tek Čas skupaj
1 105 PRAZN1KAR JURE SLO 3 0:04:09 0:14:56 0:07:40 0:26:45
2 113 GORENC GREGOR SLO 3 0:03:40 0:15:57 0:09:02 0:28:39
3 104 PELAJ ALBERT TK RIBNICA SLO 1 0:03:33 0:16:32 0:10:03 0:30:08
4 107 BEVC REBEKA SLO 6 0:03:50 0:16:40 0:10:08 0:30:38
5 103 KUŽNER MARKO SLO 2 0:03:45 0:17:13 0:10:27 0:31:25
6 112 FELDIN ANDREJ SLO 3 0:04:38 0:17:20 0:10:49 0:32:47
7 109 MALKOŠEK ŽAN TK PONIKVA SLO 1 0:03:36 0:18:19 0:11:34 0:33:29
8 102 ZORE MIHA PK KAMNIK SLO 1 0:03:30 0:19:11 0:10:54 0:33:35
9 108 GRADIŠNIK BOJAN TK PONIKVA SLO 4 0:04:30 0:19:48 0:10:12 0:34:30
10 106 NEŽA JURKOMITJA LIPNIKNARAKS TAJA SLO 5 0:06:05 0:20:22 0:08:29 0:34:56
11 101 BOROVINŠEK JANEZ VK MARIBOR SLO 1 0:03:12 0:36:18
12 110 LAMPRET LENART MARINES SLO 1 0:03:02 0:21:55 0:11:55 0:36:52
13 111 KRIVEC ŽIVA SLO 6 0:04:20 0:23:50 0:18:45 0:46:55
14 100 GRLIC LJUBO SLO 3 0:05:15 0:19:00

Legenda po kategorijah:

Kat. Št. Kategorija
1 OTROCI DO 15 LET
2 MLADINC116 DO 20
3 MOŠKI 21 DO 30 LET
4 MOŠKI 31 LET +
5 ŠTAFETE
6 ŽENSKE