Absolutna razvrstitev (M)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
1 1 ŽEPIČ DAMJAN TK RIBNICA SLO M3 0:18:20 1:03:02 0:37:47 1:59:09
11 2 PATRČEVIĆ DEJAN TKPETAR ZRINSKI HRV M3 0:19:35 1:05:17 0:39:45 2:04:37
4 3 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA SLO M3 0:19:15 1:05:09 0:40:19 2:04:43
50 4 SEME UROŠ ŠD SOKOL TIVOLI SLO M2 0:18:21 1:06:24 0:41:12 2:05:57
49 5 MOČNIK ERIK TRISPORT SLO M3 0:19:31 1:05:18 0:42:02 2:06:51
5 6 KROMAR DAMIJAN TK RIBNICA SLO M3 0:22:00 1:04:35 0:41:04 2:07:39
9 7 BORIÆ NIKOLA TK RIBNICA HRV M3 0:20:15 1:04:28 0:43:14 2:07:57
3 8 HOČEVAR GREGA ŠD SOKOL TIVOLI SLO M3 0:19:27 1:05:14 0:43:34 2:08:15
10 9 TIŠLJAR MIRKO ŠD STUBICA HRV M3 0:20:17 1:06:23 0:41:43 2:08:23
6 10 KRAČUN RAJKO ŠRK KOVINOTEHNA SLO M3 0:20:50 1:05:40 0:45:29 2:11:59
35 11 PETELIN MILOŠ TK RIBNICA SLO M3 0:20:16 1:06:30 0:45:57 2:12:43
12 12 ŠTIBELJ MATJAŽ NOVICE EXTREME SLO M3 0:22:25 1:04:20 0:46:54 2:13:39
7 13 TOMŠIČ JANI ŠD TRISPORT SLO M3 0:20:05 1:06:55 0:49:32 2:16:32
53 14 KRANJC DAVID TRISPORT SLO M2 0:22:26 1:06:27 0:49:14 2:18:07
5 15 ZORE GREGA TRISPORT SLO M2 0:20:40 1:06:09 0:52:29 2:19:18
52 16 SLAPNIČAR MATEVŽ NOVICE EXTREME SLO M3 0:26:24 1:09:09 0:44:01 2:19:34
8 17 DEBENEC BOJAN ŠRK KOVINOTEHNA SLO M4 0:22:47 1:06:23 0:51:08 2:20:18
45 18 EGON RENKO TK TRST SLO M5 0:25:21 1:10:31 0:44:56 2:20:48
54 19 KRANJC MITJA TRI TEAM CELJE SLO M3 0:24:13 1:07:34 0:49:23 2:21:10
23 20 CVETKO LOVRENC TK LJUBLJANA SLO M3 0:24:09 1:11:20 0:46:47 2:22:16
37 21 PUST ERVIN TK RIBNICA SLO M3 0:26:55 1:08:35 0:47:38 2:23:08
48 22 ZORIČIĆ VELIBOR TKZAGREB HR M3 0:22:27 1:10:38 0:51:39 2:24:44
19 23 BENČINA MATEJ TK RIBNICA SLO M2 0:26:58 1:10:40 0:47:25 2:25:03
44 24 ŽAGAR ANTON TK RIBNICA SLO M5 0:30:12 1:09:57 0:47:41 2:27:50
15 25 ŠKRLEP ANTON ŠD TRISPORT SLO M5 0:28:30 1:09:25 0:50:41 2:28:36
41 26 ŠKUFCA MATEJ TK RIBNICA SLO M3 0:30:29 1:09:25 0:49:32 2:29:26
47 27 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR SLO M3 0:28:43 1:14:53 0:46:27 2:30:03
34 28 MIHEL RAJKO RADIO DUR SLO M4 0:30:31 1:14:40 0:46:22 2:31:33
25 29 DEČMAN MITJA TK RIBNICA SLO M3 0:25:23 1:12:54 0:54:59 2:33:16
30 30 KOGOVŠEK STANE ŠD SOKOL TIVOLI SLO M5 0:29:56 1:13:22 0:50:14 2:33:32
42 31 ŠULIGOJ GORAZD ŠRK KOVINOTEHNA SLO M3 0:28:15 1:15:58 0:51:14 2:35:27
21 32 BREGAR DRAGO ŠD SOKOL TIVOLI SLO M4 0:32:10 1:17:46 0:47:12 2:37:08
18 33 BABNIK BLAŽ MESTO LJUBLJANA SLO M3 0:34:00 1:15:35 0:47:54 2:37:29
20 34 JURIČ GORAN ŠRK KOVINOTEHNA SLO M4 0:26:35 1:08:58 1:05:52 2:41:25
36 35 PODOBNIK GAŠPER MESTO LJUBLJANA SLO M3 0:29:31 1:16:24 0:56:45 2:42:40
32 36 KROFL DRAGO TK TRIGLAV KRANJ SLO M5 0:28:50 1:15:42 1:03:15 2:47:47
33 37 STOPAR ALEŠ ŠD CASINO LIPICA SLO M3 0:22:30 1:23:18 1:03:47 2:49:35
20 38 BOROVNIŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO M4 0:28:49 1:21:10 1:00:53 2:50:52
39 39 STOPAR MAKS TK BOHINJ SLO M7 0:32:40 1:18:19 1:00:51 2:51:50
31 40 KOVAČIČ PRIMOŽ MARIBOR SLO M3 0:31:40 1:21:50 1:07:00 3:00:30
27 41 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO M7 0:34:47 1:24:38 1:02:08 3:01:33
56 42 RUDI ŠKAPIN MEDUKUS SLO M8 0:37:52 1:25:31 1:04:42 3:08:05
24 43 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA SLO M7 0:36:44 1:33:26 1:11:21 3:21:31
40 44 STRMEČKI ALEŠ MARIBOR SLO M3 0:40:04 1:32:20 1:16:01 3:28:25
29 45 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO M6 0:35:13 1:34:09 1:19:26 3:28:48
33 46 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO M7 0:34:58 1:36:33 1:18:24 3:29:55
13 47 COKAN NINO ŠD TRISPORT SLO M3 0:20:26 O
14 47 AČIMOVIČ RADO ŠRK KOVINOTEHNA SLO M5 0:28:05 O
43 47 TEPEŠ DEJAN TK LJUBLJANA SLO M3 0:21:16 O
46 47 VODEB MATJAŽ PK LJUBLJANA SLO M3 0:29:17 1:27:29 O

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
16 1 ŠIMIC MATEJA ŠD PRŠ BAKOVCI SLO Z3 0:20:35 1:11:35 0:49:43 2:21:53
17 2 ARNEŽ MARTINA SOKOL TIVOLI SLO Z3 0:27:24 1:18:32 0:52:39 2:38:35
55 3 MIJOVIČ MOJCA TK LJUBLJANA SLO Z3 0:32:00 1:25:51 1:02:04 2:59:55
26 4 HOČEVAR MOJCA TK LJUBLJANA SLO Z3 0:35:44 1:32:37 1:09:39 3:18:00

Rezultati po katergorijah za DP (M)

Kategorija: M2

Št. št.: Mesto Ime In priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas:
50 1 SEME UROŠ ŠD SOKOL TIVOLI SLO M2 0:18:21 1:06:24 0:41:12 2:05:57
53 2 KRANJC DAVID TRISPORT SLO M2 0:22:26 1:06:27 0:49:14 2:18:07
51 3 ZORE GREGA TRISPORT SLO M2 0:20:40 1:06:09 0:52:29 2:19:18
19 4 BENČINA MATEJ TK RIBNICA SLO M2 0:26:58 1:10:40 0:47:25 2:25:03

Kategorija: M3

Št. št.: Mesto Ime In priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
1 1 ŽEPIČ DAMJAN TK RIBNICA SLO M3 0:18:20 1:03:02 0:37:47 1:59:09
4 2 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA SLO M3 0:19:15 1:05:09 0:40:19 2:04:43
49 3 MOČNIK ERIK TRISPORT SLO M3 0:19:31 1:05:18 0:42:02 2:06:51
5 4 KROMAR DAMIJAN TK RIBNICA SLO M3 0:22:00 1:04:35 0:41:04 2:07:39
O 5 HOČEVAR GREGA ŠD SOKOL TIVOLI SLO M3 0:19:27 1:05:14 0:43:34 2:08:15
S KRAČUN RAJKO ŠRK KOVINOTEHNA SLO M3 0:20:50 1:05:40 0:45:29 2:11:59
35 7 PETELIN MILOŠ TK RIBNICA SLO M3 0:20:16 1:06:30 0:45:57 2:12:43
12 6 ŠTIBELJ MATJAŽ NOVICE EXTREME SLO M3 0:22:25 1:04:20 0:46:54 2:13:39
7 9 TOMŠIČ JANI ŠD TRISPORT SLO M3 0:20:05 1:06:55 0:49:32 2:16:32
52 10 SLAPNIČAR MATEVŽ NOVICE EXTREME SLO M3 0:26:24 1:09:09 0:44:01 2:19:34
23 11 CVETKO LOVRENC TK LJUBLJANA SLO M3 0:24:09 1:11:20 0:46:47 2:22:16
37 12 PUST ERVIN TK RIBNICA SLO M3 0:26:55 1:08:35 0:47:38 2:23:08
41 13 ŠKUFCA MATEJ TK RIBNICA SLO M3 0:30:29 1:09:25 0:49:32 2:29:26
25 14 DEČMAN MITJA TK RIBNICA SLO M3 0:25:23 1:12:54 0:54:59 2:33:16
42 15 ŠULIGOJ GORAZD ŠRK KOVINOTEHNA SLO M3 0:28:15 1:15:58 0:51:14 2:35:27
13 16 COKAN NINO ŠD TRISPORT SLO M3 0:20:26 O
43 16 TEPEŠ DEJAN TK LJUBLJANA SLO M3 0:21:16 O

Kategorija: M4

Št. št.: Mesto Ime In priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas:
8 1 DEBENEC BOJAN ŠRK KOVINOTEHNA SLO M4 0:22:47 1:06:23 0:51:08 2:20:18
21 2 BREGAR DRAGO ŠD SOKOL TIVOLI SLO M4 0:32:10 1:17:46 0:47:12 2:37:08
28 3 JURIČ GORAN ŠRK KOVINOTEHNA SLO M4 0:26:35 1:08:58 1:05:52 2:41:25

Kategorija: M5

Št. št.: Mesto Ime In priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
44 1 ŽAGAR ANTON TK RIBNICA SLO M5 0:30:12 1:09:57 0:47:41 2:27:50
15 2 ŠKRLEP ANTON ŠD TRISPORT SLO M5 0:28:30 1:09:25 0:50:41 2:28:36
3 KOGOVŠEK STANE ŠD SOKOL TIVOLI SLO M5 0:29:56 1:13:22 0:50:14 2:33:32
32 4 KROFL DRAGO TK TRIGLAV KRANJ SLO M5 0:28:50 1:15:42 1:03:15 2:47:47
14 5 AČIMOVIČ RADO ŠRK KOVINOTEHNA SLO M5 0:28:05 O

Kategorija: M7

Št. št.: Mesto Ime In priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas:
39 1 STOPAR MAKS TK BOHINJ SLO M7 0:32:40 1:18:19 1:00:51 2:51:50
27 2 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO M7 0:34:47 1:24:38 1:02:08 3:01:33
24 3 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA SLO M7 0:36:44 1:33:26 1:11:21 3:21:31
33 4 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO M7 0:34:58 1:36:33 1:18:24 3:29:55

SPRINT TRIATLON – REZULTATI ABSOLUTNO

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub Država Kategorija Plavanje Plavanje + Kolo Tek Čas skupaj
1 8 VELEPEC UROŠ NOVICE EXTREME SLO 2 0:10:33 0:58:03
2 28 SEME UROŠ SOKOL TIVOLI SLO 1 0:09:42 0:40:44 0:17:28 0:58:12
3 13 PATRČEVIĆ DEJAN TK PETAR ZRINSKI CRO 2 0:40:53 0:17:21 0:58:14
4 5 KROMAR DAMIJAN TK RIBNICA SLO 2 0:41:19 0:17:21 0:58:40
5 33 MOČNIK ERIK TRISPORT SLO 2 0:41:10 0:18:26 0:59:36
6 17 TIŠLJAR MIRKO SD STUBICA CRO 2 0:41:42 0:18:10 0:59:52
7 30 ZORE GREGA TRISPORT SLO 1 1:00:11
3 4 COKAN NINO TRISPORT SLO 2 0:41:10 0:19:17 1:00:27
9 7 TEPEŠ DEJAN TK LJUBLJANA SLO 2 1:00:38
10 42 PETELIN MILOŠ TK RIBNICA SLO 2 1:00:46
11 56 BOKIČ NIKOLA TK RIBNICA SLO 2 1:01:12
12 20 SINK TOMAŽ SOKOL TIVOLI SLO 2 1:01:40
13 9 JANEZIČ GREGOR NOVICE EXTREME SLO 2 0:43:50 0:19:17 1:03:07
14 36 KRAČUN RAJKO KOVINOTEHNA CE SLO 2 0:43:48 0:19:29 1:03:17
15 16 ŠTIBELJ MATJAŽ NOVICE EXTREME SLO 2 1:04:31
16 53 KRAJNC DAVID TRISPORT KAMNIK SLO 1 0:43:33 0:21:14 1:04:47
17 23 LOVRENC CVETKO TK LJUBLJANA SLO 2 0:47:13 0:19:34 1:06:47
18 14 VRBINC SAŠO TK RIBNICA SLO 1 0:46:28 0:20:23 1:06:51
19 29 GERUT ANJA SOKOL TIVOLI SLO 7
20 21 SLAPNIČAR MATEVŽ NOVICE EXTREME SLO 2 0:47:26 0:19:53 1:07:19
21 6 DEČMAN MITJA TK RIBNICA SLO 2 0:44:10 0:23:15 1:07:25
22 40 TRSPORT EKART TRISPORT SLO 6 1:07:26
23 41 ŠULIGOJ GORAZD KOVINOTEHNA CE SLO 2 1:08:04
24 50 JENKO UROŠ SLO 2 0:47:59 0:20:11 1:08:10
25 43 ŠKUFCA MATEJ TKR SLO 2 0:47:52 0:20:51 1:08:43
26 43 KOZJEK NADA NOVICE EXTREME SLO 7 0:48:19 0:20:35 1:08:54
27 51 GRIC (ŠTAFETA) TSD GRIC SLO 6 0:47:04 0:21:58 1:09:02
28 13 PUST ERVIN TK RIBNICA SLO 2 0:47:35 0:21:38 1:09:13
29 52 KOGOVŠEK STANE SOKOL TIVOLI SLO 3 0:48:09 0:21:29 1:09:38
30 34 MIHELJ RAJKO RADIO DUR SLO 3 0:50:10 0:20:57 1:11:07
31 26 ARNEŽ MARTINA SOKOL TIVOLI SLO 7 0:48:29 0:22:50 1:11:19
32 24 VODEB MATJAŽ PK LJUBLJANA SLO 2 1:14:07
33 38 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR SLO 2 1:14:07
34 1 JURIČ GORAN KOVINOTEHNA CE SLO 3 0:50:31 0:24:18 1:14:49
35 55 PRERADOVIČ KONSTANTIN NOVICE EXTREME SLO 3 0:51:15 0:23:40 1:14:55
36 22 CARTER RALPH SOKOL TIVOLI SLO 2 0:49:47 0:25:28 1:15:15
37 46 KROFL DRAGO TK TRIGLAV SLO 4 1:17:03
38 11 IVANČIČ SANDI CELJAN SLO 1 0:51:30 0:25:37 1:17:07
39 49 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 3 0:51:53 0:25:48 1:17:41
40 27 PLIVARIČ MARKO SOKOL TIVOLI SLO 3 0:52:53 0:25:44 1:18:37
41 44 GRAŠIČ DANILO TK MARIBOR SLO 2 1:18:58
42 45 POLNER RUDI TRIATLON MARIBOR SLO 2 0:55:43 0:23:17 1:19:00
43 35 STOPAR MAKS TK BOHINJ SLO 4 0:55:39 0:24:17 1:19:56
44 2 ALIŠIČ ELVIS SLO 2 0:57:09 0:23:58 1:21:07
45 3 RAŽMAN MIRO TRIATLON BOHINJ SLO 3 1:28:36
46 54 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 4 0:57:28 0:32:06 1:29:31
47 31 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO 5 1:30:47
43 39 AČIMOVIČ RADO SRK KOVINOTEHNA SLO 3 1:06:00 0:28:49 1:34:49
49 10 BENČINA MATEJ TK RIBNICA SLO 1 ODSTOP
50 15 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA SLO 5 ODSTOP
51 19 HOČEVAR GREGA SOKOL TIVOU SLO 2 0:10:10 ODSTOP
52 25 HOČEVAR MOJCA TK LJUBLJANA SLO 7 0:51:48 ODSTOP
53 32 TOMŠIČ JANI TRISPORT SLO 2 0:46:55 ODSTOP
54 37 KOROŠEC MATJAŽ SLO 2 ODSTOP
55 47 BRIC SLAVKO KOVINOTEHNA CE SLO 3 0:47:56 ODSTOP

Legenda po kategorijah:

Št. Kategorija
1 Moški do 20 let
2 Moški 21 – 40 let
3 Moški 41-50 let
4 Moški 51-60 let
5 Moški od 60 in več
6 Štafete
7 Zenske

SUPERSPRINT TRIATLON – REZULTATI ABSOL UTNO

Mesto Št. Priimek in ime Klub Država Kategorija Čas skupaj
1 5 ČEBIN BOJAN TK RIBNICA SLO 1 0:25:06
2 11 PELAJ ALBERT TSD GRIC SLO 1 0:27:36
3 13 GRIC TSD GRIC SLO 5 0:27:56
4 14 ORAŽEM LOVRO TSD GRIC SLO 1 0:29:03
5 21 PERIČ IVAN TK MARIBOR SLO 2 0:29:31
6 7 ZORE MIHA PKK SLO 1 0:30:11
7 24 MAČKOŠEK ZAN MARINES NEPTUN SLO 1 0:31:47
8 6 TRAMTE MASA TK RIBNICA SLO 1 0:32:21
9 9 PELAJ LINDA TSD GRIC SLO 1 0:33:29
10 26 JURKO MATIJA RESTRICTED AREA SLO 2 0:33:36
11 30 FELDIN ANDREJ SLO 3 0:34:11
12 25 JURKO BOJAN RESTRICTED AREA SLO 4 0:34:33
13 19 KRIVEC ŽIVA MNC CELJE SLO 1 0:34:34
14 18 ŠELEKAR BARBARA MNC SLO 1 0:34:51
15 31 ALPNER FANI TRISPORT SLO 6 0:35:02
16 3 ZAJC MIHA TK RIBNICA SLO 1 0:35:26
17 17 REČNIK SASA MNC SLO 1 0:35:45
18 8 KOREN ANZE MARINES NEPTUN SLO 1 0:35:47
19 28 ALPNER MARKO TRISPORT SLO 1 0:36:32
20 20 HERCOG PETER TK MARIBOR SLO 4 0:38:36
21 15 BOROVINŠEK JANEZ TK MARIBOR SLO 2 0:39:47
22 16 MALGAJ MARIJA MNC SLO 1 0:40:44
23 27 GUZELJ IGOR SLO 2 0:41:24
24 22 GRADIŠNIK ROK MARINES NEPTUN SLO 1 0:47:40
25 23 GRADIŠNIK PETER MARINES NEPTUN SLO 1 0:47:50
26 1 LESKOVŠEK MATEJ TK LJUBLJANA SLO 1 ODSTOP
27 2 ARKO NEJC TK RIBNICA SLO 1 ODSTOP
28 4 POGORELC SIMON TK RIBNICA SLO 1 ODSTOP
29 10 LENKO MATIC SLO 1 ODSTOP
30 29 BIZJAK NEJC SLO 2 ODSTOP

Legenda po kategorijah:

Št. Kategorija
1 Otroci do 15 let
2 Mladinci do 16 do 20
3 Moški od 21 do 40 let
4 moški od 41 let in več
5 štafete
6 ženske