Absolutna razvrstitev (M) – ALPE ADRIA REEBOK POKAL

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas: Opombe:
6 1 DAMJAN ŽEPIČ TK RIBNICA SLO 1971 0:19:51 1:11:48 0:39:54 2:11:33
8 2 MIRKO TIŠLJAR ŠD TRISPORT HR 1974 0:21:42 1:13:03 0:40:26 2:15:11
7 3 GREGA HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO 1972 0:19:51 1:11:48 0:45:12 2:16:51
9 4 DAMJAN KROMAR TK RIBNICA SLO 1972 0:23:17 1:13:54 0:41:21 2:18:32
22 5 SAŠA ERLIH TK MARIBOR SLO 1975 0:23:20 1:13:51 0:43:41 2:20:52
24 6 DAVID KRANJC ŠD TRISPORT SLO 1982 0:21:18 1:14:06 0:48:34 2:23:58
59 7 MATIC ROMŠAK ŠD TRISPORT SLO 1964 0:28:25 1:15:52 0:40:43 2:25:00
10 8 NINO COKAN ŠD TRISPORT SLO 1973 0:21:11 1:14:14 0:53:25 2:28:50
58 9 EGON RENKO TK LJUBLJANA IT 1954 0:29:18 1:14:59 0:45:38 2:29:55
48 10 MITJA KRAJNC SLO 1968 0:24:38 1:17:10 0:48:22 2:30:10
11 11 BOJAN DEBENEC TK CELEIA SLO 1957 0:23:46 1:16:02 0:50:38 2:30:26
27 12 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO 1977 0:21:37 1:15:34 0:53:24 2:30:35
41 13 SANDI IVANČIČ ŠD TRISPORT SLO 1982 0:23:46 1:16:07 0:51:21 2:31:14
37 14 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO 1966 0:30:10 1:17:55 0:44:27 2:32:32
47 15 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO 1970 0:27:52 1:16:35 0:48:51 2:33:18
14 16 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO 1967 0:29:49 1:14:29 0:49:01 2:33:19
31 17 TOMAŽ KLENOVŠEK TK MARIBOR SLO 1968 0:25:33 1:18:45 0:49:58 2:34:16
19 18 TONE ŽAGAR TK RIBNICA SLO 1955 0:30:06 1:18:07 0:50:41 2:38:54
32 19 IZTOK KOS SLO 1978 0:27:41 1:18:13 0:53:39 2:39:33
44 20 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO 1959 0:29:18 1:18:48 0:52:16 2:40:22
20 21 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO 1963 0:29:30 1:18:42 0:53:46 2:41:58
52 22 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTREM SLO 1956 5 0:30:51 1:21:41 0:50:41 2:43:13
30 23 KARNO BOZI TK MARIBOR SLO 1972 0:29:27 1:18:45 0:56:15 2:44:27
35 24 MATJAŽ MRAZ TK CELEIA SLO 1961 0:27:16 1:21:33 0:56:55 2:45:44
62 25 BRANKO MLINAR TK LJUBLJANA SLO 1945 0:32:31 1:26:36 0:48:53 2:48:00
61 26 ALEŠ STOPAR ŠD KAZINO SLO 1969 0:23:51 1:25:17 0:59:42 2:48:50
34 27 GORAN JURIČ TK CELEIA SLO 1959 0:27:39 1:25:01 0:57:05 2:49:45
36 28 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO 1947 0:31:02 1:21:48 1:03:25 2:56:15
42 29 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 1957 0:30:00 1:27:18 1:00:03 2:57:21
46 30 DEJAN JAKI TK MARIBOR SLO 1967 0:35:51 1:27:11 0:56:25 2:59:27
18 31 SAMO GROSS TK LJUBLJANA SLO 1962 0:33:15 1:29:20 0:57:36 3:00:11
16 32 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO 1969 0:26:28 1:24:11 1:12:03 3:02:42
33 33 ZORAN SLANIČ SLO 1971 0:30:43 1:26:09 1:06:13 3:03:05
25 34 MIRKO JEGRIŠNIK SLO 1950 0:33:50 1:38:07 0:55:35 3:07:32
45 35 IGNAC KALIN SLO 1954 0:35:27 1:27:36 1:06:01 3:09:04
50 36 GORDAN ZELENIKA TKZAGREB HR 1962 0:34:49 1:27:58 1:07:20 3:10:07
55 37 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1962 0:30:23 1:31:58 1:09:05 3:11:26
40 38 HRVOJE TURKULIN TK ZAGREB HR 1960 0:29:55 1:27:29 1:19:42 3:17:06
60 39 MARKO PLIVERIČ SOKOL TIVOLI SLO 1952 0:31:05 1:31:08 1:16:04 3:18:17
51 40 BOŠTJAN ROŠAR SLO 1973 0:33:00 1:36:53 1:13:04 3:22:57
43 41 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO 1949 0:36:07 1:40:56 1:10:09 3:27:12
53 42 MIRO RAŽMAN TK BOHINJ SLO 1953 0:41:08 1:47:57 0:58:42 3:27:47
29 43 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 0:37:50 1:47:52 1:18:46 3:44:28
17 44 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO 1933 0:42:38 1:54:08 1:20:19 3:57:05
26 45 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO 1943 0:35:40 1:36:41 O
39 45 GORAZD ŠULIGOJ TK CELEIA SLO 1973 0:30:43 O
38 45 DANILO CESTNIK SLO 1965 0:41:48 O
56 45 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO 1978 0:30:56 O
23 45 GORAZD LEMAIČ SLO 1959 0:29:18 O

Rezultati po katergorijah (M)

Kategorija: M2

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Kolo Tek : Sk. čas:
24 1 DAVID KRANJC ŠD TRISPORT SLO M2 0:21:18 1:14:06 0:48:34 2:23:58
41 2 SANDI IVANČIČ ŠD TRISPORT SLO M2 0:23:46 1:16:07 0:51:21 2:31:14

Kategorija: M3

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Kolo Tek : Sk. čas: Opombe:
6 1 DAMJAN ŽEPIČ TK RIBNICA SLO M3 0:19:51 1:11:48 0:39:54 2:11:33
7 2 GREGA HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO M3 0:19:51 1:11:48 0:45:12 2:16:51
9 3 DAMJAN KROMAR TK RIBNICA SLO M3 0:23:17 1:13:54 0:41:21 2:18:32
22 4 SAŠA ERLIH TK MARIBOR SLO M3 0:23:20 1:13:51 0:43:41 2:20:52
59 5 MATIC ROMŠAK ŠD TRISPORT SLO M3 0:28:25 1:15:52 0:40:43 2:25:00
10 6 NINO COKAN ŠD TRISPORT SLO M3 0:21:11 1:14:14 0:53:25 2:28:50
27 7 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO M3 0:21:37 1:15:34 0:53:24 2:30:35
37 8 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO M3 0:30:10 1:17:55 0:44:27 2:32:32
47 9 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO M3 0:27:52 1:16:35 0:48:51 2:33:18
14 10 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO M3 0:29:49 1:14:29 0:49:01 2:33:19
31 11 TOMAŽ KLENOVŠEK TK MARIBOR SLO M3 0:25:33 1:18:45 0:49:58 2:34:16
20 12 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO M3 0:29:30 1:18:42 0:53:46 2:41:58
30 13 KARNO BOZI TK MARIBOR SLO M3 0:29:27 1:18:45 0:56:15 2:44:27
16 14 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO M3 0:26:28 1:24:11 1:12:03 3:02:42
39 15 GORAZD ŠULIGOJ TK CELEIA SLO M3 0:30:43 O
56 15 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO M3 0:30:56 O

Kategorija: M4

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Kolo Tek : Sk. čas:
44 1 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO M4 0:29:18 1:18:48 0:52:16 2:40:22
35 2 MATJAŽ MRAZ TK CELJE SLO M4 0:27:16 1:21:33 0:56:55 2:45:44
18 3 SAMO GROSS TK LJUBLJANA SLO M4 0:33:15 1:29:20 0:57:36 3:00:11
11 1 BOJAN DEBENEC TK CELEIA SLO M5 0:23:46 1:16:02 0:50:38 2:30:26
19 2 TONE ŽAGAR TK RIBNICA SLO M5 0:30:06 1:18:07 0:50:41 2:38:54
52 3 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTREM SLO M5 0:30:51 1:21:41 0:50:41 2:43:13
42 4 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO M5 0:30:00 1:27:18 1:00:03 2:57:21
60 5 MARKO PLIVERIČ SOKOL TIVOLI SLO M5 0:31:05 1:31:08 1:16:04 3:18:17
43 6 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO M5 0:36:07 1:40:56 1:10:09 3:27:12

Kategorija: M7

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Kolo Tek : Sk. čas: Opombe:
62 1 BRANKO MLINAR TK LJUBLJANA SLO M7 0:32:31 1:26:36 0:48:53 2:48:00
36 2 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO M7 0:31:02 1:21:48 1:03:25 2:56:15
29 3 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO M7 0:37:50 1:47:52 1:18:46 3:44:28
17 4 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M7 0:42:38 1:54:08 1:20:19 3:57:05
26 5 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO M7 0:35:40 1:36:41 O

Absolutna razvrstitev (Ž) – ALPE ADRIA REEBOK POKAL

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk. čas:
2 1 CERUT ANJA SOKOL TIVOLI SLO 1982 0:23:36 1:16:22 0:53:07 2:33:05
57 2 ANA TRNKOCZY SOKOL TIVOLI SLO 1977 0:27:01 1:25:38 0:54:07 2:46:46
5 3 JOŽICA ŠIFTAR TS RADENSKA SLO 1953 0:35:24 1:27:11 0:51:06 2:53:41
4 4 TANJA ANGLAITNER TK MARIBOR SLO 1972 0:32:17 1:30:55 1:00:32 3:03:44
54 5 LJUBA VILAR-ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 0:37:37 1:45:04 1:09:42 3:32:23

Rezultati po katergorijah (Ž)

Kategorija: ZS

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Plavanje: Kolo Tek : Sk. čas:
2 1 CERUT ANJA SOKOL TIVOLI SLO ZS 0:23:36 1:16:22 0:53:07 2:33:05
57 2 ANA TRNKOCZY SOKOL TIVOLI SLO ZS 0:27:01 1:25:38 0:54:07 2:46:46

EKIPNI REZULTATI:

Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. Sk. čas:
TK RIBNICA 7:03:24
6 DAMJAN ŽEPIČ TK RIBNICA SLO MS 0:19:51 1:11:48 0:39:54 2:11:33
9 DAMJAN KROMAR TK RIBNICA SLO MS 0:23:17 1:13:54 0:41:21 2:18:32
14 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO MS 0:29:49 1:14:29 0:49:01 2:33:19
16 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO MS 0:26:28 1:24:11 1:12:03 3:02:42
D TRISPORT 7:04:09
8 MIRKO TIŠLJAR ŠD TRISPORT SLO MS 0:21:42 1:13:03 0:40:26 2:15:11
24 DAVID KRANJC ŠD TRISPORT SLO M2 0:21:18 1:14:06 0:48:34 2:23:58
59 MATIC ROMŠAK ŠD TRISPORT SLO MS 0:28:25 1:15:52 0:40:43 2:25:00
10 NINO COKAN ŠD TRISPORT SLO MS 0:21:11 1:14:14 0:53:25 2:28:50
TK MARIBOR 7:26:42
22 SAŠA ERLIH TK MARIBOR SLO MS 0:23:20 1:13:51 0:43:41 2:20:52
37 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO MS 0:30:10 1:17:55 0:44:27 2:32:32
47UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO MS 0:27:52 1:16:35 0:48:51 2:33:18
31 TOMAŽ KLENOVŠEK TK MARIBOR SLO MS 0:25:33 1:18:45 0:49:58 2:34:16
TK CELEIA 8:05:55
11 BOJAN DEBENEC TK CELEIA SLO M5 0:23:46 1:16:02 0:50:38 2:30:26
35 MATJAŽ MRAZ TK CELEIA SLO M4 0:27:16 1:21:33 0:56:55 2:45:44
34 GORAN JURIČ TK CELEIA SLO M4 0:27:39 1:25:01 0:57:05 2:49:45