Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje Kolo: Tek 2 : Sk.
45 1 UROŠ SEME SOKOL TIVOLI SLO M3 0:09:50 0:29:59 0:18:23 0:58:12
50 2 GREGA HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO M3 0:09:52 0:29:58 0:18:50 0:58:40
35 3 MIRKO TIŠLJAR TRISPORT SLO M3 0:10:40 0:31:03 0:17:19 0:59:02
11 4 ERIK MOČNIK TRISPORT SLO M3 0:10:34 0:31:10 0:19:54 1:01:38
39 5 MICHELE FABRIS TK ROVINJ IT M3 0:12:14 0:30:39 0:19:05 1:01:58
2 6 SIMON POGORELEC TK RIBNICA SLO M1 0:10:57 0:31:45 0:20:45 1:03:27
60 7 BOJAN DEBENEC CELEA SLO M5 0:12:04 0:31:36 0:20:09 1:03:49
1 8 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO M1 0:11:00 0:33:00 0:20:49 1:04:49
36 9 GREGA ZORE TRISPORT SLO M1 0:10:57 0:33:13 0:20:50 1:05:00
4 10 JURE TANKO TK RIBNICA SLO M1 0:10:51 0:33:05 0:21:13 1:05:09
6 11 ANDREJ REMIC TK RIBNICA SLO M1 0:12:08 0:30:45 0:22:42 1:05:35
52 12 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO M1 0:10:24 0:34:01 0:21:21 1:05:46
28 13 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO M3 0:14:35 0:32:17 0:19:41 1:06:33
38 14 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO M4 0:12:44 0:34:10 0:19:43 1:06:37
61 15 JURE PRAŽNIKAR PREBOLD SLO M3 0:14:20 0:31:56 0:20:56 1:07:12
10 16 IZTOK KOS SLO M3 0:13:32 0:34:25 0:19:30 1:07:27
18 17 VIKTOR EKART TRISPORT SLO M4 0:15:56 0:32:51 0:19:00 1:07:47
22 18 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO M3 0:13:16 0:33:37 0:21:01 1:07:54
44 19 SANDI IVANČIČ TRISPORT SLO M1 0:12:32 0:33:31 0:22:32 1:08:35
7 20 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO M3 0:12:35 0:33:27 0:22:34 1:08:36
5 21 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO M1 0:11:52 0:34:12 0:22:59 1:09:03
26 22 BORIS KLOBEJA SLO M3 0:14:16 0:34:37 0:20:17 1:09:10
56 23 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTREM SLO M5 0:15:13 0:33:50 0:20:31 1:09:34
34 24 MITJA TRAMPUŠ SOKOL TIVOLI SLO M5 0:12:43 0:35:49 0:21:28 1:10:00
53 25 ALEXANDER VARGA TK MARIBOR SLO M3 0:14:30 0:34:29 0:21:10 1:10:09
58 26 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO M4 0:15:12 0:35:50 0:19:35 1:10:37
37 27 BRANKO MLINAR TK LJUBLJANA SLO M7 0:16:35 0:34:04 0:20:52 1:11:31
55 28 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO M7 0:14:54 0:34:54 0:22:58 1:12:46
9 29 GORAN JURIČ CELEA SLO M4 0:15:43 0:34:36 0:22:28 1:12:47
48 30 BORUT MALAVAŠIČ ETIKETA ŽIRI SLO M3 0:19:38 0:35:59 0:17:57 1:13:34
43 31 HRVOJE TURKULIN TK ZAGREB HR M4 0:14:47 0:35:31 0:23:23 1:13:41
23 32 KARNO BOZI TK MARIBOR SLO M3 0:14:37 0:34:59 0:24:32 1:14:08
59 33 MARKO SABOLČKI RIM. TOPLICE SLO M1 0:14:08 0:39:30 0:21:22 1:15:00
30 34 SAMO GROSS TK LJUBLJANA SLO M4 0:17:06 0:36:38 0:22:06 1:15:50
24 35 DEJAN JAKI SLO M3 0:16:56 0:36:22 0:23:02 1:16:20
57 36 MARKO PLIVERIČ SOKOL TIVOLI SLO M6 0:13:04 0:36:55 0:26:26 1:16:25
21 37 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO M5 0:14:25 0:36:11 0:25:56 1:16:32
3 38 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA SLO M3 0:16:44 0:37:33 0:22:30 1:16:47
17 39 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO M4 0:14:52 0:38:22 0:23:34 1:16:48
47 40 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO M3 0:14:13 0:34:25 0:29:19 1:17:57
13 41 SINIŠA NOVAK TK MARATON PTUJ SLO M3 0:17:10 0:46:49 0:14:34 1:18:33
49 42 ACO LUKIČ SLO M1 0:14:07 0:42:06 0:24:58 1:21:11
15 43 RADOVAN PULJKO TK MARATON PTUJ SLO M3 0:17:11 0:45:43 0:21:28 1:24:22
46 44 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:22:32 0:41:07 0:21:25 1:25:04
42 45 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO M6 0:16:38 0:40:38 0:28:09 1:25:25
8 46 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO M7 0:18:36 0:44:24 0:27:10 1:30:10
31 47 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M7 0:21:33 0:41:34 0:28:17 1:31:24
25 48 PETER HERCOG TK MARIBOR SLO M5 0:22:45 0:45:10 0:26:22 1:34:17
29 49 URBAN OCEPEK TK LJUBLJANA SLO M3 0:12:09

Rezultati po katergorijah (M)

Kategorija: M1

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek 2 : Sk. čas:
2 1 SIMON POGORELEC TK RIBNICA SLO M1 0:10:57 0:31:45 0:20:45 1:03:27
1 2 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO M1 0:11:00 0:33:00 0:20:49 1:04:49
36 3 GREGA ZORE TRISPORT SLO M1 0:10:57 0:33:13 0:20:50 1:05:00
4 4 JURE TANKO TK RIBNICA SLO M1 0:10:51 0:33:05 0:21:13 1:05:09
6 5 ANDREJ REMIC TK RIBNICA SLO M1 0:12:08 0:30:45 0:22:42 1:05:35
52 6 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO M1 0:10:24 0:34:01 0:21:21 1:05:46
44 7 SANDI IVANČIČ TRISPORT SLO M1 0:12:32 0:33:31 0:22:32 1:08:35
5 8 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO M1 0:11:52 0:34:12 0:22:59 1:09:03
59 9 MARKO SABOLČKI RIM. TOPLICE SLO M1 0:14:08 0:39:30 0:21:22 1:15:00
49 10 ACO LUKIČ SLO M1 0:14:07 0:42:06 0:24:58 1:21:11

Kategorija: M3

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek 2 : Sk. čas: Opombe
45 1 UROŠ SEME SOKOL TIVOLI SLO M3 0:09:50 0:29:59 0:18:23 0:58:12
50 2 GREGA HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO M3 0:09:52 0:29:58 0:18:50 0:58:40
35 3 MIRKO TIŠLJAR TRISPORT SLO M3 0:10:40 0:31:03 0:17:19 0:59:02
11 4 ERIK MOČNIK TRISPORT SLO M3 0:10:34 0:31:10 0:19:54 1:01:38
39 5 MICHELE FABRIS TK ROVINJ IT M3 0:12:14 0:30:39 0:19:05 1:01:58
28 6 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO M3 0:14:35 0:32:17 0:19:41 1:06:33
61 7 JURE PRAŽNIKAR PREBOLD SLO M3 0:14:20 0:31:56 0:20:56 1:07:12
10 8 IZTOK KOS SLO M3 0:13:32 0:34:25 0:19:30 1:07:27
22 9 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO M3 0:13:16 0:33:37 0:21:01 1:07:54
7 10 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO M3 0:12:35 0:33:27 0:22:34 1:08:36
26 11 BORIS KLOBEJA SLO M3 0:14:16 0:34:37 0:20:17 1:09:10
53 12 ALEXANDER VARGA TK MARIBOR SLO M3 0:14:30 0:34:29 0:21:10 1:10:09
48 13 BORUT MALAVAŠIČ ETIKETA ŽIRI SLO M3 0:19:38 0:35:59 0:17:57 1:13:34
23 14 KARNO BOZI TK MARIBOR SLO M3 0:14:37 0:34:59 0:24:32 1:14:08
24 15 DEJAN JAKI SLO M3 0:16:56 0:36:22 0:23:02 1:16:20
3 16 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA SLO M3 0:16:44 0:37:33 0:22:30 1:16:47
47 17 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO M3 0:14:13 0:34:25 0:29:19 1:17:57
13 18 SINIŠA NOVAK TK MARATON PTUJ SLO M3 0:17:10 0:46:49 0:14:34 1:18:33
15 19 RADOVAN PULJKO TK MARATON PTUJ SLO M3 0:17:11 0:45:43 0:21:28 1:24:22
29 20 URBAN OCEPEK TK LJUBLJANA SLO M3 0:12:09 O

Kategorija: M4

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek 2 : Sk. čas:
38 1 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO M4 0:12:44 0:34:10 0:19:43 1:06:37
18 2 VIKTOR EKART TRISPORT SLO M4 0:15:56 0:32:51 0:19:00 1:07:47
58 3 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO M4 0:15:12 0:35:50 0:19:35 1:10:37
9 4 GORAN JURIČ CELEA SLO M4 0:15:43 0:34:36 0:22:28 1:12:47
43 5 HRVOJE TURKULIN TK ZAGREB HR M4 0:14:47 0:35:31 0:23:23 1:13:41
30 6 SAMO GROSS TK LJUBLJANA SLO M4 0:17:06 0:36:38 0:22:06 1:15:50
17 7 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO M4 0:14:52 0:38:22 0:23:34 1:16:48

Kategorija: M5

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek 2 : Sk. čas:
60 1 BOJAN DEBENEC CELEA SLO M5 0:12:04 0:31:36 0:20:09 1:03:49
56 2 STANE KOGOVŠEK NOVICE EXTREM SLO M5 0:15:13 0:33:50 0:20:31 1:09:34
34 3 MITJA TRAMPUŠ SOKOL TIVOLI SLO M5 0:12:43 0:35:49 0:21:28 1:10:00
21 4 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO M5 0:14:25 0:36:11 0:25:56 1:16:32
25 5 PETER HERCOG TK MARIBOR SLO M5 0:22:45 0:45:10 0:26:22 1:34:17

Kategorija: M6

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek 2 : Sk. čas:
57 1 MARKO PLIVERIČ SOKOL TIVOLI SLO M6 0:13:04 0:36:55 0:26:26 1:16:25
46 2 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO M6 0:22:32 0:41:07 0:21:25 1:25:04
42 3 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO M6 0:16:38 0:40:38 0:28:09 1:25:25

Kategorija: M7

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek 2 : Sk. čas:
37 1 BRANKO MLINAR TK LJUBLJANA SLO M7 0:16:35 0:34:04 0:20:52 1:11:31
55 2 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO M7 0:14:54 0:34:54 0:22:58 1:12:46
8 3 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO M7 0:18:36 0:44:24 0:27:10 1:30:10
31 4 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M7 0:21:33 0:41:34 0:28:17 1:31:24

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek : Sk. čas
16 1 MATEJA ŠIMIC TK TRIGLAV KRANJ SLO Z1 0:10:06 0:33:36 0:20:25 1:04:07
51 2 ANJA CERUT SOKOL TIVOLI SLO Z2 0:11:50 0:33:17 0:21:06 1:06:13
41 3 GIULIA DELLA ZONCA TK ROVINJ IT Z1 0:15:02 0:38:32 0:22:43 1:16:17
27 4 TANJA ANGLEITNER TK MARIBOR SLO Z1 0:18:18 0:35:38 0:24:13 1:18:09
32 5 URŠKA ORAŽEM TŠD GRIČ SLO Z2 0:14:24 0:38:51 0:28:45 1:22:00
20 6 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO Z2 0:15:24 0:46:14 0:24:11 1:25:49
33 7 ŠPELA MECHORA TK LJUBLJANA SLO Z2 0:11:58 0:44:02 0:30:11 1:26:11
19 8 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO Z1 0:20:26 0:42:53 0:25:29 1:28:48

Rezultati po katergorijah (Ž)

Kategorija: Z1

Št. št. Mesto Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek : Sk. čas:
16 1 MATEJA ŠIMIC TK TRIGLAV KRANJ SLO Z1 0:10:06 0:33:36 0:20:25 1:04:07
41 2 GIULIA DELLA ZONCA TK ROVINJ IT Z1 0:15:02 0:38:32 0:22:43 1:16:17
27 3 TANJA ANGLEITNER TK MARIBOR SLO Z1 0:18:18 0:35:38 0:24:13 1:18:09
19 4 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO Z1 0:20:26 0:42:53 0:25:29 1:28:48

Kategorija: Z2

Št. št. Mesto Ime in priimek: Klub ali kraj: Država Ktg. : Plavanje: Kolo Tek : Sk. čas:
51 1 ANJA CERUT SOKOL TIVOLI SLO Z2 0:11:50 0:33:17 0:21:06 1:06:13
32 2 URŠKA ORAŽEM TŠD GRIČ SLO Z2 0:14:24 0:38:51 0:28:45 1:22:00
20 3 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO Z2 0:15:24 0:46:14 0:24:11 1:25:49
33 4 ŠPELA MECHORA TK LJUBLJANA SLO Z2 0:11:58 0:44:02 0:30:11 1:26:11