DP v OLIMPIJSKEM TRIATLONU

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost.: OP:
1 1 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA SLO 1973 0:17:54 1:01:56 0:40:10 2:00:00 0:00:00
56 2 TIŠLJAR MIRKO TRISPORT KAMNIK HR 1976 0:19:18 1:02:22 0:39:57 2:01:37 0:01:37
23 3 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA SLO 1978 0:18:42 1:07:02 0:39:36 2:05:20 0:05:20
26 4 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 0:18:40 1:04:14 0:42:57 2:05:51 0:05:51
24 5 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:20:00 1:05:37 0:43:32 2:09:09 0:09:09
13 6 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:23:29 1:05:56 0:41:45 2:11:10 0:11:10
49 7 ELEZNIKAR JANI TRISPORT KAMNIK SLO 1961 0:23:08 1:06:17 0:42:56 2:12:21 0:12:21
55 8 MEDVED ANDREJ SLO 1985 0:25:50 1:06:49 0:40:22 2:13:01 0:13:01
58 9 BRŠEC UROŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 0:23:00 1:06:25 0:44:34 2:13:59 0:13:59
32 10 IVANČIČ SANDI CELJE SLO 1982 0:19:18 1:06:26 0:49:18 2:15:02 0:15:02
12 11 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:25:50 1:03:35 0:46:45 2:16:10 0:16:10
21 12 KOVAČ TOMAŽ TRISPORT KAMNIK SLO 1971 0:23:45 1:07:15 0:46:21 2:17:21 0:17:21
35 13 CEPE DEJAN TK MARIBOR SLO 1980 0:23:35 1:05:50 0:48:11 2:17:36 0:17:36
43 14 POLJANŠEK BORUT ETIKETA ŽIRI SLO 1974 0:24:48 1:04:37 0:48:18 2:17:43 0:17:43
38 15 PELAJ ALBERT TŠD GRIČ SLO 1988 0:19:18 1:06:26 0:52:24 2:18:08 0:18:08
64 16 SAGADIN MIRAN SLO 1966 0:25:40 1:10:13 0:43:07 2:19:00 0:19:00
61 17 ČIČIČ – OCVIRK DEJAN CELJE SLO 1982 0:24:48 1:04:37 0:49:45 2:19:10 0:19:10
60 18 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:22:10 1:07:12 0:49:49 2:19:11 0:19:11
51 19 ZAPUŠEK SEBASTJAN SLO 1976 0:23:00 1:08:00 0:48:28 2:19:28 0:19:28
29 20 MAKUC ROMAN PORTOROŽ SLO 1967 0:25:50 1:06:59 0:48:25 2:21:14 0:21:14
30 21 ŠTRAUS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1970 0:24:28 1:06:32 0:50:27 2:21:27 0:21:27
47 22 KOMEL BRANIMIR SLO 1962 0:25:58 1:12:22 0:43:09 2:21:29 0:21:29
41 23 LADIČ NIKOLA DRAVOGRAD SLO 1973 0:23:08 1:06:02 0:52:30 2:21:40 0:21:40
40 24 ŽAGAR ANTON TŠD GRIČ SLO 1955 0:25:58 1:09:55 0:46:14 2:22:07 0:22:07
52 25 PIKL TINE SLO 1976 0:23:35 1:07:25 0:53:21 2:24:21 0:24:21
7 26 OBLAK MIRAN TRISPORT KAMNIK SLO 1971 0:22:25 1:12:15 0:49:59 2:24:39 0:24:39
14 27 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:20:00 1:11:00 0:53:57 2:24:57 0:24:57
59 28 JERŠIN JURIJ SLO 1966 0:28:30 1:09:50 0:49:01 2:27:21 0:27:21
50 29 DOBNIKAR MILAN D DOBROVA SLO 1966 0:30:00 1:12:12 0:46:04 2:28:16 0:28:16
34 30 PIRC IGOR CELJE SLO 1954 0:30:27 1:11:45 0:47:42 2:29:54 0:29:54
62 31 KOGOVŠEK STANE TK SOKOL TIVOLI SLO 1956 0:28:30 1:12:25 0:50:06 2:31:01 0:31:01
18 32 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 0:28:30 1:09:50 0:53:10 2:31:30 0:31:30
16 33 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 0:28:30 1:11:54 0:54:26 2:34:50 0:34:50
27 33 FERLAN LUKA TRISPORT KAMNIK SLO 1978 0:27:35 1:14:55 0:52:20 2:34:50 0:34:50
28 35 VRHUNC MATJAŽ TRISPORT KAMNIK SLO 1963 0:29:10 1:22:30 0:43:26 2:35:06 0:35:06
44 36 DURAČKOVIČ DAMIR SLO 1981 0:25:40 1:13:15 0:57:32 2:36:27 0:36:27
67 37 JEGRIŠNIK MIROSLAV SLO 1950 0:28:30 1:18:55 0:49:19 2:36:44 0:36:44
45 38 ŠTRUKELJ ANDREJ SLO 1962 0:24:48 1:14:17 0:59:03 2:38:08 0:38:08
9 39 BORKO MILAN TK MARIBOR SLO 1947 0:32:35 1:19:05 0:49:40 2:41:20 0:41:20
19 40 KROFL DRAGO TK KRANJ SLO 1947 0:25:58 1:12:57 1:02:40 2:41:35 0:41:35
20 41 PEČAR ALJOŠA TK MARIBOR SLO 1986 0:25:20 1:26:20 0:53:12 2:44:52 0:44:52
22 42 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 1957 0:24:42 1:14:23 1:06:09 2:45:14 0:45:14
39 43 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 0:25:58 1:12:27 1:07:08 2:45:33 0:45:33
48 44 MIHELIČ MARKO SLO 1957 0:29:15 1:22:25 1:00:34 2:52:14 0:52:14
17 45 RAŽMAN MIROSLAV TEKAŠKI FORUM SLO 1953 0:34:25 1:28:59 0:55:23 2:58:47 0:58:47
42 46 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 1949 0:28:40 1:28:45 1:03:04 3:00:29 1:00:29
54 47 ŠTROŠT GREGOR SLO 1985 0:23:45 O
63 47 STOPAR MAKS TK BOHINJ SLO 1943 0:31:20 1:26:40 O
65 47 STOPAR ALEŠ SLO 1969 0:21:26 1:13:14 O
66 47 KRANJC DAMJAN TK CELEIA SLO 1969 0:23:20 1:07:40 O
46 47 SEME UROŠ TK GORENJSKA SLO 1981 0:16:40 O
53 47 POGAČNIK NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:16:40 1:23:20 O
31 47 BRODNJAK MIHA TK LJUBLJANA SLO 1977 0:20:00 1:09:25 O

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost.:
36 1 ŠIMIC MATEJA TRISPORT KAMNIK SLO 1980 0:19:18 1:07:42 0:47:31 2:14:31 0:00:00
83 2 ŠINKOVEC MELITA D SOKOL SLO 1978 0:23:34 1:10:56 0:50:39 2:25:09 0:10:38
15 3 TRAMTE MAŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:22:10 1:12:20 0:58:37 2:33:07 0:18:36
5 4 VILAR TADEJA TK MARIBOR SLO 1982 0:24:48 1:13:50 0:58:58 2:37:36 0:23:05
37 5 VOHAR MATEJA D SOKOL SLO 1976 0:29:35 1:12:47 1:01:43 2:44:05 0:29:34
4 6 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 0:29:42 1:21:58 1:00:58 2:52:38 0:38:07

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: ČLANI (I. 66 do I. 85)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
1 1 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA SLO 1973 0:17:54 1:01:56 0:40:10 2:00:00
23 2 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA SLO 1978 0:18:42 1:07:02 0:39:36 2:05:20
26 3 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 0:18:40 1:04:14 0:42:57 2:05:51
24 4 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:20:00 1:05:37 0:43:32 2:09:09
13 5 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:23:29 1:05:56 0:41:45 2:11:10
55 6 MEDVED ANDREJ SLO 1985 0:25:50 1:06:49 0:40:22 2:13:01
58 7 BRŠEC UROŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 0:23:00 1:06:25 0:44:34 2:13:59
32 8 IVANČIČ SANDI CELJE SLO 1982 0:19:18 1:06:26 0:49:18 2:15:02
12 9 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:25:50 1:03:35 0:46:45 2:16:10
21 10 KOVAČ TOMAŽ TRISPORT KAMNIK SLO 1971 0:23:45 1:07:15 0:46:21 2:17:21
35 11 ČEPE DEJAN TK MARIBOR SLO 1980 0:23:35 1:05:50 0:48:11 2:17:36
43 12 POLJANŠEK BORUT ETIKETA ŽIRI SLO 1974 0:24:48 1:04:37 0:48:18 2:17:43
64 13 SAGADIN MIRAN SLO 1966 0:25:40 1:10:13 0:43:07 2:19:00
61 14 ČIČIČ – OCVIRK DEJAN CELJE SLO 1982 0:24:48 1:04:37 0:49:45 2:19:10
51 15 ZAPUŠEK SEBASTJAN SLO 1976 0:23:00 1:08:00 0:48:28 2:19:28
29 16 MAKUC ROMAN PORTOROŽ SLO 1967 0:25:50 1:06:59 0:48:25 2:21:14
30 17 ŠTRAUS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1970 0:24:28 1:06:32 0:50:27 2:21:27
41 18 LADIČ NIKOLA DRAVOGRAD SLO 1973 0:23:08 1:06:02 0:52:30 2:21:40
52 19 PIKL TINE SLO 1976 0:23:35 1:07:25 0:53:21 2:24:21
7 20 OBLAK MIRAN TRISPORT KAMNIK SLO 1971 0:22:25 1:12:15 0:49:59 2:24:39
59 21 JERŠIN JURIJ SLO 1966 0:28:30 1:09:50 0:49:01 2:27:21
50 22 DOBNIKAR MILAN D DOBROVA SLO 1966 0:30:00 1:12:12 0:46:04 2:28:16
18 23 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 0:28:30 1:09:50 0:53:10 2:31:30
27 24 FERLAN LUKA TRISPORT KAMNIK SLO 1978 0:27:35 1:14:55 0:52:20 2:34:50
44 25 DURAČKOVIČ DAMIR SLO 1981 0:25:40 1:13:15 0:57:32 2:36:27
39 26 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 0:25:58 1:12:27 1:07:08 2:45:33
46 27 SEME UROŠ TK GORENJSKA SLO 1981 0:16:40 O
65 27 STOPAR ALEŠ SLO 1969 0:21:26 1:13:14 O
66 27 KRANJC DAMJAN TK CELEIA SLO 1969 0:23:20 1:07:40 O
54 27 ŠTROŠT GREGOR SLO 1985 0:23:45 O
31 27 BRODNJAK MIHA TK LJUBLJANA SLO 1977 0:20:00 1:09:25 O

Kategorija: MLADINCI (I. 86 in I. 87)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
38 1 PELAJ ALBERT TŠD GRIČ SLO 1988 0:19:18 1:06:26 0:52:24 2:18:08
14 2 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:20:00 1:11:00 0:53:57 2:24:57
20 3 PEČAR ALJOŠA TK MARIBOR SLO 1986 0:25:20 1:26:20 0:53:12 2:44:52
53 4 POGAČNIK NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:16:40 1:23:20 O

Kategorija: VETERANI I (I. 61 do I. 65)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
49 1 ŽELEZNIKAR JANI TRISPORT KAMNIK SLO 1961 0:23:08 1:06:17 0:42:56 2:12:21
47 2 KOMEL BRANIMIR SLO 1962 0:25:58 1:12:22 0:43:09 2:21:29
28 3 VRHUNC MATJAŽ TRISPORT KAMNIK SLO 1963 0:29:10 1:22:30 0:43:26 2:35:06
45 4 TRUKELJ ANDREJ SLO 1962 0:24:48 1:14:17 0:59:03 2:38:08

Kategorija: VETERANI II (I.56 do I. 60)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
60 1 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:22:10 1:07:12 0:49:49 2:19:11
62 2 KOGOVŠEK STANE TK SOKOL TIVOLI SLO 1956 0:28:30 1:12:25 0:50:06 2:31:01
22 3 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 1957 0:24:42 1:14:23 1:06:09 2:45:14
48 4 MIHELIČ MARKO SLO 1957 0:29:15 1:22:25 1:00:34 2:52:14

Kategorija: VETERANI III (I. 46 do I. 55)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
40 1 ŽAGAR ANTON TŠD GRIČ SLO 1955 0:25:58 1:09:55 0:46:14 2:22:07
34 2 PIRC IGOR CELJE SLO 1954 0:30:27 1:11:45 0:47:42 2:29:54
16 3 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 0:28:30 1:11:54 0:54:26 2:34:50
67 4 JEGRIŠNIK MIROSLAV SLO 1950 0:28:30 1:18:55 0:49:19 2:36:44
9 5 BORKO MILAN TK MARIBOR SLO 1947 0:32:35 1:19:05 0:49:40 2:41:20
19 6 KROFL DRAGO TK KRANJ SLO 1947 0:25:58 1:12:57 1:02:40 2:41:35
17 7 RAŽMAN MIROSLAV TEKAŠKI FORUM SLO 1953 0:34:25 1:28:59 0:55:23 2:58:47
42 8 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 1949 0:28:40 1:28:45 1:03:04 3:00:29

Kategorija: VETERANI IV (do I. 45)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
63 1 STOPAR MAKS TK BOHINJ SLO 1943 0:31:20 1:26:40 O

Razvrstitev po kategorijah (Ž)

Kategorija: ČLANICE (I. 66 do I. 85)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
36 1 ŠIMIC MATEJA TRISPORT KAMNIK SLO 1980 0:19:18 1:07:42 0:47:31 2:14:31
83 2 ŠINKOVEC MELITA D SOKOL SLO 1978 0:23:34 1:10:56 0:50:39 2:25:09
5 3 VILAR TADEJA TK MARIBOR SLO 1982 0:24:48 1:13:50 0:58:58 2:37:36
37 4 VOHAR MATEJA D SOKOL SLO 1976 0:29:35 1:12:47 1:01:43 2:44:05

Kategorija: MLADINKE (I.86 in I. 87)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
15 1 TRAMTE MAŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:22:10 1:12:20 0:58:37 2:33:07

Kategorija: VETERANKE II (do I. 55)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
4 1 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 0:29:42 1:21:58 1:00:58 2:52:38