Absolutna razvrstitev M

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost.: OP:
5 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:23:45 1:04:40 0:37:27 2:05:52 0:00:00
18 2 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:24:00 1:04:25 0:37:51 2:06:16 0:00:24
13 3 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:26:56 1:04:03 0:37:08 2:08:07 0:02:15
25 4 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA SLO 1970 0:23:54 1:04:31 0:41:01 2:09:26 0:03:34
43 5 KOVAČ MATJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 0:26:52 1:04:07 0:42:13 2:13:12 0:07:20
2 6 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:00:00 1:36:02 0:40:06 2:16:08 0:10:16
30 7 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA SLO 1977 0:25:36 1:05:23 0:46:30 2:17:29 0:11:37
44 8 PARADIŽ MATEJ ŠD SOKOL SLO 1979 0:25:45 1:05:14 0:47:57 2:18:56 0:13:04
24 9 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1983 0:31:18 1:07:14 0:42:44 2:21:16 0:15:24
39 10 KOVAČ TOMAŽ TRISPORT KAMNIK SLO 1971 0:30:19 1:12:30 0:44:24 2:27:13 0:21:21
22 11 RUDL MIHA TRISPORT KAMNIK SLO 1986 0:30:19 1:08:13 0:49:28 2:28:00 0:22:08
36 12 PODRŽAJ ROK TK LJUBLJANA SLO 1986 0:27:15 1:08:54 0:52:39 2:28:48 0:22:56
7 13 DEBENC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:27:09 1:08:53 0:53:17 2:29:19 0:23:27
27 14 ŠTABUC ROMAN MARIBOR SLO 1969 0:33:20 1:10:15 0:45:52 2:29:27 0:23:35
41 15 GANTAR GREGOR TK TRISPORT SLO 1966 0:30:19 1:12:41 0:50:23 2:33:23 0:27:31
12 16 KOMEL BRANIMIR PTUJ SLO 1962 0:33:12 1:16:42 0:43:52 2:33:46 0:27:54
35 17 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 0:31:32 1:11:17 0:51:47 2:34:36 0:28:44
1 18 AČIMOVIČ RADO KPŠ PTUJ SLO 1955 0:31:18 1:11:42 0:52:22 2:35:22 0:29:30
33 19 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:24:52 1:12:51 0:57:50 2:35:33 0:29:41
8 20 FERLAN LUKA TRISPORT KAMNIK SLO 1978 0:31:59 1:16:21 0:52:07 2:40:27 0:34:35
37 21 DOBNIKAR MILAN TRISPORT KAMNIK SLO 1966 0:35:45 1:18:20 0:47:36 2:41:41 0:35:49
11 22 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 0:35:32 1:17:42 0:50:12 2:43:26 0:37:34
28 23 ŠTRUKELJ ANDREJ KAMNICA SLO 1962 0:23:53 1:24:27 0:55:25 2:43:45 0:37:53
16 24 OCVIRK ČIČIČ DEJAN TRIATLON CELEIA SLO 1982 0:34:04 1:19:26 0:52:31 2:46:01 0:40:09
10 25 KOGOVŠEK STANE ŠD SOKOL SLO 1956 0:35:32 1:18:05 0:53:05 2:46:42 0:40:50
42 26 MLINAR BRANKO TK LJUBLJANA SLO 1945 0:37:19 1:19:03 0:51:00 2:47:22 0:41:30
3 27 BORKO MILAN SLOVENSKA BISTRICA SLO 1947 0:43:52 1:16:08 0:49:06 2:49:06 0:43:14
45 28 KUŠLAN KRANJC ALEŠ ŠD SOKOL SLO 1962 0:35:45 1:21:14 0:56:01 2:53:00 0:47:08
38 29 MALOVIČ ZORAN TK MARIBOR SLO 1969 0:33:12 1:15:28 1:06:20 2:55:00 0:49:08
4 30 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 1957 0:31:59 1:20:42 1:04:53 2:57:34 0:51:42
21 31 ROGAN FRANC TK GORENJE SLO 1953 0:40:00 1:20:00 0:59:45 2:59:45 0:53:53
6 32 CVETKO DUŠAN SLOVENJSKE KONJICE SLO 1952 0:35:24 1:22:19 1:04:10 3:01:53 0:56:01
20 33 RAŽMAN MIROSLAV MOJSTRANA SLO 1953 0:43:32 1:28:26 0:57:49 3:09:47 1:03:55
14 34 LEŠNIK MIRO TK MARIBOR SLO 1949 0:35:45 1:30:49 1:07:22 3:13:56 1:08:04
9 35 GRGURIČ MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1985 0:32:09 1:22:16 1:54:25 0:00:00 2:05:52 O
34 35 BRŠEC UROŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 0:28:29 1:16:59 1:45:28 0:00:00 2:05:52 O
29 35 TIŠLJAR MIRKO TRISPORT KAMNIK SLO 1976 0:31:52 0:56:33 1:28:25 0:00:00 2:05:52 O
40 35 MIJOVIČ SIMON ŠD SONCE SLO 1964 0:39:36 1:20:39 2:00:15 0:00:00 2:05:52 O

Absolutna razvrstitev Ž

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost.: OP:
15 1 NAKRST NATAŠA TRISPORT KAMNIK SLO 1962 0:00:00 1:36:02 0:43:18 2:19:20 0:00:00
26 2 ŠINKOVEC MELITA ŠD SOKOL SLO 1978 0:27:09 1:08:53 0:46:42 2:22:44 2:22:44
17 3 PETRIN ŽIVA TRISPORT KAMNIK SLO 1981 0:30:40 1:12:09 0:47:58 2:30:47 0:11:27
19 4 RAJHER POLONA TK MARIBOR SLO 1977 0:30:19 1:12:30 0:52:21 2:35:10 0:15:50
23 5 ŠABAN ŽELJKA SVIBIR TK HR 1983 0:24:55 1:17:54 0:55:08 2:37:57 0:18:37
32 6 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA KAMNICA SLO 1955 0:38:02 1:25:57 1:03:58 3:07:57 0:48:37
31 7 TRAMTE MAŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:27:09 0:27:09 0:00:00 0:00:00 2:19:20 O

Razvrstitev po kategorijah M

Kategorija: Člani

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. Čas: Opombe:
5 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:23:45 1:04:40 0:37:27 2:05:52
18 2 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:24:00 1:04:25 0:37:51 2:06:16
13 3 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:26:56 1:04:03 0:37:08 2:08:07
25 4 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA SLO 1970 0:23:54 1:04:31 0:41:01 2:09:26
43 5 KOVAČ MATJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 0:26:52 1:04:07 0:42:13 2:13:12
2 6 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:00:00 1:36:02 0:40:06 2:16:08
30 7 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA SLO 1977 0:25:36 1:05:23 0:46:30 2:17:29
44 8 PARADIŽ MATEJ ŠD SOKOL SLO 1979 0:25:45 1:05:14 0:47:57 2:18:56
24 9 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1983 0:31:18 1:07:14 0:42:44 2:21:16
39 10 KOVAČ TOMAŽ TRISPORT KAMNIK SLO 1971 0:30:19 1:12:30 0:44:24 2:27:13
22 11 RUDL MIHA TRISPORT KAMNIK SLO 1986 0:30:19 1:08:13 0:49:28 2:28:00
36 12 PODRŽAJ ROK TK LJUBLJANA SLO 1986 0:27:15 1:08:54 0:52:39 2:28:48
27 13 ŠTABUC ROMAN MARIBOR SLO 1969 0:33:20 1:10:15 0:45:52 2:29:27
35 14 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 0:31:32 1:11:17 0:51:47 2:34:36
33 15 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:24:52 1:12:51 0:57:50 2:35:33
8 16 FERLAN LUKA TRISPORT KAMNIK SLO 1978 0:31:59 1:16:21 0:52:07 2:40:27
16 17 OCVIRK ČIČIČ DEJAN TRIATLON CELEIA SLO 1982 0:34:04 1:19:26 0:52:31 2:46:01
38 18 MALOVIČ ZORAN TK MARIBOR SLO 1969 0:33:12 1:15:28 1:06:20 2:55:00
29 19 TIŠLJAR MIRKO TRISPORT KAMNIK SLO 1976 0:31:52 0:56:33 1:28:25 0:00:00 O
9 19 GRGURIČ MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1985 0:32:09 1:22:16 1:54:25 0:00:00 O
34 19 BRŠEC UROŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 0:28:29 1:16:59 1:45:28 0:00:00 O

Kategorija: Veterani 1

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas
41 1 GANTAR GREGOR TK TRISPORT SLO 1966 0:30:19 1:12:41 0:50:23 2:33:23
37 2 DOBNIKAR MILAN TRISPORT KAMNIK SLO 1966 0:35:45 1:18:20 0:47:36 2:41:41
28 3 ŠTRUKELJ ANDREJ KAMNICA SLO 1962 0:23:53 1:24:27 0:55:25 2:43:45
45 4 KUŠLAN KRANJC ALEŠ ŠD SOKOL SLO 1962 0:35:45 1:21:14 0:56:01 2:53:00

Kategorija: Veterani 2

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas
7 1 DEBENC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:27:09 1:08:53 0:53:17 2:29:19
4 2 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 1957 0:31:59 1:20:42 1:04:53 2:57:34

Kategorija: Veterani 3

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
1 1 AČIMOVIČ RADO KPŠ PTUJ SLO 1955 0:31:18 1:11:42 0:52:22 2:35:22
11 2 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 0:35:32 1:17:42 0:50:12 2:43:26
10 3 KOGOVŠEK STANE ŠD SOKOL SLO 1956 0:35:32 1:18:05 0:53:05 2:46:42

Kategorija : Veterani 4

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
3 1 BORKO MILAN SLOVENSKA BISTRICA SLO 1947 0:43:52 1:16:08 0:49:06 2:49:06

Kategorija: Veterani 5

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
42 1 MLINAR BRANKO TK LJUBLJANA SLO 1945 0:37:19 1:19:03 0:51:00 2:47:22

Razvrstitev po kategorijah Ž

Kategorija: Članice

Št. št. Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Op:
26 1 ŠINKOVEC MELITA ŠD SOKOL SLO 1978 0:27:09 1:08:53 0:46:42 2:22:44
17 2 PETRIN ŽIVA TRISPORT KAMNIK SLO 1981 0:30:40 1:12:09 0:47:58 2:30:47
19 3 RAJHER POLONA TK MARIBOR SLO 1977 0:30:19 1:12:30 0:52:21 2:35:10
31 4 TRAMTE MAŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:27:09 0:27:09 0:00:00 0:00:00 O

Kategorija: Veteranke 1

Št. št. Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
15 1 NAKRST NATAŠA TRISPORT KAMNIK SLO 1962 0:00:00 1:36:02 0:43:18 2:19:20

Kategorija: Veteranke 2

Št. št. Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
32 1 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA KAMNICA SLO 1955 0:38:02 1:25:57 1:03:58 3:07:57