Državno ekipno prvenstvo v olimpijskem triatlonu

Absolutna razvrstitev – M

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost.: OP:
6 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:19:59 0:42:48 0:36:49 1:39:36 0:00:00
56 2 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:21:02 0:43:21 0:35:57 1:40:20 0:00:44
32 3 SEME UROŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:18:55 0:42:29 0:40:05 1:41:29 0:01:53
17 4 KAPLAN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:19:59 0:44:28 0:37:26 1:41:53 0:02:17
21 5 KOVAČIČ JAROSLAV MULTI SPORT KRŠKO SLO 1984 0:18:55 0:42:29 0:41:10 1:42:34 0:02:58
27 6 PATRČEVIČ DEJAN TK PETAR ZRINSKI HR 1975 0:19:59 0:44:55 0:38:41 1:43:35 0:03:59
23 7 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:23:37 0:44:12 0:36:12 1:44:01 0:04:25
25 8 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 0:21:05 0:44:57 0:38:35 1:44:37 0:05:01
3 9 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:23:40 0:44:09 0:37:07 1:44:56 0:05:20
4 10 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:21:48 0:44:14 0:39:44 1:45:46 0:06:10
31 11 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 0:23:00 0:44:49 0:38:46 1:46:35 0:06:59
35 12 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA SLO 1970 0:21:09 0:44:53 0:40:45 1:46:47 0:07:11
12 13 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:20:51 0:45:11 0:41:22 1:47:24 0:07:48
55 14 KOVAČ MATJAŽ TK LJUBLJANA SLO 1973 0:22:06 0:43:56 0:42:05 1:48:07 0:08:31
47 15 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962 0:25:05 0:45:58 0:39:09 1:50:12 0:10:36
40 16 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA SLO 1977 0:23:01 0:44:48 0:44:11 1:52:00 0:12:24
34 17 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:26:14 0:44:49 0:41:27 1:52:30 0:12:54
48 18 ROMŠAK MATIC TRISPORT SLO 1964 0:27:55 0:47:49 0:40:51 1:56:35 0:16:59
2 19 BAJIČ ROK TK GORENJSKA SLO 1990 0:22:57 0:45:14 0:48:44 1:56:55 0:17:19
8 20 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:25:05 0:46:06 0:46:03 1:57:14 0:17:38
30 21 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR SLO 1966 0:27:30 0:49:01 0:41:30 1:58:01 0:18:25
28 22 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 0:30:04 0:47:54 0:41:02 1:59:00 0:19:24
50 23 KOMEL BRANIMIR TK MARIBOR SLO 1962 0:28:56 0:49:02 0:41:10 1:59:08 0:19:32
11 24 GANTAR GREGOR TRISPORT SLO 1966 0:26:53 0:49:02 0:43:51 1:59:46 0:20:10
1 25 BAJIČ BOR TK GORENJSKA SLO 1989 0:23:23 0:49:50 0:46:55 2:00:08 0:20:32
9 26 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 1958 0:29:47 0:47:53 0:45:43 2:03:23 0:23:47
37 27 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 0:30:16 0:47:42 0:45:34 2:03:32 0:23:56
42 28 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:22:48 0:51:52 0:49:16 2:03:56 0:24:20
38 29 ŠTRAUS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1970 0:28:04 0:49:54 0:46:43 2:04:41 0:25:05
20 30 KOMAC BOŠTJAN TŠD GRIČ SLO 1968 0:30:08 0:47:41 0:47:28 2:05:17 0:25:41
52 31 ŠVAB MATIC TK GORENJSKA SLO 1983 0:28:56 0:49:02 0:50:14 2:08:12 0:28:36
26 32 MUJOVIČ BORIS TK MARIBOR SLO 1984 0:24:03 0:54:52 0:49:40 2:08:35 0:28:59
43 33 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 0:30:08 0:52:14 0:46:34 2:08:56 0:29:20
29 34 PUST ERVIN TŠD GRIČ SLO 1963 0:32:41 0:49:41 0:47:10 2:09:32 0:29:56
19 35 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 0:31:49 0:52:00 0:46:18 2:10:07 0:30:31
51 36 SEME ALEŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1978 0:26:14 0:50:28 0:54:11 2:10:53 0:31:17
46 37 SEDEJ TILEN ŠD SOKOL SLO 1986 0:28:28 0:49:08 0:54:33 2:12:09 0:32:33
10 38 FOŠNARIČ IZTOK TK MARIBOR SLO 1971 0:31:22 0:53:11 0:48:16 2:12:49 0:33:13
33 39 STRNIŠA TONE ŠKRILE SLO 1959 0:26:14 0:54:23 0:55:19 2:15:56 0:36:20
57 40 PUSTIŠEK MATEVŽ TK SOKOL SLO 1969 0:32:41 0:51:03 0:53:51 2:17:35 0:37:59
18 41 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 0:35:21 0:52:33 0:51:46 2:19:40 0:40:04
45 42 ZUPANČIČ GORAZD TK SOKOL SLO 1976 0:28:18 0:55:12 0:56:21 2:19:51 0:40:15
54 43 BEVC MIRAN TK LJUBLJANA SLO 1980 0:37:10 0:53:52 0:51:07 2:22:09 0:42:33
7 44 CVETKO DUŠAN SLOVENJSKE KONJICE SLO 1952 0:32:35 0:56:03 0:57:49 2:26:27 0:46:51
22 45 KRASNIK GORAZD KMC SLO 1955 0:40:19 1:10:41 0:58:35 2:49:35 1:09:59
16 46 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 1949 0:33:45 1:09:05 1:12:00 2:54:50 1:15:14
15 47 KABAJ MIHA MARIBOR SLO 1978 0:36:09 1:04:11 1:15:27 2:55:47 1:16:11
14 48 JOSIPOVIČ MATKO TK MARIBOR SLO 1965 0:29:00 1:16:50 1:20:14 3:06:04 1:26:28
13 IVANČIČ SANDI TK LJUBLJANA SLO 1982 0:20:42 0:45:20 10:00:00 8:20:24 O
44 ŽNIDARIČ MARKO ŠRK CELJE SLO 1982 0:23:48 10:00:00 8:20:24 O
24 LOVENJAK DAMIR TK SOKOL SLO 1981 0:26:14 0:50:28 0:35:38 10:00:00 8:20:24 O

Absolutna razvrstitev – Ž

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost.: OP:
53 1 RAJHER POLONA TK MARIBOR SLO 1977 0:27:32 0:52:18 0:49:41 2:09:31 0:00:00
41 2 TRAMTE MAŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:23:32 0:55:28 0:57:23 2:16:23 0:06:52
58 3 FUNTEK DAŠA ŠRK CELJE SLO 1989 0:26:57 0:58:16 0:52:52 2:18:05 0:08:34
5 4 BENKVIČ MAJA TK GORENJSKA SLO 1984 0:31:35 0:56:55 1:04:08 2:32:38 0:23:07
39 5 ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 0:36:23 1:02:01 0:55:24 2:33:48 0:24:17
49 ŽLIČKAR DOLORES TKKRŠKO SLO 1987 0:23:15 1:08:55 10:00:00 7:50:29 O

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Mladinci
t. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
4 1 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:21:48 0:44:14 0:39:44 1:45:46
12 2 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:20:51 0:45:11 0:41:22 1:47:24
1 3 BAJIČ BOR TK GORENJSKA SLO 1989 0:23:23 0:49:50 0:46:55 2:00:08

Kategorija: Člani

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
6 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:19:59 0:42:48 0:36:49 1:39:36
56 2 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:21:02 0:43:21 0:35:57 1:40:20
32 3 SEME UROŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:18:55 0:42:29 0:40:05 1:41:29
21 4 KOVAČIČ JAROSLAV MULTI SPORT KRŠKO SLO 1984 0:18:55 0:42:29 0:41:10 1:42:34
27 5 PATRČEVIČ DEJAN TK PETAR ZRINSKI HR 1975 0:19:59 0:44:55 0:38:41 1:43:35
23 6 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:23:37 0:44:12 0:36:12 1:44:01
25 7 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 0:21:05 0:44:57 0:38:35 1:44:37
3 8 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:23:40 0:44:09 0:37:07 1:44:56
31 9 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 0:23:00 0:44:49 0:38:46 1:46:35
35 10 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA SLO 1970 0:21:09 0:44:53 0:40:45 1:46:47
55 11 KOVAČ MATJAŽ TK LJUBLJANA SLO 1973 0:22:06 0:43:56 0:42:05 1:48:07
40 12 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA SLO 1977 0:23:01 0:44:48 0:44:11 1:52:00
34 13 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:26:14 0:44:49 0:41:27 1:52:30
28 14 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 0:30:04 0:47:54 0:41:02 1:59:00
37 15 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 0:30:16 0:47:42 0:45:34 2:03:32
42 16 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:22:48 0:51:52 0:49:16 2:03:56
38 17 ŠTRAUS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1970 0:28:04 0:49:54 0:46:43 2:04:41
20 18 KOMAC BOŠTJAN TŠD GRIČ SLO 1968 0:30:08 0:47:41 0:47:28 2:05:17
52 19 ŠVAB MATIC TK GORENJSKA SLO 1983 0:28:56 0:49:02 0:50:14 2:08:12
26 20 MUJOVIČ BORIS TK MARIBOR SLO 1984 0:24:03 0:54:52 0:49:40 2:08:35
51 21 SEME ALEŠ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1978 0:26:14 0:50:28 0:54:11 2:10:53
46 22 SEDEJ TILEN ŠD SOKOL SLO 1986 0:28:28 0:49:08 0:54:33 2:12:09
10 23 FOŠNARIČ IZTOK TK MARIBOR SLO 1971 0:31:22 0:53:11 0:48:16 2:12:49
57 24 PUSTIŠEK MATEVŽ TKSOKOL SLO 1969 0:32:41 0:51:03 0:53:51 2:17:35
45 25 ZUPANČIČ GORAZD TKSOKOL SLO 1976 0:28:18 0:55:12 0:56:21 2:19:51
54 26 BEVC MIRAN TK LJUBLJANA SLO 1980 0:37:10 0:53:52 0:51:07 2:22:09
15 27 KABAJ MIHA MARIBOR SLO 1978 0:36:09 1:04:11 1:15:27 2:55:47
44 ŽNIDARIČ MARKO ŠRK CELJE SLO 1982 0:23:48 10:00:00 O
13 IVANČIČ SANDI TK LJUBLJANA SLO 1982 0:20:42 0:45:20 10:00:00 O
24 LOVENJAK DAMIR TKSOKOL SLO 1981 0:26:14 0:50:28 0:35:38 10:00:00 O

Kategorija: Veterani 1

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
48 1 ROMŠAK MATIC TRISPORT SLO 1964 0:27:55 0:47:49 0:40:51 1:56:35
30 2 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR SLO 1966 0:27:30 0:49:01 0:41:30 1:58:01
11 3 GANTAR GREGOR TRISPORT SLO 1966 0:26:53 0:49:02 0:43:51 1:59:46
29 4 PUST ERVIN TŠD GRIČ SLO 1963 0:32:41 0:49:41 0:47:10 2:09:32
14 5 JOSIPOVIČ MATKO TK MARIBOR SLO 1965 0:29:00 1:16:50 1:20:14 3:06:04

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Veterani 2

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
47 1 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962 0:25:05 0:45:58 0:39:09 1:50:12
50 2 KOMEL BRANIMIR TK MARIBOR SLO 1962 0:28:56 0:49:02 0:41:10 1:59:08
9 3 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 1958 0:29:47 0:47:53 0:45:43 2:03:23
33 4 STRNIŠA TONE ŠKRILE SLO 1959 0:26:14 0:54:23 0:55:19 2:15:56
18 5 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 0:35:21 0:52:33 0:51:46 2:19:40

Kategorija: Veterani 3

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
8 1 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:25:05 0:46:06 0:46:03 1:57:14
43 2 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 0:30:08 0:52:14 0:46:34 2:08:56
19 3 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 0:31:49 0:52:00 0:46:18 2:10:07
22 4 KRASNIK GORAZD KMC SLO 1955 0:40:19 1:10:41 0:58:35 2:49:35

Kategorija: Veterani 4

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
7 1 CVETKO DUŠAN SLOVENJSKE KONJICE SLO 1952 0:32:35 0:56:03 0:57:49 2:26:27
16 2 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 1949 0:33:45 1:09:05 1:12:00 2:54:50

Kategorija: ni kategorije

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
17 1 KAPLAN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:19:59 0:44:28 0:37:26 1:41:53
2 2 BAJIČ ROK TK GORENJSKA SLO 1990 0:22:57 0:45:14 0:48:44 1:56:55

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Mladinke

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
58 1 FUNTEK DAŠA ŠRK CELJE SLO 1989 0:26:57 0:58:16 0:52:52 2:18:05

Kategorija: Članice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
53 1 RAJHER POLONA TK MARIBOR SLO 1977 0:27:32 0:52:18 0:49:41 2:09:31
41 2 TRAMTE MAŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:23:32 0:55:28 0:57:23 2:16:23
5 3 BENKVIČ MAJA TK GORENJSKA SLO 1984 0:31:35 0:56:55 1:04:08 2:32:38
49 ŽLIČKAR DOLORES TKKRŠKO SLO 1987 0:23:15 1:08:55 10:00:00 O

Kategorija: Veteranke 2

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
39 1 ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 0:36:23 1:02:01 0:55:24 2:33:48

EKIPNA razvrstitev – M

TK INLES RIKO RIBNICA 1 1 5:16:07

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
6 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:19:59 0:42:48 0:36:49 1:39:36
23 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:23:37 0:44:12 0:36:12 1:44:01
34 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:26:14 0:44:49 0:41:27 1:52:30

TK INLES RIKO RIBNICA 2 2 5:19:45

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
4 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:21:48 0:44:14 0:39:44 1:45:46
31 SAJEVEC PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 0:23:00 0:44:49 0:38:46 1:46:35
12 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:20:51 0:45:11 0:41:22 1:47:24

TK LJUBLJANA 3 5:33:08

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
56 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:21:02 0:43:21 0:35:57 1:40:20
55 KOVAČ MATJAŽ TK LJUBLJANA SLO 1973 0:22:06 0:43:56 0:42:05 1:48:07
38 ŠTRAUS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1970 0:28:04 0:49:54 0:46:43 2:04:41

TK GORENJSKA 4 5:43:50

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
35 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA SLO 1970 0:21:09 0:44:53 0:40:45 1:46:47
2 BAJIČ ROK TK GORENJSKA SLO 1990 0:22:57 0:45:14 0:48:44 1:56:55
1 BAJIČ BOR TK GORENJSKA SLO 1989 0:23:23 0:49:50 0:46:55 2:00:08

TK MARIBOR 1 5 5:46:10

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
25 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 0:21:05 0:44:57 0:38:35 1:44:37
30 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR SLO 1966 0:27:30 0:49:01 0:41:30 1:58:01
37 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 0:30:16 0:47:42 0:45:34 2:03:32

TK TRISPORT KAMNIK 6 5:46:33

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
47 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962 0:25:05 0:45:58 0:39:09 1:50:12
48 ROMŠAK MATIC TRISPORT SLO 1964 0:27:55 0:47:49 0:40:51 1:56:35
11 GANTAR GREGOR TRISPORT SLO 1966 0:26:53 0:49:02 0:43:51 1:59:46

TK INLES RIKO RIBNICA 3 7 6:05:29

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
17 KAPLAN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:19:59 0:44:28 0:37:26 1:41:53
42 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:22:48 0:51:52 0:49:16 2:03:56
18 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 0:35:21 0:52:33 0:51:46 2:19:40

TŠD GRIČ 8 6:13:49

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
28 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 0:30:04 0:47:54 0:41:02 1:59:00
20 KOMAC BOŠTJAN TŠD GRIČ SLO 1968 0:30:08 0:47:41 0:47:28 2:05:17
29 PUST ERVIN TŠD GRIČ SLO 1963 0:32:41 0:49:41 0:47:10 2:09:32

TK MARIBOR 2 9 6:31:31

Št. št. : Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
26 MUJOVIČ BORIS TK MARIBOR SLO 1984 0:24:03 0:54:52 0:49:40 2:08:35
19 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 0:31:49 0:52:00 0:46:18 2:10:07
10 FOŠNARIČ IZTOK TK MARIBOR SLO 1971 0:31:22 0:53:11 0:48:16 2:12:49