SPRINT TRIATLON

Absolutna razvrstitev – M

t. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj Država: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost:
110 1 KOVAČIČ JAROSLAV TK KRŠKO SLO 1984 10:34 0:31:06 0:17:32 0:59:12 0:00:00
124 2 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 11:51 0:32:00 0:18:11 1:02:02 0:02:50
921 3 RUDL MIHA TK TRISPORT SLO 1986 12:03 0:31:59 0:18:19 1:02:21 0:03:09
801 4 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 12:01 0:32:01 0:18:32 1:02:34 0:03:22
121 5 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 11:38 0:32:34 0:21:23 1:05:35 0:06:23
31 6 KREGAR MIRO TK TRISPORT SLO 1962 13:19 0:33:46 0:19:03 1:06:08 0:06:56
141 7 LUNDER BORUT 3ŠPORT SLO 1969 14:11 0:32:45 0:19:27 1:06:23 0:07:11
142 8 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT SLO 1990 13:05 0:33:57 0:20:17 1:07:19 0:08:07
150 9 ŽELEZNIKAR JAN TK TRISPORT SLO 1961 14:14 0:32:49 0:20:41 1:07:44 0:08:32
156 10 ČIČIČ-OCVIRK DEJAN ŠRK CELJE SLO 1982 13:54 0:34:44 0:19:16 1:07:54 0:08:42
134 11 KLANČNIK JANEZ TK LJUBLJANA SLO 1985 15:20 0:32:56 0:19:54 1:08:10 0:08:58
143 12 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT SLO 1991 12:03 0:34:57 0:21:33 1:08:33 0:09:21
113 13 MERHAR MATJAŽ TK KRŠKO SLO 1979 14:56 0:33:26 0:20:54 1:09:16 0:10:04
135 14 MAVC MIRO TK LJUBLJANA SLO 1985 13:40 0:34:35 0:21:18 1:09:33 0:10:21
148 15 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT SLO 1992 13:02 0:34:31 0:22:16 1:09:49 0:10:37
112 16 ŽMAVČIČ BLAŽ TK KRŠKO SLO 1991 11:33 0:35:39 0:24:53 1:12:05 0:12:53
931 17 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT SLO 1992 13:11 0:37:45 0:21:22 1:12:18 0:13:06
146 18 KROHNE ALJOŠA ŠRK CELJE SLO 1975 14:54 0:36:34 0:20:58 1:12:26 0:13:14
145 19 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR SLO 1966 16:00 0:36:40 0:20:13 1:12:53 0:13:41
331 20 EKART VIKTOR TK TRISPORT SLO 1958 16:47 0:35:51 0:22:02 1:14:40 0:15:28
117 21 FAJFAR STANE ŠD TRIBOR SLO 1963 17:25 0:35:16 0:22:19 1:15:00 0:15:48
158 22 PEČAR ALJOŠA TK MARIBOR SLO 1986 16:53 0:36:13 0:22:26 1:15:32 0:16:20
231 23 MALOVIČ ZORAN TK MARATON PTUJ SLO 1969 16:28 0:36:29 0:23:19 1:16:16 0:17:04
116 24 ŽAGAR TONI ŠD TRIBOR SLO 1955 17:48 0:37:17 0:21:21 1:16:26 0:17:14
111 25 ŠTAMPAR LJUBO ŠD SOKOL SLO 1967 16:08 0:37:10 0:23:11 1:16:29 0:17:17
152 26 ROŽAC NIK TK KRŠKO SLO 1991 14:34 0:34:19 0:28:38 1:17:31 0:18:19
157 27 GOLOB PRIMOŽ SLO 1981 17:33 0:38:04 0:22:42 1:18:19 0:19:07
201 28 PUŠNIK BORUT ŠD SOKOL SLO 1973 16:39 0:36:20 0:25:23 1:18:22 0:19:10
104 29 POŽEK ELVIS TK LJUBLJANA SLO 1977 17:24 0:37:52 0:23:17 1:18:33 0:19:21
831 30 GOSTINČAR ROBERT TK MARIBOR SLO 1970 17:56 0:38:18 0:22:23 1:18:37 0:19:25
114 31 RAJH MARKO TK MARATON PTUJ SLO 1963 16:38 0:38:54 0:23:12 1:18:44 0:19:32
601 32 BUKOVEC GREGOR 3K SPORT SLO 1970 19:06 0:37:26 0:24:31 1:21:03 0:21:51
21 33 CVETKO DUŠAN TK MARIBOR SLO 1952 17:02 0:39:27 0:24:49 1:21:18 0:22:06
127 34 GERŠAK JOŽE TK KRŠKO SLO 1974 17:48 0:41:27 0:23:17 1:22:32 0:23:20
125 35 DEČMAN MITJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1969 15:13 0:42:20 0:25:32 1:23:05 0:23:53
301 36 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 1951 19:42 0:38:09 0:25:53 1:23:44 0:24:32
821 37 BLATNIK ROMAN TK KRŠKO SLO 1952 18:43 0:40:27 0:25:41 1:24:51 0:25:39
155 38 VELKOV SAŠKO LJUBLJANA SLO 1964 18:36 0:38:35 0:28:28 1:25:39 0:26:27
153 39 SAVNIK MATIJA MAREDO SPORT SLO 1974 19:39 0:38:38 0:29:12 1:27:29 0:28:17
154 40 POLŠAK LOJZE VODICE SLO 1953 19:33 0:42:05 0:27:24 1:29:02 0:29:50
144 41 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO 1943 20:28 0:42:57 0:28:39 1:32:04 0:32:52
131 42 KABAJ MILAN TK MARIBOR SLO 1949 0:18:36 0:46:00 0:32:31 1:37:07 0:37:55
119 43 JOSIPOVIČ MATKO TK MARIBOR SLO 1965 0:18:40 0:45:16 0:33:28 1:37:24 0:38:12
1 44 ŠISKO SLAVKO LENART SLO 1946 0:25:45 52:00:00 0:33:30 1:51:15 0:52:03
151 45 KOČAR SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1984 0:13:27 0:40:08 9:06:25 10:00:00 09:00:48 Od

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Ml. mladinci

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
148 1 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT SLO 1992 1:09:49
139 2 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT SLO 1992 1:12:18

Kategorija: St. mladinci

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
124 1 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 1:02:02
121 2 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 1:05:35
142 3 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT SLO 1990 1:07:19
143 4 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT SLO 1991 1:08:33
112 5 ŽMAVČIČ BLAŽ TK KRŠKO SLO 1991 1:12:05
152 6 ROŽAC NIK TK KRŠKO SLO 1991 1:17:31

Kategorija: Člani 1

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
110 1 KOVAČIČ JAROSLAV TK KRŠKO SLO 1984 0:59:12
129 2 RUDL MIHA TK TRISPORT SLO 1986 1:02:21
156 3 ČIČIC-OCVIRK DEJAN ŠRK CELJE SLO 1982 1:07:54
134 4 KLANČNIK JANEZ TK LJUBLJANA SLO 1985 1:08:10
135 5 MAVC MIRO TK LJUBLJANA SLO 1985 1:09:33

Kategorija: Člani 2

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
113 1 MERHAR MATJAŽ TK KRŠKO SLO 1979 1:09:16
146 2 KROHNE ALJOŠA ŠRK CELJE SLO 1975 1:12:26
104 3 POŽEK ELVIS TK LJUBLJANA SLO 1977 1:18:33
138 4 GOSTINČAR ROBERT TK MARIBOR SLO 1970 1:18:37
106 5 BUKOVEC GREGOR 3KSPORT SLO 1970 1:21:03
127 6 GERŠAKJOŽE TK KRŠKO SLO 1974 1:22:32

Kategorija: Veterani 1

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
108 1 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 1:02:34
141 2 LUNDER BORUT 3ŠPORT SLO 1969 1:06:23
145 3 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR SLO 1966 1:12:53
132 4 MALOVIČ ZORAN TK MARATON PTUJ SLO 1969 1:16:16
125 5 DEČMAN MITJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1969 1:23:05

Kategorija: Veterani 2

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
130 1 KREGAR MIRO TK TRISPORT SLO 1962 1:06:08
150 2 ŽELEZNIKAR JAN TK TRISPORT SLO 1961 1:07:44
117 3 FAJFAR STANE ŠD TRIBOR SLO 1963 1:15:00
114 4 RAJH MARKO TK MARATON PTUJ SLO 1963 1:18:44

Kategorija: Veterani 3

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
133 1 EKART VIKTOR TK TRISPORT SLO 1958 1:14:40
116 2 ŽAGAR TONI ŠD TRIBOR SLO 1955 1:16:26

Kategorija: Veterani 4

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
120 1 CVETKO DUŠAN TK MARIBOR SLO 1952 1:21:18
103 2 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 1951 1:23:44
128 3 BLATNIK ROMAN TK KRŠKO SLO 1952 1:24:51

Kategorija: Veterani 5

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
144 1 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO 1943 1:32:04
131 2 KABAJ MILANTK MARIBOR SLO 1949 1:37:07

Absolutna razvrstitev – Ž

t. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj. : Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: P: O t. s o a M
321 1 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0 11:26 3 :4 2: :3 0: 0 0:22:34 1 6:43 0:00:00
221 2 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0 12:47 0:34:35 0:21:17 1 8:39 0:01:56
140 3 GRKMAN ANA TK TRISPORT SLO 1992 0 12:19 0:37:21 0:23:40 1 13:20 0:06:37
149 4 ČERNE TEJA JK PIRAT PORTOROŽ SLO 1984 0 15:23 0:37:35 0:24:32 1 17:30 0:10:47
107 5 HAJDINJAK MELITA 3D TURBO MS SLO 1977 0 18:15 0 : 3 : 4 O 0:23:18 1 19:13 0:12:30
147 6 VRHOVNIK MANCA TK TRISPORT SLO 1991 0 13:31 0 : 3 : 0 00 0:28:55 1 21:34 0:14:51
621 7 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO 1990 0 11:38 0:42:48 0:28:22 1 :22:48 0:16:05
137 8 ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 0 18:16 0:42:59 0:26:24 1 27:39:00 0:20:56

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Ml. mladnike

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
123 1 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 1:06:43
122 2 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 1:08:39
140 3 GRKMAN ANA TK TRISPORT SLO 1992 1:13:20

Kategorija: St. mladinke

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
147 1 VRHOVNIK MANCA TK TRISPORT SLO 1991 1:21:34
126 2 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO 1990 1:22:48

Kategorija: Članice 2

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
107 1 HAJDINJAK MELITA 3D TURBO MS SLO 1977 1:19:13

Kategorija: Veteranke 1

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
137 1 ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 1:27:39

SUPER SPRINT TRIATLON

Absolutna razvrstitev – M

t. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. Rojstva Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost:
304 1 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO 1996 0:03:30 0:15:06 0:09:35 0:28:11 0:00:00
305 2 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 1995 0:03:41 0:14:59 0:09:39 0:28:19 0:00:08
317 3 MURN LUKA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:08:58 0:28:47 0:00:36
329 4 LIPOVŠEK JAN TK ALPREM TRISPORT SLO 1995 0:04:06 0:15:29 0:09:46 0:29:21 0:01:10
301 5 KOJC NIK TK MARIBOR SLO 1996 0:03:55 0:29:39 0:01:28
308 6 PELAJ ADRIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:30 0:15:06 0:10:39 0:30:15 0:02:04
330 7 OBREZA LEON TK ALPREM TRISPORT SLO 1996 0:11:15 0:31:03 0:02:52
303 8 ŠKOBERNE MARTIN TK KRŠKO SLO 1997 0:05:18 0:15:58 0:09:54 0:31:10 0:02:59

Kategoirija: St. dečki

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
304 1 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO 1996 0:28:11
301 2 KOJC NIK TK MARIBOR SLO 1996 0:29:39
308 3 PELAJ ADRIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:30:15
330 4 OBREZA LEON TK ALPREM TRISPORT SLO 1996 0:31:03
303 5 ŠKOBERNE MARTIN TK KRŠKO SLO 1997 0:31:10

Kategorija: Kadeti

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
305 1 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 1995 0:28:19
317 2 MURN LUKA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:28:47
329 3 LIPOVŠEK JAN TK ALPREM TRISPORT SLO 1995 0:29:21

Absolutna razvrstitev – Z

t. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost:
311 1 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:03:33 0:15:01 0:09:56 0:28:30 0:00:00
331 2 OGRIN KATARINA TK ALPREM TRISPORT SLO 1994 0:03:26 0:15:20 0:10:12 0:28:58 0:00:28
310 3 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:04:03 0:15:42 0:09:49 0:29:34 0:01:04
309 4 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:04:27 0:30:05 0:01:35
327 5 JAZBINŠEK TEJA TK ALPREM TRISPORT SLO 1994 0:10:56 0:31:23 0:02:53
322 6 BESAL SARA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:31:40 0:03:10
312 7 SKAZA EVA TK MARIBOR SLO 1997 0:03:52 0:17:25 0:10:46 0:32:03 0:03:33
321 8 BESAL TINA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:04:32 0:17:12 0:11:18 0:33:02 0:04:32
307 9 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:01 0:16:31 0:12:51 0:33:23 0:04:53
306 10 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:05:15 0:16:40 0:12:07 0:34:02 0:05:32
326 11 GRILJC LUCIJA TK TRISPORT SLO 1994 0:05:22 0:17:23 0:11:49 0:34:34 0:06:04
319 12 LEVSTEK LARA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:04:42 0:18:15 0:12:16 0:35:13 0:06:43
325 13 KRŽE PIA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:05:23 0:17:47 0:13:24 0:36:34 0:08:04
323 14 TURK URŠKA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:05:13 0:19:29 0:12:20 0:37:02 0:08:32
302 15 ŠKOBRNE NINA TK KRŠKO SLO 1997 0:03:58 0:19:38 0:15:32 0:39:08 0:10:38
332 16 URŠIČ LIZA TK ALPREM TRISPORT SLO 1996 0:03:38 0:14:54 0:41:28 1:00:00 00:31:30 Di
328 16 KLEMENC MARUŠA TK ALPREM TRISPORT SLO 1994 0:03:41 0:16:00 0:40:19 1:00:00 00:31:30 Od
313 16 GOSTINČAR AJDA TK MARIBOR SLO 1997 0:33:50 1:00:00 00:31:30 Od

Kategorija: St. deklice

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
322 1 BESAL SARA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:31:40
312 2 SKAZA EVA TK MARIBOR SLO 1997 0:32:03
307 3 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:33:23
306 4 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:34:02
325 5 KRŽE PIA ŠD TRIBOR SLO 1997 0:36:34
302 6 ŠKOBRNE NINA TK KRŠKO SLO 1997 0:39:08
332 7 URŠIČ LIZA TK ALPREM TRISPORT SLO 1996 1:00:00 Di
313 7 GOSTINČAR AJDA TK MARIBOR SLO 1997 1:00:00 Od

Kategorija: Kadetinje

t. št: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
311 1 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:28:30
331 2 OGRIN KATARINA TK ALPREM TRISPORT SLO 1994 0:28:58
310 3 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:29:34
309 4 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:30:05
327 5 JAZBINŠEK TEJA TK ALPREM TRISPORT SLO 1994 0:31:23
321 6 BESAL TINA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:33:02
326 7 GRILJC LUCIJA TK TRISPORT SLO 1994 0:34:34
319 8 LEVSTEK LARA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:35:13
323 9 TURK URŠKA ŠD TRIBOR SLO 1994 0:37:02
328 10 KLEMENC MARUŠA TK ALPREM TRISPORT SLO 1994 1:00:00 Od